چرا شنا در تمیز ترین دریاچه کره زمین ممنوع است

دریاچه

 

دریاچه ای روی زمین با آب شفاف ، تازه و خالص وجود دارد که در جزیره ای جنوبی در نیوزیلند واقع شده و Rotomayrevenua یا "دریاچه آب آرام" نامیده می شود. اما در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد: شنا در این مخزن ممنوع است. مسئولین از چه می ترسند؟

 

دریاچه
در اطراف دریاچه Rotomayrevenois یک جنگل کاملاً دست نخورده وجود دارد - پارک دریاچه های نلسون


اگر در بقیه قاره ها ، در کشورها و ایالت ها ، بسیاری از مردم ، به عبارت ساده ، منابع طبیعی را نابود می کنند ، در نیوزیلند آنها با تمام مسئولیت به این موضوع رسیدند. در اطراف دریاچه جنگلی کاملاً بکر و دست نخورده وجود دارد - پارک دریاچه های نلسون. حتی در این جنگل ، همه نمی توانند پا بگذارند.

دریاچه

آب دریاچه کاملاً شفاف است ، اما حتی لمس آن ممنوع است

 

این دریاچه در ارتفاع 1200 متری سطح دریا در کوهستان واقع شده است. آب موجود در آن کاملاً شفاف است ، اما حتی لمس آن ممنوع است. به نظر می رسد که هیچ چیز خطرناکی در این دریاچه وجود ندارد و ممنوعیت شنا فقط به منظور محافظت از طبیعت وجود دارد. اگر گردشگران دسته جمعی در اینجا شروع به استراحت کنند ، پس از یک ماه عملا چیزی از زیبایی طبیعی باقی نخواهد ماند.

 

دریاچه
شنا در استخر ناراحت کننده خواهد بود ، زیرا آب موجود در آن به اندازه کافی سرد است


 آب آن کاملاً سرد است. دمای آن از 8 درجه سانتیگراد بالاتر نمی رود.

 

دریاچه

دولت این کشور تعداد گردشگران  را که از این مکان بازدید می کنند محدود کرده است - بیش از 1000 نفر سالانه پذیرش نمی کنند.

 

روی دریاچه ، دوربین های فیلمبرداری و حسگرهای حرکتی در همه جای محیط وجود دارد. در صورت نقض این ممنوعیت ، باید مبلغ زیادی جریمه پرداخت کنید و ورود مجدد به کشور برای متخلف بسته خواهد شد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید