وقتی در مورد کرم ضدآفتاب صحبت می کنیم، آیا کرم های ارزان، بهتر هستند

در یک مطالعه جدید، گزارش های مصرف کنندگان نشان می دهد که کرم های ضدآفتابِ برندهای تجاری ارزان، در میان بهترین کرم های ضدآفتاب موجود هستند.


اگر هزینه ی یک کرم ضدآفتاب بیشتر باشد، آیا باید کرمِ بهتری باشد، درست است؟ نادرست.
من سالها به بیماران خود گفته ام که لازم نیست پول زیادی را صرف کرم های ضدآفتاب (یا پاک کننده صورت) کنند، زیرا بیشتر برندها مواد تشکیل دهنده فعالِ مشابهی دارند. در حال حاضر، من یک حامی پیدا کرده ام: در یک مطالعه جدید، گزارش های مصرف کنندگان از کرم های ضدآفتاب نشان می دهد که برندهای تجاری ارزان، جزء بهترین کرم ها بودند. (سیارک)
در گزارش های مصرف کنندگان، 12 کرم ضدآفتاب برای اثربخشی شان در حفاظت در برابر اشعه هایUVA و UVB آزمایش شدند. بهترین آنها، Target`s Up Up Continuous Spray Sport SPF 50 و Wal-Mart`s Equate Ultra Protection Lotion SPF 50 بودند که همچنین در میان ارزانترین ها بودند. دیگر کرم های ضدآفتابِ با امتیاز بالا، شامل Coppertone Water Babies SPF 50 Lotion و Walgreens Sport Continous Spray SPF 50 بودند.
بنابراین، لازم نیست که شما برای داشتن پوستی تمیز و سالم، پاک کننده های صورت گران قیمتی را از فروشگاه-های بزرگ خریداری کنید. اما اگر شما از یک پاک کننده صورتِ گران قیمت استفاده می کنید و آنرا دوست دارید، پس به استفاده از آن ادامه دهید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام