نکاتی برای افزایش ماندگاری ریمل

1- همیشه هنگام خرید، به تاریخ تولید آن دقت کنید. با این بررسی ساده، از چشم خوددر برابر عفونت محافظت کرده و همچنین مطمئن می‌شوید که میتوانید مدت زمان بیشتری ریمل خود را استفاده کنید.


2- هیچ‌وقت درب ریمل خود را باز نگذارید. این کار باعث می‌شود تا هوا به داخل آن رفته و به سادگی خشک شود. همچنین پیش از اینکه درب آن را باز کنید، کولریا پنکه را خاموش کنید و حتما بلافاصله پس از استفاده، درب آنرا ببندید.
3- برس را تا انتها داخل ریمل فرو نکنید. کمی تیوپ را متمایل کرده وریمل را از کنار تیوپ استفاده کنید.
درب ریمل را محکم ببندید و آنرا در یک محل تاریک و خنک نگاه دارید. گرما و نور خورشید میتواندآسیب رسانده و آنرا خشک کند.
4- اگر ریمل شما شروع به خشک یا سفت شدن کرد، پیش از استفاده قطره‌ای آب در آن بریزید و خوب تکان دهید. این، یکی از متداول ترین کارهاییست کهبرای ماندگاری بیشتر لوازم آرایشی انجام می دهند.
چیزهایی که باید به یاد داشته باشید
5- ریمل هایی نخرید که با الیاف کمی ساخته شده‌اند.این ها مژه های شما را بلند و حالت دار نخواهند کرد.
به طور منظم از ریمل های ضد آب استفاده نکنید. پاک کردن آنها دشوار است و ممکن است دردناک نیز باشد. کرم‌های پاک کننده ی آرایش خیلی چربهستند و می‌توانند پوست شما را بسوزانند. همچنین چشم‌ها خیلی حساسند، بنابراین هنگامانتخاب ریمل خیلی دقت کنید.
ریمل‌های رنگی خیلی جذاب و جالب توجه هستند. شما می‌توانید از چنین ریمل‌های غیر متعارفی نیز استفاده کنید، اما بصورت منظم از آن‌ها استفاده نکنید.همیشه پس از اینکه آرایش چشمتان تمام شد، ریمل بزنید. همچنین فراموش نکنید که پیش از اینکه بخوابید، آن‌ها را پاک کنید. چون می‌تواند مژه های شما را کم کند!
روغن نارگیل یا زیتون، مژه های شما را بلند و حالت دار نشان می‌دهند. بجای اینکه به لوازم آرایش دل ببندید، می‌توانید جایگزین های خانگی که طبیعی و البته بدرد بخور هم هستند را نیز تست کنید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام