ماسک ماست و نسکافه

در

تا کی می خوای کلی هزینه کنی و به هیچ نتیجه ای نرسی؟بهتره دست به کار شی و با مواد طبیعی برای خودت بهترین ماسک هارو بسازی...

 

ماسک ماست و نسکافه

این ماسک برای سیاهی دور چشم مفید می باشد،1 قاشق ماست(هر ماستی می تواند باشد،کم چرب یا پرچرب فرقی ندارد،فقط کمی سفت باشد کافی است)با 1 قاشق پودر نسکافه آماده را مخلوط می کنیم و بعد به دور چشم یا حتی می توانید به کل صورت بمالید،بعد از 5 دقیقه صورت را اول با آب گرم و سپس با آب سرد بشویید.(کسانی که پوست خشک دارند می توانند نصف قاشق روغن زیتون به مواد اضافه کنند).(سیارک)

 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.   (سیارک)  

نظرات

در ادامه بخوانید...

ماسک سیب

در

یک سیب بزرگ را بشویید و پوست بکنید و کاملا خرد و له کنید و با دو قاشق چایخوری شیر مخلوط نمایید. سپس صورت خود را بشویید و مخلوط شیر و سیب را روی پوست صورت و گردن پخش نمایید. پانزده دقیقه بعد صورت و گردن را با آب سرد بشویید. اکنون پوست شما بسیار نرم و لطیف خواهد شد.(سیارک)

7 ماسک صورت برای پوستی سالم و بهاری

چگونه یک ماسک صورت شکلاتی درست کنیم

دستورالعمل ساخت ماسک های صورت خانگی

ماسک ضدچروک و شفاف کننده صورت

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه ماسک آووکادو برای صورت بسازیم

در

آووکادو به طور شگفت‌آوری مغذی است. بسته ای کامل از ویتامین ها و چربی های سالم بالا، خوردن آووکادو یک منبع خوب غذا به عنوان قسمتی از یک رژیم سالم است. به هر حال، منافع سلامتی آن فقط به درون بدن های ما محدود نشده است .استفاده از آووکادو روی پوست می تواند به طور عظیمی سودمند باشد چون عناصر کلیدی آن باعث تقویت پوست شما می شود.


روغن درون آووکادو به عنوان یک محلول شستشوی طبیعی عمل می کند، و همراه با پروتئین، پتاسیم و ویتامین A، B، D و E، این ها به عنوان تأمین کنندگان مجدد پوست کامل برای تمام انواع پوست عمل می کنند، از آنهایی که از جوش تا پوست خیلی چرب رنج می برند.بهترین راه برای استفاده از آووکادو استفاده از آنها به شکل ماسک های صورت است که آسان، ارزان، و مؤثر برای ساختن در خانه است. آووکادو را همراه با سایر عناصر طبیعی ترکیب کنید و شما ماسک های صورت آووکادوی عالی زیادی دارید که امتحان آن ها صورتتان را نرم، صاف و درخشان می کند. در اینجا 5 ماسک صورت آووکادوی ساده وجود دارند که می توانید در خانه امتحان کنید (فقط امتحان کنید و آن ها را قبل از استفاده نخورید!)

1- ماسک صورت آووکادوی ساده

آووکادو خودش منافع زیادی برای پوست دارد. روغن آن به عنوان یک محلول شستشوی طبیعی شبیه روغن نارگیل و روغن آرگان عمل می کند بنابراین به آرامی به درون منافذ پوست رسوخ می کند و برای نرم کردن و صاف کردن چروک ها عالی است. ویتامین E ارزش غذایی بیشتر به پوستتان می افزاید، بنابراین فقط استفاده از خود آن می تواند یک ماسک صورت مؤثر و ساده ی واقعی بسازد.(سیارک)
• یک نصف آووکادوی رسیده را استفاده کنید و آن را در یک کاسه بخیسانید آنگاه یک خمیر نرم شکل می دهد.
• با دقت آن را به پوست تمیز بزنید و برای 10-20 دقیقه بگذارید.
• پوست را با یک پارچه ی مرطوب با استفاده از آب گرم تمیز کنید.

غذاهایی که برای پوست خشک مناسب هستند

با این راهکارها چین چروک صورت را کمتر کنیم

چگونه ماسک‌های صورت آووکادوی طبیعی بسازیم؟

2- ماسک صورت آووکادو و عسل

این یک ماسک صورت کلاسیک عالی است که آووکادو و عسل را به کار می برد. عسل برای پوست شما شگرف است چون شامل خواص آنتی باکتریال است که به جوش صورت همچنین و تقویت چهره کمک می کند. همچنین آنتی اکسیدان هایی را در بر میگیرد که در کند کردن فرآیند پیری سودمند است بنابراین برای پوست عالی است. این را با آووکادو ترکیب کنید و شما یک ماسک صورت زیبا دارید که می توانید به طور قاعده مند استفاده کنید تا پوستتان را تقویت کنید.
• نصف یک آووکادوی رسیده را بگیرید و آن را درون یک کاسه بخیسانید.
• نصف یک قاشق عسل بیفزایید (ناخالص اشکالی ندارد اما یک مورد ارگانیک خوب بهتر عمل می کند).
• دو مورد را با هم ترکیب کنید تا یک خمیر شکل بدهد.
• آن را به پوست تمیز بزنید و برای 15-20 دقیقه بگذارید.
• با آب گرم تمیز کنید و صورت را به آرامی با یک حوله نوازش کنید.

3- ماسک صورت آووکادو و سفیدۀ تخم مرغ

سفیدۀ تخم مرغ برای پوست شگرف است. کمک می کند که روغن اضافی از بین برود پس اگر مستعد یک پوست چرب و جوش دارهستید این ماسک صورت به مبارزه با لک ها و پیشگیری از جوش های سرسیاه کمک می کند. همچنین پوست را نرم و صاف می کند و برای کنار زدن پوست آویزان اطراف گونه مشهور است چون سفیدۀ تخم مرغ همچنان که خشک می شود سفت تر می شود. شما استفاده از این ماسک را کاملاً کثیف و تا حدودی سخت تر می یابید پس توصیه شده که این ماسک را قبل از دوش گرفتن استفاده کنید تا آسان تر شود.
• یک نصفه آووکادوی رسیده و خیسیده را با سفیدۀ یک تخم مرغ ترکیب کنید.
• ترکیب را به پوست تمیز بزنید درآغاز از پایین صورت و رو به بالا
• برای 15-20 دقیقه بگذارید، ترجیحاً بخوابید در حالی که خشک می شود چون سفت شدن ماسک پوستتان را پایین می کشد اگر بایستید.
• به آرامی همچنان با آب گرم پاک کنید (درزیر دوش بهتر انجام می شود).

محلول ضد چروک برای صورت و بدن بسازید

6 مکمل برای داشتن پوستی درخشان و موهایی زیبا

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

4- ماسک صورت آووکادو و آرد پوست جو

جو یک برگه ی عالی است که روغن های اضافی و پوست مرده را از روی صورت بر می دارد – آن چه بهتر است طبیعی و ارزان بودن آن است. همراه با آووکادو یک ماسک صورت سراسری میسازد که می تواند روی پوست خشک استفاده شود. در حالی که جو پوست های مرده و چرب را می خیساند و برمیدارد، آووکادو رطوبت و قوت مورد نیاز را اضافه می کند. این یک ترکیب عالی است که می توانید به طور قاعده مند در رژیم زیباییتان استفاده کنید.
• یک نصفه آووکادوی رسیده را به نصف قاشق آرد جو بیفزایید.
• تماماً مخلوط کنید و به یک صورت تمیز در حرکت های دایره وار آرام بزنید.
• به گذاشتن مخلوط تا 15-20 دقیقه ادامه دهید.
• به آرامی با آب گرم پوست صورت را تمیز کنید و آهسته صورتتان را خشک کنید.

5- ماسک صورت آووکادو و ماست

استفاده از ماست روی صورت یعنی شما حتی رطوبت بیشتری برای به دست آوردن دارید. صورت مستعد جوش از این ماسک نفع می برد چون اسید لاکتیک در ماست هر باکتری را می کشد و اسید همچنین حتی به تعادل pH پوستتان کمک می کند.
• به یک نصفه آووکادوی رسیده و خیسیده یک قاشق کامل ماست ارگانیک بیفزایید.
• با هم مخلوط کنید و به یک پوست تمیز بزنید.
• برای 15-20 دقیقه بگذارید.
• به آرامی با آب گرم بشورید و مقداری آب سرد بچکانید که هر منفذی بسته شود (به ویژه برای پوست جوشدار خوب است).
البته می توانید هر ترکیبی از این عناصر را بیفزایید که ماسک صورت آووکادوی خودتان را تجربه کنید و می تواند یک افزودنی عالی به رژیم زیبایی معمول شما باشد. استفاده از این ماسک ها حداقل یک بار در هفته پوستتان را بهبود و تقویت می کند پس اگر یک یا دو آووکادو دارید که در موردشان تردید دارید امروز چیز متفاوتی را با آن ها امتحان کنید.

پست های مرتبط :

ماسک ضدچروک و شفاف کننده صورت

ماسک ماست و نسکافه

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

ماسک لایه بردار ملایم

 

 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

نظرات

در ادامه بخوانید...

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

در

ماست ترش یا ( sour cream) حاوی مقادیر زیادی اسید لاکتیک می باشد که باعث از بین رفتن  و کم شدن کک ومک می شود.

ماست ترش  را روی صورت بمالید و اجازه دهید خشک شود و بجای اینکه با آب شستشو دهید با دستمال مرطوب به آرامی پاک کنید،اسید لاکتیک درون ماست ترش باعث می شود لایه ای نازک از روی پوست برداشته شود و باعث روشن شدن پوست می شود.(سیارک)

این مایع روی پوست سوزش و خارش ایجاد نخواهد کرد و می توانید روزی 1بار این کار را انجام دهید.

 

 

 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.   (سیارک

نظرات

در ادامه بخوانید...

ماسک لایه بردار ملایم

در

1 عدد سفیده تخم مرغ ،1 قاشق ماست،1قطره عصاره اسطوخودوس،1قطره آب لیمو تازه و 3 عدد قرص آسپرین خرد شده را با هم میکس کرده و به صورت بمالید سپس لایه نازکی از دستمال کاغذی را روی صورت گذاشته و مجددا مواد را روی دستمال کاغذی میزنیم بعد از 20 دقیقه که مواد خشک شد مخالف جهت رویش مو به سمت بالا دستمال را برداشته  سپس با آب سرد شسته شود.(سیارک)

می توان بعد از استفاده از این ماسک،زرده تخم مرغ و 1 قاشق عسل طبیعی را مخلوط کرده و به مدت 15 دقیقه روی پوست زده،ابتدا با آب ولرم و سپس با آب سرد شسته شود.

این ماسک یک لایه بردار ملایم است که برای جوش،لک،منفافذ باز مناسب می باشد.می توان این ماسک را هفته ای 3بار استفاده کرد.

ماسک ضدچروک و شفاف کننده صورت

ماسک ماست و نسکافه

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

ماسک لایه بردار ملایم

محلول ضد چروک برای صورت و بدن بسازید

6 مکمل برای داشتن پوستی درخشان و موهایی زیبا

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

غذاهایی که برای پوست خشک مناسب هستند

با این راهکارها چین چروک صورت را کمتر کنیم

چگونه ماسک‌های صورت آووکادوی طبیعی بسازیم؟

 

نظرات

۱۳۹۵/۱۰/۲۸من از زرده تخم مرغ و روغن زیتون با یک قطره سرکه استفاده کردم خیلی مناسبه

در ادامه بخوانید...

6 راه طبیعی برای از بین بردن سیاهی دور چشم

در

حلقه های زیر چشم در صورت یک راکون پشمالو باید باشد نه شما .  ولی زمانی که در اطراف چشم شما قرار گرفته باشند چشمانتان دیگر جذاب به نظر نمی رسد ! سیاهی دور چشم زمانی ظاهر می شود که رگ های خونی زیر چشم به خاطر عواملی مثل سن ، ژنتیک ، خستگی یا آلرژی ، بزرگ شوند. اگرچه حلقه های سیاه اطراف چشم می تواند ناگهانی ایجاد شود ولی برخی از درمان های موثر طبیعی برای از بین بردن این حلقه های سیاه وجود دارد. در اینجا 6 روش آسان برای خلاص شدن  همیشگی از این حلقه های سیاه وجود دارد.(سیارک)

تغییرات رژیم غذایی  

طبق بررسی امراض پوستی ، کاهش جذب نمک به کاهش لک های سیاه کمک می کند. میوه های سرشار از ویتامین C مثل پرتقال ، تولید کلاژن را افزایش داده و پوست زیر چشم را سفت می کند. نشریه ی بالینی و زیبایی،  استفاده از ریشه ی شیرین بیان را برای کاهش برآمدگی رگ های خونی زیر چشم  پیشنهاد می کند. برای این درمان دست ساز ساده ، دو بسته کیسه ای  شیرین بیان را دم کنید ؛ زمانی که خنک شد ، چای کیسه ای را روی پلک خود به مدت 20 دقیقه بگذارید.

لایه بردارهای آرایشی

لایه بردارهای آرایشی می تواند خطوط سنی را کاهش داده و رنگیزگی پوست را افزایش دهد. تحقیقات پزشکی  لایه بردار اسید سالیسیلیک را برای برداشتن حلقه های سیاه توصیه می کند که از اجزای طبیعی مثل پوست درخت بید درست شده است. شما می توانید یک درمان خانگی را انجام داده یا از spa ی حرفه ای استفاده کنید. در زمان درمان با spa‌ توسط متخصصان زیبایی ، ، از مقدار کمی از اسید سالسیلیک در یک اسفنج پارچه ای کرده و محلول را به زیر چشمان خود بمالید. بسته های  spa‌کلا دارای هزینه ی سیصد دلار در مجموعه ای از درمان های 5-6 دوره ای هستند. درمان های خانگی تا حد قابل توجهی ارزان بوده و فقط بیست دلار هزینه دارد.

چشمان بسیار خواب آلود

خستگی ، دلیل رایج حلقه های سیاه زیر چشم است. کلینیک مایو توصیه می کند بزرگسالان 7-8 ساعت خواب در شب داشته باشند. اگر شما هنوز بعد از خوب کامل شبانه احساس خواب آلودگی می کنید ، کلینیک مایو توصیه می کند که بدنبال تغییرات دیگر سبک زندگی باشید تا حلقه های سیاه رفع شود. خستگی مزمن می تواند به خاطر ورزش های بیش از حد یا بسیار اندک باشد ، بنابراین اگر دائما دچار خستگی هستید ، بررسی سطح فعالیت روزانه تان اهمیت دارد.

درمان های لیزری با پالس قوی

این درمان غیرتهاجمی از امواج نوری پرانرژی برای  تسکین پوست زیر چشم استفاده می کند. امواج نور ، رگ های خونی زیر چشم را مهار می کند تا رنگ گرفتگی را کاهش دهد. برای رسیدن به نتیجه ی بهتر ، این پروسه در   spa‌ پزشکی در مجموعه ای از ملاقات ها انجام می گیرد. تعداد کاربردهای لازم بستگی به عواملی مثل سن ، رژیم غذایی و سلامت کلی بیمار دارد. درمان ها هزینه ی زیادی دارد که متوسط آن 200 دلار در هر نوبت ویزیت است.

وضعیت خواب خود را تغییر دهید

طبق نیوز درماتولوژی ( اخبار امراض پوستی) ، وضعیت خواب شبانه ی شما  ممکن است باعث حلقه های سیاه و توسعه ی آن در زیر چشم گردد. خوابیدن روی بینی یا یک طرف باعث می شود مایعاتی در زیر چشم شما جمع شود.  تا حد ممکن ، به پشت خوابیده و از بالشت اضافی برای نگه داشتن سر استفاده کنید.

از کمپرس یخ استفاده کنید

طبق نظریات درماتولوژی نیوز ، کمپرس یخ نفوذ رگ های خونی را مهار کرده و پف کردگی زیر چشم را کاهش می دهد. اگ کمپرس یخ در دسترس شما نیست ، از اجناس  یخ داخل فریزر استفاده کنید مثل  یک بسته سبزی یخ زده ، خیار خنک یا برش های سیب زمینی که بسیار موثر هستند- سیب زمینی شامل عامل های سفید کننده ی طبیعی است. برای انجام درمان سفید کنندگی طبیعی دست ساز ، در ابتدا ، آب سیب زمینی را گرفته سپس یک اسفنج پارچه ای را در آن فرو برده و به آرامی روی پوست زیر چشم خود بمالید تا حلقه های سیاه کم شوند.

 

(سیارک)

ترجمه توسط itrans.ir

 

چقدر این پست برای شما مفید بود؟نظرات خود را با ما به اشترک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

تکنیک های سریع و طبیعی برای درمان آکنه (ماسک سفیده تخم مرغ)

در

ماسک سفیده تخم مرغ

به عنوان یکی از درمان های طبیعی آکنه، سفیده تخم مرغ ، راه حل مقرون به صرفه و آسان برای  محو شدن آکنه و جای جوش زخم بر روی پوست می باشد. سفید تخم مرغ سرشار از ویتامین و پروتئین است که می تواند برای مبارزه با آکنه و افزایش بازسازی پوست جدید به شما کمک کند . به این دلیل که سفیده تخم مرغ باعث خشک شدن پوست می شود بعد از شستشوی ماسک سفیده تخم مرغ ، از مرطوب کننده استفاده کنید.(سیارک)  

 

در یک کاسه سفید تخم مرغ را از زرده تخم مرغ جدا کنید. توصیه می شودسفیده تخم مرغ را کاملا هم بزنید و بر روی صورت برای چند دقیقه بگذارید . با استفاده از نوک انگشتان ،مناطقی که در آن نقاط آکنه وجود دارد را به آرامی ماساژ دهید . شما می توانید 3 یا 4 لایه از سفید تخم مرغ را روی پوست بگذارید(بعد از خشک شدن لایه قبلی) بعد از 20 دقیقه پوست را با آب ولرم بشویید از لیف حمام نرم و تمیز برای جدا کردن ماسک از روی پوست کمک بگیرید.در نهایت از مرطوب کننده روی پوست استفاده نمایید. 

 

نظرات

در ادامه بخوانید...