جدیدترین جراحی زیبایی در ایران چیست؟

در


دیروز خبری در برخی خبرگزاری‌ها و رسانه ها به نقل از رییس انجمن جراحان پلاستیک منتشر شد که در آن اشاره شده بود به طور متوسط روزانه 300 جراحی زیبایی بینی در تهران انجام می‌شود. این خبر البته در جای دیگری اشاره کرده بود این آمار ماهانه 20 هزار جراحی زیبایی است که با روزی 300 جراحی، همخوانی نداشت. برای اطلاع از این که چه آماری از جراحی زیبایی بینی در کشورمان وجود دارد و این که چه تغییراتی در سال‌های گذشته در روند جراحی‌های زیبایی انجام شده، با دکتر عبدالجلیل کلانترهرمزی، عضو هیات مدیره انجمن جراحان پلاستیک گفت‌وگو کردیم.

او که پیش از این هم نسبت به پرهیز از عمل‌های غیرضروری زیبایی هشدار داده بود، باز هم تاکید کرد که بهتر است تا حد ممکن، از دخالت در فرم طبیعی چهره و بدن اجتناب شود.

گفت‌وگو با این استاد دانشگاه و فوق تخصص جراحی پلاستیک را در ادامه بخوانید؛

آمار دقیقی از جراحی زیبایی بینی در تهران یا به طور کلی در ایران داریم؟

آمار دقیقی نداریم چون در این زمینه تنها وزارت بهداشت است که می‌تواند آمار داشته باشد. هرچند بعضی عمل‌ها ثبت نمی‌شود، با این حال وزارت بهداشت برنامه‌ای را دارد که تمام اعمال جراحی‌ کشور که در بیمارستان‌های دولتی انجام می‌شود را به صورت الکترونیک ثبت می‌کند، یعنی وزارت بهداشت در هر لحظه می‌تواند این آمار را داشته باشد که چه میزان عمل انجام شده است و درواقع بهتر است آنها این آمار را اعلام کنند.

بعد از گذشت این همه سال از تب جراحی بینی، هنوز آمار متقاضیان این عمل زیبایی فروکش نکرده؟

تب جراحی بینی مختصری کمتر شده اما درخواست برای سایر عمل‌های زیبایی بالا رفته.

چه عمل‌هایی؟

جراحی‌های فک و صورت، تزریق‌ها، جراحی‌های لیفت و لایپوساکشن. افراد ممکن است از کارهایی مانند لیفت و تزریق ژل‌ها در کوتاه‌مدت سود ببرند ولی در درازمدت برایشان دردسرهای زیادی وجود خواهد داشت. همچنین گاهی تقاضاهایی می‌شنویم مثلا این که می‌خواهند چشم‌ها را گربه‌ای کنند، لب‌ها را به شکل هنرپیشه‌های حاشیه خلیج فارس دربیاورند، کشش صورت زودهنگام و در سنین پایین انجام دهند، چال‌های روی گونه ایجاد کنند. این موارد از تقاضاهای شایع اما غیراصولی است.

چرا برای این عمل‌های زیبایی و به گفته شما غیرضروری اصرار وجود دارد؟

اغلب، افراد جراحی زیبایی را به شکل معجزه می‌بینند، فکر می‌کنند یک جراح زیبایی هر کاری بخواهد می‌تواند انجام دهد، در حالی که اینطور نیست. یک جراح پلاستیک، دوره تناسب زیبایی را هم آموزش می‌بیند و می‌آموزد که چطور بر اساس استانداردها و در صورت لزوم، نسوج سخت و نرم را جابجا کند. این با تصور مردم که فکر می‌کنند هر شکلی می‌شود به هر چهره‌ای داد مغایر است. ممکن است در بعضی موارد این اتفاق هم ممکن باشد اما باید به جنبه‌های علمی و سلامت آن توجه کرد. ما هنوز نتوانسته‌ایم این ذهنیت را پاک کنیم که جراحی زیبایی برای هر نقطه از بدن و به هر شکلی که خواستند، امکان‌پذیر و صحیح نیست. باید این فرهنگ را در مردم ایجاد کرد که هیچکس نمی‌تواند شبیه شخص دیگری شود و اصلا لزومی برای این کار وجود ندارد. خداوند هر کدام از ما را به شکلی آفریده که در جزییات با همدیگر تفاوت داریم و اصلا زیبایی در همین تفاوت‌هاست. مخصوصا عمل‌های استخوانی و اسکلتی صورت اصلا آسان و بی‌عارضه نیست،‌ حتما باید لزومی داشته باشد که این عمل‌ها انجام شود و در قالب استانداردها بگنجد. باید حتما ارزش این کار را داشته باشد نه این که بخواهند شبیه هنرپیشه‌ها شوند یا تنوع ایجاد کنند، این دلایل اصلا منطقی نیست که بخواهند خودشان را به عمل‌ جراحی بسپارند.

این عمل‌ها در مردان هم افزایش پیدا کرده؟

نسبت مردان به زنان در گذشته یک به 10 بوده و الان هم تقریبا همان است و تفاوت معناداری پیدا نکرده.

ایران همچنان بیشترین آمار جراحی زیبایی را دارد؟

بله ایران همچنان بیشترین عمل‌های جراحی زیبایی را در دنیا دارد که شامل موارد مختلف است. در ایران، جراحی بینی بیشترین میزان عمل‌های زیبایی را دارد اما ممکن است در کشورهای دیگر جراحی‌های دیگر در صدر باشند.

با این میزان جراحی زیبایی، برای کاهش عواقب آن باید چه کار کرد؟

من همیشه می‌گویم سهم مردم در عواقب جراحی‌های زیبایی کمتر از پزشکان نیست چون موضوع به این مهمی را دست‌کم می‌گیرند و گاهی به متخصصانی مراجعه می‌کنند که به سوابق علمی آنها آشنایی ندارند. متاسفانه کمیته تخصصی برای نظارت بر تبلیغ‌های تلویزیونی هم وجود ندارد و بسیار می‌بینیم که در صداوسیما کسی که متخصص است به عنوان فوق تخصص معرفی می‌شود یا شخصی که یک دوره شش ماهه گذرانده یا حتی در دانشنامه او اسمی از زیبایی و پلاستیک برده نشده، به عنوان جراح پلاستیک معرفی می‌شود. این موارد به جراحی‌های غیرتخصصی دامن می‌زند.

بنابراین مردم خودشان باید آگاه باشند و تحقیقات لازم را انجام دهند که به چه افرادی مراجعه می‌کنند. مردم گاهی فراموش می‌کنند که هر جراحی چه زیبایی و چه غیرزیبایی یک دخالت در سلامت و کار تهاجمی است بنابراین به این راحتی نباید سلامتشان را به دستانی بدهند که تیغ بر دست دارند و از تخصص آنها اطلاعی ندارند. به مردم توصیه می‌کنم برای انجام هر عمل زیبایی به خودشان زمان بدهند، اجازه بدهند که گذشت زمان به آنها نشان دهد واقعا مصمم هستند این عمل را انجام دهند یا نه و به محض این که چنین فکری به ذهنشان خطور کرد برای انجام جراحی اقدام نکنند.منبع سلامت نیوز

نظرات

در ادامه بخوانید...

جراحی پلاستیک در کدام کشورها رونق دارد؟

در

۱۲۰ هزار ایرانی در سال عمل جراحی پلاستیک انجام می‌دهند. اما با این حال آمریکای جنوبی بیشترین تعداد عمل جراحی پلاستیک را دارد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

آیا جراحی زیبایی به افراد احساس بهتری می‌دهد

در

(سیارک) : من خیلی به آینه نگاه نمی‌کنم ولی برخی از دوستانم حتی در راهروی منزلشان آینه دارند و هر از چند گاهی چهره خود را از نزدیک در آنها می‌بینم. از افتادگی گوشه پلک‌هایم راضی نیستم ولی مجبور هم نیستم این تغییر ناشی از سن را بپذیرم.


جراحی زیبایی دیگر عادی شده و هر سال که می‌گذرد انواع و اقسام این جراحی‌ها از گذشته بیشتر در دسترس است. به عبارت دیگر ما داریم با به تاخیر انداختن عوارض بالا رفتن سن و دستکاری در بدن افراد کم سن و سال با هدف دلخوش کردن آنها، عادت می‌کنیم.طبق آمار انجمن جراحان زیبایی بریتانیا در سال ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ حدود ۱۰ هزار و ۷۰۰ عمل جراحی از این دست در بریتانیا انجام شده است. ده سال بعد تعداد جراحی‌ها به بالای ۵۰ هزار مورد رسید که بیشتر موارد جراحی بزرگ کردن سینه بوده است.

چرا مردم به جراحی زیبایی روی می‌آورند؟ در فرهنگ معاصر ما فشار برای جوان و زیبا به نظر رسیدن رو به افزایش است، بویژه برای زنان که هنوز هم به خصوص در محیط کار براساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند. رسانه‌ها هم مملو از برنامه‌های مربوط به تغییر و بهبود ظاهر است که جراحی زیبایی را تقدیس می‌کنند و هر نسلی که می‌گذرد ستاره‌های مشهور فیلم و موسیقی جوان‌تر و سرحال‌تر به نظر می‌رسند.
فرهنگ ما، نیمه‌آگاهانه یا شاید هم نه چندان نیمه‌آگاهانه، احساس مردم در مورد خودشان و ظاهرشان را تغییر می‌دهد. مردم واقعا باور دارند که اگر از این هنجارهای فرهنگی تبعیت کرده و خود را بیشتر با آنها منطبق کنند زندگی موفق‌تر و شادتری خواهند داشت.در مجموع ۸۵ درصد کسانی که تحت عمل زیبایی قرار می‌گیرند زنان هستند.(سیارک

اکثر این زنان می‌خواهند جذابیت خود برای جنس مخالف را بیشتر کنند. بنابراین در نهایت گناه این وضعیت بر دوش مردان است. ما احساس اعتماد به نفس در زنان را تضعیف می‌کنیم و بعد از این احساس عدم رضایتی که در آنها ایجاد شده برای پول درآوردن در رشته جراحی زیبایی بهره برداری می‌کنیم.پورنوگرافی امروزه فراگیر شده و همه جا وجود دارد و قاعدتا یکی از عوامل بسیار مهم در ایجاد احساس نارضایتی از پیکر و ظاهر افراد است. بگذارید مثالی بزنم.یک متخصص زنان ماجرای دختر نوجوانی را برایم تعریف کرد که مادرش او را برای معاینه آورده بود. دکتر متخصص به آن دختر گفت که او مانندهزاران رن دیگر که توسط این متخصص معاینه شده  ، کاملا طبیعی است. اما اصرار دختر برای تغییر شکل اعضای حساس بدن براساس تصاویر و معیارهای پورنوگرافی بسیار نیرومند بود.البته می توان استدلال کرد که در کشورهای آزاد ، معیارهای اخلاقی سیستم خدمات درمانی این کشورها براساس اصل حق انتخاب آزادانه فرد بنا شده‌اند. اگر کسی ظرفیت تصمیم‌گیری داشته باشد و بخواهد پول خود را صرف تزریق بوتاکس یا کوچکتر کردن و بزرگتر کردن سینه‌ها  کند ، به خودش مربوط است.
اما در نهایت تاثیر و پیامد این همه تصمیمات فردی، تغییر درک فرهنگی همگانی است. اگر بر تعداد افرادی که با جراحی زیبایی قصد دارند تاثیرات بالارفتن سن را کاهش دهند مرتب افزوده شود تصور و توقع ما از ظاهرمان در دوران سالخوردگی تغییر خواهد کرد.
در این صورت چشم‌انداز معلولیت چیست؟ وقتی که "طبیعی" به مرور به "فوق‌طبیعی" بدل شود چه بر سر "غیرطبیعی" خواهد آمد؟ بسیاری از ما چهره و اندامی داریم که با معیارهای رایج زیبایی تفاوت دارد. اما من یاد گرفته‌ام که حتی اگر ظاهرتان بسیار متفاوت باشد باز هم در چشم برخی می‌توانید جذاب باشید. آنچه که واقعا باعث می‌شود مردم شما را دوست داشته باشند و حتی عاشق شما شوند، بیشتر به شخصیت فرد ربط دارد - خصوصیاتی مثل خونگرمی، توجه به دیگران، خوش صحبتی و به خصوص شوخ‌طبعی.
بنابراین شاید افراد معلول بتوانند درس‌هایی را که از زندگی خاص خود یاد گرفته‌اند به افراد غیر معلول هم یاد بدهند. به تجربه من، آن دسته از افراد معلول که با شرایط جسمی خود کنار آمده‌اند بسیار کمتر حواس شان به بدنشان است.تناقض اینجا است که  معلولان با اندامهای بشدت معیوب خود ممکن است از کسانی که کاستی کوچکی دارند، بیشتر احساس شادی و رضایت کنند.

سیلیکون برای بزرگ کردن پستان
نظرسنجی‌ها و بررسی‌های آماری نشان می‌دهند که نارضایتی جوانان از ظاهر و اندام خود نسل به نسل بیشتر می‌شود. به عنوان مثال پژوهشی در سال ۲۰۱۳ نشان داد که حدود یک سوم دختران بین سنین ۱۱ تا ۲۱ سال از ظاهر و اندام خود ناراضی هستند و بیش از یک چهارم آنها جراحی زیبایی را در نظر خواهند گرفت.
اگر کسی در مورد ظاهر و اندام خود احساس خوبی ندارد آیا باید جراحی زیبایی را به او پیشنهاد کنیم یا باید به او کمک کنیم که بر اضطراب و نارضایتی خود فایق آید؟ اگر فکر می‌کنید معتقد است که این کار پایمال کردن حق افراد است که کاری را که دوست دارند با بدنشان بکنند، به این دقت کنید: پژوهش‌های جدید نشان داده احتمال خودکشی زنانی که پستان خود را با جراحی بزرگ می‌کنند، از سایر مردم دو تا سه برابر بیشتر است.
از قرار معلوم برخی از این افراد نوعی نارضایتی‌ عمیق دارند که خود را به شکل جراحی سینه بروز می‌دهد. ولی جراحی ریشه نارضایتی آنها را درمان نمی‌کند.
پژوهش‌های متعدد نشان داده‌اند ۱۰ درصد از افرادی که جراحی زیبایی انجام می دهند دچار اختلال خود زشت انگاری هستند، یک اختلال روانشناختی شناخته شده.اما جراحی زیبایی نمی‌تواند به مبتلایان به این اختلال احساس بهتری درباره بدنشان بدهد.  بیش از ۷۲۵ هزار نفر از انواع اختلال خوردن رنج می‌برند. یکی از این اختلالات، بی‌اشتهایی مرضی، بالاترین میزان مرگ را در بین تمام بیماری‌های روانی دارد.(سیارک
اما علاوه بر جنبه‌های روانی، مسئله سلامتی نیز مطرح است. شاید بعضی از خوانندگان به یاد بیاورند که اخیرا استفاده از سیلیکون نامناسب برای بزرگ کردن پستان باعث نگرانی شده بود. اکثر روش‌ها و جراحی‌های زیبایی ممکن است نتایج و عوارض جانبی منفی داشته باشند. بنابراین به نظر من بهتر است مشکل افراد با ظاهرشان را به جای روش‌های طبی و جراحی، با اقدامات فرهنگی و روانشناختی حل کرد.
به جای عادی دانستن جراحی زیبایی شاید باید تنوع فراوان زیبایی را نشان دهیم. به عنوان مثال چرا صنعت سرگرمی طیف گسترده و متنوع‌تری از ظاهر و پیکر آدمیان را به نمایش نمی گذارد؟ مسلما موسسه‌های استخدام مدل و هنرپیشه بسادگی می‌توانند افراد با سنین مختلف، از نژادهای گوناگون، قد بلند یا کوتاه و با ظاهر و اندام‌های بسیار متفاوت را پیدا کنند. ما مردها باید بالغ شویم و یاد بگیریم که کمی به زیر پوست و فراتر از ظاهر زنان نگاه کنیم و بیندیشیم.هدف من حکم دادن و یا انتقاد کردن از انتخاب آزاد افراد نیست، نگرانی من از فرهنگ و جامعه‌ای است که ابتدا نارضایتی از ظاهر و اندام را در افراد به وجود می‌آورد و سپس برای حل مشکل فرهنگی جراحی زیبایی را تجویز می‌کند.
ولی شاید شما با من مخالف باشید، شاید فکر کنید مسیری که جامعه و فرهنگ امروزی در پیش گرفته درست است. شما شاید از بیشتر شدن گزینه‌ها استقبال کنید. شاید از نتیجه جراحی بینی یا جراحی برای چربی‌برداری از شکمتان خوشحال باشید.
ولی این نکته بسیار مهم است که چرا عمل جراحی زیبایی امروزه تا این حد عمومیت پیدا کرده و چه تاثیری روی تک تک افراد و کل جامعه به جا خواهد گذاشت. ضروری است که این روند را شناخته و در برابر آن بایستیم.

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

نظرات

در ادامه بخوانید...

رودریگو آلوز، رکورد دار عمل جراحی زیبایی

در
رودریگو آلوز

 

رودریگو آلوز معروف به Ken Doll انسانی، متولد برزیل است و از 19 سالگی ساکن لندن است. او تا بحال 70 عمل زیبایی انجام داده است. رودریگو الوز مدعی است لیپوساکشن، تزریق ژل در شانه ها و برخی اندام های دیگر داشته است. رودریگو 9 بار عمل جراحی بینی انجام داده است. 

او مجری تلویزیون بریتانیا است.

 

رودریگو آلوز

سابقه عمل در ایران

رودریگو آلوز  مرد عروسکی  در ایران چندین عمل داشت که معتقد است کیفیت بالای جراحی پلاستیک ایران و هزینه پایین آن دلیل اصلی انتخاب ایران به عنوان محل توریستی و عمل بوده است.

 

رودریگو آلوز 

رودریگو آلوز در ایران

شایعات مبنی بر عمل جدید رودریگو الوز  «باربی کن» در ایران پخش شده است. او این بار برای 7 عمل دیگر به کشورمان آماده است.

 

 

 

باربی مرد

Ken Doll یا مرد عروسکی شخصیتی عروسکی است که رودریگو آلوز سعی دارد خود را شبیه آن کند!

رودریگو آلوز قبل از عمل

رودریگو آلوز قبل از عمل

رودریگو آلوز قبل عمل و بعد از عمل 

 

جسیکا آلوز

در سپتامبر 2019 ، رودریگو آلوز دوباره همه را شگفت زده کرد ، اگرچه به نظر می رسید که دیگر به سادگی غیرممکن است. "مرد عروسکی " اظهار داشت که ظاهراً او یک خود دیگر(alter ego ) یک زن ، به نام جسیکا آلوز دارد و دیگر قصد پنهان کردن آن را ندارد.

"خوب ،" ما فکر کردیم و منتظر ماندیم. ما مجبور نبودیم مدت زیادی منتظر باشیم - در حال حاضر سردیگو آلوز دائماً از کلاه گیس ، کت خز و لباس های تنگ استفاده می کند.

 

جسیکا آلوز

 در 16 دسامبر ، مرد عروسکی  در خیابان باند ، خیابان اصلی خرید لندن ، که بوتیک های درجه یک در آن قرار دارند ، دیده شد. جسیکا آلوز با کلاه گیس بلوند بلند ، کلاه خز بزرگ ، کت خز و چکمه های مچ پا Balenciaga خرید لباس های جدید را آغاز کرد.

 

جسیکا آلوز


به هر حال ، رودریگو آلوز اخیراً به طور غیر منتظره ای اعلام کرد که دیگر نمی خواهد "کن زنده" باشد. این مرد وزن زیادی اضافه کرده ، و این برای تولید کنندگان تلویزیون چندان خوشایند نبود ، که مدام او را به برنامه های مختلف دعوت می کردند. آنها شروع به درخواست از رودریگو الوز کردند که وزن خود را کاهش دهد ، اما او آنقدر به غذاهای خوشمزه و احساس خوشبختی معتاد است که از انجام آن امتناع می کند.

 

رودریگو آلوز

 

به یاد بیاورید که رودریگو یک برزیلی بریتانیایی است که در سن 36 سالگی پیش از این حدود 70 عمل جراحی پلاستیک در سراسر بدن خود انجام داده بود: او دنده ها را برداشت ، چندین بار شکل بینی خود را تغییر داد ، لب ها را بزرگ کرد ... به طور کلی ، یک بار مردی اعتراف کرد که او تنها قسمتی از بدن است که دچار تغییراتی نشده است ، اندام تناسلی او است. ظاهراً هیچ جا بهتر از تغییردر این قسمت نبود.

 

جسیکا آلوز

 

شعار رودریگو آلوز هیچ محدودیتی برای کمال وجود ندارد!  این مرد قبلاً حدود 70 عمل جراحی پلاستیک انجام داده است و قرار نیست در اینجا متوقف شود. برزیلی وسواس پلاستیک باسن خود را بزرگ کرده است. حداقل ، این را تصاویر جدید او نشان می دهد.

برای کسانی که نمی دانند ، یادآوری می کنیم که رودریگو آلوز ، معروف به "عروسک کن زنده" ، به دلیل عشق به جراحی پلاستیک در سراسر جهان مشهور شد. در 10 سال گذشته ، او حدود 60 عمل جراحی پلاستیک انجام داده است.و چند سال پیش ، او اظهار داشت که تنها قسمتی از بدن که هنوز تغییر نکرده است مردانگی او است. اگرچه او به زودی آن را از دست خواهد داد.

 

رودریگو آلوز

 

تبدیل یک برزیلی به Ken Doll یا مرد عروسکی نه تنها هزینه بر ، بلکه دردناک نیز بود. با این حال ،رودریگو آلوز دیگر نمی تواند متوقف شود. به تازگی ، کن باربی شده است: رودریگو آلوز در قالب یک زن در معرض دید عموم قرار گرفت و اکنون او خود را برای عمل تغییر جنسیت آماده می کند ، بدون اینکه دیگر بدن بدبخت خود را "مسخره" کند.

 

جسیکا آلوز

رودریگو آلوز در ژوئیه ۲۰۲۰   نام خودش را به جسیکا آلوز تغییر داد


رودریگو آلوز دنده های خود را برداشت تا صاحب کمر زنبوری شود ، سینه ای شیک! سایز 5 داشت و به نظر می رسد که اخیراً باسن خود را بزرگ کرده است. در عکس جدید جسیکا آلوز  ، باسن مانند کیم کارداشیان را نشان می دهد.

 

جسیکا آلوز

 

نظرات

۱۴۰۰/۵/۱۴ آلوز تبدیل خود به "کن زنده" را در سال 2001 آغاز کرد. او بیش از 100 عمل زیبایی و 50 جراحی پلاستیک دارد: لیپوساکشن ، جراحی بینی ، کاشت ایمپلنت در بدن ، برداشتن دنده ها ، تغییر شکل چشم و گوش و همچنین تزریق بوتاکس زیاد. برای نزدیک شدن به شباهت ایده آل با عروسک کن ، مرد حدود 650 هزار دلار هزینه کرد. رودریگو آلوز اصالتاً سائوپائولو برزیل است. از کودکی ، او از بیماری ژنتیکی ژنیکوماستی (بزرگ شدن غدد پستانی در مردان) رنج می برد.

۱۴۰۰/۵/۱۴ آلوز در مصاحبه ای اعتراف کرد که در کودکی اغلب لباس زنانه می پوشید. و هنگامی که سینه هایش به دلیل فراوانی استروژن شروع به رشد کرد ، با آزار و اذیت دیگران روبرو شد. رودریگو که تبدیل به "کن زنده" شد ، امیدوار بود که همسری با ظاهر عروسک باربی پیدا کند

۱۴۰۰/۵/۱۴ رودریگو آلوز برزیلی که بیش از 500000 پوند (تقریبا دلار 670000) هزینه کرد تا شبیه عروسک کن شود ، آلوز در مصاحبه با دیلی میل در این باره گفت رسما جنسیت خود را تغییر داد. خاطرنشان می شود که عملی که برزیلی در بانکوک انجام داد شش ساعت به طول انجامید. پس از آن ، آلوز گفت که برای اولین بار از بدو تولد در "بدن واقعی" خود را احساس کرد. اکنون این زن برای جراحی پلاستیک آماده می شود ، جایی که ایمپلنت های سینه قدیمی او با ایمپلنت های جدید جایگزین می شود. علاوه بر این ، آلوز اعتراف کرد ، او قصد دارد ایمپلنت چانه خود را تغییر دهد تا بیضی صورت او زنانه تر به نظر برسد. برزیلی همچنین اذعان کرد که به دلیل تغییر جنسیت ، که 13.7 پوند برای او هزینه داشت ، تقریباً همه دوستان و شغل خود را از دست داد. در همان زمان ، خانواده از ایده آلوز حمایت کردند. رودریگو آلوز گفت که قرار است بازی در نمایش را در نقش جدیدی ادامه دهد. او گفت: "من در بیش از 400 برنامه تلویزیونی به عنوان یک مرد بازی کرده ام و به عنوان یک زن ادامه خواهم داد." در 4 ژانویه 2020 ، آلوز بیرون آمد و اظهار داشت که او یک زن تراجنسیتی به نام جسیکا آلوز است. در 13 ژوئیه ، او در برنامه تلویزیونی صبح امروز ظاهر شد و تجربیات و رویاهای خود را با بینندگان به اشتراک گذاشت. "من تمام تلاش خود را کردم تا یک مرد باشم. (...) به نظرم رسید که اگر من این تغییر جنسیت را انجام ندهم ، می میرم.

۱۴۰۰/۵/۱۴در ژانویه سال 2020 ، رودریگو آلوز اعلام کرد که یک زن تراجنسیتی به نام جسیکا آلوزاست. در ظاهر جدید ، او حدود 900 هزار پوند هزینه کرد: به ویژه ، برای بزرگ کردن سینه و باسن و برداشتن سیب آدم. در فیلم های ارسال شده ، ستاره تلویزیونی 37 ساله حفره ای در صورت خود نشان می دهد که در نتیجه یک عمل زیبایی ناموفق در سفر به انگلیس باقی مانده است. این زن اعتراف کرد که قصد دارد چانه خود را با مواد پرکننده ترمیم کند ، اما چند هفته پس از مراجعه به سالن ، چهره او شکل متفاوتی نسبت به آنچه او درخواست کرده بود داشت. آلوز سپس دچار عفونت شد و پرکننده "شروع به خروج از سوراخ در مرکز چانه او کرد." علاوه بر این ، سلبریتی گفت که پاهای او متورم شده و سه سایز بزرگتر شده است زیرا بدن دیگر مواد پرکننده ای را که در برزیل بارگذاری کرده بود رد کرده است. از سال 2004 ، آلوز چندین عمل جراحی پلاستیک انجام داده است. در سال 2016، به دلیل نکروز ناشی از یک عمل جراحی تغییر شکل بینی ناموفق اعتراف کرد. پس از این حادثه ، وی متعهد شد که دیگر به جراحی پلاستیک متوسل نشود و بدن خود را به مبلغ یک میلیون پوند بیمه کرد ، اما یک سال بعد دوباره زیر چاقو جراحی رفت.

در ادامه بخوانید...

مبارزه با چین و چروک صورت طبیعی و رایگان

در
آخرین تحقیقات نشان می دهد که یک روش جایگزین شگفت انگیز ، طبیعی و رایگان ، بهتر از همه این روش های شکست خورده ی بوتاکس و جراحی زیبایی برای برطرف کردن چین و چروک و پیری پوست عمل می کند.
 
این جایگزین معجزه گر: ورزش است.نترسید نمی خواهم شما را به باشگاه بفرستم چون که می دانم خیلی ها از رفتن به باشگاه و یک برنامه روتین برای ورزش بیزارند، پس مقاله را تا آخر بخوانید .
 
یک مطالعه جدید نشان داد افرادی که این روش طبیعی را در اواخر زندگی شروع می کنند می توانند چین و چروک های صورت، چین های پنجه کلاغی، نواحی پوستی آویزان را معکوس کنند و توضیحی علمی برای این امر وجود دارد.این خبر به قدری مهم است که در بزرگترین روزنامه آمریکایی ، نیویورک تایمز اعلام شده است.
 
محققان کانادایی در دانشگاه مک مستر در انتاریو مشاهده کرده اند که ورزش با افزایش سن با تغییراتی که در لایه های سطح پوست رخ می دهد ، مبارزه می کند.
 
بعد از گذشت حدود 40 سال ، بیشتر افراد ضخیم شدن لایه بالایی پوست خود را تجربه می کنند . این بخشی است که به راحتی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. تمایل دارد خشک تر ، پوسته پوسته و متراکم شود.
 
در همین حال ، لایه زیر سطح رویی ، به نام درم ، شروع به نازک شدن می کند. خاصیت ارتجاعی و سلول ها را از دست می دهد. محققان توضیح می دهند که این امر جلوه نازک تر و پوسته پوستی به پوست می بخشد.این حتی در افرادی اتفاق می افتد که پوست آنها هرگز در اثر آفتاب آسیب ندیده است.
اما این اکتشافات جدید نشان می دهد که این پدیده می تواند خنثی شود و حتی در حیوانات و انسان ها معکوس شود.
آنها نشان داده اند که افراد بالای 40 سال که حداقل سه ساعت ورزش متوسط ​​و یا فشرده در هفته انجام می دهند ، دارای پوستی نرم تر و الاستیک هستند.این تفاوت بعد از سه ماه قابل مشاهده بود: "  در زیر میکروسکوپ ، پوست داوطلبانی که در این آزمایش شرکت کرده اند ، شبیه به یک فرد بسیار جوانتر بود و تنها کاری که انجام دادند این بود که کمی ورزش کردند!
 
توضیح پدیده مشخص نیست. اما محققان به ارتباط با میوکین ها ، موادی که توسط عضلات فعال ایجاد می شود ، گمان می برند. آنها سطوح بسیار بالایی از میوکین ها به نام IL-15 را در پوست افرادی که ورزش کرده بودند (50٪ +) مشاهده کردند. این میوکین ها می توانند به تغییرات ساختاری در پوست منجر شوند.با این حال ، موارد دیگر قطعاً درگیر هستند. مصرف قرص یا تزریق IL-15 برای از بین بردن چین و چروک بعید است به اندازه ورزش موثر باشد.
 

چگونه به خودتان برای ورزش کردن انگیزه دهید

سوال اساسی این نیست که: آیا باید ورزش کنم؟ سوال این است که چگونه خودمان را برای بازی در ورزش در طولانی مدت انگیزه دهیم؟ 
 
پاسخ ساده است:انتخاب ورزشی که چیز دیگری را برای شما به ارمغان بیاورد ، ضروری است: لذت ، هیجان ، ماجراجویی ، جلسات بهزیستی ...بسته به سن شما ، وضعیت سلامتی ، سلیقه شما ، محدودیت های شما لازم است ورزشی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.
تا آنجا که به من مربوط می شود، تمام ورزشی که انجام می دهم از اشتیاق من به طبیعت سرچشمه می گیرد.
 
بنابراین من در باغ آشپزخانه خود سخت کار می کنم و علفهای هرز را می کشم ، درختانم را برش می دهم ، کمپوست را خالی می کنم ، کود حمل و نقل می کنم ، گلخانه خود را مراقبت می کنم ...در طبیعت زیادی قدم می زنم ، اغلب فرزندانم یا کیسه ای، کوله پشتی برای پیک نیک و وسائلی برای کمپینگ را حمل می کنم. من در رودخانه ها ، حوضچه ها ، و در دریا آب تنی می کنم و تا وقتی که به اندازه کافی خوش شانس باشم از این محیط ها استفاده می کنم.
به محض این که فرصتی ایجاد شد ، من به کوهنوردی می روم. من همیشه با دوچرخه به محل کار می روم ، مگر به تازگی زیرا مسیر خیلی خطرناک است (و من رنج می برم). تمام این کارها تحرک زیادی در زندگی من ایجاد کرده است و همچنان ادامه دارد ، اما من تقریباً کاری به عنوان ورزش در یک باشگاه انجام نمی دهم.
 
من این کار را انجام می دهم زیرا دوست دارم از باغ خود سبزیجات بخورم ، دوست دارم باد تازه ، آب خنک را روی پوست خود احساس کنم ،صدای پرندگان را بشنوم ، گیاهان را رصد کنم ، به مناظر زیبا فکر کنم ، در کنار دوستان قدم بزنم، به آنها گوش دهم ، تبادل نظر کنم ، که ایده آل است هنگام راه رفتن ... من دوچرخه سواری می کنم زیرا ساده تر است ، من بر ترافیک غلبه می کنم ...
 
اگر مجبور میشدم این همه را متوقف کنم ، به خودم نمی گفتم ، " این کار مرا از ورزش محروم می کند! می گفتم: "  لعنتی ، این مرا از شادی و لحظه های خوشبختی محروم می کند! "
 
بنابراین ، هر کس باید راه خود را پیدا کند.
 
برادرم دیوانه رقصیدن است که در واقع بسیار اسپرت است. تمام عضلات درگیر می شوند ، اما او هم این کار را می کند زیرا او دوست دارد خیلی با همسرش می رقصد.
 
دیگران عاشق سرعت دوچرخه ، قدرت یک اسب که از موانع عبور می کند ، شادی های بازی با توپ ، رقابت های دو و میدانی ، زیبایی حرکات ژیمناستیک ، اسکیت بازی خیره کننده و ... هستند
 
بنابراین ، من نمی گویم "ورزش کنید تا چین و چروک کمتری داشته باشید". ارائه چنین مواردی واقعاً افتضاح است.
 
من می گویم: "شادی های بزرگ را در ورزشی که دوست دارید پیدا کنید ، با  خود خوب رفتار کنید. زندگی شما و بدن شما نیز زیباتر خواهد شد ...  "
 
و شما: آیا ورزش می کنید زیرا باعث خوشحالی شما می شود؟ یا به دلیل احساس تعهد ورزش می کنید؟ با ما در میان بگذارید ، و با خوانندگان سیارک ، تجربیات خود را برای ایجاد "ورزش لذت بخش" در صفحه نظرات این مقاله قرار دهید.
به سلامتی شما!

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا افراد مشهور نتوانسته اند به زیبایی پیر شوند

در
چرا افراد مشهور نتوانسته اند به زیبایی پیر شوند: جراحی پلاستیک ، پرخوری ، افسردگی و غیره؟
زمان رد پای خود را بر همه می گذارد، حتی برای افراد مشهور که به نظر می رسد هر فرصتی را برای کم کردن کمی از علائم پیری از دست نمی دهند. البته ژن ها در این مورد نقش مهمی دارند. با این وجود ، غالباً پیگیری جوانی جاودانه نیست و حتی در بعضی مواقع به نتیجه مخالف می انجامد. اما نه تنها به همین دلیل بسیاری از سلبریتی ها نتوانسته اند به زیبایی پیر شوند  بلکه خواهیم فهمید که چرا ظاهر برخی از افراد مشهور در طول سالها بهتر که نشده و در جهت بدتر شدن تغییر کرده است.
 

مگ رایان (58 سال)

اخیراً این بازیگر زن استاندارد زنانگی به حساب می آمد و لبخند و رنگ روی گونه ها به ویژگی او تبدیل شده بود. به نظر می رسد تا اواسط سن ، رایان تغییر نکرد. اما هر سال دگرگونی های ظاهر او بیشتر مورد توجه قرار می گرفت.
 
در سال 2013 ، مگ کاملاً از چشم مخاطب ناپدید شد و تنها بعد از مدت کمی در انظار دیده شد. اما افراد حاضر در هفته مد پاریس او را سریعا تشخیص ندادند: او تغییر کرده بود ، و نه در جهت بهتر ، بینی ، چشم ها ، لب ها. لبخند برند این بازیگر از بین رفته بود و  لبخندی که بر لب داشت کاملاً شبیه ماسک بود. به نظر می رسد که رایان قربانی دیگری از جراحی پلاستیک بود.
 

میک جاگر (76 ساله)

در اصل ، خواننده افسانه ای The Rolling Stones هرگز ظاهر کاملی نداشت. اما جمعیت هواداران در اوایل شهرت وی به معنای واقعی کلمه خاطرنشان کردند که این بت لعنتی دارای جاذبه مردانه است.
با این حال ، سبک زندگی ای که نوازنده راک داشت دیر یا زود به نتیجه فاجعه آمیز منجر می شود. مواد مخدر ، الکل ، مهمانی های پر سر و صدا ، تورهای خسته کننده ، تغذیه نادرست - همه اینها به بهترین شکل در ظاهر خواننده تأثیر گذاشت.
 

میکی رورک (67 سال)

این بازیگر پس از اکران فیلم "نه و نیم هفته" رسماً به سمبلنماد مردانه هالیوود تبدیل شد. عاشق چنین مرد خوش اخلاقی غیرممکن بود: ظاهر جذاب ، بدن  عضله ای، لبخند جذاب و البته یک نگاه مرموز. اما پس از آن چه چیزی پیش آمد.
 
در پی محبوبیت دیوانه وار ، رورک کاملاً دیوانه شد: مهمانی های پر سر و صدا ، الکل ، مواد مخدر ، دعوا ... این سبک زندگی منفی روی ظاهر سلبریتی تأثیر گذاشت. هنگامی که میکی تصمیم گرفت که باید از این سبک زندگی خلاص شود که دیر شده بود.
 
این بازیگر زمانی بوکسور موفقی بود اما به دلیل مصدومیت مجبور شد این رشته ورزشی را ترک کند. در اوایل دهه 90 ، نماد جذابیت مردانه هالیوود تصمیم گرفت به رینگ برگردد و این کار را با موفقیت انجام داد: در 3 سال او یک مبارزه را از دست نداد. با این حال ، مجروحیت دوباره تأثیر منفی بر ظاهر مشهور گذاشت: یک بینی تغییر شکل یافته ، گونه ی شکسته خرد شده ، لب های پاره شده و....
 
و ... و سپس این بازیگر تصمیم گرفت جراحی پلاستیک کند. اما او دوباره بدشانس بود: بسیاری از عملیات ناموفق بود و مرد از یک مرد خوش تیپ به یک هیولا تبدیل شد. وی که می خواست جراحی پلاستیک ناموفق را برطرف كند ، دوباره دست به دامن جراحی پلاستیک شد. شما نتیجه را خودتان می بینید.
 

کیم بسینگر (66 ساله)

کیم بسینگر یکی دیگر از ستاره های فیلم "نه هفته و نیم” "تا آخرین روزها در برابر جراحی پلاستیک مقاومت کرد و سعی در حفظ زیبایی طبیعی داشت. و او این کار را به خوبی انجام داد: طرفداران از اینکه سن بازیگر بالا می رود اما پیر نمی شود خوشحال بودند. خود این شخص مشهور اعتراف کرد که ورزش ، مراقبه و افکار مثبت به او کمک می کند تا تناسب داشته باشد.
 
اما همه چیز در سال 2015 تغییر کرده است. در پیش پرده فیلم "یازده ساعت" کیم غیرقابل تشخیص بود: چهره ای بیشتر شبیه ماسک مومی ، درخشندگی روغنی ، تغییر شکل چشم و شکل لب و ..... لازم نیست متخصص باشید تا بفهمید: بسینگر با جراحی پلاستیک خود را بدبخت کرد ، زیبایی خود را کاملا از دست داد.در عین حال ، به نظر می رسد که بازیگر زن از همه چیز خوشحال است ، و خوشحال است که برای دوربین ها مطرح می شود!
 

ژرار دوپاردیو (71 ساله)

ژرار دوپاردیو همیشه ظاهر آماتور داشت. بله کلمه خوش تیپی در باره او دشوار بود. اما در بدن او چه جسمی وجود داشت که  هر ورزشکاری به آن حسادت می کرد؟
اما در دهه 90 ، ژرار دوپاردیو به احترام قهرمان كامل و اشتها آور كه ​​بازی می كرد ، لقب اوبلیكس را دریافت كرد. از این گذشته ، این بازیگر نه تنها از نظر ظاهری به شخصیت خود می رسید ، بلکه دوست داشت غذای خوشمزه بخورد. علاوه بر این ، ژرار دوپاردیو، که حتی قبل از آن بیش از حد نوشیدنی های الکلی مصرف می کرد ، تاکستانی خرید و شروع به تولید نوشیدنی های الکلی برای خود کرد. و اگرچه روش نادرست زندگی بر ظاهر او تأثیر زیادی داشت ، اما هنوز هم به عنوان یک نماد جنسی در فیلم ها متقاضی خود را دارد.
 

ملانی گریفیث (62 ساله)

در دهه 80 ، ملانی گریفیث یکی از پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود به حساب می آمد ، اما این محبوبیت با او شوخی بی رحمانه ای انجام داد. علی رغم این واقعیت که طبیعت ظاهری دیدنی به ستاره اعطا کرده بود ، اما او برای نجات آن تلاش چندانی نکرد. عاشقانه های طوفانی وشکست های پرشور ، مهمانی های شبانه ، فیلمبرداری های بی پایان ،  اعتیاد به مواد مخدر - به طور کلی ، این فرد مشهور همه ی کارها را انجام داد تا خیلی زودتر از زمان موعود، پیر شود.
من فقط در یک ازدواج با آنتونیو باندراس در مورد تغییر سبک زندگی ملانی گریفیث فکر کردم. او از شوهرش بزرگتر بود و می ترسید کسی جوانتر آنتونیو باندراس را از او بگیرد. اما ملانی گریفیث به درخواست شوهرش برای ترک اعتیاد ، واکنش خشنی نشان داد و او را به منع ارتباط با دخترش در خانه کرد. با این حال ، بازیگر زن هنوز این اراده را پیدا کرد که بتواند در ورزش شرکت کند و به رژیم خود ادامه دهد. اما بعداً با تماس با جراح پلاستیک اشتباه كرد. در نتیجه ، با این وجود ، آنتونیو باندراس او را رها کرد و ملانی گریفیث در جستجوی زیبایی نتوانست جلوی خود را بگیرد و ظاهر درخشان خود را از دست داد.
 

بریژیت باردو (85)

از اواسط دهه 50 ، این بازیگر فرانسوی استاندارد زیبایی زنان محسوب می شد. او برای بازی در فیلم ها متقاضی زیادی داشت و آقایان با نفوذ می خواستند با او در ارتباط باشند. همه چیز در سن 39 سالگی  اتفاق افتاد، بریژیت تصمیم گرفت از سینما جدا شود و زندگی خود را به حمایت از حیوانات اختصاص دهد. از آن زمان ، ستاره کاملاً خود را رها کرد و به خودش اجازه می داد حتی با لباس های ناخوشایند و سر و وضع نامرتب به رویدادهای اجتماعی برود.
این بازیگر همیشه تأکید کرده است که او حریف جراحی پلاستیک است ، اما به فکر حمایت از خود به روشی طبیعی نبود. در سالهای اخیر ، تقریباً چیزی درمورد این نماد زیبایی جنسیت شنیده نشده است و فقط گاهی اوقات نام وی در رابطه با رسوایی با بیانیه های سیاسی یا به دلیل مبارزه برای حقوق حیوانات در مطبوعات ظاهر می شود.
 

جنیس دیکینسون (65 ساله)

در دهه 70-80 ، جنیس دیکینسون یکی از بهترین مدلهای جهان بود. اما اکنون شناختن دختری که روزگاری قلب میلیون ها مرد در سراسر جهان را به دست آورد دشوار است.
این ستاره پنهان نکرد که خودش مقصر عواقب جبران ناپذیری برای ظاهر خود است. وی در کتاب زندگی نامه خود اعتراف کرد که کوکائین رژیم غذایی او بود. جانیس به دلیل اعتیاد به الکل و مواد مخدر تحت درمان قرار گرفت ، ابتدا با بی اشتهایی و سپس با بولیمیا(اختلال تغذیه) مبارزه کرد. و بعدا زمان آن فرا رسید که یک سری جراحی های بی پایان پلاستیک انجام شود. جالب اینجاست که با وجود نتایج وحشتناک ، مدل سابق پشیمان نیست که بارها زیر چاقوی جراح پلاستیک رفته است.
 

جان تراولتا (66 ساله)

خوش تیپ واقعی در جوانی جان تراولتا بود. و چه نوع جراحی پلاستیکی او داشت؟ فقط رقص معروف او را بخاطر بیاورید.
 
همه اینها با این واقعیت شروع شد که بازیگر به سرعت شروع به طاس شدن کرد. درست است ، هنوز مشخص نیست که چرا او به طور کامل از داشتن مو خود را خلاص نکرد ، در عوض او شروع به پوشیدن کلاه گیس ، و سپس به کلی پیوند مو را انجام داد (حداقل جراحان پلاستیک چنین می گویند).
 

دوناتلا ورساچه (64 سال)

ظاهر یک طراح مشهور ایتالیایی هرگز مطابق با استانداردهای پذیرفته شده زیبایی نیست ، اما او  یک دختر جذاب بود. اما ، ظاهرا ، دوناتلا تصمیم گرفت بصورت مصنوعی چیزی را بدست آورد که طبیعت به او نداده بود. درست است! با گذشت زمان ، شیفتگی به جراحی پلاستیک به یک اعتیاد واقعی برای او تبدیل شد.
 
عموم مردم به خصوص دوست دارند در مورد لب های ورساچه صحبت کنند ، که طراح آن را به اندازه های نامرتب و بزرگ افزایش داده است. علاوه بر این ، در کنار اشتیاق به برنزه شدن و آفتاب گرفتن ، همه اینها حتی به نظر می رسد ارعاب آور می رسد.
 

استیون سیگال (67 ساله)

زمانی این بازیگر فقط نقش قهرمانان واقعی را بازی می کرد ، زیرا او تمام داده ها را برای این کار در اختیار داشت: یک مرد خوش تیپ و عضلانی با موهای بلند. او بود که می توانست جهان را از انواع بدبختی ها نجات دهد. علاوه بر این ، استیون سیگال استاد هنرهای رزمی است ، که در رشد محبوبیت وی نیز نقش داشت.
 
با این حال ، اکنون کمتر کسی به استیون سیگال حتی به نقش کمی قهرمانانه می دهد. این بازیگر دارای شکمی بزرگ شد ، بی دست و پا شد. علاوه بر این ، او لباس بسیار عجیب و غریبی می پوشد ، و پیراهن های خنده دار را انتخاب می کند. هیچ اثری از موهای بلند وجود ندارد - Seagal اکنون یک کلاه گیس می پوشد. و اظهارات سیاسی وی برای بسیاری مضحک به نظر می رسد.
 

سارا جسیکا پارکر (55 ساله)

خوب ، او از ظاهر ایده آل یک بازیگر زن بهره ای نبرد ، اما موفق شد نه تنها نقش اصلی را در سریال "... و شهر" بازی کند ، بلکه همچنین به نمادی از سبک تبدیل شد که اثبات کرد، زیبایی یک مفهوم نسبی است.
اما اکنون هیچ اثری از کری محبوب باقی نمانده است. اتفاقی که برای این بازیگر افتاد مشخص نیست. شیوه زندگی غلط ، جراحی پلاستیک ، عدم تمایل به حمایت از مراقبت از خود ، یا پیر شدن هنوز عوارض خود را ادامه می دهد؟ به هر حال ، سارا اکنون بسیار نادر در جلوی دوربین ها قرار می گیرد. با این حال ، این بازیگر اذعان می کند که هرگز زیر چاقو جراحان نرفته است!

نظرات

۱۴۰۰/۱۱/۱۴ تا به امروز، یکی از نشانه های اصلی یک عمل موفقیت آمیز حداکثر نامرئی بودن آن است: هر چه نتیجه مداخله طبیعی تر به نظر برسد، بهتر است. در مواد خود، ما گزینه های پلاستیکی را جمع آوری کرده ایم که به طور کامل این معیار را برآورده می کند.

۱۴۰۰/۱۱/۱۴بلفاروپلاستی transconjunctival یکی از محبوب ترین روش های اصلاح پلک است. نشانه اصلی این عمل وجود افتادگی پلک ها و تغییرات مربوط به سن در ناحیه اطراف چشم است. چنین عیوب زیبایی شناختی حتی به دختران جوان نیز سن می افزاید. بلفاروپلاستی ترانس ملتحمه به شما این امکان را می دهد که برش ها را تا حد امکان پنهان کنید (دسترسی از داخل پلک، از طریق ملتحمه انجام می شود)، در حالی که هیچ برش خارجی و درزهای قابل مشاهده ای روی پوست وجود ندارد. همچنین، این عمل به شما امکان می دهد توانبخشی را به حداقل برسانید و دوره آن را از دو هفته به 5-7 روز کاهش دهید. پس از جراحی بلفاروپلاستی، مدت اقامت در بیمارستان تنها نصف روز است، بنابراین امکان مراجعه به منزل در همان روز وجود دارد. یک امتیاز خوب: اثر پس از انجام بلفاروپلاستی ترانس ملتحمه برای سال‌ها باقی می‌ماند. اما مهمترین چیز این است که نتیجه کاملاً طبیعی به نظر می رسد.

۱۴۰۰/۱۱/۱۴لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو.......... این نوع لیفت صورت به شما امکان می دهد ظاهری آرام و شاداب داشته باشید. ابرو را به حالت صحیح برگردانید (با افزایش سن، افتادگی دم ابروها را داریم که ظاهر را غمگین و خسته می کند)، تعداد و عمق چین و چروک ها را کاهش دهید، ناحیه پلک بالایی را کمی باز کنید. این عمل ملایم و مهمتر از همه، کاملاً نامرئی است، زیرا از طریق ریز برش هایی به طول تنها 1.5-2 سانتی متر در پوست سر انجام می شود. بهبود و توانبخشی پس از این عمل بسیار سریع اتفاق می افتد و ظاهری زیبا برای مدت طولانی باقی می ماند.

۱۴۰۰/۱۱/۱۴بزرگ کردن سینه با ایمپلنت های نسل جدید........ بزرگ کردن سینه با ایمپلنت محبوب ترین عمل جراحی پلاستیک بوده و هست. اما ایمپلنت های نوآورانه روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و به شما امکان می دهند نتیجه ای طبیعی و هماهنگ به دست آورید. چنین ایمپلنت هایی ظاهر سینه را کاملاً حفظ می کنند و همچنین بسته به موقعیت بدن شکل خود را تغییر می دهند. در لمس، ایمپلنت ها کاملاً مشابه سینه طبیعی هستند. نصب آنها از طریق برش های کوچک به طول 2-2.5 سانتی متر انجام می شود که به شما امکان می دهد آثار عمل را کاملاً پنهان کنید.

۱۴۰۰/۱۱/۱۴لیپوپر کردن باسن یا لیپو اسکالپچر باسن........ یکی از موثرترین و ایمن‌ترین روش‌های بزرگ‌ کردن باسن است که از سلول‌های چربی خودتان استفاده می‌کند که واکنش‌های آلرژیک و پس زدن را کاملاً از بین می‌برد. این عمل از طریق سوراخ هایی به طول 0.3-0.5 سانتی متر، پنهان در چین های طبیعی بدن انجام می شود. تغییر شکل فقط یک روز طول می کشد و هیچ جای زخم قابل مشاهده ای باقی نمی گذارد. در عین حال، اندامی باریک با باسنی گرد به دست می آورید.

۱۴۰۰/۱۱/۱۴جراحی پلاستیک ناحیه واژن........ احتمالاً نامحسوس ترین در بین تمام جراحی های پلاستیک ناحیه واژن است. با این حال، یکی از مهم ترین. زندگی شخصی، ادراک از خود و سلامت کلی ما در این منطقه متمرکز است. نشانه های جراحی عبارتند از: تمایل به اصلاح اندازه و شکل لابیای ماژور و مینور، ناراحتی هنگام پوشیدن لباس زیر و ورزش، ناراحتی در زمان رابطه ، بهبودی پس از زایمان. این عمل به شما امکان می دهد حساسیت را افزایش دهید و ناراحتی زیبایی شناختی را از بین ببرید. اما مزیت اصلی این است که عمل انجام شده قطعا یک راز باقی خواهد ماند.

در ادامه بخوانید...

لیفت صورت: نشانه ها و موارد منع بالا کشیدن پوست

در
روش های مختلف جوان سازی پوست صورت
بسیاری از افراد در تلاشند تا 10-15 سال  از سن خود کم کنند. آیا جوانسازی صورت بدون جراحی امکان پذیر است
در عصر جوانی و زیبایی ، مردم نمی خواهند با پیری کنار بیایند. پوستی کسل کننده و پوسته پوسته ، گونه های خسته کننده ، چین و چروک - با گذشت زمان ، بسیاری در مورد چگونگی کنار آمدن با این موضوع فکر می کنند. با تغییر سن  و بالا رفتن سن مقابله می کنند. ماهیت لیفت صورت چیست ، آیا بالا کشیدن پوست صورت و جوانسازی 10-15 سال  صورت بدون جراحی امکان پذیر است و آیا انتظار معجزه می رود؟ تمام اطلاعات موجود در مقاله ما آورده شده است.
امروزه ، نه تنها زنان، بلکه مردان نیز نگران وضعیت ظاهری خود هستند.بسیاری از افراد در تلاشند تا 10-15 سال  از سن خود کم کنند ، ظاهری تازه تر و مرتب داشته باشند. و پزشکی زیبایی شناسی چنین فرصتی را فراهم می کند.

 

لیفت صورت ، نشانه ها و موارد منع مصرف برای انجام آن چیست

لیفتینگ مجموعه ای از روش های ضد پیری برای حل مشکلاتی از جمله از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و صاف کردن چین و چروک است.
 
این واقعاً نجات دهنده شما در مبارزه با اولین تغییرات مرتبط با سن است. هر کس آنچه را که نیاز دارد انتخاب می کند: کسی آماده است تا اقدامات اساسی انجام دهد و زیر چاقوی جراحی پلاستیک دراز بکشد ، در حالی که کسی ترجیح می دهد لیفت صورت را بدون جراحی انتخاب کند.
 
بنابراین، نشانه بالا رفتن سن عبارتند از:

 

علائم بالا رفتن سن

چین و چروک ، چین های پوستی ، چین و چروک های پیشانی
چین های بینی 
ضخیم شدن پوست
پتوز (پرولاپس بافت)
کیسه های زیر چشم
چهره ناهمگن کسل کننده (به دلیل نقض میکروسیرکولاسیون خون در عروق درم)
افتادگی گوشه های چشم و افتادگی بیش از حد پلک ها
 
مانند هر عمل جراحی پلاستیک ، هر روش لیفتینگ محدودیت های خاص خود را دارد که پزشک در طول مشاوره به شما اعلام می کند.

 

موارد منع مصرف معمول

بیماریهای آنکولوژیکی و خود ایمنی
هموفیلی
دیابت قندی
عفونتهای حاد
بارداری و شیردهی
فشار خون بالا
مستعد ابتلا به زخم های کلوئیدی
التهاب و زخم / سوختگی پوست

 

روش های مختلف جوان سازی صورت

خداحافظی از پیری با روش های جدید

لیفت صورت با مداخله جراحی و روش غیر جراحی انجام می شود. در ابتدا ، این مسئله فقط با پوست سر حل می شد. با این حال ، امروزه پزشکی زیبایی شناسی روشهای بسیار ملایم تری ارائه می دهد.
 
جراحی یا عمل جراحی صورت اغلب توسط افراد بالای 40 تا 50 سال انجام می شود که می خواهند از شر تغییرات ناشی از سن رهایی یابند ، در اعمالی که  زیبایی شناسی در حال حاضر بی قدرت است. ما روش های آن را در مقاله خود با جزئیات بیشتر بررسی خواهیم کرد.
نماهای عملیاتی:
عمل جراحی صورت دایره ای (ریتیدکتومی) دشوارترین و آسیب دیدگی عمل جراحی است ، 1.5-4 ساعت طول می کشد. بسته به نشانه ها و سن بیمار ، پزشک می تواند انجام دهد:
 
برآمدگی صورت در قسمت فوقانی، پیشانی - برای بالا کشیدن پلک ، چروک های عمیق و افتادگی ابرو موثر است. جراح پوست اضافی را خارج می کند و با کمک راهکارهای مخصوص عضلات را محکم می کند.
 
قسمت میانی یا فیس لیفت متوسط ​​- کیسه های زیر چشم ، چین های بینی را ، گوشه های پایین دهان ، سوراخ های روی گونه ها و افتادگی گونه ها از بین می برد.  با پتوز شدید و چین و چروک ، این روش با بلفاروپلاستی و لیپوفیلینگ ترکیب می شود.
 
برآمدگی صورت - به منظور از بین بردن چانه دوم (غبغب) ، چین های روی گردن و گونه های تیز انجام می شود. جراح نه تنها از نخ ها ، بلکه از آندوسکوپ نیز استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد برش های کوچکی دهید. گاهی اوقات لوله زهکشی برای جلوگیری از تورم و کبودی نصب می شود.
قبل از تصمیم گیری در مورد عمل جراحی ، حتماً با پزشک ذیصلاح مشورت کنید تا تصوری در مورد نحوه انجام عمل و آنچه برای آمادگی لازم دارید ، داشته باشید.
 
صورت با کمک نخ ها به صورت زیر انجام می شود: آنها به وسیله سوزن های نازک از طریق سوراخ های کوچک وارد می شوند و کشیده می شوند ، بنابراین عضلات را پشتیبانی می کنند. تمام دستکاری ها با استفاده از یک ضد عفونی کننده تحت بی حسی موضعی انجام می شود.
 
توانبخشی یک ماه طول می کشد. روزهای اول که نمی توانید به طور فعال جویدن غذا را انجام دهید ، باید همه چیز را به صورت مایع / رنده شده بخورید. پس از یک ماه ، بخیه ها بهبود می یابند و نامرئی می شوند. به طور متوسط ​​2 تا 5 سال بسته به کیفیت کار جراح پلاستیک نتیجه عمل باقی می ماند.
 
در جراحی کلاسیک (تحت بیهوشی عمومی) ، جراح بر طبق علائم برش هایی را در پشت گوش و در ناحیه تمپور انجام می دهد ، در حالی که پوست را کشیده و قسمت های اضافی آن را خارج می کند. بعد از انجام عمل ، بخیه ها و پانسمان اعمال می شود ، هیچ زخمی قابل مشاهده نخواهد بود.
 
بهبودی از یک ماه تا دو ماه طول می کشد ، بیمار چند روز اول در بیمارستان است. باندینگ به مدت دو هفته انجام می شود ، سپس بخیه ها برداشته می شوند. این جراحی  شما را برای 10-15 سال جوانتر می کند و اثر آن برای 5-10 سال باقی خواهد ماند.
 
بالا بردن SMAS - همچنین با استفاده از برش های کلاسیک انجام می شود. این نوع جراحی پلاستیک بعد از 40 سالگی ، هنگامی که عضلات به طرز چشمگیری ضعیف می شوند ، محبوبیت زیادی پیدا می کند و پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.
تاندون ها و فاسیا در یک موقعیت جدید حرکت می کنند و برطرف می شوند. به لطف این ، ویژگی های صورت واضح تر می شوند ، چین و چروک ها از بین می روند. این روش با تقویت بلفاروپلاستی ، لایه برداری با لیزر ، تقویت لب و چانه ترکیب می شود تا اثر را تقویت کند. بخیه ها بعد از 10-14 روز برداشته می شوند. نتیجه بیش از 10 سال طول می کشد.
 
لیفت زیر جلدی  یک نوع کم خسارت دیده از بالا کشیدن پوست SMAS است. جراح برش کوچکی را در جلوی گوش ایجاد می کند. زخم سریعاً بهبود می یابد و با لیزر رد زخم از بین می رود و بهبود می یابد. این روش برای مقابله با تظاهرات سنی شدید مؤثر نیست و برای افراد بالاتر از 40 سال پیشنهاد نمی شود.
 
MACS - Lift و S - Lift: روشهای جراحی که اثری از جراحی را کاملاً پنهان می کند. گونه ها ، چروک های روی پیشانی و بین ابرو ، چین های بینی و  کیسه های زیر چشم را از بین ببرید ، به اصطلاح چین و چروک پنجه کلاغی ، مضرات پوستی را بهبود بخشید.
با استفاده از MACS-Lift ، برش در لبه تحتانی لوب شروع می شود ، سپس جلوی گوش می رود و در امتداد خط مو امتداد می یابد. با S-Lift ، برش به شکل S است و از پشت گوش شروع می شود.
 
مراحل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ، مدت زمان آن 1.5-2 ساعت است. پس از اتمام کار ، پانسمان فشرده سازی بر روی بیمار اعمال می شود. حداقل یک روز باید در بیمارستان تحت نظر پزشکان سپری شود. بخیه ها پس از 10 روز برداشته می شوند ، نتیجه می تواند پس از 1.5 ماه ارزیابی شود.
 
بالا بردن پوستدن پوست به روش اندوسکوپیک - جراحی جوان سازی ملایم و بدون برداشتن پوست. سن مطلوب برای آن 35-50 سال است ، هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب است.
 
جراح برش ایجاد می کند و یک آندوسکوپ را درون آنها قرار می دهد - وسیله ای که از یک لوله با دوربین تشکیل شده است ، تصویر روی مانیتور نمایش داده می شود. بنابراین ، پزشک همه چیز را می بیند ، بافت چربی اضافی را به آرامی از بین می برد و عضلات را محکم می کند. بخیه ها با بهترین نخ ها که پس از بهبودی کاملاً نامرئی خواهند شد، انجام می دهد.این نوع لیفت صورت با بلفاروپلاستی و تزریق بوتاکس ترکیب می شود. نتیجه را می توان پس از 8 هفته کاملاً  دید ، نتیجه به مدت هفت سال ادامه می یابد.
 
چکاپ لیفت یک روش با حداقل تهاجمی است که نتیجه طبیعی تری دارد ، جایگزینی برای  بلفاروپلاستی.  سن بهینه برای این عمل 35-45 سال است. این نوع  روز به روز محبوب تر می شود ، مردان آن را دوست دارند.تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ، اما بی حسی موضعی نیز ممکن است. جراح با استفاده از آندوسکوپ و فیکساتورهای خاص - اندوتین ، از طریق پلک تحتانی وارد می شود.اندوتین ها با پوست سازگار هستند و ظرف 12 ماه جذب می شوند و این به جلوگیری از فرآیندهای التهابی کمک می کند. در جای آنها ، بافت پیوندی شکل می گیرد که نتیجه را پشتیبانی می کند. استفاده از گیره تأثیر چکاپ را تا 10 سال طولانی می کند.

 

آیا لیفت صورت بدون جراحی امکان پذیر است

اما در مورد کسانی که نمی خواهند به روشهای رادیکال متوسل شوند ، اما می خواهند چندین سال جوان تر شوند؟ آیا لیفت صورت بدون جراحی امکان پذیر است؟ البته به دلیل اینکه در زرادخانه پزشکان امروز گزینه های بسیاری برای بالا بردن پوست به روش غیر جراحی وجود دارد.
بنابراین ، گونه های غیر جراحی  شامل سخت افزار و تزریق هستند. ماهیت تکنیک های سخت افزاری استفاده از تجهیزات ویژه ای است که از بسیاری جهات روی پوست تأثیر می گذارد. آنها به دلیل خاصیت ضد پیری ، بی درد بودن و ایمنی بسیار مورد تقاضا هستند. محبوب ترین ها را در نظر بگیرید:
 
روش لیزر - با توجه به عملکرد پرتو لیزر ، گردش خون بهبود می یابد ، روند جوانسازی طبیعی شروع می شود. چین و چروک صورت ، چین های بینی را از بین می برد.
امواج مافوق صوت - التراسونیک تولید الاستین و کلاژن را فعال می کند. پلک های افتاده و چروک را برطرف می کند ، به طور موثری پوست گردن را نیز محکم می کند.
ریزگردها - پالسهای ریزگرد ضعیف فرآیندهای متابولیکی درم را بهبود می بخشند. از بین بردن چین و چروک های ظریف ، بافت پوست را یکدست می کند.
 
کشیدن پوست توسط PF (رادیو فرکانس) - سلولهای چربی توسط پالس های موج رادیویی از بین می روند ، اسید هیالورونیک سنتز می شود ، فرآیندهای متابولیک تحریک می شوند. کمک می کند تا یک چهره بیضی شفاف و یک رنگ به دست آورید.
 
photorejuvenation یک تکنیک ملایم است که در آن پزشک / آرایشگر چین و چروک صورت ، منافذ بزرگ شده ، علائم افزایش فشار خون را از بین می برد.
روش  تزریق شامل معرفی مواد ویژه - داروهایی است که معمولاً شامل اسیدهای هیالورونیک و آلی ، ویتامین ها هستند. این شامل:
 
مزوتراپی : پتوز و چانه دوم را از بین می برد.
biorevitalization - معرفی تزریقات بر اساس اسید هیالورونیک. سطح مناسب هیدراتاسیون را حفظ می کند ، از استحکام و خاصیت ارتجاعی محافظت می کند.
plasmolifting - برای شروع مکانیسم های ضد پیری طبیعی ، پزشکان از پلاسمای بیمار با پلاکت بالای پلاستیک استفاده می کنند ، به همین دلیل ترمیم پوست و پوست  بهبود می یابد.
بوتولوتوکسیفیکاسیون ، یا بوتاکس - صاف کردن چین و چروک به دلیل عمل "فلج کننده" بوتاکس روی عضلات اتفاق می افتد.
 
راه های دیگر بجز جراحی کشیدن صورت :
 
بالا بردن پوست با نخ
لایه برداری شیمیایی
ماساژ صورت است که می تواند توسط یک متخصص آرایشی و بهداشتی در خانه انجام شود
ورزش صورت
محصولات آرایشی و بهداشتی
 

 

در سنین مختلف به چه روشی برای لیفت صورت نیاز داریم

  
اثربخشی این یا گاهی اوقات نوع دیگر بستگی به سن بیمار ، وضعیت پوست و سلامتی وی دارد. فقط یک متخصص ذیصلاح - پزشک یا متخصص زیبایی می تواند بهترین گزینه را برای شما انتخاب کند.
 
در سن 25-35 سالگی ، هنوز اقدامات رادیکال لازم نیست ، بنابراین ، اولین علائم پیری را می توان با کمک لیزر و تزریق از بین برد. آنها به سفت کردن پوست و آنچه شما نیاز دارید ، از جمله از بین بردن چین و چروک های کوچک کمک خواهد کرد. لایه برداری شیمیایی ، ورزش صورت و ماساژ نتیجه را تقویت می کنند.
 
بعد از گذشت 35 سال ، بسیاری از خانم ها متوجه می شوند که پوست خاصیت ارتجاعی و رنگ سالم خود را از دست می دهد ، چین و چروک ها عمیق تر می شوند ، پوست صورت به آرامی به پایین کشیده می شود. شما می توانید با کمک نخ ، چکاپ لیفت از شر این علائم ناخوشایند مربوط به سن خلاص شوید.
 
اگر متعلق به گروه 45+ هستید ، باید درباره "اقدامات نجات" جدی تر فکر کنید. در واقع ، تغییرات قابل مشاهده به دلیل بزرگسالی به از بین بردن تنها جراحی پلاستیک کمک خواهد کرد. برای خلاص شدن از شر چین و چروک ها عمیق و کیسه های زیر چشم و خطوط دو طرف بینی مداخله جراحی ضروری است. در اینجا روش SMAS برای نجات آمده است.
 
برگرداندن زمان غیرممکن است ، اما جوان شدن 5-10 سال با کمک لیفت صورت واقعا امکان پذیر است. این روش را عاقلانه با مشورت انجام دهید.یک پزشک ذیصلاح را پیدا کنید که موثرترین و ایمن ترین روش کشیدن پوست را برای شما انتخاب کند ، قبل از عمل و در طول دوره بهبودی ، تمام توصیه های او را با دقت دنبال کنید و سپس، نتیجه چندین سال برای باقی خواهد ماند.

نظرات

۱۴۰۱/۲/۲۸برای اینکه جوان و جذاب به نظر برسید، می توانید برای عمل لیفت صورت ثبت نام کنید. یا فقط مدل موی مناسبی را انتخاب کنید که به شما کمک کند چند سال سن از دست بدهید.چگونه موهای خود را به درستی مدل دهید تا کسی نتواند عدد واقعی شناسنامه شما را حدس بزند؟

۱۴۰۱/۲/۲۸متأسفانه با افزایش سن، کیفیت موها بدتر می شود و نمی توان کاری برای آن انجام داد. موها نازک و شکننده می شوند و بر این اساس، ساختن مدل مویی که به نفع زیبایی صورت را برجسته کند، دیگر چندان آسان نیست. با این حال، یک گزینه ساده و برد-برد وجود دارد - یک ظاهر طراحی شده با حجم دادن در ریشه موها. نکته اصلی این است که زیاده روی نکنید. بنابراین، ابتدا موهای خود را بشویید و سپس مو ها را با سشوار خشک کنید و سر خود را پایین بیاورید. این همه است - مدل موی حجیم آماده است. برای تقویت اثر، می توانید محصولات خاصی را روی ریشه ها اعمال کنید که برای حجم دادن به فرها طراحی شده اند.

۱۴۰۱/۲/۲۸گزینه دم اسبی بهتر است دم اسبی را در بالای سر انتخاب کنید تا دم اسبی پایین. صحبت از دم اسبی است و این تعجب آور نیست، زیرا چنین مدل موی سال ها محبوبیت خود را از دست نداده است. اما ما اکنون به مزیت دیگر آن - اثر ضد پیری - علاقه مندیم. برای اینکه جوان و جذاب به نظر برسید، دم را خیلی کم نکنید. همچنین نباید صاف و براق باشد، در غیر این صورت دقیقاً به نتیجه معکوس خواهید رسید و از نظر بصری پیرتر به نظر خواهید رسید. موهای خود را به خوبی شانه کنید، آن ها را به پشت سر خود جمع کنید و با یک کش محکم کنید. برای ایجاد حجم کمی در ریشه ها، به آرامی چند رشته را از بالا بکشید. بنابراین به صورت بصری موها را ضخیم تر می کنید و استخوان های گونه را برجسته می کنید. علاوه بر این، ویژگی های صورت بسیار زیباتر به نظر می رسد و بیضی صورت واضح تر می شود. به علاوه، دم اسبی بر گردن بلند و زیبا تأکید دارد.اگر صاحب خوش شانس آن هستید، پنهان کردن گردن قو زیر موهای فر یک جنایت واقعی است. به ساندرا بولاک نگاه کنید - او می داند که چگونه به زیبایی روی این قسمت از بدن تأکید کند.

۱۴۰۱/۲/۲۸گزینه موهای جمع شده موهای جمع شده به طور مطلوب بر استخوان گونه تأکید می کند. می توانید از سنجاق سر، نوارهای الاستیک و سایر وسایل بداهه استفاده کنید. سعی کنید از چسباندن مو به سر خودداری کنید - فقط در برخی از انواع موهای جمع شده مناسب است ، اما دسته ها باید بی دقت باشند و حجم ظریفی در ریشه داشته باشند. انجام این کار بسیار ساده است - فقط موها را با انگشتان خود پف دهید، آن ها را در یک کش جمع کنید و آن را با یک نوار الاستیک یا گیره مو محکم کنید. برای اینکه مدل مو سبک و مطبوع به نظر برسد، فراموش نکنید که چند تار مو را روی صورت بریزید.

۱۴۰۱/۲/۲۸گزینه فرهای بی دقت و بزرگ اگر در مورد مدل موهایی که با جوانی مرتبط است صحبت کنیم، اینها فرهای بی دقت و بزرگ هستند. آنها تصویر را جوان و جذاب می کنند. فرها تمام توجهات را به سمت خود منحرف می کنند و تغییرات مربوط به سن تقریباً نامحسوس می شوند. و اگر طول موی مناسبی دارید، می توانید نه برای سه یا چهار سال، بلکه برای هر ده سال جوانسازی کنید. شما می توانید فرهای بی دقت و بزرگ را به روش های مختلف انجام دهید. ساده ترین کار این است که چند قیطان را با مو ها ببافید. اندازه و حجم فرها مستقیماً به ضخامت قیطان ها بستگی دارد. مدل مو باید روی موهای خیس انجام شود - بنابراین فرهای بزرگ تمام روز ادامه خواهد داشت. صبح باید بافته ها را باز کنید، موهایتان را با دستانتان پف دهید و به آرامی به موهایتان تثبیت کننده بپاشید. در یک یادداشت:اگر ترجیح می دهید با اتوی صاف موج ایجاد کنید، رشته ها را از صورت دور کنید، نه به سمت داخل. چنین ترفند ساده ای تصویر را از نظر بصری سبک تر می کند و موها زنده تر می شوند.

۱۴۰۱/۲/۲۸گزینه باز کردن فرق از کنار جداسازی کناری مو ها در باز کردن فرق، بهتر از فرق از وسط به نظر می رسد. یکی دیگر از راه های آسان برای چند سال کمتر نشان دادن سن، جایگزینی جداکننده استاندارد با یک قسمت جانبی است. یک هک زندگی ابتدایی، با این حال، حجم مورد نظر بلافاصله روی تاج ظاهر می شود و شکل گرد صورت به بیضی نزدیک می شود.

در ادامه بخوانید...