زیباترین دختر ها بدون آرایش عکس عروس قبل و بعد از آرایش

در
یکی از لحظات کلیدی هر عروسی عکس های عروس است. مو، لباس و آرایش عروس به طور فعال مثل کیفیت غذا در مهمانی مورد بحث قرار می گیرد. اکثر زنان در مورد ظاهر خود در این روز خاص بسیار نگران هستند و ما باید به آنها احترام بگذاریم: تلاش های انجام شده در پایان باعث می شود آنها حتی زیباتر و جذاب تر شوند.
 
ما در sayarak.com از شما دعوت میکنیم به عکس عروسی این دختران نگاه کنید که تحول آنها با کمک لوازم آرایش آنها را به شاهزاده خانم های واقعی دیزنی شبیه کرده است.در ضمن سوفی ترنر در لباس عروسی ( اینجا ) را هم ببینید تا سادگی لباس و آرایش را در یک سوپر مدل با افراد عادی مقایسه کنید.
 

زیباترین زنان بدون آرایش

زیباترین زنان بدون آرایش

عکاسی از عروس قبل و بعد از استفاده از آرایش 

نظرات

در ادامه بخوانید...

عکس دختران قبل و بعد آرایش 16 دختر

در
اگر برای برخی از دختران رژ لب، سایه چشم و سرخ شدن فقط ابزارهایی هستند که زیبایی طبیعی را تأکید می کنند، برای دیگران، این روش می تواند تغییر ظاهر را به طور چشمگیری افزایش دهد.

این دختران عکس قبل و بعد از آرایش خود را به اشتراک گذاشته اند. بعضی از آنها مانند دو نفر کاملا متفاوتند.این زنان از سراسر جهان می خواهند نشان دهند که چهره های آنها پس از استفاده از آرایش کاملا تغییر می کند.به قبل و بعد از آرایش  این دختر ها در عکس نگاه کنید. این چیزی است که شما در این مجموعه پیدا خواهید کرد.

عکس دختران قبل و بعد آرایش 16 دختر

دختر ها می توانند برای گریم، میکاپ صورت از این آرایش ها استفاده کنند هر کدام در نوع خود بی نظیر است دختر نسبت به قبل از آرایش قابل شناسایی نیست. 
 
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

زیبایی غیر معمول به دلیل مخلوط شدن ملیت های مختلف 12 عکس

در
12 عکس از زیبایی غیر معمول دختر هایی که به دلیل مخلوط شدن خون ملیت های مختلف بوجود آمده است و هر نژاد ویژگی های خاص خود را دارد را می بینید.
دانشمندان تلاش می کنند تا متوجه شوند چگونه اختلاط نژادها روی یک فرد تاثیر می گذارد. معمولا فرزندان درخشان ترین ویژگی والدین خود را به ارث می برند. بدون شک، ظاهر هر دختر یا پسر منحصر به فرد است، اما نوزادان از خانواده های چند ملیتی بسیار نادر هستند.در این مقاله، عکس دختر انی را مشاهده خواهید کرد که خون ملیت های مختلف در رگهای آنها  جریان دارد، اما از هر یک از آنها بهترین خصوصیت را گرفته اند.

جامائیکا + مکزیک

دختر زیبا

ژاپن + روسیه

دختر زیبا

مکزیک + آمریکا (آفریقایی آمریکایی) + ایتالیا

دختر زیبا

مراکش + انگلستان

دختر زیبا

فرانسه + ماداگاسکار

دختر زیبا

فنلاند + چین + روسیه

دختر خوشگل

سوئد + سوریه

دختر خوشگل

روسیه + ایتالیا + آفریقای جنوبی

دختر خوشگل

برزیل + آلمان

دختر خوشگل

ویتنام + آلمان

دختر خوشگل

هند + استرالیا

دختر خوشگل

ژاپن + امریکا (هاوایی)

دختر خوشگل

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود

در
چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود؟
"پرستار آینده" بر روی لباس دختر نوشته شده است، و "دکتر آینده" بر روی لباس پسر نوشته شده است. اما هر دوی این کودکان می توانند هر دو پزشک و یا هر دو پرستار شوند و جنس نباید حرفه آنها را تعیین کند. بنابراین آیا  این کلیشه برای کودکان تعیین می کند تا در آینده انتخاب های خود را محدود کنند؟
چرا، زمانی که یک پسر از تپه صعود می کند، او را به خاطر شجاعتش ستایش می کنیم، و ما توصیه می کنیم که دختران این کار را انجام ندهند؟ آیا ما این کار را به دلایل عینی یا به موجب اعتقادات انجام می دهیم که ما حتی متوجه آنها نمی شویم؟ موضوع کلیشه های جنسیتی پیچیده است و موجب اختلاف زیادی می شود، اما ما سعی خواهیم کرد کمی بیشتر در مورد چگونگی برخورد نگرش هایمان که بر رشد فرزندان تأثیر می گذارد صحبت کنیم.
 
ما در  sayarak.com می خواهیم شما را به مطالعات متعددی آشنا کنیم، که نتایج آن نشان می دهد،کلیشه های مضر که ما ناخودآگاه به پسران و دختران تحمیل می کنیم و اغلب ویژگی های خاصی را به پسران و دختران بسته به جنس و گاهی اوقات حتی قبل از اینکه فرزندان خود از آن، مطلع شوند،اختصاص می دهیم، چگونه بر آینده آنها سایه می اندازد. 
 

چرا والدین پیگیری علوم دقیق را در دختران تشویق نمی کنند

مطالعه ی موسسه مهندسی و فناوری نشان داد که به دلیل ایده های قدیمی از کار مناسب برای مردان و زنان، والدین دختران را تشویق نمیکنند که در زمینه علم، فنآوری و ریاضیات برای آینده تلاش کنند. بنابراین، پدر و مادر اغلب به دختران حرفه ای در آموزش( مثل آموزگاری) توصیه می کنند.با این حال، زنان با علوم دقیق بسیار خوب کار می کنند.

چرا والدین با پسران کمتر صحبت می کنند

مطالعه تعامل مادران با نوزادان نشان داد که مادران بیشتر با دختران صحبت می کنند، اگرچه پسران واکنش نشان می دهند و به طور فعال به ارتباطات پاسخ می دهند. علاوه بر این، هنگامی که به توسعه توانایی های زبان و IQ کودک کمک می کند، گفتار والدین برای کودکان هر دو جنس حتی از تحصیل یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی مهم تر است.
 

چرا والدین توانایی بدنی دختران را کمتر می دانند

در طول یکی از  مطالعات والدین باید فعالیت، توانایی خزیدن و مهارت های حرکتی کودکان خود را ارزیابی کنند.از مادران به سادگی خواسته شد تا پیش بینی کنند که کودکان 11 ماهه آنها چگونه می توانند کار خزیدن در دامنه های شیب دار را انجام دهند.
 
معلوم شد که مادران توانایی دختران خود را کم ارزیابی کردند، اما توانایی های پسرانشان را بیش از اندازه افزایش دادند. وقتی والدین علامت های خود را نشان دادند و بچه ها را در یک شیب قرار دادند، بچه های هر دو جنس همان فعالیت بدنی را یکسان انجام دادند.
 

چرا کلیشه در نوزادان از اوایل کودکی تحمیل می شود

در مطالعه HSE، نگرش های جنسیتی که برای دختران در مهد کودک ها پخش می شود، مورد بررسی قرار گرفت. آنها به معنای واقعی کلمه همه چیزی که فرا می گیرند: انتخاب یک مسیر آموزشی، بازی هایی جنسیتی در نقش مادر، خواهر و ... ، رویا پروری، تمرکز روی ظاهر است.
 
به عنوان مثال، به دختران گفته می شود که باید زیبا و مودب باشند، و بازی های خاص و فعالیت های خاص را دوست داشته باشند. و اگر دختران بازی های جنسیتی را انجام می دهند (به عنوان مثال، "دختران-مادران")، پس پسران در چنین بازی هایی شرکت نمی کنند و یا این کار را به ندرت انجام می دهند.
 

چرا والدین همدلی را در پسران ایجاد نمی کنند

والدین برای پسران در تهیه کتاب ها کمتر از دخترها هزینه می کنند. و این نه تنها عشق به خواندن در پسران را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه توانایی پسران را برای همدردی کاهش می دهدو این مهارت یکی از ویژگی های مهم برای موفقیت در نظر گرفته می شود.
 
شما درباره کلیشه های جنسیتی در آموزش چه فکر می کنید؟سبک زندگی شما در ارتباط با فرزند دختر و پسر چگونه است؟

نظرات

در ادامه بخوانید...

بزرگ کردن دختر یک لذت بی نظیر است 22 عکس

در
گاهی اوقات تصویر روی صفحه نمایش یک مرد خوش تیپ هالیوودی با شخص واقعی او منطبق نیست. چه کسی می توانست تصور کند که هیولا ی گرگ وحشی، هیو جکمن تبدیل به یکی از باهوش ترین والدین  در جهان شده است؟ عکس های پدران سلبریتی با دخترانشان جذاب است و هزاران نفر بازدید کننده در شبکه های اجتماعی دارد.
 
ما در  sayarak.com مطمئن هستیم که هیچ چیز بیشتر از روابط عاطفی یک پدر و دختر و  گذراندن اوقات فراغت با هم نیست.
 

1. پیتر دیکنج

پیتر دیکنج زندگی شخصی خود را تبلیغ نمی کند و در مصاحبه ها بیشتر درباره کار صحبت می کند. او بیش از 20 سال است که با کارگردان تئاتر اریکا اشمیت زندگی می کند و 2 فرزند دارد. پیتر یک شوهر و پدر است. او با خانواده اش زمان زیادی را صرف می کند و هر دقیقه آزاد را به آنها اختصاص می دهد.
 

2. متی مک کنی

متی دیوید مک‌کانِهِی و کامیلا آلوز 3 فرزند دارند: ویاد 9 ساله، Levi 10 ساله و لیوینگستون 6 ساله. با وجود بسیاری از کارها، بازیگر با خانواده اش زمان زیادی را صرف می کند.
متی پدر دلسوزی است، اما او دوست ندارد در مصاحبه هایش از خانواده اش صحبت کند. او در مورد خانواده تنها در شرایط عمومی صحبت می کند.
 

3. بن افلک

با وجود طلاق، بن افلک و جنیفر گارنر روابط دوستانه را حفظ کردند. آنها با هم در کلیسا حضور می یابند، بیس بال بازی می کنند، در جشن ها، تعطیلات روابط خود راحفظ می کنند.
اخیرا، افلک با فرزندانش در ساحل سانتا مونیکا ملاقات کرد. آنها مسلح به کیسه ها و دستکش های لاستیکی، زباله ها را از ساحل جمع کردند،. پس از تمیز کردن خانواده به پیک نیک رفتند.
 

4. دیوید بکهام

دیوید فرزندانش را دوست دارد و به ویژه دخترش هارپر را.
این دختر در زمان بازی پدر و مادرش در مسابقات ورزشی مشارکت می کند، دوست دارد فوتبال بازی کند و با برادرانش کار کند. و دیوید می گوید که بزرگ کردن دختر یک احساس جدید و بی نظیر است.
 

5. الک بالدوین

الک بالدوین پدر 5 فرزند است.دختر بزرگتر بازیگر از اولین ازدواجش با کیم باسیرر و سه پسر و یک دختر از ازدواج دومش با هیلاری توماس است.

6. جنسن اكلس

ستاره سریال تلویزیونی، جنسن اکلس دارای زندگی فعال در شبکه های اجتماعی است. در صفحه instagram خود شما می توانید بسیاری از عکس های شخصی او را ببینید.

7.جرد ترستین پادالکی

بازیگر دیگری از سری سوپراستارها Jared Padalecki همچنین یک کاربر فعال Instagram است. طرفداران بازیگر می توانند در مورد آخرین اخبار خانواده جرد ترستین پادالکی ببینند

جرد پدر 3 فرزند شاد است: او و همسرش Genevieve، کوچک ترین فرزند یک دختر است. بازیگر می گوید که بابدنیا آمدن او، زندگی او به طور قابل توجهی تغییر کرده است: "آموزش به دختر: این یک تجربه جالب است. من دوست دارم او را ببوسم. امیدوارم او به عنوان دختر واقعی پدر رشد کند. "
 

8. نیک ووچیچ 

نیک وووچیچ در زمان تولد از نعمت دست و پا به به علت سندرم تترا-آمیلیا محروم بوده‌است. 
در 20 دسامبر سال 2017 نیک وووچیچ پدر دختران دوقلو - اولیویا و الی بود. نیک این خبر خوب را در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت: "از عشق تو سپاسگزارم عزیزم اولیویا و الی در روز تولد مامان به دنیا آمده اند. هر وزن آنها کمی بیشتر از 2 کیلوگرم است. همسر و دختران احساس خوبی دارند با تشکر از پروردگار! "نیک دو فرزند پسر هم دارد است.
 

9. هیو جکمن

هیو جکمن نه تنها شوهر نمونه است، بلکه پدر نمونه است. با همسرش Deborra-Lee Furness، بازیگر دو فرزند دارد: پسر اسکار و دختر آوا.
آوا رقص، اسکیت بورد را دوست دارد. دختر تماشای کار پدر را دارد، در نقش اصلی "The Greatest Showman" بازی کرده است.
 

10. چنینگ متیو تیتوم

طلاق از جنا ، مانع از اینکه پدر ستاره وقت آزادش را با دخترش بگذراند، جلوگیری نمی کند. 
این دختر از پدر و مادرش عشق رقص را به ارث برده است. او با مادرش در یک استودیوی رقص مشغول است و همچنین اسب ها را تحسین می کند. متیو تیتوم معتقد است که عامل اصلی در پرورش کودکان عشق است.
 

11. رایان رینولدز

یکی از معروف ترین زوج ها در هالیوود، رایان رینولدز و بلیک لایولی، دارای دو دختر هستند.
 

12. ژوزف جیسون ناماکها موموآ

جیسون بزرگ و توانمند در زندگی دارای روحیه شاد و خوشحال است. بازیگر و همسرش لیزا دارای 2 فرزند هستند: یک دختر و یک پسر. جیسون نمونه مردی است که همسر و فرزندانش را با تمام قلبش دوست دارد. با وجود پر بودن برنامه های او، بازیگر وقت برای خانواده پیدا می کند. او با بچه ها، اسکیت بازی می کند، با آنها سفر می کند و به کنسرت می رود.

نظرات

در ادامه بخوانید...

سه نسل با یک لباس عروسی، مادربزرگ، مادر، دختر، عکس عروسی 15 مادربزرگ

در
عروسی یکی از مهم ترین وقایع در زندگی هر دختر است. بنابراین، تعجب آور نیست که هردختری بخواهد این روز بهترین روز زندگی او باشد. عروس های کنونی در این زمینه هیچگاه از پیشینیان خود متفاوت نیستند. سبک زندگی در سی سال، پنجاه و یا 95 سال پیش مثل الان بود و دختران تلاش میکردند همه چیز را در این روز با زیبایی تدارک ببینند.

مادربزرگ در سال 1951

مادربزرگم در روز عروسی، سال 1924 است

مادر بزرگ عروسی، اواسط 1930

نیویورک، 1945. مادربزرگ در لباس عروسی 

مادربزرگ زیبای من در لباس عروسی، 1957

او امروز 91 ساله بود، بنابراین تصمیم گرفتم عکسش را در روز عروسی به اشتراک بگذارم. امروز او به همان اندازه زیبا است.
با وجود این واقعیت که در روز ازدواج او یک طوفان واقعی وجود داشت،لباس مادربزرگ به سادگی پخش شد. 1940

او زمان عروسی 18 سال دارد. عکس گرفته شده در روز عروسی 1945

عروسی مادربزرگ سیسیلی  من، 1940

مادربزرگ در روز عروسی خود در سال 1956 از استودبیکر بیرون می آید. به هر حال، هنوز این ماشین وجود دارد و استفاده می شود.

عکس مادربزرگ در اتاق نشیمن پدر و مادرش در روز عروسی او، 1935

مادربزرگ در یک لباس عروسی سنتی هند 1965

روز عروسی مادربزرگ، 1953

مادربزرگ زیبا من در روز عروسی او، 1927

سه نسل با یک لباس عروس، مادربزرگ، مادر، دختر

مادربزرگ در سال 1959، مادر من 25 سال بعد، و من بعد از 25 سال، ازدواج با یک لباس عروسی 
عکس عروس و لباس عروس در میانگین 55 تا 95 سال پیش چگونه به نظر می رسید؟

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 نفر با مو های باور نکردنی که طبیعت به آنها داده است 20 عکس

در
میا افلالو  دختر 5 ساله یکی از پرطرفدارترین کودکان در اینترنت است: او بیش از 100 هزار مشترک اینستاگرام دارد. راز محبوبیت روزافزون این دختر در مو های خیره کننده، بلند و پرپشت او است که او را مانند یک ستاره فیلم بر روی یک فرش قرمز نشان می دهد. شگفت انگیز است که انواع رنگ ها و بافت های مو در طبیعت از موی پر پشت ، بلند، صاف و فر دار برای هر کدام از ما آماده شده است! بیایید به عکس های بزرگسالان و کودکان با موهای زیبا نگاه کنیم. با دیدن این 20 عکس از دختران، قطعا خواهید گفت: "واو!"
ما در sayarak.com از موهای با شکوه و منحصر به فرد آنها متحیر شدیم.
 
Mia Aflalo و موهای باور نکردنی او
زیبایی، اعتماد به نفس و سبک!

نظرات

در ادامه بخوانید...