نحوه رنگ زدن ابرو: قوانین تطبیق رنگ

آرایش ابرو

رنگ زدن ابرو ها ؟ چه رنگی برای ابرو من مناسب است؟ آیا در خانه ابرو ها را رنگ کنید یا به یک متخصص مراجعه کنید؟ در این مقاله شما یاد می گیرید که چگونه ابرو های خود را رنگ کنید ، چگونه رنگ مناسب برای ابرو را انتخاب کنید و اینکه چرا نمی توانید از رنگ مو برای رنگ آمیزی ابرو های خود استفاده کنید.

 

ابرو های خوش فرم که با رنگ مو و صورت مطابقت دارد ، می تواند هر دختری را خیره کننده و زیبا جلوه دهد. با این حال ، صاحبان ابرو های نازک ، کم پشت و یا خاکستری چطور؟

 

البته ، مداد ابرو ، ژل و واکس می تواند به بسیاری از مشکلات کمک کند. با این وجود آرایش روزانه ابرو می تواند وقت گیر و خسته کننده باشد. برخی از خانم ها آرایش ابرو دائمی را انتخاب می کنند(تتو و انواع میکروبلیدینگ ابرو یا هاشور سه‌بعدی و مویی...) اما این کار معمولاً در یک رنگ انجام می شود. اگر می خواهید از سایه های مختلف رنگ در ابرو های خود استفاده کنید چه؟

 

برای جلوگیری از این عوارض ، بیشتر متخصصان زیبایی و آرایشگران مشهور توصیه می کنند رنگ ابرو را امتحان کنید . رنگهای طبیعی یا شیمیایی ایمن می توانند رنگ را روی ابرو ها  4-8 هفته حفظ کنند.

 

ابرو های خود را رنگ کنید یا به یک متخصص مراجعه کنید؟

البته می توانید ابرو های خود را در خانه رنگ کنید. با این وجود ، یک سری مزایا وجود دارد که فقط یک استاد حرفه ای ابرو می تواند به شما ارائه دهد:

به تعیین نوع صورت و فرم مناسب ابرو کمک خواهد کرد
به شما کمک می کند روش هایی برای ایجاد جلوه ای کامل به ابرو های خود انتخاب کنید
در صورت وجود موهای سفید ، به رنگ آمیزی موهای سفید کمک خواهد کرد
به شما کمک می کند تا سایه مناسب ابرو را برای رنگ موهای خود انتخاب کنید
برای مدت قابل توجهی ، شما را از سر و صدای روزانه آرایش ابرو نجات می دهد ، زیرا اثر رنگ آمیزی ابرو حداقل برای چند هفته ادامه خواهد داشت


استفاده از رنگ مو برای رنگ آمیزی ابرو

رنگ آمیزی ابرو با رنگ مو ؟ آیا می توانم هنگام رنگ آمیزی ابرو از رنگ مو استفاده کنم؟ اگر تصمیم دارید چنین آزمایشی را روی خودتان امتحان کنید ، ما می خواهیم به شما توصیه کنیم این کار را نکنید. رنگ آمیزی ابرو با رنگ مو می تواند ایمن نباشد.

واقعیت این است که رنگ مو به ویژه برای پوست سر طراحی شده است و برای پوست ظریف اطراف چشم می تواند خیلی تهاجمی باشد. اکسیدان های مورد استفاده در رنگ مو قوی هستند و فقط برای پوست سر مناسب هستند.

در معرض خطر سوختگی ، تاول و تحریک در پوست پلک ها و در ناحیه ابرو و همچنین انواع مختلف واکنش های آلرژیک و از بین رفتن ابرو هستید. در برخی موارد ، این کار حتی ممکن است به نابینایی ختم شود. بنابراین ، پاسخ به این سوال که آیا ارزش رنگ آمیزی ابرو با رنگ مو را دارد ، خیر است.برای رنگ آمیزی ابرو فقط از فرمولاسیون ها و محصولات مخصوص رنگ آمیزی ابرو و مژه استفاده کنید. فرمول ملایم آنها مخصوص پوست حساس اطراف چشم فرموله شده است.


نحوه رنگ آمیزی ابرو: رنگ ابرو به رنگ مو بستگی دارد

بسیاری از مردم یک سناریوی کابوس وار را تصور می کنند: ترک یک سالن زیبایی با ابرو های وحشتناک و تیره. چگونه می توانید از این امر جلوگیری کنید؟ ترفند این است که سایه ای را انتخاب کنید که برای رنگ پوست و رنگ مو مناسب باشد.

خوشبختانه ، ابرو شما می تواند مناسب ترین سایه را بر اساس اولویت شما پیشنهاد دهد. اگر طبیعی ترین جلوه را می خواهید ، حداکثر 1-2 سایه تیره یا روشن تر از رنگ ابرو طبیعی خود را رنگ کنید.

اگر تصمیم دارید ابرو های خود را رنگ کنید ، باید بدانید که چگونه رنگی متناسب با رنگ موهایتان انتخاب کنید. قانون کلی این است:
اگر موها تیره هستند: ابرو ها 1-2 سایه روشن تر رنگ می شوند
اگر موهای شما روشن است: ابرو ها با  1-2 سایه تیره تر رنگ می شوند
سعی نکنید سایه دقیق ابرو ها را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید: این ترکیب معمولاً در طبیعت یافت نمی شود.

 

چه رنگی از ابرو ها متناسب با رنگ موهای من است؟


برای مو بور: ابرو های تیره

Brovi-u-blondinki-1.jpg برای مو بور ، ابرو های تیره می توانند بصری صورت شما را قاب کرده و رنگ چشم شما را تقویت کنند. بنابراین ، افراد مو روشن باید ابرو های خود را به رنگی تیره تر از موهای خود بزنند ، به خصوص اگر ابرو ها به سختی دیده می شوند.

از طرف دیگر ، رنگ آمیزی ابرو ها به صورت بور یا طلایی می تواند یک بلوند را که به طور طبیعی ابرو های خیلی تیره دارد ، زیبا کند.

بعضی از خانم ها ، موهایشان را که روشن کرده یا بلوند پلاتینی رنگ کرده اند ، تصمیم می گیرند که ابرو های خود را روشن کنند. این کار نباید انجام شود

 

برای موهای قرمز: ابرو های قهوه ای

Brovi-u-ryzhevolosoj-1.jpgافراد مو قرمز به ندرت ابرو های قرمز دارند. بنابراین ، اگر موهای خود را قرمز رنگ کرده اید ، از رنگ آمیزی سایه مناسب موها خودداری کنید. رنگ موهای قرمز با ابرو های قهوه ای تیره غنی به خوبی کار خواهد کرد.

با این حال ، اگر رنگ موهای شما به جای قرمز بورگوندی قرمز طلایی است ، سعی کنید هنگام رنگ آمیزی ابرو ها از سایه های مسی استفاده کنید.

بیشتر موهای قرمز رنگ با ابرو های قهوه ای متوسط ​​بهتر کار می کنند.

 

برای موهای روشن: ابرو های تیره

Brovi-u-shatenki-1.jpg
ابرو های قهوه ای برای دختران با موهای روشن ، به طور معمول ، سایه ابرو 1 یا 2 تن از مو تیره تر است. دختران بلوند تیره با یک رنگ ابرو قهوه ای خنثی غنی بسیار زیبا به نظر می رسند ، در حالی که کسانی که موهای قهوه ای دارند می توانند از تمام سایه های شکلاتی و اسپرسو استفاده کنند.

 

برای سبزه ها و موهای سیاه: ابرو های سیاه

Brovi-u-bryunetki.jpg
گر موهای مشکی دارید ، ابرو های سیاه طبیعی ترین حالت را دارند. از قهوه ای مایل به قرمز پرهیز کنید. اگر ابرو های شما به طور طبیعی سیاه است ، احتمالاً می خواهید موهای خود را رنگ کنید و این کار را با رنگ ، یک تون یا دو تیره تر از ابرو انجام دهید.

 

برای موهای سفید: ابرو های طبیعی

Brovi-u-sedoj.jpg
موهای خاکستری بخشی طبیعی از پیری است. در حالی که برخی از مردم اجازه می دهند طبیعت به راه خود ادامه دهد ، دیگران ترجیح می دهند آن را پنهان کنند. چند موی خاکستری برجسته را می توان با دست برداشت ، با این حال ، کندن موها از ابرو می تواند به ایجاد لکه های طاسی ناخوشایند منجر شود ، که از این طریق ابرو ها تغییر شکل می یابد. به همین دلیل به افراد مو سفید توصیه می شود از موچین پرهیز کنند و در عوض رنگ ابرو با ماندگاری طولانی متناسب با رنگ موهای سر را انتخاب کنند.

 

برای مردان: همانند زنان

Brovi-u-muzhchin.jpg
مردانی که ابرو هایشان بیش از حد تیره یا روشن است خیلی غیرمعمول نیستند که به سمت یک روش رنگ آمیزی ابرو بروند. رنگ آمیزی ابرو مردانه تفاوت چندانی با رنگ ابرو زنانه ندارد. رنگ های مخصوص ابرو "مردانه" وجود ندارد. بنابراین ، مردان هنگام رنگ آمیزی ابرو ها باید از همان توصیه های زنان پیروی کنند.

 

رنگ آمیزی ابرو چگونه می تواند چهره من را تغییر دهد؟

ابرو های نازک و کم پشت می توانند زیباترین صورت را خراب کنند. رنگ آمیزی چنین ابرو هایی می تواند زیبایی طبیعی صورت را افزایش داده و به ویژه پیشانی را برجسته کند. البته ، رنگ آمیزی ابرو نمی تواند ضخامت و ضخامت موهای ابرو را تغییر دهد ، اما رنگ تیره باعث می شود ابرو ها از نظر بصری بیشتر مورد توجه  باشند.

آیا می خواهید ظاهری آراسته تر به چهره خود بدهید؟ شگفت آور است که چگونه یک جفت ابرو خوش فرم می تواند صورت را تغییر شکل دهد. ابرو های مرتب و آراسته چشم ها را قاب می کنند ، تقارن صورت را بهبود می بخشند و ظاهری جذاب ایجاد می کنندپس سایه مناسب ابرو های خود را انتخاب کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید