بلوند یا سبزه: 30 نمونه عالی برای الهام بخشیدن یا تغییر عقیده


بلوند یا سبزه

 

اجازه دهید ما با استفاده از مثال افراد مشهور ، تحلیل کنیم که چگونه رنگ مو می تواند ظاهر شما را تغییر دهد ... و ظاهر متفاوتی به شما بدهد یا برعکس ، فردیت شما را از بین ببرد.


تصمیم برای رنگ آمیزی مجدد ، همانطور که تمرین نشان می دهد ، اغلب هنگامی اتفاق می افتد که مرحله جدیدی از زندگی شروع می شود یا ما به ویژه از نوعی تصویر روی صفحه / تریبون الهام می گیریم. تغییر اساسی تصویر هم به شجاعت و هم به درک روشنی از راحت بودن تغییر نیاز دارد. برای الهام بخشیدن به شما برای آزمایش (یا نجات شما از آن) ، ما 30 تغییر رنگ مو در 30 سلبریتی  را از بلوند به سبزه یا برعکس انتخاب کردیم. 

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ


بانوی اول ایالات متحده تا پایان سال 2018 موهای خود را روشن کرد. این تصویر به طور غیرمنتظره درخشان ظاهر شد ، زیرا ملانیا قبل از مدت ها سایه قرمز شاه بلوط را نزدیک به طبیعی ترجیح می داد و حداکثر چیزی که او به خودش اجازه داد برجسته سازی جزئی رشته های جداگانه بود (bronding). بلافاصله ، تئوری ها شروع به تکثیر می کردند که چرا خانم ترامپ موهای خود را رنگ می کند ... به عنوان مثال ، پیشنهاد شد که بور موهای خاکستری را با موفقیت می پوشاند.ما توجه داریم که سایه روشن قطعاً همسر پرزیدنت ترامپ را طراوت بخشید ، اما در عین حال تکنیک های زیادی را در آرایش ایجاد کرد - ابروهای برجسته و دودی شدید. اگر ملانیا تصمیم بگیرد که بلوند بماند ، باید مهارت های آرایش طبیعی را بدست آورد - جای تردید نیست که برای افراد با مو نرم باید از نور کمتری برخوردار باشد. ملانیا همچنین باید به دقت نورپردازی را هنگام عکاسی کنترل کند: نور فلاش اغلب زردی غیر زیبایی  به رنگ بور می دهد و این برای خانم ترامپ مملو از مقایسه مداوم موهای او با موهای معروف همسرش است.

مارگوت رابی

مارگوت رابی

 

مارگوت رابی با سایه های روشن و تیره به همان اندازه مطابقت دارد. اما هنوز ، بازیگر زن بور را ترجیح می دهد ، و هنگامی که او رنگ مو  را شکلاتی رنگ آمیزی کرد و در اسکار در سال 2014 ظاهر شد (سپس "گرگ وال استریت" با حضور او نامزد بهترین فیلم سال شد) ، همه از تعجب نفس نفس می زدند ... سبزه مارگوت جالب به نظر نمی رسد ،این رنگ مو ، همراه با آرایش ، بلافاصله دو سال به سن او  می افزاید. ما امیدواریم که در آینده نزدیک مارگوت چهره خود را به طور اساسی تغییر ندهد.

بلا حدید

بلا حدید

 

بلا حدید یک بار با انتشار پستی در توییتر طرفداران را بسیار متعجب کرد: در عکس ، این مدل با موهای بلوند پلاتینی و  رنگ صورتی زیبا نشده است. خوب است که حدید به خود چنین آزادی هایی را نمی دهد.بلا با رنگ مو تیره معجزه می کند و نشان می دهدکه چقدر یک زن با موی تیره خوب است.

 

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

 

جنیفر رنگ تیره را دوست دارد: او برای بازیهای گرسنگی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت جنیفر موهای خود را  تیره رنگ کرد و با فرها و سایه شکلاتی تیره تندیس اسکار را برای فیلم "دفترچه امیدبخش" برنده شد. حتی اگر رنگ مو  بلوند با موفقیت های خلاقانه ای روی صورت او مشخص شود ... شادی فقط در نامزدی "اسکار" نهفته است. رنگ مو جنیفر لارنس برای فیلم "مادر! دارن آرونوفسکی بلوند بود.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

 

در سالهای اخیر ، آنجلینا به ندرت سبک متفاوت  را آزمایش کرده و رژ لب قرمزبا موی تیره را ترجیح داده است. اما همیشه چنین نیست. او برای فیلم "زندگی یا چیزی شبیه به آن" (2002) ، تصویری از مریلین مونرو را امتحان کرد و در یک بلوند پلاتینی ، شیک بودن خود را از دست داد. اگر درست باشد که مارچلین برتراند ، مادر این بازیگر ، از کودکی به او آموخته تا موهایش را به رنگ تیره درآورد ،باید به احترام او کلاه از سر بردارید: جولی تیره خیلی بیشتر از بلوند زیبا است.

امبر هرد

امبر هرد

 

امبر هرد برای مدت زمان طولانی  مو بور را نگه داشته است.

 

اما استون

اما استون

نه تیره و نه روشن برای موهای اما استون کاملاً ایده آل نیستند. 

داکوتا جانسون

داکوتا جانسون

داکوتا چندین بار موی بور را امتحان کرد: در سال های 2006 ، 2010 و 2012. درست است ، در تمام این مدت ، دختر ، احتمالاً از مادرش کپی برداری می کرد (ملانی گریفیت یک بلوند "مارک دار" است) ، رنگ مو ی نه چندان موفقی را انتخاب کرده است - خیلی روشن که با نوع رنگ و رنگ پوست جانسون بسیار متناقض است ، چهره او را ساده می کند . از نظر ما ، داکوتا با رنگ مو ی بسیار تیره ترجذاب تر است ، که باعث می شود او جوان تر و شاداب تر به نظر برسد .

 

کوکو روچا

کوکو روچا

 

سوپرمدل کانادایی یک آزمایشگر مشهور است. برای او دشوار نیست که مانند پسر بچه موهای خود را کوتاه کند یا تغییر اساسی دهد. ما هر دو گزینه را دوست داریم ، اما توجه داشته باشید که کوکو در "نسخه تیره" بسیار "شیک تر" به نظر می رسد.

جیجی حدید

جیجی حدید

 

 به طور کلی ، هر دو رنگ تیره و روشن برای او مناسب است ، اما هنوز هم چند وجهی ، با هایلایت های "روشن" ، قهوه ای روشن روشن ... خیلی بیشتر به صورت جیجی می آید.

 

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام

 

در سال 2007 ، به دنبال ویکتوریا بکهام ، هزاران دختر موهای خود را بلوند پلاتینی رنگ کردند. شاید این درخشان ترین دوره زیبایی برای او باشد ، تصدیق می کنیم که حق با اوست - همه چیز وقت خودش را دارد. امروزه سایه تیره و عمیق ظاهر ویکتوریا با سبک بریتانیایی و مادر چهار فرزند را زیبا و شیک تر می کند.

رابرت داونی جونیور

رابرت داونی جونیور

 

ما احتمال تحول بنیادی را برای مردان انکار نمی کنیم: رابرت داونی برای بازی در نقش کرک لازاروس استرالیایی چشم آبی موهای خود را بلوند رنگ کرد.

کیتی پری

کیتی پری

 

عاشق خستگی ناپذیر تغییر کیتی می توانست در آزمایش های زیبایی خود روی سایه غنی و متراکم سیاه متوقف شود ، که به چهره او جذابیت و شباهت نجیبانه ای به بازیگران هالیوود قدیمی می دهد (اعتراف می کنید ، با دیدن این عکس ، به ویوین لی نیز فکر می کردید؟).

 

ریس ویترسپون

ریس ویترسپون

 

رنگ طبیعی مو ریز ویترسپون بور  ، تیره است. این بازیگر مدتهاست که یک رنگ طلایی را ترجیح می دهد و به خودش اجازه نمی دهد حتی در یک سانتی متر ریشه های تیره رشد کرده و در انظار عمومی ظاهر شود. اما لحظاتی که او ، هنگام بازی در فیلم ، با شکلات خامه ای رنگ آمیزی شده بود ، به وضوح ثابت می کند که این رنگ نیز بسیار مناسب او است.

کریستن دانست

کریستن دانست

 

اما کسی که قطعاً از انتقال به رده بورها بهره مند شده است ، کریستین دانست است. سایه طبیعی مو برای چهره زیبا ، اما بسیار غیرمعمول بازیگر زن بسیار ساده بود. موهای بور با موفقیت چشم ها را برجسته کرده و به تصویر او سبکی درخشان می بخشند. 

زویی دشانل

زویی دشانل

 

اما Zooey Deschanel یک سبزه متولد شده است و تغییر اساسی رنگ این موضوع را تأیید می کند. موهای بلوند رنگ صورت خانم بازیگر را تغییر رنگ داده و محروم کرد ... حتی رژ لب قرمز هم پس انداز نکرد. در شکل یک بور ، دختر قابل تشخیص نبود.

اولیویا وایلد

اولیویا وایلد

 

برای مدت بسیار طولانی ، اولیویا به سبک انتخاب شده وفادار بود: موهای قهوه ای روشن طبیعی. پس از تولد اولین نوزاد ، بازیگر زن به سمت تغییرات جلب شد: او موهای خود را کوتاه کرد و سپس موهای خود را رنگ کرد. در مدت کوتاهی ، اولیویا موفق شد هر دو از یک بلوند روشن و یک سبزه را آزمایش کند. نتیجه گرفتیم که موهای قهوه ای بیش از سایه های سایه روشن ملایم به چهره او می آید.

کندال جنر

کندال جنر

 

نمایندگان خانواده کارداشیان دوست دارند پالت رنگ را تا آنجا که ممکن است به وضوح به سیاه و سفید تقسیم کنند. کندال نیز از این قاعده مستثنی نیست ، اما ما واقعاً می خواهیم به او توصیه کنیم تا روش های رنگ آمیزی را متنوع کند و سعی کند سایه های پیچیده و چند وجهی را آزمایش کند (و در صورتی که تصمیم به ماندن بر روی یک بلوند داشته باشد ، همچنین ابروهای خود را روشن کند).

الیزابت اولسن

الیزابت اولسن

 

نور برجسته بر روی موهای کوچکترین خواهران اولسن به وضوح نشان می دهد که چگونه یک رنگ می تواند اثر ضد پیری داشته باشد: الیزابت بلوند چندین سال جوانتر از  مو ی تیره به نظر می رسد.

رزی هانتینگتون-وایتلی

رزی هانتینگتون-وایتلی

 

بازیگر زن با قاطعیت به طول  و رنگ موهای خود وفادار مانده و ما آماده ایم که حق او را بپذیریم: سایه تیره کاراملی  و و همچنین موی چتری چهره او را ساده می کند. 

ارلاندو بلوم

ارلاندو بلوم

 

چندی پیش (در سال 2016) ، اورلاندو بلوم دوباره رنگ موهایش را روشن کرد و هواداران بلافاصله این بازیگر را مورد مواخذه قرار دادند که شبیه جاستین بیبر است (تشبیه بدی برای بلوم که  در آن زمان 39 ساله بود). 

آن هاتاوی

آن هاتاوی

 

آن هاتاوی در قالب یک بور جذاب در Met Gala-2013 ظاهر شد و همه را شگفت زده کرد. این اتفاق تقریباً بلافاصله پس از آن رخ داد که خانم بازیگر مو های زیبای خود را برای بازی در فیلم Les Miserables کوتاه کرد: دو دگرگونی و زیبایی جسورانه همزمان ... و برای هاتاوی بلافاصله به عنوان یک انقلابی ثبت شد. اما تقریباً بلافاصله ، آن هاتاوی به رنگ تیره بازگشت و ما از او حمایت می کنیم:  پوست رنگ پریده او را تنظیم می کند و بر چشمان قهوه ای گرم تأکید می کند.

اوما تورمن

اوما تورمن

 

اوما تورمن سبزه غیر معمول است ، اما خیلی ارگانیک نیست. بور روشن  بسیار بیشتر به خانم بازیگر می آید.

کری مولیگان

کری مولیگان

 

ستاره " گتسبی بزرگ " با آزمایش های زیاد ، رنگ مو را بارها به قهوه ای روشن ، سپس  به مسی و شاه بلوطی رنگ آمیزی کرد. ظاهرا رنگ تیره چهره او را باز تر و عاشقانه تر نشان می دهد.

کامرون دیاز

کامرون دیاز

 

کامرون با موهای تیره ، شاید روشن تر و چشمگیرتر ، اما در عین حال پیرتر و ساده تر. بازیگر ثروتمند با موی شکلاتی تیره مجبور به تکمیل آرایش مربوطه می شود و پوست مستعد نقص او را مجبور به استفاده از کرم برنزه می کند ، این باعث می شود دیاز به طور قابل توجهی پیر شود. در همان زمان ، موهای بلوند به طرز شگفت انگیزی چشمان آبی آسمانی او را برجسته می کند. نظر ما فقط بور است.

ریحانا

ریحانا

 

بور برای ریحانا (و همچنین هر زن آفریقایی-آمریکایی دیگری به جای او ... و حتی مگان مارکل) ... کمی بیش از حد با چهره متضاد است. ستودنی است که خواننده اخیراً لایت های رنگی را در سایه های تیره ترجیح داده است. 

شارلیز ترون

شارلیز ترون

 

دوره موهای تیره (و تارهای ابرو) عمدتا به شارلیز "اولیه" و جستجوی او برای تصویر ایده آل خود نسبت داده شد. اکنون بازیگر پنهان نمی کند که سایه های روشن را ترجیح می دهد ،  ما در انتخاب رنگ بلوند کاملاً از او حمایت می کنیم.

اما واتسون

اما واتسون

 

اما واتسون ، همانطور که شایسته یک بریتانیایی واقعی است ، نسبتاً محافظه کار است. ما او را با سایه بور و خالص روی موهایش ندیده ایم ، اما  تابش خیره کننده موی Hermione Granger در این عکس کاملا مناسب است که ایده مناسبی برای او ایجاد کند.

برد پیت

برد پیت

 

به طور کلی ، ما به بازیگر یک بور درخشان توصیه می کنیم ، اما نه در این سایه زرد خامه ای عسلی: پالت سرد بیشتر برای او مناسب است .

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

 

در آخر لیست 30 نفر برتر ، کیم کارداشیان . بگذارید یک بار دیگر بگوییم که هنگام تصمیم گیری در مورد تغییرات اساسی ، شما باید سازگاری نتیجه مورد نظر را با توانایی های خود (و بالاتر از همه ، با نوع رنگ) به دقت تجزیه و تحلیل کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید