معنی تاتو جمجمه

Skull3.jpg

 

تاتو جمجمه در زنان و مردان بسیار رایج است. تاتو جمجمه از زمان دزدان دریایی باستان همیشه تاتو مورد علاقه بسیاری از افراد بوده اند. جمجمه و استخوان های ضربدری یکی از قابل تشخیص ترین نمادها هستند. اینها می توانند به معنای مرگ و خطر باشند. در زیر ما جزئیات بیشتری در مورد معنی تاتو جمجمه یکی از 10 محبوب ترین تاتو  را به شما خواهیم گفت و گزینه هایی  برای طرح و خالکوبی را نشان خواهیم داد.

 

چرا تاتو جمجمه انتخاب شده است

افراد مختلف چیزهای مختلف را دوست دارند. به همین دلیل ، مردم تاتو جمجمه را انتخاب می کنند. همانطور که آنها در طیف گسترده ای از طرح ها و معانی وجود دارند. به این ترتیب ، می توانید تاتو کنید که آنچه را که به آن اعتقاد دارید ، مثبت یا منفی تفسیر کند. تاتو جمجمه اکنون یکی از محبوب ترین ها در جهان است.

 

 تاتو جمجمه

 

معنی تاتو جمجمه

تاتو جمجمه اغلب به خصوص در یک جامعه محافظه کار اشتباه درک می شود. بسیاری از افراد بلافاصله تاتو جمجمه را با مرگ و افکار منفی مرتبط می کنند. اما این کاملاً درست نیست ، زیرا تاتو جمجمه در واقع معانی بسیار متفاوتی دارد.

 

به طور سنتی ، خالکوبی جمجمه نماد مرگ است - اما نه به روشی تاریک یا منفی.  در معنی تاتو جمجمه منظور این است که هیچ کس نمی تواند از مرگ بگریزد. این یک جنبه اجتناب ناپذیر از زندگی است که کاملاً همه در آینده با آن روبرو می شوند. تاتو جمجمه نشان دهنده پذیرش این واقعیت است.

 

باور کنید یا نکنید ، تاتو جمجمه نیز نمادی از زندگی است. یا به عبارت دقیق تر ، جشن زندگی. در مکزیک ، جمجمه ها و اسکلت ها ویژگی اصلی در روز مردگان است ، تعطیلاتی که در آن مردم کسانی را که از دنیا رفته اند ، تکریم و یاد می کنند. در طول تعطیلات ، مردم شیرینی های جمجمه ای شکل به نام جمجمه قندی درست می کنند ، که می تواند به عنوان الهام برای خالکوبی جمجمه عمل کند.

 

برخلاف تاتو های معمولی که نماد مرگ هستند ، این تاتو ها بسیار رنگارنگ هستند. این طرح با بسیاری از نمادهای پر جنب و جوش مانند گل ، الماس و قلب تزئین شده است. شیرینی های جمجمه ای  کمی کارتونی به نظر می رسند و کاملاً واقع بینانه نیستند. اگر می خواهید یاد یک فرد متوفی را گرامی بدارید ، شیرینی های جمجمه ای یک گزینه عالی است. از نظر تزئینات آزادی عمل کاملی دارید ، بنابراین آزادانه آزمایش کنید.

 

 تاتو جمجمه

 

معنی تاتو جمجمه و گل رز

تاتو جمجمه و گل رز نشان دهنده زندگی و مرگ یا زیبایی و زوال است.

 تاتو جمجمه همچنین می تواند نشانگر دوگانگی باشد. اما آنها باید با طرحهای دیگری که نشان دهنده زندگی هستند مانند بالهای فرشته یا گلها تعامل داشته باشند. بسیاری از مردان تاتو گل رز را انتخاب می کنند. این نوع تاتو یکی دیگر از روش های پذیرفته شده این است که شما هم خوب و هم بد زندگی را قبول دارید. یک راه عالی برای ایجاد توجه بیشتر در ایجاد این کنتراست ، ساختن جمجمه و گلهای رز سیاه و خاکستری به رنگ زنده است. تضاد بین این دو تاتو کاملاً مناسب به نظر می رسد.

امروز ، تاتو جمجمه بسیار محبوب و متنوع است ، که می تواند توسط عکس های متعدد قضاوت شود. بنابراین ، ترکیب "جمجمه و گل سرخ" تجسم وحدت متضاد - مرگ و عشق است.

 

معنی تاتو جمجمه و استخوان های ضربدری

تاتو جمجمه نیز به معنای عصیان است. دزدان دریایی در دوران اوج خود از نمادهای جمجمه و استخوان های ضربدری بر روی پرچم های دزدان دریایی استفاده می کردند. اما در انتخاب این طرح مراقب باشید. با خطر و سمیت همراه است. نماد جمجمه و استخوان های ضربدری معمولاً در اشیا یا مکانهایی که نشان دهنده مرگ فوری هستند ، مانند ظروف شیمیایی یا نرده های الکتریکی استفاده می شود.

 

sSkeleton-Hand-Tattoo-1.jpg

 

معنی تاتو جمجمه و ساعت

به استثنای شیرینی های جمجمه ای ، معمولاً همه تاتو جمجمه  دارای طرح جامد سیاه و خاکستری هستند. اما می توانید چشم های رنگی را انتخاب کنید تا تاتو شما شوم و ترسناک به نظر برسد. بسیاری از افراد همچنین یک تاتو جمجمه را با یک تاتو ساعت ترکیب می کنند ، که این بدان معنی است که ساعت برای یک عمر و همیشه نتیجه یکسانی دارد. جمجمه با ساعت نشان دهنده گذرا بودن زندگی است.

 

در نگاه کسانی که برای اولین بار تاتو جمجمه را دیده اند ، اغلب تصویری از چیزی منفی را تداعی می کند. نابودی ، مرگ ، منفی دیگر ... با این حال ، چنین نمادی لزوماً معنای تاریکی ندارد. اغلب اتفاق می افتد که طرح های تاتو جمجمه بسیار خنده دار  ترسناک نیستند

 

معنای تاتو جمجمه در فرهنگ های مختلف و در میان افراد مختلف متفاوت است. از نظر اسپانیایی زبان ها ، این واقعاً نشانه مرگ است. جمجمه در اینجا یادآوری فناپذیری انسان در این جهان است. 

 

طرح تاتو جمجمه همچنین می تواند عکس العمل را نشان دهد. بنابراین ، هندی ها تصویر جمجمه را فقط محافظتی در برابر مرگ می دانند. همان مفهوم جمجمه در میان دوچرخه سواران ، راکرها ، سرهای فلزی - "تاتو جمجمه" آنها برای ترساندن مرگ طراحی شده است.

 

 تاتو جمجمه

 

معنی تاتو جمجمه و خنجر

تاتو "جمجمه" در محیط زندان مختص کسانی است که برای دستیابی به قدرت تلاش می کنند. علاوه بر این ، ممکن است این تاتو ساده نباشد: جمجمه ای که از طریق آن خنجر دارد ، سوگند انتقام از سازمان های اجرای قانون است. سایر دسته زندانیان انواع تاتو جمجمه خود را دارند.

 

معنی تاتو جمجمه و مار

جمجمه و مار به ترتیب معنی جاودانگی و دانش هستند. بسیاری از نوجوانان شجاعت و عزم راسخ را در تصویر جمجمه قرار می دهند ، تمایل به تغییر در زندگی و ترس از آنها ندارند.شما به احتمال زیاد خالکوبی هایی را مشاهده کرده اید که مار در اطراف جمجمه پیچیده یا از طریق حفره های چشم می خزد. چنین نقاشی یادآور گذرا بودن زندگی انسان است. با این حال ، در فرهنگ ژاپنی اعتقاد بر این بود که جمجمه با مار خوش شانسی و نشانه رسیدن پول آسان است.

 

 تاتو جمجمه

شخصی با خالکوبی جمجمه به این معنی است که مرگ و میر و وضعیت موقتی خود را در این دنیا پذیرفته است.

 

جمجمه ، از جمله چیزهای دیگر ، می تواند مردانگی در طبیعت و ویژگی های سنتی مردانه را نشان دهد. تاتو جمجمه می تواند نماد نفرت و بخشش ، اقوام زنده و درگذشتگان ، تأیید زندگی و معروف "مرگ را به یاد بیاورید" باشد.

 

باز هم ، من عجله می کنم توجه شما را جلب کنم ، اول از همه ، به کسانی که فقط قصد استفاده از "جمجمه" را دارند: تاتو با جمجمه می تواند مفاهیم کاملاً متفاوت ، گاهی مخالف داشته باشد. جای تعجب نیست که ، همچنین به عنوان "سر آدم" نیز شناخته می شود ، نه تنها شخصیت دزد دریایی است ، بلکه آزادی از مرگ و نجات روح است.

 

تاتو جمجمه محبوبیت خود را در طی بسیاری از نسل ها از دست نداده است. معنای آنها اغلب با مرگ و ناامیدی همراه است ، اما تاتو جمجمه معنای مثبت هم دارد.

 

 تاتو جمجمه

 

معنی تاتو جمجمه سوراخ شده

 تاتو جمجمه می تواند نماد غلبه بر شرایط دشوار ، قدرت و محافظت در برابر مشکلات باشد. در میان دوچرخه سواران و طرفداران موسیقی راک ، تاتو جمجمه به عنوان نوعی طلسم عمل می کند. مردان غالباً جمجمه خود را سوراخ می کنند به این نشانه که از مشکلات زندگی نمی ترسند و آماده مقابله با آنها هستند.جمجمه ای که با خنجر سوراخ شده است - نمادی از خونریزی است که معمولاً در برابر نمایندگان قانون است.

 

معنی تاتو جمجمه و قبرهایی با صلیب

علامت شناخته شده دزدان دریایی به شکل جمجمه ای با استخوان های صلیب دیده ، بی رحمی و ناامیدی مرتبط با زندگی یک دزد دریایی است. در عین حال ، "جولی راجر" نماد ترس ، قدرت ، آمادگی برای موفقیت و خوشبختی است. افرادی که این تاتو را دارند هیچ محدودیتی ندارند و زندگی بی دغدغه ای دارند. 

 

 تاتو جمجمه

 

معنی دیگر تاتو جمجمه ماهیت مذهبی دارد. در مسیحیت ، جمجمه در هنگام مصلوب شدن در پای مسیح وجود دارد. طبق افسانه ها ، خون مسیح که بر روی سالخوره مصلوب شد ، خاکستر آدم را شسته و در نتیجه گناهان بشریت را شست. در آیین بودا ، تعویذ و طلسم بر اساس جمجمه ایجاد می شود که نمادی از مقدس بودن زندگی است.

 

 تاتو جمجمه

 

معنی تاتو جمجمه در آتش

یک جمجمه در آتش یک شخصیت قوی را نشان می دهد که ساکن نیست و زندگی را یک ماجراجویی بزرگ می داند.

 

معنی تاتو جمجمه با تاج

 جمجمه با تاتو تاج به معنای میل به قدرت ، به معنای پیروزی است.

 

معنی تاتو جمجمه با گل  در دندان لاک پشت

گل (گل های رز) در دندان های لاک پشت از تمایل صاحب به زندگی یک روز صحبت می کند ، نه اینکه به نگرانی فکر کند.

 

 تاتو جمجمه

 

 

معنی تاتو جمجمه با گاو نر

تاتو جمجمه گاو نر اغلب توسط افراد متولد شده با علامت  برج ثور انجام می شود . معنای دیگر مرتبط با جمجمه یک گاو نر پرخاشگری ذاتی یک حیوان خشمگین و همچنین تمایل به رفتن به سمت هدف ، صرف نظر از موانع است.

 

معنی تاتو جمجمه با گوزن

تاتو جمجمه گوزن نماد طول عمر ، تعادل بین مرگ و زندگی ، انتقال از جسمی به معنوی است.

 

معنی تاتو جمجمه با قوچ

جمجمه قوچ با شاخ از استقامت و عزم راسخ صحبت می کند.

 

معنی تاتو جمجمه با اژدها

همچنین تاتو جمجمه اژدها محبوب است ، که از نظر ظاهر متفاوت است و بیشتر به موضوع خیالی مربوط می شود. آنها از مالک به عنوان یک رویاپرداز صحبت می کنند.

 

 تاتو جمجمه

 

در این مقاله فقط برخی از معانی تاتو جمجمه ذکر شده است. فقط صاحب تاتو می تواند از پیام دقیق ذاتی خالکوبی جمجمه روی بدن بگوید. لازم به یادآوری است که گاهی اوقات تصویر هیچ بار معنایی ندارد و فقط به عنوان یک آرایش و تزئین عمل می کند. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید