معنی تاتو خورشید

در

تاتو خورشید

 

تاتو خورشید یکی از 10 تاتو محبوب و یک خالکوبی قدرتمند است که اگر به طور جدی و آگاهانه به انتخاب موضوع تاتو نزدیک شوید ، ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد.بدون خورشید زندگی غیرممکن بود. این یک نماد بسیار مهم و قابل توجه است. طرح های تاتو خورشید را می توان در انواع رنگ ها ، اندازه ها و سبک ها طراحی کرد.

جان لنون:" بله ، همه ما مانند ماه ، ستاره و خورشید می درخشیم "


تاتو خورشید

 معنی تاتو خورشید

 

معنی تاتو خورشید

 معنی متداول در تاتو خورشید حقیقت و نور است . بسیاری از مردم معتقدند که خورشید برای هدایت ما در دوران تاریک ، نوری فراهم می کند. هرکسی که سختی هایی را پشت سر گذاشته باشد می تواند به یک تاتو خورشید فکر کند تا آن را در هنر بدن نشان دهد. این همچنین نشانه ای از گذشته پر دردسر تاریک است ، زمانی تاریک که پس از دیدن نور فرد تغییر می کند: خالکوبی خورشید  می تواند یادآوری بصری تاریکی قبل از نور روز باشد.

 

تاتو خورشید

تتو ماه                     تاتو خورشید

 

معنی تاتو خورشید Sun Tattoo همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما زندگی دیگران را روشن کرده اید. به عنوان مثال ، این یک تاتو خوب برای بهترین دوستان است. شاید دوستان در زمان های تاریک به شما کمک کرده باشند یا آنجا که شخص دیگری نبود آنجا بودند. شاید شخصی زندگی شما را به معنای واقعی یا استعاره نجات داده باشد. Sun Tattoo تاتو خورشید می تواند قدردانی جدید شما از رابطه باشد.

 

تاتو خورشید

تاتو ماه

 

معنی خالکوبی خورشید

جنسیت
تجدید ابدی
اطلاع
قدرت
دانش ، هوش
رشد ، بازآفرینی
غروب یا طلوع
تولد دوباره ، زندگی جدید
معنویت یا دین
نیروی حیات بخش
شفا ، شفابخشی
نشاط ، انرژی
عزت نفس 
طلسم شخصی

 

تاتو خورشید


تاتو خورشید نماد چیست  ؟ تاتو خورشید می تواند معانی بسیاری را نشان دهد ، بسته به میل و طراحی شما. علیرغم این واقعیت که تاتو خورشید بسیار نمادین است ، گاهی اوقات تاتو خورشید به این دلیل اعمال می شود که فرد دوست دارد مانند تنها ستاره منظومه شمسی به نظر برسد.

 

همه خورشیدها توپ های زرد نیستند که اشعه هایی از آنها ساطع شود: در زیر شما طیف وسیع تری و ایده پردازی و عکس را پیدا خواهید کرد.

معنی آن بستگی به طرح دارد.

 

معنی تاتو ماه تصاویر خورشید و ماه در تمام اساطیر جهان وجود دارد. از این گذشته ، خورشید گرما ، نور روشن می دهد ، به لطف آن طبیعت زنده می شود و توسعه می یابد. ماه و ماه مظهر نور سرد شکسته شده هستند؛ ماه مسافران را در تاریکی راهنمایی می کنند و نفوذ ناپذیری بی پایان شب را از بین می برند.

 

تاتو خورشید


معنی تتوی خورشید در یکشنبه سیاه . تصویر نور سیاه از فرهنگ اسکاندیناوی به وجود آمده است. وی به ارتباط انسان و دنیای علوم غیبی اشاره می کند. همچنین نشانه اعتقاد به زندگی پس از مرگ است.


طرح تاتو خورشید در یکشنبه اسلاوی . خالکوبی خورشید یک طلسم است. این تصویر باید صاحب خود را در برابر بیماری ها و مصائب محافظت کند. نماد خورشید توسط مردم اسلاوی همیشه به خصوص احترام گذاشته شده و دقیقاً به عنوان قوی ترین طلسم درک می شود.

 

 

معنی تاتو طلوع خورشید

تاتو طلوع خورشید . چنین نقاشی از تاتو های زندان ناشی می شود ، اما معنای وارد شده در آن را تغییر می دهد و نمادی از یک مسیر معنوی جدید ، آغاز یک زندگی تازه و امید به بهترین حالت است. غالباً به سبک ژاپنی پر می شود .

 

تاتو خورشید

 

تاتو طلوع خورشید که در اصل برگرفته از هنر خالکوبی در زندان است، با گذشت زمان معنای جدیدی پیدا کرده است. در حال حاضر نمادگرایی آن به معنای آغاز مرحله جدیدی در زندگی، تجدید و امید به آینده ای بهتر است. این موتیف عمدتاً به سبک ژاپنی نشان داده شده است.

 

تاتو خورشید

 

معنی تاتو خورشید و ماه

تاتو خورشید و ماه . اغلب ، خورشید و ماه به تصویر کشیده می شود. این یک طرح تاتو رایج است ، که نشانگر اصول مردانه و زنانه است - اینگونه است که خدای خورشید و الهه ماه به طور نمادین روی تاتو وجود دارند. به همین دلیل ، اغلب یک نقاشی برای خالکوبی های جفتی انتخاب می شود ، زمانی که یک پسر  با خورشید تاتو می کند ، و یک دختر ماه را تاتو می کند. معنی تاتو ماه و خورشید در چنین تاتو نشانه وفاداری به یکدیگر است.

 

تاتو خورشید

 

تتو خورشید و ماه یک موتیف رایج برای خالکوبی های زوج است. این نماد، خدای خورشید و الهه ماه را نشان می دهد، و آن را به عنوان نمادی از زنانه و مردانه انتخاب محبوب زوج ها می کند.

 

تاتو خورشید

 

تصویر خورشید و ماه به عنوان خالکوبی های دوتایی که در بازوها یا شانه های چپ و راست قرار دارند نیز بسیار محبوب است. مهم این است که هر دوی این نمادها به یک سبک ساخته شده و ترکیب مشترکی را ایجاد کنند، حتی در فاصله ای از یکدیگر. در نهایت، بدون توجه به اندازه یا مکان، یک خال کوبی خورشید یک زینت منحصر به فرد و نمادین برای بدن شما خواهد بود.

 

معنی تاتو خورشید و شیر

معنی تاتو خورشید و شیر . اینها بیشتر تاتو های مردانه است. آنها نشانه غلبه عقل بر قدرت و نور بر تاریکی است. صاحب چنین تاتو یک رهبر متولد شده است که در تصمیم گیری ، از دانش و تجربه و همچنین شهودی که از بالا برای او ارسال شده استفاده می کند. همچنین ، غیر معمول نیست که نشانه زودیاک شما در چنین ترکیبی پر شود و در این نسخه خورشید نماد جهان است.

 

تاتو خورشید

 

خورشید و شیر عمدتاً موضوعی است که توسط مردان انتخاب می شود که در رایج ترین نمایش نماد پیروزی ذهن انسان و غلبه نور بر تاریکی است. فردی که چنین خالکوبی را می پوشد اغلب دارای ویژگی های رهبری است و قادر است به طور مستقل بر اساس دانش و تجربه زندگی و همچنین بر اساس شهود خود تصمیم گیری کند.

 

معنی تاتو خورشید با چشم

معنی تاتو خورشید با چشم . معنای چنین تاتو از دوران باستان گرفته شده است ، زمانی که بسیاری از مردم خورشید را چشم یک بدن بالاتر می دانستند ، که با آن آنها را دنبال می کند. چنین تاتو نشانه این است که صاحب آن به قدرت های بالاتر و قدرت آنها بر خود و زندگی خود اعتقاد دارد. همچنین می تواند نشانه این باشد که فرد برای رهبری تلاش می کند و مشتاق کنترل دیگران است ، زیرا توانایی کافی برای این کار را احساس می کند.

 

تاتو خورشید

عکس تتو خورشید با چشم

تتو خورشید با چشم تصویری است که ریشه در اساطیر کهن دارد. در آن زمان بسیاری از مردم جهان خورشید را چشم قدرت های برتر می دانستند. این نماد ایمان فرد به قدرت های بالاتر و میل به رهبری و همچنین آگاهی از پتانسیل کنترل دیگران است.

 

معنی تاتو خورشید روی دست

تاتو خورشید

 

مطمئناً بسیاری از افراد متوجه افرادی شده اند که روی مچ دست خود طرح تاتو خورشید از طلوع خورشید دارند. اولین ارتباطی که به ذهن خطور می کند این است که حامل تاتو خورشید مدتی را در زندان گذرانده است. آیا واقعاً چنین است؟

یک  تاتو خورشید  یا همانطور که در دنیای جنایت نیز نامیده می شود ، یک خالکوبی که طلوع خورشید را نشان می دهد ، به عنوان یک قاعده ، در پشت دست یا در موارد نادر ، روی بازو یا سایر قسمتهای باز بدن اعمال می شود. در بیشتر مواقع ، حاملان آن افرادی هستند که از زندان عبور کرده و از اقتدار در میان زندانیان دیگر برخوردار هستند.

یک فرد آشنا با فرهنگ زندان بلافاصله تشخیص خواهد داد که حامل چنین خال کوبی یک شخص  ساده نیست. طرح تاتو خورشید خود نمادی از برخی خردها و احساسات مثبت است. اعتقاد بر این است که خوشبختی برای صاحبش به ارمغان می آورد.

 

b875b8db-d39b-4759-a30c-cd6b2f3b6d6f.jpg

 

در زندان ، طلوع خورشید نشان دهنده میل به آزادی و زندگی جدید است. غالباً ، همراه با خورشید ، می توانید کلمه "آزادی" را که روی پرتوها پر شده است ، ببینید.

گزینه های دیگری برای رمزگشایی نماد تتو خورشید وجود دارد. طبق یک نسخه ، ناقل نماد تتو طلوع خورشید از کودکی پشت سیم های خاردار بوده است.

علاوه بر نمایندگان باتجربه دنیای جنایت ، تتو هایی به شکل طلوع خورشید برای کسانی که  "از کودکی"در زندان بوده اند نیز انجام شده و توانسته اند احترام همرزمان خود را بدست آورند.

 

تاتو خورشید


معنی تاتو خورشید روی دست  خارج از جنایت
اما نه تنها جنایتکاران چنین خال کوبی کردند. در برخی موارد ، چنین خالکوبی هایی توسط افرادی که در بازداشتگاه ها نبوده اند انجام می شود. گاهی اوقات یک ملوان را می توان با نماینده جهان جنایتکار اشتباه گرفت.

بعضی اوقات طلوع خورشید توسط کسانی اعمال می شود که تقریبا نزدیک بوده آزادی خود را از دست بدهند اما توانسته اند  آزاد بمانند. در این حالت ، این بدان معناست که سرنوشت ، فردی را از زندان نجات داده و آینده ای روشن در انتظار اوست.

 

معنی خالکوبی خورشید در فرهنگ زندان

بسیاری خالکوبی در پشت دست خود را به شکل نیمی از طلوع خورشید دیده اند. این نقاشی نشان می دهد که فرد از «منطقه» زندان گذر کرده و در بین سایر زندانیان دارای اقتدار است. اغلب چنین خالکوبی با کلمه "NORTH" تکمیل می شود و نشان می دهد که زندانی مدت زیادی را در اردوگاه های شمالی کشور گذرانده است. چنین خالکوبی هایی اغلب توسط کارفرمایان جنایت و دزدان قانونی ساخته می شود که بر اساس "مفاهیم" خاصی از فرهنگ زندان زندگی می کنند و به اصول اساسی این خرده فرهنگ پایبند هستند.

 

تاتو خورشید

اندازه و محل خالکوبی خورشید

یک خال کوبی با تصویر خورشید می تواند کوچک و بزرگ باشد. بسته به پیچیدگی طرح، خورشید را می توان در اندازه های کوچک روی مچ، گردن، انگشت، آرنج یا پشت گوش اعمال کرد. اگر می خواهید از خال کوبی به عنوان یک طلسم استفاده کنید، توصیه می شود اندازه جمع و جور را انتخاب کنید که می تواند توسط لباس پنهان شود.

 

کجای بدن  خورشید را خالکوبی کنیم

تاتو آفتاب هم برای دختر و هم برای مرد معمولاً کوچک است. استثنا ها طرح های پیچیده ای هستند که منظره ای را با طلوع آفتاب یا یک شیر با جزئیات دقیق با خورشید را به تصویر می کشند. اگر قصد تاتو طلسم را دارید ، خالکوبی های کوچکی را انتخاب کنید که می توانند روی مچ دست ، انگشت ، آرنج ، گردن یا ناحیه پشت گوش قرار بگیرند .

 

تاتو خورشید

 

دختران اغلب آفتاب را روی تیغه شانه و پشت گردن تاتو می کنند. این مکان را می توان کاملا صمیمی نامید ، زیرا در صورت تمایل ، می توانید آن را کاملاً با لباس پنهان کنید و هیچ کس از حضور این تاتو خبری نخواهد داشت.

 

طرح های بزرگتر ، که نیاز به جزئیات  بیشتری دارند ، بیشتر توسط مردان انتخاب می شوند. آنها آفتاب را روی بازو  ، سینه ، شانه ، پایین پا و پشت قرار می دهند . به ندرت ، در الگوهای پیچیده سلتیک یا تصاویر ساخته شده به سبک پلینزی بافته می شود . گاهی خورشید در الگوی تاتو روی بازو قرار می گیرد. در این حالت ، گزینه را می توان به صورت رنگی و سیاه و سفید انتخاب کرد.

 

همزمان ، خورشید و ماه تاتو می شوند - یک علامت در سمت چپ ، و دیگری در دست راست. خالکوبی روی شانه ها نیز می تواند واقع شود. در این حالت ، مهم است که هر دو نماد به یک سبک اجرا شوند و حتی در فاصله از یکدیگر ، تصور یک کل واحد را ایجاد کنند.

 

تاتو خورشید

 

 

چه سبک هایی برای تاتو خورشید مناسب است

طرح هایی برای تاتو خورشید در سبک های مختلف موجود است. اغلب موارد زیر برای چنین الگویی انتخاب می شوند:

مینیمالیسم
قبیله ای؛
سیاه کاری
واقع گرایی؛
کلاسیک.
سبک های ظریف مانند آبرنگ برای این الگو مناسب ترین در نظر گرفته نمی شوند ، زیرا در درجه اول برای الگوهای پیچیده در رنگ های ملایم در نظر گرفته شده اند. در عین حال ، اگر یک طرح پیچیده انتخاب شود ، جایی که این نماد با ماه یا گلها تکمیل می شود ، یک تاتو آفتاب با آبرنگ برای دختران قابل قبول است .

قبل از تاتو
قبل از تاتو تحقیق در مورد طرح بسیار مهم است. هزاران طرح برای انتخاب وجود دارد ، حتی با معانی نمادین بیشتر. البته ، شما می توانید طرح خورشید را فقط برای زیبایی انتخاب کنید ، اما ، در هر صورت ، برای تاتو عجله نکنید. کسانی که سریع تاتو می کنند ، بعداً بیشتر پشیمان می شوند. اگر احساس می کنید Sun Tattoo Design مناسب شما نیست ، با سرچ کلمه تاتو در سایت سیارک ، معنی خالکوبی ، سبک ها و الگوهای بیشتری را بررسی کنید. موفق باشید!

طرح تاتو خورشید

05.jpg

طرح تاتو خورشید

 

04.jpg

طرح تاتو خورشید

 

03.jpg

طرح تاتو خورشید

 

02.jpg

طرح تاتو خورشید

 

01.jpg

طرح تاتو خورشید

نظرات

۱۴۰۰/۴/۲۹تاتو خورشید معنای مثبت قدرتمندی دارد ، نمادی از یک منبع بی پایان انرژی است که نور ، گرما ، باروری ، زیبایی ، سلامتی ، زندگی را به ارمغان می آورد.

۱۴۰۰/۴/۲۹تاتو خورشید نماد چیست ( معنای خورشید در ملل مختلف ) نقاشی های سنگی و غاری باستانی در مورد نقش خورشید صحبت می کنند. بسیاری از مردم از آن در آیین های مذهبی استفاده می کنند ، آن را پرستش می کنند ، و نام آن را مطابق با بینش خود از اصل آن می گذارند: عالی ترین خدا در مصر باستان ، و همچنین در میان اسلاوهای باستان ، با شروع فصول مرتبط است. یاریلو - در اسطوره های اسلاوها در دوره بعد یافت می شود ، به عنوان نمادی از بهار و باروری ، نشانگر همه چیز با شکوه ، عاقلانه ، قابل توجه است ؛ Tonatiu - دوران فعلی آزتک ها را نشان می دهد ، مردم مایا ، که برای حفظ جوانی خود در نورانی نمادی از آزادی ، قدرت ، برای تداوم جوانی خود را می بینند ، خدای نیاز به یک پیشنهاد به شکل خون قربانیان یا سربازان مرده دارد. آماتراسو ، الهه ژاپنی که حامی زنان است ، به شکلی آفتاب ارائه می شود. آپولو یکی از قدرتمندترین خدایان در میان ساکنان روم باستان ، حامی موزه ها ، علوم ، هنرها است. میترا - در کشورهای شرقی - هند ، فارس ، ایران ، مدافع حقیقت است ، باروری ، عدالت ، خرد ، شجاعت را به تصویر می کشد. مولوچ - در میان کارتاژیان ، که غالباً علاوه بر هدایای غنی ، جان انسانها را نیز برای او قربانی می کنند هلیوس - در فرهنگ یونان ، با آتش درخشان به عنوان نمادی از عدالت و "چشم همه بیننده" نشان داده می شود.

۱۴۰۰/۴/۲۹معنی تتو خورشید . یک نسخه سیاه و سفید از تاتو خورشید نیز وجود دارد. اعتقاد بر این است که ، برخلاف معنای مثبت پذیرفته شده ، معنای آن انرژی منفی ، تاریک ، رد کردن شادی های زندگی زمینی است. شما می توانید یک خال کوبی به شکل یک خورشید سیاه بر روی سینه یا بازوی اعضای انجمن های نئونازی ها پیدا کنید.سواستیکا ، که از زمان های بسیار قدیم نشانه ای از نور است ، در نمادهای نازی ها استفاده می شود و معنای قدرت و عظمت را به همراه دارد.

۱۴۰۰/۴/۲۹معنی تاتو ماه و خورشید. تاتو خورشید دارای ذاتی مردانه است ، می توان آن را به عنوان یک تصویر جداگانه یا در ترکیب با سایر نمادها اعمال کرد. به عنوان مثال ، ماه ، زمین نشانه های زنانه هستند ، بنابراین تصویر آنها در کنار نور ، نشان دهنده اتحاد اصول مردانه و زنانه است. و همان الگویی که ماه در آن دیده می شود ، در میان مردم پلینزی ، وضعیتی را توصیف می کند که در آن غیرممکن در دسترس قرار می گیرد.

۱۴۰۰/۴/۲۹تتو به شکل غروب خورشید یا طلوع آفتاب معنای جداگانه ای دارد که اغلب در زندان استفاده می شود . طلوع خورشید ، معاد ، تولد ، آغاز شکوفایی یک زندگی جدید است. غروب خورشید با مرگ ، انقراض همراه است

۱۴۰۰/۴/۲۹بسیاری از افراد خال کوبی خورشید را به دلیل انرژی مثبت ، انواع سبک ها ، نمادی از شجاعت ، ثابت بودن دوست دارند. تاتو خورشید بدون شک یک طلسم زیبا و بسیار قوی است که از انرژی منفی اطراف محافظت می کند.

۱۴۰۰/۴/۲۹معنی تتوی خورشید خورشید نمادی از زندگی است. به همین دلیل ، روز فرا می رسد ، زمین را گرم می کند و گرما می بخشد. بدون خورشید ، هیچ حیاتی در کره زمین وجود نخواهد داشت. مردم مدتها پیش این ارتباط را درک کردند ، بنابراین خدایان اصلی در تمام عقاید بت پرستانه با خورشید مرتبط بودند - Ra در مصر ، یونان باستان خدای خورشید "هلیوس ، در رُم باستان خدای خورشید "سُل اینویکتوس ، خورشید ایرانی مهر میتره- میترا و غیره معنی تاتو خورشید زندگی ، قدرت و عظمت است.

۱۴۰۰/۴/۲۹تاتو خورشید نماد چیست • نور - طبیعی است که خورشید با نور همراه است. تصویر او برای بسیاری از مردم به نوعی طلسم تبدیل شده است که مسیر زندگی را روشن می کند و خوش شانسی می آورد. • قدرت - نماد تتو خورشید افراد متمایز برای رهبری را متمایز می کند. • عدالت - غالباً خورشید با چشم بینای خداوند همراه است ، که مردم را از بهشت ​​مشاهده می کند و متوجه همه اعمال آنها می شود. • معنی تاتو ماه و خورشید- وحدت اضداد - شب و روز ، نور و سایه (خالکوبی خورشید و ماه به همین ترتیب تعبیر می شود). این نماد فلسفی عمیق را می توان به عنوان نبود حقیقت مطلق ، ایده آل تفسیر کرد. هر فرد ، هر پدیده در طبیعت دو طرف دارد و فقط ترکیب آنها تصویر کاملی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، خورشید حامل انرژی مردانه تلقی می شود و ماه زنانه است. بنابراین چنین خال کوبی را می توان به عنوان آنالوگ نماد شرقی یین یانگ درک کرد. • انواع طرح تاتو خورشید ، اکنون تصاویر محبوب در الگوهای قبیله ای و سلتیک است. با این حال ، رایج ترین نماد خورشیدی سواستیکا است. در حال حاضر از محبوبیت کمتری برخوردار است زیرا با نازی ها که این نشانه قدرت را به عنوان آرم خود انتخاب می کنند ، ارتباط دارد. با این حال ، سواستیکا نشانه بسیار قدیمی تری است که همیشه فقط انرژی مثبت را حمل می کند. • طرح تاتو خورشید در حال طلوع نماد طلوع ، بیدار شدن ، آغاز چیز جدید است. این خال کوبی در محیط جنایی گسترش یافته است ، جایی که از آن به عنوان تمایل به آزادی و شروع زندگی جدید تعبیر می شود. • خال کوبی غروب خورشید معنای مخالف دارد و با پایان زندگی ، پژمردگی ، شروع تاریکی همراه است.

۱۴۰۰/۴/۲۹به طور سنتی خورشید یک نماد مردانه است و یک خال کوبی مردانه محسوب می شود. با این حال ، دختران مدرن فرصتی را برای قرار دادن این نماد مثبت شاد بر روی بدن از دست نمی دهند. تاتو خورشید برای آقایان خال کوبی خورشید برای مردان اغلب نقش یک طلسم را بازی می کند. نماد تتو خورشید خوش شانسی است و فرد را با انرژی مثبت خورشیدی پر می کند. همچنین بر خصوصیات مردانه صاحب آن تأکید می کند و از توانایی های رهبری او می گوید.

۱۴۰۰/۴/۲۹معنی تاتو ماه و خورشید اکنون تعداد کمی از مردم آگاهانه از این نماد استفاده می کنند در سنت نمادین باستان ، بسیاری از نمادها به ماه و خورشید تقسیم می شدند ، یعنی مربوط به خورشید و مربوط به ماه بود. طبیعتاً تصویر خورشید و ماه خود نماد اصلی این گروه ها هستند. خورشید، فعال ، نماد عقل ، در بیشتر فرهنگ ها با اصل مردانه و ماه ، منفعل ، همراه با شهود ، جادو و ناخودآگاه - با زنانه ارتباط دارند. اکنون تعداد کمی از مردم آگاهانه از این نماد استفاده می کنند ، اما با این وجود آنها اغلب ماه و خورشید را برای خال کوبی های "جفت شده" انتخاب می کنند. یک مرد خودش را با خورشید و یک دختر را با هلال خال کوبی می کند. اعتقاد بر این است که این بدان معنی است که آنها کاملاً مکمل یکدیگر هستند. شخصی که خود را با هر دو نماد خال کوبی می کند هماهنگی شخصیت خود را اعلام می کند. همچنین ، خورشید و ماه ، به عنوان پدیده های متناوب ، نشانگر چرخه و تداوم آن هستند.

۱۴۰۱/۱/۲۲تتو ماه یک انتخاب عالی برای افرادی است که عاشق اسرار هستند و مستعد عرفان هستند، اما معنی تاتو ماه علاوه بر معانی باطنی، این فقط یک تصویر زیبا است که می تواند هم به جزئیات مستقل یک الگوی پوشیدنی و هم بخشی از یک ترکیب تبدیل شود.

۱۴۰۱/۱/۲۲تاتو ماه ........ معنی تتو ماه .........رازها و معماها؛ معرفت مقدس؛ بینش؛ آینده نگری؛ جوهره زنانه ..... همه چیز به مفهوم و ایده ای بستگی دارد که می خواهید به دیگران منتقل کنید، برخی از یک تصویر واقع گرایانه خوششان می آید، برخی دیگر سبک سازی اصلی را دوست دارند. در اینجا محبوب ترین تکنیک های عملکرد آورده شده است: واقع گرایی؛ هنرهای گرافیکی؛ سوررئالیسم؛ آبرنگ؛ Dotwork; لیست بی پایان است.

۱۴۰۱/۱/۲۲تاتو ماه و ستاره ..... تاتو به شکل هلال با ستاره نشانه تعلق به اسلام است. اگرچه، مشخص است که مسلمانان، در اصل، عاشقان هنر خالکوبی نیستند. بنابراین، گزینه های مختلفی را برای معنای خالکوبی هلال و ستاره در نظر خواهیم گرفت. اگرچه امروزه این تصویر با اسلام پیوند خورده است، اما مشخص است که چند ماه با یک ستاره به عنوان یک نماد مدت ها قبل از ظهور اسلام وجود داشته است. این تصویر در فرهنگ بسیاری از کشورهای جهان وجود داشت. این تعجب آور نیست، زیرا مردم در همه زمان ها اجرام آسمانی را تحسین کرده اند و نمادهای خاص جالبی به آنها بخشیده اند. بنابراین، در یونان باستان، اعتقاد بر این بود که ماه جفت شده با یک ستاره، مظهر الهه دیانا است. به طور کلی، این تصویر به معنای قدرت و فراوانی در همه زمینه ها است. بنابراین، در زمان ما، یک ماه با یک ستاره اغلب در پرچم ها و نشان های کشورهای مختلف جهان ظاهر می شود، که به آنها وعده مزایایی را می دهد که در بالا توضیح داده شد.

۱۴۰۱/۱/۲۲البته معنای تاتو ماه و ستاره نیز به نمادگرایی هر تصویر به طور جداگانه بستگی دارد. ستاره همیشه به عنوان یک راهنما عمل کرده است. به عنوان یک خال کوبی، به فرد کمک می کند مسیر زندگی، هدف و سرنوشت خود را پیدا کند. اما ماه "مسیر را روشن می کند" - از مشکلات جلوگیری می کند و به غلبه بر موانع در مسیر اهداف و رویاهای خود کمک می کند.

۱۴۰۱/۱/۲۲معنی تاتو ماه و ستاره نیز به تصویر خاص ستاره، به تعداد چهره های آن بستگی دارد. به عنوان مثال، ستاره ای با سه پرتو با یک تصویر شناخته شده مرتبط است - چشم همه چیز را می بیند و مفهومی عرفانی به دست می آورد. ستاره چهار پر، البته، تداعی کننده صلیب است. اما ستاره پنج گوشه دقیقا نماد اسلامی است. او پنج ستون ایمان را به تصویر می کشد . اما ستاره با شش پرتو ستاره داوود است، تصویری از یهودیت. به نوبه خود، یک ستاره با هفت انتهای نمادی از جادو است، یک تصویر مقدس که به طور نمادین انرژی را افزایش می دهد. اما ستاره هشت پر نشان دهنده هارمونی کیهان است.

۱۴۰۱/۱/۲۲هیچ نوع متعارفی از تاتو ماه و ستاره وجود ندارد. می توان آن را به سمت چپ یا راست پیچید. چنین الگوی روی پوست همیشه بسیار نمادین خواهد بود ، بنابراین ، بسیاری اغلب یک تصویر کوچک را انتخاب می کنند و آن را در بازترین مکان اعمال نمی کنند و از چشمان کنجکاو پنهان می شوند. شما می توانید کاملاً هر سبک طراحی را انتخاب کنید، اغلب آنها یک نسخه سیاه و سفید از تصویر را انتخاب می کنند. علاوه بر این، می توانید با افزودن عناصر جالب دیگر، ترکیب را متنوع کنید.

۱۴۰۱/۲/۵خورشید روی پرچم یعنی چه؟ بر اساس قوانین هرالدیک، خورشید نماد ثروت و فراوانی، زندگی و انرژی است. بنابراین، پرتوهای خورشید بر روی پرچم کشور نماد رفاه است

۱۴۰۱/۲/۵معنی تاتو ماه و خورشید ........... از زمان های قدیم خورشید را مظهر مردانه و ماه را زنانه می دانستند. منظور از تاتو ماه و خورشید هماهنگی و تعادل است. خورشید یک راه زندگی، نور و خوبی، انرژی حیاتی است. اما ماه نماد رمز و راز، جادو، صلح و قدرت خاص است.

۱۴۰۱/۲/۵معنی تاتو خورشید ..... در فرهنگ های مختلف معانی مختلفی دارد. رایج ترین نماد، نور و تجدید است. وجود ما روی زمین به خورشید بستگی دارد، بنابراین می تواند نشان دهنده چرخه زندگی باشد.

۱۴۰۱/۲/۵بومیان آمریکا به دلیل توانایی خورشید در شفا دادن به خورشید ادای احترام می کردند. آنها معتقد بودند که خورشید نگهبان بزرگ روز است. امروزه، بسیاری از مردم طرح تاتو خورشید را راهی برای نماد رفتن از دوران تاریکی به دیدن نور در انتهای آن تاریکی می دانند . خورشید نماد نهایی نور و حقیقت است.

۱۴۰۱/۲/۵در تفسیر مدرن ، معنی تتو خورشید با معنای دوران باستان تفاوت کمی دارد . خال کوبی که خورشید را به تصویر می کشد نمادی از خلوص روح، خرد، نشاط و احساسات خوب مثبت است. اعتقاد بر این است که خالکوبی با تصویر خورشید برای صاحبش خوش شانسی می آورد.

۱۴۰۱/۲/۵تاتو طلوع خورشید توسط بسیاری از کره ای ها که آن را نمادی از نظامی گری ژاپن و حکومت استعماری می دانند توهین آمیز تلقی می شود .بلا پورچ به خاطر تاتو طلوع خورشید توهین آمیزش عذرخواهی کرده است... بلا در توییتر عذرخواهی کرد: «در آن زمان من تاریخ را نمی دانستم چرا تاتو طلوع خورشید توهین آمیز است؟ از آنجایی که این پرچم توسط ارتش امپراتوری ژاپن در طول توسعه ژاپن در سراسر آسیا مورد استفاده قرار گرفت، در کره جنوبی (که توسط ژاپن اداره می شد) و چین به عنوان نمادی از تهاجم در نظر گرفته می شود. این نماد اغلب با امپریالیسم ژاپن در اوایل قرن بیستم در این دو کشور مرتبط است.کره جنوبی از سال 1910 تا 1945 تحت اشغال ژاپن بود.این پرچم یادآور جنایات دوران جنگ ژاپن است و با صلیب شکسته نازی ها قابل مقایسه است. نقطه قرمز روی پرچم ژاپن به چه معناست؟ نمای کلی پرچم ژاپن بسیار ساده است. این فقط یک نقطه قرمز بزرگ روی پس زمینه سفید است. اگر قبلاً نمی دانستید، این نقطه در واقع نشان دهنده خورشید است. به همین دلیل، این پرچم رسماً نیشوکی (日章旗) نامیده می شود که در زبان ژاپنی به معنای "پرچم ژاپن" است.

۱۴۰۱/۲/۵تاتو ماه و خورشید معنای پشت خالکوبی خورشید و ماه چیست؟ خالکوبی خورشید و ماه نشان دهنده دو قدرت متضاد است - زندگی و مرگ، خوب و بد، زنانگی و مردانگی

۱۴۰۱/۲/۶خالکوبی نیمه ماه نیمه خورشید به چه معناست؟ در برخی از طرح های تاتو، خورشید و ماه در هم تنیده شده اند، جایی که ماه اغلب در هسته خورشید قرار می گیرد. این اغلب نمادی از وحدت مخالفان است، نه از هم گسیختگی و تضاد. تاتو هلال ماه و تتو خورشید در عکس سوم مقاله

۱۴۰۱/۲/۶آیا تتو ماه و خورشید توهین آمیز است؟ فرهنگ های مختلف ذهنیت متفاوتی از قوانین در مورد نمادها خواهند داشت. به طور کلی، ترکیب ماه و خورشید در بین فرهنگ ها معنایی کاملاً خنثی و غیر توهین آمیز دارند.

۱۴۰۱/۲/۶تاتو خورشید روی بازوی چپ به چه معناست؟ معنای کلی تصویر خورشید تجسم قدرت، منبع بی پایان گرما، نور و انرژی است. همچنین تصویر خورشید نماد زندگی، شادی، سلامتی، زیبایی و باروری است. با تمام این معانی، خورشید یک تفسیر اضافی نیز دارد - این نشان دهنده راه درست است.

۱۴۰۲/۴/۲۸تتو خورشید معانی زیادی دارد و دو مورد از رایج ترین آنها نماد حقیقت و نور است. بسیاری از مردم خورشید را نمادی از نور می دانند که در مواقع سخت به کمک می آید. با الهام از این موضوع، بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که خورشید را به عنوان یک نماد قدرتمند هنر بدن بر روی بدن خود داشته باشند. چنین خالکوبی همچنین می تواند به عنوان یادآوری مشکلاتی که به لطف نور و درخشش خورشید بر آن غلبه کرده است باشد. علاوه بر این، برخی از افراد برای بیان این ایده که خودشان نور و گرما را به اطرافیانشان می‌رسانند، خالکوبی خورشیدی را انتخاب می‌کنند. او می تواند نماد دوستی و توانایی روشن کردن زندگی عزیزان و دوستان باشد و بر روزهای تاریک آنها روشن کند. برای دیگران، چنین خالکوبی ممکن است بیانگر وابستگی مذهبی یا معنوی آنها باشد، زیرا خورشید در بسیاری از فرهنگ ها نماد الهی یا مقدس است. معانی دیگری نیز با خالکوبی خورشید مرتبط است، مانند: قدرت، دانش، تمایلات جنسی، بازسازی و زندگی جدید .

۱۴۰۲/۴/۲۸ یکی از عرفانی ترین تصاویر، خورشید سیاه است که از فرهنگ شمال اسکاندیناوی به ما رسیده است. این نماد پیوند بین انسان و علوم غیبی و همچنین ایمان به زندگی پس از مرگ است. برعکس، خورشید اسلاوی به عنوان طلسم استفاده می شود که صاحب خود را از بیماری و مشکل محافظت می کند. این تصویر همیشه برای مردم اسلاو که خورشید را یک طلسم قدرتمند می دانستند، ارزشمند بوده است.

۱۴۰۲/۴/۲۸ طلوع خورشید که در اصل برگرفته از هنر خالکوبی در زندان است، با گذشت زمان معنای جدیدی پیدا کرده است. در حال حاضر نمادگرایی آن به معنای آغاز مرحله جدیدی در زندگی، تجدید و امید به آینده ای بهتر است. این موتیف عمدتاً به سبک ژاپنی نشان داده شده است. تصویر خورشید و ماه یک موتیف رایج برای خالکوبی های زوج است. این نماد، خدای خورشید و الهه ماه را نشان می دهد، و آن را به عنوان نمادی از زنانه و مردانه انتخاب محبوب زوج ها می کند.

در ادامه بخوانید...

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

در
خالکوبی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. بعضی از تاتو ها زینتی برای بدن های عضلانی هستند، بعضی دیگر می توانند یادآور خاطرات دردناک باشند و بعضی از تاتو ها زخم هایی هستند که به چیزی زیبا تبدیل شده اند. اما یک خال کوبی وجود دارد که روند ایجاد آن بسیار غیر استاندارد است. و حس شوخ طبعی در اینجا نقش ویژه ای در سبک زندگی آنها ایفا می کند
 
sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خودخواهی سالم دارند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 تاتو خارق العاده با معانی پنهان

در
جک لندن نوشت: یک مرد را با یک خالکوبی به من نشان بده و من یک مرد با گذشته جالب را به تو نشان خواهم داد . با این حال ، امروز ، خالکوبی، تاتو فقط نمادی از تجربه عالی یک سبک زندگی نیست. طبق گفته های Statista ، بیشتر اوقات دلایل نقاشی روی بدن یا تاتو تمایل به بیان خود و تمایل به نشان دادن احساسات احترام آمیز شخصی برای شما است. افراد غالباً برای احترام به دوستان و نزدیکان خود و یا برای شروع یک فصل جدید در زندگی خود ، تاتو می کنند.
 
امروز ، sayarak.com برای شما 20 شاهکار از تاتو خارق العاده را جمع آوری کرد که به دلیلی معنی پنهان آنها باعث می شود طیف باورنکردنی احساسات تتو مخفی را حس کنید.
 
تاتو خارق العاده
 

نمی توانید اوضاع را تغییر دهید - نگرش خود را نسبت به آن تغییر دهید

تاتو خارق العاده
 

وقتی پدرم درگذشت ، من برای خودم خالکوبی کردم

تاتو خارق العاده

 شما مسئول كسانی هستید كه آنها را اهلی می كنید

تاتو خارق العاده
تاتو مشترک
 

بسیار جالب است که بتوانیم با مشکلاتی که در طول زندگی با آن روبرو می شویم با طنز برخورد کنیم

تاتو خارق العاده
یک پا در قبر است

طرح تاتو مسخره

تاتو خارق العاده

تاتو مسخره

 

اجازه ندهید کسی شما را بشکند. بالاتر از آن باشید

تاتو خارق العاده

صاحب این خالکوبی از اختلال هراس رنج می برد

خالکوبی هری پاتر

تاتو خارق العاده

طرح تاتو هری پاتر

 

Riddikulus طلسم از فیلم های هری پاتر است که کمک می کند تا چیزهای ترسناک را به خنده دار و مسخره تبدیل کنید.

 

آیا می توانم این کار را انجام دهم

تاتو خارق العاده
 

نمایش مکان هایی که من در آن زندگی کردم

تاتو خارق العاده
(می توانید حداقل یکی را حدس بزنید؟)
 

چگونه کودکان را در هر مکانی سرگرم کنیم

تاتو خارق العاده
تاتو خارق العاده

تمام زندگی مشترک

خالکوبی که شکل را تغییر می دهد

تاتو خارق العاده

درخشان شدن با همدیگر

تاتو خارق العاده
 

یک روش جالب برای تغییر علامت تولد

تاتو خارق العاده

تاتو آغوش

تاتو خارق العاده

او دیگر نیست ، اما هرگز فراموش نمی شود

 

یادداشت مادر من در روزی که فوت شد

تاتو خارق العاده
من دلم برایت تنگ می شود !! دوستت دارم مامان
(در اینجا می بینید که چگونه قلب او قبل از توقف ضربان داشت)
 

آیا می توانید اینجا حیوانی پیدا کنید

تاتو خارق العاده

 

29902043196_42ccd6bd31_b.jpg

طرح تاتو طلسم

 

طرح تاتو طلسم  در اصل یک طومار است که روی گوشت حک می شود تا روی کاغذ . اتاتو طلسم  بیشتر شبیه طرح های رنگارنگ و پیچیده هستند تا حروف جادویی. تاتو طلسم یک مورد برای تکمیل طلسم است که فقط توسط کاربر قابل فعال سازی است. با فعال شدن ناپدید می شود. این خالکوبی های جادویی معمولاً روی سر ، گردن یا پشت قرار نمی گیرند ، زیرا اکثر موجودات برای فعال کردن آنها به آینه نیاز دارند.

 

کدام تاتو بیشتر از همه شما را تحت تأثیر قرار داده است؟ فکر می کنید خالکوبی باید معنای پنهانی داشته باشد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

50 نمونه جذاب تاتو برای دختران

در
تاتو مرغ مگس خوار

 

بسیاری در مورد خال کوبی دخترانه نظرات مثبتی ندارند. کسانی تاتو دخترانه را بسیار زشت و نامناسب می داند ، در حالی که دیگران در تاتو خلاقیت و اصالت هنری را می بینند. اما تاتو های خاصی وجود دارد که با وجود داشتن نظر مخالف نسبت به تاتو، روی بدن یک دختر جوان زیبا به نظر می رسد. طرح تاتو سينه زنانه  کوچک ، زیبا و شسته و رفته هستند و همچنین به عنوان یک نماد معانی خاصی دارند. ما مروری بر جالب ترین آنها کردیم.

 

تاتو گل رز

تاتو گل رز

معنی تاتو گل رز: تاتو گل رز نمادی قدرتمند از عشق و احساسات خالص است

 

گل رز نمادی قدرتمند از عشق و احساسات خالص است ، بسته به نحوه کشیدن نقاشی تاتو ، معنی آن ممکن است متفاوت باشد. تاتو گل در حال رشد یا شکوفه از احساسات نوپا صحبت می کند ، تاتو گل رز بنفش نشان دهنده عشق قوی است و تاتو گل رز سیاه نماد غم و اندوه برای یک عزیز است که دیگر زنده نیست. تاتو گل سرخ با خارها شهادت به عشق را نشان می دهد ، که نشانهای منفی در روح انسان به جا گذاشته است. در هر صورت ، این گل مغرور به زینتی شایسته از بدن دختر تبدیل می شود.

 

معنی تاتو پروانه

تاتو پروانه

طرح تاتو پروانه

 

تاتو پروانه در بین دختران جوان بسیار محبوب است. موجودات بالدار ناز همواره با زیبایی و لطف خود و همچنین روند غیرمعمول تبدیل از یک پیله بی شکل به یک پروانه باشکوه ، افراد را به خود جلب کرده است. معنی تاتو  پروانه به معنای رها کردن چیزی در گذشته و قدم گذاشتن به یک زندگی جدید ، متولد شدن ، شروع مجدد ، تبدیل شدن به یک فرد متفاوت است.

 

معنی تاتو کفشدوزک

تاتو کفشدوزک

طرح تاتو کفشدوزک 

معنی تاتو کفشدوزک به عنوان سمبل سعادت ، خوشبختی و موفقیت است. شما می توانید آن را هر جا - روی انگشت ، پشت گوش ، مچ دست ، بر روی ران ، مچ پا و جاهای دیگر بدن تاتو کنید. چنین خالکوبی همیشه لبخندی به همراه خواهد آورد و تشویق کننده است.

 

تاتو بال فرشته

تاتو بال فرشته

معنی تاتو بال فرشته : تاتو بال فرشته 

طرح تاتو فرشته بالدار

 

20191018_nyFVoaoDHR3fGaI.jpg

طرح تاتو فرشته بالدار دخترانه

تاتو بال فرشته پشت گردن

 

فرشتگان موجودات اسطوره ای هستند که از آنها خواسته می شود تا فرد را از مشکلات و مصائب مصون نگه دارند. بسیاری از دختران به عنوان نوعی محافظت و یادآوری معنویت ،   پشت و تیغه های شانه خود را  با  تاتو بال فرشته   زینت می کنند.

 

طرح تاتو بال فرشته

تاتو بال فرشته پشت گردن


معنی تاتو بال فرشته  نمادی از برائت ، معنویت و پاکی الهی هستند. شما می توانید طرحی از  تتو بال فرشته  را با حروف اول یا نام یکی از عزیزان را  تتو بال کنید. اگر این شخص قبلاً فوت کرده باشد ،  تاتو بال فرشته  به معنای این است که روح فرد رفته پاک بوده و اکنون در میان فرشتگان است و بقیه همیشه او را به یاد می آورند.

 

طرح تاتو فرشته بالدار

تاتو فرشته بالدار                                                                                                  تتو بال فرشته

 

تاتو بال فرشته  و  تاتو فرشته بالدار  یکی از زیباترین خال کوبی است.  تاتو بال فرشته  تمایل فرد به پرواز ، رویاپردازی و عاشقانه فرد را تجسم می بخشد. با این حال ، این فقط یک معنی کلی است. معنای  تاتو بال فرشته  بسته به اینکه بالها به چه شکلی ترسیم شده اند و حتی به محل خال کوبی می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد.

 

11b4a8a18b9ff7fc4f6b8b36cb899723.jpg

تاتو های معنی دار دخترانه

 

معنی تاتو بال فرشته  روی پا می تواند به معنی عشق به سرعت ، سرعت واکنش باشد. غیر معمول نیست که چنین تاتوی در بین کسانی که به طور حرفه ای در حال دویدن هستند ، دیده می شود. این نوعی طلسم است که برای افزودن  سرعت درمسابقه طراحی شده است.

 

می توانید  تتو بال فرشته  روی هر قسمت از بدن خالکوبی کنید.
منطقی ترین و رایج ترین گزینه قطعاً  تتو بال فرشته  در پشت است. بیشتر اوقات اینها بال های کشیده بزرگی روی تیغه های شانه هستند که گاهی به بازوها منتقل می شوند. با این حال ، این تنها گزینه نیست.
به عنوان مثال ، قلب و تتو بال فرشته بر روی سینه اغلب یافت می شود. این گزینه برای دختران و پسران مناسب است.
 
طرح تاتو فرشته بالدار
طرح تاتو فرشته بالدار   خالکوبی دخترانه
 
نسخه کلاسیک یک  تاتو بال فرشته   بر روی بازو است. می تواند دو بال روی بازو های چپ و راست باشد. تاتو بال فرشته  روی شانه نیز همین طور است. چنین خال کوبی معمولاً برای یک جفت است و بال دوم مطمئناً روی دوش شوهر یا زن خواهد بود. همین گزینه برای بال تندیس های بازو نیز مربوط است. در این حالت ، معلوم می شود که زن و شوهر با گرفتن دست های هم  ، بال های خود را به هم متصل می کنند که بسیار نمادین نیز است .
 

5e4a22eeeabb6937ec4f08383b70cf33.jpg

 

تاتو بال فرشته - بال هایی با پرهای سفید نماد خلوص معنوی ، خلوص ، خصوصیات اخلاقی است. دختران با کمک چنین خال کوبی بر زیبایی الهی ، خلوص و تعالی تصویر خود تأکید می کنند. بال های فرشته در مردان از مهربانی و تمایل به برجسته شدن در میان مردم صحبت می کنند. صاحبان چنین تاتوی خود را با این موجودات آسمانی مرتبط می دانند.

 

طرح تاتو فرشته بالدار

طرح تاتو فرشته بالدار دخترانه                                                                            طرح تاتو فرشته بالدار    

 

برای خواندن معنی تاتو بال شیطان در مقابل بال فرشته  و تتو بال شکسته و سوخته فرشته و  تاتو فرشته به بخش نظرات  کاربران مراجعه کنید.کاربران نظرات جالبی راجع به  تاتو فرشته بالدار  و  تتو بال فرشته  داده اند.  

 

 

معنی تاتو نیلوفر آبی

 تاتو نیلوفر آبی

طرح تاتو نیلوفر آبی 

 

نیلوفر آبی در مصر باستان و هند باستان مورد احترام بود ، در چین و ژاپن سمبل راه روشنگری بود. روی پوست زنان ، یک خالکوبی نیلوفر آبی می تواند در مورد غلبه بر مشکلات و خطرات زندگی صحبت کند.

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی توضیحات کامل با عکس و معنی

 

معنی تاتو مرغ مگس خوار

معنی تاتو

طرح تاتو مرغ مگس خوار 

پرنده کوچک مرغ مگس خوار بسیار زیبا و سریع است. او باید برای تغذیه خود سخت تلاش کند. زنان این موجودات کوچک را دوست دارند. خالکوبی مرغ مگس خوار می تواند ماهیت تکانشی مالک آن ، چابکی او و سرعت تصمیم گیری او را نشان دهد.

 

 

معنی تاتو قاصدک

تاتو قاصدک

معنی تاتو قاصدک                                                                                                             طرح تاتو قاصدک

تاتو قاصدک

قاصدک ها همیشه با گرما ، شادی و خاطرات کودکی همراه هستند. یک   تتو قاصدک  از یک طبیعت رویایی صحبت می کند ، بر تمایل فرد برای تحقق خواسته های او تأکید می کند.

 

Dandelion-Tattoo-48.jpg

طرح تاتو قاصدک

 

معنی تاتو لنگر دریایی

تاتو لنگر دریایی

طرح تاتو لنگر دریایی

 

یک خالکوبی کوچک با لنگر ، از پایداری و شعف سخن می گوید. این نماد افراد متعادل و معقول است که دقیقاً می دانند چه چیزی از زندگی می خواهند.

 

معنی تتو الماس

تاتو الماس

طرح تتو الماس                                                                                                                                         تاتو الماس 

معنی تتو الماس

 الماس معمولاً با زندگی لاکچری، لوکس و زیبایی همراه است ، یک شخص فکر می کند که یک خالکوبی روی قسمتی از بدن دختر به شکل  تتو الماس  می تواند در مورد دلبستگی او به جواهرات و سنگ های قیمتی صحبت کند. در حقیقت ،   معنی تتو الماس  و نمادگرایی این تصویر بسیار عمیق تر است ،  تتو الماس  از یک شخصیت با اراده قوی می گوید ، به اندازه خود الماس قوی است. برای  معنی تتو الماس  مقاله معنی خطرناک ترین تاتو ۱۶ تاتو را بخوانید

 

 

معنی تاتو پرستو

معنی تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو 

 

پرستوها همیشه به خانه خود وفادار مانده و همیشه پس از مهاجرت به سرزمین های گرم به خانه باز می گردند. آنها تمام زندگی خود را با یک شریک زندگی می کنند و با فرزندان خود پرواز می کنند. روابط خانوادگی آنها بسیار قوی است ، به همین دلیل یک   تاتو پرستو   و طرح تاتو پرستو در مورد نمادگرایی عمیقی می گوید.  معنی تتو پرستو  و چنین تصویری از  تتو پرستو  به معنای نماد وفاداری واقعی به ارزش  های خانواده است.

 

پرستو همیشه نمایانگر ورود بهار است. پرنده ای زیبا  که همیشه هنگام پرواز در هوا توجه رهگذران را به خود جلب می کند. احتمالاً به همین دلیل است که  تتو پرستو  در میان دختران بسیار محبوب است. تاتو پرستو روی اندام زن جوان زیبا به نظر می رسد. در حقیقت ، چندین معنی از  تتو پرستو  برای دختران وجود دارد که در زیر با آنها آشنا خواهید شد.

 

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو

در ابتدا ، طرح تاتو پرستو با نمادی از آزادی ، جوانی و بهار همراه است. با این حال ، در فرهنگ کشورهای مختلف ، نماد پرستو به طرق مختلف رمزگشایی می شود. به عنوان مثال ، در چین ، آنها معتقد بودند که پرستو پیام آور دستاوردهای جدید است و یونانیان او را پیام آور آفرودیت می دانستند.

 

در ژاپن ، پرستو را نشانه مادر بودن می دانند. با وجود تعداد زیادی از معانی برای تتو پرستو ، یکی از اصلی ترین معنی تاتو پرستو به عنوان نماد خوش شانسی است. اغلب تاتو پرستو را با یک شبدر یا نعل اسبی به تصویر می کشند. پرستوها با نقل قول ها ، خطوط یا کلماتی که معنای خاص خودشان برای دختر است ، بر روی بدن دختران بسیار زیبا به نظر می رسند.

 

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو

هر دختری ارزشی را انتخاب می کند که متناسب با خودش باشد. این واقعیت را می توان خلاصه کرد که ، به هر حال ، پرستو جوانی و زیبایی است. در تمام طرح ها ، طرح تاتو پرستو  به صورت پرواز و سر به فلک کشیده در آسمان به تصویر کشیده شده است. دختران با چنین خالکوبی جذاب و جذاب تر به نظر می رسند.

معنای تاتو پرستو تغییر نمی کند ، صرف نظر از اینکه آن را کجا تاتو  می کنند. دست ، مچ یا گردن - مهم نیست. در هر صورت ، تاتو ملایم و برازنده به نظر می رسد. بیشتر اوقات ، دختران یک خال کوبی پرستو را در پایین کمر یا زیر شکم تتو می کنند. این برخی از پنهان کاری و جنسیت را اضافه می کند. مزیت خال کوبی در این مکان ها این واقعیت است که به راحتی می توان آنها را از چشم کنجکاو پنهان کرد.

 

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو

دختر با تاتو پرستو  را می توان طبیعتی عاشقانه و راحت توصیف کرد. شاید این یک دختر خلاق است که عاشق سفر است. همچنین ، می توان فرض کرد که دختر دارای  آرزو و مهارت است ، و به عنوان نمادی در تمایل خود برای به دست آوردن این ویژگی ها ، او صاحب یک تاتو با چنین ویژگی است. دختر متاهل می تواند به معنای وفاداری به خانواده و خانه خود را با تاتو پرستو تزیین کند. به هر حال ، یک واقعیت مشهور در مورد این پرندگان این است که آنها هر ساله به لانه های قدیمی خود که زمانی ترک کرده بودند ، باز می گردند.

 

445.jpg

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو  با رنگ آبی و مشکی و قرمز نماد سرگرمی و خوشبختی است. این طرح خال کوبی پرستو یکی از مشهورترین طرح های خال کوبی است که امروزه در دسترس است و تقریباً توسط هر هنرمند خال کوبی قابل انجام است اما مراقب باشید زیرا این  طرح تاتو پرستو  یک خالکوبی رنگی است و به پوستی  نسبتاً روشن نیاز دارد. پوست تیره پشتیبانی از رنگ ها را در  تاتو پرستو  دشوار می کند و باعث کمرنگ شدن رنگ در زمان می شود. اما هنرمند خال کوبی شما این را می داند بنابراین قطعا تنظیمات لازم انجام می شود.

 

بهترین تاتو زن و شوهر - معانی ، ایده ها و طرح ها  تتو ست 

روشهای زیادی وجود دارد که طی آن پرندگان عشق ، عشق خود را به یکدیگر ابراز می کنند. در بسیاری از موارد ، کلمات ، هدایای زیبا ، تعطیلات در مکان های فوق العاده و سازماندهی  هدیه در تاریخ های مهم نماد عشق بوده است. با این حال ، هیچ چیز به اندازه تتو ست زن و شوهر محبت را بیان نمی کند.

 

تاتو تاج پادشاه و ملکه زن و شوهر

تاتو تاج پادشاه و ملکه زن و شوهر


این تاتو تاج به شما اجازه می دهد با زیبایی شگفت انگیز شگفت انگیز خود بر جهان حکومت کنید و عشق را به سلطنت در هر رابطه تشویق می کند. با یک تاج گرد برای یک ملکه و یک تاج نگین دار مشابه بزرگ برای یک پادشاه ، احساس پادشاهی کنید


تاتو قلب ساده زن و شوهر 

تاتو قلب ساده زن و شوهر 


آنچه ساده ترین ایده خالکوبی می تواند باشد ، از همه مهمتر و زیبا ترین است. طرح نیم قلب در کنار انگشت اشاره هر معشوق ، ظاهری ساده و کوچک دارد ، اما هنگامی که کاملاً مطابقت داشته باشد ، تأثیر بزرگی ایجاد می کند.

 

تاتو لنگر انگشت شست زن و شوهر

تاتو لنگر انگشت شست زن و شوهر

تتو ست


یک لنگر روی هر انگشت شست زن و شوهر قرار دارد و نمادها در جهت مخالف قرار گرفته اند ، اما به طور غیرقابل انکاری به یکدیگر جذب می شوند. برای نگهداری فنجان های قهوه که عشق شما را به نوشیدنی گرم آرامش بخش و البته عشق جالب شما نسبت به یکدیگر تقویت می کند ، بسیار مناسب است.

تاتو مچ دست با قلب و تیر زن و شوهر

تاتو مچ دست با قلب و تیر

تتو ست

ایده خالکوبی زوج ساده اما بسیار زیبا. خطوط باریک و باریک پیکان را از سر به ورقه های آن روی مچ مرد می کشد ، در حالی که یک قلب گرد زیبا در مرکز مچ زن قرار دارد. پیکان مستقیماً به قلب منتظر است تا کمان کوپید آتش بگیرد و جرقه را آتش بزند!


تتو ست  نقل قول زن و شوهر 

تاتو نقل قول زن و شوهر 


اگر هر یک از زوجین با شیرین ترین ایده های خالکوبی که نقل قول های متناسب با هر ساعد داخلی نوشته شده است ، ذوب نشوند. کلمات در نوشتن متن زیبا و بیضی که آنها را به هم متصل می کند با هم ترکیب می شوند.

 

تاتو اوریگامی زن و شوهر

تاتو اوریگامی زن و شوهر


اوریگامی به شکل جرثقیل تاتو منحصر به فردی را برای زوج ارائه می دهد که یکی از پرندگان بزرگتر و دیگری کوچکتر است. هر دو دارای تاج های عجیب و غریب کوچک در بالای سر خود هستند ، در حالی که بدن آنها با سایه های آبرنگ آبی تیره و آبی روشن پاشیده شده است.

 

تاتو  بی نهایت زن و شوهر 

تاتو  بی نهایت


یک زوج ایده ای را خالکوبی می کند و چیزی را بیان می کند که هرگز با علامت بی نهایت در دو طرف انگشت وسط هر معشوق منقوش نمی شود. حلقه ها باریک و در عین حال محکم کشیده شده اند ، و کوچک ساخته شده اند ، اما با عشق بی حد و حصر که زوجین را وادار می کند اهمیت زیادی دارد!

 

تاتو عشق

 

مرغ عشق روی درخت نشسته اند

تاتو مرغ عشق

 

دو مرغ عشق جذاب که روبروی هم قرار دارند ، ایده آل ترین خالکوبی زن و شوهر را ایجاد می کند. یکی روی شاخه ای نشسته است که رنگهای زرد ، سفید و آبی روشن آن را به رخ می کشد ، در حالی که مرغ عشق دیگر پرهای زیبای خود را تکان می دهد و اولین تأثیر شگفت انگیز را ایجاد می کند.

 

در صورتی که به تاتو علاقه دارید مقاله معنی خطرناک ترین تاتو ۱۶ تاتو را بخوانید.

 

نظرات

۱۴۰۰/۳/۱۲معنی تتو الماس به طور کلی ، خال کوبی های الماس اغلب به دو نوع مختلف تقسیم می شوند. اولین نگاه به این معنی است که این یک الماس نقاشی شده روی پوست شما خواهد بود. نوع دوم جدی تر و غیرمعمول است ، این باید سنگهای واقعی باشد که با کمک یک ماده خاص به پوست شما چسبانده شده است ، این بیشتر شبیه سوراخ کردن است . اما ناگفته نماند که فقط خال کوبی الماس تقاضای زیادی دارد و الماس روی پوست نمی چسبد. این تعجب آور نیست ، هزینه تتو الماس بسیار کمتر از خرید سنگ های واقعی است. حال بیایید معنای خال کوبی الماس را در نظر بگیریم ، که اتفاقاً معنای بسیار عمیقی نیز دارد. در غرب ، الماس به معنای فسادناپذیری است و نماد وفاداری و صداقت است . به همین دلیل است که حلقه های ازدواج اغلب با این سنگ خاص تزئین می شوند. علاوه بر این ، الماس به معنای ثروت ، فراوانی ، موقعیت بالا است ، بنابراین غیر معمول نیست که از یک خال کوبی الماس حتی به عنوان یک طلسم استفاده می شود که در سفر با هدف زندگی مالی و تجملاتی خوشبختی به همراه خواهد آورد. این الماس ها حتی در هند باستان شناخته شده بودند ؛ اشارات به آنها را می توان در متون ویژه ای به زبان سانسکریت یافت که مربوط به قرن 4 قبل از میلاد است. پس از آن ، الماس ها به اروپا آمدند ، جایی که نام آنها از زبان یونانی به عنوان " شکست ناپذیر " ترجمه شد. این نام بسیار مناسب این سنگ بود ، زیرا کاملاً خاصیت اصلی آن را منعکس می کرد - مقاومت خارق العاده. و از آن زمان ، هند تا اوایل قرن هجدهم به اروپا الماس می داد. الماس نمادی از یکپارچگی ، ثابت بودن است ، همچنین به معنای نور خورشید است ، این همه به این دلیل است که ویژگی هایی مانند قدرت و درخشش در آن ترکیب شده است ، به نظر می رسد که یک سنگ درخشان است. الماس واقعی ترین نماد معنوی در نظر گرفته می شود. در همان هند ، تاج و تخت بودا نماد مرکز تغییرناپذیر هستی است و عصای وی نمادی عظیم از انرژی الهی است. و این همه به یک دلیل است ، زیرا هم تختی و هم عصای آن با الماس تزئین شده است. چنین خالکوبی مناسب پسران و دختران ، به طوری که می توان آن را به عنوان هر دو جنس نامید. چنین معنای جالب و دلپذیری به شکل ثروت ، موقعیت بالا و به سادگی زیبایی ، کسی را بی تفاوت نمی گذارد و صاحب چنین تتو الماس و دوستان خود را که فرصتی برای تعمق در چنین زیبایی دارند ، خوشحال خواهد کرد .

۱۴۰۰/۳/۱۲انتخاب خالکوبی گل به دلیل انتخاب بسیار زیاد و تنوع معنای گل بسیار دشوار است . اما تاتو قاصدک به دلیل سادگی و تک بودن هنوز هم می تواند جلب توجه کند. معنی تاتو قاصدک مانند گل خود کاملاً ساده و خاص است. برای دختران که می خواهند تاتو کنند ، قاصدک می تواند نمادی از بازیگوشی و عشوه گری شود . معنی تتو قاصدک تجسم سبکی و طراوت بهاری روح است. این خالکوبی برای دختران مثبت و شاد ایده آل است. و برای افرادی که به دنبال معنای عمیق تر و جوهر نمادین یک گل قاصدک هستند ، این می تواند به معنی غم و اندوه باشد. اولاً ، زیرا طعم آن بسیار تلخ ، اما سالم است و ثانیاً ، در برخی از کشورهای مسیحی ، به علامت مصائب مسیح تبدیل شده است. او اغلب در نقاشی ها و هنر خالقان هلندی در صحنه های مصلوب شدن حضور دارد و تمام وحشت و درد وحشتناک عذاب ناجی را برای همیشه در خود ثبت می کند. و دانه های آن ، که از وزش سبک باد دور می شوند ، گذرا و زوال زندگی انسان را یادآوری می کنند . گل قاصدک در تمام دوره های عمر کوتاه خود زیبایی و کمال خود را حفظ می کند ، در طول دوره گلدهی زیبا و فوق العاده زیبا است ، اما هنگامی که شکوفه می دهد ، دانه های آن کره ای سبک و زیبا بر روی ساقه تشکیل می دهند ، که به طرز غم انگیزی از باد پر پر می شود و بذرها را به سراسر زمین منتقل می کند. بنابراین ، معنی تاتو قاصدک تمایل به هرگز پیر شدن و از دست ندادن زیبایی واقعی است ، و سپس ، تا پایان سفر خود ، آثار زیادی را بر روی زمین ، خاطرات و خاطرات را برای خود برجای گذاشتن، ادامه دادن از نوع شما و زندگی آرام شما است. گاهی اوقات قاصدک را به دلیل رنگ و شکل درخشان "گل خورشید" می نامند و به لیست گلهایی تعلق می گیرد که به معنای واقعی کلمه شادی و نشاط را تابانده اند. با تمام قدرت ، بسیار شکننده و برازنده است ، بنابراین می تواند نشانه زیبایی بی گناه و عفت زن باشد. قاصدک غالباً در آشپزی و طب سنتی اروپا مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا دارای طعم و مزه بی نظیر و کیفیت درمانی است. به طور کلی ، هر گل و خصوصیات یک گل هر چه باشد ، معنی تاتو برای شما در درجه اول با توجه به نگرش شخصی شما نسبت به معجزه این گل ساده و غیر معمول تعیین می شود.

۱۴۰۰/۳/۱۲پرستو یک پرنده کوچک زیبا همیشه با آزادی و لطافت همراه است . بسیاری خواهند گفت که تاتو پرستو فقط برای دختران مناسب است ، اما تصویر آن به بدن و نمایندگان جنس قوی تر اعمال می شود. مانند هر تاتو ، تاتو پرستو نیز معنای خاص خود را دارد ، در حالی که همیشه بدون ابهام نیست ، چه یک تصویر بر روی بازو ، روی پا ، مچ دست یا گردن باشد - معنی متفاوت خواهد بود. اگر تصمیم گرفته اید که بدن خود را با تصویر این پرنده کوچک تزئین کنید ، پس باید بدانید که این می تواند در مورد چه چیزی بگوید. معنی تاتو پرستو پرنده همیشه نماد آزادی و فضل بوده است . پرستو راحتی خانه ، عشق ، تغییرات مثبت را نشان می داد. ملوانان با دیدن او بلافاصله خانه و مجاورت زمین را به یاد آوردند. در برخی از ایالت ها ، این پرنده از رشادت های شخصی صحبت می کند . به عبارت دیگر ، تتو پرستو فقط ویژگی ها و عواطف مثبتی را به همراه داشت. شاید به همین دلیل است که اکنون این نماد خاص اغلب برای استفاده از خالکوبی انتخاب می شود . معنی خال کوبی پرستو در زندانیان بسیاری از مردم در مورد معنای یک خالکوبی خاص فکر می کنند ، زیرا آنها می دانند که کسانی که مدت زمان زندان را گذرانده اند به این مسئله توجه زیادی می کنند. و این تعجب آور نیست ، زیرا در زندان همه دیدگاه ها ، اصول ، نمادها از اهمیت اساسی برخوردار هستند. اغلب مردم جهان بینی خود را کاملا تغییر می دهند. بنابراین برای افرادی که به زندان رفته اند ، پرستو نمادی از آزادی مطلوب است ، برای برخی از اکتسابات ، برای دیگران - کسی که به زودی خواهد آمد. معنی خال کوبی پرستو بر روی اعضای بدن بیشتر تاتوها بسته به محل قرارگیری بدن ، معنای خود را تغییر می دهند. در مورد پرستو ، در مورد معنی تاتو پرستو، محل تفاوت چندانی ندارد. پرستو چه بر روی مچ دست باشد ، چه بر روی گردن ، چه بر روی پا یا بر روی بازو ، معنای آن یکسان خواهد بود: جوانی ، آزادی ، سرعت . با توجه به اینکه پرستو همیشه سال گذشته به محلی که در آن زندگی می کرد برمی گردد ، بسیاری از زوجین با نشان دادن دو پرستو بر روی بدن خود بر وفاداری خود تأکید می کنند . اغلب ، جوانان طرح هایی از یک دسته پرستو را انتخاب می کنند ، به نظر زیبا می رسد ، اما معنی آن را تغییر نمی دهد. معانی دیگر تاتو پرستو پرستو اغلب با عناصر دیگر ، به عنوان مثال ، کتیبه ها ، شبدرها ، گل های رز ، ستاره ها ، تیرها تکمیل می شود. عناصر اضافی فقط معنی را تقویت می کنند ، اما آن را تحریف نمی کنند. بنابراین ، یک پرستو روی مشت یک مبارز می تواند از سرعت بالای او در جنگ صحبت کند. پرنده ای با بالهای باز در طراحی تیرها ، در مورد سرعت و عزم راسخ تر صحبت خواهد کرد. با توجه به تمام موارد گفته شده ، با خیال راحت می توان نتیجه گرفت که معنی تاتو پرستو ، که می بینیم ، به ما امکان می دهد بگوییم که فارغ از جنسیت و موقعیت اجتماعی وی ، انتخاب خوبی برای هر فرد خواهد بود.

۱۴۰۰/۳/۱۷تاتو فرشته بر روی بدن مردان و دختران می تواند به معنای پیام رسان آسمانی باشد. افراد محافظت از قیمی را که دائماً در نزدیکی است به دست می آورند. یک پیام رسان خوب به شکل فرشته به عنوان موجودی با هاله که دارای بالهایی در پشت خود است ، بر روی بدن تاتو می شود. خال کوبی فرشته نگهبان ممکن است از نظر ظاهر ، حالت ، شخصیت ، جزئیات متفاوت باشد. فرشته ای که برای خال کوبی مرد دعا می کند شخصیت مقدس بودن روح ، عالی ترین رفتار است. با روند مد ، موجودات مجسم در یک سبک سبک مانند فانتزی ، انیمه ترسیم می شوند. بار مذهبی برداشته می شود ، و خال کوبی فرشته یک زینت است ، ادای احترام به مد است.

۱۴۰۰/۳/۱۷خال کوبی فرشته چهره های زیادی دارد. بسته به ایده موجود معنی تغییر می کند. اپیدمی طاعون در XIV در اروپا شهروندان را به سمت این ایده سوق داد که مرگ مردم را از بین می برد. روح با داس به معنای رد روح از بدن بود. این طرح تاتو فرشته بالدار ، فرشته مرگ را با لباس های تیره و مبهم به تصویر می کشد. به جای صورت - یک نقطه روشن. خال کوبی فرشته ، به معنای گذرا بودن زندگی ، با کوچکترین جزئیات کشیده شد.

۱۴۰۰/۳/۱۷خالکوبی با جمجمه ای که پوزخند می زند ، فرشته مرگ است، به معنی مرگ همه چیز روی زمین است. این نماد مرگ اجتناب ناپذیر است ، و اقامتگاه یک شخص در جهان موقت است. معنی جمجمه در نمادگرایی - تمایل به مرگ است.

۱۴۰۰/۳/۱۷طرح تاتو فرشته بالدار دخترانه شامل یک تصویر زیبا است ، که به عنوان یک جز زیبایی شناختی از تصویر در نظر گرفته می شود. دختری که روی بدنش طرح تاتو فرشته بالدار است ، توانایی معنوی خود را بیان می کند. دختران خال کوبی های کوچک کروبیان یا فرشتگان را از افسانه ها دوست دارند. خالکوبی فرشته برای دختران شامل ایمان به سرپرست خودشان است ، که به کسب قدرت و استحکام درونی ، فروتنی کمک می کند. مردان با طرح های لاکونیک مشخص می شوند. خالکوبی فرشته نماد چه خصوصیاتی است؟ خالکوبی صورت فرشته ای روشی برای ابراز وجود است. شکل ظاهری این طرح همزمان با وضعیت داخلی یک شخص است. کسی که به دنبال عشق است با کروبیان است. درخواست محافظت - چهره حامی را پر می کند. دختران از طریق طرح گرایش به کمال نشان می دهند. برای مردها ، فرشته ای که دیو را می کشد به معنای برتری خیر بر شر است ، یعنی پسر اشتباهات خود را تصحیح می کند طرح ها با عناصر اضافی برای ترساندن دشمن تکمیل می شوند.

۱۴۰۰/۳/۱۷خالکوبی فرشته معنای دیگری دارد ، همه چیز به صاحب آن بستگی دارد ، که معنی را در نماد قرار می دهد. آنها آگاهانه با تصویر محافظ آسمانی به خال کوبی نزدیک می شوند. اما این یک طرح محبوب برای مخاطبان زن و مرد است. برخی از آنها با الگویی با نمادهای فرشته ای ، مشارکت واقعی خداوند را ثابت می کنند. دیگران ، از طریق تصویر ، می خواهند خود را در برابر آسیب محافظت کنند ، خود را در برابر خون آشام های انرژی یا تأثیرات منفی از خارج محافظت می کنند. برای برخی ، فرشته یادآور یک عزیز ، یک کودک است. انتخاب مکان و سبک برای خال کوبی تاتو فرشته روی بازو ، روی مچ دست و روی تیغه شانه زیبا به نظر می رسد. این یک حرز است که بخت و شانس را به زندگی یک مرد جلب می کند. طلسم به شکل خال کوبی فرشته بر روی بازو از جادو های تیره محافظت می کند. این الگو در دست یا مچ دست خودنمایی می کند. یک خال کوبی بزرگ فرشته ، که روی شانه قرار دارد ، مشخص کننده تمایل مالک برای تغییر ، تولد دوباره است. یک خال کوبی فرشته روی سینه به شکل کروبی های مینیاتوری عالی به نظر می رسد. چاشنی های کلاسیک نه تنها برای افراد مذهبی بلکه برای شخصی که به فلسفه و برون گرایی علاقه دارد نیز مناسب است. یک خال کوبی ، جایی که یک فرشته روی دنده ها تاتو می شود ، اعتماد به نفس در یک مسیر روشن را نشان می دهد ، امیدوار به تولد دوباره شاد در آینده. جالب هست! محکومین که در زندان بوده اند خال کوبی در مقیاس بزرگ را ترجیح می دهند. خال کوبی بر روی شانه ها گواه تمایل برای بهبود ، تبدیل سرنوشت به جهتی دیگر است. قبل از استفاده از تصویر با نماد فرشته ، به مکان آن فکر کنید ، زیرا تصویر پیام آور بهشت ​​در میان بقیه تاتو با مضمونی مذهبی برجسته است. تصمیم بگیرید که آیا خال کوبی را به نمایش بگذارید یا برای یک حلقه باریک از افراد قابل مشاهده است. نقاشی بدن اگر در نقش یک طلسم عمل کند ، در مکانی پنهان از چشمان کنجکاو تاتو می شود.

۱۴۰۰/۵/۱طرح تاتو پرستو و گل سرخ در اواخر دهه 1980 پدید آمد حتی اگر در آن زمان خال کوبی خیلی اجتماعی نبود. این نشانه صلح و روشنایی است و یک قطعه هنری دیدنی است.

۱۴۰۰/۵/۱ تتو پرستو با قلب دو معنی مشخص دارد. یک معنی می تواند یک پرستو باشد که عاشق یک گذشته غم انگیز است و یا می تواند توسط شخصی تتو شود که به تازگی عشق زندگی خود را ملاقات کرده باشد . این به شما بستگی دارد که به روش خود آن را تشخیص دهید. طرح تاتو پرستو برای دختران بسیار زیبا است.

۱۴۰۰/۵/۱طرح تاتو پرستو با بال فرشته همچنین به دلیل وجود هاله مشخص در اطراف سر پرستوها شهرت جهانی دارد. این معصومیت و روشنگری را نشان می دهد و کاملاً یک اثر هنری است. این نوع تاتو بیشتر توسط دختران نوجوان ترجیح داده می شود.

۱۴۰۰/۵/۱طرح تاتو پرستو با لنگر توسط ملوانان به عنوان نماد خوش شانسی خالکوبی می شود ، زیرا آنها معتقدند که می تواند آنها را به خانه برگرداند. لنگر نماد دریا است و طناب و گلها امید دریانوردان را می دهند. این لنگر خال کوبی رنگی با طناب گره خورده است که طناب توسط پرستو انتخاب می شود ، و این نشان می دهد اگر ملوانان تحت تأثیر هر نوع طوفانی قرار بگیرند ، می توان آنها را با پرستو نجات داد. اگر ملوان در دریا غرق شود ، پرستو روح آنهارا به بهشت حمل می کند .

۱۴۰۰/۵/۱تتو پرستو با قاصدک برای دختران . در این طرح ، قاصدک ها و پرندگان پرستو معمولاً با یکدیگر در ارتباط هستند زیرا نماد تغییر و آزادی هستند. پرندگان پرستو که از روی گل قاصدک ها پرواز می کنند ، نشان دهنده آزادی است و کسانی که این تصویر را خالکوبی می کنند ، از مشکلات خود درس می گیرند که به آنها آرامش خاطر می بخشد. می توان آن را با سیاه و گلبرگ های قاصدک که با پرستوها پخش می شوند و پرواز می کنند ، رنگ کرد. این یکی از طرح های تاتو پرستو برای خانم ها است.

۱۴۰۰/۵/۱خال کوبی بال شیطان در مقابل بال فرشته است. شخصی که این گزینه را انتخاب کرده خود را با موجودات تاریکی می شناسد ، بر جنبه های منفی شخصیت خود تأکید می کند. بال های دیو اغلب خفاش مانند ، تیره و تار هستند. اغلب چنین خال کوبی هایی را می توان در میان نمایندگان خرده فرهنگ گوتیک مشاهده کرد. آنها همیشه با نیروهای شیطانی و تاریکی در ارتباط هستند. با این حال ، چنین خال کوبی اغلب جامعه را به چالش می کشد ، خود را در مقابل دیگران قرار می دهد ، تمایل به برجسته و تأکید بر منحصر به فرد بودن دارد.

۱۴۰۰/۵/۱بال شکسته فرشته ، افتاده و سوخته . این نمادی از انتخابهای دشوار و آزمایشهای باتجربه و همچنین نشانه پوچی و عصیان است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵خالکوبی روی مچ دست از یک طرف تقریبا همیشه قابل مشاهده است و از طرف دیگر بسیار صمیمی و هیجان انگیز به نظر می رسد. راز ساده است: نشان دادن مچ دست از نظر روانشناسی از اعتماد به شخص صحبت می کند. و یک خال کوبی در این زمینه فقط یک نقاشی نیست، بلکه یک اشاره به شخصیت شما است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو پروانه : شکنندگی، لطف و زیبایی دست نیافتنی که می توان آن را تحسین کرد، اما نمی توان آن را رام کرد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو جرقه: جرقه ها سوسو می زنند و می میرند و برای اینکه همچنان ظاهر شوند، مهم است که آتشی که آنها را ایجاد می کند خاموش نشود.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو بال : روحی قوی که آماده پرواز است و چیزی بالاتر از زندگی روزمره.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو حرف : بسته به انتخاب، حرف می تواند نشان دهنده یک شخص، یک رویا، یک شعار یا یک نماد باشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو دستبند گل : عاشقانه و زنانگی، نرمی و لطافت

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو شاخه زیتون : صلح طلبی، صراحت، صداقت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو سنگ نوشته : این معمولاً یک باور زندگی یا عبارتی است که برای یک فرد قابل توجه است که می تواند چیزهای زیادی در مورد او بگوید.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو نوشتن یا نوشتن به زبان خارجی ناخوانا : یادآوری این موضوع برای من مهم است، اما حاضر نیستم راز خود را با دیگران در میان بگذارم.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو کلمه : چیزهای مهمی در زندگی من وجود دارد که در مورد آنها با کسانی که این کلمه برایشان معنی ندارد صحبت نمی کنم.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو انتزاعی - مفهومی - برداشت : رازداری، انزوا، طبیعت درونگرا.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو مثلث : مثلث نماد وحدت عناصر مرد و زن است، نماد هماهنگی و تعادل است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو معنی تاتو کتیبه دوتایی نوشته روی دو مچ دست مثل کتابی که باز شده است. : شما می توانید هر دو قسمت اول و دوم عبارت را اضافه کنید، این نشانه باز بودن به جهان و انعطاف پذیری شخصیت است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو صورت فلکی : ایمان به قدرت های جادویی، قدرت های بالاتر، سرنوشت گرایی خاص و در عین حال گشاده رویی.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو قلب رمانتیسم، نرمی و لطافت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو گل : بسته به انتخاب گل، می تواند در مورد ویژگی های شخصیت اصلی صحبت کند یا به سادگی به معنای گل های مورد علاقه باشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو گل رز : ناهماهنگی شخصیت، ترکیبی از قدرت درونی و شکنندگی بیرونی

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو یین و یانگ : میل به هماهنگی در همه زمینه ها، جدایی از مادیات، محافظه کاری.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو نت موسیقی : زبان ارتباط خود با جهان، عاشقانه و کمی فاصله گرفتن از واقعیت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو الفبای رونز : جستجوی جفت روح خود ، فقط یک فرد آشنا "دوست یا دشمن" آنچه نوشته شده است را می خواند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو قلب سیاه : بی اعتمادی به مردم، انزوا.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو ماه : تنهایی، میل به خلوت و بیزاری از مکاشفات.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو نمادگرایی هرالدیک : معمولاً چنین خالکوبی ها نماد خانه، خانواده و عزیزان است که نشان دهنده محبت صمیمانه صاحب آنها به خانواده و عزیزان است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو نام : می تواند دوگانه باشد، به عنوان یک خاطره از یک فرد مهم که دوستش داشته یا دوست دارید و یا به عنوان یادآوری دشمنی که نباید فراموش شود.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو کلید های پیانو : اگر چنین خالکوبی روی دست پیانیست انجام نشود، می تواند به معنای ماهیت دخالت و تمایل به کنترل افراد دیگر باشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو دوتا پروانه : میل به زندگی خانوادگی، تشکیل یک زوج، ایمان به عشق زیبا.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو نیلوفر آبی : ایمان به زندگی ابدی و تعیین سرنوشت، جستجوی تعادل و هماهنگی.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو پرنده : آمادگی برای تغییر، میل به آزادی، عدم تمایل به تسلیم شدن در برابر سرنوشت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو بابونه : عدم اطمینان در مورد آینده، آگاهی از بی ثباتی جهان، تمایل به یافتن حمایت و محافظت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو دانه برف : انزوا، سردی درونی، آسیب پذیری و اندوه.

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو در وگان

در

10-2.jpg

برای شروع ، اجازه دهید روشن کنیم که فکر نکنید ، تاتو  برای طرفداران وگان تصاویر سبزیجات ، کاهو و گیاهان است. معنی خالکوبی وگان ، اخلاقی است که رویکرد وگان را به طور کلی نشان می دهد.به طور کلی ، گیاهخواری تنها به معنای امتناع از خوردن محصولات حیوانی نیست. این موضوعی جهانی تر است: وگان روشی برای زندگی است که در آن جایی برای کار و کسب هایی وجود ندارد که بتوانند از یک حیوان استفاده کند (از جمله به عنوان یک موش آزمایشگاهی).

 

تاتو

متأسفانه ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، بعضی از پیروان وگان را به خاطر مد انتخاب می کنند. امروز هستند ، فردا نیستند.بیایید بفهمیم که تاتو های وگان چیست و چه تفاوتی با تاتو معمولی دارند. من قبلاً فکر می کردم که این تفاوت فقط مربوط به جوهر است. که باعث آلرژی و مشکلات بدتری می شوند. اما سپس حفاظت از حیوانات به موقع به ذهنم رسید: مواد گیاهی جایگزین جوهر بر اساس کربن حاصل از استخوان و گلیسیرین حیوانات می شوند. که عموما برای کسانی که خود را فعال حقوق حیوانات می دانند ، وسوسه برانگیز است؟

 

گیاهخواران از جوهر بر پایه گیاهی فراتر رفتند. علاوه بر جوهر ، کلیه لوازم دیگر نیز نباید از حیوانات در ساختن آنها استفاده شده باشد: پمادهای شفابخش ، ژله نفتی ، صابون یا ژلهای منتقل کننده طرح (انتقال طرح تاتو به پوست شما) به طور کلی از نظر یک وگانیسم ، همه اینها باید در نظر گرفته شود و درست خریداری شود ، در غیر این صورت کار تاتو درست نیست ، وگان نیست.

 

تاتو وگان
پس در صورتی که مدت زیادی است به خال کوبی علاقه دارید ، احتمالاً بیش از یک بار به شما گفته شده است که شما  وگان نیستید. با این حال ، همه ما گیاهخواری با آستین خال کوبی و یا نماد V دیده ایم. آیا آنها واقعاً  اصول خود را برای خالکوبی معنی دار وگان رعایت می کنند ، یا

 

آیا واقعا راهی برای تاتو مورد نظر بدون ظلم به حیوانات وجود دارد

 

معنی تاتو وگان

خبر خوب این است که شما واقعا می توانید یک خال کوبی کاملا وگان را بدست آورید. با این حال ، برای پیش بینی این موضوع باید در مورد بخش های مختلف فرآیند که ممکن است وگان نباشد ، بدانید. گیاهخواران باید به چه چیزی توجه کنند؟

 

جوهر تاتو

اولین چیزی که گیاهخواران باید نگران آن باشند جوهر خال کوبی است. از ژلاتین به عنوان چسب در جوهر تاتو استفاده می شود و رایج ترین ماده حیوانی در جوهر های تاتو است. در عوض برخی از جوهرها از صدف استفاده می کنند.

کربن استخوان ها در بعضی از مارک های جوهر استفاده می شود تا رنگدانه تیره تری به آنها ببخشد.

 

معنی خال کوبی 

برخی از جوهرها حاوی گلیسیرین نیز هستند که از آن برای تثبیت جوهر و اطمینان از صافی استفاده می شود. گلیسیرین یک ماده پیچیده است زیرا می توان از روغن سویا یا روغن نخل تهیه کرد (اگرچه برخی از گیاهخواران از دومی خودداری می کنند) یا مواد مصنوعی هستند ، اما از چربی گاو نیز می توان تهیه کرد. از آنجا که منبع گلیسیرین به ندرت بر روی هر محصول نشان داده شده است ، بنابراین جلوگیری از مصرف آن به طور کلی برای یک وگان  ایمن تر است. 

 

معنی تتو

کاغذ استنسیل 

این امر بسیاری از افراد را شگفت زده می کند ، حتی اگر از محصولات حیوانی مختلفی که در بیشتر جوهر های تاتو موجود است ، آگاه باشند. 

کاغذ استنسیل یا کاغذ منتقل کننده طرح که هنرمندان برای ترسیم خال کوبی قبل از جوهر از آن استفاده می کنند ، می تواند حاوی لانولین (چربی گوسفند و سایر حیوانات پشمی) باشد. 

 

معنی تاتو

لانولین یک ماده رایج در محصولات مراقبت از پوست است ، بنابراین هنگام خرید کرم و لوسیون برای مراقبت از خال کوبی بعدی خود به آن توجه کنید. 

سایر مواد لازم که باید چک کنید عبارتند از: موم  ، روغن کبد COD و روغن کبد کوسه.

 

در حالی که بسیاری از استودیوهای خال کوبی اصرار دارند کرم های مخصوص خریداری کنند که ممکن است حاوی بسیاری از مواد غیرقابل قبول باشد ، اما گزینه های طبیعی بسیاری نیز وجود دارد. برخی از شرکت ها مفتخر به فروش لوازم تاتو گیاهی ، 100٪ بی خطر برای سلامتی شما هستند.

 

تاتو زنبور

نوار روان کننده تیغ

اگر هنرمند خال کوب شما ناحیه ای را که خال کوبی می کند ، تراشید ، به احتمال زیاد از تیغ یکبار مصرف استفاده می کند و برخی از تیغ های یکبار مصرف نوار روان کننده دارند. 
بیشتر افراد به این فکر نمی کنند که این نوار از چه چیزی ساخته شده است ، اما گیاهخواران باید بدانند که احتمالاً از گلیسیرین ساخته می شود و همانطور که در بالا دیدیم ، می توان گلیسیرین را از چربی گاو تهیه کرد.

 

چگونه مطمئن شویم که خالکوبی وگان به درستی انجام می شود

بنابراین ، اکنون می دانید که می توانید با محصولات حیوانی در هر مرحله از فرآیند ، از تراشیدن تا خال کوبی کردن گرفته تا محصولات مراقبت های بعدی که در انتهای فرآیند استفاده می شود ، درگیر شوید. با این حال ، این بدان معنی نیست که انجام یک خال کوبی برای گیاهخواران غیرممکن است.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بدون ظلم به حیوانات خال کوبی کنید. 

 

با سالن تاتو تماس بگیرید و در مورد گزینه تاتو وگان سؤال کنید

اکثر سالن های تاتو از کالاهایی که استفاده می کنند آگاهی دارند و در صورت داشتن مشتری که به بعضی از مواد خاص حساسیت دارند یا در غیر این صورت از آنها خودداری می کنند ، اغلب گزینه های دیگری نیز دارند. آنها همچنین قادر خواهند بود محصولات مناسب برای استفاده را در طی مراحل بهبودی توصیه کنند.

بنابراین از قبل تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما وگان هستید و در مورد گزینه های خود سوال کنید. اگر آنها نتوانند شما را بپذیرند ، به احتمال زیاد آنها می توانند به شما در یافتن شخصی که می تواند کمک کنند، اطلاعات می دهند.

معنی تاتو

وسایل تاتو را همراهت ببر

حتی اگر هنرمند خال کوبی شما جوهر وگان داشته باشد ، ممکن است آنها تیغ ​​و گلیسیرین یا کاغذ استنسیل نداشته باشند. اگر آنها مواد لازم را برای به دست آوردن تجربه ای مناسب برای شما ندارند ، می توانید وسایل تاتو را خریداری کنید.

 

یک تاتو کار وگان پیدا کنید 

این بهترین راه حل است. وقتی با یک هنرمند تاتو  کار وگان کار می کنید یا اگر واقعا خوش شانس هستید ، با کل استودیوی خال کوبی وگان ، می توانید مطمئن باشید که آنها ا کل روند اخلاقی را رعایت می کنند. هیچ آرامشی بهتر از این واقعیت وجود ندارد که هنرمند شما همان ارزشهای شما را به اشتراک بگذارد.

 

ساخت یک خال کوبی وگان آسان نخواهد بود ، اما اگر واقعاً آن را بخواهید ، راهی پیدا خواهید کرد. جهان در حال تغییر است و هر روز فرآیندهای خال کوبی وگان در دسترس تر می شوند.

خالکوبی معنی دار

جهان پر از تناقض است ، اما این دلیلی نیست برای تلاش نکردن جهت بهتر شدن آن. برای من ، بدترین قسمت در مورد تاتو های وگان متفاوت است. با جستجوی تصاویر در اینترنت ، در جستجوی تصاویر برای مقاله ، با این واقعیت روبرو شدم که نمایندگان شایسته ای در این جهت وجود دارند. من برای تاتو نیازهای بالایی دارم: فرد باید هماهنگ با بدن باشد اصلی ، هنری. این باید هنر باشد ، ثمره کار هنرمند! استادان وگان ، بیشتر اوقات ، سبک و سیاق خاص خود را ندارد (تا کپی کردن از آثار دیگران) .

 

در حال حاضر ، در جهان ، در اصل ، بسیاری از تاتو های معروف وگان مشهور نیستند. اولگا میلر ، بومی اکراین ، با انتقال به پورتلند ، منابع آنلاین استودیوی Vegan Tattoo Studios را راه اندازی کرد که تقریباً بیش از 200 هنرمند در این راستا کار می کردند. این پورتال به شما کمک می کند تا اگر یک وگان باشید ، نزدیکترین استاد را که قطعاً در همان جهت فکری و ایدئولوژیک با شما قرار خواهد گرفت ، پیدا کنید و همچنین تصویری را پیدا کنید که مطابق روح مبارزات برای حقوق حیوانات باشد.

 

معنی خالکوبی

به طور کلی ، موضوع تاتو های وگان بسیار متفاوت است. این می تواند هر تصویری باشد: از جمجمه گرفته تا فضانوردان ، از قلب تا کوه یا حتی انتزاع جوهر یا ترکیبات هندسی و زینتی ، چرا که نه؟ اما با این حال ، به عنوان یک قاعده ، خواستار حمایت از حقوق حیوانات بیشترین محبوبیت را دارد ، زیرا تاتو هنوز عملکرد بیان زنده ، نمایشی از دنیای درونی را از دست نداده است.

 

معنی تاتو

و این همان موردی است که یک تاتو معنی دار و خاص می شود.   ایده اصلی وگان از بسیاری جهات تجسم می شود. برخی به سادگی تصاویر حیوانات را پر می کنند (معروف ترین آنها یک خوک / خوک به عنوان حیوان آزمایشگاهی زیاد استفاده می شود) ، به این ترتیب منحصر به فرد بودن و اهمیت زندگی هر نماینده را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر درباره وگان برای برقراری تماس های مستقیم بر روی بدن در دفاع از حیوانات ، و همراه با تصاویر حیوانات دیگر که افراد عادت دارند آنها را بخورند.   کسی بیشتر پیش می رود و به شکلی نسبتاً خشن ، هر چند از نظر تمثیلی ، خصومت با گوشتخواری انسان را نشان می دهد. بیشتر آنها رادیکالیسم کمتری دارند و به سادگی چیزی را با انگیزه های طبیعی تحریک می کنند:

 

تاتو وگان

گل ، پرنده ، گیاه ، ماهی ، پروانه ، گربه و ... و این تفاوت چندانی با تاتو های معمولی ندارد.   همانطور که می دانید گیاهخواری غالباً با اصول سایر جنبش ها در هم تنیده است ، جوهر آن مبتنی بر حمایت از حقوق و آزادی ها است. در بین گیاهخواران ، می توانید با نمایندگان ضد فاشیست ها ، و آنارشیست ها ، و سختگیران ، و ضد نژادپرستان ، و فمینیست ها و پرستشگران ملاقات کنید ... بنابراین ، حضور نمادگرایی این حرکات در تاتو وگان جای تعجب ندارد.

 

معنی تاتو با شماره 269

معنی تاتو 269

تاتو 269 بسیار رواج پیدا کرده است ، می پرسید معنی این تاتو 269 چیست؟  عدد 269 ، عدد برچسب گوش گوساله است که توسط فعالان وگان در یکی از بزرگترین دامداری  ها عکاسی شده است. بسیاری از پیروان وگانیسم به عنوان علامتی از حمایت و شناسایی این گوساله بدین ترتیب عکس العمل نشان می دهند که از درد و رنج حیوانات آگاه هستند.

 

معنی تاتو 269

  بنابراین ، تاتو های وگان را می توان به طور شرطی به تاتو های ایدئولوژیک ، که نقش یک بنر تبلیغاتی را دارند ، و تاتو های معمولی که به سادگی اصول اخلاقی در فرایند خالکوبی وگان را رعلیت کرده اند ، تقسیم کرد. و به اعتقاد من ، در بین آنها نباید خطرناک ترین تاتو  تصاویری از اسلحه ، جنگ و مظاهر خشونت دیده شود. ( معنی خطرناک ترین تاتو را بخوانید )

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو لوتوس نیلوفر آبی

در

تاتو لوتوس

طرح تاتو نیلوفر آبی

معنی لوتوس چیست

تاتو لوتوس مورد توجه ویژه قرار می گیرد ، زیرا چنین طراحی ، تاتو نیلوفر آبی تقاضای زیادی دارد و دارای تاریخچه جالبی است. معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی روی بدن می تواند چیزهای زیادی درباره صاحب آن باشد. معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی نزدیک به شرق است و معنی تتو لوتوس ، نیلوفر آبی  از هماهنگی ، خلوص و خلوص صاحب آن صحبت می کند. معنی لوتوس و لوتوس چیست ؟ نیلوفر آبی (لوتوس) گلی است که دائماً در این زیبایی و کمال و جاودانگی تلاش می کند. سپس ما به درک معنی تاتو لوتوس ، تاتو گل نیلوفر ، معنی تاتو نیلوفر آبی  و معنی گل لوتوس در تاتو  ادامه خواهیم داد .

 

 

 

معنی تاتو لوتوس و گل نیلوفر آبی در تاتو به چه معناست؟

تاتو لوتوس

تتو لوتوس ، تاتو گل نیلوفر

معنی تاتو لوتوس ،  معنی گل لوتوس در تاتو  و تاتو نیلوفر آبی معنای بحث برانگیز دیگری دارد ، در برخی از فرهنگ ها معنی تاتو نیلوفر آبی نمادی از وحدت خیر و شر محسوب می شود. تاتو نیلوفر آبی را می توان اثبات این واقعیت دانست که برای دستیابی به هماهنگی لازم است که خوب و بد ، که در جوهر هر شخص اتفاق می افتد ، متعادل شود.

 

 

معنی تاتو نیلوفر آبی تاتو لوتوس از خاک تا نور

معنی تاتو نیلوفر آبی ،  معنی تاتو گل لوتوس ، هندوئیسم نیلوفر آبی را مستقیماً از رفتار طبیعی آن در طبیعت تفسیر می کند. نیلوفر آبی در انتهای آن ، در میان گل و لای ، گل و تاریکی شروع به رشد می کند و پس از عبور از راه سخت ، با یک گل باشکوه در سطح به روی همه باز می شود.

بودایی ها اغلب از نماد گل رز به عنوان محلی برای مراقبه استفاده می کنند. خالکوبی نیلوفر آبی نماد مقدس بودن ، الوهیت و اتحاد ضدین است که می توانید در تاتو نیلوفر آبی  خود را پیدا کنید.

 

معنی تاتو لوتوس در  آیین بودا

در آیین بودا ، نیلوفر آبی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است - افسانه های بودایی ادعا می کنند که بودا خود از نیلوفر سفید به دنیا آمده است.

هشت گلبرگ نیلوفر آبی نشان دهنده مسیر هشت برابر - بدن اصلی دین است. مسیر هشت گانه راهی برای رهایی از چرخه تولد دوباره است که همه موجودات زنده توسط بوداییان در نظر گرفته می شوند.

 

معنای دیگر تاتو گل نیلوفر در آیین بودا نمادی از پاکی روح است که احتمالاً مربوط به این واقعیت است که این گل در آبهای گل آلود رشد می کند ، اما می تواند خلوص و زیبایی خود را حفظ کند.دو آیینی که گل نیلوفر در آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است ، آیین هندو و آیین بودا است.

 

معنی تاتو لوتوس در  آیین هندو

در آیین هندو ، نیلوفر آبی یکی از اصلی ترین نمادهای معنوی است. این نماد زیبایی و خلوص الهی است که به پادما یا لوتوس مقدس معروف است. در اصل با خدایان ویشنو ، برهما و لاکشمی همراه بود و گلبرگ های در حال گسترش گل نمادی از بیداری و انبساط روح است.

 

معنی لوتوس در تاتو در هند ، گل نیلوفر و تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی با نماد یک زن مرتبط است. گل شبیه یک کاسه پر است.

معنی طرح تاتو لوتوس برای مصر ، نیلوفر آبی نمادی از "عقل سوزان" بود و ارتباط مستقیمی با خدایان خورشید داشت.گل نیلوفر در مراسم تشییع جنازه نقش مهمی داشت و جز  لاینفک تولد دوباره بعد از مرگ بود.

 

معنی تاتو گل نیلوفر در مصر باستان

معنی خالکوبی گل لوتوس
در طول قرن ها ، گل نیلوفر آبی برای چیزهای مختلف در فرهنگ های مختلف ایستاده است ، از جمله:

فرهنگ مصر - اساطیر مصر باستان شامل این اعتقاد بود که آغاز زندگی روی زمین با طلوع گل نیلوفر آبی از دریا مشخص شده است. بنابراین ، در اساطیر مصر ، معنی تاتو نیلوفر آبی نمادی از آغاز و تناسخ در زندگی است.

 

 

معنی طرح تاتو لوتوس در چین

معنی تاتو لوتوس  در فرهنگ چین - احتمالاً به دلیل جذابیت بصری ، نیلوفر آبی نمادی از زیبایی خالص زنانه در فرهنگ چین محسوب می شود. در متن روابط شخصی ، این نیز نشان دهنده هماهنگی خانوادگی است. نیلوفر آبی به عنوان ابژه ای از زیبایی کامل دیده می شود ، منبع الهام شاعران و هنرمندان است.

فرهنگ غربی - با تکیه بر ایده مصریان باستان در مورد نیلوفر آبی ، فرهنگ غربی این گل را نمادی از آغاز و تولد دوباره می داند. نیلوفر آبی همچنین می تواند مفهوم الهی و جستجوی معنای واقعی زندگی را نشان دهد.گرچه نیلوفر آبی را از طرق مختلف می توان درک کرد ، اما توجه به این نکته مهم است که در هر حالت نمادی مثبت است.

 هنگام انتخاب مکان برای خالکوبی نیلوفر آبی ، به جنبه های عملی نحوه طراحی بهتر و اینکه آیا شما می خواهید تاتو همیشه قابل مشاهده باشد ، فکر کنید.

 

 

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی به رنگ بستگی دارد

رنگ تتو لوتوس ، نیلوفر آبی می تواند معنی لوتوس را تغییر دهد. موارد زیر وجود دارد ، که در فرهنگ های مختلف پذیرفته شده است ، معنی تتو لوتوس ، نیلوفر آبی ، بسته به رنگ: 

 

معنی تاتو نیلوفر سفید

White-lotus-tattoo2.jpg

طرح تاتو لوتوس

معنی خالکوبی نیلوفر سفید  از تمایل مداوم به برتری معنوی صحبت می کند.

نیلوفر سفید در هر دو زمینه معنوی و ذهنی نمادی از روشنگری است.معنی گل لوتوس در تاتو  همچنین می تواند به معنای کمال ، خلوص و یک طبیعت آرام باشد. در آیین بودا ، گل نیلوفر سفید گل بودا نامیده می شود.

 

معنی تاتو  نیلوفر آبی

Blue-lotus-tattoo.jpg

طرح تاتو نیلوفر آبی

معنی تاتو با الگوی نیلوفر آبی

خالکوبی نیلوفر آبی  از تمایل به دانش ، خرد و تعادل صحبت می کند

نیلوفر آبی نمادی از هوش ، خرد و دانش است. به معنای مذهبی ، نیلوفر آبی به معنای آن است که معنویت فرد از احساسات مذهبی او قویتر است ، به این معنی که قدرت روحیه شما می تواند به شما کمک کند تا بر وسوسه های جسمی غلبه کنید. از نظر طراحی خالکوبی ، نیلوفرهای آبی معمولاً به صورت نمادی از رشد روح و روان به عنوان یک روند معنوی مداوم ، نیمه بسته خالکوبی می شوند.

 

 

معنی خالکوبی نیلوفر قرمز

Red-lotus-1.jpg

طرح تاتو گل نیلوفر

 

لوتوس قرمز - همچنین به عنوان لوتوس قلب شناخته می شود ، این نماد شور ، عشق و شفقت است. بر خلاف نیلوفر آبی ، رنگ قرمز معمولاً در شکوفه کامل خالکوبی می شود - این بر شوقی که قرار است نشان دهد بیشتر تأکید می کند.

 

معنی تاتو نیلوفر بنفش

Purple-lotus-tattoo.jpg

طرح تاتو گل نیلوفر


نیلوفر بنفش به طور کلی نمادی از معنویت است و دوباره ، در زمینه های بودایی معنای خاصی دارد - این یک گل مقدس و بزرگداشت خدایان بودایی محسوب می شود.

معنی تاتو نیلوفر صورتی - نمادی از الوهیت
گل نیلوفر آبی اغلب با گل رز همراه است ، زیرا معنی آنها بسیار شبیه است. گل رز در غرب نوعی آنالوگ نیلوفر آبی در شرق است.

از مطالبی که در مورد معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی ، تاریخچه نقاشی و معنی تتو لوتوس در فرهنگ های مختلف یاد خواهید گرفت. این مقاله برای کامل کردن مقاله (معنی خطرناک ترین تاتو)بهینه شده است.

 

 

ایده های طراحی خالکوبی لوتوس

احتمال تبدیل گل نیلوفر آبی به طرح تاتو تقریباً بی پایان است. اگر هنوز نمی توانید طرح مناسبی را انتخاب کنید ، گالری زیر مطمئناً به شما در انتخاب بهترین کمک می کند. همچنین می توانید طرح های زیر را در مورد خالکوبی نیلوفر با جزئیات بیشتر کاوش کنید.

 

گل لوتوس در آب - نیلوفر آبی نباید به عنوان تنها عنصر ارائه شود. اغلب اوقات ، می توانید خالکوبی هایی را ببینید که شامل نیلوفر آبی است. این نوع طراحی امکان کار با رنگ عالی را فراهم می کند ، در انواع سبک ها از آبرنگ تا سنتی بسیار زیبا به نظر می رسد و می تواند به اعتقادات فرهنگی و مذهبی در مورد نیلوفر آبی خالص از آب زلال اشاره کند.

 

تاتو لوتوس برای زوج ها

Matching-lotus-tattoos1.jpg

تتو گل نیلوفر

Matching-lotus-tattoos.jpg

تاتو نیلوفر ابی

 

خالکوبی لوتوس برای زوجین - همانطور که قبلا ذکر شد ، در افسانه های چینی ، نیلوفر آبی می تواند نشان دهنده هماهنگی و اعتماد متقابل در روابط شخصی باشد. بنابراین ، خالکوبی های گل نیلوفر برای زوج ها ممکن است معنای نمادین از قدرت و صمیمیت یک رابطه داشته باشد.

 

تاتو لوتوس

 تاتو گل لوتوس

 

 

تاتو لوتوس

تاتو نیلوفر آبی


مانند تمام خالکوبی ها ، پشت و سینه دو منطقه ای هستند که برای طراحی های بزرگ بهترین نتیجه را دارند که در صورت لزوم به راحتی از دیگران پنهان می شوند.

یکی از مزایای انتخاب نیلوفر آبی برای تاتو این است که می توان آن را در هر اندازه ای انجام داد - از طرح های کوچک ، ساده تا مچ پا یا مچ دست گرفته تا خالکوبی های بزرگتر و پیچیده تر برای پشت ، ران یا شانه .

 

 

در مورد خالکوبی نیلوفر آبی اطلاعات کسب کنید

گل نیلوفر آبی یکی از بهترین گزینه های خالکوبی است و اغلب در هر دو سبک سنتی و مدرن وجود دارد. سازگاری با هر زیبایی شناسی ، از مینیمالیسم تا بیش از حد واقع گرایی ، از آبرنگ تا تقارن ، با رنگ های رنگارنگ یا کاملا سیاه آسان است.

نیلوفر آبی یک نماد بسیار متنوع است که به خودی خود معنای زیادی دارد و می تواند علاوه بر این با عناصر دیگر ترکیب شود تا معنای شخصی مورد نظر را کاملاً منعکس کند. با ایده های مختلف آزمایش کنید ، نیلوفر آبی را با نمادها و عناصر دیگر ترکیب کنید و خالکوبی نیلوفر آبی خود را واقعاً بی نظیر کنید.

 

تاتو لوتوس

تاتو لوتوس

تاتو لوتوس

تاتو گل نیلوفر

تاتو لوتوستاتو لوتوس

طرح خامه تاتو گل نیلوفر

 

خالکوبی لوتوس در طراحی قبیله ای

lotus-tattoo-design12.jpg

تتو لوتوس  طرح تاتو لوتوس

 

طرح لوتوس قبیله ای - گل های لوتوس را می توان با عناصر قبیله ای ترکیب کرد و یک طرح اصلی با کنتراست جالب را ایجاد کرد. اگرچه خالکوبی های قبیله ای سنتی به رنگ مشکی هستند ، اما طرح های مدرن تتو گل نیلوفر می توانند شامل رنگ آمیزی شوند و سطح خلاقیت بیشتری را با این نوع تتو لوتوس فراهم کنند.

نظرات

۱۴۰۰/۳/۲۴تاتو نیلوفر آبی به چه معناست؟

۱۴۰۰/۳/۲۴بهترین مکان برای انجام تاتو نیلوفر آبی کجاست؟

۱۴۰۰/۳/۲۴معنی تاتو نیلوفر آبی روی بازو یعنی چه؟

۱۴۰۰/۳/۲۴معنی تاتو نیلوفر آبی روی پا

۱۴۰۰/۳/۲۴آویز نیلوفر یعنی چه؟

۱۴۰۰/۳/۲۴آیا می توانید یک نیلوفر آبی بدهید؟

۱۴۰۰/۳/۲۴معنی تاتو لوتوس

۱۴۰۰/۳/۲۴معنی تاتو نیلوفر آبی

۱۴۰۰/۳/۲۴در فرهنگ هند ، تاتو نیلوفر آبی نماد زیبایی الهی ، خلوص معنوی است. در ادبیات هندو و شعر هند ، نیلوفر آبی معیار زیبایی است. ... گل نیلوفر آبی یکی از نمادهای اصلی در شمایل نگاری آیین هندو است. در آیین بودا ، گل نیلوفر یکی از هشت نماد فرخنده است.

۱۴۰۰/۳/۲۴طبق نمادین رایج ، نیلوفر آبی گل صلح و ثبات است. از جمله معانی احتمالی خال کوبی با او سکوت ، فراموشی ، استحکام است. این گل تجسم تعامل اصول مردانه و زنانه ، هماهنگی آنها است. این به دلیل ساختار نیلوفر آبی ، شکل ظاهری آن است.

۱۴۰۰/۳/۲۴در بعضی از کشورها رسم است که نیلوفر آبی به نشانه عشق و علاقه زیاد به یک شخص داده می شود. در کشورهای دیگر این گل به عنوان نمادی از طول عمر داده می شود. ... نیلوفر آبی زرد به معنای زندگی عاقلانه است ، به فرد اجازه می دهد پاکی و عفت را حفظ کند. نیلوفر آبی قرمز نماد عشق و قلب است ، آن را به عزیزان اهدا می شود.

۱۴۰۰/۳/۲۴در بسیاری از فرهنگ ها و اعتقادات ،آویز نیلوفر را نمادی از نور ، خلوص و زیبایی می دانند.

۱۴۰۰/۳/۲۴تاتو نیلوفر آبی می تواند تمایل به زیبایی ، تمایل به آشکار کردن استعدادها ، تصفیه روح ، درک حساس از آنچه اتفاق می افتد را بیان کند. نیلوفر آبی یک گل خاص در نظر گرفته شده است که مظهر رحمت ، لطافت و اعتدال است.

۱۴۰۰/۳/۲۴لوتوس گل کمال است و تاتو گل نیلوفر به معنای زندگی و مرگ ، تولد دوباره و تلاش برای حقیقت ، پاکی و ابدیت ، رشد و نمو معنوی ، پاکی و باروری ، الوهیت و جاودانگی ، صلح و آرامش ، مبارزه و خوشبختی است. معنی خال کوبی نیلوفر آبی بسیار غنی و متنوع است.

۱۴۰۰/۳/۲۴همچنین این گل خیره کننده بسیار زیبا و شسته و رفته در مچ پا یا بالای پا ظاهر می شود. ایده های تاتو لوتوس در بازو ، پایین پا بسیار هماهنگ به نظر می رسند ، اما یک تاتو لوتوس گرد - روی شانه ، ران یا سینه هم زیباست .

۱۴۰۰/۳/۲۴معنی تاتو لوتوس با توجه به نماد محبوب، نیلوفر آبی گل صلح و ثبات است . از جمله معانی احتمالی تتو لوتوس با او سکوت ، فراموشی ، استحکام است. گل تجسم تعامل اصول مردانه و زنانه و هماهنگی آنها است. این به دلیل ساختار نیلوفر آبی ، شکل ظاهری آن است.

۱۴۰۰/۳/۲۴تاتو نیلوفر آبی و معنی تاتو لوتوس از سپیده دم زمان چیزی مقدس در گل نیلوفر وجود دارد. این مورد در چندین فرهنگ و برای گلهای مختلف نیلوفر آبی صدق می کند ، اگرچه نیلوفر آبی هند ، که به عنوان نیلوفر مقدس یا نیلوفر شرقی (Nelumbo nucifera) نیز شناخته می شود ، بسیار بیشتر از نیلوفر آبی مصر ، که لوتوس مقدس نیز نامیده می شود ، آغشته به نماد است. زنبق آبی یا آبی ( Nymphaea caerulea ). در ادیان شرقی مانند بودیسم و ​​برهمایی ، نیلوفر آبی همیشه یک نماد الهی بوده است که با خدایان ویشنو "با چشم نیلوفر" و برهما ، بلکه با الهه های لاکشمی و ساراسواتی نیز مرتبط بوده است. همچنین ، گرچه بودا همیشه نشسته به تصویر کشیده می شود ، هنگامی که شروع به حرکت می کرد ، گلهای نیلوفر آبی زیر پاهای او شکوفا می شد. تاریخچه و نمادگذاری گلهای مقدس نیلوفر آبی هند (Nelumbo nucifera) نیلوفر آبی یا نیلوفر مقدس ( Nelumbo nucifera ) گیاهی آبزی از خانواده Nelumbonaceae است که گل ملی ویتنام ، بلکه هند و به ویژه حزب ملی گرای مردم هند (BJP) است. این نیلوفر شرقی از آسیا و بدون شک به ویژه از شبه قاره هند (هند ، نپال ، پاکستان ، بنگلادش ، بوتان ، سریلانکا ، مالدیو ...) سرچشمه می گیرد. برخلاف نیلوفر آبی که گل آن روی آب شناور است ، گل نیلوفر آبی بالاتر از آب است که در بین تمام گلهای آب بی نظیر است.

۱۴۰۰/۳/۲۴ نیلوفر آبی حاوی آپومورفین است که در گذشته با نام نوسیفرین شناخته می شد و قرن ها به دلیل خاصیت آرام بخشی آن استفاده می شد. امروز ما چای هایی را عطرآگین می کنیم که برای تسکین طراحی شده اند

۱۴۰۰/۳/۲۴نیلوفر آبی در ادبیات ایران «همین که آمدم بغلی را بردارم، ناگهان از سوراخ هواخور رف، چشمم به بیرون افتاد‌. دیدم در صحرای پشت اطاقم پیرمردی قوز کرده، زیر درخت سروی نشسته بود و یک دختر جوان، نه، یک فرشتة آسمانی، جلو او ایستاده، خم شده بود و با دست راست گل نیلوفر کبودی به او تعارف می‌کرد، در حالی که پیرمرد ناخن انگشت سبابة دست چپش را می‌جوید... وقتی که من نگاه کردم، گویا می‌خواست از روی جویی که بین او و پیرمرد فاصله داشت، بپرد، ولی نتوانست. آن وقت پیرمرد زد زیر خنده» (هدایت، 1356: 13ـ14).

در ادامه بخوانید...

چرا تاتو مینیمالیسم طرفداران زیادی پیدا کرده است

در

خالکوبی مینیمالیسم همیشه رایج بوده و امروز طرفداران آن کم نشده ، بلکه برعکس محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این مربوط به همه زمینه های فعالیت است: طراحی داخلی ، موسیقی ، معماری ، مجسمه سازی و البته نقاشی روی بدن.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم روی گردن دختر

معنی تاتو مینیمال   تتو مینیمال چیست

تاتو به عنوان هنری مدرن امروز به سطح کیفی بالایی رسیده است: استادان  تاتو سبک مینیمال  شاهکارهایی با هر نوع پیچیدگی را ایجاد می کنند. می توانید با یک عکس به سالن بیایید و بعد از چند جلسه روی بدن شما دقیقا مثل عکس تاتو می شود.

معنی مینیمال

به نظر می رسد که نقاشی مینیمال بدن  باید ژانرهای دیگر را کاملاً جایگزین می کرد ، اما ما عکس این را مشاهده می کنیم - همراه با آنها ، تاتو های کوچک ساده یا  تاتو مینیمالیسم بسیار تقاضا دارند.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

 زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

 

کاربرد گسترده تاتو مینیمالیسم به تعدادی از عوامل بازمی گردد. اول از همه ، جمع و جور بودن است. تعداد کمی جرات انجام کارهای گسترده را دارند. هر کس دلایل خاص خود را برای این امر دارد: برخی از توجه بیش از حد می ترسند ، برخی دیگر شک دارند که آیا در آینده از طرح تاتو خسته نخواهند شد. تصاویر تاتو مینیمالیسم در این راستا اندازه کوچکی دارند که به شما امکان می دهد تاتو را در هر زمان با لباس بپوشانید.

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

 

نکته دوم درد است. شاید برای بعضی ها این مسخره به نظر برسد ، اما اکثر مردم از ترس درد ، وحشت دارند که به سالن آرایش بروند. با کشیدن تتو مینیمالیستی روی دست یا مکان دیگر ، بعید است که احساسات ناخوشایندی در شما ایجاد شود ، زیرا زمان استفاده از چنین کاری به طور متوسط ​​به نیم ساعت می رسد.

 

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو طرح مینیمال

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم بر روی مچ دست - عکس

 

آخرین عامل تطبیق پذیری آن است: ژانر خالکوبی مینیمالیسم برای هر دو جنس ایده آل است. در گستردگی شبکه ، می توانید تعداد زیادی گزینه برای انتخاب از بین آنها ، تاتو های مینیمالیستی زن و مرد پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید: یک تاتو مینیمال برای دختران و پسران باید منحصر به فرد باشد. اگر به یک هنرمند حرفه ای روی بیاورید ، تهیه یک طرح اصلی و منحصر به فرد برای شما یا ارائه یک تصویر موجود از ویژگی های مینیمالیسم ، با حفظ معنای اصلی آن ، کار دشواری نخواهد بود.

 

تاتو مینیمالیسم

 

 

تصویر خالکوبی مینیمالیسم روی مچ دست متداول ترین است. اما تصویر را می توان روی هر قسمت از بدن قرار داد: شانه ها ، سینه ، پشت ، پاها. 

تاتو مینیمالیسم برای مردان

در زیر عکس هایی از تاتو  مینیمالیستی مردان وجود دارد.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

طرح تتو mom

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم برای زنان

تاتو در سبک مینیمالیسم توسط دختران انتخاب می شود. اصولاً اینها تصاویر کوچکی از گل روی دست است - هم در مچ دست و هم در بازو.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو گل مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم روی مچ دست دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

روباه تتو شده به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

تاتو مینیمالیسم

تاتو به سبک مینیمالیسم روی پای دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

تاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم رو ی گردن دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

نقاشی مینیمال دست

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

790-1.jpg

تاتو روباه مینیمال

790.jpg

تاتو روباه مینیمال

790_52.jpg

طرح تاتو mom

123a77e74f6e6c3.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f6.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f65555.jpg

تاتو ماهی مینیمال

123a77e74f65555666.jpg

تاتو ماهی مینیمال

 

اگر دوست دارید معنی تتو مینیمال  را بدانید معنی خطرناک ترین تاتو  را کلیک کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...