معنی تاتو خورشید

تاتو خورشید

 

تاتو خورشید یکی از 10 تاتو محبوب و یک خالکوبی قدرتمند است که اگر به طور جدی و آگاهانه به انتخاب موضوع تاتو نزدیک شوید ، ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد.بدون خورشید زندگی غیرممکن بود. این یک نماد بسیار مهم و قابل توجه است. طرح های تاتو خورشید را می توان در انواع رنگ ها ، اندازه ها و سبک ها طراحی کرد.

جان لنون:" بله ، همه ما مانند ماه ، ستاره و خورشید می درخشیم "


تاتو خورشید

 معنی تاتو خورشید

 

معنی تاتو خورشید

 معنی متداول در تاتو خورشید حقیقت و نور است . بسیاری از مردم معتقدند که خورشید برای هدایت ما در دوران تاریک ، نوری فراهم می کند. هرکسی که سختی هایی را پشت سر گذاشته باشد می تواند به یک تاتو خورشید فکر کند تا آن را در هنر بدن نشان دهد. این همچنین نشانه ای از گذشته پر دردسر تاریک است ، زمانی تاریک که پس از دیدن نور فرد تغییر می کند: خالکوبی خورشید  می تواند یادآوری بصری تاریکی قبل از نور روز باشد.

 

تاتو خورشید

تتو ماه                     تاتو خورشید

 

معنی تاتو خورشید Sun Tattoo همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما زندگی دیگران را روشن کرده اید. به عنوان مثال ، این یک تاتو خوب برای بهترین دوستان است. شاید دوستان در زمان های تاریک به شما کمک کرده باشند یا آنجا که شخص دیگری نبود آنجا بودند. شاید شخصی زندگی شما را به معنای واقعی یا استعاره نجات داده باشد. Sun Tattoo تاتو خورشید می تواند قدردانی جدید شما از رابطه باشد.

 

تاتو خورشید

تاتو ماه

 

معنی خالکوبی خورشید

جنسیت
تجدید ابدی
اطلاع
قدرت
دانش ، هوش
رشد ، بازآفرینی
غروب یا طلوع
تولد دوباره ، زندگی جدید
معنویت یا دین
نیروی حیات بخش
شفا ، شفابخشی
نشاط ، انرژی
عزت نفس 
طلسم شخصی

 

تاتو خورشید


تاتو خورشید نماد چیست  ؟ تاتو خورشید می تواند معانی بسیاری را نشان دهد ، بسته به میل و طراحی شما. علیرغم این واقعیت که تاتو خورشید بسیار نمادین است ، گاهی اوقات تاتو خورشید به این دلیل اعمال می شود که فرد دوست دارد مانند تنها ستاره منظومه شمسی به نظر برسد.

 

همه خورشیدها توپ های زرد نیستند که اشعه هایی از آنها ساطع شود: در زیر شما طیف وسیع تری و ایده پردازی و عکس را پیدا خواهید کرد.

معنی آن بستگی به طرح دارد.

 

معنی تاتو ماه تصاویر خورشید و ماه در تمام اساطیر جهان وجود دارد. از این گذشته ، خورشید گرما ، نور روشن می دهد ، به لطف آن طبیعت زنده می شود و توسعه می یابد. ماه و ماه مظهر نور سرد شکسته شده هستند؛ ماه مسافران را در تاریکی راهنمایی می کنند و نفوذ ناپذیری بی پایان شب را از بین می برند.

 

تاتو خورشید


معنی تتوی خورشید در یکشنبه سیاه . تصویر نور سیاه از فرهنگ اسکاندیناوی به وجود آمده است. وی به ارتباط انسان و دنیای علوم غیبی اشاره می کند. همچنین نشانه اعتقاد به زندگی پس از مرگ است.


طرح تاتو خورشید در یکشنبه اسلاوی . خالکوبی خورشید یک طلسم است. این تصویر باید صاحب خود را در برابر بیماری ها و مصائب محافظت کند. نماد خورشید توسط مردم اسلاوی همیشه به خصوص احترام گذاشته شده و دقیقاً به عنوان قوی ترین طلسم درک می شود.

 

 

معنی تاتو طلوع خورشید

تاتو طلوع خورشید . چنین نقاشی از تاتو های زندان ناشی می شود ، اما معنای وارد شده در آن را تغییر می دهد و نمادی از یک مسیر معنوی جدید ، آغاز یک زندگی تازه و امید به بهترین حالت است. غالباً به سبک ژاپنی پر می شود .

 

تاتو خورشید

 

تاتو طلوع خورشید که در اصل برگرفته از هنر خالکوبی در زندان است، با گذشت زمان معنای جدیدی پیدا کرده است. در حال حاضر نمادگرایی آن به معنای آغاز مرحله جدیدی در زندگی، تجدید و امید به آینده ای بهتر است. این موتیف عمدتاً به سبک ژاپنی نشان داده شده است.

 

تاتو خورشید

 

معنی تاتو خورشید و ماه

تاتو خورشید و ماه . اغلب ، خورشید و ماه به تصویر کشیده می شود. این یک طرح تاتو رایج است ، که نشانگر اصول مردانه و زنانه است - اینگونه است که خدای خورشید و الهه ماه به طور نمادین روی تاتو وجود دارند. به همین دلیل ، اغلب یک نقاشی برای خالکوبی های جفتی انتخاب می شود ، زمانی که یک پسر  با خورشید تاتو می کند ، و یک دختر ماه را تاتو می کند. معنی تاتو ماه و خورشید در چنین تاتو نشانه وفاداری به یکدیگر است.

 

تاتو خورشید

 

تتو خورشید و ماه یک موتیف رایج برای خالکوبی های زوج است. این نماد، خدای خورشید و الهه ماه را نشان می دهد، و آن را به عنوان نمادی از زنانه و مردانه انتخاب محبوب زوج ها می کند.

 

تاتو خورشید

 

تصویر خورشید و ماه به عنوان خالکوبی های دوتایی که در بازوها یا شانه های چپ و راست قرار دارند نیز بسیار محبوب است. مهم این است که هر دوی این نمادها به یک سبک ساخته شده و ترکیب مشترکی را ایجاد کنند، حتی در فاصله ای از یکدیگر. در نهایت، بدون توجه به اندازه یا مکان، یک خال کوبی خورشید یک زینت منحصر به فرد و نمادین برای بدن شما خواهد بود.

 

معنی تاتو خورشید و شیر

معنی تاتو خورشید و شیر . اینها بیشتر تاتو های مردانه است. آنها نشانه غلبه عقل بر قدرت و نور بر تاریکی است. صاحب چنین تاتو یک رهبر متولد شده است که در تصمیم گیری ، از دانش و تجربه و همچنین شهودی که از بالا برای او ارسال شده استفاده می کند. همچنین ، غیر معمول نیست که نشانه زودیاک شما در چنین ترکیبی پر شود و در این نسخه خورشید نماد جهان است.

 

تاتو خورشید

 

خورشید و شیر عمدتاً موضوعی است که توسط مردان انتخاب می شود که در رایج ترین نمایش نماد پیروزی ذهن انسان و غلبه نور بر تاریکی است. فردی که چنین خالکوبی را می پوشد اغلب دارای ویژگی های رهبری است و قادر است به طور مستقل بر اساس دانش و تجربه زندگی و همچنین بر اساس شهود خود تصمیم گیری کند.

 

معنی تاتو خورشید با چشم

معنی تاتو خورشید با چشم . معنای چنین تاتو از دوران باستان گرفته شده است ، زمانی که بسیاری از مردم خورشید را چشم یک بدن بالاتر می دانستند ، که با آن آنها را دنبال می کند. چنین تاتو نشانه این است که صاحب آن به قدرت های بالاتر و قدرت آنها بر خود و زندگی خود اعتقاد دارد. همچنین می تواند نشانه این باشد که فرد برای رهبری تلاش می کند و مشتاق کنترل دیگران است ، زیرا توانایی کافی برای این کار را احساس می کند.

 

تاتو خورشید

عکس تتو خورشید با چشم

تتو خورشید با چشم تصویری است که ریشه در اساطیر کهن دارد. در آن زمان بسیاری از مردم جهان خورشید را چشم قدرت های برتر می دانستند. این نماد ایمان فرد به قدرت های بالاتر و میل به رهبری و همچنین آگاهی از پتانسیل کنترل دیگران است.

 

معنی تاتو خورشید روی دست

تاتو خورشید

 

مطمئناً بسیاری از افراد متوجه افرادی شده اند که روی مچ دست خود طرح تاتو خورشید از طلوع خورشید دارند. اولین ارتباطی که به ذهن خطور می کند این است که حامل تاتو خورشید مدتی را در زندان گذرانده است. آیا واقعاً چنین است؟

یک  تاتو خورشید  یا همانطور که در دنیای جنایت نیز نامیده می شود ، یک خالکوبی که طلوع خورشید را نشان می دهد ، به عنوان یک قاعده ، در پشت دست یا در موارد نادر ، روی بازو یا سایر قسمتهای باز بدن اعمال می شود. در بیشتر مواقع ، حاملان آن افرادی هستند که از زندان عبور کرده و از اقتدار در میان زندانیان دیگر برخوردار هستند.

یک فرد آشنا با فرهنگ زندان بلافاصله تشخیص خواهد داد که حامل چنین خال کوبی یک شخص  ساده نیست. طرح تاتو خورشید خود نمادی از برخی خردها و احساسات مثبت است. اعتقاد بر این است که خوشبختی برای صاحبش به ارمغان می آورد.

 

b875b8db-d39b-4759-a30c-cd6b2f3b6d6f.jpg

 

در زندان ، طلوع خورشید نشان دهنده میل به آزادی و زندگی جدید است. غالباً ، همراه با خورشید ، می توانید کلمه "آزادی" را که روی پرتوها پر شده است ، ببینید.

گزینه های دیگری برای رمزگشایی نماد تتو خورشید وجود دارد. طبق یک نسخه ، ناقل نماد تتو طلوع خورشید از کودکی پشت سیم های خاردار بوده است.

علاوه بر نمایندگان باتجربه دنیای جنایت ، تتو هایی به شکل طلوع خورشید برای کسانی که  "از کودکی"در زندان بوده اند نیز انجام شده و توانسته اند احترام همرزمان خود را بدست آورند.

 

تاتو خورشید


معنی تاتو خورشید روی دست  خارج از جنایت
اما نه تنها جنایتکاران چنین خال کوبی کردند. در برخی موارد ، چنین خالکوبی هایی توسط افرادی که در بازداشتگاه ها نبوده اند انجام می شود. گاهی اوقات یک ملوان را می توان با نماینده جهان جنایتکار اشتباه گرفت.

بعضی اوقات طلوع خورشید توسط کسانی اعمال می شود که تقریبا نزدیک بوده آزادی خود را از دست بدهند اما توانسته اند  آزاد بمانند. در این حالت ، این بدان معناست که سرنوشت ، فردی را از زندان نجات داده و آینده ای روشن در انتظار اوست.

 

معنی خالکوبی خورشید در فرهنگ زندان

بسیاری خالکوبی در پشت دست خود را به شکل نیمی از طلوع خورشید دیده اند. این نقاشی نشان می دهد که فرد از «منطقه» زندان گذر کرده و در بین سایر زندانیان دارای اقتدار است. اغلب چنین خالکوبی با کلمه "NORTH" تکمیل می شود و نشان می دهد که زندانی مدت زیادی را در اردوگاه های شمالی کشور گذرانده است. چنین خالکوبی هایی اغلب توسط کارفرمایان جنایت و دزدان قانونی ساخته می شود که بر اساس "مفاهیم" خاصی از فرهنگ زندان زندگی می کنند و به اصول اساسی این خرده فرهنگ پایبند هستند.

 

تاتو خورشید

اندازه و محل خالکوبی خورشید

یک خال کوبی با تصویر خورشید می تواند کوچک و بزرگ باشد. بسته به پیچیدگی طرح، خورشید را می توان در اندازه های کوچک روی مچ، گردن، انگشت، آرنج یا پشت گوش اعمال کرد. اگر می خواهید از خال کوبی به عنوان یک طلسم استفاده کنید، توصیه می شود اندازه جمع و جور را انتخاب کنید که می تواند توسط لباس پنهان شود.

 

کجای بدن  خورشید را خالکوبی کنیم

تاتو آفتاب هم برای دختر و هم برای مرد معمولاً کوچک است. استثنا ها طرح های پیچیده ای هستند که منظره ای را با طلوع آفتاب یا یک شیر با جزئیات دقیق با خورشید را به تصویر می کشند. اگر قصد تاتو طلسم را دارید ، خالکوبی های کوچکی را انتخاب کنید که می توانند روی مچ دست ، انگشت ، آرنج ، گردن یا ناحیه پشت گوش قرار بگیرند .

 

تاتو خورشید

 

دختران اغلب آفتاب را روی تیغه شانه و پشت گردن تاتو می کنند. این مکان را می توان کاملا صمیمی نامید ، زیرا در صورت تمایل ، می توانید آن را کاملاً با لباس پنهان کنید و هیچ کس از حضور این تاتو خبری نخواهد داشت.

 

طرح های بزرگتر ، که نیاز به جزئیات  بیشتری دارند ، بیشتر توسط مردان انتخاب می شوند. آنها آفتاب را روی بازو  ، سینه ، شانه ، پایین پا و پشت قرار می دهند . به ندرت ، در الگوهای پیچیده سلتیک یا تصاویر ساخته شده به سبک پلینزی بافته می شود . گاهی خورشید در الگوی تاتو روی بازو قرار می گیرد. در این حالت ، گزینه را می توان به صورت رنگی و سیاه و سفید انتخاب کرد.

 

همزمان ، خورشید و ماه تاتو می شوند - یک علامت در سمت چپ ، و دیگری در دست راست. خالکوبی روی شانه ها نیز می تواند واقع شود. در این حالت ، مهم است که هر دو نماد به یک سبک اجرا شوند و حتی در فاصله از یکدیگر ، تصور یک کل واحد را ایجاد کنند.

 

تاتو خورشید

 

 

چه سبک هایی برای تاتو خورشید مناسب است

طرح هایی برای تاتو خورشید در سبک های مختلف موجود است. اغلب موارد زیر برای چنین الگویی انتخاب می شوند:

مینیمالیسم
قبیله ای؛
سیاه کاری
واقع گرایی؛
کلاسیک.
سبک های ظریف مانند آبرنگ برای این الگو مناسب ترین در نظر گرفته نمی شوند ، زیرا در درجه اول برای الگوهای پیچیده در رنگ های ملایم در نظر گرفته شده اند. در عین حال ، اگر یک طرح پیچیده انتخاب شود ، جایی که این نماد با ماه یا گلها تکمیل می شود ، یک تاتو آفتاب با آبرنگ برای دختران قابل قبول است .

قبل از تاتو
قبل از تاتو تحقیق در مورد طرح بسیار مهم است. هزاران طرح برای انتخاب وجود دارد ، حتی با معانی نمادین بیشتر. البته ، شما می توانید طرح خورشید را فقط برای زیبایی انتخاب کنید ، اما ، در هر صورت ، برای تاتو عجله نکنید. کسانی که سریع تاتو می کنند ، بعداً بیشتر پشیمان می شوند. اگر احساس می کنید Sun Tattoo Design مناسب شما نیست ، با سرچ کلمه تاتو در سایت سیارک ، معنی خالکوبی ، سبک ها و الگوهای بیشتری را بررسی کنید. موفق باشید!

طرح تاتو خورشید

05.jpg

طرح تاتو خورشید

 

04.jpg

طرح تاتو خورشید

 

03.jpg

طرح تاتو خورشید

 

02.jpg

طرح تاتو خورشید

 

01.jpg

طرح تاتو خورشید

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Teiya 554 :

  تاتو خورشید معنای مثبت قدرتمندی دارد ، نمادی از یک منبع بی پایان انرژی است که نور ، گرما ، باروری ، زیبایی ، سلامتی ، زندگی را به ارمغان می آورد.

  1400/4/29 17:29
  • JamesEluro 464 :

   خورشید روی پرچم یعنی چه؟ بر اساس قوانین هرالدیک، خورشید نماد ثروت و فراوانی، زندگی و انرژی است. بنابراین، پرتوهای خورشید بر روی پرچم کشور نماد رفاه است

   1401/2/6 4:00
  • JamesEluro 464 :

   در تفسیر مدرن ، معنی تتو خورشید با معنای دوران باستان تفاوت کمی دارد . خال کوبی که خورشید را به تصویر می کشد نمادی از خلوص روح، خرد، نشاط و احساسات خوب مثبت است. اعتقاد بر این است که خالکوبی با تصویر خورشید برای صاحبش خوش شانسی می آورد.

   1401/2/6 4:13
   • JamesEluro 464 :

    خالکوبی نیمه ماه نیمه خورشید به چه معناست؟ در برخی از طرح های تاتو، خورشید و ماه در هم تنیده شده اند، جایی که ماه اغلب در هسته خورشید قرار می گیرد. این اغلب نمادی از وحدت مخالفان است، نه از هم گسیختگی و تضاد. تاتو هلال ماه و تتو خورشید در عکس سوم مقاله

    1401/2/6 4:30
  • Macro :

   تتو خورشید معانی زیادی دارد و دو مورد از رایج ترین آنها نماد حقیقت و نور است. بسیاری از مردم خورشید را نمادی از نور می دانند که در مواقع سخت به کمک می آید. با الهام از این موضوع، بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که خورشید را به عنوان یک نماد قدرتمند هنر بدن بر روی بدن خود داشته باشند. چنین خالکوبی همچنین می تواند به عنوان یادآوری مشکلاتی که به لطف نور و درخشش خورشید بر آن غلبه کرده است باشد. علاوه بر این، برخی از افراد برای بیان این ایده که خودشان نور و گرما را به اطرافیانشان می‌رسانند، خالکوبی خورشیدی را انتخاب می‌کنند. او می تواند نماد دوستی و توانایی روشن کردن زندگی عزیزان و دوستان باشد و بر روزهای تاریک آنها روشن کند. برای دیگران، چنین خالکوبی ممکن است بیانگر وابستگی مذهبی یا معنوی آنها باشد، زیرا خورشید در بسیاری از فرهنگ ها نماد الهی یا مقدس است. معانی دیگری نیز با خالکوبی خورشید مرتبط است، مانند: قدرت، دانش، تمایلات جنسی، بازسازی و زندگی جدید .

   1402/4/28 20:07
 • Teiya 554 :

  تاتو خورشید نماد چیست ( معنای خورشید در ملل مختلف ) نقاشی های سنگی و غاری باستانی در مورد نقش خورشید صحبت می کنند. بسیاری از مردم از آن در آیین های مذهبی استفاده می کنند ، آن را پرستش می کنند ، و نام آن را مطابق با بینش خود از اصل آن می گذارند: عالی ترین خدا در مصر باستان ، و همچنین در میان اسلاوهای باستان ، با شروع فصول مرتبط است. یاریلو - در اسطوره های اسلاوها در دوره بعد یافت می شود ، به عنوان نمادی از بهار و باروری ، نشانگر همه چیز با شکوه ، عاقلانه ، قابل توجه است ؛ Tonatiu - دوران فعلی آزتک ها را نشان می دهد ، مردم مایا ، که برای حفظ جوانی خود در نورانی نمادی از آزادی ، قدرت ، برای تداوم جوانی خود را می بینند ، خدای نیاز به یک پیشنهاد به شکل خون قربانیان یا سربازان مرده دارد. آماتراسو ، الهه ژاپنی که حامی زنان است ، به شکلی آفتاب ارائه می شود. آپولو یکی از قدرتمندترین خدایان در میان ساکنان روم باستان ، حامی موزه ها ، علوم ، هنرها است. میترا - در کشورهای شرقی - هند ، فارس ، ایران ، مدافع حقیقت است ، باروری ، عدالت ، خرد ، شجاعت را به تصویر می کشد. مولوچ - در میان کارتاژیان ، که غالباً علاوه بر هدایای غنی ، جان انسانها را نیز برای او قربانی می کنند هلیوس - در فرهنگ یونان ، با آتش درخشان به عنوان نمادی از عدالت و "چشم همه بیننده" نشان داده می شود.

  1400/4/29 17:33
  • JamesEluro 464 :

   معنی تاتو خورشید ..... در فرهنگ های مختلف معانی مختلفی دارد. رایج ترین نماد، نور و تجدید است. وجود ما روی زمین به خورشید بستگی دارد، بنابراین می تواند نشان دهنده چرخه زندگی باشد.

   1401/2/6 4:09
   • JamesEluro 464 :

    بومیان آمریکا به دلیل توانایی خورشید در شفا دادن به خورشید ادای احترام می کردند. آنها معتقد بودند که خورشید نگهبان بزرگ روز است. امروزه، بسیاری از مردم طرح تاتو خورشید را راهی برای نماد رفتن از دوران تاریکی به دیدن نور در انتهای آن تاریکی می دانند . خورشید نماد نهایی نور و حقیقت است.

    1401/2/6 4:11
 • Teiya 554 :

  معنی تتو خورشید . یک نسخه سیاه و سفید از تاتو خورشید نیز وجود دارد. اعتقاد بر این است که ، برخلاف معنای مثبت پذیرفته شده ، معنای آن انرژی منفی ، تاریک ، رد کردن شادی های زندگی زمینی است. شما می توانید یک خال کوبی به شکل یک خورشید سیاه بر روی سینه یا بازوی اعضای انجمن های نئونازی ها پیدا کنید.سواستیکا ، که از زمان های بسیار قدیم نشانه ای از نور است ، در نمادهای نازی ها استفاده می شود و معنای قدرت و عظمت را به همراه دارد.

  1400/4/29 17:35
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  معنی تاتو ماه و خورشید. تاتو خورشید دارای ذاتی مردانه است ، می توان آن را به عنوان یک تصویر جداگانه یا در ترکیب با سایر نمادها اعمال کرد. به عنوان مثال ، ماه ، زمین نشانه های زنانه هستند ، بنابراین تصویر آنها در کنار نور ، نشان دهنده اتحاد اصول مردانه و زنانه است. و همان الگویی که ماه در آن دیده می شود ، در میان مردم پلینزی ، وضعیتی را توصیف می کند که در آن غیرممکن در دسترس قرار می گیرد.

  1400/4/29 17:40
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  تتو به شکل غروب خورشید یا طلوع آفتاب معنای جداگانه ای دارد که اغلب در زندان استفاده می شود . طلوع خورشید ، معاد ، تولد ، آغاز شکوفایی یک زندگی جدید است. غروب خورشید با مرگ ، انقراض همراه است

  1400/4/29 17:41
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  بسیاری از افراد خال کوبی خورشید را به دلیل انرژی مثبت ، انواع سبک ها ، نمادی از شجاعت ، ثابت بودن دوست دارند. تاتو خورشید بدون شک یک طلسم زیبا و بسیار قوی است که از انرژی منفی اطراف محافظت می کند.

  1400/4/29 17:48
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  معنی تتوی خورشید خورشید نمادی از زندگی است. به همین دلیل ، روز فرا می رسد ، زمین را گرم می کند و گرما می بخشد. بدون خورشید ، هیچ حیاتی در کره زمین وجود نخواهد داشت. مردم مدتها پیش این ارتباط را درک کردند ، بنابراین خدایان اصلی در تمام عقاید بت پرستانه با خورشید مرتبط بودند - Ra در مصر ، یونان باستان خدای خورشید "هلیوس ، در رُم باستان خدای خورشید "سُل اینویکتوس ، خورشید ایرانی مهر میتره- میترا و غیره معنی تاتو خورشید زندگی ، قدرت و عظمت است.

  1400/4/29 17:57
  • JamesEluro 464 :

   تاتو خورشید روی بازوی چپ به چه معناست؟ معنای کلی تصویر خورشید تجسم قدرت، منبع بی پایان گرما، نور و انرژی است. همچنین تصویر خورشید نماد زندگی، شادی، سلامتی، زیبایی و باروری است. با تمام این معانی، خورشید یک تفسیر اضافی نیز دارد - این نشان دهنده راه درست است.

   1401/2/6 4:45
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  تاتو خورشید نماد چیست • نور - طبیعی است که خورشید با نور همراه است. تصویر او برای بسیاری از مردم به نوعی طلسم تبدیل شده است که مسیر زندگی را روشن می کند و خوش شانسی می آورد. • قدرت - نماد تتو خورشید افراد متمایز برای رهبری را متمایز می کند. • عدالت - غالباً خورشید با چشم بینای خداوند همراه است ، که مردم را از بهشت ​​مشاهده می کند و متوجه همه اعمال آنها می شود. • معنی تاتو ماه و خورشید- وحدت اضداد - شب و روز ، نور و سایه (خالکوبی خورشید و ماه به همین ترتیب تعبیر می شود). این نماد فلسفی عمیق را می توان به عنوان نبود حقیقت مطلق ، ایده آل تفسیر کرد. هر فرد ، هر پدیده در طبیعت دو طرف دارد و فقط ترکیب آنها تصویر کاملی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، خورشید حامل انرژی مردانه تلقی می شود و ماه زنانه است. بنابراین چنین خال کوبی را می توان به عنوان آنالوگ نماد شرقی یین یانگ درک کرد. • انواع طرح تاتو خورشید ، اکنون تصاویر محبوب در الگوهای قبیله ای و سلتیک است. با این حال ، رایج ترین نماد خورشیدی سواستیکا است. در حال حاضر از محبوبیت کمتری برخوردار است زیرا با نازی ها که این نشانه قدرت را به عنوان آرم خود انتخاب می کنند ، ارتباط دارد. با این حال ، سواستیکا نشانه بسیار قدیمی تری است که همیشه فقط انرژی مثبت را حمل می کند. • طرح تاتو خورشید در حال طلوع نماد طلوع ، بیدار شدن ، آغاز چیز جدید است. این خال کوبی در محیط جنایی گسترش یافته است ، جایی که از آن به عنوان تمایل به آزادی و شروع زندگی جدید تعبیر می شود. • خال کوبی غروب خورشید معنای مخالف دارد و با پایان زندگی ، پژمردگی ، شروع تاریکی همراه است.

  1400/4/29 18:02
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  به طور سنتی خورشید یک نماد مردانه است و یک خال کوبی مردانه محسوب می شود. با این حال ، دختران مدرن فرصتی را برای قرار دادن این نماد مثبت شاد بر روی بدن از دست نمی دهند. تاتو خورشید برای آقایان خال کوبی خورشید برای مردان اغلب نقش یک طلسم را بازی می کند. نماد تتو خورشید خوش شانسی است و فرد را با انرژی مثبت خورشیدی پر می کند. همچنین بر خصوصیات مردانه صاحب آن تأکید می کند و از توانایی های رهبری او می گوید.

  1400/4/29 18:08
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  معنی تاتو ماه و خورشید اکنون تعداد کمی از مردم آگاهانه از این نماد استفاده می کنند در سنت نمادین باستان ، بسیاری از نمادها به ماه و خورشید تقسیم می شدند ، یعنی مربوط به خورشید و مربوط به ماه بود. طبیعتاً تصویر خورشید و ماه خود نماد اصلی این گروه ها هستند. خورشید، فعال ، نماد عقل ، در بیشتر فرهنگ ها با اصل مردانه و ماه ، منفعل ، همراه با شهود ، جادو و ناخودآگاه - با زنانه ارتباط دارند. اکنون تعداد کمی از مردم آگاهانه از این نماد استفاده می کنند ، اما با این وجود آنها اغلب ماه و خورشید را برای خال کوبی های "جفت شده" انتخاب می کنند. یک مرد خودش را با خورشید و یک دختر را با هلال خال کوبی می کند. اعتقاد بر این است که این بدان معنی است که آنها کاملاً مکمل یکدیگر هستند. شخصی که خود را با هر دو نماد خال کوبی می کند هماهنگی شخصیت خود را اعلام می کند. همچنین ، خورشید و ماه ، به عنوان پدیده های متناوب ، نشانگر چرخه و تداوم آن هستند.

  1400/4/29 18:18
  • JamesEluro 464 :

   معنی تاتو ماه و خورشید ........... از زمان های قدیم خورشید را مظهر مردانه و ماه را زنانه می دانستند. منظور از تاتو ماه و خورشید هماهنگی و تعادل است. خورشید یک راه زندگی، نور و خوبی، انرژی حیاتی است. اما ماه نماد رمز و راز، جادو، صلح و قدرت خاص است.

   1401/2/6 4:07
  • JamesEluro 464 :

   تاتو ماه و خورشید معنای پشت خالکوبی خورشید و ماه چیست؟ خالکوبی خورشید و ماه نشان دهنده دو قدرت متضاد است - زندگی و مرگ، خوب و بد، زنانگی و مردانگی

   1401/2/6 4:22
   • JamesEluro 464 :

    آیا تتو ماه و خورشید توهین آمیز است؟ فرهنگ های مختلف ذهنیت متفاوتی از قوانین در مورد نمادها خواهند داشت. به طور کلی، ترکیب ماه و خورشید در بین فرهنگ ها معنایی کاملاً خنثی و غیر توهین آمیز دارند.

    1401/2/6 4:40
 • Barbi 117 :

  تتو ماه یک انتخاب عالی برای افرادی است که عاشق اسرار هستند و مستعد عرفان هستند، اما معنی تاتو ماه علاوه بر معانی باطنی، این فقط یک تصویر زیبا است که می تواند هم به جزئیات مستقل یک الگوی پوشیدنی و هم بخشی از یک ترکیب تبدیل شود.

  1401/1/23 0:04
 • Barbi 117 :

  تاتو ماه ........ معنی تتو ماه .........رازها و معماها؛ معرفت مقدس؛ بینش؛ آینده نگری؛ جوهره زنانه ..... همه چیز به مفهوم و ایده ای بستگی دارد که می خواهید به دیگران منتقل کنید، برخی از یک تصویر واقع گرایانه خوششان می آید، برخی دیگر سبک سازی اصلی را دوست دارند. در اینجا محبوب ترین تکنیک های عملکرد آورده شده است: واقع گرایی؛ هنرهای گرافیکی؛ سوررئالیسم؛ آبرنگ؛ Dotwork; لیست بی پایان است.

  1401/1/23 0:08
 • Barbi 117 :

  تاتو ماه و ستاره ..... تاتو به شکل هلال با ستاره نشانه تعلق به اسلام است. اگرچه، مشخص است که مسلمانان، در اصل، عاشقان هنر خالکوبی نیستند. بنابراین، گزینه های مختلفی را برای معنای خالکوبی هلال و ستاره در نظر خواهیم گرفت. اگرچه امروزه این تصویر با اسلام پیوند خورده است، اما مشخص است که چند ماه با یک ستاره به عنوان یک نماد مدت ها قبل از ظهور اسلام وجود داشته است. این تصویر در فرهنگ بسیاری از کشورهای جهان وجود داشت. این تعجب آور نیست، زیرا مردم در همه زمان ها اجرام آسمانی را تحسین کرده اند و نمادهای خاص جالبی به آنها بخشیده اند. بنابراین، در یونان باستان، اعتقاد بر این بود که ماه جفت شده با یک ستاره، مظهر الهه دیانا است. به طور کلی، این تصویر به معنای قدرت و فراوانی در همه زمینه ها است. بنابراین، در زمان ما، یک ماه با یک ستاره اغلب در پرچم ها و نشان های کشورهای مختلف جهان ظاهر می شود، که به آنها وعده مزایایی را می دهد که در بالا توضیح داده شد.

  1401/1/23 0:15
  • Barbi 117 :

   البته معنای تاتو ماه و ستاره نیز به نمادگرایی هر تصویر به طور جداگانه بستگی دارد. ستاره همیشه به عنوان یک راهنما عمل کرده است. به عنوان یک خال کوبی، به فرد کمک می کند مسیر زندگی، هدف و سرنوشت خود را پیدا کند. اما ماه "مسیر را روشن می کند" - از مشکلات جلوگیری می کند و به غلبه بر موانع در مسیر اهداف و رویاهای خود کمک می کند.

   1401/1/23 0:16
   • Barbi 117 :

    معنی تاتو ماه و ستاره نیز به تصویر خاص ستاره، به تعداد چهره های آن بستگی دارد. به عنوان مثال، ستاره ای با سه پرتو با یک تصویر شناخته شده مرتبط است - چشم همه چیز را می بیند و مفهومی عرفانی به دست می آورد. ستاره چهار پر، البته، تداعی کننده صلیب است. اما ستاره پنج گوشه دقیقا نماد اسلامی است. او پنج ستون ایمان را به تصویر می کشد . اما ستاره با شش پرتو ستاره داوود است، تصویری از یهودیت. به نوبه خود، یک ستاره با هفت انتهای نمادی از جادو است، یک تصویر مقدس که به طور نمادین انرژی را افزایش می دهد. اما ستاره هشت پر نشان دهنده هارمونی کیهان است.

    1401/1/23 0:17
    • Barbi 117 :

     هیچ نوع متعارفی از تاتو ماه و ستاره وجود ندارد. می توان آن را به سمت چپ یا راست پیچید. چنین الگوی روی پوست همیشه بسیار نمادین خواهد بود ، بنابراین ، بسیاری اغلب یک تصویر کوچک را انتخاب می کنند و آن را در بازترین مکان اعمال نمی کنند و از چشمان کنجکاو پنهان می شوند. شما می توانید کاملاً هر سبک طراحی را انتخاب کنید، اغلب آنها یک نسخه سیاه و سفید از تصویر را انتخاب می کنند. علاوه بر این، می توانید با افزودن عناصر جالب دیگر، ترکیب را متنوع کنید.

     1401/1/23 0:19
 • JamesEluro 464 :

  تاتو طلوع خورشید توسط بسیاری از کره ای ها که آن را نمادی از نظامی گری ژاپن و حکومت استعماری می دانند توهین آمیز تلقی می شود .بلا پورچ به خاطر تاتو طلوع خورشید توهین آمیزش عذرخواهی کرده است... بلا در توییتر عذرخواهی کرد: «در آن زمان من تاریخ را نمی دانستم چرا تاتو طلوع خورشید توهین آمیز است؟ از آنجایی که این پرچم توسط ارتش امپراتوری ژاپن در طول توسعه ژاپن در سراسر آسیا مورد استفاده قرار گرفت، در کره جنوبی (که توسط ژاپن اداره می شد) و چین به عنوان نمادی از تهاجم در نظر گرفته می شود. این نماد اغلب با امپریالیسم ژاپن در اوایل قرن بیستم در این دو کشور مرتبط است.کره جنوبی از سال 1910 تا 1945 تحت اشغال ژاپن بود.این پرچم یادآور جنایات دوران جنگ ژاپن است و با صلیب شکسته نازی ها قابل مقایسه است. نقطه قرمز روی پرچم ژاپن به چه معناست؟ نمای کلی پرچم ژاپن بسیار ساده است. این فقط یک نقطه قرمز بزرگ روی پس زمینه سفید است. اگر قبلاً نمی دانستید، این نقطه در واقع نشان دهنده خورشید است. به همین دلیل، این پرچم رسماً نیشوکی (日章旗) نامیده می شود که در زبان ژاپنی به معنای "پرچم ژاپن" است.

  1401/2/6 4:19
 • Macro :

  یکی از عرفانی ترین تصاویر، خورشید سیاه است که از فرهنگ شمال اسکاندیناوی به ما رسیده است. این نماد پیوند بین انسان و علوم غیبی و همچنین ایمان به زندگی پس از مرگ است. برعکس، خورشید اسلاوی به عنوان طلسم استفاده می شود که صاحب خود را از بیماری و مشکل محافظت می کند. این تصویر همیشه برای مردم اسلاو که خورشید را یک طلسم قدرتمند می دانستند، ارزشمند بوده است.

  1402/4/28 20:10
 • Macro :

  طلوع خورشید که در اصل برگرفته از هنر خالکوبی در زندان است، با گذشت زمان معنای جدیدی پیدا کرده است. در حال حاضر نمادگرایی آن به معنای آغاز مرحله جدیدی در زندگی، تجدید و امید به آینده ای بهتر است. این موتیف عمدتاً به سبک ژاپنی نشان داده شده است. تصویر خورشید و ماه یک موتیف رایج برای خالکوبی های زوج است. این نماد، خدای خورشید و الهه ماه را نشان می دهد، و آن را به عنوان نمادی از زنانه و مردانه انتخاب محبوب زوج ها می کند.

  1402/4/28 20:11

بیشتر بخوانید