معنی تاتو قلب

تاتو قلب

تاتو قلب نماد عشق است. اگر دختران یا پسران چنین تصویری را بر روی بدن خود تاتو کنند ، به این معنی است که آنها احساسات خود را نسبت به جنس مخالف اعلام می کنند. همچنین ، قلب به شکل نوار قلب می تواند از محبت به عزیزان صحبت کند: والدین ، ​​برادران و خواهران. اینگونه عشق به هنر موسیقی و ورزش ابراز می شود. طرح های کوچک و همچنین تاتو هایی وجود دارد که قلب واقعی را نشان می دهد.

 

معنی تاتو قلب

 هنگامی که دست ها با تاتو قلب طراحی می شوند ، پس یک پسر یا یک دختر برای همیشه ترجیحات عشق را دارند. چه طرح هایی برای تاتو قلب  وجود دارد؟ و معنی آن چیست؟

 

معنی تاتو قلب سیاه

تاتو قلب به شکل یک قلب سیاه ، می گوید که یک داستان غم انگیز در زندگی وجود داشته است. به عنوان مثال ، کسی ممکن است برای یک دوست از دست رفته ، محبوب ، غمگین شود. چنین تاتو نشان دهنده پایان رابطه بین یک پسر و یک دختر است.

 

معنی تاتو قلب شکسته

قلب شکسته نماد خیانت در زن و شوهر است. تاتو از احساسات شدید صدمه دیده صحبت می کند.
طراحی سلتیک زیبا و جذاب است. اغلب آنها روی مچ دست خود را تاتو می کنند ، و به جهانیان طرحی را که دوست دارند نشان می دهد که از ارادت به یکدیگر صحبت می کند. در تصویر ، گره ها و خطوط موج دار به ویژه برای جوانان جذاب است.

 

معنی تاتو قلب با خنجر

قلب تاتو خنجر دو معنی دارد: رنج و از دست دادن عشق. این کار بر روی سینه توسط کسانی انجام می شود که دیگر احساساتشان برطرف نشده است و دیگر نمی توانند عشقی را جبران کنند. عضوی که با چاقو سوراخ شده نشان دهنده رنج شدید است.

 

معنی تاتو قلب با آتش

آتش قلب از شور می گوید. تاتو به کسی اختصاص داده شده است و نشان می دهد یک عاشق چه نوع شخصیت دارد. در مواردی که قلب آتش می گیرد ، به این معنی است که فرد تاتو احساسات دردناکی را از این رابطه تجربه می کند.

 

تاتو قلب

 

معنی تاتو قلب با قفل

اگر قفلی در قلب وجود داشته باشد ، معمولاً روی سینه قرار می گیرد ، این از عشق بسته می گوید. کلید کنار او نشان می دهد که روح نسبت به احساسات صادقانه گشوده است. یک مرد جوان یا دختر در جستجوی همسر روح. این اتفاق می افتد که استاد قفل را روی یک عاشق قرار می دهد ، و کلید دیگری را.

 

معنی تاتو قلب با فرشته بالدار

هنگامی که آنها می گویند در قلب من جایی برای خدا وجود دارد ، آنها به او ابراز عشق و ایمان می کنند ، و یک تاتو مربوطه را از بین می برند. اگر خارهایی در اطراف قلب وجود داشته باشد ، و همچنین فرشتگان آسمانی با بالهای کشیده وجود داشته باشد ، و اگر فرشته تاجی پوشیده شود ، یا صلیبی با اشعه هایی که از آن بیرون می آیند برجسته شود ، پس ایمان مسیح عیسی شناخته می شود.

 

تاتو قلب

 

معنی تاتو قلب هندسی

هندسه ارائه شده از الگو به شکل قلب دوخته شده نمادی از درد و رنج ناشی از عشق بی پاسخ است.

 

معنی تاتو قلب با بال

با حضور بال ها ، یک شخص روح آزاد را اعلام می کند ، که از اعتیاد محبوب قبلی رها شده است.

 

معنی تاتو قلب در حال خونریزی

اگر تاتو قلب خونریزی داشته باشد ، احساسات از بین رفته است.

مینیمالیسم در تصویر ، که با مارپیچ چرخشی نشان داده می شود ، متعلق به طرفداران مرلین مانسون را گواهی می دهد.
کاردیوگرام نماد تعصب تکنوازی Ville Valo است. به طور معمول ، طراحی یک قلب با نوار قلب است. اینگونه مشترکات بین عشق و مرگ نشان داده می شود.

تاتو قلب

خالکوبی قلب سیاه معمولاً نشان دهنده یک قلب شکسته یا از دست دادن یک عزیز است.

 

 

معنی تاتو قلب با نبض

مهم! وقتی نبض روی تاتو به تصویر کشیده می شود ، این نشان دهنده اهداف مشتاقانه یک مرد جوان است.

نقاشی مردانه از نگرش خاص عاشق صحبت می کند. همراه با محتوای هندسی ، از کتیبه ها نیز استفاده می شود. آنها اصل تاتو را بتن ریزی می کنند. شامل عناصر زیر است:

نام معشوق ، احتمالاً مادر ؛
مخفف مذهبی؛
عبارتی که به زبان لاتین و همچنین به صورت هیروگلیف اجرا شده است.
قطعه ای از متن یا نقل قول از یک شخصیت معروف.

 

معنی تاتو قلب با تیر

یک تاتو مردانه نه تنها با تصویر تشریحی بلکه با مکان نیز همراه است. هرچه به قلب نزدیکتر باشد ، از اهمیت بیشتری برخوردار است. اگر تاتو توسط یک تیر سوراخ شود ، پسرک برای همیشه عاشق است. نویسنده با به تصویر کشیدن او همراه با یک خار ، عشق مربوط به رنج دلپذیر را به تصویر می کشد. مردی اگر قلبش خونریزی کند از نظر ذهنی جدایی را تجربه می کند .

 

تاتو قلب

 

تاتو قلب برای دختران

یک قلب کوچک روی پا یک تزئین برای یک دختر است. اگر تاتو روی ران باشد ، فضای زیادی را اشغال می کند. خالکوبی قلب از نظر اندازه روی مچ دست کوچکتر می شود. معمولاً خانم ها رنگ قرمز را ترجیح می دهند. تاتو های آنها نشانگر اعتراض است ، زیرا دیدگاه های این دختر برخلاف پذیرفته شده است تاتو روی بازو از یک طبیعت عاشقانه صحبت می کند. از آنجا که قلب مهد تکانه های حسی است ، نمایندگان خانم ها بیشتر و بیشتر او را در مکان های صمیمی خود ، به عنوان مثال در ناف ، طراحی می کنند .

 

 

انتخاب محل تاتو قلب روی بدن

 تاتو قلب
حتی یک تاتو اژدها همیشه نشان دهنده احساسات منفی نیست. در صورت تغییر محل استفاده ، معنی تاتو تغییر نمی کند.  طرح آن نقش دارد. تاتو در کنار ، سینه ، ران ، پشت یا شانه به نظر می رسد. قلب کوچک کاملاً مچ دست ، گردن یا مچ پا قرار می گیرد. تاتو اژدها ، که سر و دم آنها به جای حلقه روی انگشتان قرار می گیرد ، با ازدواج جوانان ارتباط دارد. فقط چنین تاتو هایی برای زندگی ساخته می شوند ، که نمی توان در مورد عشق جوانان مدرن گفت. بنابراین ، قبل از تاتو ، باید جوانب مثبت و منفی را بسنجید.

 

تاتو قلب

 تاتو قلب بر روی دست دختر

 

معنی رنگ تاتو قلب

اخطار! قلب از یک فرد دلسوز ، دوستانه و شجاع صحبت می کند. رنگ ها نشان دهنده عشق ، اشتیاق است که در ترکیب احساسات بیان می شود. رنگ های روشن قلب نشان دهنده انگیزه های بین جوانان است. معنی پالت رنگ در خالکوبی قلب اینجاست:

 

تاتو قلب با رنگ قرمز - این احساسات عشق ، سلطه جویانه ، خطرناک است.
تاتو قلب با رنگ صورتی نماد عاشقانه ، لطافت ، مهربانی ، موقعیت زندگی مثبت است.
تاتو قلب با رنگ نارنجی از انرژی ، شور و شادی می گوید.
تاتو قلب با رنگ زرد با حسادت و خیانت در ارتباط است.
تاتو قلب با رنگ سبز از امید ، جوانی و طراوت احساسات می گوید.
تاتو قلب با رنگ آبی از ابدیت ، وفاداری ، صداقت صحبت می کند.
رنگ آبی با اعتماد و آرامش همراه است.
تاتو قلب با رنگ بنفش احساسات ناخوشایند است ، احساسات نوستالژیک ، بی احتیاطی است.
تاتو قلب با رنگ یاس بنفش با آینده ای روشن ، هماهنگی همراه است.
تاتو قلب با رنگ سیاه نشانگر عزاداری ، بدبختی ، مرگ عزیز یا دوست است.
تاتو قلب با رنگ خاکستری شهادت یک ذهن قوی و دوستی است.
تاتو قلب با رنگ سفید با پاکی و برائت همراه است.

 

تاتو قلب
 
طرح تاتو به عنوان یک قلب ارائه شده است. مینیمالیسم مدرن ، یعنی هرچه کمتر بهتر باشد. بنابراین ، قلب های کوچک دختران را جذب می کنند. به نظر دختران می رسد که یک تاتو سیاه معمول است ، بنابراین آنها سایه های روشن را انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، افزودن قرمز باعث تغییر اثر تاتو می شود. همچنین ، قلب با نوارهای قهوه ای شبیه می شود تا شبیه اثر انگشت یک پسر محبوب باشد. با چنین تاتو ، یک دختر اعلام می کند که متعلق به یک مرد است. به هر حال ، اثر انگشت فردی است.

 

تاتو قلب

خالکوبی قلب بر روی مچ دست دختر


توجه! فقط یک متخصص قادر خواهد بود خالکوبی قلب را انتخاب کند که نشان دهنده دنیای درونی فرد باشد.شما فقط باید ابتدا به این فکر کنید که آیا جهان بینی در آینده تغییر می کند یا خیر ، زیرا تاتو پاک نمی شود. بنابراین ، انتزاعات ، کتیبه ها ، نقاشی ها شخص را به طور مداوم همراه می کنند. پس از تغییر خود ، گام نهادن در یک مسیر زندگی متفاوت ، پسر احساس خواهد کرد که تاتو ناراحتی به همراه می آورد ، زیرا او دائماً یادآور اشتباهات گذشته است. طرح های تاتو قلب با بال یا تاتو قلب با پیکان از شادی های عشق حکایت دارد که جوانان را در 18 سالگی بسیار خوشحال می کند. 

 

تاتو قلب

 

سایر طرح های خیره کننده تاتو قلب با معانی مختلف و معنای درونی عالی که دختران و مردان می توانند حمل کنند.خالکوبی قلب گاهی اوقات با نام یک عزیز یا پیام همراه است. بسیاری از افراد تاتو قلب را با مادران خود مرتبط می کنند. شما می توانید طرح خود را بسازید و آن را تا حد ممکن معنی دار کنید. تاتو قلب بسته به نوع سبکی که انتخاب می کنید می توانند معنی های مختلفی داشته باشند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید