معنی تاتو شبدر

تاتو شبدر

تاتو شبدر: معنی یک نماد جادویی

 

تاتو شبدر تصویری از سه یا چهار برگ کوچک است که اغلب با رنگ سبز رنگ آمیزی شده است ، اما هزاران تنوع در پالت رنگ وجود دارد. رنگین کمان ، کفشدوزک ها و غیره که اغلب توسط هنرمندان خلاق و سایر تصاویر تکمیل می شوند. معنی تاتو شبدر برای دختران یا دختران ، تاتو شبدر روی مچ دست ، روی تیغه های شانه ، روی گردن ، روی سینه معنی های مختلفی دارد.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

معنی تاتو شبدر در افسانه ها 

در دوران باستان ، این گل کوچک جادویی در نظر گرفته می شد. در مصر باستان ، رسم بر این بود که این گیاه را روی تیاراهای خدایانی که مورد پرستش بودند ، رنگ می کردند. بودایی ها معتقد بودند که این گل نشان دهنده یکپارچگی جسم و روح جسمی است. درویدها از او تجلیل کردند و آن را نمادی از اعتدال بهاری دانستند.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر
 
طبق افسانه سلتیک ، سنت پاتریک ، پس از آمدن به ایرلند ، با در دست داشتن یک شبدر سه برگ ، ایمان مسیحی را تبلیغ کرد. وی با استفاده از این گیاه به عنوان نمونه ، به ایرلندی باستان توضیح داد که معنی اصلی نماد ایمان به مسیح - تثلیث واحد است. از آن زمان ، گلبرگ های شبدر سبز تزئین اصلی روز سنت پاتریک است که نه تنها در ایرلند ، بلکه در سراسر جهان در 17 مارس جشن گرفته می شود.پس از این خطبه ها ، برگ های گیاه در روز سنت پاتریک به یک تزئین اصلی تبدیل شدند.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

معنی تاتو شبدر در مسیحیت

تاتو شبدر - سه یا چهار برگ کوچک سبز روی یک ساقه - چندی پیش ظاهر نشده  شبدر نقاشی شده اغلب نماد مسیحیت است. سه گلبرگ آن نشانه تثلیث مقدس است: روح الهی ، روح جاودانه و بدن فانی. این سه آغاز زندگی یکی و جدایی ناپذیر است. طرح تاتو شبدر ممکن است حاوی نمادهای دیگری باشد.برای مسیحیان ، درک معنی تاتو شبدر با بررسی معنی یک گلبرگ ساده تر است. معنی هر کدام:

 

پدر ،(خدا )
پسر،(فرزند )
روح القدس
سلت ها معنی خود را اضافه کردند: اولی ایمان بود ، دومی امید داشت و آخرین مورد با عشق همراه بود.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

معنی تاتو شبدر چهار گلبرگ

همه تاتو های گیاهی با سه گلبرگ تاتو نمی شوند ؛ آنها همچنین یک گلبرگ اضافی می کشند که خوش شانسی می آورد.در قرن بیست و یکم ، جوانان شروع به استفاده فعال از خدمات هنرمندان تاتو کردند ، و یک نقاشی شیک را به طور عمده با چهار گلبرگ انتخاب کردند. یک شبدر با چهار گلبرگ در تاتو به چه معناست ، حتی کودکان خردسال نیز حدس می زنند: چه گیاهی است که به شما شانس می بخشد ، زیرا تعداد کمی از مردم موفق به یافتن یک شبدر چهار برگ می شوند.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر
 
تاتو شبدر با چهار برگ نماد یک شانس نادر است ، زیرا تقریباً هرگز در طبیعت رخ نمی دهد. بنابراین ، چنین طرحی نشان می دهد که کسی که آن را می پوشد یک فرد خاص است ، نه مانند دیگران. او عزیز سرنوشت است.
 
در طبیعت ،شبدر چهار برگ یافت می شود ، اما به ندرت ، بنابراین کسانی که آن را پیدا می کنند معتقدند که یک حادثه ناگهانی و خوش شانسی  برای آنها رخ می دهد.شبدر در تاتو چهار برگ برای استادان چه معنی دارد - در دنیای سالن ها ، به هر گلبرگ معنی  اختصاص داده می شود:
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

 

معنی هر گلبرگ تاتو شبدر

 یک برگ برای کمک به کسب شهرت کشیده شده است ،
گلبرگ بعدی جذب ثروت است ،
برگ سوم از سلامتی محافظت می کند ،
چهارم ، مورد علاقه دختران ، نماد عشق شاد است.
 
تاتو شبدر

عکس تاتو شبدر

Quatrefoil در افسانه ها

طبق روایتی که به روزهای ما رسیده است ، این گیاه چهار برگ منحصراً در باغ عدن رشد کرده است. آدم و همسرش حوا به  زمین تبعید شدند ، و سپس حوا ، که با آدم به زمین می رفت ، یکی از این گلها را با خود برد.
 
از نظر علمی گیاه شناسان دانشمندان دریافتند که شبدر از آمریکا آمده است. در مصر باستان ، ساکنان با پرستش پادشاه مصر ، اوزیریس و همسرش ایسیس ، معتقد بودند که جوانه چهار برگ سبز نمادی از این خدایان است.
 
تاتو شبدر

عکس تاتو شبدر

 

معنی تاتو شبدر برای دختران

این ممکن است یک تصادف باشد ، اما جنس های مخالف بیشتر به دخترانی که تاتو چهار برگ می پوشند توجه می کنند. چنین دخترانی از کمبود طرفدار شکایت نمی کنند و همسر خوشبخت می شوند. اما فکر نکنید که یک تاتو مشکلات روابط را حل می کند ، همچنین مهم است که خودتان روی خوشبختی کار کنید.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

 

معنی تاتو شبدر با گل رز 

شما می توانید جادوی یک شبدر را با ترکیب تصویر آن با یک گل تقویت کنید. شبدر در کنار گل رز به معنی عشق است.تاتو شبدر در ترکیب با اضافات طرح نقاشی معانی مختلفی برای دختران دارد. غالباً گیاه با گل رز به تصویر کشیده می شود. چنین زوجی عشق بی پایان را مجسم می کند.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

معنی تاتو شبدر با گل بنفشه

اگر گل رز را با بنفشه جایگزین کنید ، معنی به معنی توبه است . دختران دوست دارند گیاه سبز را روی مچ یا شانه های خود خالکوبی کنند. 

معنی تاتو شبدر با نعل اسب

 معنی تاتو شبدر با تاج 

خالکوبی از نعل اسب ، تاج یا شماره که خوش شانسی می آورد به طرح تاتو اضافه می شود.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر
 
برای برجسته جلوه دادن پای یک زن و برجسته شدن زیبایی تاتو ، آن را روی مچ پا خالکوبی کنند.  اگر پوست شما حساس نیست ، امتحان تاتو روی تیغه های شانه یا زیر آن احساس خوبی دارد . کاربرد آن دردناک تر است اما زیبا به نظر می رسد و  همچنین ، تاتو شبدر روی مچ دست زیبا به نظر می رسد.
 
توجه! انجام تاتو در ناحیه کمر خطرناک است ، زیرا در این حالت بی حسی به نخاع تزریق می شود. تزریق رنگ یا باکتری به طور مستقیم به نخاع امکان پذیر است.در این حالت ، حتی معنی مثبت تاتو شبدر نیز سلامت صاحب را نجات نخواهد داد.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

معنی تاتو شبدر برای مردان 

برای مردان ، این گل به عنوان شانس تعبیر می شود. مردی با چنین تاتو در جامعه به عنوان یک شخصیت قوی اشتباه گرفته می شود.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر

معنی تاتو شبدر با صلیب 

برخلاف دختران ، مردان تاتو روی ماهیچه ساق پا را ترجیح دهند. به این ترتیب ماهیچه ساق پا را از نظر بصری بزرگ می کنند. برای کسانی که مایل به تکمیل تاتو با جزئیات هستند ، استادان یک صلیب را با توجه به طرح ارائه می دهند - چنین تاتو نماد احترام به زندگی و عشق به خدا است.
 
مردان نه برای زیبایی ، بلکه برای غلبه بر عقاید خاص کودکی یا ایجاد انگیزه برای موفقیت ،  خالکوبی  روی بدن انجام می دهند. درک معنی تاتو شبدر برای مردان به زنان کمک می کند تا آشنایی جدید را بهتر درک کنند.
 
احتیاط: سوزن های  خالکوبی  می توانند بدن را آلوده کرده و واکنش های آلرژیک خطرناکی ایجاد کنند. از استریل بودن وسایل اطمینان حاصل کنید.
 
هر  خالکوبی  را که می خواهید روی بدن بکشید ، به یاد داشته باشید که ، با بازدید از سالن ، تاتو حاصل برای همیشه روی بدن باقی خواهد ماند.
 
تاتو شبدر با کفشدوزک
عکس تاتو شبدر با کفشدوزک 

معنی تاتو شبدر با کفشدوزک

 همچنین باید از کفشدوزک نیز یاد کنیم که نمادی از سه معنی شبیه به شبدر است. تاتو شبدر با کفشدوزک به چه معناست ، در زیر توجه کنید:
 
شانس بهشت ​​داده شده ،
زندگی خانوادگی شاد ،
تولد کودکان سالم
 
رمزگشایی و تفسیر تاتو با حشره قرمز همراه با یک گیاه شانس به این بستگی دارد که برای درک نماد کفشدوزک چه ارزشی صرف شود. در اولین رمزگشایی از نماد کفشدوزک ، خالکوبی موفقیت دو چندانی را برای صاحب تاتو به ارمغان می آورد. در دو مورد باقیمانده ، طرح خوشبختی صاحب خانواده را به همراه خواهد داشت.
 
تاتو شبدر
عکس تاتو شبدر
 
بعد از دو سال ، ممکن است مجبور شوید خالکوبی را حذف یا روی آن خالکوبی جدید انجام دهید .برای جلوگیری از این اتفاق ، قبل از تصمیم گیری در مورد یک مرحله جدی ، با استاد تاتو کار مشورت کنید و کار و طیف پیشنهادی طرح ها را از قبل مطالعه کنید. مطالعه بررسی مشتریانی که قبلاً خود را با تصاویر مادام العمر آراسته اند ، بی مورد نخواهد بود.
 

تاتو شبدر

عکس تاتو شبدر

 

شبدر در دوران باستان یک گیاه جادویی محسوب می شد ، تصویر شبدر با معنی  عرفانی اهدا شده بود. هندوها چهار جهت اصلی را با شبدر پیوند دادند و مصریان باستان او را روی تیاراهای خدایان و الهه های خود نقاشی کردند. بودایی ها معتقد بودند که شبدر به معنی اجتماع جسم و روح است ؛ در چین ، شبدر همیشه نماد تابستان بوده است.

 

درویدهای باستان به عنوان نمادی از اعتدال بهاری احترام می گذاشتند. بعداً ، وقتی سنت کاشت شبدر بر روی قبور مردگان ظاهر شد ، تاتو شبدر یادآوری عشق از دست رفته ، نشانه خداحافظی با عزیزان شد.

 

تاتو شبدر

عکس تاتو شبدر

 

معنی تاتو شبدر به تعداد برگ بستگی دارد. تصویر یک گیاه با سه برگ نماد تثلیث ایمان است - خدا پدر ، پسر و روح. معنی دیگر نقاشی ایمان ، امید و عشق است. آنها یکی هستند ، این بهترین چیزی است که سرنوشت به فرد عطا می کند. بنابراین ، چنین تاتو از مالک در برابر مشکلات محافظت می کند و خوش شانسی و خوشبختی را به خود جلب می کند.

 

تاتو شبدر

عکس تاتو شبدر 

 

تاتو شبدر برای زنان و مردان مناسب است. برای جنس قوی ، این نمادی از مردانگی و قدرت است ، برای زنان - نشانه ای از لطف و لطافت او است. اندازه الگو  تاتو شبدر کوچک است ، بنابراین این تاتو را می توان در مکان های مختلف قرار داد - بر روی مچ دست ، شانه ، گردن.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید