معنی تاتو آفتابگردان همراه با عکس و توضیحات

تاتو  آفتابگردان

 

حالا بیایید سعی کنیم بفهمیم معنی خالکوبی آفتابگردان چیست . کلمه "آفتابگردان" - "helianthus" از دو کلمه "helios" و "anthos" تشکیل شده است که از یونانی به معنی "خورشید" و "گل" است.

ظهور گل آفتابگردان در اسطوره یونانی

این اسطوره های یونانی است که از ظهور می گوید گیاه شگفت انگیز طبق افسانه ها ، الهه آب "کلتیا " عاشق خدای خورشید آپولو شد. با این حال ،خدای خورشید آپولو  متوجه الهه آب "کلتیا " نشد. خدایان المپ تصمیم گرفتند که  به این الهه ترحم کنند و او را به یک گل آفتابگردان زیبا تبدیل کنند. حال Cletia به عنوان یک گل ، از نگاه کردن به محبوب خود خسته نمی شود.

 

تاتو  آفتابگردان
تاتو آفتابگردان

گل آفتابگردان طبق افسانه

 افسانه جالب دیگری در مورد آزتک ها وجود دارد. او در مورد یک دختر کوچک صحبت می کند که خورشید را بسیار دوست داشت. کودک هر روز خورشید را تحسین می کرد و وقتی به خواب می رفت ، منتظر روز جدید بود. یک سال کامل به این ترتیب گذشت و دختر از اینکه آفتاب او را رها نکرد بسیار خوشحال شد.

با این حال ، به دلیل خشکسالی ، محصول ضعیفی حاصل شد ، که در نتیجه آن - گرسنگی و بسیاری از مردم جان خود را از دست دادند. پس دختر باهوش به معبد خورشید رفت و نماز را شروع کرد. او از خورشید خواست تا در پشت ابرها پنهان شود و سرانجام باران بارید. و اینطور شد که باران شروع به باریدن کرد و همه چیز روی زمین دوباره زنده شد. مردم خوشحال بودند ، اما کودک ناراحت بود ، زیرا خورشید محبوبش در پشت ابرها پنهان شده بود و او نمی توانست زیبایی آن را تحسین کند. پس خداوند به او گفت که به جایی برود که همیشه خورشید باشد. بنابراین دختر به گل آفتابگردان تبدیل شد.

 

تاتو  آفتابگردان
اغلب می توانید تاتو آفتابگردان را مشاهده کنید که یک گل طلایی را نشان می دهد

 

 معنی تاتو آفتابگردان

برای مدت زمان طولانی ، یک تاتو آفتابگردان نماد عشق و علاقه مردم در نظر گرفته شده است. چینی ها همیشه این گیاه را تجسم یک زندگی طولانی و شاد می دانند. بزرگداشت آفتاب. غالباً یک گیاه زیبا را با شخص دعا کننده و مومن مقایسه می کردند. بسیاری مطمئن هستند که چنین الگویی از بدن می تواند به نوعی طلسم محافظتی برای یک شخص تبدیل شود. تاتو آفتابگردان توسط دختران و پسران (خانم ها و آقایان ) انجام می شود.

 

تاتو  آفتابگردان

عکس از تاتو آفتابگردان در دست

 

تاتو  آفتابگردان
عکس از تاتو آفتابگردان در دست دختر

 

اگر یک دختر تصمیم به خالکوبی داشته باشد ، در بیشتر مواقع او تاتو از گل را انتخاب می کند. بسیاری از دختران گل های رز مجلل را ترجیح می دهند ، و کسانی نیز هستند که آفتابگردان متوسط ​​تری را ترجیح می دهند. چنین گلی برای زنان به معنای:

- زندگی شاد طولانی
- خوش بینی
- اعتقاد به بهترین ها
- عشق
بعضی اوقات مردان نیز نقاشی پوشیدنی با تصویر گل آفتابگردان انتخاب می کنند. در یک بدن ورزشی ، چنین خالکوبی زیبا و موثر به نظر می رسد. برای مردان ، این تصویر به معنی:

- خوش بینی
- ایمان
- احساسات خوب و شاد

 

سبک های خالکوبی آفتابگردان

خالکوبی آفتابگردان اغلب با استفاده از تکنیک های مختلف انجام می شود. یکی از محبوب ترین ها تاتو آفتابگردان با آبرنگ است. چنین تصویری رنگارنگ و چشمگیر به نظر می رسد. این تکنیک با تاری و رنگ های زنده مشخص می شود.

 

تاتو  آفتابگردانعکس از تاتو آفتابگردان روی پا

 

تاتو به سبک گرافیکی کمتر جالب نیست. در اینجا ، اثر نقاشی با کمک خط تیره حاصل می شود. این خالکوبی در سیاه و سفید زیبا به نظر می رسد.

 

تاتو  آفتابگردان

تاتو آفتابگردان روی دست و  آرنج - عکس

 

اگر می خواهید یک خالکوبی واقعا اصلی ایجاد کنید ، خالکوبی را به سبک واقع گرایی ترجیح دهید.

 

تاتو  آفتابگردان
عکس خالکوبی آفتابگردان روی دست

 

تاتو آفتابگردان را می توان در هر قسمت از بدن انجام داد. تاتو آفتابگردان روی ران دختر زیباست علاوه بر آن  خالکوبی آفتابگردان روی شانه  ، تیغه شانه ، بازو ، پا و پشت کاملاً زیبا به نظر می رسد. از قبل نگاهی به عکس با خالکوبی گل آفتابگردان بیندازید و در مورد انتخاب تصمیم بگیرید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید