تاتو روی جای زخم

در
تاتو
طرح تاتو روی زخم دست
 
تزئین بدن با نقش و نگار از زمان های بسیار قدیم برای نژاد بشر شناخته شده است. در ابتدا ، نقاشی های جادویی راهی برای محافظت در برابر نیروهای اهریمنی و ناشناخته بود ، و همچنین وضعیت اجتماعی و موقعیت مالک در جامعه را نشان می داد. بعداً ، تاتو ها به عنوان شواهدی از یک واقعه یا واقعه مهم قابل توجه در زندگی فرد استفاده میشد. اما اغلب اوقات بدن انسان دچار زخم ، تغییر شکل در اثر حوادث ، مداخلات جراحی ، اقدامات پزشکی است. در این حالت ، تاتو روی جای زخم نه تنها می تواند جای زخم را از چشمان کنجکاو پنهان کند ، بلکه به تزئین بدن تبدیل می شود.

طرح تاتو روی جای زخم

وجود زخم در نتیجه عملیات ، سوختگی ، تصادف ، که در نتیجه آسیب بافت مکانیکی ایجاد شده است ، اغلب دلیل عقده های عمیق می شود و زندگی عادی را مختل می کند. این ناراحتی در لحظاتی که لازم است بخشی از بدن دیده شود و جای زخم را نشان دهید ، بیشتر خود را نشان می دهد. برای چنین افرادی تاتو روی جای زخم گزینه ایده آلی برای پوشاندن جای زخم زشت یا آثار مداخلات جراحی خواهد بود. علیرغم دلایل آسیب ، مشتریان اغلب طرح هایی را برای جای زخم های تاتو انتخاب می کنند که با نمادهای زیبایی ، گشودگی ، آزادی و آرامش مطابقت داشته باشد.
 
tatu-hram-8.jpg
طرح تاتو روی زخم دست
 

چه موقع به یک اتاق تاتو مراجعه کنیم

اگر بدن شما به دلیل جای زخم تغییر شکل داده است و یا پس از عمل دچار زخم شده اید ، با هنرمند تاتو تماس بگیرید و او با استفاده از طرح تاتو روی جای زخم در مورد امکان پوشاندن یک علامت ناخوشایند به شما مشاوره می دهد. چه زمانی بهترین زمان برای پوشاندن جای زخم با تاتو است؟
مهم!
حتماً شرایط و میزان بهبودی زخم ( اسکار ) را در نظر بگیرید. پوست باید خود را تجدید کند. زخم باید با لایه جدیدی از اپیدرم بهبود یابد.
21.jpg
تاتو اسکار طرح تاتو زخم 
 
مدت زمان فرآیند بازسازی ، ترمیم زخم به صورت جداگانه تعیین می شود. از آنجا که روند بهبود زخم به وضعیت سیستم ایمنی بدن و همچنین وجود بیماری های مزمن بستگی دارد. به طور متوسط ​​، روند اسکار تا یک سال طول می کشد. وضعیت بافت اسکار میزان درد در طول روند تاتو و همچنین کیفیت نتیجه نهایی - وضوح الگو - را تعیین می کند.
 
استحکام و چند لایه شدن پوست ، تکنولوژی ترسیم الگو را تعیین می کند. باید در نظر داشت که بافت اسکار با اپیدرم سالم متفاوت است و بهترین ماده برای کار یک هنرمند تاتو نیست. فقط یک استاد واقعی تاتو اسکار را انجام می دهد ، زیرا این تهدید وجود دارد که نتیجه ممکن است با آنچه انتظار می رود متفاوت باشد.
 
تاتو
تاتو زیپ روی جای بخیه
مهم!
یکی از مهمترین توصیه هایی که باید دنبال کنید اجتناب از تاتو روی جای زخم های تازه است.
 
قبل از شروع مستقیم به ترسیم یک تصویر برای تتو   ، باید توصیه های زیر را دنبال کنید:
- بهبود کامل جای زخم.
- یک سالن تاتو حرفه ای را انتخاب کنید.
- یک استاد با تجربه در  طرح تاتو روی جای زخم را انتخاب کنید.
 
تاتو
تاتو روی جای زخم در قفسه سینه
 
 
تفاوت های ظریف انتخاب طرح تاتو روی جای زخم
طرحی از تاتو روی جای زخم  باید با در نظر گرفتن شکل و ویژگی های زخم انتخاب شود. بنابراین ، استفاده از " الگوی " اسکار به عنوان عنصری از تصویر امکان پذیر خواهد بود . به طرح رنگی تصویر توجه ویژه ای داشته باشید.
 
مهم!
بافت همبند جای زخم با پوست طبیعی متفاوت است و به جوهر رنگی واکنش متفاوتی نشان می دهد . این می تواند بر کیفیت طرح تاتو روی جای زخم تأثیر بگذارد.
تاتو
طرح تاتو روی زخم
 
تهیه طرح تتو   برای پوشاندن جای زخم از استاد نه تنها یک رویکرد خلاقانه ، یک راه حل فردی بلکه احتیاط نیز لازم دارد. در این حالت ، تجربه قبلی کمک زیادی می کند. استاد با در نظر گرفتن خواسته های مشتریان و ویژگی های منطقه پوست که با الگو پوشانده می شود ، طرح هایی را ارائه می دهد. فقط با ترکیب همه لحظات ، می توانید یک شاهکار واقعی هنری بدست آورید که باعث افتخار مشتری و مجری اصلی خواهد شد.
 
تاتو
 تاتو جای بخیه شکم
تاتو جای بخیه سزارین
 
خالکوبی جای زخم در ناحیه دست محبوب ترین است ؛ عکس به وضوح نشان دهنده جایگزینی برای تاتو روی جای زخم است. تتو کاران ممکن است با افزودن رنگ های غنی و رسا بودن ، اثر اسکار را افزایش دهند. این راه حل بیشتر برای مردان مجرم مناسب است.
برای انتخاب تصاویر ، برای زنان توصیه می شود:
تصویر تزئینات گل و گیاه ؛
پروانه ها ، سنجاقک ها ، سایر حشرات ؛
پرندگان و حیوانات؛
نقاشی نمادها.
 
تاتو
 
پس از سوختگی حاصل ، چندین علامت روی پوست باقی ماند. متأسفانه ، نه کرم ها و نه روش های گران قیمت لیزر کمکی نمی کنند. یک دوست توصیه کرد با یک استاد تاتو تماس بگیرید. یک صنعتگر باتجربه خیلی سریع طرحی مناسب پیدا کرد تا جای زخم زشت را تا آنجا که ممکن است پنهان کند. اکنون در محل سوختگی زشت من یک گل زیبا دارم. هیچ تصوری برای پنهان کردن این قسمت از بدن وجود ندارد. من فقط می خواهم آن را در معرض نمایش عموم قرار دهم.
 
تاتو
تاتو روی جای زخم
 
توجه داشته باشید!
به منظور پنهان کردن جای زخم های در مقیاس بزرگ ، باید الگوها یا نقاشی های بزرگ  خالکوبی را بردارید. بنابراین ، اگر نیازی به تاتو جای زخم باشد ، معنای الگو فرعی می شود ، هرچند بی اهمیت نیست.
 
تاتو
طرح تاتو برای جای بخیه سزارین
 

تاتو روی جای زخم بهترین راه حل است

یک الگوی زیبا که روی زخم قرار می گیرد نه تنها می تواند ظاهر زیبایی را به بدن انسان بازگرداند ، بلکه بسیاری از مشکلات روانی مرتبط با زخم را نیز برطرف می کند. آثار جراحات وارده غالباً تا آخر عمر باقی می ماند و فرد را به گذشته بازمی گرداند ، و او را وادار به زندگی دوباره و دوباره لحظات وحشتناک یا ناخوشایند می کند.
 
تاتو
 
متأسفانه ، علیرغم پیشرفت پزشکی و آرایشی ، دانشمندان نتوانسته اند راهی موثر برای از بین بردن سریع و کارآمد جای زخم ها پیدا کنند. استفاده مجدد از سطح لیزر باعث می شود جای زخم ها کمتر مورد توجه قرار گیرد و پمادها و کرم های دارویی فقط باعث بهبود وضعیت و ظاهر پوست می شوند.
تاتو
 
با در نظر گرفتن خصوصیات فردی بدن و پوست ، به ویژه وراثت و سایر عوامل ، برای برخی از بیماران ، پوشاندن جای زخم با تاتو تنها راه ممکن برای بازیابی زیبایی سابق و بازگرداندن سلامت روانشناختی است.
 
تاتو
طرح تاتو روی زخم دست

موارد منع تاتو روی جای زخم

جای زخم بهبود نیافته
تمایل پوست به ایجاد زخم های کلوئیدی.
آلرژی
دیابت؛
دوران بارداری و شیردهی .
آسم.
به زنان توصیه می شود که در دوران قاعدگی تاتو نکنند.
 

تاتو  حنا 

یک گزینه جایگزین تاتو  است. از مزایای این روش می توان به بدون درد بودن روش ، عدم ضربه به پوست و جای زخم اشاره کرد. از معایب آن می توان به عدم تناسب الگو اشاره کرد. حنا بعد از مدتی کم رنگ تر خواهد شد ، و سپس کاملا ناپدید می شود. بنابراین اگر می خواهید جای زخم برای همیشه دیده نشود ، باید دائماً نقاشی حنا  را به روز کنید.
 
وظیفه اصلی تاتو روی جای زخم پوشاندن نقص در پوست است. به لطف طراحی چشمگیر ، چنین نقصی نامرئی می شود. کیفیت نقاشی نه تنها به استاد خالکوبی بستگی دارد ، بلکه به شرایط پوست ، درجه بهبودی جای زخم و وضعیت کلی سلامت مشتری نیز بستگی دارد. شما می توانید نه تنها جای زخم ناشی از سوختگی ، جراحی ، بلکه همچنین علائم کشش روی پوست را پنهان کنید.
 
main1721.jpg

 تاتو روی چه زخم هایی  خطرناک نیست 

امکان پوشاندن نقص به نوع آن بستگی دارد. انواع اصلی زخم ها را در نظر بگیرید:
نرموتروفیک - صاف ، روشن تر از پوست ، هنگامی اتفاق می افتد که لایه های عمیق درم آسیب نبیند: بریدگی ها و سوختگی های کوچک ، و غیره
 
آتروفیک - نرم ، روشن، مانند فرورفتگی ، این علائم کشش پس از زایمان ، هورمون و سایر علائم کششی است. به دلیل آکنه ، بریدگی های عمیق ، سوختگی روی پوست ایجاد می شود. همچنین ، این زخم ها پس از عمل های ساده ظاهر می شوند: برداشتن آپاندیسیت ، سزارین - و اغلب با خال کوبی پوشانده می شوند. پس از همه ، اتفاق می افتد که حتی یک مداخله ساده ظاهر شکم را بسیار بدتر می کند ، در نتیجه مردم از ساحل ، استخر ، لباس های باز خودداری می کنند. تتو به خوبی روی چنین زخم هایی جای می گیرند.
 
کلوئیدی - متراکم ، دارای بافتی ناهموار ، از صورتی به رنگ بنفش مایل به آبی ، که اغلب با تحریک پوست و خارش همراه است. پزشکی دلایل ظاهر آنها را مشخص نکرده است ، اما تاکنون دانشمندان به ژنتیک متمایل شده اند. اسکارهای کلوئیدی به دلیل جراحات جزئی ، بریدگی ها ایجاد می شوند. پوشاندن آنها با خال کوبی توصیه نمی شود. قرار گرفتن در معرض گیرکننده و تزریق زیر جلدی رنگدانه می تواند باعث ایجاد جای زخم شود.
 
هیپرتروفیک - تیره ، محدب ، پس از سوختگی جدی ، عملیات پیچیده ، جراحات قابل توجه ،رخ می دهد. قبل از تتو ، باید با یک پزشک مشورت کنید. زیرا سلولهای چنین زخمی می توانند مقدار زیادی رنگدانه را جذب کنند (2-3 برابر بیشتر از آنچه برای کشیدن روی پوست سالم لازم است) ، که برای بدن به عنوان یک کل مضر است.
 
پاپیلوما ، لکه های پیری. نمی توانید روی آنها خالکوبی کنید ، زیرا زیر آنها مویرگ های زیادی وجود دارد. علائم تولد و پاپیلوماها معمولاً در تتو جای می گیرند ، اما به دلیل احتمال آسیب دیدن از رنگ روی آنها اعمال نمی شود.

 

نظرات

۱۴۰۰/۴/۲۹اسکار ها همیشه بدن را زشت می کنند. من چندین عمل جراحی را پشت سر گذاشتم که البته نه تنها برای وضعیت روحی ، بلکه برای بدن نیز مورد بی توجهی قرار گرفتم. من دوست دارم هر چه زودتر همه این کابوس ها را فراموش کنم ، اما جای زخم ها هر از گاهی یادآور تجربه است. من به تاتو روی جای زخم در اینترنت برخوردم ، جایی که در میان کارها من خالکوبی روی زخم ها را دیدم. چرا که نه؟ و بعد از چند روز با استاد در یک پذیرایی نشسته بودم. به لطف حرفه ای بودن و تجربه هنرمند ، جای زخم تتو اژدها به من جسارت و شهامت می بخشد.

۱۴۰۰/۴/۲۹ یک اسکار غیر زیبا می تواند از هر منشأی باشد. برخی از "شدید" ترین اسکارها با آسیب روانی همراه است: اقدام به خودکشی ، تجاوز جنسی. روز به روز ، آنها یادآور لحظات وحشتناک هستند. حتی اگر دلیل آن متفاوت باشد - آسیب دیدگی جسمی - گاهی اوقات زخم ها بدن را آنقدر بد شکل می کنند که زندگی با آنها واقعاً سخت است. یا باید نگاههای کنجکاو و سوالات بدون درایت را تحمل کنید ، یا همیشه نقص را با لباسهای بسته پنهان کنید. جراحات ، سوختگی ها ، عملیات ها آثار زائد ناپذیری بر جای می گذارد. نقایص مادرزادی نیز وجود دارد - علائم بزرگ تولد ، و پوست با کشش کم پس از نوسانات ناگهانی وزن یا به دنیا آوردن کودک ، با علائم کشش پوشانده می شود. با این حال ، تقریبا تمام نقایص را می توان با خال کوبی پوشاند.

۱۴۰۰/۴/۲۹در اروپا و آمریکا ، خال کوبی هایی که جای زخم را می پوشند ، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. متأسفانه ، اوضاع در بیشتر کشور ها تا حدودی متفاوت است. در کشور ما ، خال کوبی اغلب محکوم می شود ، بنابراین بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که بهتر است با زخم زندگی کنند تا به نظرات "بسیار ارزشمند" دیگران گوش دهند. به طور کلی ، روند رو به بهبود است. بنابراین ، ممکن است و حتی لازم است که یک تاتو اسکار را روی یک زخم ایجاد کنید که بدن را ناهنجار نکند. نباید به خاطر حرف دیگران زندگی خود را مثله کرد.

۱۴۰۰/۴/۲۹هنگامی که جای زخم کاملاً بهبود یافت باید با استاد تاتو تماس گرفت. این معمولاً 6-12 ماه طول می کشد. کار با بافت اسکار بسیار دشوار است ، زیرا رنگدانه به روش دیگری روی آن "می نشیند". این مکان ها ممکن است روشن تر باشند. بنابراین ، گاهی اوقات استاد (طبق توافق) ایده اولیه مشتری را برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب اصلاح می کند. اگر جای زخم حجیم و برجسته باشد ، نمی توان این الگو را از بین برد. اما می توانید با ایجاد تاتو با جلوه سه بعدی آن را به خوبی شکست دهید. چنین زخم هایی نیز اغلب بدون ورود رنگدانه به آنها ، به بخشی از طرح تبدیل می شوند. اغلب تتو روی جای زخم ها بسیار نمادین است. پس از زنده ماندن در یک تصادف رانندگی ، یک عمل جدی را پشت سر گذاشتن ، یک شخص می خواهد نشان دهد که آنچه اتفاق افتاده او را تغییر داد ه، زندگی جدیدی را آغاز کرده. مردم نمادهای جاودانگی ، تجدید حیات ، تولد دوباره ، تطهیر و غیره را انتخاب می کنند.پر کردن جای زخم با تاتو ممکن است چندین جلسه طول بکشد ، زیرا ساختار زخم اغلب ناهموار است ، رنگدانه به روش های مختلفی نگه داشته می شود.

۱۴۰۰/۴/۲۹به منظور بررسی مناسب بودن خالکوبی ، می توانید یک خالکوبی موقت انجام دهید که عمر مفید آن حدود 3 هفته است.

۱۴۰۰/۴/۳۰ خال کوبی روی جای زخم روی شکم ، بازو و سایر قسمت های بدن * انتخاب تاتو نه تنها به نوع اسکار بلکه به بخشی از بدن که ناحیه مشکل دار پوست در آن قرار دارد بستگی دارد: شکم - تاتو در ناحیه شکم دردناک است ، ممکن است علائم کشش ظاهر شود ، اما هنگام انتخاب طرح ، می توانید نقاشی های بزرگ و ترکیبات کامل را ترجیح دهید. جای زخم در شکم بیشتر در دختران دیده می شود ، به عنوان مثال بعد از سزارین ، بنابراین طرح های بهینه عبارتند از: شاخه ساکورا یا گل رز ، پر یا پرندگان که روی شاخه نشسته اند. * سینه - معمولاً پس از انجام عمل های شدید انکولوژیک ، جای زخم وجود دارد ، می توانید با کمک تاتو جای زخم ها را بپوشانید. اگر جای زخم کوچک باشد ، گلها یا پروانه ها می توانند آنها را پنهان کنند. * دست - اگر جای زخم گسترده باشد ، می توانید "آستین" درست کنید ، با جراحات جزئی ، هیچ محدودیتی در انتخاب طرح وجود ندارد. * مچ دست - برای پنهان کردن جای زخم با تاتو ، می توانید از خطوط اصلی دستبند و همچنین زیور آلات کوچک یا گل استفاده کنید. * ستون فقرات - تصویری از شاخه ها ، سوتین (برای دختران) ، ستون فقرات نقاشی شده (برای مردان). * پهلوها یا پاها - می توانید نقایص قابل مشاهده را با کمک هر خالکوبی پنهان کنید ، می تواند اندازه کوچکی داشته باشد یا پا و دنده ها را کاملا بپوشاند.

در ادامه بخوانید...

20 تاتو که احساس مادر و دختر را نشان می دهد

در
خالکوبی

یکی از نزدیکترین روابط عاطفی، ارتباط با والدین به ویژه با مادر است و برای برخی روابط با والدین آنقدر مهم است که حتی حاضرند روابط عاطفی خود را با مادرشان به طریقی غیرمعمول مثل تاتو یا خالکوبی نشان دهند. به عنوان مثال با یک تاتو یا خالکوبی.به طوری که وقتی شما تتو مادر و دختر را در کنار هم می بینند ، بلافاصله متوجه می شوند که آنها مادر و دختر هستند.

تتو مادر

تتو مادر و دختر تاتو قلب 

خالکوبی
تتو مادر: قلب دختر بریده شده  از قلب یک مادر.

 

تاتو مادر

تاتو مادر و دختر تاتو تماس تلفنی

خالکوبی
تاتو مادر  دختر در  یک خالکوبی خنده دار که نشان دهنده ارتباط مادر و دختر است.خالکوبی یا تاتو یا تتو 

 

طرح تاتو مادر

طرح تاتو مادر و دختر تاتو عشق 

تاتو عشق
تاتو با کلمات: "من تو را دوست دارم ، مادر" و "من شما را بیشتر دوست دارم".

عکس تاتو مادر

خالکوبی مادر 

خالکوبی مادر و دختر تاتو پروانه

تاتو پروانه

عکس تاتو مادر

طرح تتو مادر

طرح تتو مادر و دختر تاتو عشق

تاتو
حتی از راه دور همدیگر را دوست دارند.

 

تاتو زرافه

تاتو زرافه
خالکوبی های جذاب که زرافه های بزرگ و کوچک را با یک قلب برای دو نفر به تصویر می کشند.

 

تاتو پازل

 

تاتو پازل
خال کوبی هایی که تکه های یک معما را در  دختر و مادر نشان می دهد.

 

تاتو نان تست

تاتو نان تست
نان تست های خنده دار روی مچ پای مادر و دختر.

 

تاتو زنبور

تاتو زنبور
خالکوبی زنبورهای ناز به سمت یکدیگر پرواز می کنند.

 

تاتو پرندگان

fc2c65dd-96ae-4fc9-b388-17f49fd532cd.jpg
خالکوبی با تصویر یک پرنده بزرگ و یک جوجه.

تتو مادر روی دست

تاتو قوری و فنجان چای

تاتو قوری
خالکوبی هایی با تصاویر قوری و فنجان چای.

تتو مادر روی دست

تاتو عشق مادر به دختر

تاتو
خالکوبی با تصاویر ضایعات پارچه و قلب روی دستان مادر و دختر

تاتو درباره مادر

تاتو فیل

تاتو فیل
خالکوبی هایی که فیل های جذاب را  به تصویر می کشد

 

طرح تاتو سينه زنانه

tatoo1.jpg44-sternum-tattoo.jpg

طرح تاتو سينه زنانه

 

تاتو کلید قلب

تاتو قفل و کلید
خالکوبی قفل و کلید قلب.

 

تاتو قو

تاتو قو
دو قو به سمت یکدیگر شنا می کنند.

 

تاتو قلب با دست

تاتو قلب با دست
خالکوبی هایی که دستان خود را به صورت قلب در بدن مادر و دخترانش نشان می دهد.

 

تاتو بی نهایت

تاتو بینهاین
عکس هایی از علائم بینهایت تشکیل شده از کلمات مهم.

 

تاتو بال فرشته

tatoo.jpg

تاتو بال فرشته

 

تاتو ماه و قلب

 

تاتو ماه و قلب
خالکوبی ماه و قلب

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو در وگان

در

10-2.jpg

برای شروع ، اجازه دهید روشن کنیم که فکر نکنید ، تاتو  برای طرفداران وگان تصاویر سبزیجات ، کاهو و گیاهان است. معنی خالکوبی وگان ، اخلاقی است که رویکرد وگان را به طور کلی نشان می دهد.به طور کلی ، گیاهخواری تنها به معنای امتناع از خوردن محصولات حیوانی نیست. این موضوعی جهانی تر است: وگان روشی برای زندگی است که در آن جایی برای کار و کسب هایی وجود ندارد که بتوانند از یک حیوان استفاده کند (از جمله به عنوان یک موش آزمایشگاهی).

 

تاتو

متأسفانه ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، بعضی از پیروان وگان را به خاطر مد انتخاب می کنند. امروز هستند ، فردا نیستند.بیایید بفهمیم که تاتو های وگان چیست و چه تفاوتی با تاتو معمولی دارند. من قبلاً فکر می کردم که این تفاوت فقط مربوط به جوهر است. که باعث آلرژی و مشکلات بدتری می شوند. اما سپس حفاظت از حیوانات به موقع به ذهنم رسید: مواد گیاهی جایگزین جوهر بر اساس کربن حاصل از استخوان و گلیسیرین حیوانات می شوند. که عموما برای کسانی که خود را فعال حقوق حیوانات می دانند ، وسوسه برانگیز است؟

 

گیاهخواران از جوهر بر پایه گیاهی فراتر رفتند. علاوه بر جوهر ، کلیه لوازم دیگر نیز نباید از حیوانات در ساختن آنها استفاده شده باشد: پمادهای شفابخش ، ژله نفتی ، صابون یا ژلهای منتقل کننده طرح (انتقال طرح تاتو به پوست شما) به طور کلی از نظر یک وگانیسم ، همه اینها باید در نظر گرفته شود و درست خریداری شود ، در غیر این صورت کار تاتو درست نیست ، وگان نیست.

 

تاتو وگان
پس در صورتی که مدت زیادی است به خال کوبی علاقه دارید ، احتمالاً بیش از یک بار به شما گفته شده است که شما  وگان نیستید. با این حال ، همه ما گیاهخواری با آستین خال کوبی و یا نماد V دیده ایم. آیا آنها واقعاً  اصول خود را برای خالکوبی معنی دار وگان رعایت می کنند ، یا

 

آیا واقعا راهی برای تاتو مورد نظر بدون ظلم به حیوانات وجود دارد

 

معنی تاتو وگان

خبر خوب این است که شما واقعا می توانید یک خال کوبی کاملا وگان را بدست آورید. با این حال ، برای پیش بینی این موضوع باید در مورد بخش های مختلف فرآیند که ممکن است وگان نباشد ، بدانید. گیاهخواران باید به چه چیزی توجه کنند؟

 

جوهر تاتو

اولین چیزی که گیاهخواران باید نگران آن باشند جوهر خال کوبی است. از ژلاتین به عنوان چسب در جوهر تاتو استفاده می شود و رایج ترین ماده حیوانی در جوهر های تاتو است. در عوض برخی از جوهرها از صدف استفاده می کنند.

کربن استخوان ها در بعضی از مارک های جوهر استفاده می شود تا رنگدانه تیره تری به آنها ببخشد.

 

معنی خال کوبی 

برخی از جوهرها حاوی گلیسیرین نیز هستند که از آن برای تثبیت جوهر و اطمینان از صافی استفاده می شود. گلیسیرین یک ماده پیچیده است زیرا می توان از روغن سویا یا روغن نخل تهیه کرد (اگرچه برخی از گیاهخواران از دومی خودداری می کنند) یا مواد مصنوعی هستند ، اما از چربی گاو نیز می توان تهیه کرد. از آنجا که منبع گلیسیرین به ندرت بر روی هر محصول نشان داده شده است ، بنابراین جلوگیری از مصرف آن به طور کلی برای یک وگان  ایمن تر است. 

 

معنی تتو

کاغذ استنسیل 

این امر بسیاری از افراد را شگفت زده می کند ، حتی اگر از محصولات حیوانی مختلفی که در بیشتر جوهر های تاتو موجود است ، آگاه باشند. 

کاغذ استنسیل یا کاغذ منتقل کننده طرح که هنرمندان برای ترسیم خال کوبی قبل از جوهر از آن استفاده می کنند ، می تواند حاوی لانولین (چربی گوسفند و سایر حیوانات پشمی) باشد. 

 

معنی تاتو

لانولین یک ماده رایج در محصولات مراقبت از پوست است ، بنابراین هنگام خرید کرم و لوسیون برای مراقبت از خال کوبی بعدی خود به آن توجه کنید. 

سایر مواد لازم که باید چک کنید عبارتند از: موم  ، روغن کبد COD و روغن کبد کوسه.

 

در حالی که بسیاری از استودیوهای خال کوبی اصرار دارند کرم های مخصوص خریداری کنند که ممکن است حاوی بسیاری از مواد غیرقابل قبول باشد ، اما گزینه های طبیعی بسیاری نیز وجود دارد. برخی از شرکت ها مفتخر به فروش لوازم تاتو گیاهی ، 100٪ بی خطر برای سلامتی شما هستند.

 

تاتو زنبور

نوار روان کننده تیغ

اگر هنرمند خال کوب شما ناحیه ای را که خال کوبی می کند ، تراشید ، به احتمال زیاد از تیغ یکبار مصرف استفاده می کند و برخی از تیغ های یکبار مصرف نوار روان کننده دارند. 
بیشتر افراد به این فکر نمی کنند که این نوار از چه چیزی ساخته شده است ، اما گیاهخواران باید بدانند که احتمالاً از گلیسیرین ساخته می شود و همانطور که در بالا دیدیم ، می توان گلیسیرین را از چربی گاو تهیه کرد.

 

چگونه مطمئن شویم که خالکوبی وگان به درستی انجام می شود

بنابراین ، اکنون می دانید که می توانید با محصولات حیوانی در هر مرحله از فرآیند ، از تراشیدن تا خال کوبی کردن گرفته تا محصولات مراقبت های بعدی که در انتهای فرآیند استفاده می شود ، درگیر شوید. با این حال ، این بدان معنی نیست که انجام یک خال کوبی برای گیاهخواران غیرممکن است.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بدون ظلم به حیوانات خال کوبی کنید. 

 

با سالن تاتو تماس بگیرید و در مورد گزینه تاتو وگان سؤال کنید

اکثر سالن های تاتو از کالاهایی که استفاده می کنند آگاهی دارند و در صورت داشتن مشتری که به بعضی از مواد خاص حساسیت دارند یا در غیر این صورت از آنها خودداری می کنند ، اغلب گزینه های دیگری نیز دارند. آنها همچنین قادر خواهند بود محصولات مناسب برای استفاده را در طی مراحل بهبودی توصیه کنند.

بنابراین از قبل تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما وگان هستید و در مورد گزینه های خود سوال کنید. اگر آنها نتوانند شما را بپذیرند ، به احتمال زیاد آنها می توانند به شما در یافتن شخصی که می تواند کمک کنند، اطلاعات می دهند.

معنی تاتو

وسایل تاتو را همراهت ببر

حتی اگر هنرمند خال کوبی شما جوهر وگان داشته باشد ، ممکن است آنها تیغ ​​و گلیسیرین یا کاغذ استنسیل نداشته باشند. اگر آنها مواد لازم را برای به دست آوردن تجربه ای مناسب برای شما ندارند ، می توانید وسایل تاتو را خریداری کنید.

 

یک تاتو کار وگان پیدا کنید 

این بهترین راه حل است. وقتی با یک هنرمند تاتو  کار وگان کار می کنید یا اگر واقعا خوش شانس هستید ، با کل استودیوی خال کوبی وگان ، می توانید مطمئن باشید که آنها ا کل روند اخلاقی را رعایت می کنند. هیچ آرامشی بهتر از این واقعیت وجود ندارد که هنرمند شما همان ارزشهای شما را به اشتراک بگذارد.

 

ساخت یک خال کوبی وگان آسان نخواهد بود ، اما اگر واقعاً آن را بخواهید ، راهی پیدا خواهید کرد. جهان در حال تغییر است و هر روز فرآیندهای خال کوبی وگان در دسترس تر می شوند.

خالکوبی معنی دار

جهان پر از تناقض است ، اما این دلیلی نیست برای تلاش نکردن جهت بهتر شدن آن. برای من ، بدترین قسمت در مورد تاتو های وگان متفاوت است. با جستجوی تصاویر در اینترنت ، در جستجوی تصاویر برای مقاله ، با این واقعیت روبرو شدم که نمایندگان شایسته ای در این جهت وجود دارند. من برای تاتو نیازهای بالایی دارم: فرد باید هماهنگ با بدن باشد اصلی ، هنری. این باید هنر باشد ، ثمره کار هنرمند! استادان وگان ، بیشتر اوقات ، سبک و سیاق خاص خود را ندارد (تا کپی کردن از آثار دیگران) .

 

در حال حاضر ، در جهان ، در اصل ، بسیاری از تاتو های معروف وگان مشهور نیستند. اولگا میلر ، بومی اکراین ، با انتقال به پورتلند ، منابع آنلاین استودیوی Vegan Tattoo Studios را راه اندازی کرد که تقریباً بیش از 200 هنرمند در این راستا کار می کردند. این پورتال به شما کمک می کند تا اگر یک وگان باشید ، نزدیکترین استاد را که قطعاً در همان جهت فکری و ایدئولوژیک با شما قرار خواهد گرفت ، پیدا کنید و همچنین تصویری را پیدا کنید که مطابق روح مبارزات برای حقوق حیوانات باشد.

 

معنی خالکوبی

به طور کلی ، موضوع تاتو های وگان بسیار متفاوت است. این می تواند هر تصویری باشد: از جمجمه گرفته تا فضانوردان ، از قلب تا کوه یا حتی انتزاع جوهر یا ترکیبات هندسی و زینتی ، چرا که نه؟ اما با این حال ، به عنوان یک قاعده ، خواستار حمایت از حقوق حیوانات بیشترین محبوبیت را دارد ، زیرا تاتو هنوز عملکرد بیان زنده ، نمایشی از دنیای درونی را از دست نداده است.

 

معنی تاتو

و این همان موردی است که یک تاتو معنی دار و خاص می شود.   ایده اصلی وگان از بسیاری جهات تجسم می شود. برخی به سادگی تصاویر حیوانات را پر می کنند (معروف ترین آنها یک خوک / خوک به عنوان حیوان آزمایشگاهی زیاد استفاده می شود) ، به این ترتیب منحصر به فرد بودن و اهمیت زندگی هر نماینده را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر درباره وگان برای برقراری تماس های مستقیم بر روی بدن در دفاع از حیوانات ، و همراه با تصاویر حیوانات دیگر که افراد عادت دارند آنها را بخورند.   کسی بیشتر پیش می رود و به شکلی نسبتاً خشن ، هر چند از نظر تمثیلی ، خصومت با گوشتخواری انسان را نشان می دهد. بیشتر آنها رادیکالیسم کمتری دارند و به سادگی چیزی را با انگیزه های طبیعی تحریک می کنند:

 

تاتو وگان

گل ، پرنده ، گیاه ، ماهی ، پروانه ، گربه و ... و این تفاوت چندانی با تاتو های معمولی ندارد.   همانطور که می دانید گیاهخواری غالباً با اصول سایر جنبش ها در هم تنیده است ، جوهر آن مبتنی بر حمایت از حقوق و آزادی ها است. در بین گیاهخواران ، می توانید با نمایندگان ضد فاشیست ها ، و آنارشیست ها ، و سختگیران ، و ضد نژادپرستان ، و فمینیست ها و پرستشگران ملاقات کنید ... بنابراین ، حضور نمادگرایی این حرکات در تاتو وگان جای تعجب ندارد.

 

معنی تاتو با شماره 269

معنی تاتو 269

تاتو 269 بسیار رواج پیدا کرده است ، می پرسید معنی این تاتو 269 چیست؟  عدد 269 ، عدد برچسب گوش گوساله است که توسط فعالان وگان در یکی از بزرگترین دامداری  ها عکاسی شده است. بسیاری از پیروان وگانیسم به عنوان علامتی از حمایت و شناسایی این گوساله بدین ترتیب عکس العمل نشان می دهند که از درد و رنج حیوانات آگاه هستند.

 

معنی تاتو 269

  بنابراین ، تاتو های وگان را می توان به طور شرطی به تاتو های ایدئولوژیک ، که نقش یک بنر تبلیغاتی را دارند ، و تاتو های معمولی که به سادگی اصول اخلاقی در فرایند خالکوبی وگان را رعلیت کرده اند ، تقسیم کرد. و به اعتقاد من ، در بین آنها نباید خطرناک ترین تاتو  تصاویری از اسلحه ، جنگ و مظاهر خشونت دیده شود. ( معنی خطرناک ترین تاتو را بخوانید )

نظرات

در ادامه بخوانید...

25 عکس از تاتو مخفی در سقف دهان

در

معنی تاتو

اگر همیشه آرزوی داشتن تاتو خاص و تاتو معنی دار دارید ، اما مطمئن نیستید که آیا می خواهید پوست خود را بطور دائم در مکان های قابل مشاهده تزریق کنید ، این ممکن است یک راه حل عالی برای شما باشد. ایندی ووت هنرمند تاتو بلژیکی تتو های مخفی را روی قسمت  پنهان بدن قرار می دهد که احتمالاً فقط دندانپزشک شما قادر به دیدن آن است . بله خالکوبی روی سقف دهان!

 

ویت ، که همچنین از هنرمندان سابق تاتو بدن است ، به مدت چهار سال مشغول کشف قسمتهای غیر متعارف بدن مانند پلک ، گوش یا لثه به عنوان بوم برای هنر تاتو معنی دار  خود است. وی برای کار در این منطقه ظریف و بسیار کوچک ، از یک تکنیک خاص استفاده می کند و به گفته مشتری های خود ، آنقدرها که به نظر می رسد دردناک نیست.  

این ایده چقدر جالب یا عجیب است؟ آیا می توانید یک تاتو کوچک روی سقف دهان خود انام می دهید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا تاتو مینیمالیسم طرفداران زیادی پیدا کرده است

در

خالکوبی مینیمالیسم همیشه رایج بوده و امروز طرفداران آن کم نشده ، بلکه برعکس محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این مربوط به همه زمینه های فعالیت است: طراحی داخلی ، موسیقی ، معماری ، مجسمه سازی و البته نقاشی روی بدن.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم روی گردن دختر

معنی تاتو مینیمال   تتو مینیمال چیست

تاتو به عنوان هنری مدرن امروز به سطح کیفی بالایی رسیده است: استادان  تاتو سبک مینیمال  شاهکارهایی با هر نوع پیچیدگی را ایجاد می کنند. می توانید با یک عکس به سالن بیایید و بعد از چند جلسه روی بدن شما دقیقا مثل عکس تاتو می شود.

معنی مینیمال

به نظر می رسد که نقاشی مینیمال بدن  باید ژانرهای دیگر را کاملاً جایگزین می کرد ، اما ما عکس این را مشاهده می کنیم - همراه با آنها ، تاتو های کوچک ساده یا  تاتو مینیمالیسم بسیار تقاضا دارند.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

 زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

 

کاربرد گسترده تاتو مینیمالیسم به تعدادی از عوامل بازمی گردد. اول از همه ، جمع و جور بودن است. تعداد کمی جرات انجام کارهای گسترده را دارند. هر کس دلایل خاص خود را برای این امر دارد: برخی از توجه بیش از حد می ترسند ، برخی دیگر شک دارند که آیا در آینده از طرح تاتو خسته نخواهند شد. تصاویر تاتو مینیمالیسم در این راستا اندازه کوچکی دارند که به شما امکان می دهد تاتو را در هر زمان با لباس بپوشانید.

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

 

نکته دوم درد است. شاید برای بعضی ها این مسخره به نظر برسد ، اما اکثر مردم از ترس درد ، وحشت دارند که به سالن آرایش بروند. با کشیدن تتو مینیمالیستی روی دست یا مکان دیگر ، بعید است که احساسات ناخوشایندی در شما ایجاد شود ، زیرا زمان استفاده از چنین کاری به طور متوسط ​​به نیم ساعت می رسد.

 

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو طرح مینیمال

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم بر روی مچ دست - عکس

 

آخرین عامل تطبیق پذیری آن است: ژانر خالکوبی مینیمالیسم برای هر دو جنس ایده آل است. در گستردگی شبکه ، می توانید تعداد زیادی گزینه برای انتخاب از بین آنها ، تاتو های مینیمالیستی زن و مرد پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید: یک تاتو مینیمال برای دختران و پسران باید منحصر به فرد باشد. اگر به یک هنرمند حرفه ای روی بیاورید ، تهیه یک طرح اصلی و منحصر به فرد برای شما یا ارائه یک تصویر موجود از ویژگی های مینیمالیسم ، با حفظ معنای اصلی آن ، کار دشواری نخواهد بود.

 

تاتو مینیمالیسم

 

 

تصویر خالکوبی مینیمالیسم روی مچ دست متداول ترین است. اما تصویر را می توان روی هر قسمت از بدن قرار داد: شانه ها ، سینه ، پشت ، پاها. 

تاتو مینیمالیسم برای مردان

در زیر عکس هایی از تاتو  مینیمالیستی مردان وجود دارد.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

طرح تتو mom

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم برای زنان

تاتو در سبک مینیمالیسم توسط دختران انتخاب می شود. اصولاً اینها تصاویر کوچکی از گل روی دست است - هم در مچ دست و هم در بازو.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو گل مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم روی مچ دست دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

روباه تتو شده به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

تاتو مینیمالیسم

تاتو به سبک مینیمالیسم روی پای دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

تاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم رو ی گردن دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

نقاشی مینیمال دست

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

790-1.jpg

تاتو روباه مینیمال

790.jpg

تاتو روباه مینیمال

790_52.jpg

طرح تاتو mom

123a77e74f6e6c3.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f6.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f65555.jpg

تاتو ماهی مینیمال

123a77e74f65555666.jpg

تاتو ماهی مینیمال

 

اگر دوست دارید معنی تتو مینیمال  را بدانید معنی خطرناک ترین تاتو  را کلیک کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو عدد رومی

در

تاتو عدد رومی

 

تاتو های اعدادی رومی از مدت ها قبل محبوب بوده اند. علاوه بر این واقعیت که تتو عدد می توانند تاریخ مهمی را برای فرد نشان دهند ، تتو تصاویر اعداد رومی نیز توجه ها را به خود جلب می کند.بیشتر اوقات ، با استفاده از سیستم عدد نویسی رومی ،  در تاتو آنها تاتو تاریخ تولد به رومی یا تاریخ مهم دیگری را نشان می دهند.

 

به عنوان مثال ، تاریخ تولد یک کودک ، یک عزیز با  تاتو اعداد رومی نشان داده می شود . برخی افراد از شماره های رومی برای  تاتو تاریخ تولد به یونانی و ترسیم تاریخ عروسی بر روی بدن  و یا خال‌کوبی اعدادی که به اعداد خوش شانسی معروف شده اند برای خود استفاده می کنند. توصیه می شود تاریخ خاطرات بد را تاتو نکنید.

تاتو تاریخ تولد به یونانی 

معنی تاتو اعداد رومی

تاتو عدد رومی


I - یک ، ویژگی های رهبری و قدرت را در یک فرد نشان می دهد. به عنوان یک قاعده ، چنین عدد رومی برای تتو توسط افراد موفق انتخاب می شود که به دیگران وابسته نیستند.


II - دو ، یک علامت نسبتاً خطرناک در تتو با اعداد رومی است ، زیرا ویژگی های مخالف را در یک شخص نشان می دهد. رحمت به خشم تبدیل می شود ، و بی عاطفی می تواند به مهربانی تبدیل شود.


III -  سه در نسخه رومی نشان دهنده رشد و تکامل یک شخص است. این تاتو به آشکار کردن استعدادها و مهارت های پنهان کمک می کند.


IV - چهار رومی نشان خواهد داد که صاحب تاتو سخت کوش و سازمان یافته است. او همیشه به هدف خود خواهد رسید ، و در برابر مشکلات تسلیم نخواهد شد.


V - پنج به شکل یک عدد رومی در تاتو ، به این معنی است که صاحب تصویر خوش بینانه در زندگی است ، و همچنین یک عاشق سفر است. این افراد همه چیز را از زندگی می گیرند.


VI - شش در نسخه رومی تاتو ، این نشانه یک خانواده قوی است. همچنین ، چنین تاتو نشان دهنده فداکاری به دوستی است.


VII - هفت ، که به شکل یک عدد رومی خال‌کوبی شده است ، یک فرد کنجکاو را نشان می دهد. این علامت به توسعه حس "ششم" کمک می کند ، بنابراین ، برخی از روانپزشکان تحت سلطه دقیق چنین تاتو هستند.


VIII - تتو هشت ، به عنوان یک شماره رومی بر روی بدن ، خوشبختی را برای صاحب خود به ارمغان می آورد ، به او رفاه و ثروت می بخشد.


IV - تتو نه تعداد طول عمر و همچنین یک عدد رومی در نظر گرفته می شود که به شما کمک می کند تا موانع موجود در کل مسیر زندگی را پشت سر بگذارید.


X - عدد رومی 10 به عنوان تاتو در نسخه رومی به معنای چرخه زندگی جدید است ، تجدید نظر در تمام دیدگاه های آنها.


بنابراین ، لازم نیست که تاریخ را با اعداد رومی تاتو کنید. شاید بهترین گزینه برای تاتو کردن، تاتو تاریخ تولد به رومی تعداد مشخصی باشد که به صورت یک عدد رومی روی بدن خال‌کوبی شده است.

 

تاتو اعداد رومی را در کدام قسمت بدن انجام دهید

تاتو عدد رومی

تاتو تاریخ عددی رومی روی دست . تاتو تاریخ تولد به رومی

 

در بیشتر مواقع ، اگر تاتو مربوط به تاریخ های به یاد ماندنی و شخصی باشد ، مثلاً روی دنده ها ، چنین تتو در آن قسمت از بدن که از دید دیگران پنهان است انجام می شود. اما قابل توجه است که برعکس ، بسیاری از دوستداران خال‌کوبی بدن سعی دارند تاتو های خود را به دیگران نشان دهند. بنابراین ، اغلب یک تتو عدد  با اعداد رومی مثل تاتو تاریخ تولد  به یونانی بر روی بازو ، مچ دست و انگشتان خال‌کوبی می شود.

 

تاتو عدد رومی

تاتو تاریخ تولد به رومی  روی دست.  تاتو تاریخ تولد به یونانی   .....طرح تاتو اعداد انگلیسی و تبدیل تاریخ تولد به یونانی

 

تاتو نماد قدرت و ثروت

 

تاتو نماد قدرت و ثروت

 خال‌کوبی تاج در درجه اول انتخاب افراد تشنه قدرت است. جنسیت فرد در اینجا مهم نیست. هم مردان و هم زنانی که تصویر تاج را به عنوان خال‌کوبی انتخاب می کنند، جاه طلب هستند و در تلاش برای داشتن قدرت واقعی هستند.

خال‌کوبی با پول معمولا توسط افرادی خال‌کوبی می شود که می خواهند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. تصاویر هر اسکناس یا سکه روی بدنه زیبا به نظر می رسد. چنین خال‌کوبی ها معمولا با نمادها یا کتیبه های دیگر ترکیب می شوند.

 

معنی تاتو 1998

تتو تاریخ      طرح تاتو اعداد انگلیسی

معنی تاتو 1998

تاتو تاریخ تولد به میلادی  در  تاتو 1998 سال ببر را به ارمغان می آورد ، سومین در چرخه زودیاک چینی 12 حیوانی. ببرها در سال های 2010، 1998، 1986، 1974، 1962، 1950 و غیره متولد شدند.

معنی تاتو 1994 

طرح تاتو تاریخ تولد     تتو عدد    طرح تاتو اعداد انگلیسی

معنی تاتو 1994 

تاتو تاریخ تولد  در سال سگ برای افرادی که در سال های 1946، 1958، 1970، 1982، 1994، 2006 و 2018 متولد شده اند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سگ تحت نشانه های وفاداری و اضطراب متولد می شود.

معنی تاتو 1996
معنی تاتو 1999

اعداد معنی دار برای تاتو

سال چینی خرگوش چهارمین سال از چرخه 12 ساله حیوانات زودیاک چینی است. داستان قدیمی چینی پشت این ماجرا این بود که امپراتور یشم دستور مسابقه ای را داد تا 12 حیوان را به عنوان نگهبان شخصی او انتخاب کنند. حیوانات به ترتیب چرخه وارد شدند.متولدین سال خرگوش در سال های 1939، 1951، 1963، 1975، 1987، 1999، 2011 یا 2023 متولد شده اند.

 

تاتو عدد رومی
طرح تاتو عدد . تاتو عددی رومی  روی سینه

 

تاتو عدد رومی
  تاتو تاریخ تولد به یونانی   اعداد رومی بر روی دست دختر عکس تاتو عدد رومی بر روی مچ دست با گل رز

 

تاتو عدد رومی

تتو تاریخ تولد     تبدیل تاریخ تولد به یونانی

تاتو عدد رومی

تاتو با اعداد رومی روی انگشت

1616240531_34-p-tatu-s-datoi-svadbi-34.jpg

تاتو تاریخ تولد روی انگشت  تاتو تاریخ تولد

 

تاتو عدد رومی
تاتو زن و شوهر با تاریخ با اعداد رومی روی مچ دست 

 

تاتو عدد رومی

تاتو به شکل اعداد رومی بر روی بازو

 

تاتو عدد رومی

تاتو عدد . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

 

تاتو عدد رومی

تاتو اعداد لاتین . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

 

تاتو عدد رومی

تاتو رومی . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

به طور کلی ، تتو اعداد رومی که با یک قلم زیبا تراش خورده اند  ، در هر قسمت از بدن مناسب به نظر می رسند.

 

بهترین مکان برای نوشتن کتیبه ای به زبان لاتین کجاست

111111111111111111.jpg


هر ساله افراد بیشتری به دنبال کتیبه های خال‌کوبی لاتین همراه با ترجمه هستند. از نظر محبوبیت ، عبارات به زبان لاتین برای سالهای متمادی در یکی از مکانهای اصلی باقی مانده است و حتی هیروگلیف ، پرندگان و گربه های متنوع . این قابل درک است: اگر از "گربه ها" و "پرندگان" به عنوان مهر استفاده می شود ، کتیبه های لاتین زیبا و اصلی به نظر می رسند. البته ، اگر خال‌کوبی های لازم را از قبل پیدا کنید ، کتیبه های لاتین همراه با ترجمه و بدانید که در کجا زیبا به نظر می رسند.

پسران کجای بدن  خال‌کوبی  کنند

tatu-cifry23.jpg

تاتو رومی

عبارات بزرگ به لاتین به بهترین شکل در بازوی مرد و همچنین بر روی دستان او دیده می شوند:

در طول کل از آرنج تا دست.
از بازو تا آرنج ؛
خم شدن در اطراف دو سر بازویی و تغییر وضعیت به عضله سه سر
عبارات لاتین استفاده شده در امتداد ستون فقرات و زیر تیغه های شانه زیبا به نظر می رسند. ماهیچه ها و گردن برای چنین خال‌کوبی هایی مناسب هستند ، اما باید مراقب موارد زیر باشید: همه کارفرمایان از خال‌کوبی های این منطقه استقبال نمی کنند.

می توانید کتیبه های یونانی برای تاتو را در انتهای مقاله مشاهده کنید.

دختران کجای بدن  خال‌کوبی  کنند

tatu-cifry12.jpg

تاتو رومی

خال‌کوبی های دختران به زبان لاتین بیشتر ظریف و مرموز هستند. بنابراین ، بهتر است چنین مکانی را روی بدن انتخاب کنید تا خال‌کوبی نه تنها مناسب به نظر برسد ، بلکه جالب نیز باشد ، توجه را به خود جلب کند.

این حروف در مچ دست و مچ پاهای نازک زنان به بهترین شکل دیده می شود. جذاب و فریبنده - در:

کمر
باسن
شکم
سینه
ترقوه؛
گردن؛
بالای تیغه های شانه
کتیبه های نزدیک پا جالب به نظر می رسند ، با این حال ، می توان بخشی از آن را پاک کرد. در آخرین روند مد - عبارات روی انگشتان ، اما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خال‌کوبی در حین ترمیم ، آنها باید توسط یک استاد باتجربه اجرا شوند.

 

tatu-cifry05.jpg

تاتو رومی 

معنی تاتو ساعت یونانی

tatoo8.jpg

در یک خال‌کوبی هنری، یک ساعت به سبک قدیمی و همیشه با جزئیات تزئینی زیادی به تصویر کشیده می شود. چنین ترکیب شیک به دکوراسیون واقعی بدن انسان تبدیل می شود. معنی خال‌کوبی ساعت اول از همه ، چنین تتو نمادی از گذرا بودن زندگی و همچنین تجربه زندگی است. نبود عقربه یا صفحه شکسته به معنای اتلاف وقت است.

 

خال‌کوبی ساعت شنی بسیار محبوب است. آنها نماد ماهیت چرخه ای وجود و گریزان بودن زمان هستند که به نظر می رسد از بین انگشتان شما می لغزد. پیام این نقاشی یادآوری مرگ و میر انسان و گذرا بودن زندگی است.

 

گزینه های طراحی برای خال‌کوبی که یک ساعت را به تصویر می کشد: برای طرح های سیاه و سفید - نقاشی های در مقیاس بزرگ به سبک رئالیسم یا سیاه و خاکستری.

آنها گل های رز، پروانه ها و کمتر جمجمه را به تصویر می کشند. برای طرح های رنگی - خال‌کوبی با سبک تهاجمی بودن نقاشی با ضربه های قرمز هرج و مرج و تصاویر کلاغ ها تأکید می شود.

خال‌کوبی که یک ساعت را نشان می دهد همیشه در مقیاس بزرگ است، بنابراین روی شانه ها، سینه و "دست" قرار می گیرد. خال‌کوبی به سبک یونانی اغلب منعکس کننده فرهنگ غنی، اساطیر و تاریخ یونان باستان است. این خال‌کوبی ها می توانند شامل عناصر مختلفی مانند خدایان و قهرمانان، نمادها، جزئیات معماری و غیره باشند.

 

ایده های محبوب برای خال‌کوبی به سبک یونانی خدایان و الهه های یونانی : زئوس، آتنا، آپولون، آرتمیس، هرا و دیگران را می توان در پرتره های دقیق یا صحنه هایی از اسطوره به تصویر کشید. قهرمانان و موجودات اساطیری : هرکول، مدوسا، مینوتور، پگاسوس و دیگران. ستون‌های یونانی و جزئیات معماری : به عنوان مثال، ستون‌های دوریک، یونی یا کورنتی. نمادها و متن : کلیدهای یونانی، پیچ و خم، یا حتی متن یونانی مانند نقل قول های فلسفی یا قطعاتی از آثار باستانی.

 

صحنه‌هایی از اسطوره‌ها : قسمت‌هایی از اسطوره‌های معروف، مانند نبرد جنگ تروا، 12 کار هرکول یا سفر اودیسه. مجسمه ها : تصاویر مجسمه های معروف یونانی مانند "Discobolus" یا "Venus de Milo". نمادهای نجومی و زودیاک : به عنوان مثال، صورت های فلکی یا سیاراتی که به نام خدایان یونانی نامگذاری شده اند. فلسفه یونانی : تصاویری از فیلسوفان بزرگ یونانی مانند سقراط، افلاطون یا ارسطو، شاید با نقل قول ها یا نمادهایی مرتبط با آموزه های آنها. هنگام انتخاب یک خال‌کوبی به سبک یونانی، توجه به جزئیات و نمادپردازی مهم است تا خال‌کوبی نه تنها زیبا به نظر برسد، بلکه معنای مورد نظر را نیز منتقل کند. کار با یک هنرمند خال‌کوبی با تجربه که هنر و فرهنگ یونانی را درک می کند به شما کمک می کند تا یک طرح منحصر به فرد و هنرمندانه اجرا شده ایجاد کنید.

کتیبه های یونانی برای تاتو

تاتو رومی با معنی

از زندگی استفاده کن ، خیلی زودگذر است.
عاشقان دیوانه اند.
عشق همه چیز را تسخیر می کند.
عشق ، مانند یک اشک ، از چشم متولد می شود ، بر قلب می افتد.

من آماده گوش دادن به حماقت هستم ، اما اطاعت نمی کنم.
زمان مفیدترین مشاور یک شخص است.
اعمال از کلمات قویتر هستند.
هوشیار باشید اعتماد کن ، اما ببین به کی اعتماد داری
انسانها تمایل به اشتباه دارند.
من از یک نفر متنفر نیستم ، اما از رذایل او متنفرم.
صورت آینه روح است.
خشم آغاز جنون است.
گرگ کت خود را تغییر می دهد ، نه ماهیت خود را.
دود بدون آتش وجود ندارد.
بهترین مشاوران مردگان هستند.
زندگی یک سفر است.
هرکس که سکوت کند موافق محسوب می شود.

نظرات

۱۴۰۰/۴/۹تاتو اعداد رومی معمولاً توسط افرادی انجام می شود که می خواهند یک تاریخ مهم را بر روی بدن خود حک کنند.

۱۴۰۲/۶/۱۸تاتو نماد قدرت و ثروت .................. تاتو نماد قدرت و ثروت خالکوبی تاج در درجه اول انتخاب افراد تشنه قدرت است. جنسیت فرد در اینجا مهم نیست. هم مردان و هم زنانی که تصویر تاج را به عنوان خال کوبی انتخاب می کنند، جاه طلب هستند و در تلاش برای داشتن قدرت واقعی هستند خالکوبی با پول معمولا توسط افرادی خالکوبی می شود که می خواهند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. تصاویر هر اسکناس یا سکه روی بدنه زیبا به نظر می رسد. چنین خالکوبی ها معمولا با نمادها یا کتیبه های دیگر ترکیب می شوند.

در ادامه بخوانید...