معنی تاتو رعد و برق با عکس و توضیحات

تاتو رعد و برق

تاتو رعد و برق       تاتو رعد و برق رو دست

 

جلوه های متعددی از قدرت طبیعت وجود دارد ، و هیجان انگیزترین آن به شکل آتش بازی الکتریکی که با رعد و برق همراه است ، برق چشم نواز خیره کننده ای از نور آبی-سفید است که به نظر می رسد مانند شکاف در آسمان است و گویی توسط موج چوب جادویی ، در چند ثانیه ، رعد و برق باورنکردنی و کر کننده ای از نزدیک می گذرد. ​​... رعد و برق یک شب تاریک ، سرد و بارانی را برای لحظه ای به نور روز تبدیل می کند. این یک نماد قدرتمند برای طرح تاتو رعد و برق است.

 

تاتو رعد و برق

تاتو رعد و برق

 

معنی تاتو رعد و برق

یک تاتو  زیبا و خارق العاده از صاعقه ، افراد سرسخت و غیرمعمول را متمایز می کند. این پدیده طبیعی دارای قدرت باورنکردنی است که می تواند به عنوان انرژی خلاق و مخرب عمل کند.

معنی تاتو رعد و برق
امروزه نماد رعد و برق بیشتر با جریان الکتریکی همراه است تا با تجلی قدرت الهی. تاتو طرح رعد برق  با نقاط قوت زیادی در یک شخص متمایز می شود ،  و  معنی تاتو رعد و برق  شامل موارد زیر است: 

هدفمند بودن ؛
خودکفایی ؛
مهارت های رهبری ؛
اراده قوی؛
میل به قدرت ؛
چشم انداز خارق العاده ای از جهان ؛
خودخواهی سالم
چنین افرادی با وجود شرایط اطراف می توانند میلیون ها نفر را رهبری کرده و به اهداف خود برسند.

 

تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق


عکس های خالکوبی های رعد و برق ، که در همه جا یافت می شود ، تاتو رعد و برق در طرح ها و مقیاس های مختلف متفاوت است. به همین دلیل این سوال که کدام قسمت از بدن را می توان را تاتو رعد و برق کرد مستقیماً به اندازه طرح و وجود یا عدم وجود جزئیات بیشتر طرح تاتو رعد و برق  بستگی دارد.

 

تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

 

امروزه ،  تتو رعد و برق   توسط افراد مستقل انجام می شود ، تلاش برای قدرت ، پرانرژی ، تفکر خارج از چارچوب و غافلگیر کننده است.

بیشتر رعد و برق توسط مردان اعمال می شود. به تازگی ، زنان نیز عاشق رعد و برق شده اند و صاعقه ای را به شکل Z کوچک بر روی بازو یا پا اعمال می کنند.

اکثر اسطوره ها درباره خدایان و الهه ها و همچنین سایر موجودات اساطیری که از صاعقه به عنوان سلاح استفاده می کردند ، صحبت می کنند. مردم در برابر قدرت وحشتناک و مخرب و جادوی رعد و برق بی دفاع بودند. آنها تحت تأثیر برخورد صاعقه به درختان و زمین قرار گرفتند و صحنه های ویرانی عظیمی را پشت سر گذاشتند. صاعقه به درختان برخورد کرد که منجر به آتش سوزی آنها شد ، سنگ های کامل را شکست ، شن ها را آب کرد و اگر شخصی در این نزدیکی بود ، احتمالاً منجر به مرگ او شد.

 

تاتو رعد و برق

خالکوبی رعد و برق

 

رعد و برق در افسانه

معنی تاتو صاعقه

از زمان های بسیار قدیم ، مردم صاعقه را روی هر سطح اطراف تصویر می کردند. بعداً ، این نقاشی ها نوعی نمونه اولیه برای ایجاد طرح تاتو رعد و برق یا تاتو صاعقه بود.

بسیاری از افسانه ها با این تصویر مرتبط بودند و اعتقاد بر این بود که تخلیه الکتریکی آسمانی چیزی بیش از سیگنالی از طرف خدایان است که سعی می کنند آنها را از وقایع قریب الوقوع ، اغلب با ماهیت منفی ، مطلع کنند. افرادی که بر اثر صاعقه مورد اصابت قرار گرفتند و زنده ماندند ، افراد خاصی محسوب می شدند. اغلب آنها با توانایی های جادویی و ارتباط با نیروهای دیگر جهان شناخته می شدند. مردم برای مشاوره نزد آنها می رفتند و تقاضای برکت می کردند.تاتو رعد و برق نماد باروری و انرژی بی پایان است.

معنی تاتو رعد و برق

رعد و برق مدتهاست که نماد قدرت خدایان است. در میان یونانیان ، سلاح اصلی زئوس ، پدر همه خدایان ، دقیقاً رعد و برق بود. رعد و برق نماد قدرت بود و از آنجا که رعد و برق پدیده ای غیرقابل پیش بینی بود ، همچنین نمادی از هوی و هوس خدایان بود. از آنجا که رعد و برق اغلب همراه باران است ، رعد و برق نیز نمادی از باروری در نظر گرفته می شد و باران عنصری کلیدی برای برداشت موفق محصول بود. برخی فرهنگ ها رعد و برق را با مرد و خورشید و زن را با زمین مشخص کردند.

 

در اساطیر رومی ، پدر همه خدایان ، مشتری خدای آسمان و رعد و برق بود.

در افسانه های اسکاندیناوی ، ثور خدای رعد و برق بود. هر بار که چکش قدرتمند او  به هدفی اصابت می کرد ، صاعقه به بیرون پرتاب می شد.

رعد و برق نماد نور حقیقت است.

 

تاتو رعد و برق

تاتو رعدوبرق

 

در بسیاری از فرهنگ های آسیایی ، اعتقاد بر این بود که اژدهای پرنده باعث رعد و برق می شود و بالهای خود را به فلس می مالد. تتو رعد و برق اغلب در خالکوبی های ژاپنی برای نشان دادن اژدهای پرنده در آسمان استفاده می شود.

نزدیک به دوران مدرن ، صاعقه به شکل  تتو رعد برق  توسط ملوانان اعمال شد. برای آنها ،  تتو رعد  نوعی حرز در برابر مظاهر طبیعت مادر محسوب می شد.

1fb2995ee12c02edc07470a3f216e10d7ffe978b_original.jpeg

خالکوبی با خودکار پسرانه

 

تتو با خودکار

برای ایجاد یک خال کوبی ساده اما زیبا با خودکار به ابزار زیر نیاز دارید:
قلم ژل سیاه یا هر رنگ دیگری؛
پارچه یا اسفنج مرطوب؛
مایع حاوی الکل؛
طرح تتو؛
موم شمع؛
اسپری مو با ماندگاری طولانی.
چگونه با خودکار خالکوبی کنیم؟ همه چیز در اینجا بسیار ساده است:
یک طرح گام به گام بر روی کاغذ ردیابی ساخته می شود (یا می تواند یک شابلون انتقال آماده از فروشگاه باشد) که با دقت با جوهر کشیده می شود.
روی پوست تمیز و خشک بمالید، قسمت رویی را با یک پارچه نمدار کمی مرطوب کنید.
بعد از 3 دقیقه می توانید کاغذ طرح را بلند کرده و الگوی حک شده روی پوست را با قلم ژل بکشید.
خطوط اضافی را می توان به راحتی با الکل پاک کرد. جوهر باید کاملاً خشک شود، چند ساعت طول می کشد.
برای اطمینان از ماندگاری بیشتر الگو و عدم شسته شدن فوراً با آب، باید آن را با اسپری مو بپاشید و مقدار کمی پارافین ذوب شده را از شمع به پوست بمالید. این یک فیلم ضد آب نازک و نامرئی ایجاد می کند.
انتخاب مکان برای استفاده از خال کوبی با شکنندگی طرح و نیاز به اعمال آن بر روی خود تعیین می شود. این مکان باید مکانی باشد که مکرراً با آب تماس نداشته باشد یا به لباس ساییده شود. با این حال، ساده ترین راه این است که یک خالکوبی روی بازوی خود با یک خودکار انجام دهید.

 

 

تاتو رعد و برق روی گردن

nek.jpg

 

طرح خام تاتو رعد و برق

222.jpg

 

طرح خام تاتو رعد و برق

1679656034_phonoteka-org-p-shrift-molniya-art-pinterest-7.jpg

علامت رعد و برق

معنی تاتو رعد و برق
طرح تاتو رعدوبرق  می تواند به معنی محاکمه عادلانه و جبران گناهان باشد. همچنین ، معنای خالکوبی رعد و برق مشخص کننده روشنایی خلاق و معنوی یا آشکار شدن روح و قدرت ذهن است. زیگزاگ ها به شکل رعد و برق نماد ارتباط بین زندگی و مرگ ، ایجاد و نابودی ، ابدیت و تلاش در طول زمان هستند. بیشتر اوقات ، خالکوبی رعد و برق روی بازو قرار می گیرد ، هم به شکل خالص آن و هم در ابرها شلیک می شود.

- رعد و برق در خالص ترین شکل خود - شخصیت محکم ، قدرت معنوی.

-تتو  رعد و برق و ابر به معنای دخالت خداوند است.

 

 

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • JamesEluro 464 :

  معنی تاتو رعد و برق ........ خال کوبی که این پدیده طبیعی را به تصویر می کشد بسیار محبوب است. با این حال، برخی معانی متفاوتی را در آن قرار می دهند. منابع معنی تتو رعد برق در زیر فهرست شده است:........... معنی تتو رعد و برق .....خشم. این معنا از دوران باستان سرچشمه می گیرد که صاعقه را مظهر خشم خدایان می دانستند. این پدیده می تواند هم نشان دهنده خشم صاحب تصویر باشد و هم نشان دهنده هدیه سرنوشت باشد....... قدرت. فردی که چنین خالکوبی را انتخاب می کند مستعد داشتن قدرت است، او تلاش می کند تا نوعی قدرت را به دست آورد تا اولین شود......... معنی تاتو صاعقه ....نماد باروری این معنا نیز از زمان هایی می آید که خشکسالی طولانی می توانست به قحطی مردم منجر شود. از این رو صاعقه به عنوان پیام آور و همراه باران، با شادی مواجه شد ........... صداقت. رعد و برق اغلب با صداقت همراه است، مانند حقیقت، می تواند بسیار خشن، گاهی اوقات ترسناک باشد. فردی با تاتو رعد و برق تمایلی به پنهان کردن چیزی ندارد. اما از دیگران هم همین انتظار را دارد....... طرح تاتو صاعقه ......این مستقیماً با نوع رعد و برق مرتبط است. چنین شخصی به سرعت به متخلفان واکنش نشان می دهد، می تواند چیزهای ناخوشایند زیادی بگوید، اما به سرعت از عمل خود پشیمان می شود. مقابله با اینها سخت است. با این حال، فردی که طرح تاتو صاعقه را برای خالکوبی انتخاب کرده است، هرگز پشت سر دیگران عمل نمی کند. او همه چیز را مستقیماً در چهره طرف مقابل بیان خواهد کرد . از او نباید انتظار اعمال زشت داشت.

  1401/2/5 12:30
 • JamesEluro 464 :

  هرکسی که تصمیم می گیرد خود را با طرح تاتو رعد و برق خالکوبی کند، سعی می کند تمام انرژی مرتبط با آن را به خود منتقل کند. چنین الگویی می تواند معانی منفی و مثبت داشته باشد.

  1401/2/5 12:32
 • JamesEluro 464 :

  برای مدت طولانی، رعد و برق که در آسمان ظاهر می شد، مظهر سلطه و شرارت خدایان خشمگین بود. در دستان موجودات مختلف، رعد و برق یک سلاح واقعی بود . مکانی که توسط صاعقه زده شده بود مقدس محسوب می شد. در عین حال، عواقب جنایات یک پدیده طبیعی - انواع تخریب - چندان مهم نبود. به طور کلی پذیرفته شده بود که اگر رعد و برق شخصی را بکشد، پس او توسط خدا مشخص شده است. در نماد رعد و برق ، مردم پدیده خاصی را می دیدند که طبیعت ناراضی است و تیرهایی با رعد و برق پرتاب می کند.

  1401/2/5 12:34
 • JamesEluro 464 :

  تتو رعد و برق و چتر اگر از طرف دیگر به همه چیز نگاه کنید، رعد و برق نشان دهنده محصولی غنی است، زیرا اغلب با باران همراه بود و همانطور که می دانید برای باروری لازم است.

  1401/2/5 12:35
 • JamesEluro 464 :

  برای برخی از مردم، تتوی رعد و برق به معنای حقیقت است، زیرا، مانند این پدیده طبیعی، می تواند بسیار تیز و در عین حال ترسناک باشد. مردم همیشه از نگاه کردن به آسمان نصف شده توسط رعد و برق می ترسیدند.

  1401/2/5 12:36
 • JamesEluro 464 :

  تاتو رعدوبرق زیگزاگ روی سینه نشان دهنده باروری، انرژی، مبارزه، قدرت و حتی مرگ است. یک تصویر پوشیدنی دیدنی و جذاب به شکل رعد و برق اغلب توسط مردان ترجیح داده می شود. اما اغلب تاتو طرح رعد و برق زیبا روی بدن زن دیده می شود. چنین تاتو صاعقه به این معنی است:... انرژی........ قدرت..... مبارزه کردن......... زور....... خطر......... رمز و راز............ غیر قابل پیش بینی بودن............. شجاعت............

  1401/2/5 13:02
 • JamesEluro 464 :

  در حال حاضر، تتو صاعقه توسط افرادی استفاده می شود که خودکفا، پرانرژی، با تفکر خارق العاده، تلاش برای قدرت با اراده زیاد و با غیر منتظره بودن خود متمایز می شوند. چنین افرادی همیشه در کانون توجه هستند، مورد احترام و احترام اطرافیان هستند.

  1401/2/5 13:08
 • JamesEluro 464 :

  گذشتگان بر این باور بودند که خداوند صاعقه فرستاد و از مردم به خاطر نافرمانی آنها خشمگین شد. اما در عین حال به افرادی که صاعقه زده شده بودند، احترام می گذاشتند، زیرا چنین رویدادی را نشانه ای از خود خدا می دانستند. رعد و برق مورد احترام کشاورزان قرار گرفت، زیرا باران را همراهی می کرد و باران نیز به نوبه خود نوید سالی پربار را می داد.

  1401/2/5 13:10

بیشتر بخوانید