معنی تاتو رعد و برق با عکس و توضیحات

تاتو رعد و برق

تاتو رعد و برق

 

جلوه های متعددی از قدرت طبیعت وجود دارد ، و هیجان انگیزترین آن به شکل آتش بازی الکتریکی که با رعد و برق همراه است ، برق چشم نواز خیره کننده ای از نور آبی-سفید است که به نظر می رسد مانند شکاف در آسمان است و گویی توسط موج چوب جادویی ، در چند ثانیه ، رعد و برق باورنکردنی و کر کننده ای از نزدیک می گذرد. ​​... رعد و برق یک شب تاریک ، سرد و بارانی را برای لحظه ای به نور روز تبدیل می کند. این یک نماد قدرتمند برای طرح تاتو رعد و برق است.

معنی تاتو رعد و برق 

یک تاتو  روشن و خارق العاده از صاعقه ، افراد سرسخت و غیرمعمول را متمایز می کند. این پدیده طبیعی دارای قدرت و قدرت باورنکردنی است که می تواند به عنوان انرژی خلاق و مخرب عمل کند.

تفسیر تاریخی تاتو رعد و برق 

از زمان های بسیار قدیم ، مردم صاعقه را روی هر سطح اطراف تصویر می کردند. بعداً ، این نقاشی ها نوعی نمونه اولیه برای ایجاد طرح تاتو رعد و برق بود.

بسیاری از افسانه ها با این تصویر مرتبط بودند و اعتقاد بر این بود که تخلیه الکتریکی آسمانی چیزی بیش از سیگنالی از طرف خدایان است که سعی می کنند آنها را از وقایع قریب الوقوع ، اغلب با ماهیت منفی ، مطلع کنند. افرادی که بر اثر صاعقه مورد اصابت قرار گرفتند و زنده ماندند ، افراد خاصی محسوب می شدند. اغلب آنها با توانایی های جادویی و ارتباط با نیروهای دیگر جهان شناخته می شدند. مردم برای مشاوره نزد آنها می رفتند و تقاضای برکت می کردند.تاتو رعد و برق نماد باروری و انرژی بی پایان است.

 

تاتو رعد و برق

تاتو رعد و برق

معنی تاتو رعد و برق
امروزه نماد رعد و برق بیشتر با جریان الکتریکی همراه است تا با تجلی قدرت الهی. تاتو طرح رعد برق  با نقاط قوت زیادی در یک شخص متمایز می شود ،  و  معنی تاتو رعد و برق  شامل موارد زیر است: 

هدفمند بودن ؛
خودکفایی ؛
مهارت های رهبری ؛
اراده قوی؛
میل به قدرت ؛
چشم انداز خارق العاده ای از جهان ؛
خودخواهی سالم
چنین افرادی با وجود شرایط اطراف می توانند میلیون ها نفر را رهبری کرده و به اهداف خود برسند.

 

تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق


عکس های خالکوبی های رعد و برق ، که در همه جا یافت می شود ، در طرح ها و مقیاس های مختلف متفاوت است. به همین دلیل این سوال که کدام قسمت از بدن را می توان خال کوبی کرد مستقیماً به اندازه طرح و وجود یا عدم وجود جزئیات بیشتر بستگی دارد.

 

تاتو رعد و برق

طرح تاتو رعد و برق

 

امروزه ،  تتو رعد و برق   توسط افراد مستقل انجام می شود ، تلاش برای قدرت ، پرانرژی ، تفکر خارج از چارچوب و غافلگیر کننده است.

بیشتر رعد و برق توسط مردان اعمال می شود. به تازگی ، زنان نیز عاشق رعد و برق شده اند و صاعقه ای را به شکل Z کوچک بر روی بازو یا پا اعمال می کنند.

اکثر اسطوره ها درباره خدایان و الهه ها و همچنین سایر موجودات اساطیری که از صاعقه به عنوان سلاح استفاده می کردند ، صحبت می کنند. مردم در برابر قدرت وحشتناک و مخرب و جادوی رعد و برق بی دفاع بودند. آنها تحت تأثیر برخورد صاعقه به درختان و زمین قرار گرفتند و صحنه های ویرانی عظیمی را پشت سر گذاشتند. صاعقه به درختان برخورد کرد که منجر به آتش سوزی آنها شد ، سنگ های کامل را شکست ، شن ها را آب کرد و اگر شخصی در این نزدیکی بود ، احتمالاً منجر به مرگ او شد.

 

تاتو رعد و برق

خالکوبی رعد و برق

رعد و برق در افسانه

معنی تاتو صاعقه

رعد و برق مدتهاست که نماد قدرت خدایان است. در میان یونانیان ، سلاح اصلی زئوس ، پدر همه خدایان ، دقیقاً رعد و برق بود. رعد و برق نماد قدرت بود و از آنجا که رعد و برق پدیده ای غیرقابل پیش بینی بود ، همچنین نمادی از هوی و هوس خدایان بود. از آنجا که رعد و برق اغلب همراه باران است ، رعد و برق نیز نمادی از باروری در نظر گرفته می شد و باران عنصری کلیدی برای برداشت موفق محصول بود. برخی فرهنگ ها رعد و برق را با مرد و خورشید و زن را با زمین مشخص کردند.

 

در اساطیر رومی ، پدر همه خدایان ، مشتری خدای آسمان و رعد و برق بود.

در افسانه های اسکاندیناوی ، ثور خدای رعد و برق بود. هر بار که چکش قدرتمند او  به هدفی اصابت می کرد ، صاعقه به بیرون پرتاب می شد.

رعد و برق نماد نور حقیقت است.

 

تاتو رعد و برق

تاتو رعدوبرق

 

در بسیاری از فرهنگ های آسیایی ، اعتقاد بر این بود که اژدهای پرواز باعث رعد و برق می شود و بالهای خود را به فلس می مالد. رعد و برق اغلب در خالکوبی های ژاپنی برای نشان دادن اژدهای پرنده در آسمان استفاده می شود.

نزدیک به دوران مدرن ، صاعقه به شکل   تتو رعد برق  توسط ملوانان اعمال شد. برای آنها ،  تتو رعد  نوعی حرز در برابر مظاهر طبیعت مادر محسوب می شد.

معنی تاتو رعد و برق
طرح تاتو رعدوبرق  می تواند به معنی محاکمه عادلانه و جبران گناهان باشد. همچنین ، معنای خالکوبی رعد و برق مشخص کننده روشنایی خلاق و معنوی یا آشکار شدن روح و قدرت ذهن است. زیگزاگ ها به شکل رعد و برق نماد ارتباط بین زندگی و مرگ ، ایجاد و نابودی ، ابدیت و تلاش در طول زمان هستند. بیشتر اوقات ، خالکوبی رعد و برق روی بازو قرار می گیرد ، هم به شکل خالص آن و هم در ابرها شلیک می شود.

- رعد و برق در خالص ترین شکل خود - شخصیت محکم ، قدرت معنوی.

-تتو  رعد و برق و ابر به معنای دخالت خداوند است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید