معنی تاتو 69

در
معنی تاتو 69
 

خالکوبی عدد بسیار محبوب هستند. علاوه بر این ،تاتو عدد هم در مینیاتورهای نمادین و هم در طرح های بزرگ و روشن و موثر بر روی پوست اجرا می شوند. در هر صورت ، خالکوبی اعداد روی پوست همیشه نه تنها یک زیور ، بلکه یک نماد خاص نیز هستند. معنی تاتو 69 را در نظر بگیرید.

معنی تاتو 69

اول از همه ، 69 دو عدد آینه معکوس هستند که به عنوان نماد اصلی علامت زودیاک سرطان شناخته می شوند. البته ، اغلب طرح تاتو 69 توسط افرادی که در این علامت متولد شده اند انتخاب می شود. چنین خالکوبی هایی ، به طور معمول ، نمادین کوچکی هستند و اغلب در مچ دست اعمال می شوند. این نماد روی پوست بلافاصله نشان می دهد که شخص بر اساس علامت زودیاک چه کسی است و معتقد به فال و طالع بینی است.

 

معنی خالکوبی شماره 69 به تصویر خاص بستگی دارد. اول از همه ، با علامت زودیاک صورت فلکی سرطان ارتباط دارد زیرا شبیه پنجه است. بنابراین با این نمادگرایی ، می توان تصویر را به همان شیوه تلطیف کرد. از سوی دیگر ، این تصویر گونه ای از شخصیت بی نهایت است. و البته ، در آن می توانید نمونه اولیه نماد یین -یانگ را ببینید - تعادل انرژی زنانه و مردانه ، وحدت زنانه و مردانه.

 

اگر در صورت فلکی سرطان متولد شده اید ، تاتو 69 طلسم شما می شود. تاتو 69 به شما کمک می کند تا با مشکلات زندگی کنار بیایید و ویژگی های درونی خود را نشان دهید: اعتماد به نفس و قاطعیت ، استقامت و شجاعت در تصمیم گیری. خالکوبی به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید و در همه زمینه های زندگی موفق شوید.

 

معنی تاتو 69

       نماد برج سرطان ،  تاتو 69 روی شانه              خالکوبی برج سرطان(خرچنگ) در نزدیک ماه با گل            تاتو صورت فلکی سرطان روی مچ دست 


هر کس ارتباط خود را با عدد 69 دارد. شاید برای کسی معنی خاص و شخصی خود را داشته باشد. در این حالت ، یک کتیبه مشخص یا تصاویر اضافی می تواند به اعداد اضافه شود. شما می توانید یک خال کوبی با شماره هم در مینیاتور و هم در حجم زیاد بسازید. به عنوان مثال ، کتیبه ها و اعداد بزرگ شیک در سبک حروف که امروزه رایج است بسیار جالب به نظر می رسند. این ایده را می توان روی کل ساق پا یا ساعد اعمال کرد. مهم است که یک هنرمند خالکوبی باتجربه پیدا کنید که به شما بگوید چگونه می توانید ایده را به بهترین نحو زنده کنید ، با چه چیزی می توان آن را ترکیب کرد و در کجا از آن استفاده کرد. و در جستجوی یک فونت جالب ، می توانید به کاتالوگ خالکوبی های ما با کتیبه ها مراجعه کنید.

 
تاتو زودیاک سرطان می تواند تبدیل به کارت ویزیت یک فرد شود یا طلسم او ، طلسم مادام العمر باشد. هر کس معنای خالکوبی را برای خود تعیین می کند ، با این حال ، نماد نقاشی روی بدن هنوز باقی است و این علامت به نحوی بر زندگی صاحب تتو 69  تأثیر می گذارد.
 
معنی تاتو 69
برج سرطان به شکل گل                   خالکوبی برج سرطان روی دست                             خالکوبی برج سرطان با تاریخ تولد
تاتو گل برج سرطان                                        تاتو نشانه زودیاک روی بازو                                               برج سرطان و تاریخ تولد
 
معنی تاتوی 69 به طور مستقیم با نظریه های منشاء نماد مرتبط است. طبق یکی از نسخه ها ، خالکوبی زودیاک سرطان نماد رازداری است ، که با جهت همه عناصر علامت به سمت داخل نشان داده می شود. از طرف دیگر ، همین نماد می تواند نشان دهنده حرکت و توسعه مداوم ، هماهنگی مطلق و خودشناسی باشد که با عدد 69 و شباهت آن با علامت بی نهایت همراه است. اعتقاد بر این است که خالکوبی علامت زودیاک سرطان برای یک دختر می تواند بارداری و مادر شدن طولانی مدت را به ارمغان آورد. بنابراین ، چنین طرح می تواند توسط زنان متولد شده با یک علامت متفاوت نیز پر شود. این معنا با آموزش باطنی فوق الذکر و یکی از تفاسیر نماد همراه است.
 
معنی تاتو 69
 
خالکوبی با تصاویری از علائم زودیاک نیز تأثیر جادویی دارد. خالکوبی علامت سرطان می تواند فرد را شجاع تر ، قوی تر ، با اعتماد به نفس بیشتر و محکم در تصمیم گیری های خود کند. یک طرح تاتو 69  به درستی اعمال شده نیز به لطف تأثیر بر سرنوشت صاحب آن و همراهی او در طول زندگی ، امکانات جدیدی را باز می کند.
 
چه نوع طرحی را انتخاب می کنید - نمادی از علامت زودیاک ، تصویری از صورت فلکی ، سرطان واقع بینانه یا کتیبه - عملاً بر معنی و نماد خال کوبی تأثیر نمی گذارد. فقط باید توجه داشت که هنگام پر کردن حیوان ، نقاشی باید با عناصری تکمیل شود که نشان می دهد خالکوبی متعلق به طالع بینی است ، زیرا معنای سرطان به عنوان یک حیوان در فرهنگ خالکوبی متفاوت است.
 

تاریخچه علامت تاتو 69

معنی تاتو 69

 

معنای خالکوبی علامت زودیاک Cancer با طالع بینی و ویژگی های شخصیتی متولدین 22 ژوئن تا 22 ژوئیه تداخل دارد. اعتقاد بر این است که آنها شخصیتهای درونگرا  و بسته ای هستند. خرچنگ ها مردمی مرموز هستند و عبارت "در آبهای آرام شیاطین وجود دارد" فقط در مورد آنها است.
 
تاریخ منشا نماد علامت زودیاک به ویژه جالب است. دو عدد 69 که به صورت افقی چرخانده شده اند ، چندین نظریه در مورد ظاهر خود دارند. یکی از قدیمی ترین انواع نشان می دهد که نماد نشان دهنده یک جفت پنجه حیوان است. برخی از مردم منشا این نشانه را با فرهنگ شرقی مرتبط می دانند و در آن نشانه ای از بی نهایت یا ین و یانگ را می بینند. سرطان دارای انرژی زنانه است ، زیرا حامی آن ماه است. بنابراین ، نظریه دیگری وجود دارد ، که بر اساس آن نماد سینه زن را نشان می دهد.
 

در کدام قسمت بدن  طرح تاتو 69 را خالکوبی کنیم

معنی تاتو 69

 
معنای خالکوبی نشانه سرطان به شدت تحت تأثیر موقعیت آن بر روی بدن است.

طرح تاتو 69 روی سینه

طرح تاتو 69 روی سینه ، اغلب توسط مردان پر می شود. این علامت می تواند به فرد در ایجاد استحکام و آمادگی برای مقابله با مشکلات زندگی کمک کند. او از شر تردیدها ، ترس ، عصبی شدن یا تمایل به افسردگی خلاص می شود و او را قاطع تر می کند. خالکوبی زودیاک سرطان روی قفسه سینه همچنین می تواند در روابط با مردم و طبیعت هماهنگی ایجاد کند.

طرح تاتو 69 روی گردن

طرح تاتو 69 اگر روی گردن خود خالکوبی کنید ، به رشد شغلی و پیشرفت کمک می کند. اعتقاد بر این است که کشیدن یک تصویر در این مکان شما را از مشکلات در برقراری ارتباط با همکاران و کارفرمایان ، مشکلات در کار نجات می دهد. علاوه بر این ، خالکوبی روی گردن می تواند شانس ایجاد کند.

طرح تاتو 69 روی دست

اغلب ، خالکوبی برج سرطان علامت زودیاک   69 روی بازو ، مخصوصاً روی مچ ، تتو می شود. درست است که قرار دادن خال کوبی روی هر دست نمی تواند موفقیت آمیز تلقی شود. اگر از مچ دست یا ساعد خود خالکوبی کنید ،  تاتو 69 به بهبود روابط با عزیزان ، تشکیل خانواده و بهبود زندگی شما کمک می کند. قرار دادن یک خالکوبی 69 در دست چپ منجر به شک و تردید در مورد هر دلیل و نارضایتی از زندگی می شود و در آینده تمرکز بر چیز اصلی را مختل می کند.
 
معنی تاتو 69
تاتو برج سرطان روی شانه .  تاتو 69 روی بازو

چه رنگ هایی را برای تاتو 69  انتخاب کنیم

فردی که قصد انجام خالکوبی  را دارد ، معمولاً یک یا چند سایه را برای یک طرح انتخاب می کند ، فقط بر اساس سلیقه خود. با این حال ، این با یک تاتو 69 ، تتو زودیاک سرطان مرموز کار نمی کند ، زیرا اگر رنگها به اشتباه انتخاب شوند ، معنای جادویی خال کوبی از بین می رود.
 
برای خال کوبی با علامت تاتو 69 ، بهتر است رنگهای "آبی" را انتخاب کنید: آبی ، فیروزه ای. استفاده از رنگ های سفید و نقره ای نیز مجاز است. اگر چندین خالکوبی را در خالکوبی علامت زودیاک سرطان ترکیب کنید ، می توانید تأثیر جادویی نقاشی و قدرت آن را به عنوان یک طلسم افزایش دهید.
 

تاتو 69 برای مردان و دختران

معنی تاتو 69

 

از آنجا که سرطان دارای انرژی زنانه است و دارای ویژگی های مربوطه است ، خالکوبی که نماد این علامت زودیاک را نشان می دهد در بین مردان بسیار محبوب نیست. اگر چنین طرح هایی پیدا شود ، تقریباً همیشه تک رنگ هستند ، عمدتا سیاه ، بدون جزئیات غیر ضروری و عناصر خاص.
 
دختران اغلب تتو سرطان زودیاک را در ترکیب با عناصر دیگر خالکوبی می کنند ، آن را با تعداد زیادی گل یا جزئیات کوچک تزئین می کنند. ترکیب این جانور با سایر حیات دریایی ، الگوهای گل یا هندسی از محبوبیت خاصی برخوردار است. در میان خالکوبی های زنانه ، تتو صورت فلکی سرطان نیز اغلب یافت می شود.
 
معنی تاتو 69
 
خالکوبی زودیاک سرطان به ندرت با یک مقیاس بزرگ پر می شود ، اغلب این یک تصویر کوچک از یک حیوان است که با نماد علامت تکمیل می شود. انواع جالب طرح برج سرطان عملاً یافت نمی شود. شاید این به دلیل سادگی نسبی ترتیب ستارگان در صورت فلکی باشد.
 
از عکس خالکوبی علامت زودیاک سرطان ، می توانید ببینید که محبوب ترین سبک ها مینیمالیسم ، دستی ، سنت سیاه و سفید است.
 
معنی تاتو 69
 

سایر عناصر در خالکوبی زودیاک سرطان

معنی تاتو 69

                      تاتو سرطان زیر سیاره                                       تاتو علائم زودیاک سرطان در شکل نیلوفر آبی      تاتو برج سرطان سرطان به سبک حکاکی                 سرطان و کره زمین                                         طرح تاتو 69 و نیلوفر آبی                                              صورت فلکی و کوه ها 

                                   

عناصر همراه ، و همچنین رنگ های متناسب ، می توانند اثر جادویی یک خال کوبی را تقویت کنند. سرطان در ترکیب با دیگر زندگی های دریایی بهتر عمل می کند. علاوه بر این ، خال کوبی همچنین می تواند با مروارید ، ستاره ، سکه یا حروف تزئین شود. ترکیب طرح سرطان ،  تاتو 69  با ماه و الگوی هندسی جالب به نظر می رسد.
اصلاً ضروری نیست که باور کنیم که خالکوبی با علامت زودیاک سرطان واقعاً مادران موفق مورد نظر را به ارمغان می آورد ، شما را موفق تر یا سرنوشت سازتر می کند. با این حال ، یک چیز به طور قطع اتفاق می افتد-اعتماد به نفس ظاهر می شود ، زیرا یک خال کوبی با کیفیت بالا قطعاً بدن را تزئین می کند و مطمئنا عزت نفس را افزایش می دهد.
کاربر گرامی اگر به طرح تاتویی  علاقه دارید که معنی آن را نمی دانید در بخش نظرات اعلام کنید تا معنی تاتو با عکس و جزییات را در سایت بگذاریم.

نظرات

۱۴۰۰/۹/۱۹طالع بینی سال 2022 با توجه به علائم زودیاک ستاره ها سالی جالب و پر حادثه را نوید می دهند که شگفتی های زیادی را به همراه خواهد داشت. ما به همراه یک ستاره شناس حرفه ای متوجه می شویم که برای نشانه های مختلف زودیاک چه انتظاری داریم.با من در بخش نظرات همراه باشید

۱۴۰۰/۹/۱۹2022 نوید تغییرات قابل توجهی را می دهد. یکی از رویدادهای نجومی قابل توجه رژه شش سیاره: مشتری، زهره، زحل، ماه، نپتون و مریخ خواهد بود که در 12 ژوئن برگزار می شود. در این راستا باید انتظار داشت که سال از نظر اتفاقات ناهمگون باشد و به خوبی ممکن است گرایش های نیمه اول سال در نیمه دوم شکسته شود. این زمان نیاز به عزم خاصی دارد و مسئولیت اعمال خود را بر عهده بگیرید. اکنون امکان دستیابی به موفقیت در شرکت هایی وجود دارد که به نظر می رسد غیر عملی باشد. به عنوان مثال، می توانید یک پروژه خلاقانه طولانی را زنده کنید، یا می توانید از کسی که قبلاً نمی خواست به شما توجه کند، واکنش متقابل دریافت کنید.

۱۴۰۰/۹/۱۹طالع بینی در سال 2022، برج حمل با تغییرات بزرگی در زندگی روبرو خواهد شد. ممکن است به خوبی پیشرفت شغلی در پیش باشد. این امکان وجود دارد که از نظر عاشقانه، پیشرفت های جدی برای کسانی که تنها بوده اند به وجود بیاید. شما باید به افرادی که در این نزدیکی هستند و به کمک، حمایت، مراقبت نیاز دارند، توجه زیادی داشته باشید. کمک به اطرافیان یکی از اصلی ترین فعالیت هایی است که برج حمل می تواند در سال آینده ، ببر موفق باشد. از سرگرمی های بیهوده، قمار و روابط عاشقانه بیهوده خودداری کنید.

۱۴۰۰/۹/۱۹برج ثور با یک زندگی بسیار پویا روبرو خواهد شد. حرکت و مسافرت بسیار محتمل است. این شرایط و سایر شرایط می تواند تأثیر نامطلوبی بر زندگی خانوادگی ثور بگذارد که به یک زندگی خانگی با ثبات عادت کرده اند. در عین حال این فرصت وجود دارد که با ابتکارات مالی درآمد خوبی برای خانواده به ارمغان بیاورد. ستاره ها نوید موفقیت تجاری را برای برج ثور می دهند.

۱۴۰۰/۹/۱۹جوزا Gemini می تواند سال آینده را با باری از رویدادها و بدهی های گذشته ملاقات کند. آیا می توان از شر آن خلاص شد؟ شما تا 14 آوریل، در حالی که ماه سیاه (Black Moon) در حال اجرا است، چنین شانسی خواهید داشت. این به شما این امکان را می دهد که روابط قدیمی را قطع کنید و آزادی را پیدا کنید. اما برای حل مشکلات به ستاره ها تکیه نکنید. کار جدی پیش روی خودتان است. اول از همه، آگاهی. اگر بتوانید نتایج درستی برای زندگی خود بگیرید، سال نوید موفقیت در تقریباً هر زمینه ای از زندگی را می دهد. اجازه ندهید که گذشته مانع شود.

۱۴۰۰/۹/۱۹سرطان سال بسیار درخشان و پر حادثه ای خواهد داشت. شما پتانسیل حرکت کوه ها را احساس خواهید کرد و مهمتر از همه، می توانید آنها را واقعا جابجا کنید. البته این روی آرامش شما تاثیر می گذارد. شلوغی و شلوغی بهترین متحد برای سرطان های عاطفی نیست، اما هنوز هم گاهی اوقات باید ترجیحات خود را فراموش کنید و کاملاً در تجارت غرق شوید. سعی کنید در برابر هر چیزی که به طور بالقوه می تواند تعادل شما را از بین ببرد، مقاوم باشید. اگر نیاز دارید که توشه احساسات را به جایی بریزید، منطقی است که از فعالیت خلاقانه برای این منظور استفاده کنید.

۱۴۰۰/۹/۱۹برج اسد باید بسیار انتقادی به خود نگاه کنند و بیش از آنچه واقعاً سزاوار آن هستند، به خود توجه نکنند. ببر مطمئن می شود که شیر مغرور نیست. در اولین تظاهرات تکبر، زندگی راهی برای آوردن لئو از بهشت ​​به زمین پیدا می کند. کار با وجدان و رویکرد متفکرانه به تجارت به برج اسد اجازه می دهد در زمینه های مختلف به موفقیت دست یابد.

۱۴۰۰/۹/۱۹باکره ، سنبله منتظر یک سال بسیار روشن، پر از اتفاقات مثبت هستند، از بسیاری جهات سالی موفق. ببر از باکره ها حمایت می کند و بنابراین سعی می کند اطمینان حاصل کند که در هر شرایطی همه چیز به نفع شما پیش می رود. موفقیت و شانس در کنار شماست. بنابراین، اهداف بلندپروازانه ای برای خود تعیین کنید و به آنها برسید. به احتمال زیاد تعدادی از آرزوهای عزیز شما محقق می شوند، اما برای این کار باید کمی تلاش کنید.

۱۴۰۰/۹/۱۹برج میزان، سال ارتباط تنگاتنگی با تعاملات در جامعه خواهد داشت. این یک مشکل جدی ایجاد خواهد کرد. واقعیت این است که افراد بی وجدان به طور فعال با شما تعامل خواهند داشت. آنها برای رسیدن به اهداف خود سعی می کنند افکار شما را دستکاری کنند. تا تابستان آینده شغلی عالی وجود خواهد داشت. می توانید ترفیع بگیرید یا برای شغل جدیدی، شغل فعلی را ترک کنید که به طور قابل توجهی زندگی شما را به سمت بهتر شدن تغییر می دهد.

۱۴۰۰/۹/۱۹برج عقرب سال 2022 زمان بسیار خوبی برای عقرب ها است تا پیوندهای قدیمی خود را قطع کنند و مسیرهای جدیدی در زندگی برای خود بیابند که دیگر نیازی به تعامل با افراد ناخوشایند که نیت بد دارند نباشد. همچنین باید در نظر داشت که از 29 آوریل تا 8 اکتبر، نفوذ پلوتون در برج جدی فرصتی را برای اصلاح بسیاری از لحظات ناخوشایند که تاکنون باعث نگرانی شده است، فراهم می کند.

۱۴۰۰/۹/۱۹برج قوس نه تنها موجی از قدرت، بلکه یک جریان کامل انرژی را احساس خواهد کرد. سال 2022 ، سال ببر برای کسانی که درگیر خلاقیت هستند پربارترین سال خواهد بود. یک جا ننشینید، بلکه به فعالیت های مختلف بپردازید. این به شما این امکان را می دهد که افق های خود را گسترش دهید و خود را بهتر بشناسید - توانایی های خود را. راه های دستیابی به حتی غیر واقعی ترین اهداف پیش روی شما باز است. مهم است که با قدرت کامل عمل کنید و از موانع نترسید، زیرا هنوز با موفقیت بر آنها غلبه خواهید کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۹برج جدی در سال 2022 برج جدی اکنون می توانند با موفقیت بزرگ برنامه ها را به نتیجه منطقی خود برسانند. اگر کار ناتمام، بدهی یا پروژه های شروع شده ای دارید، اکنون ارزش دارد که آنها را به عهده بگیرید تا همه اینها را پشت سر بگذارید. در عین حال، شروع کارهای مهم توصیه نمی شود. تصمیمات احساسی نگیرید، بر اساس انگیزه عمل نکنید. اکنون برج جدی به حداکثر خویشتن داری و احتیاط نیاز دارد. قبل از حرکت به زندگی خود نظم دهید.

۱۴۰۰/۹/۱۹سال 2022 سال ببر، برج دلو را با انبوهی از راه ها برای اجرای ایده های خاص احاطه خواهد کرد. اما اجازه ندهید این فراوانی ظاهری شما را گیج کند. در واقع، در مورد شما، این احتمال وجود دارد که ایده های زیادی به شما داده شود، اما هیچ کدام را کامل نکنید. اجرام آسمانی توصیه می کنند که دلو از میان کارهای اصلی اولویت را انتخاب کند و تمام منابع موجود را برای اجرای آن به کار ببندد. این رویکرد بهینه ترین خواهد بود و باعث صرفه جویی در انرژی، زمان و اعصاب می شود.

۱۴۰۰/۹/۱۹ماهی ها سال 2022 با توجه به علائم زودیاک کل سال 2022 برای ماهی ها ، برج حوت مطلوب ترین سال است. این به دلیل موقعیت مطلوب قدیس حامی حوت - سیاره نپتون است. زندگی شما در بیشتر زمینه ها بهبود می یابد و تلاشی که باید انجام دهید حداقل خواهد بود. به طور کلی، ماهی ها خوش شانس ترین علامت زودیاک در سال آینده ببر هستند. منطقی است که بلندپروازانه ترین برنامه ها را برای خود تنظیم کنید و برآورده ترین خواسته های خود را به عهده بگیرید.

در ادامه بخوانید...

20 تاتو که احساس مادر و دختر را نشان می دهد

در
خالکوبی

یکی از نزدیکترین روابط عاطفی، ارتباط با والدین به ویژه با مادر است و برای برخی روابط با والدین آنقدر مهم است که حتی حاضرند روابط عاطفی خود را با مادرشان به طریقی غیرمعمول مثل تاتو یا خالکوبی نشان دهند. به عنوان مثال با یک تاتو یا خالکوبی.به طوری که وقتی شما تتو مادر و دختر را در کنار هم می بینند ، بلافاصله متوجه می شوند که آنها مادر و دختر هستند.

تتو مادر

تتو مادر و دختر تاتو قلب 

خالکوبی
تتو مادر: قلب دختر بریده شده  از قلب یک مادر.

 

تاتو مادر

تاتو مادر و دختر تاتو تماس تلفنی

خالکوبی
تاتو مادر  دختر در  یک خالکوبی خنده دار که نشان دهنده ارتباط مادر و دختر است.خالکوبی یا تاتو یا تتو 

 

طرح تاتو مادر

طرح تاتو مادر و دختر تاتو عشق 

تاتو عشق
تاتو با کلمات: "من تو را دوست دارم ، مادر" و "من شما را بیشتر دوست دارم".

عکس تاتو مادر

خالکوبی مادر 

خالکوبی مادر و دختر تاتو پروانه

تاتو پروانه

عکس تاتو مادر

طرح تتو مادر

طرح تتو مادر و دختر تاتو عشق

تاتو
حتی از راه دور همدیگر را دوست دارند.

 

تاتو زرافه

تاتو زرافه
خالکوبی های جذاب که زرافه های بزرگ و کوچک را با یک قلب برای دو نفر به تصویر می کشند.

 

تاتو پازل

 

تاتو پازل
خال کوبی هایی که تکه های یک معما را در  دختر و مادر نشان می دهد.

 

تاتو نان تست

تاتو نان تست
نان تست های خنده دار روی مچ پای مادر و دختر.

 

تاتو زنبور

تاتو زنبور
خالکوبی زنبورهای ناز به سمت یکدیگر پرواز می کنند.

 

تاتو پرندگان

fc2c65dd-96ae-4fc9-b388-17f49fd532cd.jpg
خالکوبی با تصویر یک پرنده بزرگ و یک جوجه.

تتو مادر روی دست

تاتو قوری و فنجان چای

تاتو قوری
خالکوبی هایی با تصاویر قوری و فنجان چای.

تتو مادر روی دست

تاتو عشق مادر به دختر

تاتو
خالکوبی با تصاویر ضایعات پارچه و قلب روی دستان مادر و دختر

تاتو درباره مادر

تاتو فیل

تاتو فیل
خالکوبی هایی که فیل های جذاب را  به تصویر می کشد

 

طرح تاتو سينه زنانه

tatoo1.jpg44-sternum-tattoo.jpg

طرح تاتو سينه زنانه

 

تاتو کلید قلب

تاتو قفل و کلید
خالکوبی قفل و کلید قلب.

 

تاتو قو

تاتو قو
دو قو به سمت یکدیگر شنا می کنند.

 

تاتو قلب با دست

تاتو قلب با دست
خالکوبی هایی که دستان خود را به صورت قلب در بدن مادر و دخترانش نشان می دهد.

 

تاتو بی نهایت

تاتو بینهاین
عکس هایی از علائم بینهایت تشکیل شده از کلمات مهم.

 

تاتو بال فرشته

tatoo.jpg

تاتو بال فرشته

 

تاتو ماه و قلب

 

تاتو ماه و قلب
خالکوبی ماه و قلب

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو در وگان

در

10-2.jpg

برای شروع ، اجازه دهید روشن کنیم که فکر نکنید ، تاتو  برای طرفداران وگان تصاویر سبزیجات ، کاهو و گیاهان است. معنی خالکوبی وگان ، اخلاقی است که رویکرد وگان را به طور کلی نشان می دهد.به طور کلی ، گیاهخواری تنها به معنای امتناع از خوردن محصولات حیوانی نیست. این موضوعی جهانی تر است: وگان روشی برای زندگی است که در آن جایی برای کار و کسب هایی وجود ندارد که بتوانند از یک حیوان استفاده کند (از جمله به عنوان یک موش آزمایشگاهی).

 

تاتو

متأسفانه ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، بعضی از پیروان وگان را به خاطر مد انتخاب می کنند. امروز هستند ، فردا نیستند.بیایید بفهمیم که تاتو های وگان چیست و چه تفاوتی با تاتو معمولی دارند. من قبلاً فکر می کردم که این تفاوت فقط مربوط به جوهر است. که باعث آلرژی و مشکلات بدتری می شوند. اما سپس حفاظت از حیوانات به موقع به ذهنم رسید: مواد گیاهی جایگزین جوهر بر اساس کربن حاصل از استخوان و گلیسیرین حیوانات می شوند. که عموما برای کسانی که خود را فعال حقوق حیوانات می دانند ، وسوسه برانگیز است؟

 

گیاهخواران از جوهر بر پایه گیاهی فراتر رفتند. علاوه بر جوهر ، کلیه لوازم دیگر نیز نباید از حیوانات در ساختن آنها استفاده شده باشد: پمادهای شفابخش ، ژله نفتی ، صابون یا ژلهای منتقل کننده طرح (انتقال طرح تاتو به پوست شما) به طور کلی از نظر یک وگانیسم ، همه اینها باید در نظر گرفته شود و درست خریداری شود ، در غیر این صورت کار تاتو درست نیست ، وگان نیست.

 

تاتو وگان
پس در صورتی که مدت زیادی است به خال کوبی علاقه دارید ، احتمالاً بیش از یک بار به شما گفته شده است که شما  وگان نیستید. با این حال ، همه ما گیاهخواری با آستین خال کوبی و یا نماد V دیده ایم. آیا آنها واقعاً  اصول خود را برای خالکوبی معنی دار وگان رعایت می کنند ، یا

 

آیا واقعا راهی برای تاتو مورد نظر بدون ظلم به حیوانات وجود دارد

 

معنی تاتو وگان

خبر خوب این است که شما واقعا می توانید یک خال کوبی کاملا وگان را بدست آورید. با این حال ، برای پیش بینی این موضوع باید در مورد بخش های مختلف فرآیند که ممکن است وگان نباشد ، بدانید. گیاهخواران باید به چه چیزی توجه کنند؟

 

جوهر تاتو

اولین چیزی که گیاهخواران باید نگران آن باشند جوهر خال کوبی است. از ژلاتین به عنوان چسب در جوهر تاتو استفاده می شود و رایج ترین ماده حیوانی در جوهر های تاتو است. در عوض برخی از جوهرها از صدف استفاده می کنند.

کربن استخوان ها در بعضی از مارک های جوهر استفاده می شود تا رنگدانه تیره تری به آنها ببخشد.

 

معنی خال کوبی 

برخی از جوهرها حاوی گلیسیرین نیز هستند که از آن برای تثبیت جوهر و اطمینان از صافی استفاده می شود. گلیسیرین یک ماده پیچیده است زیرا می توان از روغن سویا یا روغن نخل تهیه کرد (اگرچه برخی از گیاهخواران از دومی خودداری می کنند) یا مواد مصنوعی هستند ، اما از چربی گاو نیز می توان تهیه کرد. از آنجا که منبع گلیسیرین به ندرت بر روی هر محصول نشان داده شده است ، بنابراین جلوگیری از مصرف آن به طور کلی برای یک وگان  ایمن تر است. 

 

معنی تتو

کاغذ استنسیل 

این امر بسیاری از افراد را شگفت زده می کند ، حتی اگر از محصولات حیوانی مختلفی که در بیشتر جوهر های تاتو موجود است ، آگاه باشند. 

کاغذ استنسیل یا کاغذ منتقل کننده طرح که هنرمندان برای ترسیم خال کوبی قبل از جوهر از آن استفاده می کنند ، می تواند حاوی لانولین (چربی گوسفند و سایر حیوانات پشمی) باشد. 

 

معنی تاتو

لانولین یک ماده رایج در محصولات مراقبت از پوست است ، بنابراین هنگام خرید کرم و لوسیون برای مراقبت از خال کوبی بعدی خود به آن توجه کنید. 

سایر مواد لازم که باید چک کنید عبارتند از: موم  ، روغن کبد COD و روغن کبد کوسه.

 

در حالی که بسیاری از استودیوهای خال کوبی اصرار دارند کرم های مخصوص خریداری کنند که ممکن است حاوی بسیاری از مواد غیرقابل قبول باشد ، اما گزینه های طبیعی بسیاری نیز وجود دارد. برخی از شرکت ها مفتخر به فروش لوازم تاتو گیاهی ، 100٪ بی خطر برای سلامتی شما هستند.

 

تاتو زنبور

نوار روان کننده تیغ

اگر هنرمند خال کوب شما ناحیه ای را که خال کوبی می کند ، تراشید ، به احتمال زیاد از تیغ یکبار مصرف استفاده می کند و برخی از تیغ های یکبار مصرف نوار روان کننده دارند. 
بیشتر افراد به این فکر نمی کنند که این نوار از چه چیزی ساخته شده است ، اما گیاهخواران باید بدانند که احتمالاً از گلیسیرین ساخته می شود و همانطور که در بالا دیدیم ، می توان گلیسیرین را از چربی گاو تهیه کرد.

 

چگونه مطمئن شویم که خالکوبی وگان به درستی انجام می شود

بنابراین ، اکنون می دانید که می توانید با محصولات حیوانی در هر مرحله از فرآیند ، از تراشیدن تا خال کوبی کردن گرفته تا محصولات مراقبت های بعدی که در انتهای فرآیند استفاده می شود ، درگیر شوید. با این حال ، این بدان معنی نیست که انجام یک خال کوبی برای گیاهخواران غیرممکن است.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بدون ظلم به حیوانات خال کوبی کنید. 

 

با سالن تاتو تماس بگیرید و در مورد گزینه تاتو وگان سؤال کنید

اکثر سالن های تاتو از کالاهایی که استفاده می کنند آگاهی دارند و در صورت داشتن مشتری که به بعضی از مواد خاص حساسیت دارند یا در غیر این صورت از آنها خودداری می کنند ، اغلب گزینه های دیگری نیز دارند. آنها همچنین قادر خواهند بود محصولات مناسب برای استفاده را در طی مراحل بهبودی توصیه کنند.

بنابراین از قبل تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما وگان هستید و در مورد گزینه های خود سوال کنید. اگر آنها نتوانند شما را بپذیرند ، به احتمال زیاد آنها می توانند به شما در یافتن شخصی که می تواند کمک کنند، اطلاعات می دهند.

معنی تاتو

وسایل تاتو را همراهت ببر

حتی اگر هنرمند خال کوبی شما جوهر وگان داشته باشد ، ممکن است آنها تیغ ​​و گلیسیرین یا کاغذ استنسیل نداشته باشند. اگر آنها مواد لازم را برای به دست آوردن تجربه ای مناسب برای شما ندارند ، می توانید وسایل تاتو را خریداری کنید.

 

یک تاتو کار وگان پیدا کنید 

این بهترین راه حل است. وقتی با یک هنرمند تاتو  کار وگان کار می کنید یا اگر واقعا خوش شانس هستید ، با کل استودیوی خال کوبی وگان ، می توانید مطمئن باشید که آنها ا کل روند اخلاقی را رعایت می کنند. هیچ آرامشی بهتر از این واقعیت وجود ندارد که هنرمند شما همان ارزشهای شما را به اشتراک بگذارد.

 

ساخت یک خال کوبی وگان آسان نخواهد بود ، اما اگر واقعاً آن را بخواهید ، راهی پیدا خواهید کرد. جهان در حال تغییر است و هر روز فرآیندهای خال کوبی وگان در دسترس تر می شوند.

خالکوبی معنی دار

جهان پر از تناقض است ، اما این دلیلی نیست برای تلاش نکردن جهت بهتر شدن آن. برای من ، بدترین قسمت در مورد تاتو های وگان متفاوت است. با جستجوی تصاویر در اینترنت ، در جستجوی تصاویر برای مقاله ، با این واقعیت روبرو شدم که نمایندگان شایسته ای در این جهت وجود دارند. من برای تاتو نیازهای بالایی دارم: فرد باید هماهنگ با بدن باشد اصلی ، هنری. این باید هنر باشد ، ثمره کار هنرمند! استادان وگان ، بیشتر اوقات ، سبک و سیاق خاص خود را ندارد (تا کپی کردن از آثار دیگران) .

 

در حال حاضر ، در جهان ، در اصل ، بسیاری از تاتو های معروف وگان مشهور نیستند. اولگا میلر ، بومی اکراین ، با انتقال به پورتلند ، منابع آنلاین استودیوی Vegan Tattoo Studios را راه اندازی کرد که تقریباً بیش از 200 هنرمند در این راستا کار می کردند. این پورتال به شما کمک می کند تا اگر یک وگان باشید ، نزدیکترین استاد را که قطعاً در همان جهت فکری و ایدئولوژیک با شما قرار خواهد گرفت ، پیدا کنید و همچنین تصویری را پیدا کنید که مطابق روح مبارزات برای حقوق حیوانات باشد.

 

معنی خالکوبی

به طور کلی ، موضوع تاتو های وگان بسیار متفاوت است. این می تواند هر تصویری باشد: از جمجمه گرفته تا فضانوردان ، از قلب تا کوه یا حتی انتزاع جوهر یا ترکیبات هندسی و زینتی ، چرا که نه؟ اما با این حال ، به عنوان یک قاعده ، خواستار حمایت از حقوق حیوانات بیشترین محبوبیت را دارد ، زیرا تاتو هنوز عملکرد بیان زنده ، نمایشی از دنیای درونی را از دست نداده است.

 

معنی تاتو

و این همان موردی است که یک تاتو معنی دار و خاص می شود.   ایده اصلی وگان از بسیاری جهات تجسم می شود. برخی به سادگی تصاویر حیوانات را پر می کنند (معروف ترین آنها یک خوک / خوک به عنوان حیوان آزمایشگاهی زیاد استفاده می شود) ، به این ترتیب منحصر به فرد بودن و اهمیت زندگی هر نماینده را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر درباره وگان برای برقراری تماس های مستقیم بر روی بدن در دفاع از حیوانات ، و همراه با تصاویر حیوانات دیگر که افراد عادت دارند آنها را بخورند.   کسی بیشتر پیش می رود و به شکلی نسبتاً خشن ، هر چند از نظر تمثیلی ، خصومت با گوشتخواری انسان را نشان می دهد. بیشتر آنها رادیکالیسم کمتری دارند و به سادگی چیزی را با انگیزه های طبیعی تحریک می کنند:

 

تاتو وگان

گل ، پرنده ، گیاه ، ماهی ، پروانه ، گربه و ... و این تفاوت چندانی با تاتو های معمولی ندارد.   همانطور که می دانید گیاهخواری غالباً با اصول سایر جنبش ها در هم تنیده است ، جوهر آن مبتنی بر حمایت از حقوق و آزادی ها است. در بین گیاهخواران ، می توانید با نمایندگان ضد فاشیست ها ، و آنارشیست ها ، و سختگیران ، و ضد نژادپرستان ، و فمینیست ها و پرستشگران ملاقات کنید ... بنابراین ، حضور نمادگرایی این حرکات در تاتو وگان جای تعجب ندارد.

 

معنی تاتو با شماره 269

معنی تاتو 269

تاتو 269 بسیار رواج پیدا کرده است ، می پرسید معنی این تاتو 269 چیست؟  عدد 269 ، عدد برچسب گوش گوساله است که توسط فعالان وگان در یکی از بزرگترین دامداری  ها عکاسی شده است. بسیاری از پیروان وگانیسم به عنوان علامتی از حمایت و شناسایی این گوساله بدین ترتیب عکس العمل نشان می دهند که از درد و رنج حیوانات آگاه هستند.

 

معنی تاتو 269

  بنابراین ، تاتو های وگان را می توان به طور شرطی به تاتو های ایدئولوژیک ، که نقش یک بنر تبلیغاتی را دارند ، و تاتو های معمولی که به سادگی اصول اخلاقی در فرایند خالکوبی وگان را رعلیت کرده اند ، تقسیم کرد. و به اعتقاد من ، در بین آنها نباید خطرناک ترین تاتو  تصاویری از اسلحه ، جنگ و مظاهر خشونت دیده شود. ( معنی خطرناک ترین تاتو را بخوانید )

نظرات

در ادامه بخوانید...

25 عکس از تاتو مخفی در سقف دهان

در

معنی تاتو

اگر همیشه آرزوی داشتن تاتو خاص و تاتو معنی دار دارید ، اما مطمئن نیستید که آیا می خواهید پوست خود را بطور دائم در مکان های قابل مشاهده تزریق کنید ، این ممکن است یک راه حل عالی برای شما باشد. ایندی ووت هنرمند تاتو بلژیکی تتو های مخفی را روی قسمت  پنهان بدن قرار می دهد که احتمالاً فقط دندانپزشک شما قادر به دیدن آن است . بله خالکوبی روی سقف دهان!

 

ویت ، که همچنین از هنرمندان سابق تاتو بدن است ، به مدت چهار سال مشغول کشف قسمتهای غیر متعارف بدن مانند پلک ، گوش یا لثه به عنوان بوم برای هنر تاتو معنی دار  خود است. وی برای کار در این منطقه ظریف و بسیار کوچک ، از یک تکنیک خاص استفاده می کند و به گفته مشتری های خود ، آنقدرها که به نظر می رسد دردناک نیست.  

این ایده چقدر جالب یا عجیب است؟ آیا می توانید یک تاتو کوچک روی سقف دهان خود انام می دهید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا تاتو مینیمالیسم طرفداران زیادی پیدا کرده است

در

خالکوبی مینیمالیسم همیشه رایج بوده و امروز طرفداران آن کم نشده ، بلکه برعکس محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این مربوط به همه زمینه های فعالیت است: طراحی داخلی ، موسیقی ، معماری ، مجسمه سازی و البته نقاشی روی بدن.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم روی گردن دختر

معنی تاتو مینیمال   تتو مینیمال چیست

تاتو به عنوان هنری مدرن امروز به سطح کیفی بالایی رسیده است: استادان  تاتو سبک مینیمال  شاهکارهایی با هر نوع پیچیدگی را ایجاد می کنند. می توانید با یک عکس به سالن بیایید و بعد از چند جلسه روی بدن شما دقیقا مثل عکس تاتو می شود.

معنی مینیمال

به نظر می رسد که نقاشی مینیمال بدن  باید ژانرهای دیگر را کاملاً جایگزین می کرد ، اما ما عکس این را مشاهده می کنیم - همراه با آنها ، تاتو های کوچک ساده یا  تاتو مینیمالیسم بسیار تقاضا دارند.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

 زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

 

کاربرد گسترده تاتو مینیمالیسم به تعدادی از عوامل بازمی گردد. اول از همه ، جمع و جور بودن است. تعداد کمی جرات انجام کارهای گسترده را دارند. هر کس دلایل خاص خود را برای این امر دارد: برخی از توجه بیش از حد می ترسند ، برخی دیگر شک دارند که آیا در آینده از طرح تاتو خسته نخواهند شد. تصاویر تاتو مینیمالیسم در این راستا اندازه کوچکی دارند که به شما امکان می دهد تاتو را در هر زمان با لباس بپوشانید.

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

 

نکته دوم درد است. شاید برای بعضی ها این مسخره به نظر برسد ، اما اکثر مردم از ترس درد ، وحشت دارند که به سالن آرایش بروند. با کشیدن تتو مینیمالیستی روی دست یا مکان دیگر ، بعید است که احساسات ناخوشایندی در شما ایجاد شود ، زیرا زمان استفاده از چنین کاری به طور متوسط ​​به نیم ساعت می رسد.

 

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو طرح مینیمال

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم بر روی مچ دست - عکس

 

آخرین عامل تطبیق پذیری آن است: ژانر خالکوبی مینیمالیسم برای هر دو جنس ایده آل است. در گستردگی شبکه ، می توانید تعداد زیادی گزینه برای انتخاب از بین آنها ، تاتو های مینیمالیستی زن و مرد پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید: یک تاتو مینیمال برای دختران و پسران باید منحصر به فرد باشد. اگر به یک هنرمند حرفه ای روی بیاورید ، تهیه یک طرح اصلی و منحصر به فرد برای شما یا ارائه یک تصویر موجود از ویژگی های مینیمالیسم ، با حفظ معنای اصلی آن ، کار دشواری نخواهد بود.

 

تاتو مینیمالیسم

 

 

تصویر خالکوبی مینیمالیسم روی مچ دست متداول ترین است. اما تصویر را می توان روی هر قسمت از بدن قرار داد: شانه ها ، سینه ، پشت ، پاها. 

تاتو مینیمالیسم برای مردان

در زیر عکس هایی از تاتو  مینیمالیستی مردان وجود دارد.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

طرح تتو mom

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم برای زنان

تاتو در سبک مینیمالیسم توسط دختران انتخاب می شود. اصولاً اینها تصاویر کوچکی از گل روی دست است - هم در مچ دست و هم در بازو.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو گل مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم روی مچ دست دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

روباه تتو شده به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

تاتو مینیمالیسم

تاتو به سبک مینیمالیسم روی پای دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

تاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم رو ی گردن دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

نقاشی مینیمال دست

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

790-1.jpg

تاتو روباه مینیمال

790.jpg

تاتو روباه مینیمال

790_52.jpg

طرح تاتو mom

123a77e74f6e6c3.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f6.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f65555.jpg

تاتو ماهی مینیمال

123a77e74f65555666.jpg

تاتو ماهی مینیمال

 

اگر دوست دارید معنی تتو مینیمال  را بدانید معنی خطرناک ترین تاتو  را کلیک کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو عدد رومی

در

تاتو عدد رومی

 

تاتو های اعدادی رومی از مدت ها قبل محبوب بوده اند. علاوه بر این واقعیت که تتو عدد می توانند تاریخ مهمی را برای فرد نشان دهند ، تتو تصاویر اعداد رومی نیز توجه ها را به خود جلب می کند.بیشتر اوقات ، با استفاده از سیستم عدد نویسی رومی ،  در تاتو آنها تاتو تاریخ تولد به رومی یا تاریخ مهم دیگری را نشان می دهند.

 

به عنوان مثال ، تاریخ تولد یک کودک ، یک عزیز با  تاتو اعداد رومی نشان داده می شود . برخی افراد از شماره های رومی برای  تاتو تاریخ تولد به یونانی و ترسیم تاریخ عروسی بر روی بدن  و یا خال‌کوبی اعدادی که به اعداد خوش شانسی معروف شده اند برای خود استفاده می کنند. توصیه می شود تاریخ خاطرات بد را تاتو نکنید.

تاتو تاریخ تولد به یونانی 

معنی تاتو اعداد رومی

تاتو عدد رومی


I - یک ، ویژگی های رهبری و قدرت را در یک فرد نشان می دهد. به عنوان یک قاعده ، چنین عدد رومی برای تتو توسط افراد موفق انتخاب می شود که به دیگران وابسته نیستند.


II - دو ، یک علامت نسبتاً خطرناک در تتو با اعداد رومی است ، زیرا ویژگی های مخالف را در یک شخص نشان می دهد. رحمت به خشم تبدیل می شود ، و بی عاطفی می تواند به مهربانی تبدیل شود.


III -  سه در نسخه رومی نشان دهنده رشد و تکامل یک شخص است. این تاتو به آشکار کردن استعدادها و مهارت های پنهان کمک می کند.


IV - چهار رومی نشان خواهد داد که صاحب تاتو سخت کوش و سازمان یافته است. او همیشه به هدف خود خواهد رسید ، و در برابر مشکلات تسلیم نخواهد شد.


V - پنج به شکل یک عدد رومی در تاتو ، به این معنی است که صاحب تصویر خوش بینانه در زندگی است ، و همچنین یک عاشق سفر است. این افراد همه چیز را از زندگی می گیرند.


VI - شش در نسخه رومی تاتو ، این نشانه یک خانواده قوی است. همچنین ، چنین تاتو نشان دهنده فداکاری به دوستی است.


VII - هفت ، که به شکل یک عدد رومی خال‌کوبی شده است ، یک فرد کنجکاو را نشان می دهد. این علامت به توسعه حس "ششم" کمک می کند ، بنابراین ، برخی از روانپزشکان تحت سلطه دقیق چنین تاتو هستند.


VIII - تتو هشت ، به عنوان یک شماره رومی بر روی بدن ، خوشبختی را برای صاحب خود به ارمغان می آورد ، به او رفاه و ثروت می بخشد.


IV - تتو نه تعداد طول عمر و همچنین یک عدد رومی در نظر گرفته می شود که به شما کمک می کند تا موانع موجود در کل مسیر زندگی را پشت سر بگذارید.


X - عدد رومی 10 به عنوان تاتو در نسخه رومی به معنای چرخه زندگی جدید است ، تجدید نظر در تمام دیدگاه های آنها.


بنابراین ، لازم نیست که تاریخ را با اعداد رومی تاتو کنید. شاید بهترین گزینه برای تاتو کردن، تاتو تاریخ تولد به رومی تعداد مشخصی باشد که به صورت یک عدد رومی روی بدن خال‌کوبی شده است.

 

تاتو اعداد رومی را در کدام قسمت بدن انجام دهید

تاتو عدد رومی

تاتو تاریخ عددی رومی روی دست . تاتو تاریخ تولد به رومی

 

در بیشتر مواقع ، اگر تاتو مربوط به تاریخ های به یاد ماندنی و شخصی باشد ، مثلاً روی دنده ها ، چنین تتو در آن قسمت از بدن که از دید دیگران پنهان است انجام می شود. اما قابل توجه است که برعکس ، بسیاری از دوستداران خال‌کوبی بدن سعی دارند تاتو های خود را به دیگران نشان دهند. بنابراین ، اغلب یک تتو عدد  با اعداد رومی مثل تاتو تاریخ تولد  به یونانی بر روی بازو ، مچ دست و انگشتان خال‌کوبی می شود.

 

تاتو عدد رومی

تاتو تاریخ تولد به رومی  روی دست.  تاتو تاریخ تولد به یونانی   .....طرح تاتو اعداد انگلیسی و تبدیل تاریخ تولد به یونانی

 

تاتو نماد قدرت و ثروت

 

تاتو نماد قدرت و ثروت

 خال‌کوبی تاج در درجه اول انتخاب افراد تشنه قدرت است. جنسیت فرد در اینجا مهم نیست. هم مردان و هم زنانی که تصویر تاج را به عنوان خال‌کوبی انتخاب می کنند، جاه طلب هستند و در تلاش برای داشتن قدرت واقعی هستند.

خال‌کوبی با پول معمولا توسط افرادی خال‌کوبی می شود که می خواهند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. تصاویر هر اسکناس یا سکه روی بدنه زیبا به نظر می رسد. چنین خال‌کوبی ها معمولا با نمادها یا کتیبه های دیگر ترکیب می شوند.

 

معنی تاتو 1998

تتو تاریخ      طرح تاتو اعداد انگلیسی

معنی تاتو 1998

تاتو تاریخ تولد به میلادی  در  تاتو 1998 سال ببر را به ارمغان می آورد ، سومین در چرخه زودیاک چینی 12 حیوانی. ببرها در سال های 2010، 1998، 1986، 1974، 1962، 1950 و غیره متولد شدند.

معنی تاتو 1994 

طرح تاتو تاریخ تولد     تتو عدد    طرح تاتو اعداد انگلیسی

معنی تاتو 1994 

تاتو تاریخ تولد  در سال سگ برای افرادی که در سال های 1946، 1958، 1970، 1982، 1994، 2006 و 2018 متولد شده اند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سگ تحت نشانه های وفاداری و اضطراب متولد می شود.

معنی تاتو 1996
معنی تاتو 1999

اعداد معنی دار برای تاتو

سال چینی خرگوش چهارمین سال از چرخه 12 ساله حیوانات زودیاک چینی است. داستان قدیمی چینی پشت این ماجرا این بود که امپراتور یشم دستور مسابقه ای را داد تا 12 حیوان را به عنوان نگهبان شخصی او انتخاب کنند. حیوانات به ترتیب چرخه وارد شدند.متولدین سال خرگوش در سال های 1939، 1951، 1963، 1975، 1987، 1999، 2011 یا 2023 متولد شده اند.

 

تاتو عدد رومی
طرح تاتو عدد . تاتو عددی رومی  روی سینه

 

تاتو عدد رومی
  تاتو تاریخ تولد به یونانی   اعداد رومی بر روی دست دختر عکس تاتو عدد رومی بر روی مچ دست با گل رز

 

تاتو عدد رومی

تتو تاریخ تولد     تبدیل تاریخ تولد به یونانی

تاتو عدد رومی

تاتو با اعداد رومی روی انگشت

1616240531_34-p-tatu-s-datoi-svadbi-34.jpg

تاتو تاریخ تولد روی انگشت  تاتو تاریخ تولد

 

تاتو عدد رومی
تاتو زن و شوهر با تاریخ با اعداد رومی روی مچ دست 

 

تاتو عدد رومی

تاتو به شکل اعداد رومی بر روی بازو

 

تاتو عدد رومی

تاتو عدد . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

 

تاتو عدد رومی

تاتو اعداد لاتین . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

 

تاتو عدد رومی

تاتو رومی . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

به طور کلی ، تتو اعداد رومی که با یک قلم زیبا تراش خورده اند  ، در هر قسمت از بدن مناسب به نظر می رسند.

 

بهترین مکان برای نوشتن کتیبه ای به زبان لاتین کجاست

111111111111111111.jpg


هر ساله افراد بیشتری به دنبال کتیبه های خال‌کوبی لاتین همراه با ترجمه هستند. از نظر محبوبیت ، عبارات به زبان لاتین برای سالهای متمادی در یکی از مکانهای اصلی باقی مانده است و حتی هیروگلیف ، پرندگان و گربه های متنوع . این قابل درک است: اگر از "گربه ها" و "پرندگان" به عنوان مهر استفاده می شود ، کتیبه های لاتین زیبا و اصلی به نظر می رسند. البته ، اگر خال‌کوبی های لازم را از قبل پیدا کنید ، کتیبه های لاتین همراه با ترجمه و بدانید که در کجا زیبا به نظر می رسند.

پسران کجای بدن  خال‌کوبی  کنند

tatu-cifry23.jpg

تاتو رومی

عبارات بزرگ به لاتین به بهترین شکل در بازوی مرد و همچنین بر روی دستان او دیده می شوند:

در طول کل از آرنج تا دست.
از بازو تا آرنج ؛
خم شدن در اطراف دو سر بازویی و تغییر وضعیت به عضله سه سر
عبارات لاتین استفاده شده در امتداد ستون فقرات و زیر تیغه های شانه زیبا به نظر می رسند. ماهیچه ها و گردن برای چنین خال‌کوبی هایی مناسب هستند ، اما باید مراقب موارد زیر باشید: همه کارفرمایان از خال‌کوبی های این منطقه استقبال نمی کنند.

می توانید کتیبه های یونانی برای تاتو را در انتهای مقاله مشاهده کنید.

دختران کجای بدن  خال‌کوبی  کنند

tatu-cifry12.jpg

تاتو رومی

خال‌کوبی های دختران به زبان لاتین بیشتر ظریف و مرموز هستند. بنابراین ، بهتر است چنین مکانی را روی بدن انتخاب کنید تا خال‌کوبی نه تنها مناسب به نظر برسد ، بلکه جالب نیز باشد ، توجه را به خود جلب کند.

این حروف در مچ دست و مچ پاهای نازک زنان به بهترین شکل دیده می شود. جذاب و فریبنده - در:

کمر
باسن
شکم
سینه
ترقوه؛
گردن؛
بالای تیغه های شانه
کتیبه های نزدیک پا جالب به نظر می رسند ، با این حال ، می توان بخشی از آن را پاک کرد. در آخرین روند مد - عبارات روی انگشتان ، اما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خال‌کوبی در حین ترمیم ، آنها باید توسط یک استاد باتجربه اجرا شوند.

 

tatu-cifry05.jpg

تاتو رومی 

معنی تاتو ساعت یونانی

tatoo8.jpg

در یک خال‌کوبی هنری، یک ساعت به سبک قدیمی و همیشه با جزئیات تزئینی زیادی به تصویر کشیده می شود. چنین ترکیب شیک به دکوراسیون واقعی بدن انسان تبدیل می شود. معنی خال‌کوبی ساعت اول از همه ، چنین تتو نمادی از گذرا بودن زندگی و همچنین تجربه زندگی است. نبود عقربه یا صفحه شکسته به معنای اتلاف وقت است.

 

خال‌کوبی ساعت شنی بسیار محبوب است. آنها نماد ماهیت چرخه ای وجود و گریزان بودن زمان هستند که به نظر می رسد از بین انگشتان شما می لغزد. پیام این نقاشی یادآوری مرگ و میر انسان و گذرا بودن زندگی است.

 

گزینه های طراحی برای خال‌کوبی که یک ساعت را به تصویر می کشد: برای طرح های سیاه و سفید - نقاشی های در مقیاس بزرگ به سبک رئالیسم یا سیاه و خاکستری.

آنها گل های رز، پروانه ها و کمتر جمجمه را به تصویر می کشند. برای طرح های رنگی - خال‌کوبی با سبک تهاجمی بودن نقاشی با ضربه های قرمز هرج و مرج و تصاویر کلاغ ها تأکید می شود.

خال‌کوبی که یک ساعت را نشان می دهد همیشه در مقیاس بزرگ است، بنابراین روی شانه ها، سینه و "دست" قرار می گیرد. خال‌کوبی به سبک یونانی اغلب منعکس کننده فرهنگ غنی، اساطیر و تاریخ یونان باستان است. این خال‌کوبی ها می توانند شامل عناصر مختلفی مانند خدایان و قهرمانان، نمادها، جزئیات معماری و غیره باشند.

 

ایده های محبوب برای خال‌کوبی به سبک یونانی خدایان و الهه های یونانی : زئوس، آتنا، آپولون، آرتمیس، هرا و دیگران را می توان در پرتره های دقیق یا صحنه هایی از اسطوره به تصویر کشید. قهرمانان و موجودات اساطیری : هرکول، مدوسا، مینوتور، پگاسوس و دیگران. ستون‌های یونانی و جزئیات معماری : به عنوان مثال، ستون‌های دوریک، یونی یا کورنتی. نمادها و متن : کلیدهای یونانی، پیچ و خم، یا حتی متن یونانی مانند نقل قول های فلسفی یا قطعاتی از آثار باستانی.

 

صحنه‌هایی از اسطوره‌ها : قسمت‌هایی از اسطوره‌های معروف، مانند نبرد جنگ تروا، 12 کار هرکول یا سفر اودیسه. مجسمه ها : تصاویر مجسمه های معروف یونانی مانند "Discobolus" یا "Venus de Milo". نمادهای نجومی و زودیاک : به عنوان مثال، صورت های فلکی یا سیاراتی که به نام خدایان یونانی نامگذاری شده اند. فلسفه یونانی : تصاویری از فیلسوفان بزرگ یونانی مانند سقراط، افلاطون یا ارسطو، شاید با نقل قول ها یا نمادهایی مرتبط با آموزه های آنها. هنگام انتخاب یک خال‌کوبی به سبک یونانی، توجه به جزئیات و نمادپردازی مهم است تا خال‌کوبی نه تنها زیبا به نظر برسد، بلکه معنای مورد نظر را نیز منتقل کند. کار با یک هنرمند خال‌کوبی با تجربه که هنر و فرهنگ یونانی را درک می کند به شما کمک می کند تا یک طرح منحصر به فرد و هنرمندانه اجرا شده ایجاد کنید.

کتیبه های یونانی برای تاتو

تاتو رومی با معنی

از زندگی استفاده کن ، خیلی زودگذر است.
عاشقان دیوانه اند.
عشق همه چیز را تسخیر می کند.
عشق ، مانند یک اشک ، از چشم متولد می شود ، بر قلب می افتد.

من آماده گوش دادن به حماقت هستم ، اما اطاعت نمی کنم.
زمان مفیدترین مشاور یک شخص است.
اعمال از کلمات قویتر هستند.
هوشیار باشید اعتماد کن ، اما ببین به کی اعتماد داری
انسانها تمایل به اشتباه دارند.
من از یک نفر متنفر نیستم ، اما از رذایل او متنفرم.
صورت آینه روح است.
خشم آغاز جنون است.
گرگ کت خود را تغییر می دهد ، نه ماهیت خود را.
دود بدون آتش وجود ندارد.
بهترین مشاوران مردگان هستند.
زندگی یک سفر است.
هرکس که سکوت کند موافق محسوب می شود.

نظرات

۱۴۰۰/۴/۹تاتو اعداد رومی معمولاً توسط افرادی انجام می شود که می خواهند یک تاریخ مهم را بر روی بدن خود حک کنند.

۱۴۰۲/۶/۱۸تاتو نماد قدرت و ثروت .................. تاتو نماد قدرت و ثروت خالکوبی تاج در درجه اول انتخاب افراد تشنه قدرت است. جنسیت فرد در اینجا مهم نیست. هم مردان و هم زنانی که تصویر تاج را به عنوان خال کوبی انتخاب می کنند، جاه طلب هستند و در تلاش برای داشتن قدرت واقعی هستند خالکوبی با پول معمولا توسط افرادی خالکوبی می شود که می خواهند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. تصاویر هر اسکناس یا سکه روی بدنه زیبا به نظر می رسد. چنین خالکوبی ها معمولا با نمادها یا کتیبه های دیگر ترکیب می شوند.

در ادامه بخوانید...