چرا زن ها زیر چاقوی جراح پلاستیک می روند

در

Jocelyn Wildenstein - کابوس کلینیک های جراحی پلاستیک. چهره ناهنجار او فقط احساس ترحم و انزجار را برمی انگیزد. داستان "عروس فرانکشتاین" به طرز شگفت آوری احمقانه است و شما را متعجب می کند که  پول زیاد چقدر  می تواند یک فرد را خراب کند.


ظاهر "زن گربه ای" قبل از عمل چگونه بود

زن گربه ای

جوسلین ویلدنشتاین : عکس "قبل" و "بعد" جراحی های پلاستیکی متعدد

 

جوسلین دیانا پریس ، نوزادی زیبا با چشمانی آبی و موی فرفری گندمی ، در لوزان در سال 1940 متولد شد. پدر ، که بی صبرانه منتظر پسر وارث بود ، به جوسلین تعلیمات واقعاً مردانه را آموخت. از کودکی ، او به شکار ، ماهیگیری و تیراندازی رفت. مادر به طور خاص در تربیت دختر دخالت نداشت. زندگی جوسلین در 17 سالگی به طرز چشمگیری تغییر کرد.

 

در این سن بود که جوسلین با تهیه کننده سیریل پیگوت آشنا شد ، که دنیای بوهمی را برای او باز کرد. به زودی ، دختر به پاریس رفت تا با کارگردان فیلم سرجیو گوبی را بازی کند. مرد در سفرهای کاری خود آفریقا را به او نشان داد و به معنای واقعی کلمه عاشق جوسلین شد.

 

الک ویلدنشتاین
الک ویلدنشتاین

 جوسلین پریس با همسر آینده اش ، الک وایلدنشتاین ،  در یک سافاری آفریقایی  با هم آشنا شدند.

 

KMO_152927_00230_1_t218_183243.jpg

دانیل ویلدنشتاین با پسرانش الک (راست) و گای (سمت چپ با همسرش کریستینا)

 

ویلدنشتاین یکی از ثروتمندترین خانواده های جهان بود. عاشقانه آنها  ، به سرعت توسعه یافت. یک سال بعد ، در سال 1978 ، این زوج در لاس وگاس ازدواج کردند. جوسلین دو وارث برای الک به دنیا آورد.

 

وایلدنشتاین از طرفداران سرسخت گربه های وحشی بود ، بنابراین یک سال پس از عروسی ، جوسلین به جراح پلاستیک مراجعه کرد تا او را به یک گربه واقعی تبدیل کند. اما جوسلین نتوانست همسر بادآور را از تلاش برای تبدیل شدن به سیاه گوش مورد علاقه اش باز دارد.

 

طلاق جوسلین و الک یکی از گران ترین ها است.
طلاق جوسلین و الک یکی از گران ترین ها است.

ازدواج آنها تقریباً بیست سال به طول انجامید ، تا اینکه جوسلین شوهرش را در حالی که مشغول تفریح ​​با یک مدل لباس جوان بود ، دستگیر کرد. الک ، در گرمای نزاع ، همسرش را با تپانچه تهدید کرد و در نهایت به پشت میله های زندان محکوم شد.

 

مراحل سخت و طاقت فرسای طلاق چندین سال به طول انجامید ، اما در نتیجه ، جوسلین از همسر بی وفای خود مبلغ 2.5 میلیارد دلار شکایت کرد.علاوه بر این ، سالانه 13 میلیون دلار غرامت به مدت 13 سال دریافت کرد. هفت سال بعد ، الک وایلدنشتاین درگذشت.

 

در سال 2003 ، همسر سابق ویلدنشتاین با طراح لباس لوید کلاین ، که 20 سال جوانتر بود ، رابطه برقرار کرد. در سال 2016 ، این زن و شوهر پس از حمله Catwoman با قیچی به معشوق جوان او در هنگام نزاع داخلی از هم جدا شدند. در سال 2018 ، شایعاتی در مورد نامزدی آنها مطرح شد ، اما چندی پیش رسانه ها این خبر را منتشر کردند: کلاین "عروس فرانکنشتاین" 71 ساله را ترک کرد و با لورن فاستر تراجنسی 59 ساله رابطه داشت.

 

وسواس در جراحی پلاستیک

جوسلین ویلدنشتاین

Jocelyn Wildenstein به عنوان مشتاق ترین طرفدار جراحی پلاستیک در جهان شناخته می شود

 

جوسلین ویلدنشتاین به دلیل تغییرات متعدد در ظاهر ، ثروت زیادی را از دست داده است. نتایج دگرگونی او تکان دهنده است ، و با وجود این ، افراد در شبکه های اجتماعی ادعا می کنند که او هرگز زیر چاقوی جراح قرار نگرفت.او عاشق ظاهر خود است و با اشغال اولین  رتبه بندی وحشتناک ترین افراد روی کره زمین ، خود را زیبایی استثنایی می داند.

 

تاریخچه جراحی پلاستیک توسط جوسلین ویلدنشتاین با تزریق در لب ، لوب پیشانی و استخوان گونه آغاز شد. صورت ، که کلاژن به آن تزریق شد ، مدتی شکل خود را حفظ کرد ، اما به زودی به "ژله" تبدیل شد. جراحان سعی کردند با تغییر شکل کامل صورت جوسلین ، وضعیت را نجات دهند ، اما این حالت شبیه یک ماسک وحشتناک شد. به زودی ، ایمپلنت ها در فک ، استخوان گونه و گونه ها قرار گرفتند تا شکل خود را حفظ کنند. اگر وضعیت بیمار قبل از عمل مطلوب بود ، پس از آن زن مجبور شد دوره طولانی توانبخشی را پشت سر بگذارد.

 

جوسلین ویلدنشتاین

 

در کل مراحل طلاق ، لب های جوسلین ویلدنشتاین به طور تصاعدی رشد کرد. تزریقات متعدد باعث ایجاد شکل گزیده شدن لب توسط زنبورها شده است. در سال 2015 ، Catwoman لب های خود را به ظاهر اصلی ، اما کافی بازگرداند.

برای انجام یک سری عملیات پیچیده برای تغییر شکل چشم ها ، زن باید 250 هزار دلار بپردازد.حالا پلک های بزرگ و برجسته  چشم های کشیده و شبیه خوک را به جای چشم های گربه ای پنهان می کند.

 

پلاستیک ناموفق ابروهای جوسلین را نیزقابل مشاهده است. در حال حاضر آنها به طور طبیعی کشیده شده اند و خانم ویلدنشتاین به طور دوره ای آنها را بی رنگ می کند.جوسلین بیشتر برای هوس خودش ، سینه های خود را به طور قابل توجهی بزرگ کرد.

 

قربانیان جراحی پلاستیک

f6f92f69-4ece-47b4-8935-368a66b21786.jpg

 

برادران دوقلو بوگدانوف (یا همانطور که در سرزمین خود در فرانسه نامیده می شوند ، ایگور و گریچکا بوگدانوف) یکی از مشهورترین قربانیان جراحی پلاستیک در این سیاره هستند.  مجریان تلویزیونی فرانسوی بیش از دوازده عملیات انجام داده اند و امروز شبیه دو هیولای یک فیلم ترسناک هستند.
ظاهر به ارز تبدیل می شود

آیا جای تعجب نیست که جراحی پلاستیک زیبایی هر ساله رواج بیشتری پیدا کرده و مورد تقاضا قرار گیرد؟ ستارگان فرهنگ پاپ ، در تلاش برای حفظ اعتقاد به افسانه بودن زندگی خود ، برای آرمانی دست نیافتنی از بدن تلاش می کنند. بازیگران ، مدل ها ، مجریان تلویزیونی ، نمایشگران ، که حرفه آنها بستگی زیادی به ظاهر دارد ، مد برای بهبود بدن ایجاد می کنند و در عین حال قربانی آن می شوند. تغییرات ظاهری ، حتی اگر ناموفق بودند ، به خبر تبدیل می شوند. تصاویر عجیب و غریب ، اگرچه شگفت انگیز است ، اما در همان زمان راه خود را به روی صفحه نمایش تلویزیون و صفحات مجلات باز می کند.

محبوب ترین در جهان جراحی های بزرگ کردن سینه ، و بعد از آن جراحی بینی (اصلاح بینی) و در رتبه سوم - لیفت صورت است. اما هر کشور خاص ویژگی های خاص خود را دارد: اگر در ونزوئلا مدلهای باریک و  سینه هایی با اندازه D ایجاد می کنند ، در ایران ، جایی که زنان مجبور می شوند بدن و موهای خود را با لباس بپوشانند ، جراحی بینی در وهله اول قرار می گیرد و در امارات متحده عربی - عملیات با هدف در بهبود خطوط بدن به هر حال ، دولت برزیل مالیات جراحی پلاستیک را لغو کرد و به این واقعیت توجه کرد که آنها مستقیماً بر سلامت جسمی و روحی تأثیر می گذارند و بنابراین باید برای همه در دسترس باشد.

 

چرا زنان زیر چاقوی جراح پلاستیک می روند

 جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک به عنوان یکی از راه های اثبات خود

 

جای تعجب نیست که جراحی زیبایی هر ساله رواج بیشتری پیدا کرده و مورد تقاضا قرار می گیرد. ستارگان فرهنگ پاپ برای بدنی ایده آل دست نیافتنی تلاش می کنند تا جوانی خود را طولانی کنند. بازیگران زن ، مدل ها ، مجریان تلویزیونی ، شومن ها و سایر نمایندگان مشاغلی که از ظاهر تأثیر می پذیرند ، قربانی مد تغییر بدن شده اند و در عین حال قربانی آن شده اند.

اعتقاد بر این است که بزرگ کردن سینه محبوب ترین عمل جراحی در جهان است و جراحی بینی در رتبه دوم و لیفت صورت سوم قرار دارد.

آکادمی آمریکایی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت (AAFPRS) ، بزرگترین انجمن جراحی پلاستیک صورت در جهان ، مطالعه ای را برای کشف علل اصلی تغییر ظاهر زنان انجام داد.

 

bez_nazvaniya_1_24.jpg

دختر رئیس جمهور قبلی ایالات متحده ، ایوانکا ترامپ ، زیبا و دلپذیر به نظر می رسد. درست است که مشخصات کامل زنانه او نتیجه جراحی پلاستیک با کیفیت بسیار بالا است.

 

دانشمندان دریافته اند که گرایش به زیر چاقوی جراح از سال 2018 محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بنابراین ، در سال 2017 ، 55 درصد از بیماران جراحی پلاستیک اظهار داشتند که نتیجه مطلوب این عمل برای آنها یک سلفی موفق بود.

 

جراحی پلاستیک
شبکه های اجتماعی در زندگی یک فرد مدرن اهمیت زیادی دارند


طبق گزارش AAFPRS ، این روند فقط در حال رشد است. کارشناسان می گویند وضعیت کاملاً نگران کننده است و عکس های عمل های ناموفق می تواند عامل مهمی در تصمیم گیری در مورد انجام جراحی پلاستیک و زیبایی باشد. در این مطالعه ، جراحان پلاستیک همچنین اشاره کردند که رسانه های اجتماعی انگ جراحی پلاستیک  را کاهش داده است. مشتریان آشکارا در مورد جراحی پلاستیک صحبت می کنند و تجربیات و توصیه های خود را در وب به اشتراک می گذارند.

 

ارتباط بین جذابیت فیزیکی و موفقیت کاملاً آشکار است. گر به اینستاگرام نگاه کنید ، همه چیز به همان اندازه زیبا می شود: همه لب ها ، سینه ها ، موهای مشابه دارند ... و فردیت کجا رفته؟ آیا واقعاً از آن قدردانی نمی شود؟ ما اکنون در صفوف منظمی به سوی جامعه  ، همان مردم حرکت می کنیم و آنچه برای من وحشتناک تر است ، همه به یک اندازه زیبا خواهند بود. از این ناراحتی ، چشم قادر به استراحت نخواهد بود: در همه جا فقط عروسک های باربی وجود دارد ... چه کسی تصمیم می گیرد که چه شخص خوش تیپ  باشد؟ آیا آنها فقط متخصص جراحی پلاستیک هستند؟

 

میکی رورک

فیلم "نه هفته و نیم" فوراً میکی رورک را به نماد جنسی هالیود و پردرآمدترین بازیگر دهه 80 تبدیل کرد. با این حال ، در جستجوی اصلاح نواقص صورت از آسیب های ورزشی ، زمانی یکی از جذاب ترین مردان بودو

 

مردم زمان زیادی را در اینستاگرام می گذرانند ، جایی که ما از نظر ظاهر مورد قضاوت قرار می گیریم. یک مبارزه واقعی برای "دوست داشتن" وجود دارد. ما منتظر ارزیابی خارجی هستیم: از طرف همکاران ، دوستان ، طرفداران و غیره. ما به محیط خود بسیار وابسته هستیم. ظاهر ابزار خاصی برای اندازه گیری موقعیت اجتماعی و توانایی های مالی ما شد. و اگر به آینده نگاه کنید ، من تصور می کنم که این روند فقط تشدید خواهد شد ، فقط به این دلیل که فناوری ها و فرصت های جدید ظاهر می شوند ، جراحی پلاستیک به سرعت در حال توسعه است و در دسترس تر می شود.

 

پیشرفت تمدن تنها راههای دستیابی به اهداف را تغییر داد: اگر در قرن 19 یک کرست تنگ کمر زنبور را فراهم می کرد ، در قرن 21 این عمل برداشتن دنده ها بود. برای دیدن آن، کافی است نگاهی به کره جنوبی بیندازید ، جایی که استانداردهای سخت گیرانه زیبایی حاکم است ، آنقدر شدید که ظاهر به عنوان ابزاری در مبارزه رقابتی برای استخدام در کنار حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مهارت ها. جراحی پلاستیک به طرز باور نکردنی در کشور بسیار گسترده است: حداقل یک بار از هر پنج نفر از ساکنان آن تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفتند ... و در ژاپن مدرن ، به عنوان مثال ، جراحی هایی که ... شیک شدن

 

جراحی پلاستیک

 

کشیدن ، بریدن ، "چسباندن" ایمپلنت ها به منظور "هماهنگ کردن ظاهر" یا "شبیه شدن به یک شخص مشهور" - این واقعیتی است که توسط تبلیغات و مد تحمیل شده است. روندی نگران کننده وجود دارد: زنان جوان سالم و جذاب به طور فزاینده ای زیر چاقوی یک جراح پلاستیک قرار می گیرند و دختران نوجوان منتظر رسیدن سن هستند تا لب هایی مانند "آنجلینا جولی" یا سینه هایی مانند "مرلین مونرو" بسازند.

 

- من ، البته ، مهارت جراحان پلاستیک که معجزه می کنند را تحسین می کنم ، اما اگر شخصی نمی داند چه می خواهد ،  به احتمال زیاد او با گذشت زمان پشیمان می شود که اصرار داشت "بخشی" از بدن خود را "بهبود بخشد"   من پسری را می شناسم که از چانه خود ناراضی بود: او معتقد بود که به اندازه کافی مردانه نیست. در نتیجه ، او سه سال بعد برای برداشتن ایمپلنت بازگشت ، زیرا "روانشناسی و اهداف او در زندگی تغییر کرده است" ، او گفت که این تصمیم اشتباهی بود. در مواردی که شخص تحت هدایت برخی احساسات قرار می گیرد ، هنگامی که از نظر روانی بی ثبات است ، در افکار خود بالغ نشده و دقیقاً نمی داند چه می خواهد ، جراحان پلاستیک باید در درجه اول نه به پولی که می توانند بدست آورند ، بلکه به عواقب آن برای یک فرد نابالغ فکر کنند. علاوه بر این ، در صورت نارضایتی از نتیجه جراحی پلاستیک ، وضعیت روانی فرد فقط می تواند بدتر شود. در آلمان ، هم روانشناس و هم روانپزشک بلافاصله درگیر کار با بیمار می شوند که مثلاً نیاز به تغییر در شکل بینی دارد یا نه؟

 

جراحی پلاستیک

 

گاهی اوقات سرگرمی جراحی پلاستیک از تمام مرزهای ممکن و غیرممکن می گذرد. با افزایش سینه ، زن می خواهد شکل بینی خود را اصلاح کند ، پلک های خود را سفت کرده و چربی های ران یا شکم خود را از بین ببرد. نسبت چهره اغلب نقض می شود ، اما این مانع دوستداران زیبایی مصنوعی نمی شود. در این مورد ، ما می توانیم در مورد وابستگی روانی صحبت کنیم ...

تحقیقات زیادی جمع آوری شده است که تأیید می کند پلاستیک در واقع به برخی از زنان در رسیدن به اوج زندگی کمک می کند ، اما رونق جراحی پلاستیک هم بی عدالتی اجتماعی نسبت به جنس جوانتر را تحریک می کند و هم روان رنجوری ها. شرط بندی بر روی داروی زیبایی به عنوان داروی چاره ساز فقط تأیید می کند که وضعیت اجتماعی زنان هنوز به میزان بیشتری نسبت به مردان به پارامترهای خارجی بستگی دارد. تصمیم جنسیت های ضعیف برای زیر پا گذاشتن تنها به منظور افزایش شانس خود برای تأیید در جامعه ، هم به تحکیم نیازهای بیش از حد برای ظاهر زنان و هم به افزایش تعداد کسانی که آنها را ترک می کنند ، منجر می شود. مسابقه موفقیت هزینه چنین مسابقه ای افزایش تعداد روان رنجوری ها و افسردگی هایی است که سالها طول می کشد.

 

- آیا ما با تبعیض برخورد نمی کنیم؟

اگر پول داشته باشم ، می توانم از نظر بدنی بی پایان پیشرفت کنم ، زیبا و موفق شوم ، اما چنین فرصت هایی برای همه در دسترس نیست؟ من همچنین فکر می کنم که لازم است با دقت به خواسته های دیگران هدایت شود. و یک جراح پلاستیک نباید به عنوان یک مجری یک مشاور باشد: اول از همه ، یک روانشناس باید با فردی کار کند که می خواهد ظاهر خود را تغییر دهد. افسوس که جراحی پلاستیک به طور فزاینده ای به بخش خدمات تبدیل می شود. شما نمی توانید نظر خود را به یک جراح معمولی تحمیل کنید ، اما به یک جراح پلاستیک نشان می دهید: اینجا به من افزایش دهید ، اینجا کاهش دهید و اینجا آن را قطع کنید ...

به هر حال ، هر اقدامی مخالفت ایجاد می کند. و بیشتر و بیشتر زنان معتقدند که زنانه بودن ، بیش از حد آراسته بودن شیک ، ناشایست و حتی شرم آور نیست. جنبش "برای ظاهر واقعی" در حال تقویت است. بازیگران زن نسبت به پردازش  عکس هایی که در مجلات پر زرق و برق ظاهر می شوند اعتراض می کنند: در مقایسه خود با زیبایی های بی عیب و نقص "فتوشاپ شده" ، زنان عادی شروع به پیچیدگی می کنند و زندگی خود را وقف مبارزه برای رسیدن به یک ایده آل دست نیافتنی می کنند.

 

اما تامپسون

 

اما تامپسون می گوید: "ما توسط فرقه ناسالم جوانان اداره می شویم." - در 60 سالگی ، همه تلاش می کنند 30 ساله به نظر برسند!

چنین دیدگاهی اغلب توسط آمریکایی معروف ، شخصیت اصلی فیلم "زن زیبا" جولیا روبرتز بیان می شد ، که حتی از تزریق "بی ضرر" بوتاکس سرسختانه خودداری می کند.

 

جولیا رایرتز

جولیا رایرتز  می گوید: "من بسیار علاقه مند هستم که در دوران پیری چه می شوم." - من می خواهم چهره ام داستان من را بگوید و نباید داستانی باشد که من به جراح پلاستیک مراجعه کردم!

 

سلما هایک می گوید: "من معتقدم که همه زنان باید تمام تلاش خود را برای افزایش طول عمر خود انجام دهند ، اما جراحی پلاستیک همه را یکسان می کند." - به نظر می رسد چین و چروک روی صورت وجود ندارد ، اما از این به بعد زیبا نمی شود.

 

اگر به موضوع جراحی پلاستیک علاقه دارید مقاله رودریگو آلوز، رکورد دار عمل جراحی زیبایی را بخوانید

نظرات

۱۴۰۰/۵/۱۸ چرا زنان زیر چاقوی جراح پلاستیک می روند؟ تنها یک پاسخ می تواند وجود داشته باشد - "در جستجوی یک رویا". اما هر زنی رویای خود را دارد: - همیشه جوان بمانی. - از شر قضاوت ها به دلیل ظاهر خلاص شوید. - مثل بت های خود باشید. - به منظور ترک معشوق. البته خانمهای زیبا در هر زمان خواب می دیدند ، اما در غیاب وسایل مدرن تجدید قوا ، رویاهای آنها غیرقابل اجرا بود. به لطف فن آوری های مدرن ، توسعه پزشکی و اول از همه ، جراحی پلاستیک ، امکان فریب طبیعت وجود دارد ، که همیشه نسبت به شخص سخاوتمند نیست و رویاهای بیش از نیمی از بشریت را به واقعیت تبدیل نمی کند. برای تحقق رویاهای خود ، زنان آماده تغییرات اساسی در ظاهر خود هستند.

۱۴۰۰/۵/۱۸ نتایج جمع بندی شده و برترین رایج ترین و مکررترین عمل های انجام شده در بین زنان مقام اول - عمل بینی خارجی. جراحی بینی قدیمی ترین و گسترده ترین عمل جراحی پلاستیک است که شامل تغییر شکل بینی می شود و به حق یکی از سخت ترین و مهمترین جراحی های پلاستیک برای سلامتی محسوب می شود. مکان دوم - اصلاح سینه. انواع مختلفی از جراحی پلاستیک سینه وجود دارد. محبوب ترین آنها بزرگ کردن سینه است. دومین روش پرطرفدار لیفت سینه است. رتبه سوم برای روش کاهش سینه. جراحی هایی مانند جراحی پلاستیک نوک سینه ها و آرئولها نیز اغلب انجام می شود. بزرگ کردن سینه یک راه عالی برای افزایش عزت نفس برای زنان است. مقام سوم - لیپوساکشن و لیفتینگ لیگاتور. لیپوساکشن یا کانتور بدن ، به لطف آن ، می توانید به سرعت مقادیر زیادی چربی را از بین ببرید ، این جایگزین خوبی برای تمرینات و رژیم های طاقت فرسا ، کاهش وزن طولانی مدت است. تزریق چربی در دختران جوان تقاضا دارد. اما زنان مسن ترجیح می دهند لیفتاژ یا جوانسازی صورت بدون لیفت جراحی را به دلیل نخ های خاص انجام دهند. این روش جادویی می تواند پیری را تا 10-15 سال به عقب برگرداند. مکان چهارم - ابدومینوپلاستی . تعداد عمل های جراحی شکم در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته است. علاوه بر این ، خانم های مسن تر و خانم های جوان می خواهند چربی های اضاقی را از بین ببرند. مکان 5 - جراحی پلاستیک بخش تناسلی زن. تقاضای زیاد برای جراحی پلاستیک بخش صمیمی در بین زنان مدرن عمدتا نتیجه فعالیت های بازاریابی کلینیک های جراحی است. طبق آمار ، 90 درصد از زنانی که به خدمات جراحی صمیمی مراجعه کرده اند به کمک آنها نیاز ندارند.

۱۴۰۰/۵/۱۸آقا به قولی تا قبر آ ... آ .... آ حرف راست رو باید گفت . مطالعات متعدد نشان داده است که افراد جذاب به راحتی می توانند زندگی خود را پشت سر بگذارند و در حرفه خود موفق تر هستند. کارگران جذاب دارای مهارت های اجتماعی و ارتباطی هستند که بر دستمزد آنها تأثیر می گذارد. افراد زیبا حدود 12 درصد بیشتر درآمد دارند و دلالان جذاب املاک پول بیشتری کسب می کنند. چنین افرادی با اعتماد به نفس بالا مشخص می شوند و بیشتر پس از مکالمات توسط کارفرمایان با آنها تماس گرفته می شود. زنان جذاب هنگام مذاکره با مردان دارای مزایایی هستند و زنانی که این ویژگی را ندارند بیشتر بی عدالتی را تحمل می کنند. همچنین مشاهده شده است که افراد جذاب به احتمال زیاد در پست های دولتی انتخاب می شوند و مدیران جذاب ارزش سهام شرکت های خود را افزایش می دهند. روانشناسان این پدیده را "جایزه زیبایی" می نامند.

۱۴۰۰/۵/۱۸من لب هایی مثل آنجلینا جولی می خواهم چرا ما برای زیبایی ظاهری تلاش می کنیم؟ زیبایی ظاهری چیست؟ آیا محدودیت هایی برای بهبود ظاهر شما وجود دارد؟ در صورت مشاهده بی معنی و حتی مضر تغییراتی که بیمار بر آن اصرار دارد ، متخصص باید چه بگوید؟ و آیا روند تغییر ظاهر شما عیب و نقصی دارد؟ اگر من پول دارم و می خواهم فردی موفق از نظر اجتماعی شوم ، آیا این بدان معناست که من می توانم بدن خود را به طور مداوم تا زمانی که بودجه اجازه می دهد بازسازی کنم ، یا هنوز هم باید در زمانی متوقف شوم؟ و چه کسی به طور کلی قواعد زیبایی را تنظیم می کند؟

۱۴۰۰/۱۱/۶برادران ایگور و گریگوری بوگدانوف در سال 1949 در سن لاری به دنیا آمدند و از کودکی خود را نمایندگان خانواده شاهزاده روسی می دانستند. در یک زمان، پدر آنها، یوری میخایلوویچ، برای چندین دهه حق خود را به عنوان شاهزاده ثابت کرد و در پایان آن را دریافت کرد. ایگور و گریگوری از دوران کودکی به علم علاقه نشان دادند ، زیاد مطالعه کردند ، به نجوم و هوانوردی علاقه داشتند.

۱۴۰۰/۱۱/۶برادران بوگدانف در قلعه مادربزرگشان زندگی می کردند، جایی که به کتابخانه ای عظیم دسترسی داشتند، در مدرسه نظامی در سورز درس می خواندند و سپس راهی پاریس شدند. در اینجا آنها با اشتیاق به مطالعه فناوری پیشرفته پرداختند و به طور جدی نگران آینده بودند. برادران بوگدانوف 27 ساله بودند که اولین کتاب خود را با عنوان کلیدهای علمی تخیلی با پیشگفتار رولان بارت، فیلسوف و منتقد ادبی مشهور فرانسوی منتشر کردند. پس از آن، برادران نویسنده 15 کتاب دیگر در زمینه علمی تخیلی، فلسفه و رواج علم شدند.

۱۴۰۰/۱۱/۶ایگور و گریگوری موفق شدند توجه را به خود جلب کنند و سه سال پس از انتشار کتاب پیشنهاد میزبانی برنامه "Time X" را در تلویزیون دریافت کردند که در طی آن بینندگان را با فیزیک کوانتومی و نجوم آشنا کردند، در حالی که به زبانی ساده در مورد چیزهای بسیار پیچیده صحبت می کردند.

۱۴۰۰/۱۱/۶نمایش آنها انقلابی در فرانسه ایجاد کرد. تا آن زمان، هیچ چیز مشابهی در تلویزیون فرانسه وجود نداشت: بوگدانوف ها لباس های غیرعادی می پوشیدند و استودیوی طراحی شبیه یک محفظه سفینه فضایی بود. قبلاً در آن زمان ، گریگوری شروع به نامیدن خود به گریشکا کرد و به طور هدفمند تشبیهی را با گریگوری راسپوتین در مخاطبان ایجاد کرد.

۱۴۰۰/۱۱/۶در طول سال ها، برادران بوگدانف به لطف برنامه های خود در محبوبیت باقی مانده اند. آنها با استفاده از کتاب ها و فیلم های ژانر علمی تخیلی ، محبوبیت را حفظ کردند ، خود را دوستدار علم نامیدند (با این حال ، آنها بودند) ، میزبان برنامه های جدید در کانال های مختلف تلویزیون شدند. و تنها پس از آن تصمیم گرفتند به علم و سپس تدریس بپردازند.

۱۴۰۰/۱۱/۶در دهه 1990، برادران بوگدانوف از سهم خود در علم مراقبت کردند. در دانشگاه بوردو شروع به آماده سازی برای دفاع از پایان نامه های دکتری کردند، اما این امر باعث نارضایتی دانشمندان معتبر از جمله کارکنان دانشگاه شد. دولت مجبور شد به درخواست‌ها برای عدم پذیرش برادران بوگدانوف در مقطع کارشناسی ارشد پاسخ دهد و ایگور و گریگوری سپس به دیژون، به دانشگاه بورگوندی نقل مکان کردند. گریگوری بوگدانوف در سال 1999 مدرک دکترا را در کیهان شناسی دریافت کرد و برادرش پس از آن نتوانست از خود دفاع کند، ایگور تنها سه سال بعد صاحب مدرک دکترای شد. درست است، دانشمندان به "دستاوردهای" برادران با بی اعتمادی زیاد و برخی حتی با تحقیر واکنش نشان دادند.

۱۴۰۰/۱۱/۶با این حال، دلایلی برای آن وجود داشت. کسانی که اتفاقاً با آثار ایگور و گریگوری بوگدانوف آشنا شدند، با تعجب متوجه شدند که چیزی در آنها وجود ندارد. یعنی در طول کل پایان نامه، هم اصطلاحات و هم حقایق شناخته شده را به طرز ماهرانه ای جلا می دادند و هم طبیعتاً پایان نامه های آنها برای علم هیچ ارزشی نداشت.

۱۴۰۰/۱۱/۶در سال 2010، آزمایشی انجام شد که با بیانیه کمیته ملی تحقیقات علمی در ریاضیات و فیزیک نظری مبنی بر اینکه آثار بوگدانوف هیچ ارزش علمی ندارند، آغاز شد. ایگور و گریگوری علیه کمیته شکایت کردند و خواستار پرداخت 1.2 میلیون یورو به آنها شدند. درست است ، آنها پرونده را باختند و قبلاً غرامتی به مبلغ دو هزار یورو از برادران بوگدانوف دریافت کردند. با این حال، آثار آنها فاقد ارزش علمی شناخته شد.

۱۴۰۰/۱۱/۶بوگدانوف ها از همه این دعواها کمترین آسیبی ندیدند. برعکس، پس از شروع فیلمبرداری در «فورت بویارد» فرانسوی، محبوبیت آنها دوباره افزایش یافت، جایی که از بازیکنان سؤالات نسبتاً دشواری پرسیدند. در این زمان تغییرات قابل توجهی در ظاهر ایگور و گریگوری رخ داده بود که آنها را نه تنها در فرانسه، بلکه در سراسر جهان مشهور کرد.

۱۴۰۰/۱۱/۶این در مورد جراحی پلاستیک بود که برادران بوگدانف بیش از حد تحت فشار قرار گرفتند و در نتیجه چهره آنها بسیار غیر طبیعی و حتی تا حدودی ناخوشایند شد. اما وقتی از برادران بوگدانف در مورد جراحی پلاستیک پرسیده شد، تقریباً به طور طبیعی متعجب شدند، اما نسخه ای وجود دارد که ایگور و گریگوری به دلیل آکرومگالی، بیماری که به افزایش استخوان های جمجمه در صورت کمک می کند، بسیار تغییر کرده اند. با این حال ، به نظر می رسد که خود بوگدانوف ها اصلاً از این رنج نمی بردند ، آنها موفق ، محبوب بودند و دائماً مردم را غافلگیر می کردند. رسانه ها گزارش دادند که آنها می خواستند تابعیت روسیه را بگیرند و می خواهند از سرزمین تاریخی خود دیدن کنند

۱۴۰۰/۱۱/۶پیوندهای خانوادگی بیهوده قوی ترین نامیده نمی شوند. برادران بوگدانوف در تمام زندگی خود را از هم جدا نکردند

۱۴۰۰/۱۱/۶برادران بوگدانوف به عنوان قدرتمندترین خانواده معرفی شدند و به عنوان اربابان مخفی روسی جهان، نویسندگان تئوری توطئه و مقصران همه چیز بدی که در جهان رخ داد منصوب شدند. انتخاب و شکست ترامپ، حکومت فرانسه، تماس با تمدن های فرازمینی، کنترل روچیلدها و در نهایت همه گیری کرونا.

۱۴۰۲/۵/۲۳اکثر مردم قبل از شروع جستجوی جراحان پلاستیک، ماه ها یا حتی سال ها را به فکر انجام جراحی پلاستیک زیبایی می گذرانند. تصمیمات آنها یکی از شخصی ترین انتخاب هایی است که می گیرند. در بیشتر موارد، انتخاب برای دنبال کردن جراحی زیبایی شامل تفکر دقیق در مورد دلایل برداشتن این گام بزرگ است. در سال 2021، زنان و مردانی که به جراحی پلاستیک فکر می‌کنند ، حتی نسبت به 10 سال پیش با انگ کمتری مواجه می‌شوند. بیشتر آنها احساس می کنند که می توانند برنامه های خود را با دوستان یا خانواده در میان بگذارند. انجام این کار می تواند به آنها کمک کند تا دلایل تمایل به تغییر چیزی در ظاهر خود را کشف کنند و نسبت به تصمیم خود احساس اطمینان کنند. با این حال، همه احساس راحتی نمی کنند که در مورد امکان انجام جراحی پلاستیک با افراد نزدیک خود صحبت کنند.

۱۴۰۲/۵/۲۳بهبود اعتماد به نفس شما این یک موضوع ثابت در میان بسیاری از افرادی است که جراحی پلاستیک می کنند. داشتن یک ویژگی یا ناحیه ای از بدن که احساس می کنید توجه ناخواسته ای را به خود جلب می کند یا از بقیه ظاهر شما می کاهد، معمول است. این نگرانی ممکن است سال ها شما را آزار دهد، مانند اندازه بینی، یا ممکن است به دلیل تغییرات ناشی از یک رویداد زندگی مانند بارداری یا کاهش وزن قابل توجه باشد. اعتماد بیشتر به ظاهر شما زندگی شما را تغییر نمی دهد، اما می تواند به بهبود یا بازیابی اعتماد به نفس شما کمک کند.

۱۴۰۲/۵/۲۳شبیه یک سلبریتی!! بسیاری برای کمک به برقراری ارتباط با اهداف زیبایی خود، عکس‌ «آرزو های خود» از افراد مشهور را می‌آورند. خوبه. اما اگر یک بیمار عکس یک سلبریتی را داشته باشد و بگوید: «من دماغش را می‌خواهم»، دلیلی برای ترمز کردن است. جراحی پلاستیک ویژگی هایی را که فرد با آن متولد می شود افزایش می دهد. نگاه اساسی آنها را تغییر نخواهد داد. اگر انتظارات شما با آنچه از طریق جراحی زیبایی امکان پذیر است مطابقت ندارد، وقت آن است که واقعیت را بررسی کنید.

۱۴۰۲/۵/۲۳ما گاهی اوقات با بیمارانی مشورت می کنیم که می گویند به دلیل پیشنهاد شخص دیگری به جراحی پلاستیک فکر می کنند. زنان به ما گفته‌اند که می‌خواهند پروتز سینه انجام دهند زیرا دوست پسر یا شوهرشان می‌خواهند سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشند. برخی به ما گفته اند که یکی از دوستان به ما گفته اند که جراحی زیبایی بینی آنها را بسیار زیباتر می کند، حتی اگر آنها هرگز نگران ظاهر بینی خود نبودند. اگر فکر می کنید که یک روش شما را شادتر یا اعتماد به نفس بیشتری می کند، آن را دنبال کنید. اما اگر فقط به فکر جلب رضایت شخص دیگری هستید، تحت عمل جراحی قرار نگیرید.

در ادامه بخوانید...

معیار زیبایی زن در کشور های مختلف 12 کشور

در

زیبایی زن

 

هر زنی قطعاً زیباست. این فرضیه امروزه با فاصله گرفتن فزاینده از استانداردهای پذیرفته شده ی چند دهه قبل ، کاملاً منطقی به نظر می رسد. با این حال ، این به هیچ وجه به این معنا نیست که در هر کشور یا منطقه ای ، نظر کاملاً منحصر به فرد آنها  و ملاک زیبایی زنان   در مورد چگونگی شکل گیری استاندارد زیبایی زنان که در آنجا زندگی می کنند ، ادامه نخواهد داشت ، زیرا ویژگی های محلی در طول قرن ها  شکل گرفته است. بنابراین ، در کشور های مختلف ، استاندارد زیبایی زن کاملاً متفاوت و مخالف یکدیگرند.  معیارهای زیبایی در کشور های مختلف  و استانداردهای  زیبایی زن در 12 کشور را مقایسه کنید.

 

1. معیار زیبایی در ایران 

شکل بینی

زیبایی زن

زیبایی و جایگاه یک زن ایرانی ، به اندازه کافی عجیب ، در بینی خلاصه شده است.  / عکس

معیار های زیبایی در ایران
طبق نشانه های آماری ، ایران بیشترین درصد جراحی پلاستیک بینی را در کره زمین دارد. زنان  اغلب به خدمات جراح متوسل می شوند. این به این دلیل است که سنت اجازه نمی دهد دختران ایرانی بجز صورت ، بقیه بدن را بیش از حد نشان دهند.

ملاک زیبایی در ایران

تمدن ایرانی - کهن و بسیار پر جنب و جوش - در پیدایش خود همیشه فرقه ای از زیبایی طبیعت ، زیبایی هنر و انسان بوده است. و همه می فهمند که یک مرد مانند یک پرنده نیست (بین پرندگان،  پرنده نر زیباتر است) یک زن همیشه زیباتر است :)

معیار زیبایی زنان ایران
شاعران بزرگ فارسی ، زنان را با یک گل رز زیبا و افتخار آمیز مقایسه کردند. چشمان آنها با گل نرگس و سینه آنها با میوه های انار مقایسه شده است.
خوانندگان با صدای شیرین رودخانه ها آهنگهای بلوری را در پای آنها ریختند.
جنگجویان قدرتمند ، پادشاهان بزرگ با اکراه - اما سر خود را در برابر آنها خم کردند.
زنان ایرانی ارزشش را داشتند.
استاندارد های زیبایی ایران 

 اول ، پوست: صورتی سفید.
دوم ، مو: سیاه مثل شب و مجعد. با فرهای زیبایی که قلب را جذب می کنند.
سوم ،از  ویژگی های صورت: بینی صاف است 
معیار زیبایی زنان در ایران چشم است

زیبایی زنان ایرانی از نظر خارجی ها

چشمهای حالت دار به شکل بادام زیبا (قهوه ای مخصوصاً مورد استقبال قرار گرفت). یک خط فراموش نشدنی از ابروها که مانند یک کمان محکم به چشم می خورد.
خال در غیر منتظره ترین مکان :). (کدام برای شما بیشتر است؟)

از استاندارد زیبایی در ایران  شکل قفسه سینه ی با شکوه و قوی است. و سینه ها - همانطور که اشاره کردم ، به شکل میوه های انار زیبا هستند ... 
- با خارهایی مانند گل رز.(منظور به هر کس اجازه دسترسی ندهد)

 

2. استاندارد زیبایی زن در مالزی قد و پوست روشن

زیبایی زن

دختران با پوست روشن در مالزی بسیار زیبا در نظر گرفته می شوند.  / عکس


در مالزی ، یکی از استاندارد های زیبایی ، رنگ پوست روشن است. در واقع ، این روند از مدت ها قبل در بیشتر کشورهای آسیایی وجود داشته است. ایده آل ترین پوستی است که سایه آن شبیه رنگ مرواریدهای سفید است.

استاندارد دیگر را می توان قد در نظر گرفت. فقط در اینجا مالزیایی ها با اکثر آسیایی ها که سعی در رسیدن به هیکلی شکننده و برازنده دارند متفاوت هستند. در مالزی ، شکل یک دختر باید متناسب باشد ، اما لاغر نباشد.

 

3. استاندارد زیبایی زن در ژاپن دندان نیش

معیار زیبایی در ژاپن

زیبایی زن

دندان های کج شاید یکی از اصیل ترین معیار زیبایی ژاپن  باشد.  / عکس 

  معیار زیبایی در ژاپن

ژاپن را می توان با خیال راحت نه تنها کشوری با تعداد زیادی از سنت ها و فن آوری های غیراستاندارد نامید ، بلکه دارای استانداردهای زیبایی عجیبی هستند. بنابراین ، اگر در بیشتر کشورهای غربی یک لبخند ایده آل حاکی از سلامت ،  دندان است ، این ایده برای زنان ژاپنی کاملاً برعکس است.

آنها از جوانی به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند و مایلند دندانهایشان کج و نادرست رشد کرده و به نظر برسد. و برخی به نوعی تقارن را در این می یابند: اگر دو دندان نیش بیرون بیایند ، تصویر "خون آشام" یا yaeba ، که بیشترین محبوبیت را در ژاپن دارد ، به دست می آید که نمادی از زیبایی طبیعی و جوانی به حساب می آید.

 

4. استاندارد زیبایی زن در ایرلند  صورت کک و مکی

زیبایی زن

موهای قرمز با چشمهای روشن و کک و مک استاندارد زیبایی در ایرلند است.  / عکس


یک دختر متوسط ​​ایرلندی ابروهای پرپشت ، پیشانی بلند و لب های نازک دارد و همچنین دارای موهای قرمز روشن است  ، چشم ها و صورت پوشیده از کک و مک است.

علاوه بر این ، در اکثر قریب به اتفاق موارد ، آنها نمی خواهند چیزی را در ظاهر خود تغییر دهند. این به این دلیل است که زیبایی طبیعی در ایرلند ارزش زیادی دارد. بنابراین به چهره با آرایش و طراحی شده قطعاً در آنجا افتخار نمی کنند.

 

5. استاندارد زیبایی زن در کره جنوبی  صورت عروسکی

استاندارد های زیبایی کره جنوبی

زیبایی زن

زنان کره ای استانداردهایی کاملاً مشخص برای چهره کامل دارند.  / عکس

دختر ایده آل کره ای ها  
معیار زیبایی در کره جنوبی  به خوبی مشخص شده است. علاوه بر این ، در این مورد ، ممکن است اینقدر در مورد رنگ چشم یا مو نباشد - این پارامترهای زیبایی فقط با جراحی پلاستیک بدست می آیند . مسئله این است که زنان کره ای سعی می کنند صورت و بدن خود را متناسب با اشکال و سایه های خاصی متناسب کنند و اغلب به جراحی پلاستیک متوسل می شوند.

از  معیار های زیبایی در کره جنوبی به عنوان مثال  ، پوستی صاف  روشن بدون نقص ، بینی نوک تیز ، سر کوچک و چشمان براق با نگاهی باز ارزش گذاری می شود. علاوه بر این ، معیار زیبایی شکل صورت نیز به وضوح مشخص شده است -  باید شبیه قلب باشد: چانه باید باریک باشدو صورت تا پیشانی گسترش یابد.

 

6. استاندارد زیبایی زن در استرالیا بدن ورزشکار و برنزه

1583209938702.jpg

دختران با تناسب اندام ، زیباترین دختران استرالیا هستند.  / عکس

 

استرالیا یک کشور بزرگ است و بنابراین استانداردهای زیبایی زن در قلمرو آن تا حدودی متفاوت است. فقط چند ویژگی متمایز وجود دارد که همه را متحد می کند. ما در مورد یک چهره ورزشی مناسب و متناسب صحبت می کنیم. ورزش در استرالیا بسیار محبوب است و سواحل و جزایر زیادی در این کشور وجود دارد. بنابراین ، زیبا به نظر رسیدن با بیکینی برای زنان استرالیایی بسیار مهم است. ناگفته نماند که با این وضعیت و روندهای عمومی ، برنزه شدن  نیز یکی دیگر از معیارهای زیبایی در استرالیا محسوب می شود. به همین دلیل است که سالهاست که زنان ورزشکار تجسم ایده آل استرالیایی در نظر گرفته می شوند.


7. استاندارد زیبایی زن در لهستان تقارن و تناسب صورت

زیبایی زن

زنان زیبا در لهستانی دارای چهره و قیافه ای متناسب هستند.  / عکس 

 

در لهستان ، دختران نیازی به قد بلند ، چشم شهلا و...ندارند. زنانی زیبا قلمداد می شوند که  در کل متناسب باشند ، یعنی لگن و سینه های کوچک ، کمر باریک و قد متوسط. با این حال ، از ویژگی های صورت متقارن بیشتر استقبال می شود - ناگفته نماند که "تقارن طرفین" کامل غیرممکن است ،  اما در عین حال ، عدم تقارن طبیعی نباید خیلی چشمگیر باشد.

 

8. استاندارد زیبایی زن در فرانسه - حداکثر طبیعی بودن

زیبایی زن

این زنان فرانسوی هستند که بیش از همه طرفدار پذیرفتن خود برای آنچه  هستند.  / عکس


زنان فرانسوی شاید از نظر استانداردهای زیبایی آزادترین باشند.  آنها حداکثر طبیعی بودن را حفظ می کنند ،  نه تنها عملا از مواد آرایشی تزئینی استفاده نمی کنند ، بلکه به ندرت از عطر استفاده می کنند ، بلکه توجه کمی به موهای زائد دارند. برای آنها ، استاندارد زیبایی و سلامتی آرایش نیست ، بلکه پوستی تمیز و درخشان است - برای این منظور ، آنها از کرم ها ، ماسک ها و سرم های خاص چشم پوشی نمی کنند.

 

9. استاندارد زیبایی زن در تاجیکستان ابروهای پرپشت و حجیم و پیوسته

زیبایی زن

زیبایی زنان کشور تاجیکستان  برای بسیاری کاملاً غیراستاندارد است  ، اما در تاجیکستان معنای خاصی دارد. 


ابروها در زمان های مختلف و در کشورهای مختلف می توانند از نظر شکل یا تراکم متفاوت باشند. با این حال ، در اکثر آنها به وضوح از هم جدا شده اند. اما در تاجیکستان همه چیز دقیقاً برعکس است. در آنجا ، نه تنها ابروهای پرپشت و حجیم به عنوان استاندارد زیبایی زن در نظر گرفته می شوند - بلکه باید پیوسته باشد.

عکس زیباترین زنان تاجیکستان با ابروهای پیوسته دیده می شود که ابروهای پرپشت و حجیم در تاجیکستان معیار زیبایی است .زنان تاجیک ابروها را نمادی از پاکی و برائت می دانندکه از یک اعتقاد خاص ناشی می شود. می گوید هرچه ابروهای زن به یکدیگر نزدیکتر باشند ، شوهرش نیز به او نزدیکتر خواهد بود. به همین دلیل است که ، با وجود تغییر سریع روند مد ، در تاجیکستان هنوز می توانید زنانی با چنین "ابرو پرپشت و پیوسته" ببینید.

 

10. استاندارد زیبایی زن در کشورهای اسکاندیناوی -داشتن موهای پلاتینی با چشمان آبی

زیبایی زن

 داشتن موهای پلاتینی با چشمان آبی بیشترین محبوبیت را دارد.  / عکس


کشورهای اسکاندیناوی ، به ویژه سوئد ، به دلیل داشتن موهای پلاتینی با چشمان آبی ، در همه جای دنیا مشهور هستند. در واقع ، نوع سبک استاندارد زیبایی زنان در منطقه شمال اروپا است. با این حال ، استانداردهای خاصی در مورد سبک لباس که زن به آن پایبند است ، وجود دارد. این تصویر نباید ارزان به نظر برسد ، بلکه از موارد منحصر به فرد مد تشکیل شده است. در عین حال ، رنگ های روشن نامطلوب هستند ، این امر در مورد آرایش نیز صدق می کند. بنابراین ، سادگی و ظرافت در اسکاندیناوی معیارهایی برای زیبایی محسوب می شوند.

 

11. استاندارد زیبایی زن در عربستان سعودی - تمرکز روی چشم

زیبایی زن

چهره زنان عربستان : تمام زیبایی دختران در عربستان سعودی در جشم های آنان متمرکز است.  / عکس


زنان عربستان سعودی اهمیت ویژه ای به چشم و نگاه می دهند. در واقع ، این تعجب آور نیست ، زیرا غالباً آنها فرصت ندارند حتی تمام چهره خود را به جهانیان نشان دهند. به همین دلیل دختران در عربستان سعودی وقت زیادی را به آرایش چشم و لوازم جانبی اختصاص می دهند که آنها را تا حد ممکن برجسته می کند.

 

12. معیار زیبایی در چین  - پوست سفید برفی

زیبایی زن

زیباترین زنان در چین دارای  پوست سفید برفی هستند.  / عکس 

معیار زیبایی در چین

برای زنان چینی ، مانند اکثر زنان آسیایی ، رنگ پریدگی پوست استاندارد زیبایی است. علاوه بر این ، این استاندارد زیبایی بیش از یک قرن قدمت دارد: از زمان های بسیار قدیم ، رنگ پوست در آنجا با وضعیت اجتماعی همراه بود. مسئله این است که کسانی که مشغول کار بدنی مداوم هستند ، به این معنی که در پایین پله های اجتماعی قرار دارند ، از قرار گرفتن مداوم در معرض آفتاب ، پوست تیره دارند.

قرن ها بعد ، دختران چینی هنوز نمی خواهند حتی در کمترین حالت برنزه شوند ، بنابراین سعی می کنند همه کارها را انجام دهند تا پوستشان سفید برفی شود. اول از همه ، آنها البته از اشعه خورشید دوری می کنند ، و همچنین از کرم ها و محصولات ویژه حاوی مواد سفید کننده و مواد آرایشی تزئینی مناسب استفاده می کنند. علاوه بر این ، در طول آرایش ، آنها اغلب گونه های قرمز را روی استخوان گونه های رنگ پریده می کشند.

معیار زیبایی در ترکیه

6015d284d59126900b8e54b8c9142470.1000x1000.jpg

 

حرمسراهای سلاطین ترکیه مملو از زیبایی های زرق و برق دار بود ، اما  ملاک زیبایی در ترکیه   آن دوران دور تا حدودی متفاوت از ایده های مدرن بود.
هر کشوری قوانین زنانه مخصوص به خود را دارد: خصوصیات زنان تایلندی  و کره ای پوست خود را سفید می کنند و سعی می کنند چشمان خود را به روشی اروپایی درشت کنند ، زنان برزیلی و استرالیایی در بیکینی خیره کننده به نظر می رسند ، زنان بریتانیایی و فرانسوی از طبیعی بودن حمایت می کنند. و ترکیه چطور؟ 

ظاهر کلاسیک

حرمسراهای سلاطین ترکیه مملو از زیبایی های زرق و برق دار بود ، اما ایده های زیبایی در آن دوران دور تا حدودی متفاوت از ایده های مدرن بود. چقدر ؟خودتان قضاوت کنید: به عنوان مثال ، در قرن سیزدهم ، صاحب کف دست ، پا و گوش های کوچک ، سوراخ های بینی باریک ، پیشانی پهن ، موهای ضخیم تیره ، ابرو و مژه ، لب ها و گونه های قرمز مایل به قرمز ، بینی کشیده ، سینه و باسن برجسته به عنوان استاندارد در نظر گرفته شد. صیغه ها با سفیدکاری پوست را روشن کردند ، چشمهایشان را خمار و  موهای زائد بدن را از بین بردند.
عدم تقارن صورت و لاغری بیش از حد از علائم بیماری محسوب می شد و ابرو های در هم آمیخته یکسان در مورد تقوای معشوقه  صحبت می کردند.


شکل اندام

اگر می توان به کلیشه ها اعتقاد داشت ، ترک ها هنوز زنانی را با فرم هایی تپل ترجیح می دهند. بله ، واقعاً هیچ فرقه لاغری در اینجا وجود ندارد ، اما امروزه خانم ها  سعی می کنند لاغر باشند. و اوه ، چقدر دشوار است ، با توجه به محبوبیت غذاهای خانوادگی در ترکیه با میزهای پر از پیش غذا ، انواع کباب ها و شیرینی هایی مانند لذت ترکیه و باقلوا. اگرچه مردان ، ما باید به آنها حق بدهیم ، هیچ الزامات سختگیرانه ای را مطرح نمی کنند: در اینجا ، مانند همه جهان ، کسی دختران لاغر را دوست دارد ، و کسی پیراشکی.

آرایش

تا همین اواخر ، زنان ترک یا اصلاً  آرایش نمی کردند ، یا برعکس ، بسیار بسیار غلیظ آرایش می کردند. امروزه آرایش معتدل رواج دارد (اگرچه رژ لب قرمز هنوز هم از احترام بالایی برخوردار است). مطالعات نشان داده است که زنان محلی هزینه بسیار کمتری نسبت به اروپایی ها برای لوازم آرایشی هزینه می کنند ، اما این به دلیل بی توجهی به ظاهر آنها نیست ، بلکه محبوبیت محصولات مراقبت از منزل است که قرن ها ثابت شده است.به عنوان مثال ، روغن سیاه دانه به مقابله با آکنه و شیر ترش به مقابله با موهای چرب کمک می کند.

مدل مو

بیشتر زنان ترکیه به طور طبیعی جنس مو های تیره ، ضخیم و فر دارند ، به این معنی که طبق قوانین نامفهوم منطق زنان ، آنها سرسختانه آنها را صاف و رنگ روشن می کنند. در هر گوشه سالن های آرایشگری وجود دارد و استادان بیشتر مردانی هستند که حرفه ای واقعی هستند و فقط با کمک سشوار و برس می توانند فرهای شیطانی را به رشته های صاف و براق تبدیل کنند.


صافی پوست

اپیلاسیون موم و قند زدن با آب ، شکر نیشکر و روغنهای گیاهی از شر پوشش مو های اضافی بر روی بدن خلاص می شود. و ابروهای پیوسته در حال حاضر به رنگ مو هستند ،  زنان ترک آنها را با کمک نخ اصلاح می کنند.از زمان های قدیم شناخته شده است ، تکنیک نخ نیاز به استقامت (این دردناک است) ، همراه با مهارت (و دشوار) دارد ، اما موها به سرعت برداشته می شوند و به آرامی دوباره رشد می کنند.

 

طراحی ناخن

در طراحی ناخن ، زنان ترک سایه های پاستلی را ترجیح نمی دهند - فقط رنگهای رسا و اشباع شده: قرمز مایل به گیلاسی و شرابی. پیدا کردن یک سالن خوب چندان آسان نیست و اگر خوش شانس باشید که استادی را می شناسید که می داند چگونه مانیکور فرانسوی ، اکستنشن و طراحی پیچیده را انجام دهد ، خانم های جوان تماس های خود را مخفی نگه داشته و آنها را فقط به دوست دخترهای نزدیک خود منتقل می کنند.


فردیت

برخی از مردان خانم های محلی ، واقعاً به زنان خارجی ها نگاه می کنند و به ایرادات هموطنان خود اشاره می کنند: به عنوان مثال ، قد کوتاه و شکل کلی گلابی شکل ، لب های نازک و گونه های مبهم.  ساکنان ترکیه مدرن از نسل اقوام مختلف هستند ، از عشایر آسیای میانه و آلتایی گرفته تا یونانی ها ، قفقازی ها و اسلاوهای شرقی. آنها همچنین بسیار متفاوت هستند: سایه های مختلف مو و پوست ، شکل چشم ، قد متوسط ​​و رنگ چهره. و این فوق العاده است ، زیرا مهم نیست که چگونه سعی می کنید با استانداردهای آن از مد در حال تغییر پیروی کنید ، زیبایی ، قبل از هر چیز ، در فردیت است.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا جراحی پلاستیک محبوب تر شده است 6 دلیل

در
چرا جراحی پلاستیک محبوب تر شده است
آخرین آمار نشان می دهد که در سال 2018، تعداد کل جراحی های پلاستیک در مقایسه با سال 2017 افزایش یافته است. بنابراین، در سال 2018، 4٪ عمل جراحی افزایش پستان انجام شد، 5٪ جراحی لیپوساکشن بیشتر، 2٪ جراحی بیشتر برای تغییر شکل بینی، 1٪ جراحی بیشتر در جراحی پلک انجام شد. متخصصان جراحی پلاستیک شش دلیل برای این که چرا مردم اغلب به جراحی پلاستیک روی آورده اند را عنوان نموده اند.
 

1. چهره ما اغلب بر روی صفحه نمایش دیده می شود

تلفن های همراه، شبکه های اجتماعی، شخصیت های دائمی و فیلم ها - همه اینها در حال حاضر فراوان است. ما دائما تصاویر خود را در جایی قرار می دهیم، به عنوان مثال به طور دائم در صفحه تلفن همراه اشخاص دیگر دیده می شویم. ما از این موضوع آگاه هستیم و سعی می کنیم فقط عکس های خوب را به شبکه ارسال کنیم و همچنین سعی می کنیم تا تعداد بیشتری از این عکس ها که زیبایی ما را نشان می دهند، را ارسال کنیم. از این رو میل به بهبود ظاهر  علاوه بر آرایش، اغلب با کمک جراحی پلاستیک افزایش یافته است.
 

2. مردم با جراحی پلاستیک راحت تر شده اند

این، دوباره، به توسعه فناوری اطلاعات کمک کرد. مردم شروع به تجربه خود در عمل جراحی پلاستیک آنلاین، به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و غیره کرده اند. در حال حاضر، برخی از بیماران حتی از جراحان می خواهند عکس های خود را در کلینیک های Instagram پست کنند. پیش از این، این یک نقص بزرگ بود. تحمل مردم برای رسیدن به زیبایی بالاتر رفته و در حال حاضر آنها سطح بالاتری از پذیرش را دارند.
 

3.جراحی پلاستیک در دسترس عموم است

چند سال پیش جراحی پلاستیک فقط برای افراد بسیار پولدار میسر بود. اکنون برای شهروندان عادی گران نیست و کاملا مقرون به صرفه است.
 

4.جراحی پلاستیک امن تر شده است

تکنولوژی، جراحی در پزشکی را امن تر کرده است. امروزه در اتاق عمل های پزشکان ابزار و تکنیک هایی وجود دارد که تنها 10 سال پیش می توانستند رویای آنها را ببیند.
 

5. جراحی پلاستیک می تواند برای سلامتی مفید باشد

جراحی پلاستیک تنها افزایش سایز سینه و لب های بزرگ نیست. آنها می توانند از مزایای بهداشتی برخوردار شوند و زندگی مردم را آسان تر کنند. حداقل کاهش سینه یا کاهش وزن را انجام دهند. امروز جراحی پلاستیک همیشه هوی و هوس نیست، گاهی اوقات، کمکی لازم برای بدن است.
 

6. جراحی پلاستیک باعث بالا رفتن اعتماد به نفس می شود

در واقع، دانشمندان یک نظرسنجی را انجام دادند و در میان دلایل مکرری که به چه دلیلی مردم برای جراحی پلاستیک رفته اند؟ میل به کسب اعتماد به نفس از تمام موارد بیشتر بود. در طی سالها، این روند تغییری نکرده است، اما مردم بیشتر و بیشتر متوجه می شوند که می توانند به این پتانسیل اعتماد کنند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

15 عمل جراحی پلاستیک برای تبدیل شدن به عروسک باربی

در
دانش آموزی با کمک  15 جراحی پلاستیک، می خواست به شباهت ها با ایده آلش دست یابد.
آندره ایواناوا در بلغارستان، یک دانش آموز محلی 15 جراحی انجام داده است تا ظاهرش شبیه به عروسک باربی شود. به نظر او، باربی ایده آل زیبایی زنانه است.
 
نام این دختر 21 ساله بلغاری آندره ایوانوا است. در طول سال گذشته، او 15 عمل جراحی پلاستیک را انجام داد تا به هدفش برسد و مثل یک عروسک باربی شود. حداقل یک بار در ماه، پزشکان جراحی را انجام دادند. بنابراین آندریا چندین بار اسید هیالورونیک را به لب ها تزریق کرد و همچنین یک جراحی افزایش  سایز پستان داشت.
در نتیجه، دختر ظاهری عجیب به دست آورد و به سختی می توان گفت شباهتی بین او و عروسک باربی بوجود آمده باشد. با این وجود، ایوانوا خودش از آنچه در پایان اتفاق افتاده خوشحال است. دختر مطمئن است که او حق دارد  سبک زندگی خود را آنطور که می خواهد انتخاب کند و همه چیز را که با ظاهر او مناسب است، انجام دهد. او از این واقعیت نگران نیست که ظاهرش را کسی  دوست ندارد
 
شایان ذکر است که در میان کاربران اینترنت، بسیاری از افراد به شدت از ظاهر آندریا انتقاد کردند. آنها اشاره کردند که اگر چه آندریا سعی کرده مانند باربی شود، اما صورتش به طور کامل از بین رفته و چهره ایوانوا بیشتر شبیه به اردک دافی و حتی هیولا  شده است. و برخی از کاربران اینترنت از جراحان پلاستیکی که چنین ظاهری را برای مراجهع کننده ها درست می کنند انتقاد کرده اند.
 
با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، آندریا به آنچه که در مورد او در اینترنت می نویسد اهمیت نمی دهد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

جراحی پلاستیک برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

در
این دختر 13 جراحی پلاستیک  را انجام داد تا شبیه ایوانکا ترامپ شود.
یک زن آمریکایی بارها و بارها زیر چاقوی جراح پلاستیک قرار گرفته است تا به بت خود، ایوانکا ترامپ تبدیل شود.  
تیفانی تیلور ساکن تگزاس در حال حاضر 13 عمل جراحی پلاستیک انجام داده است.
تیفانی زمانی که از شوهرش جدا شد(آنها برای مدت ده سال با هم زندگی می کردند) برای جراحی رفت. اما این جراحی کاری نکرد، پس تیلور تصمیم به انجام چند عملیات در بینی و قفسه سینه، لیپوساکشن، بوتاکس کرد. همچنین، زن از پرکننده ها در گونه ها استفاده کرد.
این دختر 13 کار پلاستیکی را انجام داد تا به نظر ایوانکا ترامپ نگاه کند
تیفانی می گوید: "من خیلی زیبا بودم، اما اکنون جذاب تر هستم."
 
ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ برایش مدل همه زنان زیبا است و تیفانی می خواهد مانند او در همه چیز باشد حتی در سبک زندگی. به همین دلیل است که او چنین عملیات جراحی پلاستیک را شروع کرد.برای اعمال جراحی بیهوشی به او تنها سه بار در سال گذشته داده شده است. 
 
حالا تیفانی رویاهای ادامه تحول را ادامه می دهد. با این حال، پزشکان هشدار می دهند که چنین تغییر فعال در ظاهر می تواند برای افراد خطرناک باشد. به گفته پزشکان، شما باید حداقل چهار سال منتظر بمانید تا دوباره زیر چاقوی جراح پلاستیک قرار بگیرید. 
 
توجه داشته باشید که دختر دونالد ترامپ، ایوانکا یک زن 35 ساله با کسب و کار موفق، یک سیاستمدار با نفوذ و مادر سه فرزند است.

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 سلبریتی که قربانی جراحی پلاستیک شدند

در
از زمان های بسیار قدیم ، مردم برای داشتن صورت بهتر و زیباتر به ترفندهای مختلف متوسل شده اند. سبک زندگی در دنیای مدرن که به دنبال زیبایی الگوبرداری شده و مد روز می باشد، از این قاعده مستثنی نیست و آماده است تا برای یافتن صورت واندام مورد نظر، بارها زیر تیغ جراحی برود. هرچند، با وجود فن آوری های پیشرفته باز هم بسیاری از  جراحی پلاستیک با شکست مواجه می شوند و فرد را نه تنها از ظاهر یک شخصیت جذاب دور می کنند ، بلکه با تبدیل او به یک موجود خنده دار، گاه باعث همدردی و گاهی سرگرمی می شوند.

1. کنی راجرز

قبل و بعد: کنی راجرز
 
باور کردنش بسیار سخت است ، اما در ابتدا کنی راجرز ، خواننده و بازیگر زیبا، بسیار جذاب، به دلایلی نامعلوم تصمیم گرفت که به کمک جراحی پلاستیک متوسل شود. اما به جای نتیجه مطلوب ، آنچه را که حداقل انتظار داشت به دست نیاورد. به علت جراحی ناموفق ، چهره ی مردانه ی او از دور بیشتر شبیه زنان شد.و به معنای واقعی کلمه او بعد از این عمل عصبانی و تا حد دیوانگی پیش رفت.
 

2. دوناتلا ورساچه

قبل و بعد از آن: دوناتلا ورساچه
همانطور که مشخص شده، دوناتلا ورساچه یکی از هنرمندان مشهور و طراح مد به معنای واقعی کلمه ، به قربانی واقعی جراحی پلاستیک تبدیل شد. تعداد بیشماری از جراحی های پلاستیک و آزمایش های مختلف با ظاهر ، این زن را به این واقعیت سوق داد که هیچ چیز از ویژگی های طبیعی او باقی نمانده است. و تمام آنچه او اکنون می تواند دیگران را به غیر از استعدادش با ایجاد لباس های ظریف برای یک مارک مشهور شگفت زده کند ، لب فوقانی بزرگ و پف کرده و همچنین پوست تقریبا مومی او است.
 

3. جوآن ریورز

قبل و بعد: جوآن ریورز
 
برخلاف بیشتر افراد مشهور ، جوآن ریورز بازیگر و کمدین آمریكایی بدون تردید می گوید كه وی تحت عمل جراحی های بیشمار پلاستیك  از جمله جراحی پلك ها ، صورت و گردن قرار گرفت و همچنین باعث تغییر شکل لب ها شد. با وجود همه اینها ، جوآن ریورز ، خود را یک اثر هنری واقعی می داند ، ادعا می کند که از هیچ چیزی پشیمان نیست. اگرچه ، بسیاری موافق هستند ، در مورد این واقعیت صحبت می کنند که در مورد او ، جراحان پلاستیک "بیش از حد" غلو آمیز کار کرده اند.
 

4- ژاکلین ویلدنشتاین

قبل و بعد: ژاکلین وایلدنشتاین
 
با اطمینان می توان گفت که Jocelyn Wildenstein یکی از بهترین نمونه های جراحی پلاستیک ناموفق محسوب می شود. و اصلاً جای تعجب نیست ، زیرا یک زن شیرین و دوست داشتنی، نه تنها یک ، حتی دو ، بلکه دوازده عمل جراحی پلاستیک برای آوردن دل همسرش که نسبت به او سرد شده بود ، انجام داد. و هر چقدر هم که تلاش کرد لیفت صورت و لیفت ابرو را تنظیم کند ، چانه و لب های خود را تنظیم کند ، پلک های خود را مجدداً تغییر دهد و شکل چشم را تغییر دهد تا به آنها شکل کمانی بدهد ، همه چیز معلوم و بیهوده بود: همسرش هرگز به سمت او برنگشت.
 

5. مایکل جکسون

قبل و بعد: سلبریتی معروف مایکل جکسون
 
مایکل جکسون نمونه دیگری از سوءاستفاده بیش از حد از جراحی پلاستیک است. یک افسانه ، یک بت ، یک ستاره فوق العاده. او که با ترانه های خود و رقص خیره کننده خود مخاطبان را به وجد در می آورد و باعث می شد تا از هر حرکت او هیجان زده شوند، این چنین قربانی جراحی پلاستیک شد.کمتر کسی می داند که لبخند همیشگی روی لب او و اعتماد به نفس مایکل فقط در صحنه بود، مایکل ، در پشت صحنه ، دچار دیسمور فوبیا (حالت روانی) بود. او به معنای واقعی کلمه از ظاهر خود متنفر بود، دائما در جستجوی نقص (عدم وجود) در از ظاهر خود و بارها و بارها زیر چاقو می رفت ، سعی می کرد خود را  تغییر دهد. و در پایان ، او تا حدی موفق شد: پوست روشن تر،  بینی باریک باریک ، چانه تغییر یافته و لب ها - تنها بخش کوچکی از آنچه ستاره در تلاش بود. اما ، همانطور که مشخص شد ، حتی چنین تغییراتی رضایت طولانی مدت را به همراه نیاورد و تغییرات روی ظاهر بیش از یک سال ادامه یافت.
 

6. هایدی مونتانگ

قبل و بعد: هایدی مونتانگ
 
طبق شایعات، این ستاره نمایش، هایدی مونتانگ در یک روز ده عمل جراحی پلاستیک انجام داد! فقط تصور کنید که وی برای افزایش محبوبیت و کسب امتیاز از هواداران خود: بالا برن و اصلاح شکل ابرو ، رینوپلاستی ، بوتاکس روی پیشانی ، از بین بردن چربی اضافی روی گونه ها ، چانه و گردن ، لیپوساکشن باسن ، افزایش سینه و باسن ، کاهش کمر و تغییر شکل گوش ها را انجام داد و همه برای اینکه در تلویزیون محبوب تر و پرطرفدار شود. اما به گفته هایدی ، او از عمل خود پشیمان است و از این واقعیت صحبت می کند که بر روی بدن او جای زخم ها بیشتر از افرادی است که دچار سانحه رانندگی شده اند.
 

7. جنیفر گری

قبل و بعد: جنیفر گری
 
جنیفر گری به درستی می تواند نمونه ای ایده آل در مورد چگونگی جراحی زیبایی (جراحی بینی) در ظاهر شما باشد. در حقیقت ، بینی کمی بزرگ و بلند او یک ویژگی منحصر به فرد و متمایز از بدن وی مانند لب های جولیا رابرتز یا دندان های دیوید لترمن محسوب می شد. اما ستاره متفاوت فکر کرد و تصمیم گرفت از آن بینی بسیار آزار دهنده خلاص شود و بینی خود را مطابق با تمام معیارها کامل کند ، ضمن اینکه جذابیت و شخصیت خود را از دست داد.

8. میکی رورک

قبل و بعد: میکی رورک
 
میکی رورک - بازیگر و بوکسور سابق نیز تصمیم گرفت برای زیبایی زیر چاقوی جراحی برود. وی علاوه بر کاشت مو ، عمل صورت و پلک را انجام داد اما همانطور که مشخص شد نتیجه بهتر نشد. و با کمال تأسف ، ستاره فیلم ، فردیت خود را کاملاً از دست داد و به یکی از کلیشه های الگو تبدیل شد.
 

9. کاروت تاپ

قبل و بعد: کاروت تاپ
ظاهراً بازیگر ، کمدین و نوازنده آمریکایی ، کاروت تاپ به چیزی که در ابتدا هدفش بود نرسیده است. او با انجام چندین عمل جراحی پلاستیک،  به جای یک فرد زنده به نظر می رسد مانند یک شخصیت کارتونی شده و ابروهای وی در حین عمل جراحی ، محدب تر و غیر طبیعی تر شده است ، در حالی که پوست ، در صورت اصلاح لیزر و شیمیایی ، رنگ زرد رنگی به خود گرفته، و صورت او را مانند ماسک مومی کرده است.
 

10. پریسیلا پریسلی

قبل و بعد: پریسیلا پریسلی
 
دشوار است تصور کنید كه الویس پریسلی، وقتی همسرش را چنین می دید، چگونه می توانست واكنش نشان دهد (اگر زنده بود) . شاید او از نحوه تغییر عاشق خود شوکه می شد. و اصلاً تعجب آور نیست. در واقع ، چند سال پیش ، پریسیلا پریسلی روی صورت خودش یک سری جراحی های نسبتاً ناموفق انجام داد ، به همین دلیل صورتش مانند ماسک مومی بی احساس شد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

25 سلبریتی که زیر تیغ جراح پلاستیک رفته اند

در

 

کایلی جنر قبل از عمل

کایلی جنر

کایلی جنر قبل و بعد عمل                                                                               کایلی جنر قبل عمل 

چه عمل های زیبایی کایلی جنر انجام داد ؟ قیافه  قبل از عمل کایلی جنر  ، اصلاح شکل چانه و جراحی زیبایی بینی چگونه بود؟ علاوه بر این ، کایلی قبل عمل  لب های خود را بزرگ کرد؟  این مدل برای مدت طولانی این واقعیت را انکار می کرد.اما  عکس قبل و بعد کایلی جنر  چیز دیگری می گفت.(قبل عمل کایلی جنر) جنر اخیراً بین هواداران خود اعتراف كرد كه از شر پرکننده ها خلاص شده و حالا به ظاهر طبیعی رأی می دهد! عکس قبل عمل کایلی جنر را با بعد عمل مقایسه کنید!عکس کایلی جنر قبل از عمل  عکس های قبل عمل کایلی جنر کاملا متفاوت است . عکس های قبل عمل کایلی جنر   با چهره فعلی  قابل مقایسه نیستند.  عکس قبل از عمل کایلی جنر و کایلی جنر از  کودکی تا الان همراه باعکس در همین مقاله 

 

بلا حدید قبل عمل

بلا حدید
                                                                         بلا حدید بعد از عمل                                                                                    بلا حدید قبل از عمل 
بلا حدید قبل و بعد عمل : بلا حدید در سن 16 سالگی تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفت. آنها بالهای بینی را کاهش دادند ، نوک را بالا بردند و برآمدگی را اصلاح کردند. پس از چنین تغییر ظاهر ، بلا تبدیل به یکی از معروف ترین مدل های زمان ما شد. بعداً ، او نیز اصلاحاتی در گونه خود انجام داد و لبهایش را کمی حجیم کرد.
 

 

بلیک لایولی قبل از عمل

بلیک لایولی
قبل از جراحی پلاستیک ، بلیک لایولی بینی بزرگتر داشت و پلک های او کمی پایین آمده بود. با عمل ، بینی این بازیگر شکل بهتری به دست آورد و افتادگی پلک های او برداشته شد و همین امر باعث بازتر شدن نگاه او شد. علاوه بر این ، بازیگرسایز سینه های خود را افزایش داده است.

 

مگان فاکس قبل از عمل بینی

مگان فاکس
در ابتدا مگان فاکس دو عمل را برای خودش انجام داد: افزایش لب و سینه. پس از آن ، حرفه بازیگری او به طرز چشمگیری پیش رفت. مگان شروع به ارائه بازیگری در فیلم های مختلف و عکسبرداری کرد. با گذشت زمان ، این ستاره هنوز هم تصمیم به تنظیم شکل بینی گرفت. لازم به ذکر است که تمام این تغییرات ظاهری مگان در حرفه اش به نفع او بود.

 

جنیفر لوپز قبل از عمل

جنیفر لوپز
سلبریتی جنیفر لوپز یک سبک زندگی فعال دارد. او وقت زیادی را در ورزشگاه می گذراند ، به تغذیه مناسب پایبند است و از هواداران خود می خواهد که همین کار را انجام دهند. اما مشخص است که وی همچنین از خدمات جراحان پلاستیک استفاده می کند. تزریق منظم بوتاکس را انجام می دهد. با همه اینها ، جنیفر بسیار طبیعی به نظر می رسد و همچنان در عکس های صادقانه در دهه 50 خود ظاهر می شود.

 

کیت بکینسیل قبل از عمل

کیت بکینسیل
کیت بکینسیل جراحی زیبایی بینی انجام داد ، پس از آن قسمت پشت بینی او بسیار نازک تر و نرم تر شد. بیشتر سبک شناسان روی شکل صحیح خط ابرو کار می کردند که باعث می شود ظاهر زن جوان بازتر شود. چهره این بازیگر تقریباً کامل شده است.

 

آنجلینا جولی قبل از عمل

آنجلینا جولی

عکس آنجلینا جولی قبل از عمل

آنجلینا جولی ، ستاره هالیوود نیز چندین عمل جراحی پلاستیک انجام داد. مشخص است که لب و گونه های او نتیجه کار جراحان است. در اوایل دهه 90 ، آنجلینا جراحی زیبایی بینی انجام داد. سپس ستاره تصمیم گرفت سینه های خود را بزرگ کند. 

 

اشلی سیمپسون قبل از عمل

اشلی سیمپسون
اشلی سیمپسون  بینی خود را دوست نداشت. و او تصمیم گرفت این ویژگی طبیعی صورت خود را با جراحی پلاستیک برطرف کند. اشلی همچنین شکل چانه خود را تغییر داد. اما شایان ذکر است که هر دوی این جراحی های پلاستیک زیبایی و جذابیت خاصی به چهره اشلی می بخشد.

 

کامرون دیاز قبل از عمل

کامرون دیاز
کامرون دیاز مانند بسیاری از ستارگان دیگر شکل بینی خود را تغییر داد. بعد از جراحی زیبایی بینی ، بینی او باریک تر شد. درست است ، این بازیگر ادعا می کند که وی ظاهراً "آسیب ورزشی" داشته و پس از آن نیز باید تحت عمل جراحی قرار میگرفت. بعضی اوقات کامرون برای خلاص شدن از چین و چروک صورت از تزریق استفاده می کند.

 

کیرا نایتلی قبل از عمل

کیرا نایتلی
کیرا نایتلی همچنین نتوانست در برابر وسوسه تغییر ظاهر مقاومت کند. او کمی بینی خود را باریکتر کرد و همچنین حجم لب فوقانی را افزایش داد. این مورد تنها زمانی بود که کیرا به جراحی متوسل شد.

 

آیشواریا رای قبل از عمل بینی

آیشواریا رای

آیشواریا قبل از عمل زیبایی

آیشواریا رای همچنین مشتری مکرر جراحان پلاستیک است.  آیشواریا رای قبل از عمل  شکل بینی خود را دوست نداشت، بنابراین جراحی زیبایی بینی انجام داد. و همچنین آیشواریا مدل چشمان خود را تغییر داد ، زیرا می خواست ظاهری اروپایی تر به دست آورد.آیشواریا رای اعتراف می کند که پرکننده هایی را روی لب های خود تزریق کرده و با لیپوساکشن از وزن اضافی خلاص شده است.

 

گوینت پالترو قبل از عمل

گوینت پالترو

گوینت پالترو مانند بسیاری از ستارگان دیگر شکل بینی خود را دوست نداشت ، بنابراین در ابتدای کار ، او پل بینی خود را باریک کرد و در نهایت اصلاح شکل گونه های خود را انجام داد. به هر حال گوینت منکر نیست که تزریق بوتاکس انجام داده است.

 

سارا جسیکا پارکر قبل از عمل

سارا جسیکا پارکر
سارا جسیکا پارکر اگر با شکل بینی قبل خود می ماند ، می توانستیم مردانه ترین بینی را در صورت او ببینیم. دلیلش این است که او سه بار فرم بینی خود را از اصلاح کرد تا اینکه به نتیجه مطلوب برسد که باز هم ناموفق بود. کاری  که شما برای ماندن در کنار ستاره های جهانی هرگز انجام نمی دهید.

 

نیکول کیدمن قبل از عمل

نیکول کیدمن
آثار رینوپلاستی در ظاهر نیکول کیدمن بسیار قابل توجه است. و کارشناسان می گویند که وی بارها و بارها تحت عمل های مختلف زیبایی ، از جمله لایه برداری شیمیایی صورت و لیزر قرار گرفته است. اخیراً ظاهر نیکول کیدمن به قدری تغییر کرده است که او در فرش قرمز کمتر و کمتر شناخته می شود. 

 

کیم کارداشیان قبل از عمل

کیم کارداشیان
در شروع حرفه اش، ظاهر کیم کارداشیان طبیعی و بسیار شیرین بود. اما بیش از 10 سال او مداخلات پلاستیکی زیادی انجام داد: شکل بینی خود را تغییر داد ، سینه ، بزرگ کردن باسن، لیپوساکشن انجام داد و شکل شکم خود را تغییر داد. به نظر می رسد که خود کیم واقعاً ظاهرش را دوست ندارد ، زیرا خیلی جدی آن را تغییر می دهد.

 

ایوانکا ترامپ قبل از عمل

ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه قرار گرفت. ایوانکا همچنین بینی خود را اصلاح کرد: او یک جراحی کوچک روی بینی انجام داد. فرم بینی ظریف تر و زیبا تر شده است.

 

شارلیز ترون قبل از عمل

شارلیز ترون
شارلیز ترون عمل جراحی پلاستیک زیادی انجام داده است. او به طرز چشمگیری شکل بینی و چانه خود را تغییر داده است. شارلیز خودش پنهان نمی کند که او یک دوره تزریق اسید هیالورونیک را پشت سر گذاشته است. همچنین ، بازیگر زن بوتولینوم درمانی را صرفاً در مقادیر متوسط ​​انجام می دهد تا چهره اش حالت یخ زده پیدا نکند.

 

کیت وینسلت قبل از عمل

کیت وینسلت
ظاهر اخیر کیت وینسلت باعث بحث کلی در مورد ظاهر او شده است. کارشناسان می گویند کیت خود را در ناحیه چشم و لب جراحی کرده است. و لازم به ذکر است که تغییرات به نفع او بوده و باعث جذابیت این بازیگر زن شده است.

 

بریتنی اسپیرز قبل از عمل

بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز جراحی زیبایی بینی انجام داد. در نتیجه ، بینی خواننده بیشتر اصلاح شده و با شکل صورت مطابقت دارد. بریتنی نیز برای جذابیت بیشتر به mammoplasty، لیپوساکشن، تزریق بوتاکس متوسل شده است.

 

سلین دیون قبل از عمل

سلین دیون
سلین دیون در مورد ظاهر خود با دندان ها شروع به آزمایش کرد . با گذشت زمان ، خواننده بیضی صورت را اصلاح کرد و شکل بینی را تغییر داد ، در نتیجه کوچکتر و ظریف تر شد. البته ، جراحی پلاستیک در مشهور شدنش به نفع او بود.

 

کندال جنر قبل از عمل زیبایی

کندال جنر
در سن 18 سالگی ، کندال جنر تحت عمل جراحی تقویت لب قرار گرفت. در نتیجه ، آنها پر حجم تر شدند. در عمل دوم ، وی تحت عمل جراحی پلاستیک بینی قرار گرفت.

 

اسکارلت جوهانسون قبل از عمل

اسکارلت جوهانسون
اسکارلت جوهانسون در مصاحبه هایش می گوید که هیچ عمل زیبایی انجام نداده است اما در مقایسه عکس نوجوانی شکل بینی با ظاهر فعلی اسکارلت جراحی بینی کاملا مشخص است.

 

جنیفر آنیستون قبل از عمل

جنیفر آنیستون
و آخر سر جنیفر آنیستون جراحی بینی
 

چگونه 9 سلبریتی هالیوود پس از جراحی پلاستیک تغییر کرده اند و حرفه خود را مدیون جراحان هستند

سلبریتی

سلبریتی ها قبل و بعد از عمل جراحی

همه می دانند که هیچ انسان کاملی وجود ندارد. با این حال ، هیچ وقت برای تلاش برای رسیدن به کمال دیر نیست - در حالی که برخی به ورزشگاه می روند و یوگا تمرین می کنند ، برخی دیگر برای جراحان پلاستیک ثبت نام می کنند. در واقع ، برای یک حرفه موفق در هالیوود ، فقط داشتن یک چهره خوب و استعداد  کافی نیست. ما عکسهای قدیمی بازیگران بسیار جوان را پیدا کردیم و آنها را با عکسهای فعلی سلبریتی ها مقایسه کردیم - باید اعتراف کنید ، تفاوت چشمگیر است!

مرلین مونرو

مرلین مونرو

مرلین مونرو قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

دختر بازیگوش در عکس نورما جین مورتنسون است. به نظر می رسد جدا از جذابیت طبیعی او ، چیز خاصی در مورد او وجود ندارد. او بسیار شبیه به دختران حیاط همسایه است - همان بینی رو به بالای سیب زمینی ، خط صورت گرد و یک نیم تنه بی نظیر. اما برای تبدیل شدن به آن زیبایی نفس گیر مرلین مونرو ، که ما او را از تصاویر روی صفحه نمایش به خاطر داریم ، مجبور شد زیر چاقوی جراح برود. این به طور قطعی شناخته شده است ، زیرا اخیراً تعداد زیادی از اسناد کلینیک حراجی پلاستیک مرلین مونرو به رویت  عمومی گذاشته شده است ، جایی که پارامترهای ستاره آینده ثبت شده است ، که "قبل" و "بعد" نامیده می شود. با مرلین مونرو بود که مد پلاستیکی هالیوود پیش رفت. نورما سینه های خود را بزرگ کرد ، شکل بینی را اصلاح کرد ، استخوان گونه را برجسته کرد - و واقعا  وااااااو: نماد اغوا کننده وسط قرن گذشته آماده است!

 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

حامل زیبایی کلاسیک هالیوود در جوانی نیز بسیار زیبا بود: لب های پرحجم و گونه های گرد کودکانه. با این حال ،آنجلینا جولی حتی در سن 14 سالگی نتوانست حرفه مدلینگ موفقی بسازد یا به نقش های قابل توجهی در فیلم ها دست یابد. حتی ارتباطات پدر و برادر نیز کمکی نکرد ، زیرا آنها قبلاً آخرین رده را در رتبه بندی بازیگران آمریکایی داشتند. بعد از مراجعه به جراح همه چیز تغییر کرد. او به طور قابل توجهی چهره را "تغییر شکل" نداد ، اما فقط کمی داده های طبیعی ستاره آینده را تصحیح کرد. در نتیجه ، آنجلینا نه تنها به بالای تریبون رفت و محبوبیت و درآمد های بستگان خود را افزایش داد ، بلکه مورد تقلید میلیون ها زن قرار گرفت. ساخت بینی ، استخوان گونه و لب مانند آنجلینا جولی یکی از محبوب ترین درخواست ها در کلینیک های جراحی پلاستیک است.

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون

جنیفر آنیستون قبل و بعد از عمل بینی

 

اجازه دهید حامی زیبایی طبیعی زن حیله گر نباشد: ما قبلاً می دانیم که جنیفر اولین جراحی پلاستیک خود را در جوانی انجام داد ، هنگامی که او به تازگی در سریال تلویزیونی دوستان شروع به بازی کرد. جراحی بینی موفقیت آمیز بود ، بینی عالی به نظر می رسید ، اما یک "اما" وجود داشت - بازیگر شروع به خفگی کرد. من مجبور شدم دوباره زیر چاقوی جراح بروم . اکنون مشخصات جنیفر توسط بسیاری از طرفداران استعداد این ستاره تحسین می شود. و فقط یک چیز: یک عمل کوچک ، تهدیدی برای سلامتی ، و سپس محبوبیت بسیار زیاد!

دمی مور

دمی مور

دمی مور قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

در ابتدا ظاهر دختر چندان جذاب نبود: در نوجوانی ، دمی مور به شدت از استرابیسم رنج می برد. سپس گونه های برجسته و بینی پهن را دوست نداشت. همچنین مجبور شد جراحی بینی انجام دهد و سایر نواقص ظاهری را برطرف کند. در نتیجه ، پس از کار جراحان ، ما در حال حاضر زیبایی را می بینیم. دمی مور عشق خود را به جراحی پلاستیک پنهان نمی کند ، زیرا نتیجه را بسیار دوست دارد. خوب ، او عکسهای نادر ناموفق را به دسته عکسهایی نسبت می دهد که در آنها آرایش بی کیفیت و نورپردازی ضعیف مقصر است.

مگان فاکس

مگان فاکس

مگان فاکس قبل از عمل بینی

 

در این مورد ، فقط می توان از حرفه ای بودن جراحان پلاستیک و سرسختی مگان تمجید کرد. هر از گاهی رویای او برای ظاهر ایده آل محقق شد . این را حتی می توان در تغییر ظاهر بازیگر زن در هر یک از مجموعه های "Transformers" و "Teenage Mutant Ninja Turtles" جستجو کرد. در حال حاضر تشخیص یک دختر زیبا با این زیبایی اصیل دشوار است ، شکل صورت ، بینی ، لب ها ، سینه او بسیار تغییر کرده است. اما نسل جدید بینندگان دارای نماد وسوسه مدرن هستند. در یک زمان ، این بازیگر حتی شکایت داشت که نقش یک زن زیبا برای او ثابت شده است ، و کارگردانان فقط نقش استریپر را به او پیشنهاد می دهند - ظاهر او بسیار خوب شده است.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

کیم کارداشیان ، این ستاره تلویزیونی با واقع بینی خود را محدود به مجموعه ای از تغییرات استاندارد هر زیبایی هالیوودی نکرد ، بلکه بر باسن خود تمرکز کرد. و این قسمت از بدن بود که یک دختر معمولی را مورد علاقه میلیون ها مرد قرار داد و بیش از یک میلیون دلار برای ستاره به ارمغان آورد. جالب است که در حساب افراد مشهور می توانید عکس های باسن کیم کارداشیان را که از زوایای مختلف گرفته شده اند ، پیدا کنید و تقریباً بیشتر از عکس های چهره زیبای کیم کارداشیان.

 

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

اگر در مورد "برجسته ترین" قسمت های بدن و عملیات صحبت کنیم که می تواند حرفه ای را برای بهتر شدن تغییر دهد ، نمی توان این ستاره Playboy را به یاد نیاورد. در ابتدا ، یک مربی تناسب اندام با اشکال کاملاً طبیعی و جذاب مورد توجه قرار گرفت و برای شرکت در تبلیغات دعوت شد. با دریافت پول ، مو بور عجله کرد تا لب ها و سینه های خود را با سه اندازه دیگر بزرگ کند. خوب ، نقش معروف او در سریال "نجات دهندگان مالیبو" هزینه ها را کاملاً توجیه کرد - پاملا اندرسون به نماد اغوا کننده آمریکایی و موضوع تمایل میلیون ها مرد تبدیل شده است. پس از آن ، بازیگر و مدل هنوز کمی سینه های خود را کاهش داد ، اما همچنان چشم مردان را هیجان زده می کند. نیازی به گفتن نیست - همه فیلم هایی با مشارکت پاملا اندرسون محکوم به موفقیت بودند.

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

اسکارلت جوهانسون بازیگری را در نه سالگی آغاز کرد و در 11 سالگی ، منتقدان فیلم درباره او نوشتند که او شبیه "خوک خنده دار از کارتون دیزنی" است. عیب صورت او نه تنها شخصیت شاداب و معاشرت بازیگر جوان است ، بلکه بینی تا حدی بزرگ وارونه دختر نیز بود. بنابراین ، برای ایجاد یک حرفه واقعاً موفق ، اسکارلت تصمیم به جراحی بینی گرفت. از این پس بینی ستاره ، اگرچه کمی رو به بالا باقی ماند (این فقط جذابیت را اضافه می کند) ، اما به لطف هنر جراحان ، برازنده تر شده است.

 

بلیک لایولی

بلیک لایولی

بلیک لایولی قبل و بعد از جراحی پلاستیک


نیازی به گفتن نیست: مطمئناً اگر این دختر جرات ایجاد تغییرات شدید را نداشت ، این بلوند بینی بزرگ نمی توانست به چنین موفقیتی برسد. بعد از جراحی بینی ، بینی او بسیار نازک تر شد. و یک مداخله جراحی دیگر به اصلاح چانه کمک کرد. بنابراین در حال حاضر ستاره سریال "شایعات" می تواند در تجارت مدلینگ و در مجموعه به موفقیت برسد.

بینی بزرگ ، قد کوتاه ، چهره ای که از تناسب ایده آل محروم است - هرگز نمی دانید بازیگران در خود چه عیب هایی دارند و شکست ها را در حوزه حرفه ای توجیه می کنند. اما ما در حال حاضر افراد محبوبی را می شناسیم که با وجود نداشتن نقص های ذاتی ، توانستند یک حرفه موفق سینمایی بسازند.

عمل های زیبایی کایلی جنر

به نظر می رسد کایلی جنر خیره کننده است ، اما برای داشتن چنین ظاهری مجبور به انجام چندین عمل جراحی پلاستیک شد. او یک شخص مشهور است به این معنی که آنها همیشه از او به خاطر افزایش زیبایی او انتقاد می کنند ، اما به نظر می رسد او یاد گرفته است که از همه اینها چشم پوشی کند.

وی در مصاحبه با مجله ES گفت که مخالف جراحی های زیبایی نیست. از یک طرف ، او بزرگ کردن سینه یا عمل بینی را رد کرد ، و از سوی دیگر ، اگر با افزایش اعتماد به نفس بیشتری روبرو شود ، با این نوع پیشرفت ها کاملاً خوب است.

 

کایلی جنر

کایلی جنر گفت که چندین بار تزریق لب انجام داده است ، اما چه کار دیگری  با بدن خود  انجام داده؟ مردم بر این باورند که باسن و سینه های ستاره تلویزیونی در واقعیت طبیعی نیست. آنها ایمپلنت باسن و سینه را پیشنهاد می کنند.

آنچه ما قصد داریم انجام دهیم این است که عکس های  کایلی جنر قبل از عمل  و بعد از عمل را بررسی کنیم تا بتوانیم بفهمیم آیا او جراحی زیبایی انجام داده است یا خیر.

شروع کنیم! کایلی جنر چه عملهایی انجام داده است

آیا کایلی جنر عمل بینی انجام داده است؟

کایلی جنر

عکس قبل عمل کایلی جنر

در مصاحبه ای با مجله Complex ، این ستاره تلویزیونی کایلی جنر مدعی شد که بینی خود را همانطور که هست دوست دارد. این بدان معناست که او جراحی بینی انجام نداده ، اما شایعات متوقف نشد.

اما بینی او قبلاً اندازه و شکل متفاوتی داشت. قبلاً پهن تر بود و نوک بزرگتری داشت. اگر به عکس دیگری نگاه کنید ، یک پل بینی باریک تر خواهید دید.

لازم به ذکر است که نتیجه می تواند به دلیل کانتورینگ مناسب و آرایش حرفه ای باشد. آرایش حرفه ای می تواند کارهای شگفت انگیزی انجام دهد

آیا کایلی جنر ایمپلنت باسن دارد؟

کایلی جنر و خواهرانش به دلیل اندازه باسن خود شناخته می شوند . باسن کایلی همیشه در عکس ها سکسی به نظر می رسد ، بنابراین همیشه در مورد آن زیاد صحبت می شود. آنها عکسهای او را بررسی می کردند تا هرگونه نشانه ای از کاشت باسن را دریابند. او هرگونه جراحی از این دست را انکار می کند و ادعا می کند که Spanx دلیل ظاهر باسن اوست.
به نظر شما حقیقت دارد؟

آیا کایلی بزرگ کردن سینه داشت؟

بزرگ کردن سینه یکی دیگر از موضوعاتی است که معمولاً توسط همه منتقدان مورد بحث قرار می گیرد. ستاره نیز این روش را رد می کند. کایلی مدعی است که سینه هایش فقط به دلیل سوتین بمبشل ویکتوریا سکرت بزرگتر به نظر می رسد. او آنقدر به این سوتین علاقه دارد که همان سوتین را نه تنها به خواهرانش بلکه به دوستانش نیز پیشنهاد داد.
با این حال ، یک جراح از لندن گفت که پس از مشاهده عکس هایش ، کار سینه انجام داده است. می بینید ، شکل کلی کایلی خیلی خوب طراحی شده است.

آیا کایلی جنر جراحی چشم انجام داده است؟

کایلی جنر

قبل عمل کایلی جنر


این ستاره علاقه زیادی به آرایش خود به طرق مختلف دارد به طوری که حتی صاحب یک خط آرایشی است. اما وقتی به عکس های قبل و بعد از او نگاه می کنید ، سوال این است که آیا کایلی جنر تحت عمل جراحی پلک قرار گرفته است یا خیر. چشماش قبلا متفاوت بود
به نظر می رسد که او این نوع جراحی را برای افزایش زیبایی خود انجام داده است ، اما این نیز می تواند به دلیل مژه های بلندتر باشد.

 

کایلی جنر با صورتش چه کرد؟

کایلی جنر

کایلی جنر قبل از عمل

آیا کایلی جنر بوتاکس و لیفت صورت دارد؟

اکثر جراحان مطمئن هستند که او چندین عمل زیبایی انجام داده است زیرا چهره او بسیار تغییر کرده است. شکل صورت او اکنون گرد است ، اما قبلا مربع شکل بود. در اینجا می توان از بوتاکس و پرکننده ها برای اصلاح آن استفاده کرد.
البته ، او این را شنید و پاسخ او این بود که مردم بر اساس عکس های دوران کودکی اش قضاوت می کنند. در حال حاضر او یک بزرگسال است و در گریم تسلط دارد. او ادعا می کند که آرایش صورت شگفت انگیز است بنابراین نیازی به هیچ گونه جراحی پلاستیک نیست.

آیا کایلی جنر تزریق لب کرده است؟

کایلی جنر

کایلی جنر قبل عمل


تنها روشی که ستاره اعتراف کرد تزریق لب بود. قبل از عمل لب هایش نازک بود و این باعث نمی شد چهره او خوب به نظر برسد. بله ، او این کار را برای جذاب تر شدن ظاهر خود و متعادل کردن فک های پهن انجام داد. حالا منتقدان مطمئن هستند که لب ها خیلی بزرگ هستند.
نظر شما چیه؟

دندانهای کایلی جنر قبل و بعد

آنها به شدت معتقدند که تزریق لب تنها کاری نیست که انجام می شود. اگر قبل و بعد از عکس ها به او نگاه کنید ، می بینید که او قبلا دندان های کجی داشت که علاوه بر آن چندان سفید هم نبود. حالا لبخند کایلی سفید و بی نقص است.
او از کیت سفید کننده دندان استفاده کرد ، اما متخصصان مطمئن هستند که این تنها یک روش نبود. روکش ها اکنون بسیار محبوب هستند و جای تعجب نیست که او نیز آنها را داشته باشد. بریس نیز می تواند دلیل آن باشد ، اما نمی توان به طور قطعی گفت زیرا هیچ عکسی از قبل و بعد از بریس ها وجود ندارد.

اوایل کودکی کایلی جنر

کایلی جنر

کایلی جنر جوان به همراه خواهرش کندال جنر 


در این عکس کندال و کایلی با این لباس های بالرین زیبا به نظر می رسند. کایلی که یک دختر کوچک بود ، چشمان درشتی داشت که هنوز یکی از جذاب ترین ویژگی های صورت او هستند.

عکس کایلی جنر 2007

کایلی جنر

 

"Keeping Up With the Kardashians" در آن سال در تلویزیون ظاهر شد. فقط نگاه کنید چهره او قبل از عمل چگونه بود.

عکس کایلی جنر 2008

کایلی جنر

امسال ستاره مدل موهای خود را تغییر داد. او سعی می کند سبک خود را درست مانند بسیاری از دانش آموزان پیدا کند.


عکس کایلی جنر 2009

کایلی جنر

قبل و بعد کایلی جنر

هنوز می توانید لایه چربی را روی پاها و بازوها ببینید. او یک نوجوان است و کمی چاق است.


عکس کایلی جنر 2010

کایلی جنر

عکس کایلی جنر قبل از عمل


کایلی اکنون یک ستاره تلویزیونی است و در اینجا واقعاً طبیعی به نظر می رسد. لبهایش هنوز نازک است و دندانهایش با ایده آل بودن فاصله دارد. صورتش مثل الان گرد نیست. و بله ، گوش های او قبلاً بزرگتر بود.


عکس کایلی جنر 2011

کایلی جنر

کایلی قبل از عمل

آرایش آغاز همه تحولات بود. او شروع به استفاده از رژ لب قرمز کرد و خط فک سنگین او تا زمانی که مشخص شود ادامه دارد. 

عکس کایلی جنر 2013

کایلی جنر

 شکل سینه کایلی جنر در 2013  متفاوت به نظر می رسد. بزرگتر به نظر می رسد. آیا این به خاطر سوتین معروف است یا به دلیل کاشت سینه؟


کایلی جنر 2014

کایلی جنر


عکس مربوط به جوایز موسیقی آمریکا در LA است. و دوباره چهره جدید کایلی جنر موضوع بحث شد. همه متوجه شدند که لب هایش چقدر پر شده و چشمانش چقدر متفاوت به نظر می رسند. منتقدان مشکوک به بلفاروپلاستی بودند.
او همچنین شروع به گذاشتن مژه های مصنوعی کرد. کایلی جنر می تواند الهام بخش زنان سراسر جهان باشد که آنها  مژه های مصنوعی بگذارند.

 

کایلی جنر 2015

کایلی جنر

 

این فرش قرمز MTV Video Music Awards بود ، جایی که کایلی جنر با رنگ پوست زیبا ظاهر شد. پوست و صورت او آنقدر سالم و صاف به نظر می رسید که مردم تصور می کردند بوتاکس انجام داده اند. گونه های او پف کرده به نظر می رسید که ممکن است پرکننده صورت یا کاشت گونه باشد.
عمل بینی نیز امکان پذیر است زیرا بینی ستاره نازک تر و تیزتر به نظر می رسد. این تغییر زیبایی همه را شگفت زده و تحت تأثیر قرار داد.

 

کایلی جنر 2016

 سینه های او طبیعی به نظر می رسند ، اما منتقدان هرگز به دنبال نشانه هایی از جراحی های زیبایی نیستند. این بار آنها مطمئن بودند که کایلی جنر لیپوساکشن کرده است زیرا شکمش صاف بود.

 

کایلی جنر 2017

گزارش شد که کایلی باردار است و آنها دوباره به این فکر افتادند که آیا اندازه سینه هایش به طور طبیعی به دلیل بارداری بزرگ شده است و آیا در این مدت ایمپلنت باسن انجام داده است یا خیر. شاید همه اینها واقعاً به خاطر هورمون ها باشد؟


کایلی جنر 2018

پس از به دنیا آوردن نوزاد ، او در مت گالا ظاهر شد. شکل بدن او واقعاً خوب به نظر می رسید. خیلی خوب است ، بنابراین منتقدان معتقدند که او نمی تواند چنین جسمی داشته باشد که رژیم داشته باشد و ورزش کند. آنها دوباره تصور کردند که شکم صاف او به دلیل جراحی زیبایی ، به ویژه جراحی شکم است.

کایلی جنر 2019

کایلی جنر


پس از بررسی همه عکس های قبل و بعد از جراحی ، می توانیم در مورد برخی موارد تصمیم گیری کنیم. پرکننده لب ها واقعاً انجام شد. این حقیقت توسط خود کایلی تأیید شد ، بنابراین این چیزی است که می توانیم 100 مطمئن باشیم. بوتاکس و جراحی چشم نیز مشکوک است ، اگرچه ، او هرگز آنها را قبول نکرد.

این ستاره همیشه ایمپلنت سینه و باسن را رد می کند ، اما منتقدان همچنان در مورد آن بحث خواهند کرد. آنها همیشه سعی خواهند کرد بفهمند بدن او واقعی است یا ساختگی.

کایلی متعلق به یک خانواده واقعاً مشهور است ، بنابراین او همیشه زیر نظر رسانه های اجتماعی خواهد بود. او باید تا پایان عمر با شایعات کنار بیاید.

همانطور که یک جراح پلاستیک ادعا کرده است ، کایلی به اندازه کافی باهوش است که بر زیبایی طبیعی خود تأکید کند. تغییرات در بدن و صورت او زیاد نیست. کایلی جنر فقط دارایی خود را تقویت می کنند. آفرین ، کایلی جنر!

 

 

آیا جی جی حدید جراحی پلاستیک انجام می دهد؟

جی جی حدید

 

اگرچه ، بسیاری معتقدند که جی جی حدید جراحی پلاستیک انجام داده است ، هیچ کس نمی تواند منکر این باشد که او به زیبایی مادرش یولاندا به دنیا آمده است. جی جی حدید و خواهرش بلا حدید یکی از موفق ترین مدل هایی هستند که در نشریاتی مانند Allure ، Vogue ، W Magazine و بسیاری دیگر چاپ شده اند.

جی جی حدید تنها یک کودک دو ساله بود که کار مدلینگ خود را آغاز کرد. این واقعیت بدان معناست که او به طور طبیعی زیبا متولد شده است زیرا هیچ جراحی در این سن امکان پذیر نیست. در غیر این صورت ، او برای کمپین های محصولات Baby Guess انتخاب نمی شد.

در سال 2011 جی جی حدید دوباره به مدلینگ بازگشت و حتی عنوان "مدل سال" را در سال 2015 به دست آورد. این مدل همچنین خوش شانس بود که سفیر نام تجاری Maybelline شد. سپس بدن و چهره جی جی حدید کاملاً بی نقص به نظر می رسید.

اما واقعیت این است که این غیرممکن  است ، بنابراین آنها شروع به جستجوی هرگونه اشاره ای در مورد ظاهر او کردند که او حداقل یک عمل جراحی زیبایی انجام داده است. عمل بینی و کاشت سینه تنها برخی از این پیشنهادات بود.

خوب ، بیایید دریابیم آیا شایعات درباره  جی جی حدید قبل از عمل    صحت دارند یا خیر .

 

عکسهای قبل و بعد جی جی حدید

 جی جی حدید


با نگاه کردن به عکس های جی جی حدید قبل و بعد از بازگشت وی به مدلینگ ، می توانید به پاسخ سوال بالا دست پیدا کنید. این مقایسه به ما کمک می کند تا تفاوت های احتمالی در ظاهر او را بیابیم.

آیا جی جی حدید جراحی بینی کرد؟

جی جی حدید

عکسهای بالا نشان می دهد که تفاوت در بینی او در آن زمان و اکنون وجود دارد. به وضوح می توان دید که پل بینی او به این اندازه نازک نبود. نوک آن نیز گردتر بود ، بنابراین مطمئن هستیم که مدل بینی عمل کرده است.

چه اتفاقی برای دندان های جی جی حدید افتاد؟

جی جی حدید

به محض لبخند زدن می توانید ببینید که دندانهایش چقدر زیبا هستند ، اما حقیقت این است که فقط ردیف بالا بی عیب است و ردیف پایینی دارای دندانهای کج است. بدیهی است که مدل هرگز این را برطرف نکرده است. جی جی حدید می توانست به دندانپزشک مراجعه کرده و بریس برای اصلاح آنها دریافت کند. امروزه بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند. با این حال ، سفید کردن دندان ها انجام شده است.

آیا جی جی حدید دارای پرکننده لب بوده است؟

لب های جی جی حدید قبل و بعد

Gigi-Hadids-Lips-Before-and-After.jpg

این روزها بسیاری از خانم ها به سراغ پرکننده لب می روند ، اما این را هرگز نمی توان درمورد جی جی حدید گفت زیرا در عکس های قبل از وی مشخص است که او با لب های گوشتی متولد شده است. علاوه بر این ، لب های او مانند گذشته است ، بنابراین هرگز نیازی به تزریق لب نیست. طبیعتاً زیبا ، همین است

آیا جی جی حدید ایمپلنت سینه دارد؟

اگر جی جی حدید کار سینه داشته است ، بسیاری از مردم نمی توانند از حدس و گمان خودداری کنند. پاسخ به این سوال چندان آسان نیست زیرا گاهی سینه های مدل طبیعی به نظر می رسند و گاهی اوقات به نظر می رسد که ایمپلنت در آنجا وجود دارد.

جی جی حدید یک مدل حرفه ای است ، در نتیجه ، نیازی به افزایش سینه ندارد. اما او در چندین مجله مانند Sports Illustrated با لباس شنا ظاهر شد که در آن شما باید سینه های زیبایی داشته باشید. آیا جی جی حدید کار سینه انجام داد؟ ما فکر می کنیم که او احتمالا می تواند ایمپلنت هایی کوچک داشته باشد زیرا طبیعی تر به نظر می رسند.

تغییر زیبایی جی جی حدید

بله ، ما شواهدی پیدا کرده ایم که نشان می دهد مدل جراحی زیبایی داشته است ، اما همیشه نمی توانید دوربین را باور کنید. در نتیجه ، ما قصد نداریم آن را به همین شکل رها کنیم و عکس های قبل و بعد از معروف شدن وی مورد بازرسی قرار می گیرد. ما می خواهیم انتقال او را به کسی که در حال حاضر است ببینیم.

کودکی جی جی حدید 

جی جی حدید
جی جی حدید 1997

 

همانطور که قبلاً گفتیم جی جی حدید وقتی شروع به کار مدلینگ کرد ، دختر کوچکی بود. او واقعاً دختر زیبایی بود فقط به آن چشم های آبی و لب های پر نگاه کنید! جای تعجب نیست که  Baby Guess او را انتخاب کرد.

جی جی حدید 2001

جی جی حدید حدید 2001
جی جی حدید 2001
منبع: Baby Guess


در اینجا می توانیم جی جی حدید شش ساله را ببینیم که جلوی دوربین احساس راحتی می کند. این کمپین برای Baby Guess بود و مدل کوچولو واقعا شیک و روشن لباس پوشیده بود. فقط می بینید که او قرار بود زنی باشکوه باشد.

جی جی حدید 2004

gigihadid2004.jpgجی جی حدید 2004
منبع: Baby Guess


اینجا جی جی حدید است که با مدل مو و آرایش زیبا به نظر می رسد. او دارای پوست سفید و موهای روشن است ، بنابراین برق لب قرمز روی او بسیار خوب به نظر می رسد. چشمان جی جی حدید که قبلاً آبی بود ، اکنون سبز-آبی شده است. فقط به پلک هایش نگاه کنید! جراحی این قسمت از صورت او هرگز به طور قطع مورد نیاز نخواهد بود.

جی جی حدید 2005

جی جی حدید

جی جی حدید 2005
منبع: Baby Guess


در این عکس او با شلوار جین آبی و تاپ زرد لباس پوشیده است. آرایش ملایم دوباره همراه با مدل موی قدیمی. قبلاً می بینید که این دختر قرار است روزی یک مدل حرفه ای شود.

 

جی جی حدید 2006

جی جی حدید
جی جی حدید 2006
منبع: Baby Guess

در اینجا Gigi 11 ساله است ، و این آخرین بار برای عکاسی برای مجموعه Baby Guess بود. پس از آن ، تمرکز او دوباره روی مدرسه بود.

جی جی حدید در سال 2011

جی جی حدید در سال 2011 بازگشت ، اما به او گفتند که چاق استپس از 5 سال ، جی جی حدید دوباره به مدلینگ بازگشت ، اما به نظر می رسید که او خیلی چاق است و این بدان معناست که لازم است برای ادامه حرفه خود وزن کمی را کنار بگذارد. به وضوح می بینیم که ران و باسن او بزرگتر بود. به همین دلیل است که او ممکن است برای جراحی زیبایی پلاستیک به پاهای خود مراجعه کند.

همچنین در مورد آن باسن باید کاری انجام داد ، مانند بالا بردن باسن شاید؟ شاید این همان کاری است که او برای افزایش زیبایی خود انجام داده است؟

جی جی حدید 2012

2012-1.jpg

جی جی حدید2012

 

انتقال بدن با موفقیت انجام شد و جی جی حدید همان سال چهره Guess شد. می بینید که هنوز چربی نوزاد روی صورت او وجود دارد. در واقع ، چهره او آنقدر صاف به نظر می رسد که واضح است که در آینده نزدیک نیازی به بوتاکس نخواهد بود.


جی جی حدید 2013

2013-1.jpg

جی جی حدید 2013

این یک عکس از کمپین تبلیغاتی Guess Jeans است. در آن سال این مدل به نیویورک رفت و کار با مدل های IMG را آغاز کرد. می توان گفت که اکنون حرفه مد مدل به طور رسمی آغاز شده است. نکته جالب دیگر این است که او در آن زمان هنوز دانشجوی دانشگاه بود و موضوع دوره اش روانشناسی جنایی بود ، که در واقع برای چنین دختری زیبا شگفت آور و غیر معمول است.

جی جی حدید بسیار لاغرتر شده است و نمی توان گفت که چگونه او این کار را با کمک تمرین و برنامه غذایی مناسب یا روش لیپوساکشن انجام داده است. ما نمی دانیم.

 

جی جی حدید 2014

2014-1.jpg

جی جی حدید 2013


در این عکس ، او در مهمانی اسکار Vanity Fair است که گریدون کارتر در مراسم اسکار 2014 در غرب هالیوود ، کالیفرنیا میزبانی کرد. این زمانی بود که مردم شروع به پرسیدن: "آیا جی جی حدید ایمپلنت دارد؟" خوب ، همانطور که می بینید دلایلی برای آن وجود دارد.در آن سال او برای اولین بار در هفته مد نیویورک شرکت کرد و برای جلد مجله CR Fashion Book ظاهر شد.

 

به غیر از سینه هایش ، یک چیز دیگر هم وجود دارد که توجه ها را به خود جلب می کند - ابروهایش. به نظر می رسد آنها ناگهان بلند می شوند. اما این می تواند به دلیل آرایش باشد. علاوه بر این ، جی جی حدید برای این نوع جراحی پلاستیک بسیار جوان است ، بنابراین این پیشنهاد به سختی امکان پذیر است.


جی جی حدید 2015

جی جی حدید

آن سال آنها جایزه مدل سال  Daily Front Row 2015 را به جی جی حدید دادند. جای تعجب نیست ، زیرا این مدل حتی بدون هیچ آرایش عالی به نظر می رسد. فقط نگاهش کن!

 

جی جی حدید 2016

جی جی حدید

در اینجا او در تمرین جوایز موسیقی آمریکا 2016 در لس آنجلس حضور دارد. با نگاه کردن به عکس می توانید قطعاً بگویید که جی جی حدید هرگز هیچ عمل جراحی پلاستیکی روی سینه های خود انجام نداده است زیرا این قسمت بدن کاملاً طبیعی به نظر می رسد. آیا این یک سوتین با فشار بالا است که همیشه جلوه "سینه های بزرگ" را ایجاد می کند؟ آیا جی جی حدید کار سینه انجام داد؟ حتی اگر او این نوع جراحی زیبایی را انجام داده باشد ، کار به صورت حرفه ای انجام شده است زیرا هرگز نمی توانید حدس بزنید که آیا ایمپلنت در آنجا وجود دارد یا خیر.


جی جی حدید 2017

جی جی حدید

در اینجا یک عکس دیگر "قبل از عمل جی جی حدید " است. جی جی حدید دیگر بلوند نیست. در واقع ، با آن رنگ مو ، او شبیه آنجلینا جولی جوان است و حتی لب های پر حجم او شبیه به نظر می رسند. وقتی به او نگاه می کنید ، نمی توانید بفهمید که آیا شکل بینی او به دلیل آرایش یا عمل بینی است.

همچنین می توانید هزاران خال روی گردن او مشاهده کنید. چرا او آنها را حذف نکرده است؟ شاید آنها باعث می شوند او سکسی تر به نظر برسد؟ یا ممکن است ویژگی خاصی به ظاهر او اضافه کنند؟


جی جی حدید 2018

جی جی حدید

و این عکس مربوط به نمایش مد آلبرتا فرتی در میلان ایتالیا است. جی جی حدید اینجا عالی به نظر می رسد. بدن او بسیار زیبا است و چهره او به طرز شگفت انگیزی زیبا است. آیا می توان با چنین کمالی متولد شد؟

جی جی حدید 2019

جی جی حدید

جی جی حدید 2020

 جی جی حدید

جی جی حدید در مورد جراحی پلاستیک چه می گوید؟

مصاحبه ای با مجله Dazed انجام شد و در آنجا آنها از مدل سوال کردند که نظر او در مورد پیشرفت های جراحی زیبایی چیست. پاسخ او این بود که خودش در مورد این سوال کنجکاو است و می خواهد دریابد که ارزشش را دارد یا نه. طبق یافته های او ، این نوع جراحی همیشه پیامدهای منفی برای سلامتی دارد. علاوه بر این ، او افرادی را دیده است که چنین تجربه ای داشته اند. جی جی حدید اظهار داشت که هرگز این نوع جراحی را انجام نمی دهد. او همچنین افزود که این نظر شخصی او است و مردم آزادند آنچه را که می خواهند انجام دهند.

جی جی حدید

آیا معتقدید که این نظر واقعی بود؟

جی جی حدید یکی از موفق ترین و زیباترین مدل های حرفه ای است. میلیون ها طرفدار و دنبال کننده وجود دارد. بله ، او واقعاً سکسی است. البته ، او خوش شانس بود که زیبا به دنیا آمد ، اما آیا این همه طبیعی است یا دروغ کوچکی در مورد همه اینها وجود دارد؟

پس از بررسی عکس های قبل و بعد از جراحی جی جی حدید ، می توان گفت که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این مدل حداقل عمل بینی انجام داده است. برای کاهش وزن نیز می توان لیپوساکشن انجام داد. آیا جی جی حدید ایمپلنت سینه دارد؟ این کاملا امکان پذیر است ، اما دوباره عمل جراحی بسیار خوب انجام شد زیرا سینه های او طبیعی به نظر می رسید. چیزی که ما 100٪ از آن مطمئن هستیم این است که او هرگز تزریق لب نکرده است. هرگز نیازی به آن نبود.

جی جی حدید همیشه عمل جراحی پلاستیک را انکار می کند ، اگرچه ، او می تواند در هر زمان هزینه آن را بپردازد - او از یک خانواده ثروتمند است. نظر شما چیه؟ پس از نمایش و بحث درباره عکس های "قبل از جراحی زیبایی" ، تصمیم گیری را به عهده خود شما می گذاریم.

نظرات

۱۴۰۰/۳/۱۸افراد مشهور از کدام جراح پلاستیک استفاده می کنند؟

۱۴۰۰/۳/۱۸ چه برای لیفت صورت و چه برای جوان سازی پوست ، دکتر فیشر انتخاب ستاره ها است. دکتر گارت فیشر به عنوان جراح پلاستیک کارداشیان اعتماد خانواده را برای انجام اقدامات ظریف برای گروهی که همیشه در کانون توجه هستند جلب کرده است.گارت فیشر دارای گواهینامه انجمن جراحی پلاستیک آمریکا است و به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک در ایالات متحده شناخته می شود

۱۴۰۰/۳/۱۸من خیلی دوست دارم بدانم کایلی جنر و کندال جنر دقیقاً چه کاری انجام دادند تا چهره خود را به لوپز برساند.

۱۴۰۰/۳/۱۸ این عمدتا عمل بینی ، پرکننده لب و کشیدن چشم است.کایلی جنر و کندال جنر قطعاً کمترین عمل جراحی را انجام داده اند. "با این حال ، ستاره ها Keeping Up with the Kardashians رفتن به زیر چاقو را انکار می کنند. کندال گفت: " این همه طاقت فرسا است. به عنوان یک مدل ، چرا صورتم را بازسازی کنم؟ حتی منطقی نیست. این دیوانگی است.

۱۴۰۰/۳/۱۸ به عنوان یک مدل ، چرا صورتم را بازسازی کنم؟ حتی منطقی نیست. این دیوانگی است!!! کاملاً با این استدلال موافق نیستم. به خوبی شناخته شده است که مدل هایی که در صنعت KUWTK کار می کنند دقیقاً با جراحی پلاستیک تهاجمی یا غیرتهاجمی غریبه نیستند. آنها باید عالی به نظر برسند. هنوز هم ، سال 2020 است و امروزه با انجام هرگونه عمل زیبایی ، ننگ کمتری وجود دارد. بسیاری از مشاهیر هالیوود و ستارگان تلویزیونی واقعیت با کاشت سینه و باسن ، پر کننده های گران قیمت لب و عمل بینی ... جلو می روند و خودشان را به این روش می رسانند. شاید کندال جنر زیبا و شیک راهی پیدا کند که به طرفداران ثابت کند که کاملاً طبیعی است. کاربران توییتر اکنون پس از پایان اعلامیه Keeping Up with the Kardashians معتقدند که کریس جنر به جمع بازیگران RHOBH خواهد پیوست.

۱۴۰۰/۱۱/۴مگان فاکس. این بازیگر همیشه دلیلی برای نگرانی داشته است. از بیرون، ظاهر مگان فاکس تقریباً بی نقص به نظر می رسد، اما او از رشد غیر طبیعی استخوان های شست خود رنج می برد، بنابراین سعی می کند آنها را در طول فیلمبرداری پنهان کند. او سعی کرد متخصصانی را پیدا کند که بتوانند او را نجات دهند ، اما امروز کمک به او به سادگی غیرممکن است ، چنین عملیاتی انجام نمی شود. او حتی مجبور شد برای فیلمبرداری در Transformers به ​​دنبال یک دانش آموز بگردد، این دستان او هستند که در نمای نزدیک در قاب فیلم ظاهر می شوند.

۱۴۰۱/۲/۷آیا یک سوپر مدل می تواند شبیه این باشد؟ نمایندگان خانواده معروف کارداشیان جنر بارها به استفاده از جراحی پلاستیک متهم شده اند. یا کیم کارداشیان بیش از حد دور کمر را کم می کند، سپس کایلی جنر سینه خود را جراحی پلاستیک می کند. کندال جنر هم خیلی عقب نیست. کندال جنر یکی از پردرآمدترین سوپرمدل ها محسوب می شود. به نظر می رسد که بدن و صورت او باید کامل باشد. اما واقعیت و اینستاگرام بسیار متفاوت هستند. در وب، می توانید به راحتی عکس های کندال جنر را بدون آرایش بیابید که ظاهر بسیار دور از ایده آل یک سلبریتی را نشان می دهد.کیم کارداشیان با کایلی جنر و کندال جنر خواهر ناتنی هستند.

۱۴۰۱/۲/۷پوست مشکل دار کندال جنر از بثورات پوستی رنج می برد. مشکلات از دوران نوجوانی شروع شد. پوست کندال جنر با جوش پوشیده شده بود. این باعث رنج روحی زیادی شد. کندال جنر اعتراف کرد که حتی از نگاه کردن به مردم در طول مکالمه خجالت می کشید. او فکر می کرد که همه به آکنه او نگاه می کنند. دوران نوجوانی گذشت اما مشکل همچنان پابرجاست. در اینترنت می توانید عکس های کندال جنر را بدون آرایش پیدا کنید. مشاهده می شود که این مدل همچنان از آکنه رنج می برد. او سعی می کند با دست جوش هایش را بپوشاند و عینک آفتابی می زند.

۱۴۰۱/۲/۷بسیاری از کاربران اینترنتی از این واقعیت که موفق ترین مدل دارای چنین پوست مشکل داری است گیج شده اند. کندال جنر در عکس بدون آرایش و فتوشاپ شبیه یک سلبریتی نیست، بلکه شبیه معمولی ترین دختر است. که همچنین به درستی از پوست خود مراقبت نمی کند.اگر کندال جنر واقعا یک دختر معمولی بود، هیچ مشکلی وجود نداشت. اما کندال جنر را موفق ترین مدل زمان ما می دانند. بنابراین، کاربران متحیر هستند که آیا این باید یک سوپر مدل باشد؟

۱۴۰۱/۲/۸اما کندال به حملات کاربران توجهی نمی کند. دختر قدمی جسورانه برداشت. او با آرایشی که جوش های پوستی او را پنهان نمی کرد به فرش قرمز گلدن گلوب آمد. برخی از طرفداران از ظاهر این زیبا وحشت کردند. اما کسانی بودند که از کندال حمایت کردند

۱۴۰۱/۲/۸حقیقتی در این سخنان نهفته است. طولی نکشید که کندال به مقام سوپرمدل دست یافت. او فقط در نمایش هایی شرکت می کند که دوست دارد. برخی از مدل ها از این نگرش افراد مشهور به کار خشمگین هستند. به گفته آنها، کندال نمی داند که مدلینگ واقعی کار سختی است و نه یک بازی "من آن را می خواهم - من آن را نمی خواهم".

۱۴۰۱/۲/۸حرفه ای بودن کندال سوالات زیادی را ایجاد می کند. او تجربه زیادی ندارد اما دستمزد بیشتری نسبت به مدل های حرفه ای و باتجربه می گیرد. اما به نظر می رسد که خود سوپرمدل به حملات متنفران واکنشی نشان نمی دهد. او در نمایش ها، کمپین های تبلیغاتی شرکت می کند و قرار نیست متوقف شود. دختر بر عقده ها غلبه کرده و از اینکه بدون آرایش در انظار عمومی ظاهر شود خجالت نمی کشد. کندال جنر ثابت می کند که شما می توانید نقص داشته باشید. نکته اصلی این است که چگونه با آن رفتار می کنید

۱۴۰۱/۲/۸کندال جنر گفت با عقده های نوجوانی کارش تمام شده است. خواهر کیم کارداشیان دیگر از ظاهرش خجالت نمی کشد. او اعتماد به نفس پیدا کرده و آشکارا در مورد مشکل خود صحبت می کند.

۱۴۰۱/۲/۸به گفته کندال جنر، جوش ها به دلیل برنامه کاری نامنظم، رژیم غذایی و استرس ایجاد می شوند. در یک زمان، دختر به لیزر درمانی متوسل شد. با کمک این روش، این مدل از شر جای زخم، آکنه و چین و چروک خلاص شد.

۱۴۰۱/۲/۸با نگاه کردن به سوپر مدل کندال جنر بدون آرایش و فتوشاپ، نمی توان گفت که این شخص با تجارت مدلینگ در ارتباط است. با این حال، ما به این واقعیت عادت کرده‌ایم که همه سوپر مدل ‌ها پوستی مرتب و بدون حتی یک جوش دارند.

۱۴۰۱/۲/۸منتقدان کینه توز عموماً می گویند که کندال جنر لیاقت این را ندارد که یک مدل باشد. وضعیت مشهور به او کمک کرد تا در تجارت مدلینگ به رسمیت شناخته شود و قراردادهای چند میلیون دلاری با مارک های معروف منعقد کند.

۱۴۰۱/۲/۸بین طرفداران مگان فاکس ، اختلافات هنوز در مورد اینکه چند بار روی میز عمل بوده است فروکش نمی کند. برخی می گویند که دخالت پزشکان حداقل بوده است. برخی دیگر می گویند که ظاهر یک ستاره صد در صد شایستگی متخصصان است. با قطعیت مطلق، تنها یک چیز را می توان گفت: مگان فاکس پس از جراحی پلاستیک (عکس زیر را ببینید) و قبل از آن دو فرد کاملا متفاوت هستند. از عکس های قدیمی، دختری ساده و زیبا به ما نگاه می کند که مطمئنا نمی توان او را رقیب ستاره های برتر هالیوود نامید. با این حال، پس از چند سال، او به زیبایی خیره کننده ای تبدیل شد که جای او را در اکران فیلم ها و در خیالات میلیون ها مرد روی کره زمین گرفت. این بازیگر برای رسیدن به چنین اثری به چه ترفندهایی متوسل شد؟ متخصصان زیبایی حداقل پنج مداخله را ادعا می کنند که عواقب آن را می توان در عکس مقاله مشاهده کرد.

۱۴۰۱/۲/۸جراحی پلاستیک بینی مگان فاکس تراش خورده...... این واقعیت که بینی این بازیگر مورد اصلاح قرار گرفت با چشم غیر مسلح قابل توجه است. خود مگان فاکس به هیچ وجه در مورد این واقعیت اظهار نظر نمی کند، اما گزارش های متعددی در مطبوعات منتشر شد که او در 23 سالگی عمل زیبایی بینی انجام داد. با این حال، برخی از طرفداران این تحول را یک شکست می دانند. با نگاهی به تصاویر مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک بینی متوجه می شوید که نوک بینی او به سمت بالا رفته است. به همین دلیل، چهره بازیگر زن حالتی متکبر به دست آورد.

۱۴۰۱/۲/۸لب های پر و حجیم مگان فاکس ....... عکس های مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک لب نیز بسیار متفاوت است. در عکس‌های قدیمی ‌تر، آنها بسیار نازک‌تر هستند و شکل کاملاً متفاوتی دارند. منتقد ها می گویند که دهان مگان بسیار شبیه به دهان آنجلینا جولی است. اما پزشکان قطعا از اسید هیالورونیک برای لب های فاکس پشیمان نشدند. اما، اکنون آنها بسیار پر و غیر طبیعی هستند.

۱۴۰۱/۲/۸جراحی پلاستیک سینه مگان فاکس همچنین تفاوت های عکس مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک مربوط به نیم تنه این بازیگر است. هم افراد حسود و هم طرفداران این دختر موافق هستند که ایمپلنت های قرار داده شده ، سینه های مگان فاکس را بسیار جذاب تر کرده است. علاوه بر این، نیم تنه با شکل او متناسب است و بنابراین تعیین منشا مصنوعی آن بسیار دشوار است. این تفاوت در تصاویر قدیمی این بازیگر به وضوح قابل مشاهده است. در آنجا سینه های مگان فاکس چندان بالا ، پر و مشخص نیست.

۱۴۰۱/۲/۸مگان فاکس مدام متهم به استفاده از بوتاکس است. اکثر نظرات منفی در مورد پیشانی صاف و کاملاً یکنواخت مگان بود. این اظهارات فاکس را به حدی خشمگین کرد که او تصمیم گرفت نمایشی بصری ترتیب دهد که عدم وجود بوتاکس روی پیشانی خود را ثابت کند. ستاره ترانسفورمرز در صفحه خود چندین عکس منتشر کرد که در آنها اخم، اخم و اخم می کند. به طور کلی، از هر طریق ممکن توانایی حالت های صورت زنده را ثابت می کند که پس از یک روش جوان سازی وجود ندارد. با این حال، کارشناسان شواهد مگان را غیرقطعی خواندند. واقعیت این است که تزریق بوتاکس مدت زمان خاصی دارد. پس از پایان آن، هرکسی می تواند مانند فاکس، جلوی دوربین اخم کند. اما این همه تغییراتی نیست که در عکس مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک قابل مشاهده است. گونه های بازیگر زن نیز مشخص تر و واضح تر شد.

۱۴۰۱/۲/۸علاوه بر این، نظری در مورد پوست بی عیب و نقص "غیر طبیعی" این ستاره هالیوود ، مگان فاکس وجود دارد. متخصصان انجام چنین روشی مانند میکرودرم ابریژن را پیشنهاد می کنند. در جراحی پلاستیک بسیار رایج است. این یکی از انواع لایه برداری مکانیکی است که با استفاده از جت کریستال های میکروسکوپی انجام می شود.

۱۴۰۱/۲/۸بسیاری از طرفداران مگان فاکس متوجه شده اند که تاتو مرلین مونرو روی ساعد راست مگان به طرز محسوسی محو شده است. مگان فاکس در مصاحبه ای واقعیت گذراندن دوره لیزر لایه برداری را تایید کرد. مگان فاکس می خواست از شر مرلین مونرو خلاص شود. روش پاک کردن خالکوبی آسان و بسیار دردناک نیست. و از آنجایی که مساحت و ابعاد ناحیه تحت درمان بسیار بزرگ است، روند حذف کامل تصویر می تواند چندین سال طول بکشد. ستاره از شر هفت تاتو باقیمانده خلاص نخواهد شد. اگرچه گاهی اوقات فکر می کند که آنها بعد از چهل سالگی او چگونه خواهند بود. بنابراین، مگان فاکس قصد ندارد تعداد آنها را افزایش دهد

۱۴۰۱/۲/۸هزینه این دگرگونی ها برای ستاره هالیوود ، مگان فاکس چقدر بود؟ پاسخ به این سوال بسیار دشوار است، زیرا ما حتی تعداد دقیق جراحی های پلاستیک انجام شده را نمی دانیم. با این حال، برخی از اطلاعات در این مورد هنوز به مطبوعات درز کرد. یک روزنامه نگار دقیق و خوره با یکی از آشنایان این بازیگر مصاحبه کرد. به طور طبیعی، ناشناس. رقم 60 هزار دلار به آنها داده شد. برخی از کارشناسان تأیید می کنند که این مقدار با تغییرات قابل مشاهده در ظاهر بازیگر زن مطابقت دارد. اما آیا این تحولات برای او کارساز بود؟ با خیال راحت می توان گفت بله. از این گذشته ، از سال 2007 ، حرفه سینمایی او به طور انحصاری سیر صعودی داشته است. شایان ذکر یک واقعیت جالب است. جراحان پلاستیک می گویند زنانی که می خواهند شبیه مگان فاکس باشند سینه های برجسته یا بینی تراشید شده او را نمی خواهند، بلکه چشمان مگان فاکس را می خواهند. شکل چشم های فاکس واقعا غیر معمول است. گوشه ها کمی برآمده است و در اعماق آن تمسخر و مکری وجود دارد که مردان را جادو می کند. در نتیجه جذاب ترین قسمت بدن مگان فاکس همان قسمتی بود که چاقوی جراح به آن دست نزد.

در ادامه بخوانید...