چرا زنان زیر چاقوی جراح پلاستیک می روند

Jocelyn Wildenstein - کابوس کلینیک های جراحی پلاستیک. چهره ناهنجار او فقط احساس ترحم و انزجار را برمی انگیزد. داستان "عروس فرانکشتاین" به طرز شگفت آوری احمقانه است و شما را متعجب می کند که  پول زیاد چقدر  می تواند یک فرد را خراب کند.


ظاهر "زن گربه ای" قبل از عمل چگونه بود

زن گربه ای

جوسلین ویلدنشتاین : عکس "قبل" و "بعد" جراحی های پلاستیکی متعدد

 

جوسلین دیانا پریس ، نوزادی زیبا با چشمانی آبی و موی فرفری گندمی ، در لوزان در سال 1940 متولد شد. پدر ، که بی صبرانه منتظر پسر وارث بود ، به جوسلین تعلیمات واقعاً مردانه را آموخت. از کودکی ، او به شکار ، ماهیگیری و تیراندازی رفت. مادر به طور خاص در تربیت دختر دخالت نداشت. زندگی جوسلین در 17 سالگی به طرز چشمگیری تغییر کرد.

 

در این سن بود که جوسلین با تهیه کننده سیریل پیگوت آشنا شد ، که دنیای بوهمی را برای او باز کرد. به زودی ، دختر به پاریس رفت تا با کارگردان فیلم سرجیو گوبی را بازی کند. مرد در سفرهای کاری خود آفریقا را به او نشان داد و به معنای واقعی کلمه عاشق جوسلین شد.

 

الک ویلدنشتاین
الک ویلدنشتاین

 جوسلین پریس با همسر آینده اش ، الک وایلدنشتاین ،  در یک سافاری آفریقایی  با هم آشنا شدند.

 

KMO_152927_00230_1_t218_183243.jpg

دانیل ویلدنشتاین با پسرانش الک (راست) و گای (سمت چپ با همسرش کریستینا)

 

ویلدنشتاین یکی از ثروتمندترین خانواده های جهان بود. عاشقانه آنها  ، به سرعت توسعه یافت. یک سال بعد ، در سال 1978 ، این زوج در لاس وگاس ازدواج کردند. جوسلین دو وارث برای الک به دنیا آورد.

 

وایلدنشتاین از طرفداران سرسخت گربه های وحشی بود ، بنابراین یک سال پس از عروسی ، جوسلین به جراح پلاستیک مراجعه کرد تا او را به یک گربه واقعی تبدیل کند. اما جوسلین نتوانست همسر بادآور را از تلاش برای تبدیل شدن به سیاه گوش مورد علاقه اش باز دارد.

 

طلاق جوسلین و الک یکی از گران ترین ها است.
طلاق جوسلین و الک یکی از گران ترین ها است.

ازدواج آنها تقریباً بیست سال به طول انجامید ، تا اینکه جوسلین شوهرش را در حالی که مشغول تفریح ​​با یک مدل لباس جوان بود ، دستگیر کرد. الک ، در گرمای نزاع ، همسرش را با تپانچه تهدید کرد و در نهایت به پشت میله های زندان محکوم شد.

 

مراحل سخت و طاقت فرسای طلاق چندین سال به طول انجامید ، اما در نتیجه ، جوسلین از همسر بی وفای خود مبلغ 2.5 میلیارد دلار شکایت کرد.علاوه بر این ، سالانه 13 میلیون دلار غرامت به مدت 13 سال دریافت کرد. هفت سال بعد ، الک وایلدنشتاین درگذشت.

 

در سال 2003 ، همسر سابق ویلدنشتاین با طراح لباس لوید کلاین ، که 20 سال جوانتر بود ، رابطه برقرار کرد. در سال 2016 ، این زن و شوهر پس از حمله Catwoman با قیچی به معشوق جوان او در هنگام نزاع داخلی از هم جدا شدند. در سال 2018 ، شایعاتی در مورد نامزدی آنها مطرح شد ، اما چندی پیش رسانه ها این خبر را منتشر کردند: کلاین "عروس فرانکنشتاین" 71 ساله را ترک کرد و با لورن فاستر تراجنسی 59 ساله رابطه داشت.

 

وسواس در جراحی پلاستیک

جوسلین ویلدنشتاین

Jocelyn Wildenstein به عنوان مشتاق ترین طرفدار جراحی پلاستیک در جهان شناخته می شود

 

جوسلین ویلدنشتاین به دلیل تغییرات متعدد در ظاهر ، ثروت زیادی را از دست داده است. نتایج دگرگونی او تکان دهنده است ، و با وجود این ، افراد در شبکه های اجتماعی ادعا می کنند که او هرگز زیر چاقوی جراح قرار نگرفت.او عاشق ظاهر خود است و با اشغال اولین  رتبه بندی وحشتناک ترین افراد روی کره زمین ، خود را زیبایی استثنایی می داند.

 

تاریخچه جراحی پلاستیک توسط جوسلین ویلدنشتاین با تزریق در لب ، لوب پیشانی و استخوان گونه آغاز شد. صورت ، که کلاژن به آن تزریق شد ، مدتی شکل خود را حفظ کرد ، اما به زودی به "ژله" تبدیل شد. جراحان سعی کردند با تغییر شکل کامل صورت جوسلین ، وضعیت را نجات دهند ، اما این حالت شبیه یک ماسک وحشتناک شد. به زودی ، ایمپلنت ها در فک ، استخوان گونه و گونه ها قرار گرفتند تا شکل خود را حفظ کنند. اگر وضعیت بیمار قبل از عمل مطلوب بود ، پس از آن زن مجبور شد دوره طولانی توانبخشی را پشت سر بگذارد.

 

جوسلین ویلدنشتاین

 

در کل مراحل طلاق ، لب های جوسلین ویلدنشتاین به طور تصاعدی رشد کرد. تزریقات متعدد باعث ایجاد شکل گزیده شدن لب توسط زنبورها شده است. در سال 2015 ، Catwoman لب های خود را به ظاهر اصلی ، اما کافی بازگرداند.

برای انجام یک سری عملیات پیچیده برای تغییر شکل چشم ها ، زن باید 250 هزار دلار بپردازد.حالا پلک های بزرگ و برجسته  چشم های کشیده و شبیه خوک را به جای چشم های گربه ای پنهان می کند.

 

پلاستیک ناموفق ابروهای جوسلین را نیزقابل مشاهده است. در حال حاضر آنها به طور طبیعی کشیده شده اند و خانم ویلدنشتاین به طور دوره ای آنها را بی رنگ می کند.جوسلین بیشتر برای هوس خودش ، سینه های خود را به طور قابل توجهی بزرگ کرد.

 

قربانیان جراحی پلاستیک

f6f92f69-4ece-47b4-8935-368a66b21786.jpg

 

برادران دوقلو بوگدانوف (یا همانطور که در سرزمین خود در فرانسه نامیده می شوند ، ایگور و گریچکا بوگدانوف) یکی از مشهورترین قربانیان جراحی پلاستیک در این سیاره هستند.  مجریان تلویزیونی فرانسوی بیش از دوازده عملیات انجام داده اند و امروز شبیه دو هیولای یک فیلم ترسناک هستند.
ظاهر به ارز تبدیل می شود

آیا جای تعجب نیست که جراحی پلاستیک زیبایی هر ساله رواج بیشتری پیدا کرده و مورد تقاضا قرار گیرد؟ ستارگان فرهنگ پاپ ، در تلاش برای حفظ اعتقاد به افسانه بودن زندگی خود ، برای آرمانی دست نیافتنی از بدن تلاش می کنند. بازیگران ، مدل ها ، مجریان تلویزیونی ، نمایشگران ، که حرفه آنها بستگی زیادی به ظاهر دارد ، مد برای بهبود بدن ایجاد می کنند و در عین حال قربانی آن می شوند. تغییرات ظاهری ، حتی اگر ناموفق بودند ، به خبر تبدیل می شوند. تصاویر عجیب و غریب ، اگرچه شگفت انگیز است ، اما در همان زمان راه خود را به روی صفحه نمایش تلویزیون و صفحات مجلات باز می کند.

محبوب ترین در جهان جراحی های بزرگ کردن سینه ، و بعد از آن جراحی بینی (اصلاح بینی) و در رتبه سوم - لیفت صورت است. اما هر کشور خاص ویژگی های خاص خود را دارد: اگر در ونزوئلا مدلهای باریک و  سینه هایی با اندازه D ایجاد می کنند ، در ایران ، جایی که زنان مجبور می شوند بدن و موهای خود را با لباس بپوشانند ، جراحی بینی در وهله اول قرار می گیرد و در امارات متحده عربی - عملیات با هدف در بهبود خطوط بدن به هر حال ، دولت برزیل مالیات جراحی پلاستیک را لغو کرد و به این واقعیت توجه کرد که آنها مستقیماً بر سلامت جسمی و روحی تأثیر می گذارند و بنابراین باید برای همه در دسترس باشد.

 

چرا زنان زیر چاقوی جراح پلاستیک می روند

 جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک به عنوان یکی از راه های اثبات خود

 

جای تعجب نیست که جراحی زیبایی هر ساله رواج بیشتری پیدا کرده و مورد تقاضا قرار می گیرد. ستارگان فرهنگ پاپ برای بدنی ایده آل دست نیافتنی تلاش می کنند تا جوانی خود را طولانی کنند. بازیگران زن ، مدل ها ، مجریان تلویزیونی ، شومن ها و سایر نمایندگان مشاغلی که از ظاهر تأثیر می پذیرند ، قربانی مد تغییر بدن شده اند و در عین حال قربانی آن شده اند.

اعتقاد بر این است که بزرگ کردن سینه محبوب ترین عمل جراحی در جهان است و جراحی بینی در رتبه دوم و لیفت صورت سوم قرار دارد.

آکادمی آمریکایی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت (AAFPRS) ، بزرگترین انجمن جراحی پلاستیک صورت در جهان ، مطالعه ای را برای کشف علل اصلی تغییر ظاهر زنان انجام داد.

 

bez_nazvaniya_1_24.jpg

دختر رئیس جمهور قبلی ایالات متحده ، ایوانکا ترامپ ، زیبا و دلپذیر به نظر می رسد. درست است که مشخصات کامل زنانه او نتیجه جراحی پلاستیک با کیفیت بسیار بالا است.

 

دانشمندان دریافته اند که گرایش به زیر چاقوی جراح از سال 2018 محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بنابراین ، در سال 2017 ، 55 درصد از بیماران جراحی پلاستیک اظهار داشتند که نتیجه مطلوب این عمل برای آنها یک سلفی موفق بود.

 

جراحی پلاستیک
شبکه های اجتماعی در زندگی یک فرد مدرن اهمیت زیادی دارند


طبق گزارش AAFPRS ، این روند فقط در حال رشد است. کارشناسان می گویند وضعیت کاملاً نگران کننده است و عکس های عمل های ناموفق می تواند عامل مهمی در تصمیم گیری در مورد انجام جراحی پلاستیک و زیبایی باشد. در این مطالعه ، جراحان پلاستیک همچنین اشاره کردند که رسانه های اجتماعی انگ جراحی پلاستیک  را کاهش داده است. مشتریان آشکارا در مورد جراحی پلاستیک صحبت می کنند و تجربیات و توصیه های خود را در وب به اشتراک می گذارند.

 

ارتباط بین جذابیت فیزیکی و موفقیت کاملاً آشکار است. گر به اینستاگرام نگاه کنید ، همه چیز به همان اندازه زیبا می شود: همه لب ها ، سینه ها ، موهای مشابه دارند ... و فردیت کجا رفته؟ آیا واقعاً از آن قدردانی نمی شود؟ ما اکنون در صفوف منظمی به سوی جامعه  ، همان مردم حرکت می کنیم و آنچه برای من وحشتناک تر است ، همه به یک اندازه زیبا خواهند بود. از این ناراحتی ، چشم قادر به استراحت نخواهد بود: در همه جا فقط عروسک های باربی وجود دارد ... چه کسی تصمیم می گیرد که چه شخص خوش تیپ  باشد؟ آیا آنها فقط متخصص جراحی پلاستیک هستند؟

 

میکی رورک

فیلم "نه هفته و نیم" فوراً میکی رورک را به نماد جنسی هالیود و پردرآمدترین بازیگر دهه 80 تبدیل کرد. با این حال ، در جستجوی اصلاح نواقص صورت از آسیب های ورزشی ، زمانی یکی از جذاب ترین مردان بودو

 

مردم زمان زیادی را در اینستاگرام می گذرانند ، جایی که ما از نظر ظاهر مورد قضاوت قرار می گیریم. یک مبارزه واقعی برای "دوست داشتن" وجود دارد. ما منتظر ارزیابی خارجی هستیم: از طرف همکاران ، دوستان ، طرفداران و غیره. ما به محیط خود بسیار وابسته هستیم. ظاهر ابزار خاصی برای اندازه گیری موقعیت اجتماعی و توانایی های مالی ما شد. و اگر به آینده نگاه کنید ، من تصور می کنم که این روند فقط تشدید خواهد شد ، فقط به این دلیل که فناوری ها و فرصت های جدید ظاهر می شوند ، جراحی پلاستیک به سرعت در حال توسعه است و در دسترس تر می شود.

 

پیشرفت تمدن تنها راههای دستیابی به اهداف را تغییر داد: اگر در قرن 19 یک کرست تنگ کمر زنبور را فراهم می کرد ، در قرن 21 این عمل برداشتن دنده ها بود. برای دیدن آن، کافی است نگاهی به کره جنوبی بیندازید ، جایی که استانداردهای سخت گیرانه زیبایی حاکم است ، آنقدر شدید که ظاهر به عنوان ابزاری در مبارزه رقابتی برای استخدام در کنار حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مهارت ها. جراحی پلاستیک به طرز باور نکردنی در کشور بسیار گسترده است: حداقل یک بار از هر پنج نفر از ساکنان آن تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفتند ... و در ژاپن مدرن ، به عنوان مثال ، جراحی هایی که ... شیک شدن

 

جراحی پلاستیک

 

کشیدن ، بریدن ، "چسباندن" ایمپلنت ها به منظور "هماهنگ کردن ظاهر" یا "شبیه شدن به یک شخص مشهور" - این واقعیتی است که توسط تبلیغات و مد تحمیل شده است. روندی نگران کننده وجود دارد: زنان جوان سالم و جذاب به طور فزاینده ای زیر چاقوی یک جراح پلاستیک قرار می گیرند و دختران نوجوان منتظر رسیدن سن هستند تا لب هایی مانند "آنجلینا جولی" یا سینه هایی مانند "مرلین مونرو" بسازند.

 

- من ، البته ، مهارت جراحان پلاستیک که معجزه می کنند را تحسین می کنم ، اما اگر شخصی نمی داند چه می خواهد ،  به احتمال زیاد او با گذشت زمان پشیمان می شود که اصرار داشت "بخشی" از بدن خود را "بهبود بخشد"   من پسری را می شناسم که از چانه خود ناراضی بود: او معتقد بود که به اندازه کافی مردانه نیست. در نتیجه ، او سه سال بعد برای برداشتن ایمپلنت بازگشت ، زیرا "روانشناسی و اهداف او در زندگی تغییر کرده است" ، او گفت که این تصمیم اشتباهی بود. در مواردی که شخص تحت هدایت برخی احساسات قرار می گیرد ، هنگامی که از نظر روانی بی ثبات است ، در افکار خود بالغ نشده و دقیقاً نمی داند چه می خواهد ، جراحان پلاستیک باید در درجه اول نه به پولی که می توانند بدست آورند ، بلکه به عواقب آن برای یک فرد نابالغ فکر کنند. علاوه بر این ، در صورت نارضایتی از نتیجه جراحی پلاستیک ، وضعیت روانی فرد فقط می تواند بدتر شود. در آلمان ، هم روانشناس و هم روانپزشک بلافاصله درگیر کار با بیمار می شوند که مثلاً نیاز به تغییر در شکل بینی دارد یا نه؟

 

جراحی پلاستیک

 

گاهی اوقات سرگرمی جراحی پلاستیک از تمام مرزهای ممکن و غیرممکن می گذرد. با افزایش سینه ، زن می خواهد شکل بینی خود را اصلاح کند ، پلک های خود را سفت کرده و چربی های ران یا شکم خود را از بین ببرد. نسبت چهره اغلب نقض می شود ، اما این مانع دوستداران زیبایی مصنوعی نمی شود. در این مورد ، ما می توانیم در مورد وابستگی روانی صحبت کنیم ...

تحقیقات زیادی جمع آوری شده است که تأیید می کند پلاستیک در واقع به برخی از زنان در رسیدن به اوج زندگی کمک می کند ، اما رونق جراحی پلاستیک هم بی عدالتی اجتماعی نسبت به جنس جوانتر را تحریک می کند و هم روان رنجوری ها. شرط بندی بر روی داروی زیبایی به عنوان داروی چاره ساز فقط تأیید می کند که وضعیت اجتماعی زنان هنوز به میزان بیشتری نسبت به مردان به پارامترهای خارجی بستگی دارد. تصمیم جنسیت های ضعیف برای زیر پا گذاشتن تنها به منظور افزایش شانس خود برای تأیید در جامعه ، هم به تحکیم نیازهای بیش از حد برای ظاهر زنان و هم به افزایش تعداد کسانی که آنها را ترک می کنند ، منجر می شود. مسابقه موفقیت هزینه چنین مسابقه ای افزایش تعداد روان رنجوری ها و افسردگی هایی است که سالها طول می کشد.

 

- آیا ما با تبعیض برخورد نمی کنیم؟

اگر پول داشته باشم ، می توانم از نظر بدنی بی پایان پیشرفت کنم ، زیبا و موفق شوم ، اما چنین فرصت هایی برای همه در دسترس نیست؟ من همچنین فکر می کنم که لازم است با دقت به خواسته های دیگران هدایت شود. و یک جراح پلاستیک نباید به عنوان یک مجری یک مشاور باشد: اول از همه ، یک روانشناس باید با فردی کار کند که می خواهد ظاهر خود را تغییر دهد. افسوس که جراحی پلاستیک به طور فزاینده ای به بخش خدمات تبدیل می شود. شما نمی توانید نظر خود را به یک جراح معمولی تحمیل کنید ، اما به یک جراح پلاستیک نشان می دهید: اینجا به من افزایش دهید ، اینجا کاهش دهید و اینجا آن را قطع کنید ...

به هر حال ، هر اقدامی مخالفت ایجاد می کند. و بیشتر و بیشتر زنان معتقدند که زنانه بودن ، بیش از حد آراسته بودن شیک ، ناشایست و حتی شرم آور نیست. جنبش "برای ظاهر واقعی" در حال تقویت است. بازیگران زن نسبت به پردازش  عکس هایی که در مجلات پر زرق و برق ظاهر می شوند اعتراض می کنند: در مقایسه خود با زیبایی های بی عیب و نقص "فتوشاپ شده" ، زنان عادی شروع به پیچیدگی می کنند و زندگی خود را وقف مبارزه برای رسیدن به یک ایده آل دست نیافتنی می کنند.

 

اما تامپسون

 

اما تامپسون می گوید: "ما توسط فرقه ناسالم جوانان اداره می شویم." - در 60 سالگی ، همه تلاش می کنند 30 ساله به نظر برسند!

چنین دیدگاهی اغلب توسط آمریکایی معروف ، شخصیت اصلی فیلم "زن زیبا" جولیا روبرتز بیان می شد ، که حتی از تزریق "بی ضرر" بوتاکس سرسختانه خودداری می کند.

 

جولیا رایرتز

جولیا رایرتز  می گوید: "من بسیار علاقه مند هستم که در دوران پیری چه می شوم." - من می خواهم چهره ام داستان من را بگوید و نباید داستانی باشد که من به جراح پلاستیک مراجعه کردم!

 

سلما هایک می گوید: "من معتقدم که همه زنان باید تمام تلاش خود را برای افزایش طول عمر خود انجام دهند ، اما جراحی پلاستیک همه را یکسان می کند." - به نظر می رسد چین و چروک روی صورت وجود ندارد ، اما از این به بعد زیبا نمی شود.

 

اگر به موضوع جراحی پلاستیک علاقه دارید مقاله رودریگو آلوز، رکورد دار عمل جراحی زیبایی را بخوانید

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • سمیرا 212 :

  چرا زنان زیر چاقوی جراح پلاستیک می روند؟ تنها یک پاسخ می تواند وجود داشته باشد - "در جستجوی یک رویا". اما هر زنی رویای خود را دارد: - همیشه جوان بمانی. - از شر قضاوت ها به دلیل ظاهر خلاص شوید. - مثل بت های خود باشید. - به منظور ترک معشوق. البته خانمهای زیبا در هر زمان خواب می دیدند ، اما در غیاب وسایل مدرن تجدید قوا ، رویاهای آنها غیرقابل اجرا بود. به لطف فن آوری های مدرن ، توسعه پزشکی و اول از همه ، جراحی پلاستیک ، امکان فریب طبیعت وجود دارد ، که همیشه نسبت به شخص سخاوتمند نیست و رویاهای بیش از نیمی از بشریت را به واقعیت تبدیل نمی کند. برای تحقق رویاهای خود ، زنان آماده تغییرات اساسی در ظاهر خود هستند.

  1400/5/18 8:47
  • dorsa 87 :

   اکثر مردم قبل از شروع جستجوی جراحان پلاستیک، ماه ها یا حتی سال ها را به فکر انجام جراحی پلاستیک زیبایی می گذرانند. تصمیمات آنها یکی از شخصی ترین انتخاب هایی است که می گیرند. در بیشتر موارد، انتخاب برای دنبال کردن جراحی زیبایی شامل تفکر دقیق در مورد دلایل برداشتن این گام بزرگ است. در سال 2021، زنان و مردانی که به جراحی پلاستیک فکر می‌کنند ، حتی نسبت به 10 سال پیش با انگ کمتری مواجه می‌شوند. بیشتر آنها احساس می کنند که می توانند برنامه های خود را با دوستان یا خانواده در میان بگذارند. انجام این کار می تواند به آنها کمک کند تا دلایل تمایل به تغییر چیزی در ظاهر خود را کشف کنند و نسبت به تصمیم خود احساس اطمینان کنند. با این حال، همه احساس راحتی نمی کنند که در مورد امکان انجام جراحی پلاستیک با افراد نزدیک خود صحبت کنند.

   1402/5/23 13:24
   • dorsa 87 :

    بهبود اعتماد به نفس شما این یک موضوع ثابت در میان بسیاری از افرادی است که جراحی پلاستیک می کنند. داشتن یک ویژگی یا ناحیه ای از بدن که احساس می کنید توجه ناخواسته ای را به خود جلب می کند یا از بقیه ظاهر شما می کاهد، معمول است. این نگرانی ممکن است سال ها شما را آزار دهد، مانند اندازه بینی، یا ممکن است به دلیل تغییرات ناشی از یک رویداد زندگی مانند بارداری یا کاهش وزن قابل توجه باشد. اعتماد بیشتر به ظاهر شما زندگی شما را تغییر نمی دهد، اما می تواند به بهبود یا بازیابی اعتماد به نفس شما کمک کند.

    1402/5/23 13:27
 • سمیرا 212 :

  نتایج جمع بندی شده و برترین رایج ترین و مکررترین عمل های انجام شده در بین زنان مقام اول - عمل بینی خارجی. جراحی بینی قدیمی ترین و گسترده ترین عمل جراحی پلاستیک است که شامل تغییر شکل بینی می شود و به حق یکی از سخت ترین و مهمترین جراحی های پلاستیک برای سلامتی محسوب می شود. مکان دوم - اصلاح سینه. انواع مختلفی از جراحی پلاستیک سینه وجود دارد. محبوب ترین آنها بزرگ کردن سینه است. دومین روش پرطرفدار لیفت سینه است. رتبه سوم برای روش کاهش سینه. جراحی هایی مانند جراحی پلاستیک نوک سینه ها و آرئولها نیز اغلب انجام می شود. بزرگ کردن سینه یک راه عالی برای افزایش عزت نفس برای زنان است. مقام سوم - لیپوساکشن و لیفتینگ لیگاتور. لیپوساکشن یا کانتور بدن ، به لطف آن ، می توانید به سرعت مقادیر زیادی چربی را از بین ببرید ، این جایگزین خوبی برای تمرینات و رژیم های طاقت فرسا ، کاهش وزن طولانی مدت است. تزریق چربی در دختران جوان تقاضا دارد. اما زنان مسن ترجیح می دهند لیفتاژ یا جوانسازی صورت بدون لیفت جراحی را به دلیل نخ های خاص انجام دهند. این روش جادویی می تواند پیری را تا 10-15 سال به عقب برگرداند. مکان چهارم - ابدومینوپلاستی . تعداد عمل های جراحی شکم در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته است. علاوه بر این ، خانم های مسن تر و خانم های جوان می خواهند چربی های اضاقی را از بین ببرند. مکان 5 - جراحی پلاستیک بخش تناسلی زن. تقاضای زیاد برای جراحی پلاستیک بخش صمیمی در بین زنان مدرن عمدتا نتیجه فعالیت های بازاریابی کلینیک های جراحی است. طبق آمار ، 90 درصد از زنانی که به خدمات جراحی صمیمی مراجعه کرده اند به کمک آنها نیاز ندارند.

  1400/5/18 8:53
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  آقا به قولی تا قبر آ ... آ .... آ حرف راست رو باید گفت . مطالعات متعدد نشان داده است که افراد جذاب به راحتی می توانند زندگی خود را پشت سر بگذارند و در حرفه خود موفق تر هستند. کارگران جذاب دارای مهارت های اجتماعی و ارتباطی هستند که بر دستمزد آنها تأثیر می گذارد. افراد زیبا حدود 12 درصد بیشتر درآمد دارند و دلالان جذاب املاک پول بیشتری کسب می کنند. چنین افرادی با اعتماد به نفس بالا مشخص می شوند و بیشتر پس از مکالمات توسط کارفرمایان با آنها تماس گرفته می شود. زنان جذاب هنگام مذاکره با مردان دارای مزایایی هستند و زنانی که این ویژگی را ندارند بیشتر بی عدالتی را تحمل می کنند. همچنین مشاهده شده است که افراد جذاب به احتمال زیاد در پست های دولتی انتخاب می شوند و مدیران جذاب ارزش سهام شرکت های خود را افزایش می دهند. روانشناسان این پدیده را "جایزه زیبایی" می نامند.

  1400/5/18 8:59
 • OOOВалок_Харлам 134 :

  من لب هایی مثل آنجلینا جولی می خواهم چرا ما برای زیبایی ظاهری تلاش می کنیم؟ زیبایی ظاهری چیست؟ آیا محدودیت هایی برای بهبود ظاهر شما وجود دارد؟ در صورت مشاهده بی معنی و حتی مضر تغییراتی که بیمار بر آن اصرار دارد ، متخصص باید چه بگوید؟ و آیا روند تغییر ظاهر شما عیب و نقصی دارد؟ اگر من پول دارم و می خواهم فردی موفق از نظر اجتماعی شوم ، آیا این بدان معناست که من می توانم بدن خود را به طور مداوم تا زمانی که بودجه اجازه می دهد بازسازی کنم ، یا هنوز هم باید در زمانی متوقف شوم؟ و چه کسی به طور کلی قواعد زیبایی را تنظیم می کند؟

  1400/5/18 11:40
  • dorsa 87 :

   شبیه یک سلبریتی!! بسیاری برای کمک به برقراری ارتباط با اهداف زیبایی خود، عکس‌ «آرزو های خود» از افراد مشهور را می‌آورند. خوبه. اما اگر یک بیمار عکس یک سلبریتی را داشته باشد و بگوید: «من دماغش را می‌خواهم»، دلیلی برای ترمز کردن است. جراحی پلاستیک ویژگی هایی را که فرد با آن متولد می شود افزایش می دهد. نگاه اساسی آنها را تغییر نخواهد داد. اگر انتظارات شما با آنچه از طریق جراحی زیبایی امکان پذیر است مطابقت ندارد، وقت آن است که واقعیت را بررسی کنید.

   1402/5/23 13:29
 • JamesEluro 464 :

  برادران ایگور و گریگوری بوگدانوف در سال 1949 در سن لاری به دنیا آمدند و از کودکی خود را نمایندگان خانواده شاهزاده روسی می دانستند. در یک زمان، پدر آنها، یوری میخایلوویچ، برای چندین دهه حق خود را به عنوان شاهزاده ثابت کرد و در پایان آن را دریافت کرد. ایگور و گریگوری از دوران کودکی به علم علاقه نشان دادند ، زیاد مطالعه کردند ، به نجوم و هوانوردی علاقه داشتند.

  1400/11/6 22:33
 • JamesEluro 464 :

  برادران بوگدانف در قلعه مادربزرگشان زندگی می کردند، جایی که به کتابخانه ای عظیم دسترسی داشتند، در مدرسه نظامی در سورز درس می خواندند و سپس راهی پاریس شدند. در اینجا آنها با اشتیاق به مطالعه فناوری پیشرفته پرداختند و به طور جدی نگران آینده بودند. برادران بوگدانوف 27 ساله بودند که اولین کتاب خود را با عنوان کلیدهای علمی تخیلی با پیشگفتار رولان بارت، فیلسوف و منتقد ادبی مشهور فرانسوی منتشر کردند. پس از آن، برادران نویسنده 15 کتاب دیگر در زمینه علمی تخیلی، فلسفه و رواج علم شدند.

  1400/11/6 22:34
 • JamesEluro 464 :

  ایگور و گریگوری موفق شدند توجه را به خود جلب کنند و سه سال پس از انتشار کتاب پیشنهاد میزبانی برنامه "Time X" را در تلویزیون دریافت کردند که در طی آن بینندگان را با فیزیک کوانتومی و نجوم آشنا کردند، در حالی که به زبانی ساده در مورد چیزهای بسیار پیچیده صحبت می کردند.

  1400/11/6 22:36
 • JamesEluro 464 :

  نمایش آنها انقلابی در فرانسه ایجاد کرد. تا آن زمان، هیچ چیز مشابهی در تلویزیون فرانسه وجود نداشت: بوگدانوف ها لباس های غیرعادی می پوشیدند و استودیوی طراحی شبیه یک محفظه سفینه فضایی بود. قبلاً در آن زمان ، گریگوری شروع به نامیدن خود به گریشکا کرد و به طور هدفمند تشبیهی را با گریگوری راسپوتین در مخاطبان ایجاد کرد.

  1400/11/6 22:36
 • JamesEluro 464 :

  در طول سال ها، برادران بوگدانف به لطف برنامه های خود در محبوبیت باقی مانده اند. آنها با استفاده از کتاب ها و فیلم های ژانر علمی تخیلی ، محبوبیت را حفظ کردند ، خود را دوستدار علم نامیدند (با این حال ، آنها بودند) ، میزبان برنامه های جدید در کانال های مختلف تلویزیون شدند. و تنها پس از آن تصمیم گرفتند به علم و سپس تدریس بپردازند.

  1400/11/6 22:39
 • JamesEluro 464 :

  در دهه 1990، برادران بوگدانوف از سهم خود در علم مراقبت کردند. در دانشگاه بوردو شروع به آماده سازی برای دفاع از پایان نامه های دکتری کردند، اما این امر باعث نارضایتی دانشمندان معتبر از جمله کارکنان دانشگاه شد. دولت مجبور شد به درخواست‌ها برای عدم پذیرش برادران بوگدانوف در مقطع کارشناسی ارشد پاسخ دهد و ایگور و گریگوری سپس به دیژون، به دانشگاه بورگوندی نقل مکان کردند. گریگوری بوگدانوف در سال 1999 مدرک دکترا را در کیهان شناسی دریافت کرد و برادرش پس از آن نتوانست از خود دفاع کند، ایگور تنها سه سال بعد صاحب مدرک دکترای شد. درست است، دانشمندان به "دستاوردهای" برادران با بی اعتمادی زیاد و برخی حتی با تحقیر واکنش نشان دادند.

  1400/11/6 22:41
 • JamesEluro 464 :

  با این حال، دلایلی برای آن وجود داشت. کسانی که اتفاقاً با آثار ایگور و گریگوری بوگدانوف آشنا شدند، با تعجب متوجه شدند که چیزی در آنها وجود ندارد. یعنی در طول کل پایان نامه، هم اصطلاحات و هم حقایق شناخته شده را به طرز ماهرانه ای جلا می دادند و هم طبیعتاً پایان نامه های آنها برای علم هیچ ارزشی نداشت.

  1400/11/6 22:45
 • JamesEluro 464 :

  در سال 2010، آزمایشی انجام شد که با بیانیه کمیته ملی تحقیقات علمی در ریاضیات و فیزیک نظری مبنی بر اینکه آثار بوگدانوف هیچ ارزش علمی ندارند، آغاز شد. ایگور و گریگوری علیه کمیته شکایت کردند و خواستار پرداخت 1.2 میلیون یورو به آنها شدند. درست است ، آنها پرونده را باختند و قبلاً غرامتی به مبلغ دو هزار یورو از برادران بوگدانوف دریافت کردند. با این حال، آثار آنها فاقد ارزش علمی شناخته شد.

  1400/11/6 22:47
 • JamesEluro 464 :

  بوگدانوف ها از همه این دعواها کمترین آسیبی ندیدند. برعکس، پس از شروع فیلمبرداری در «فورت بویارد» فرانسوی، محبوبیت آنها دوباره افزایش یافت، جایی که از بازیکنان سؤالات نسبتاً دشواری پرسیدند. در این زمان تغییرات قابل توجهی در ظاهر ایگور و گریگوری رخ داده بود که آنها را نه تنها در فرانسه، بلکه در سراسر جهان مشهور کرد.

  1400/11/6 22:48
 • JamesEluro 464 :

  این در مورد جراحی پلاستیک بود که برادران بوگدانف بیش از حد تحت فشار قرار گرفتند و در نتیجه چهره آنها بسیار غیر طبیعی و حتی تا حدودی ناخوشایند شد. اما وقتی از برادران بوگدانف در مورد جراحی پلاستیک پرسیده شد، تقریباً به طور طبیعی متعجب شدند، اما نسخه ای وجود دارد که ایگور و گریگوری به دلیل آکرومگالی، بیماری که به افزایش استخوان های جمجمه در صورت کمک می کند، بسیار تغییر کرده اند. با این حال ، به نظر می رسد که خود بوگدانوف ها اصلاً از این رنج نمی بردند ، آنها موفق ، محبوب بودند و دائماً مردم را غافلگیر می کردند. رسانه ها گزارش دادند که آنها می خواستند تابعیت روسیه را بگیرند و می خواهند از سرزمین تاریخی خود دیدن کنند

  1400/11/6 22:52
 • JamesEluro 464 :

  پیوندهای خانوادگی بیهوده قوی ترین نامیده نمی شوند. برادران بوگدانوف در تمام زندگی خود را از هم جدا نکردند

  1400/11/6 22:53
 • JamesEluro 464 :

  برادران بوگدانوف به عنوان قدرتمندترین خانواده معرفی شدند و به عنوان اربابان مخفی روسی جهان، نویسندگان تئوری توطئه و مقصران همه چیز بدی که در جهان رخ داد منصوب شدند. انتخاب و شکست ترامپ، حکومت فرانسه، تماس با تمدن های فرازمینی، کنترل روچیلدها و در نهایت همه گیری کرونا.

  1400/11/6 22:54
 • dorsa 87 :

  ما گاهی اوقات با بیمارانی مشورت می کنیم که می گویند به دلیل پیشنهاد شخص دیگری به جراحی پلاستیک فکر می کنند. زنان به ما گفته‌اند که می‌خواهند پروتز سینه انجام دهند زیرا دوست پسر یا شوهرشان می‌خواهند سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشند. برخی به ما گفته اند که یکی از دوستان به ما گفته اند که جراحی زیبایی بینی آنها را بسیار زیباتر می کند، حتی اگر آنها هرگز نگران ظاهر بینی خود نبودند. اگر فکر می کنید که یک روش شما را شادتر یا اعتماد به نفس بیشتری می کند، آن را دنبال کنید. اما اگر فقط به فکر جلب رضایت شخص دیگری هستید، تحت عمل جراحی قرار نگیرید.

  1402/5/23 13:32

بیشتر بخوانید