چگونه آرایش کنیم تا 10 سال پیرتر به نظر نرسیم

 چگونه آرایش کنیم تا 10 سال پیرتر به نظر نرسیم و چگونه با لوازم آرایشی خود را پیر نکنیم و برای جوان و شاداب به نظر رسیدن به چه نکاتی توجه کنیم؟  هنرمند آرایش و مدرس دوره آرایش ، چهار اشتباه معمولی را که می‌تواند به سن واقعی شما بیش از ده سال اضافه کند، مرتب کرده است. 

 

آرایش

شکل غلط ابرو

اگر انتهای ابرو از نظر بصری پایین تر از ابتدای آن باشد، نگاه غمگین و خسته به نظر می رسد. در نتیجه شما پیرتر از آنچه هستید به نظر خواهید رسید. بنابراین، اگر به طور طبیعی ابروی شما کم است، نباید ابرو را به سمت نوک آن بکشید. 

 

آرایش

 

ابروهای تیز نیز باعث افزایش سن می شود. این روند منسوخ شده یک راه مطمئن برای اصافه کردن چند سال  به سن خود است. همچنین گوشه‌های بالا و پایه‌های "مربع" ابروها را فراموش کنید.

 

آرایش

لب های رنگ پریده رو به پایین

رنگ نادرست رژ لب می تواند ظاهر شما را خراب کند. و در اینجا هر دو افراط بد هستند:با رنگ‌های خیلی تیره و خیلی روشن پیر به نظر می رسید. رژ لب خیلی تیره و خیلی روشن چهره را خسته نشان می هد و بر چین و چروک در ناحیه لب تأکید می کنند.

برای اینکه با سایه رژ لب قرمز اشتباه نکنید، بهتر است دخترانی با پوست روشن رنگ قرمز تیره را با رنگ گیلاسی عوض کنند و برای صاحبان پوست تیره با نارنجی. برای هر روز، سایه های nude(برهنه) طبیعی مناسب هستند، نزدیک به رنگ طبیعی لب شما، اما کمی گرم تر یا روشن تر.

 

آرایش

 

اگر به طور طبیعی لب های شما افتاده است، این نیز می تواند باعث افزایش سن شود. مهم است که آنها را در آرایش اصلاح کنید، یا حداقل روی این موضوع تمرکز نکنید.

 

آرایش

 

خطوط بیش از حد واضح  و سایه های سنگین

خطوط بیش از حد واضح روی پلک پایین، مداد یا خط چشم مایع نه تنها ضد ترند هستند، بلکه ظاهر را سنگین‌تر می‌کنند. سایه های قهوه ای روشن و سایه خوب، برعکس، آن را باز، شفاف و جوان می کند.

 

آرایش

 

سایه های بد از دهه 80 و 90 است. سپس مد تلقی می شد که فقط پلک متحرک را به رنگ آبی رنگ کنید یا سایه ها را روی ابروها اعمال کنید. خوشبختانه، دختران مدرن می دانند که سایه زدن کلید آرایش زیبا و مرتبط است. نکته اصلی این است که وقتی قبل از کار در انجام آرایش عجله دارید، آن را فراموش نکنید.

خانم‌هایی که پلک‌های بالایی آن‌ها آویزان است، باید مراقب خط چشم، فلش و سایه باشند. سایه های پر خوب به بلند کردن بصری آن  کمک می کند.

 

آرایش

 

گوشه های پایین چشم و همچنین ابروهای خیلی کم، ظاهر را برای همیشه غمگین می کند و چند سال به آن اضافه می کند. خوشبختانه، این به راحتی با آرایش اصلاح می شود: به عنوان مثال، خط سایه ها و خط چشم را به سمت شقیقه هدایت کنید، گوشه را به خوبی ترکیب کنید و پوست تمیز زیر را بگذارید.

 

آرایش

سایه های سرد و آرایش بیش از حد

اگر آرایش کاملاً در سایه های سرد انجام شود (سایه چشم خاکستری، رژ لب صورتی روشن با درخشش عمدی، رژگونه صورتی روی استخوان گونه)، این به تصویر شدت خاصی می بخشد. زنی با چنین آرایشی سرد، محجوب و بیش از حد بالغ به نظر می رسد. برای متعادل کردن آرایش، می توانید سایه های گرم رژگونه با چشم ها و لب های "سرد" اضافه کنید. بنابراین لطافت و سبکی در تصویر ظاهر می شود.

 

آرایش

 

یکی دیگر از اشتباهات رایجی که دختران جوان اغلب برای دستیابی به رنگ پوست عالی مرتکب می شوند، استفاده بیش از حد از کرم پودر و باز هم کرم پودر است. با پنهان کردن بیش از حد عیوب، خطر اضافه شدن پنج سال به سن واقعی وجود دارد.

بیش از حد مواد آرایشی، به ویژه پودر، بر بزرگ شدن منافذ و چین و چروک ها، حتی آن هایی که در نگاه اول نامرئی بودند، تأکید می کند. پوست همان درخشندگی جوانی را که ما در مدل های مجلات آنقدر دوست داریم از دست می دهد، شل به نظر می رسد و سن را بالا نشان می دهد. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید