تاتو فلش موقت متالیک چیست

فلش تاتو

طرح تاتو فلش    فلش تاتو (خالکوبی فلش فلزی)     تاتو فلش موقت متالیک (تاتو فلش)

معنی تاتو فلش

معنی تتو فلش 

تاتو فلش ، خالکوبی های فلزی جدید، فوق مدرن، تتو موقت هستند که به طور مشترک با متخصصان پوست ساخته شده اند.خانه مد دیور اولین کسی است که خالکوبی های ایمن، سالم، ضد آب و اصلی را تولید کرده است که در بهترین برندهای جهانی شبیه جواهراتی با رنگ نقره، طلا و برنز است.

 

فلش تاتو

معنی متالیک

یک تاتو فلش موقت متالیک ( فلزی ) می تواند رنگ طلایی یا نقره ای داشته باشد و می تواند با رنگ های دیگر تکمیل شود، اما این ها همیشه موتیف های شیک و پر زرق و برقی هستند که می توانند برای تزئین هر قسمت از بدن، مدل سازی و ایجاد طرحی متناسب با سلیقه شما استفاده شوند. آنها با اندامی برنزه زیبا به نظر می رسند و برای تعطیلات ساحلی ایده آل هستند. خالکوبی ها در برابر آب بسیار مقاوم هستند و حدود یک هفته دوام می آورند.

 

فلش تاتو

 

متخصصان مانیکور/پدیکور عناصر طراحی تاتوهای فلش را روی ناخن ها منتقل می کنند و طرح های منحصر به فردی را ایجاد می کنند که در اصل با خالکوبی روی بدن ترکیب شده اند.

 

فلش تاتو

 

بسیاری از مردم مایل به تاتو هستند، اما انجام یک خالکوبی دائمی که نمی توان آن را براحتی پاک کرد، همیشه توصیه نمی شود. اولاً این یک روند دردناک است، ثانیاً ممکن است عفونت کند و سوم اینکه زمان می گذرد و دیگر خالکوبی را دوست نخواهید داشت اما دیگر نمی توان آن را براحتی پاک کرد.

 

فلش تاتو

تاتو فلش رو دست

 

انواع خالکوبی های فلش موقت برای مدت طولانی ظاهر شده اند ، اما تنها در سال 2013، حرفه ای های واقعی از دنیای مد این کار را انجام دادند . خانه مد افسانه ای دیور خالکوبی های فلش فلزی موقتی ایجاد می کند .

 

فلش تاتو

تاتو فلش موقت فلش تاتو متالیک (نقره طلا). تاتو فلش موقت فلش تاتو متالیک (نقره طلا).

 

تنوع بسیار زیادی از خالکوبی ها، به شکل جواهرات، دستبند، زنجیر، گل فروشی، نقوش قومی، کتیبه، حروف، هر چیز دیگری!بسیاری از ستاره های جهان بلافاصله خالکوبی را پذیرفتند.

 

فلش تاتو

تتو فلش

مزایای تاتو فلش

کاربرد بدون درد
تعداد زیادی طرح
دارای برق طلایی و نقره ای زیبا
قابل استفاده در هر ناحیه ای از بدن
برای مدت طولانی روی پوست باقی می ماند
کم هزینه.

فلش تاتو

تاتو فلش موقت فلش تاتو متالیک (نقره طلا). تاتو فلش موقت فلش تاتو متالیک (نقره طلا).

چگونه از تاتو موقت فلزی استفاده کنیم

لازم است تاتو را تا حد امکان نزدیک به لبه طرح برش دهید.

پوست ناحیه ای که قصد خالکوبی دارید را تمیز کنید.

لایه محافظ شفاف را از روی تاتو بردارید

به آرامی، سمت الگو را رو به سمت پایین، روی ناحیه تمیز شده پوست بمالید.

ناحیه پوست را با خالکوبی با پد پنبه ای یا اسفنج خیس کنید و طرح را روی پوست فشار دهید.

بعد از 40 تا 60 ثانیه کاغذ را بردارید و کمی صبر کنید تا خالکوبی خشک شود.

 

فلش تاتو

تاتو فلش روی دست

 

فلش تاتو

تاتو فلش موقت فلش تاتو متالیک (نقره طلا). تاتو فلش موقت فلش تاتو متالیک (نقره طلا).

مراقبت از تاتوهای موقت فلزی

در زمان دوش گرفتن یا حمام کردن، لیف را روی ناحیه خالکوبی نکشید.

سعی کنید مناطق تاتو شده را کف مالی نکنید

از حوله فقط برای خشک کردن استفاده استفاده کنید، حوله را روی تاتونکشید

اگر درست استفاده کنید. تاتو تا 9 روز روی پوست باقی می ماند.
برای اینکه خالکوبی فلزی تا حد ممکن دوام داشته باشد، اصطکاک را با لباس کاهش دهید و از استفاده از لوسیون و کرم روی تاتو خودداری کنید. خالکوبی ها با ماساژ یا هر روغن دیگری پاک می شوند.

فلش تاتو

فلش تاتو

یک خال کوبی فلش موقت از جواهرات طلا و نقره تقلید می کند. تولید کنندگان "خالکوبی" را به شکل دستبند، حلقه و گردنبند ارائه می دهند که به ویژه در بین دختران محبوب است. کتیبه های لاکونیک، به عنوان مثال کلمه Love، و پرهای طلایی بسیار شیک به نظر می رسند.

 

فلش تاتو

 

با این حال، کسانی که دوست دارند بدن را تزئین کنند، طرحی متناسب با هر سلیقه ای پیدا خواهند کرد. گزینه هایی برای خالکوبی به سبک بوهو و طرح های پر زرق و برق، کتیبه ها و اشکال هندسی وجود دارد. این طرح‌ها به‌ویژه روی پوست‌های برنزه در ترکیب با مجموعه‌های لباس‌های مینیمالیستی بسیار چشمگیر به نظر می‌رسند.

 

فلش تاتو

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Doraslasy 757 :

    خالکوبی موقت متالیک ("خالکوبی فلش") نوعی برچسب است که از جواهرات طلا و نقره یا الگوهای mehendi (مهندی) تقلید می کند. خالکوبی های براق هم روی پوست تیره و هم روی پوست سفید خوب به نظر می رسند. استفاده از آنها آسان است و از دو روز تا یک هفته روی پوست ماندگاری دارند.

    1402/9/4 15:18
  • Doraslasy 757 :

    قبل از استفاده از خال کوبی موقت، باید پوست را با یک اسکراب بدن کاملا تمیز کنید، آن را خشک کنید و با یک لوسیون حاوی الکل پاک کنید. سپس در صورت تمایل و امکان موهای زائد را از بین ببرید. در مرحله بعد، فیلم محافظ شفاف را از روی برچسب جدا کنید، مراقب باشید که تصویر نازک آسیب نبیند. تصویر را با سمت چسبنده (رو) به سمت پایین روی پوست قرار دهید، آن را در محل مورد نظر قرار دهید ، آن را روی کل سطح فشار دهید. یک پد پنبه ای یا دستمال را با آب گرم خیس کنید، آن را روی پایه کاغذی خالکوبی قرار دهید، فشار دهید، حدود نیم دقیقه نگه دارید، بدون اینکه دستمال یا برچسب را حرکت دهید. پشت کاغذ باید کاملا خیس باشد. پشت کاغذ را از تصویر منتقل شده با دقت جدا کنید. اجازه دهید تاتو خشک شود.

    1402/9/4 15:18

بیشتر بخوانید