خال‌کوبی ریحانا

در

 تاتو ریحانا

عکس ریانا


خواننده اهل جزیره باربادوس روبین ریانا فنتی یا به زبان ساده ریحانا همیشه در کانون توجه روزنامه نگاران و طرفداران قرار دارد. آنها نه تنها ظاهر و سبک لباس ریانا، بلکه خال‌کوبی های روی بدن او را نیز با جزئیات مطالعه کردند. در مجموع، ریحانا بیش از 20 خال‌کوبی دارد و مجموعه به طور مداوم در حال رشد است. مانند بسیاری از دوستداران هنر خال‌کوبی، ریحانا خال‌کوبی در مقیاس بزرگ با معنی، تتو های کوچک با طبیعت تزئینی و همچنین خال‌کوبی هایی دارد که به سادگی از الهامات زودگذر ساخته شده اند. بیایید به ترتیب ظاهر شدنشان بر روی بدن خواننده به آنها نگاه کنیم.

 

 

خال‌کوبی نت و کلید سه گانه

خالکوبی ریحانا

 تاتو ریحانا

 

ریحانا  rihanna در شروع کار حرفه‌ای خود، خال‌کوبی یک کلید سه‌گانه و نت  را روی پای راست خود انجام داد.  که از عشق او به موسیقی و روزهای اولیه او در صنعت موسیقی الهام گرفته شده است. اکنون این اثر توسط خال‌کوبی دیگری پوشش داده شده است.

 

 

تتو صورت فلکی ماهی در پشت گوش

خالکوبی ریحانا

عکس ریانا

 

تقریباً در همان زمان، ریحانا برای یک تور تبلیغاتی به ژاپن رفت و به طور تصادفی با یک هنرمند مشهور خال‌کوبی از برزیل در آنجا ملاقات کرد. صف افرادی که می خواستند زیر دستان او تتو شوند معمولاً سه ماه طول می کشید ، بنابراین ریحانا تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کند و از او خال‌کوبی به شکل علامت زودیاک خود - حوت - بگیرد. از آنجایی که ریحانا در آن زمان زیر سن قانونی بود، رضایت مادرش لازم بود، که او به طرز شگفت انگیزی سریع و بدون بحث و جدل اعلام آمادگی کرد.

 

 

تتو سانسکریت

روی ران راست خواننده دعایی به زبان سانسکریت است که از کتاب مقدس هندی بهاگاواد گیتا گرفته شده است. بر اساس این ایده، باید به معنای "بخشش، اخلاص، فروتنی و کنترل" باشد. با این حال، همانطور که اغلب در مورد نوشته‌های زبان‌های باستانی اتفاق می‌افتد، اشتباهاتی در این عبارت رخنه کرده است و اکنون به عنوان «رنج طولانی، راستگویی، خویشتن‌داری، آرامش درونی، ترس و نترسی» خوانده می‌شود. این اولین خال‌کوبی بود که توسط هنرمند مشهور نیویورکی بنگ بنگ به ریحانا داده شد. در آینده چندین بار برای ریانا تتو کرد. او گفت که از صداقت، حرفه ای بودن و نگرش باز او قدردانی می کند.

 

 

تتو ستاره در داخل گوش چپ

 تاتو ریحانا
این تتو مینیمال که همیشه حتی در عکس های نزدیک قابل مشاهده نیست، روی غضروف گوش چپ ریحانا انجام شده است. به گفته این خواننده، او آن را با یک دوست نزدیک از باربادوس ساخته است.

 

خال‌کوبی عربی ریحانا

 تاتو ریحانا

ریهانا عبارتی به زبان عربی در سمت چپ خود خال‌کوبی کرده است که  «الحریه فی المسیح» است .

 

 

تتو ستاره بر گردن

 تاتو ریحانا


گردن ریحانا با ستاره های پراکنده کوچک تزئین شده است - کانتور و جامد. اولین ستاره های روی گردن ریحانا در لس آنجلس خال‌کوبی شدند و با خال‌کوبی مشابه پشت گوش کریس براون دوست پسر این خواننده مطابقت داشتند. این خواننده سپس طراحی را در نیویورک با استاد مورد علاقه خود بنگ بنگ گسترش داد. حالا ستاره ها در تمام پشت گردن کشیده شده و به تیغه شانه راست می رسند.

 

 

تتو جمجمه با استخوان روی مچ پا rihanna

 تاتو ریحانا


در سال 2008، ریحانا در سفری به میامی تصمیم گرفت جمجمه ای بامزه با  استخوان های ضربدری را به مجموعه خالکوبی های خود اضافه کند. این طرح در بالای پاشنه چپ پای ریانا  قرار دارد.

 

 

تتو کلمه عشق روی انگشت ریحانا

 تاتو ریحانا


ریحانا روی انگشت میانی چپ خود یک خال‌کوبی Love دارد. این خواننده همچنین آن را در سال 2008 در میامی به دست آورد.

 

 

خال‌کوبی هیس روی انگشت ریانا

 تاتو ریحانا


این نوشته بر روی انگشت اشاره راست خواننده ظاهر می شود و در سال 2008 توسط Bang Bang ساخته شده است. در زبان انگلیسی، sh-hh مشابه "sh-sh-sh" یا "هیس" ما است. هر دو خال‌کوبی انگشت زمانی که ریحانا میکروفون در دست دارد و اغلب در طول کنسرت ها از آنها عکس گرفته می شود، عالی به نظر می رسند. واقعیت جالب: لیندسی لوهان بازیگر، لیلی آلن خواننده و نیمار بازیکن فوتبال همین خال‌کوبی ها را انجام دادند.

 

 

خال‌کوبی عدد رومی روی شانه چپ

 تاتو ریحانا


شماره XI.IV.LXXXVI روی شانه ریحانا، تاریخ تولد بهترین دوست او، هنرپیشه ملیسا فورد است. ملیسا تولد این خواننده را نیز روی بدن خود ثبت کرده است.

 

 

خال‌کوبی سبک قبیله ای در دست راست

  rihannas-tattoos-4-1506350253-view-0.jpg


الگوی روی دست راست خواننده نزدیک انگشت شست به سبک قومی ساخته شده است و یادگاری از تور نیوزیلند او است. نقوش سنتی مائوری روی دست ریحانا، آرواره اژدها و گل های هیبیسکوس است و طرح به طور کلی نماد وحدت دو انرژی است: قدرت و عشق.

 

 

تتو تفنگ در کنار سینه

در سال 2009، یک تپانچه کوچک روی بدن ریحانا در سمت راست او ظاهر شد. بعداً، دختر اعتراف کرد که نه یک، بلکه دو تپانچه در نزدیکی سینه  می‌خواست. بنگ بنگ او را منصرف کرد و ریانا از او بسیار سپاسگزار است، زیرا از نتیجه رضایت دارد.

 

 

خال‌کوبی "نه یک اشتباه، بلکه یک درس"

 تاتو ریحانا


با کنار گذاشتن آزمایشات با زبان های باستانی، این خواننده تصمیم گرفت عبارتی را به زبان انگلیسی مادری خود روی پوست خود جاودانه کند . شکست، همیشه یک درس، که ترجمه شده به معنای "نه یک اشتباه، بلکه یک درس است". جالب است که ریحانا این خال‌کوبی را با معنای عمیق بیشتر برای خودش انجام داده تا اطرافیانش. نوشته به صورت معکوس ساخته شده است تا دختر بتواند در حالی که در آینه نگاه می کند آن را بخواند. علاوه بر این، ریحانا از بنگ بنگ خواست که به جای رنگ مشکی از جوهر خاکستری استفاده کند تا این عبارت از کنتراست و زرق و برق کمتری برخوردار باشد.

 

 

خال‌کوبی صلیب روی استخوان ترقوه

 تاتو ریحانا


نماد مینیمالیستی توسط هنرمند مورد اعتماد او بنگ بنگ در مارس 2012 برای ریحانا ساخته شد.

 

 

تتو به زبان تبتی

ظاهراً جادوی فونت های عجیب و غریب جذابیت خود را برای ریحانا حفظ کرده است - در سال 2012 ، ریحانا به زبان تبتی خال‌کوبی کرد. خال‌کوبی در باسن سمت چپ است و به عنوان "محبوب" ترجمه می شود.

 

 

تتو شاهین مصری

در ژوئن 2012، خواننده تصمیم گرفت خال‌کوبی قدیمی خود نت و یک کلید سه گانه را بپوشاند. بنگ بنگ خال‌کوبی یک شاهین مصری را به او داد که بالهای بازش شبیه طرح یک هفت تیر است.

 

 

خال‌کوبی الهه ایزیس زیر سینه

بزرگترین خال‌کوبی ریحانا الهه مصری  اوزیریس زیر سینه  است. این نقاشی به مادربزرگ فقید خواننده، کلارا "دالی" بریثویت تقدیم شده است، که به گفته نوه اش، یک مادر و همسر ایده آل، یک دوست وفادار برای همه محرومان بود. این کار در سال 2012 در لندن انجام شد.

 

 

تتو نفرتیتی در سمت چپ

 تاتو ریحانا


سپس، در سال 2012، ریحانا تم مصری را در خال‌کوبی های خود ادامه داد و تصویری از نیم تنه ملکه نفرتیتی را در سمت چپ بدن خود ساخت.

 

 

تتو  به سبک مائوری

در اکتبر 2013، این خواننده یک تتو قومی دیگر به سبک مائوری انجام داد. هنرمند خال‌کوبی یک الگوی "Ta Moko" روی دست ریحانا ایجاد کرد - یک سری خطوط و گوشه ها در امتداد کل دست راست. این روند دردناک بود، زیرا به صورت دستی و با استفاده از تکنیک های قدیمی انجام می شد و نتیجه آن انتظارات را برآورده نمی کرد.

 

 

خال‌کوبی هندی در دست راست

 تاتو ریحانا


در همان ماه، ریحانا از خدمات هنرمند مورد اعتماد خود، بنگ بنگ، استفاده کرد تا خال‌کوبی قبلی خود را اصلاح کند. او هزینه پرواز بنگ بنگ به جمهوری دومینیکن را پرداخت تا یک طرح جدید در مقیاس بزرگ کامل براش را تکمیل کند. این طرح بر اساس نقوش قومی با الهام از تکنیک هندی  ساخته شده است.

خال‌کوبی ریحانا

 

خال‌کوبی صلیب روی مچ دست

 تاتو ریحانا

عکس ریانا


در ژانویه 2015، بنگ بنگ به درخواست مشتری همیشگی خود، یک صلیب طرح دار با سایه روی مچ دست راست خود ساخت.

 

 

تتو  1988 روی مچ پا rihanna

 تاتو ریحانا


یکی دیگر از خال‌کوبی‌های ریحانا در سال 1988، سال تولد او است که با فونت گوتیک روی مچ پای او نقش بسته است.

 

تتو کوسه روی مچ پا

 تاتو ریحانا


یکی دیگر از کارهای بنگ بنگ بر روی بدن ریحانا یک کوسه زیبا با طرح استتار روی مچ پا است.اگر از یکی از کارهای خال‌کوبی روی بدن خواننده الهام گرفته اید، می توانید یک کپی از آن را برای خود تهیه کنید - یا بر اساس آن چیز جدیدی ارائه دهید. نکته اصلی این است که یک تتوکار با استعداد و شایسته پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی خطرناک ترین تاتو 16 تاتو

در
معنی و مفهوم تاتو ها و  خال‌کوبی ها بسیار بیشتر از طراحی های جسورانه هستند. برای بعضی از گروه ها یک چنین عکسی دارای معنی خاصی است که ایده ی مالک و حتی سبک زندگی  خود را با معنی تتو ها  نشان می دهد و بسیاری از افراد بدون توجه به معنی تتو ها و مفهوم معنی تتو ، آن را روی بدن تاتو می کنند.sayarak.com می خواهد معنی و مفهوم تتو های خطرناکی را در جهان به شما نشان دهد، این  تتو های ممنوعه   و تاتو جاهای ممنوع می تواند صدمات جدی برای صاحبان آنها باشد.
 
معلوم می شود که در بعضی از کشورها یک عکس بی عیب و نقص می تواند یک حکم زندان یا حتی در قبال از دست دادن  زندگی یک نفر باشد. در این پست به معنی اشکال تاتو، خال‌کوبی معنی دار ، معنی تتو ها،معنی نمادهای تاتو و اشکال تتو مثل تتو تاج،معنی خال کوبی اشک، معنی تاتو مثلث کارما ، معنی تاتو گل رز،معنی تاتو سه مثلث، معنی تاتو بودا، معنی تاتو شبدر سه برگ و ....می پردازیم. 

      

معنی تاتو اشک

معنی تاتو اشک زیر چشم

معنی تاتو اشک زیر چشم

عکس تاتو اشک زیر چشم

معنی خال‌کوبی اشک

معنی تاتو اشک زیر چشم  و  معنی تتو اشک

تاتو اشک در زیر چشم راست اغلب به این معنی است که فردی قصد انجام قتل یا تلاش برای انجام آن را دارد. بسیاری از این خال‌کوبی در زیر چشم را به عنوان نشانه ای از همبستگی انجام می دهند.

معنی تاتو بودا

تاتو از هر خدایی برای بودایی ها، توهین به مقدسات است، بنابراین گردشگران با چنین تاتو در کشورهایی با دین بودایی اغلب سر از  ایستگاه های پلیس  در می آورند.
 

معنی تاتو یاکوزا Yakuza

تاتو یاکوزا      طرح تاتو یاکوزا       تاتو ماهی ژاپنی
در ژاپن، خال‌کوبی یاکوزا  تتو یاکوزا تنها به اعضای گروه مافیای قدرتمند و تشنه به خون کشور ژاپن با همین نام در نظر گرفته می شود. یاکوزا یکی از مشهورترین سندیکاهای جنایی در جهان است. این مافیای ژاپنی مبتنی بر ارزش های خانواده پدرسالار است و به سنت ها احترام می گذارد. تاتو یاکوزا نیز در این گروه جنایتکار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معنی تاتو شبدر سه برگ

تاتو شبدر چهار برگ اغلب برای موفقيت انجام می شود، اما اگر شما یک برگ کوچکتر داشته باشید، این به معنی متعلق بودن به یک باند جنایتکار ایرلندی است .
 

 

معنی تاتو سیم خاردار

تاتو سیم خاردار  و  معنی تاتو سیم خاردار
خال‌کوبی با سیم خاردار در جهان از جرایم سازمان یافته به این معنی است که فرد در  زندان است . هر گره در این تصویر نشانه یک سال زندان است. بنابراین، اگر چنین خال‌کوبی توسط یک شهروند معمولی انجام شود، زندانیان سابق ممکن است این را به عنوان بی احترامی در نظر بگیرند، که می تواند به طور قابل توجهی زندگی فرد را پیچیده کند.

 

معنی تاتو شکارچی با یک فریاد

 در جهان جنایتکاران، فردی که چنین تصویری را تاتو می کند، اعلام می کند که مستعد انجام خشونت است و آماده اعمال جنایات بی رحمانه است. اگر حامل حقیقی چنین خال‌کوبی با کسی از دنیای جنایت مواجه شود، شکارچی با یک فتنه میتواند مناقشه ی جدی ایجاد کند.
 

 

معنی تتو ؛ حلقه های انگشتی

حلقه های انگشتی سریعترین و واضحترین راه برای بیان این موضوع است که حامل آنها در زندان بوده است. حلقه ACH تاتو نماد قدرت  و تجربه فعالیت های جنایی است
. بنابراین، اگر یک زندانی ضعیف چنین خال‌کوبی را ببیند، فقط به خاطر زیبایی ساخته شده، به عنوان توهین به مقامات جنایی در نظر گرفته می شود.

 

معنی تاتو صلیب در قفسه سینه

تاتو صلیب
تاتو کردن یک صلیب بزرگ در سینه در روسیه بسیار ناخوشایند است و نشانه خطرناک ترین مقامات جنایی کشور است . به خاطر زیبایی، این یک خال‌کوبی بسیار خطرناک است، زیرا اگر به طور تصادفی چشم یک جنایتکار معتبر را جلب کند، به عنوان تخلف شناخته می شود و صاحب تاتو مجازات خواهد شد.
 

 

معنی تاتو تار عنکبوت

تاتو تار عنکبوت
یک حلقه در تار عنکبوت به معنی یک سال از یک دوره دشوار زندگی است. زندانیان سابق نسبت به کسانی که چنین خال کوبی های جدی را برای زیبایی انجام می دهند بسیار واکنش نشان می دهند.
 

تاج پنج نقطه ای

 
در ایالات متحده، خال‌کوبی طلایی پنج نقطه نماد متعلق به گروه باندهای پادشاهان لاتین است که تاثیرگذارترین باند اسپانیایی در ایالات متحده است. نیازی به گفتن نیست که اگر شهروند قانونی با چنین خال‌کوبی در چشم یک نماینده باند قرار گیرد، نمی توان از بازداشت های اجتناب کرد.

 

معنی تاتو سه نقطه

 

یک خال‌کوبی سه گانه ای معادل در سراسر جهان معنی مشابهی دارد - Mi Vida Loca. او هیچ چیز خاصی در مورد صاحب تاتو را نمی گوید، به جز اینکه او به نوعی در جهان جنایتکاران دخیل است. حاملان این خال‌کوبی ها  اغلب توسط باندهای جنایتکار استخدام می شوند و اگر صاحب خال‌کوبی هیچ ارتباطی با جرم نداشته باشد و برای زیبایی تاتو کرده باشد با سوء تفاهم جدی روبرو خواهدشد.

 

خال کوبی سه نقطه به شکل مثلث یک خال کوبی معمول زندان است که نشان دهنده "mi vida loca" یا "زندگی سرسام آور من" است. این خال کوبی به طور معمول روی دست ها یا اطراف چشم ها دیده می شود.

معنی تاتو سه نقطه

همچنین می تواند دارای برخی از اهمیت های مذهبی باشد ، مانند نمایندگی تثلیث مقدس مسیحیت. خال کوبی سه نقطه ای اغلب با استفاده از روش چوب و چسب ایجاد می شود که به ابزارهای ابتدایی نیاز دارد.برای افراد مذهبی، چنین خال‌کوبی تثلیث مقدس یا ایمان، امید، عشق را نشان می دهد.

 

tatu-tochki10.jpg

تتو سه نقطه

با این حال، معنی تاتو سه نقطه لزوما به این معنی نیست که مردم با سبک زندگی گانگستری مرتبط هستند، حتی اگر به شکل مثلثی چیده شوند. اغلب این نمادها با طراحی مینیمالیستی خود دختران و پسران را به خود جذب می کنند که به آنها امکان می دهد نماد لحظات مهم، رویدادها، افراد و غیره باشند.

tatu-tochki12.jpg

 

از لحاظ ادبی، سه کاراکتر ردیف شده نشان دهنده یک عنصر دستوری که برای نشان دادن ناقص بودن یک فکر یا عبارت استفاده می شود. بنابراین، سه نقطه روی مچ دست، انگشتان یا سایر قسمت های بدن نمادی از ادامه یا شروعی جدید است که به چیزی بیشتر منجر می شود.

tatu-tochka.jpg

تتو چهار نقطه

معنی تاتو چهار نقطه

اعتقاد بر این است که این یک خال‌کوبی زندان است که نمایانگر دیوارهای یک سلول است. معمولاً روی دست بین انگشت شست و اشاره ظاهر می شود.

تاتو چهار نقطه، که اغلب روی دست یا انگشت حلقه هم اعمال می‌شود، به این معنی است که فرد در یک منطقه  خدمت کرده است . این نتیجه گیری از این واقعیت حاصل می شود که 4 نقطه نماد برج هایی را تشکیل می دهند که در امتداد محیط منطقه قرار دارند. در بیشتر موارد صاحب چنین خال‌کوبی با دنیای جنایتکار در ارتباط است. 

معنی تاتو پنج نقطه

این نقاط با خال کوبی قبلی تفاوت زیادی دارند - پنج نقطه نشان دهنده زمان گذرانده شده در زندان است. چهار نقطه در خارج که به quincunx نیز معروف است ، چهار دیواره را نشان می دهد که پنجمین نقطه داخلی نمایانگر زندانی است.

این خال کوبی را می توان در سطح بین المللی ، در میان زندانیان آمریکایی و اروپایی مشاهده کرد. این نقاط به طور معمول در دست یک زندانی ، بین انگشت شست و اشاره یافت می شود.پنج نقطه در قسمت های دیگر بدن می تواند معانی مختلفی داشته باشد ، مانند ارتباط با باند People Nation.

tatu-tochki06-768x627.jpg

تتو پنج نقطه

تتو پنج نقطه نشان دهنده زمان سپری شده در زندان است. چهار علامت در بیرون نمایانگر دیوارها و نقطه داخل مربع  نشان دهنده زندانی در سلول انفرادی است. از اصطلاحات مخصوص زندان، چنین خال‌کوبی به عنوان "تنها در چهار دیوار" ترجمه می شود. 5 نقطه در واقع یک خال‌کوبی بین المللی زندان است. در میان زندانیان آمریکایی، اروپایی و روسی رایج است.

معنی تاتو ستارگان

تاتو ستاره، معنی تاتو ستاره
ستاره ها یک خال‌کوبی آشنا برای افرادی هستند که در زندان به سر می برند. مقدار آن بسته به محل نقاشی متفاوت است. به عنوان مثال، ستارگان روی زانو به این معنی است که یک شخص از کسی اطاعت نمی کند و ستارگان بر روی شانه ها به معنی مقام بالای اوست. نگاه جنایتکاران به افرادی که این علائم مهم را فقط به خاطر زیبایی انجام می دهند بسیار منفی است.
 

 

معنی تاتو کارت بازی

در دنیای جرایم سازمان یافته هر کارت بازی معنی خاصی دارد . بنابراین، خال‌کوبی در قالب چندین کارت می تواند جزئیاتی در مورد جرائم صاحب آن، تجربه در زندان و قدرت اقتدار او را عنوان کند.اگر تاتو معنی دار کارت ها با تجربه زندگی صاحب تاتو یکی نباشد، این به عنوان دروغ و تحقیر شناخته می شود.
 

 

معنی تاتو شاخه رز با خنجر

این خال‌کوبی به نظر عاشقانه می رسد اما یک گل رز با خنجر به معنی آن است که یک زندانی مدت زیادی در زندان بوده است. چنین افرادی به عنوان مجرمان با تجربه درک می شوند و اگر صاحب خال‌کوبی چنیننباشد، این امر زمینه تعارض را بوجود خواهد آورد.
 

 

معنی تاتو دلقک

در برزیل، در ازای چنین الگویی روی بدن، می توانید جان خود را از دست بدهید، زیرا به عنوان یک توهین بی رحمانه به مقامات اجرای قانون در نظر گرفته شده است.
 

 

معنی تاتو خال‌کوبی در موضوعات نظامی و سیاسی

حاملان خال‌کوبی ها در مورد موضوعات حقیقی سیاسی و مذهبی باید آماده باشند تا اعتقادات خود را در هر زمان برآورده سازند. در بسیاری از کشورها، چنین نقاشی هایی در بدندارای جریمه و حتی مجازات های قانونی است، به خصوص اگر تصاویر به عقاید دیگران توهین و یا آسیب برسانند.
 

معنی تتو ها بر روی بدن

یک فرد همیشه در تلاش برای زیبایی بوده است ، بنابراین ، یک خال کوبی زیبا هرگز توسط نسل های مختلف جنس و سنی نادیده گرفته نشده است. و در درجه اول به عنوان یک تزئین اصلی بدن درک می شد.

خال کوبی بر روی بدن ، اول از همه ، یکی از راه های بیان خود ، راهی برای تأکید بر فردیت و اصالت شما است. اما علاوه بر یک وسیله تزئین ، در دوران باستان ، از خال کوبی نیز برای به تصویر کشیدن نمادین تصاویر پنهان و معانی مقدس استفاده می شد. بارزترین نمونه آن خال کوبی معروف سلتیک است که علاوه بر زیبایی ، از اهمیت و معنی عمیقی نیز برخوردار است. مردم به صورت نمادین تصاویر احترام یا نمادهای مذهبی خود را بر روی پوست خود ترسیم می کردند. منبع نشانه های خال کوبی افسانه های آنها بود.

انتخاب خال‌کوبی همیشه یک روند دشوار است. شما باید بفهمید که چه ویژگی ، نماد یا عملکردی را می خواهید در خال کوبی خود مجسم کنید. برای حل این مشکل ، فهرست معانی ما برای خال‌کوبی های مختلف در این مقاله و سایت  sayarak.com وجود دارد.

 

معنی شکل تاتو  معنی شکل خال‌کوبی

تاتو به شکل پروانه، خال‌کوبی به شکل پروانه

تاتو پروانه. تتوی پروانه به معنی تغییرات است

تاتو به شکل گل رز، Tattoo-of-the-heart-shaped-rose-plant-with-the-flowers-clipart.jpeg

عکس تاتو ک معنی عشق داشته باشد

یکی از ساده ترین و در عین حال خال‌کوبی جذاب، طراحی یک گل رز است. به خودی خود، گل یک نماد زیبایی است، که بوسیله یک جوانه ظریف و یک عطر فریبنده در ترکیب با خارها ایجاد می شود.
گل رز بر روی خال‌کوبی می تواند در کنار قلب نمایان شود که به معنی عشق ابدی است. اگر گل توسط الماس احاطه شده است، پس مالک به یک زندگی اشرافی متعهد است.
 

تاتو به شکل قلب ، خال‌کوبی به شکل قلب

یک قلب قرمز شیک بدان معنی است که یک فرد در زندگی دارای عشق و محبت است.
اگر قلب با خونریزی به تصویر کشیده شود، این نشان دهنده یک عشق گمشده است. همچنین نشانه ای از احساسات از دست رفته یک قلب شکسته است.
 

تاتو به شکل صلیب، خال‌کوبی به شکل صلیب

صلیب یکی از محبوب ترین انواع خال‌کوبی است. تعیین نماد ممکن است بسته به دین و فرهنگ متفاوت باشد.
 
به عنوان مثال، صلیب سلتیک، که در ترکیب با دایره نشان داده شده، به معنی ماهیت چرخه ای از جهان است.
 
معنی مذهبی تاتو  صلیب یادآور ظلم و ستم است.
 
تصویر صلیب قبر بر روی بازو یا شانه نشان می دهد که فرد شخص دوست داشتنی اش را از دست داده است.
 

تاتو به شکل کلید، خال‌کوبی به شکل کلید

اغلب رمز و راز و یا معما را تصدیق می کند. به عنوان مثال، اگر ما به زندانی و زندان نگاه کنیم، کلید یک نماد اعمال جرم است، که به دیگران نمی توان گفت.
 
برای دوستداران، خال‌کوبی به شکل یک کلید به معنی وفاداری و ارزش عشق است. به طور معمول، الگوی به عنوان یک عنصر تاتو از جفت استفاده می شود. (به عنوان مثال یک قفل و کلید. برای دیدن کل تصویر، فرد باید دستان خود را جفت کند).
 

تاتو به شکل جمجمه، خال‌کوبی به شکل جمجمه

معنی کل خال‌کوبی خطر و مرگ است. صاحبان عکس متوجه می شوند که زندگی یک پدیده گذرا است.
 
چنین خال‌کوبی اغلب توسط قماربازان تاتو می شود که زندگی آنها دائما به خطر می افتد.
 
علاوه بر این، این تاتو به عنوان نمادی از آمرزش و فداکاری تفسیر شده است. و اغلب جمجمه نماد نه تنها مرگ، بلکه جاودانگی است.
 
اگر یک خال‌کوبی مار را در کنار جمجمه نشان دهد، این نشانه ای از عقل است.
 

تاتو به شکل ساعت، خال‌کوبی به شکل ساعت

ساعت نماد زمان، حرکت و ابدیت است. اغلب یک خال‌کوبی به عنوان نشانه ای از حافظه یک رویداد مهم ساخته شده است.
 
اکثر مردم با استفاده از این تاتو متقاعد شده اند که باید در حال و امروز زندگی کنند.
 
ساعت بدون عقربه نماد زندگی خالی بدون لحظات و خاطرات دلپذیر است. چنین خال‌کوبی ها به عنوان نشانه ای از پوزش برای زمان از دست رفته ساخته شده است.
 

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی معنی بحث برانگیز دیگری دارد ، در برخی از فرهنگ ها معنی تاتو نیلوفر آبی نمادی از وحدت خیر و شر محسوب می شود. این گل را می توان اثبات این واقعیت دانست که برای دستیابی به هماهنگی لازم است که خوب و بد ، که در جوهر هر شخص اتفاق می افتد ، متعادل شود.
برای عکس های متنوع تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی و معنی رنگ های مختلف تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی روی این مقاله (معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی)کلیک کنید

تتو معنی دار  تاتو به شکل ستاره، خال‌کوبی به شکل ستاره

ستاره نماد آسمان است.  تاتو ستاره شانس و باز هم شانس را نشان می دهد. اعتقاد بر این است که ستارگان الهام بخش هستند.
 
خال‌کوبی ستاره دریایی در میان ملوانان محبوب است. اغلب نقاشی به عنوان دفاع در برابر فاجعه اعمال می شود.
 
ستاره شش وجهی دارای معنی دینی است. بدان معنی است که خدا خالق جهان است.
 
ستاره پنج وجهی نماد هماهنگی  است. هفت وجهی - موفق و عالی است. اگر این رقم دارای هشت گوشه باشد، ستاره نشان دهنده فراوانی است. تاتو ستاره 9 وجهی ستاره به معنی ثبات و سلامت است.
 

تاتو مثلث ، خال‌کوبی مثلث

d61041elhqp41.jpg
 خال‌کوبی معنی دار   تاتو مثلث پنروز
 
معنی تاتو مثلث ، خال‌کوبی مثلث ، تاتو مثلث سه گانه
 اگرچه مثلث ها اشکال هندسی ساده به نظر می رسند ، اما در  تتو مثلث  ، مثلث معنی عمیقی دارد. سه وجه معادل این علامت حاکی از وحدت هر سه قسمت است که نماد آن هستند. با تکمیل طرح نقاشی با گل ، حیوانات یا سایر نمادها ، می توانید معنی خاص خال کوبی مثلث را نشان دهید.
 
برای زنان ، خال کوبی مثلث به معنی نماد سه چرخه زندگی است ، از جمله دخترانگی ، مادری و پیری. تاتو مثلث در مورد مردان ، معنی سه گانه آنها تا حدودی متفاوت است: خرد ، قدرت ، زیبایی . اینها معانی اساسی  هستند. نقشی که به همان اندازه مهم است توسط بخشی از بدن که نقاشی در آن قرار می گیرد ، بازی می کند ، این معنی  داده شده را تأکید می کند.

مثلث برای برخی به معنی نمادی از ازدواج است که محکم و مبتنی بر وحدت جسم ، روان و روح است. این تصویر برای تازه عروس و داماد هایی که تازه به یکدیگر قول داده اند که در غم و شادی کنار هم باشند ، مربوط خواهد بود. مثلث برای یک خانواده نیز بسیار خوب است ، این به معنی سالهای ساده و پیچیده ای است که زن و شوهر با هم گذرانده اند.

معنی دیگر خال کوبی مثلث با یک معنی سه گانه خاص همراه است: تولد-زندگی-مرگ . مثلث به طور ایده آل ماهیت چرخه ی زندگی انسان را منعکس می کند ، این خصوصاً برای فیلسوفان ، افرادی را که دوست دارند فکر کنند ، جذب می کند.

 

به طور کلی ، هر فرهنگ معنی خاص خود را دارد ، که آن را در شکل مثلث قرار می دهد. اما علی رغم این واقعیت که همه ارزش ها با یکدیگر متفاوت هستند ، اما این واقعیت که آنها بر اساس سه گانه ساخته شده اند ، آنها را متحد می کند. در مورد شکل مثلث اعمال شده ، معروف ترین متساوی الاضلاع است. می توان آن را به روش های مختلف ترسیم کرد ، به عنوان مثال ، از بالا به پایین ، یا می توانید سه مثلث را به هم متصل کنید و سپس معنی خال کوبی مثلث معنی کامل بودن سلامتی را به شما می دهد . اگر دو مثلث متقاطع بکشید ، آنها نماد آتش و آب و پیروزی معنوی بر همه بدن هستند.

 

معنی تاتو مثلث درون دایره 

معنی تاتو مثلث درون مربع 

مثلث درون دایره مفهوم جالب تری هم دارد - تثلیث در یک ، و با این تثلیث تقریباً هر چیزی را می توانید بفهمید ، همه چیز به دین و خود شخص بستگی دارد. مثلث در داخل یک مربع به معنی دو معنی متضاد است: معنوی و مادی ، آسمانی و زمینی . و یک مثلث از یک رنگ خاص ، کاملاً نقاشی شده ، معنی خاصی خواهد گرفت که هر شخص برای خودش انتخاب می کند.

 

تاتو به شکل جوکر، خال‌کوبی به شکل جوکر

ارزش خال‌کوبی به شکل جوکر - میل به هیجان و خطر. اغلب تصویر جوکر - نمادی از ترس و ریاکاری است. تاتو به این معنی است که هر کس ماسک خود را می پوشد.
 
خال‌کوبی، جایی که جوکر در ظاهر زن به تصویر کشیده شده، به این معنی است که زندگی تغییرناپذیر و خائن است.
 

تاتو به شکل بال ها، خال‌کوبی به شکل بال ها

تاتو به شکا بال آزادی، نور، و قدرت را نشان می دهند.
 
اگر خال‌کوبی در پشت بدن اعمال شود، این بدان معنی است که فرد بیهوده تحقیر می شود.
 
خال‌کوبی به شکل بال ها نشان می دهد که مالک آن به دنبال یک فرشته است. بال های فرشته نماد بی گناهی و معنویت بالا هستند. دختران یک خال‌کوبی را به عنوان تصویر زیبایی و بی گناهی الهی انتخاب می کنند.
 

تاتو به شکل لنگر، خال‌کوبی به شکل لنگر

تاتو به شکل لنگر به معنی قابلیت اطمینان و حفاظت است. اغلب تاتو لنگر توسط ملوانان و سربازان انجام می شوند.
 
لنگر همچنین از ماجراجویی و استقامت صحبت می کند.
 
لنگر در ترکیب با دلفین دو معنی  دارد: از یک طرف - یک پستاندار است که با سرعت و بازی همراه است، و از سوی دیگر - لنگر - نمادی از تداوم و یا ترمز.
 

تاتو به شکل نعل اسب، خال‌کوبی به شکل نعل اسب

تاتو به شکل نعل اسب توسط افرادی انتخاب می شود که خواهان موفقیت،  و ثروت دلشان هستند.
 
اغلب، نعل اسب بصورتی به تصویر کشیده می شود تا شبیه یک کاسه باشد. که خال‌کوبی به معنی فراوانی و شادی است.

تاتو به شکل مارمولک، خال‌کوبی به شکل مارمولک

معمولا تاتو به شکل مارمولک به عنوان یک نماد عاشقانه و جنسیت انتخاب شده است. علاوه بر این، پستاندار به معنی چابکی و فضیلت است.
 
همچنین یک خال‌کوبی به شکل مارمولک نشانه ای از شادی، عقل و شانس است.
 

تاتو به شکل تک شاخ، خال‌کوبی به شکل تک شاخ

تاتو به شکل تک شاخ، تصویری از موجودات افسانه ای به معنی خلوص، بی گناهی و جادویی است. علاوه بر این، تاتو به شکل تک شاخ، نماد قدرت و شجاعت است.
هر استاد تاتو کاری یک اسب داستانی را به شیوه خود هدایت می کند. اغلب به حیوانات بال را اضافه می کنند.
 

تاتو به شکل بی نهایت، خال‌کوبی به شکل بی نهایت

خال‌کوبی به شکل بی نهایت، که یک علامت ریاضی را نشان می دهد، یک معنی جادویی دارد. نمادی به معنی کمال، ابدیت بودن و عدم امکان شناختن جهان است.
چنین خال‌کوبی توسط افرادی با اعتماد به نفس ساخته شده است که برای رشد مداوم، توسعه درونی و پیشرفت تلاش می کنند.
 

تاتو به شکل نقطه ویرگول، خال‌کوبی به نقطه ویرگول

معنی تتو ؛

خال کوبی نقطه ویرگول چیست؟

معنی ؛ در تاتو  یا نقطه ویرگول یا ؛ را به نشانه مبارزه با افسردگی و خودکشی خال‌کوبی مى كنند. خال کوبی نقطه ویرگول اولین بار در سال 2013 به دنیا معرفی شد. این نماد توسط آمی اسکات، نویسنده کتاب "خال‌کوبی نقطه ویرگول: پروژه ادامه زندگی" اختراع شد که بدن خود را با این نماد  ؛ در تاتو تزئین کرد. از آن زمان، این نماد در دنیای خال‌کوبی محبوب شد.

خال‌کوبی نقطه ویرگول یکی از غیر معمول ترین و سرگرم کننده ترین نمادها در دنیای خال‌کوبی است. این نماد بسته به ترجیحات شخصی و تاریخچه هر فردی که آن را تتو می کند، می تواند معانی و تعابیر زیادی به خود بگیرد. 

معنی تتو ؛

امید: بسیاری از مردم تتو نقطه ویرگول را برای ابراز اعتقاد خود به آینده ای بهتر و امید به زمان های بهتر انتخاب می کنند.
بقا: دیگران این نماد را انتخاب می کنند تا نشان دهند که بر سختی ها و چالش های زندگی غلبه کرده اند و هنوز اینجا هستند.
آسیب رساندن به خود: خال کوبی نقطه ویرگول همچنین می تواند به عنوان نمادی از آسیب رساندن به خود یا سایر مشکلات عاطفی دیگر باشد و اکنون آماده ادامه زندگی است.
قدرت: برخی افراد این نماد را برای نشان دادن قدرت و پشتکار خود در رسیدن به اهداف و رویاهای خود انتخاب می کنند.

کدام قسمت از بدن برای خال‌کوبی نقطه ویرگول بهتر است؟

انتخاب مکان برای خال کوبی نقطه ویرگول به ترجیحات شخصی هر فرد بستگی دارد. این نماد را می توان روی مچ دست، گردن، شانه یا هر قسمت دیگری از بدن ساخت.

 

معنی تتو 🕉

معنی تتو 🕉

 

به طور کلی پذیرفته شده است که 🕉 ( اوم  ) منشأ هندو دارد، اما بهتر است اشاره کنیم که از ودانتا، فلسفه بنیادی هندوئیسم آمده است. با این حال، این نماد در بسیاری از ادیان شرقی مانند هندوئیسم، بودیسم، جینیسم و ​​مذهب سیک وجود دارد. این یک آهنگ، مانترا و نماد مقدس است.

معنی تتو 🕉
Om یک نماد مبهم است. اگرچه اغلب OM نوشته می شود، اما این صدا از سه هجا تشکیل شده است: AOM که هر کدام معنی خاص خود را دارد. آنها به ترتیب بیانگر کلمه، روح و نفس زندگی (پرانا) هستند. به طور کلی، آنها شخصیت یک روح زنده را نشان می دهند.

محل تتو 🕉 و معنی تتو 🕉

مراقب باشید، زیرا همه قسمت های بدن شما برای تتو 🕉 مناسب نیست، به خصوص اگر به معنی مذهبی آنها اهمیت دهید! مهم است که از تتو 🕉 زیر کمر (پاها) خودداری کنید. در برخی فرهنگ ها مانند هندوئیسم، چنین نماد مقدسی بر روی پا می تواند توهین تلقی شود.

منشأ هندو دارد، اما بهتر است اشاره کنیم که از ودانتا، فلسفه بنیادی هندوئیسم آمده است. با این حال، این نماد در بسیاری از ادیان شرقی مانند هندوئیسم، بودیسم، جینیسم و ​​مذهب سیک وجود دارد. این یک آهنگ، مانترا و نماد مقدس است.

معنی تتو 🕉
Om یک نماد مبهم است. اگرچه اغلب OM نوشته می شود، اما این صدا از سه هجا تشکیل شده است: AOM که هر کدام معنی خاص خود را دارد. آنها به ترتیب بیانگر کلمه، روح و نفس زندگی (پرانا) هستند. به طور کلی، آنها شخصیت یک روح زنده را نشان می دهند.

 

معنی تاتو 4:20

معنی تاتو 4:20

عدد 420 به معنی ساعت 4:20 یا تاریخ 4/20 یعنی 20 آوریل است.


4:20 (تلفظ چهار و بیست) اصطلاحی است که در خرده فرهنگ مواد مخدر آمریکای شمالی برای توصیف زمان محبوب برای کشیدن ماری جوانا استفاده می شود.

در این روز، نمایندگان این فرهنگ معمولا گرد هم می آیند تا زمانی را بگذرانند، با هم حشیش بکشند، یا درباره سیاست ایالتی که در آن زندگی می کنند در مورد ماری جوانا بحث کنند. فعالان در این روز معمولاً تبلیغات فعالی در مورد قانونی شدن ماری جوانا انجام می دهند.
به طور گسترده تر، "تاتو 420" در زبان عامیانه برای اشاره به استفاده از ماری جوانا استفاده می شود، و همچنین راهی برای شناسایی عضویت در این ضد فرهنگ است.
منشأ تاتو 4:20 
اگرچه نظریه های مختلفی در مورد منشأ این اصطلاح وجود دارد، اما در سال 1971 زمانی که گروهی از نوجوانان در دبیرستان سان رافائل (سن رافائل، کالیفرنیا) بعد از مدرسه جمع شدند تا در نزدیکی مجسمه لوئی پاستور حشیش بکشند، رایج شد
تعداد زیادی از سیگاری های حشیش در آمریکای شمالی همچنان در ساعت 4:20 بعد از ظهر گرد هم می آیند تا با هم حشیش بکشند. با افزایش استفاده از حشیش. اصطلاح 420، همچنین به تاریخ 20 آوریل ("4/20" در قالب تاریخ مختصر ایالات متحده) گسترش یافته است.
جشن 20 آوریل در سانتا کروز، کالیفرنیا (2007) این روز به یک تعطیلات ضد فرهنگی تبدیل شده است، زیرا مرسوم است که در برخی مناطق، چنین تعطیلاتی مصادف با هفته زمین است.

 

تتو گاد

67a245f8-5fed-468b-b386-d1aaef550f1d.jpg

طرح تتو گاد


توجه کنی اول یک G هست ک منظورش گاد (خدا) هست .بعد علامت بزرگتر که تو ریاضی استفاده میکنیم . منظورش از اون ۷۸ هم پستی بلندی زندگی است.

معنی تاتو صلیب بالدار مانند دیوید بکهام

دیوید بکهام

 

یکی از مشهورترین خال کوبی های دنیای فوتبال. علاوه بر نام دو پسرش ، یک چهره بالدار نیز در پشت دیوید بکهام به تصویر کشیده شده است ، گویی که بر روی صلیب قرار گرفته است.
به گفته دیوید بکهام : بسیاری در این تاتو صحنه ای از مصلوب شدن را مشاهده می کنند ، در حالی که خود بکهام اصرار دارد که این یک فرشته نگهبان است که تماشا می کند. خال کوبی صلیب بالدار توسط لوئیس مالوی ، هنرمند مشهور انگلیسی ، انجام شده. و آن چه که بسیار جالب تر است - این طرح بسیار محبوب شد ، بسیاری از مردم دقیقاً همان تاتو را روی پشت خود کردند.

معنی تاتو روح

تاتو روح

تاتو روح   تاتو بچه گانه

 

مردم همیشه جذب عرفان و هر آنچه که با آن ارتباط دارد ، بوده اند. و چه چیزی می تواند اسرارآمیزتر و دنیوی تر از یک  تتو روح  باشد ، و چه چیزی می تواند باعث ایجاد تتو روح در فرد شود - بیایید آن را کشف کنیم.
تاتو روح می تواند توسط یک عاشق خطر انتخاب شود - کسی که از "بازی مخفیانه" با نیروهای تاریک بیزار نیست.
عملاً معنی مخالف آن - سکوت ، خجالتی بودن حامل ، افکار او مبنی بر اینکه خود او مانند یک شبح و روح برای دیگران نامرئی است.
معنی تاتو روح و تفسیر دیگر ارتباط خود با یک روح انتقام جوی بی قرار است ، که به نام تکمیل تمام امور برنامه ریزی شده اش در هیچ چیزی متوقف نمی شود.
همچنین ، خال‌کوبی روح  می تواند نوعی حرز در برابر ارواح واقعی باشد ، نمایشی از تعلق به "طبقه" آنها.
همچنین بستگی به نحوه طرح تتو روح  دارد:
اگر این یک طرح تاتو روح کلاسیک با چهره ای است که غم و اندوه را بیان می کند ، می توان آن را به عنوان نمادی از یأس ، اشتیاق ، تأملاتی در زودگذر بودن و بیهودگی وجود تفسیر کرد.
یک  طرح تاتو روح  بصورت موجود شیرین و خندان از دنیای دیگر (از جمله یک کارتون) به معنی نوعی طنز سیاه ، بازیگوشی و شجاعت است که برای "معاشقه" با مرگ کافی است.و ارواح از فیلم ها و داستانهای تخیلی اغلب فقط آرزوی طرفداران است تا تصویری از قهرمان مورد علاقه خود را بر بدن تاتو کنند.

 

معنی تاتو تاج  معنی خال‌کوبی تاج


znachenie-tatu-korona.2.jpgخالکوبی تاج
خال‌کوبی تاج
معنی کلی خال‌کوبی به شکل تاج - تمایل به قدرت، رهبری و موقعیت بالایی در جامعه است.اگر تاج در بالاتر از قلب نمايش داده شود، اين نشان دهنده موفقيت است.همانطور که برای جهان زیرزمینی، تاج معنی خاصی دارد. اگر یک زندانی یک  تاتو تاج  داشته باشد، در آنصورت او دارای مقام عالی است. این است که در بی احترامی به قانون و نظم استفاده می شود.
 
خال‌کوبی تاج تصویری نسبتاً نادر است و این نوع خال کوبی را معمولاً افرادی انتخاب می کنند که مشتاق گفتن قدرت به دنیا هستند. ... این ترکیب چنین معنیی دارد : دستان واقعی هستند ، دوستی وفادارانه ، قلب عشق پاک است و تاج نشان دهنده ثبات است.
 

تاج پادشاهی
معنی خال کوبی تاج: روی گردن  ، روی مچ دست ، روی بازو ، پشت . برای درک معنی خال کوبی تاج ، لازم است تاریخچه منشا خود نماد را در نظر بگیرید.

حتی در گذشته های دور ، مدل های تاج نقش مهمی داشتند ، آنها نماینده عالی ترین مقام را در میان دیگران متمایز می کردند. چنین سربندی باید منحصر به فرد باشد ، به عنوان مثال ، از فلزات گرانبها ساخته شود یا با تعداد زیادی سنگ قیمتی منبت کاری شود. در قرون وسطی بود که تاج به صفتی تبدیل شد که نشان دهنده یک فرد با خون سلطنتی بود.

 

خالکوبی تاج

 

بنابراین ، معنی کلی برای خال‌کوبی تاج  وجود قدرت است ، اما در دنیای مدرن بیشتر تمایل به بیشتر است . چنین نمادی به شکل خال کوبی بر روی بدن انسان ، از دستیابی واقعی به اهداف عالی توسط این شخص ، از برتری وی یا جاه طلبی ها و تمایل به تصدی موقعیت رهبری صحبت می کند.

تصویر یک تاج طلایی از استعدادهای صاحب چنین خال کوبی صحبت می کند. همچنین ، نماد یک نماد مذهبی ، به عنوان مثال ، یک صلیب ، همراه با یک تاج ، نشان دهنده درک خداوند به عنوان خالق همه چیز ، سرور جهان و خدمات بی قید و شرط به او است.

تصویر تعداد زیادی سنگ قیمتی روی تاج نشان دهنده تمایل صاحب آن برای موفقیت است و می تواند براساس انگیزه های شخصی یا براساس تاریخ تولد ، نام یا فال انتخاب شود.

 

786353-2.jpg

محبوب ترین طرح های خال‌کوبی تاج

خال‌کوبی معنی دار  تاج بر روی  کف دو دست دختران  و قلب ، که نشان دهنده وجود یک عشق خالص و فداکارانه یا دوستی قوی و به همان اندازه فداکارانه است . یک نماد مشابه اغلب به طرحی برای خال کوبی های زوج تبدیل می شود.

 

خال کوبی تاج با سه دندان برجسته (به عنوان مثال ، نوک تیز یا در غیر این صورت با چیزی تزئین شده است) از سه گانه بودن صحبت می کند . این معنی می تواند از "تثلیث خدا" تا "ایمان ، امید ، عشق" باشد یا معنیی مانند "ایمان بیاورید ، بترسید ، نپرسید" را به خود اختصاص دهد. غالباً روی گردن و پشت پر می شود.

 

بسته به جنسیت صاحب تتو ، معنی خال‌کوبی تاج می تواند متفاوت باشد. چنین خال کوبی نمادی از برتری برای دختران است و به عنوان ویژگی شخص سلطنتی با شکوه تر انجام می شود. معنی نماد تاج در این مورد نباید نه به عنوان "میل به قدرت" ، بلکه به عنوان "عشق به آزادی و اراده / عصیان" یک دختر درک شود. همچنین ، چنین تصویری از خواسته ها و انتظارات زیاد دختر از "پادشاه" یا "شاهزاده" خود صحبت می کند. اگر نماد تاج همراه با نوشته ای باشد که یک نام مردانه تشکیل می دهد ، این به معنی ارادت و ثابت ماندن دختر در روابط عاشقانه است.

 

خالکوبی تاج

 

برخلاف دختران ، برای مردان ، خال کوبی تاج بیشتر نشانگر اقتدار و رهبری / اقتدار وی در یک منطقه خاص است.
معنی خال کوبی تاج در قسمت های بدن . محل خال کوبی روی بدن نیز در تعیین معنی آن نقش زیادی دارد.

وجود "تاج" روی گردن را می توان امتیاز افراد "خون آبی" دانست. استفاده از نماد تا حد ممکن و نزدیک سر بیانگر برتری وضعیت است. فردی با چنین خال کوبی از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و عادت دارد که به افراد اطراف خوداز بالا نگاه کند.

 

786353-1.jpg

 

معنی خال کوبی با تاج روی بازو نماد "قدرت در دستان من" است و معمولاً نوعی یادآوری است که "شما خودتان قدرت تصمیم گیری دارید".

انتخاب بازو یا مچ برای این نماد بدین معنی است که شخصی که خال کوبی کرده است همه چیز را "تحت کنترل" دارد.

اما تاج پشت آن که در هر قسمت از آن قرار دارد ، نماد قدرت واقعی صاحب آن است.

 

علامت نشان داده شده بر روی انگشت نشانگر شخصی است که به راحتی تصمیم می گیرد و قادر است آزادانه همه چیز را در اختیار داشته باشد و نگه دارد. وجود خال کوبی تاج روی پا فقط می تواند به معنی جاه طلبی های فرد و آغاز مسیر رسیدن به قدرت باشد.

قرار دادن تاج بر روی سینه (بالای قلب) نماد خوش شانسی است.

تاتو های مفهومی 

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی کوچک - مجموعه ای از عکس های آستین تات

آستین تات عکاس آمریکایی مستقر در سیاتل است. آستین یک هنرمند مفهومی است که از بازی با معانی کلمات و تصاویر لذت می برد. مجموعه تاتو های مفهومی کوچک او شاتوی معمولی انسان نیست. او به جای تمرکز بر تاتو های بزرگ و شلوغ ، یا عکسهای شگفت انگیز بدن با خال‌کوبی های فوق العاده زیبا ، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، تصاویری از یک شی کوچک روی مچ دست خود تاتو و آن را با محیط مناسب مقایسه کرده است.

طرح تاتو های مفهومی 

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو ستاره بویکا

ستاره بویکا

تتو بویکا

همه عاشق فیلم "شکست‌ناپذیر ۳: رستگاری، بویکا: شکست‌ناپذیر " شدند. طبق آخرین نظرسنجی ها ، این فیلم به لطف بازیگر اسکات ادکینز ، که در نقش یوری بویکا بازی کرد ، شهرت زیادی به دست آورد. یوری بویکا در فیلم به عنوان "سلطان نبردهای زندان" شناخته می شود. تمام وقایع فیلم در روسیه اتفاق می افتد ، علیرغم اینکه آمریکایی ها در فیلم بازی می کنند. قهرمان فیلم فردی بسیار خاطره انگیز است. بسیاری از مردم بلافاصله او را با خال‌کوبی های متعدد روی بدن به یاد می آورند. خال‌کوبی یوری مورد توجه طرفدارانش قرار می گیرد. هر خال کوبی کشیده شده معنی خاص خود را دارد. آنها را می توان به انواع خاصی تقسیم کرد. به عنوان مثال ، خال‌کوبی زندان ، خال‌کوبی مار ، تم مذهبی و خال‌کوبی سینه.
خال‌کوبی زندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا موضوع فیلم بر اساس زندگی در زندان است. تتو بویکا  که روی استخوان ترقوه قرار دارند بلافاصله چشم را به خود جلب می کنند. تتو ستاره هشت پر می گوید قهرمان داستان تسلیم مقامات و روسای زندان نمی شود. در برخی از سوابق ، تاتو بویکا به معنی استقامت در برابر شکنجه است. علاوه بر ستاره ها ، تاتو سیم خاردار روی ساعد قهرمان وجود دارد. تاتو سیم خاردار همچنین عنصری از زندگی در زندان است و نشان دهنده تجلی منفی نسبت به مقامات و نگهبانان است. 

 

تتو بویکا

تتو بویکا        تتو انسو       

علاوه بر خال‌کوبی های آشکار زندان ، یک خال‌کوبی مار بزرگ در پشت قهرمان دیده می شود. در زندان ، مار می تواند به معنی رتبه بالایی باشد که توسط قهرمان بازی حفظ می شود. علاوه بر این ، مار دارای معانی زیر است:
1. مار می تواند وسوسه را تجسم کند. علاوه بر این ، یک خال کوبی می تواند قدرت زن را نشان دهد.
2. معنی حکمت. بسیاری معتقدند که مار موجودی حیله گر است.
3. بازگرداندن بدن و روح. مارها می توانند با پوست اندازی خود زنده شوند. بنابراین ، مار نشان دهنده تولد دوباره است.
4. علاوه بر این ، مار با جادو و رمز و راز ترکیب شده است. مارها را می توان با یک موجود عرفانی مرتبط دانست. به همین دلیل ، مار توسط افراد خارق العاده ای که راز خاص خود را در زندگی دارند ، تاتو می شود.
همه می دانند که زندانیان به دین و اعتقادات خود توجه بیشتری می کنند. به همین دلیل ، شخصیت اصلی چنین خال‌کوبی های مذهبی دارد. روی گردن ، یوری یک خال‌کوبی صلیبی دارد ، که به معنی دلبستگی او به مسیحیت است. همچنین ، صلیب یک طلسم در برابر نیروهای ناخالص و چشم بد است. علاوه بر این ، مریم مقدس روی بدن بازیگر نقاشی شده است. مریم مقدس یعنی شستن همه گناهان قبل از مرگ. در برخی موارد ، افراد وقتی منتظر مادر یا همسر بودند این خال‌کوبی را انجام دادند. به طور کلی ، خال کوبی مریم مقدس به معنی نزدیکی به یک زن است.

 تتو انسو

مرموز ترین عنصر را می توان یک خال کوبی غیر معمول، اما ساده بر روی سینه یک مبارز در نظر گرفت. این یک نوع دایره است، با یک نقطه در داخل و دم های کوچک. این یک شخصیت ژاپنی است که به آن "انسو" می گویند.

ماهیت این نماد این است که هر چیزی شروع و پایانی دارد، تمام زندگی طبق نوعی چرخه پیش می رود. همچنین، کسانی که از این نوع خال‌کوبی استفاده می کنند، به دیدگاه فلسفی زندگی پایبند هستند. آنها همچنین معتقدند که نحوه زندگی شما فقط به اعمال شما بستگی دارد.

علاوه بر نقاشی های فوق ، قهرمان همچنین خال‌کوبی هایی روی سینه خود دارد. غیر معمول ترین خال کوبی روی سینه سمت چپ قهرمان نقاشی شده است. خال کوبی شکل یک دایره با یک نقطه در داخل دارد. ژاپنی ها چنین دایره ای را "Enso" می نامند. معنی  تتو انسو این است که هر آغاز پایان خود را دارد. و این که همه زندگی در یک چرخه دایره ای جریان دارد. همچنین طرفداران چنین خال‌کوبی دارای دید فلسفی هستند. همچنین ، یک نقاشی می تواند اقدامات و اعمالی را نشان دهد که در زندگی قهرمان منعکس شده است. استفاده از چنین خال کوبی برای خال کوبی اصلی می تواند در مورد شخصیت پیچیده قهرمان بگوید. به عنوان مثال ، قهرمان ماهیت انفجاری خود را در حین شرکت در مبارزات بدون قوانین نشان می دهد. اگرچه چنین تصویری می تواند از مخفی بودن و پیچیدگی شخصیت یوری حکایت کند.

 

موزه خال‌کوبی در آمستردام

موزه خال‌کوبی به سالن هایی در سراسر قاره ها تقسیم می شود - بدین ترتیب هنر اعمال جوهر روی پوست ، تاتو در سراسر جهان نمایان می شود. علاوه بر این ، موضوع خرده فروشی های خال‌کوبی نیز در آنجا فاش می شود - ملوانان ، زندانیان ، نظامیان یا کارگران جنسی چه نوع خال‌کوبی داشتند؟ علاوه بر آثار تاریخی (از جمله پوست واقعی انسان با خال‌کوبی) ، در این موزه می توانید آثاری از استادان مدرن (عکس ، البته یا روی چرم مصنوعی) پیدا کنید.

آنچه باید قبل از یک جلسه تاتو بدانید تا بعداً پشیمان نشوید

طبق  آمار ، تقریباً هر از هر 2 نفر یکنفر در جهان حداقل یک خال‌کوبی دارد و تقریباً از هر پنج نفر یک نفر از آن ها از تاتو پشیمان هستند . دلایل اصلی این امر ، ناگهانی بودن تصمیم ، ندانستن معنی و برخی از تفاوت های ظریف در انتخاب نقشه خال‌کوبی ، کاربرد آن و بهبودی بعدی است.
 
در  ayarak.com ، ما از یک رفتار مسئولانه در مورد بدن خود دفاع می کنیم ، بنابراین جزئیات موذیانه هنر خال‌کوبی را کشف کردیم. در انتهای مقاله یک جایزه کوچک وجود دارد: بعضی اوقات خال کوبی ها نیز آرایش دائمی می کنند ، و متأسفانه ممکن است مشتری هایشان بدانند که در واقع آنها به هیچ وجه خال‌کوبی ندارند بلکه خال‌کوبی واقعی است.

مهم است که به دنبال یک متخصص تاتو کار باشید

اگر قبلاً در مورد طرح تصمیم گرفته اید و در جستجوی استاد کار تاتو هستید ، به سبک هایی که در آن کار می کند توجه کنید. استاد تاتو کار می تواند یک تک خال در نقاشی گرافیک باشد اما یک شخص کاملاً ناشی در هنگام کار با آبرنگ باشد. مهم است که به دنبال یک متخصص باشید که دقیقاً به همان سبکی که مورد نیاز شماست کار کند.

اگر خال های زیادی دارید ، بهتر است از خال‌کوبی خودداری کنید

اگر خال های زیادی دارید ، بهتر است از خال‌کوبی خودداری کنید . همه استادها قبول نخواهند کرد نقشه را مستقیماً بر روی خال استفاده کنند ، اگرچه این کار از لحاظ فنی امکان پذیر است. دلایل مختلفی وجود دارد. خال در غیر این صورت رنگدانه را جذب می کند و همیشه نمی توان پیش بینی کرد که چگونه یک رنگ خاص روی آن قرار خواهد گرفت. خونریزی شدید مستثنی نیست - خونریزی کار استاد تاتو کار را پیچیده می کند ، و بهبود بسیار طولانی است.
 
و از همه مهمتر ، یک خال‌کوبی متعاقباً می تواند پزشکان را از تشخیص یک شکل بدخیم در خال جلوگیری کند (معمولاً شروع آن با تغییر در رنگ مول صورت قضاوت را عوض می کند). در بعضی از کشورها ، ممنوعیت خال کوبی کردن به طور صریح توسط قانون مقرر شده است.یک راه عالی برای تست استاد تاتو کار این است که از او سؤال کنید که آیا امکان تهیه خال‌کوبی در روی خال وجود دارد؟
اگر او گفت بله روی خال را خاکوبی می کند ، می توانید آن جا را ترک کنید.

باید ها و نباید ها برای خال‌کوبی

در دوران قاعدگی می توانید با استثنائات نادری یک خال‌کوبی را انجام دهید. اگر خال‌کوبی متراکم دارید بهتر است جلسه را به تعویق بیندازید ، زیرا پوست بیشتر خانم ها در این دوره به خصوص حساس می شود - فقط صدمه می بیند. اگر قرار است خال‌کوبی کوچک باشد ، به تعویق انداختن آن لازم نیست.
 
قبل از جلسه شما نمی توانید الکل بنوشید ، حتی برای غلبه بر ترس از سوزن تاتو کار. در غیر این صورت ، ممکن است در طول عمل دچار خونریزی شدید شوید. این کار باعث می شود استاد از نظر کیفی کار را انجام دهد ، زیرا او به سادگی نقشه را نمی بیند. شما نباید داروهایی بنوشید که خون را رقیق می کند (به عنوان مثال آسپیرین). این منجر به همان اثر خواهد شد. اگر از درد می ترسید ، بهتر است از کرم های ضد درد یا اسپری ها استفاده کنید.
 
در حین بهبود الکل مصرف نشود ، زیرا بر انعقاد خون تأثیر دارد. به عبارت دیگر ، خال‌کوبی طولانی و سخت بهبود می یابد ، که مملو از افت کیفیت است.
اگر شما خال‌کوبی نکرده اید، و اولین بار است با طرح  کوچک شروع کنید. ابتدا ممکن است به جوهر حساسیت داشته باشید. استادان تتو کار از نقاشی های مختلف استفاده می کنند ، که شامل اجزای مختلفی است. ثانیا ، معقول است که آستانه درد خود را آزمایش کنید. خوب ، و سوم ، رنگ به روش های مختلفی روی انواع مختلف پوست دیده می شود: بهتر است آن را با یک الگوی کوچک ایمن روی بدن تست کنید و ببینید که چگونه جوهر و رنگ ها روی بدن شما دیده می شود.
 
بعد از جلسه ، هر استاد برای بهبودی دستورالعمل هایی به مشتری ها می دهد. شما نمی توانید آن را نادیده بگیرید  ، حتی اگر قبلاً با متخصص دیگری خال‌کوبی کرده باشید و او به شما روشهای دیگری توصیه کرده است. واقعیت این است که استادان تاتو کار متفاوت کار می کنند و حتی سوزنهای مختلفی دارند - آنچه که در بهبودی خال‌کوبی قبلی کمک کرده است می تواند یک چیز جدید را خراب کند. علاوه بر این ، مراقبت به تکنیک ترسیم بستگی دارد: به عنوان مثال ، نقاشی متراکم به روش ترمیم دیگر از خال‌کوبی کانتور نیاز دارد.
گاهی اوقات جوش های کوچک بر رویطرح خال‌کوبی که قبلاً خوب شده، ظاهر می شوند . خال‌کوبی هرچه تازه تر باشد ، آسیب بیشتری می تواند وارد کند. در مرحله اول ، البته ، آکنه را نمی تواند بترکانید - این می تواند به از بین رفتن رنگدانه منجر شود. ثانیا ، اگر خیلی با دقت فشار دهید ، احتمالاً پوست بهبود می یابد. بهترین راه حل مشکل ، لمس نکردن جوش ها است و اگر مدت زیادی جوش ها بهبود پیدا نکردن ، به متخصص پوست مراجعه کنید.
می توانید روی ترک های پوست خال‌کوبی انجام دهید . اما هرچند ترك ها تیره تر باشند ، احتمال آن وجود دارد كه الگوهای رنگی روی پوست بد به نظر برسند. در هر صورت ، رنگدانه روی ترک ها تیره تر خواهد بود پس در قسمت ترک ها رنگ را کمی روشن تر انتخاب کنید.
از آنجایی که کک و مک ها در تابستان بزرگتر و تیره تر هستند ، بهتر است در این زمان از سال تاتو را انجام دهید. اگر در زمستان این کار را انجام می دهید ، پس از گذشت چند ماه ممکن است متوجه شوید که از تاتو کاملا روی کک و مک ها را نپوشانده است.

پنهان کردن جای زخم با تاتو

اغلب برای پنهان کردن جای زخم ، خال‌کوبی انجام می شود. با این حال ، این مملو از تعدادی از مشکلات است . اولا ، هر زخم را نمی توان خال‌کوبی کرد. به عنوان مثال ، مخفی کردن بخیه سزارین دشوارتر از پوشاندن یک خراش قدیمی از پنجه های یک گربه محبوب است. ثانیا ، اغلب حتی پس از بهبودی خال‌کوبی ، جای زخم قابل رویت خواهد بود - شما باید برای این امر آماده باشید. ثالثاً ، بهتر است به الگوهای گل ، گیاه شناسی ارجحیت دهید ، اما استادان توصیه نمی کنند که با استفاده از خطوط مستقیم ، گرافیک درست کنید . به دلیل اینکه پوست زخم سخت تر و متخلخل تر است ، به مرور زمان اشکال هندسی تار می شود و ممکن است مقداری رنگدانه از بین برود. در چاپ های گل این امر کمتر مورد توجه قرار می گیرد.
و دوباره در مورد زخم ها: در طول جلسه ، پوست در این مکان به نظر می رسد دارای برآمدگی است و ترسناک به نظر می رسد. این طبیعی است ، در عرض چند ساعت همه چیز می گذرد. اگر از خال‌کوبی زخم می ترسید ، می توانید آن را به روشی اصلی و ایمن حل کنید ، و آن را به یک عنصر طراحی کلی تبدیل کنید.

تاتو با رنگ سفید

کمتر کسی می داند که در نهایت خال‌کوبی های سفید محبوب، رنگ پوست(کرم) یا زرد و احتمالاً رنگ خاکستری به خود می گیرند. هنگام ساختن چنین خال‌کوبی هایی ، منطقی است که از قبل برنامه ریزی کنید که مجبور نشوید الگو را با برخی از رنگ های روشن یا فقط سیاه قطع کنید.

چگونه از تاتو مراقبت کنیم

با گذشت زمان ، هر تاتو یی محو می شود . برای حفظ روشنایی تصویر برای مدت طولانی ، باید آن را از آفتاب دور نگه دارید و هرچه سریعتر آن را مرطوب کنید. هر الگویی به مرور زمان محو می شود - این طبیعی است. یک قانون ساده در اینجا کار می کند : خطوط هرچه نازک تر و نزدیک تر باشند ، احتمالاً با گذشت زمان به یک نقطه بزرگ تبدیل می شود.
اگر یک جوش روی پوست ظاهر شده است ، حتی یک جوش کوچک یا یک زخم کوچک ، بهتر است جلسه را به بعد منتقل کنید. در غیر این صورت ، ممکن است یک لکه سفید بعد از خال‌کوبی در این مکان ظاهر شود.

چگونه تاتو با تاتو فرق می کند 

بعد از گذشت حدود 3-5 سال ، خال‌کوبی بدون اینکه هیچ علامتی روی پوست بگذارد ناپدید می شود .جوهر برای تاتو دائمی به عمق 1 میلی متر تزریق می شود ، و رنگدانه برای خال‌کوبی از 1 تا 2 میلی متر است.
اگر با یک هنرمند تاتو کار، خال‌کوبی می کنید ، بپرسید که از چه نوع رنگی استفاده می کند. روی بسته بندی باید نوشته شود که این یک رنگدانه برای تاتو دائم  است. در غیر این صورت ، شما از گرفتن یک خال‌کوبی که در زندگی برای شما باقی بماند ، محروم می شوید.خال‌کوبی ها معمولاً بدون گواهینامه کار می کنند ، اگرچه در برخی موارد در دسترس است. شخصی که تاتو دائمی را انجام می دهد ، باید دارای مدرک باشد.

خال‌کوبی معنی دار ایرانی

world-piece-fb.jpg

مو گنجی ، هنرمند خال کوبی آلمانی-ایرانی با کارهای به ظاهر ساده خود که در یک خط پیوسته اجرا شده اند ، شگفت زده می شوید. لاکونیک ، ظریف ، تک رنگ - این یک هنر واقعی در دنیای خال کوبی است.
 
مو گنجیمو گنجی
mo ganji tattoo
Persian-Tattoos-61-e1603101372842-768x702.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
این خال‌کوبی معنی دار ایرانی  به صورت خط ساخته شده است اما متن به نوعی شکل گرفته است که بسیار زیبا به نظر می رسد.
 
Persian-Tattoos-57-768x768.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
من این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی را که در یک باکس محصور شده است ، بسیار دوست دارم. این طرح شگفت انگیز خال کوبی ایرانی به نظر زیبا  است.
 
Persian-Tattoos-55-e1603101485696-768x677.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
بسیار جذاب است که یک طرح تند و نمادی را انتخاب کنید که برای مردم کشوری که از آن الهام می گیرید بسیار عمیق باشد. شما می توانید نماد ملی یا سنتی آنها را برای بازسازی طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی خود انتخاب کنید. نوآوری همیشه قابل توجه است و زیبا به نظر می رسد.
 
2222222222222222222222222222222.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
 
اگر دوست دارید یک طرح ساده و خال‌کوبی معنی دار ایرانی بسازید ، این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی گزینه خوبی است. این طرح زیبا از تتو  ایرانی ساخته شده بر روی مچ دست بسیار زیبا به نظر می رسد.
 
Persian-Tattoos-54-e1603101527696.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی به نظر می رسد مانند یک دستبند است که توسط فرد پوشنده استفاده شده است. این یک طراحی زیبا و همچنین بسیار ساده است اما متن بسیار تزئینی است.
 
Persian-Tattoos-53-e1603101566906-768x664.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
می توانید نوعی تتو بزنید یا طرحی را انتخاب کنید که متناسب با سبک شما باشد. این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی بسیار زیبا است زیرا احساس می شود قطعاً احساساتی خواهد بود و با شما صحبت می کند. بسیار شگفت آور به نظر می رسد و خطوط و پیچیدگی ها نیز قابل تقدیر است. می توانید یک طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی مشابه برای خود بسازید.

تاتو نقشه ایران

تاتو نقشه ایران  در  تاتو های معنی دار 
156621693.jpg
 
6  طرح تاتو نقشه ایران    تتو نقشه ایران
اگر یک خال‌کوبی معنی دار مثل  تتو نقشه ایران دارید ، تصویر آن را با ما در میان بگذارید. و اگر نه ، به ما بگویید که کدام خال‌کوبی را دوست دارید و یا چرا هنوز جرات تاتو کردن را نداشته اید؟اگر جرات تاتو بزرگ و پیچیده را ندارید و به تتو مینیمال با معنی و تاتو معنی دار  علاقه دارید  تاتو مینیمالیسم را انتخاب کنید و اگر به خال‌کوبی معنی دار ایرانی و طرح های بیشتر علاقه دارید این مقاله را خال‌کوبی معنی دار ایرانی بخوانید.

نظرات

۱۳۹۹/۶/۱۰سلام من تاتو صلیب بالدارو خیلی دوس دارم بزنم مثل پشت گردن نیمار یا دیوید بکام ولی هرچی سرچ کردم هنوز متوجه نشدم ک معنی اونها چیه بخاطر همین فعلا نتونستم انجامش بدم

۱۳۹۹/۶/۱۰معنی تتو ها ......... تاتو های معنی دار مردانه ........... تاتو صلیب بالدار مانند دیوید بکهام به گفته ی خودش : بسیاری دراین تاتو صحنه ای از مصلوب شدن را مشاهده می کنند ، در حالی که خود بکهام اصرار دارد که این یک فرشته نگهبان است که تماشا می کند. خال کوبی صلیب بالدار توسط لوئیس مالوی ، هنرمند مشهور انگلیسی ، انجام شده. و آن چه که بسیار جالب تر است - این طرح بسیار محبوب شد ، بسیاری از مردم دقیقاً همان تاتو را روی پشت خود تتو کردند.داخل مقاله یک عکس ازتاتو صلیب بالدار گذاشته شد.

۱۴۰۰/۱/۸سلام تتوی شیر با تاج مفهوم بدی نداره ؟

۱۴۰۰/۱/۱۱سلام خال کوبی شیر با تاج چنین خال کوبی برنامه ای برای موقعیت سلطنتی است. تاج - نمادی از قدرت واقعی ، همراه با حیوان سلطنتی ، معنای آن را افزایش می دهد. چنین خال کوبی همیشه نمادی از رهبری و قدرت است. صرف نظر از اینکه چنین خال کوبی در کجا قرار دارد (به صاحب آن بستگی دارد) ، شیر با تاج همیشه نمادی از قدرت ، واقعی یا مورد نظر است. خال کوبی شیر با پوزخند همانطور که ممکن است تصور شود شیر با پوزخند به معنای پرخاشگری نیست. برعکس ، شیر با پوزخند ، نماد یک حالت آرام یک فرد تا لحظه عصبانیت است. سپس کل جوهر حیوان می تواند آزاد شود.پوزخند شیر همچنین به معنای جنگ برای عدالت ، حمایت از ضعیفان و عدم تسلیم در برابر سرنوشت و مردم است.کسی که چنین خال کوبی می کند می داند که همه یک طرف تاریک دارند ، اما فقط آن را در شرایط شدید نشان می دهد. خال کوبی شیر روی بازو ، شانه اغلب ، خال کوبی شیر بر روی شانه یا بازو اعمال می شود. این نمادین است ، زیرا دستها همیشه با قدرت همراه بوده اند و این کیفیت اصلی پادشاه جانوران است.خال کوبی شیر روی شانه ارگانیک و شیک به نظر می رسد. این همیشه قدرت و اعتماد صاحب خود ، ویژگی های رهبری ، اقتدار و محافظه کاری او را نشان می دهد. شیر روی بازو از میل به داشتن همه خصوصیات شیر ​​است. معمولاً چنین خال کوبی توسط کسانی که فاقد شهامت و خصوصیات رهبری هستند ، بر روی دست اعمال می شود. خال کوبی شیر هر کجا واقع شود ، همیشه نمایانگر قدرت شخصی ، آزادی روح و ایمان به خود است. خال کوبی شیر در نمادگرایی زندان ، شیر به معنای قدرت بی قید و شرط است. اقتدار ، رهبری و احترام معنای چنین خال کوبی در دنیای زندان است. اگر طرح شیر با کتاب همراه باشد ، این نمادی از این واقعیت است که یک شخص با خرد متمایز می شود و قدرت را تجسم می بخشد.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی خالکوبی اشک و معنی تتو اشک یکی از مشهورترین خالکوبی معنی دار در خالکوبی های زندان ، معنای قطره از نظر جغرافیایی متفاوت است. در بعضی از نقاط ، خال کوبی می تواند به معنای مجازات طولانی مدت زندان باشد ، در حالی که در برخی دیگر به معنای قتل فرد صاحب آن است. اگر قطره فقط یک طرح کلی باشد ، می تواند نمادی از یک قتل باشد. این همچنین می تواند به این معنی باشد که یکی از دوستان زندانی کشته شده و آنها به دنبال انتقام گیری هستند. قطره اخیراً توسط رپرها و افراد مشهور تاتو شده است ، اما هنوز هم جز تاتوهای اساسی در زندان ها است. کسانی که در پشت میله های جدید با خالکوبی اشک تازه وارد هستند ، سریعا دشمنان زیادی پیدا خواهند کرد.

۱۴۰۰/۳/۱۳تتو تاج تتو تاج 5 دندانه نماد پادشاهان لاتین است که یکی از بزرگترین باندهای اسپانیایی تبار در ایالات متحده است . تاج غالباً با حروف ALKN همراه است که مخفف Almighty Latin Kings Nation است. این پنج امتیاز به دلیل وابستگی پادشاهان لاتین به باند People Nation است که با شماره 5 نشان داده می شود ،است. پادشاهان لاتین حضوری عظیم در زندان و خارج از زندان دارند و ریشه آنها به دهه 1940 برمی گردد. سایر جزئیات تاج ، مانند رنگهای جواهرات موجود در نقاط ، می تواند در معنی تتو ها معنای پنهان دیگری داشته باشد.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو تاج تاتو تاج تصویری نسبتاً نادر است و این نوع خالکوبی تاج را معمولاً افرادی انتخاب می کنند که مشتاق گفتن قدرت به دنیا هستند. جنسیت صاحب خالکوبی تاج در این مورد مهم نیست: طرح های خال کوبی تاج را هم مردان قدرتمند و هم زنان بلند پرواز که برای داشتن قدرت تلاش می کنند انتخاب می کنند.

۱۴۰۰/۳/۱۳ یک خالکوبی تاج سبک و کارتونی در اندازه کوچک به معنای "نماد قدرت" نیست ، بلکه نشان می دهد که صاحب آن احساس یک شاهزاده خانم را دارد و منتظر یک شاهزاده واقعی بر روی اسب سفید است.

۱۴۰۰/۳/۱۳در قرون وسطی ، فقط پادشاهان حق تاتو تاج را داشتند. در انگلیس ، طرفداران قدرت شاه شروع به انجام خالکوبی کردند که یک تاج را به تصویر می کشد.

۱۴۰۰/۳/۱۳خالکوبی معنی دار تاج روی قلب ؟ اگر تاج روی قلب به تصویر کشیده شده باشد معنی تتو تاج چیست؟

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو تاج روی قلب اگر تاج روی قلب به تصویر کشیده شده باشد ، پس نماد خوش شانسی است. در طرح های خالکوبی ساخته شده به سبک سلتیک ، یک زینت وجود دارد: یک قلب و یک تاج ، محصور در بازوها. این ترکیب چنین معنی دارد: دستان واقعی ، دوستی صادقانه ، قلب نشان دهنده عشق خالص ، و تاج نشان دهنده ثبات است.

۱۴۰۰/۳/۱۳تاتو تاج با سه دندانه نوک تیز نمادی از این واقعیت است که امید ، ایمان و عشق برای یک شخص قابل توجه است.

۱۴۰۰/۳/۱۳ معنی تتو تاج با سنگ های قیمتی چیست؟

۱۴۰۰/۳/۱۳خالکوبی معنی دار تتو تاج با سنگ های قیمتی طرحی از تتو تاج با سنگ های قیمتی نماد جستجوی معنای زندگی است (صلیب با سنگ های قیمتی دقیقاً به همان معنی است). در عین حال ، هیچ معنی خاص در سنگهای قیمتی وجود ندارد که خالکوبی تاج را تزئین کند.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو تاج روی بازو بصورت کلی چه معنایی داره؟

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو ها غالباً ، یک تتو تاج روی بازو قرار می گیرد - در این حالت این نشان دهنده قدرت است که فرد در دستان خود دارد.خالکوبی که یک تاج را نشان می دهد برای خال کوبی نمایندگان جهان جنایتکار معمول است. و در این مورد ، به مقام بالای یک شخص در نردبان سلسله مراتبی جهان جنایت گواهی می دهد. اغلب ، تتو تاج با کتیبه ای به خط لاتین ترکیب می شود که معنای خاصی برای صاحب آن دارد. در بیشتر موارد ، کتیبه در زیر تصویر تاج ساخته می شود ، اما ، البته ، هیچ قانون سختی در این زمینه وجود ندارد. در برخی از ادیان و فرهنگ ها ، معنای خال کوبی تاج به شرح زیر است - این نمادی از الوهیت است. تاج نورانی نماد اصل الهی است. فرهنگ آمریکای لاتین این ترکیب را ارائه می دهد: تصویر تاج ، و در زیر آن نام یکی از عزیزان قرار دارد. در شرق ، یک لاک پشت با تاج روی سر خود نمادی از طول عمر و قدرت است. برای فرهنگ شرقی ، تصویر تتو به شکل تاج بسیار نادر است.

۱۴۰۰/۳/۱۳ لطفا درباره معنی تاتو مثلث این خالکوبی معنی دارکمی بیشتر توضیح دهید

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تاتو مثلث پیروان آیین بودا شعله ای خالص و روشن از مثلث می بینند ، مسیحیان - تثلیث مقدس ، مصری ها - سه گانه. مثلث باستانی ترین نماد موجود است. اعتقاد بر این است که سه خط بهم پیوسته یکی از اولین نقاشی های معنی دار شخص اول است. امروز ، یک خالکوبی با تصویر یک مثلث معانی بسیاری دارد.معنی تتو ها بر روی بدن یک خانم جوان ، چنین الگویی نشان دهنده سه دوره زندگی است: نوجوانی ، بلوغ و پیری . معنی تتو ها ، مثلث برای یک مرد معنای دیگری دارد ، که همچنین سه مولفه را ترکیب می کند: قدرت جسمی و روحی ، خرد و زیبایی. غالباً ، تازه عروس ها تصویری با تاتو مثلث انتخاب می کنند. در این حالت ، از نظر افلاطون ، این نمادی از یک خانواده قوی است. به نظر می رسد جوانان پیوندها را با یک موضوع نمادین دیگر مهر می کنند. شخصی متمایل به استدلال فلسفی ، اغلب در مثلث نمادی از وحدت ذهن ، بدن و روح جاویدان ، یا چرخه ماهیت زندگی زمینی می بیند . اگر تاتو مثلث را از این منظر در نظر بگیریم ، پس برای همه کسانی که خود را شخصیتی هماهنگ و رشد یافته و جاافتاده می دانند بسیار مناسب است. اشکال مختلف مثلث زیادی وجود دارد. گوشه های پایه را می توان کم یا زیاد کرد. در بعضی از تصاویر ، به نظر می رسد که قسمت بالای آن کشیده است ، در برخی دیگر کمی صاف است. با این حال ، با توجه به اینکه توضیح معنی تاتو مثلث در این مورد مسئله ساز است ، این تغییرات به ندرت به تصویر کشیده می شوند. اما مثلث متقارن بسیار محبوب است. گاهی اوقات او را بالا به پایین نشان می دهند. این یک گزینه برای زنان است ، زیرا دارای بار معنایی جنسی است - طبق اعتقاد سرخپوستان مایا ، قسمت فوقانی شبیه "مثلث" در قسمت تحتانی شکم ، جایی که اندام تناسلی زنان است ، می باشد. یک مثلث درون یک مربع دو تقابل (مادی و معنوی ، زمینی و آسمانی) است که ، با این وجود ، به طور هماهنگ با یکدیگر ترکیب می شوند. در فرهنگ مدرن و خال کوبی به شکل سه مثلث متصل وجود دارد. این به معنای سلامتی و روحیه قوی است. گاهی اوقات مثلث به صورت رنگی به تصویر کشیده می شود و به عنوان "نماد شخصی" یک شخص در نظر گرفته می شود. تتو مثلث را کجا قرار دهید تاتو مثلث ، به عنوان یک قاعده ، فضای زیادی را در بدن اشغال نمی کند. دختران ترجیح می دهند خال کوبی را روی بازوها یا پشت بین تیغه های شانه تاتو کنند ، که به نظر زنانه و مرموز است. مردان این الگوی تاتو مثلث را روی دستان خود ، یا بازوها قرار می دهند.

۱۴۰۰/۳/۱۳کاربر گرامی "وحید "توضیح جامع و کاملی بود فقط معنی تاتو انواع مثلث و معانی آنها را کم داشت. هر شخصی که دوره هندسه مدرسه را به اتمام رسانده باشد ، مطمئناً می داند كه مثلث ها از انواع مختلفی برخوردار هستند (متساوی الاضلاع ، متساوی الساقین و مثلث قائم الزاویه). برای تاتو، مردم اغلب از مثلث متساوی الساقین استفاده می کنند. با مراجعه به اساطیر یونان ، یک مثلث متساوی الساقین که راس آن به سمت بالا کشیده شده است ، به معنای اصل مذکر یا همانطور که در نظر گرفته می شود در این حالت مثلث با باروری ، زنانگی و خرد همراه است. غیرمعمول نیست مواردی که شکل هندسی دیگری در داخل یک مثلث به تصویر کشیده شده است ، یا برعکس ، یک مثلث در داخل چیزی قرار دارد. یک مثلث متساوی الاضلاع با یک چشم در داخل به معنای "چشم همه بین" است ، اضلاع شکل نمایانگر نماد فکر ، آزادی و برابری است.تاتو مثلث متساوی الاضلاع به مضامین مذهبی کشیده می شود.یک دایره با یک مثلث در عمق ، عالی ترین ذهن الهی را نشان می دهد.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تاتو بال در پشت برای یک شخص به معنای تعالی در سراسر جهان است ، با مشکلات و پوچ بودن آن ، یا یک تمایل غیرقابل فشار حداقل از نظر ظاهری شبیه پیام آوران فرشتگان بالدار است . تاتو بال فرشته ، به عنوان یک قاعده ، بزرگ و گسترده هستند ، آنها به معنای بی گناهی و سادگی کودکانه ، قدرت معنوی بالا و خلوص هستند. برای دختران ، چنین تاتو بال فرشته می تواند به نمادی از زیبایی الهی ، مصونیت ناپذیری و خلوص تصویر زن تبدیل شود. و برای یک مرد - راهی برای برجسته شدن در میان جمعیت و نشانه ای از مهربانی معنوی.

۱۴۰۰/۳/۱۴خالکوبی معنی دار ایرانی: شما می توانید یک طرح ساده خالکوبی معنی دار ایرانی بسازید که معانی زیادی داشته باشد . بعضی از افراد طرح های ساده و غیر از طرح های رنگارنگ یا سایر طرح هایی را که بسیاری از عناصر را دارند و ممکن است عجیب به نظر برسند ، دوست ندارند. علاوه بر این ، روند تاتو همه چیز در مورد مینیمالیسم و ​​کمی کوچک نگه داشتن آن است. اگر به دنبال ریزه کاری هستید ، این طرح خال کوبی ایرانی به بهترین شکل در انگشت ظاهر می شود. خال کوبی های کوچک قرار گرفتن روی انگشتان بسیار شیک است و همچنین بسیار شیک به نظر می رسند. رنگ ها قطعاً الگوها را افزایش می دهند اما شما همچنین می توانید به یک خالکوبی معنی دار ایرانی با جوهر سیاه با یک اثر سایه یا فقط طرح کلی بروید. این خالکوبی بهتر است روی دست یا فضای کوچکی مانند گردن ، گوش ها ، کف دست و غیره تاتو شود این خال کوبی خط فارسی وقتی در اندازه های کوچک رنگ شود ، شگفت انگیز به نظر می رسد. این خال کوبی تقریباً در هر رنگ پوست خوب به نظر می رسد. با این حال ، اگر تصمیم دارید برخی از رنگ ها را به آن اضافه کنید ، مطمئن شوید که رنگ هایی را انتخاب می کنید که مناسب ترین رنگ با پوست شما باشد.جمله "این نیز بگذرد" "گفتار نیک کردار نیک و پندار نیک" "عشق" و کلمه "هیچ" از معروف ترین طرح ساده خالکوبی معنی دار ایرانی است.

۱۴۰۰/۴/۱۶ در حال حاضر ، بسیاری از مردم خال کوبی می کنند تا بدن خود را با الگویی خارق العاده تزئین کنند. و فقط بخش خاصی از افراد با دقت کافی انتخاب تاتو را انجام می دهند. و معلمان تاتو می گویند این دقیقاً همان کاری است که باید انجام شود. به هر حال ، برخی از خال کوبی ها می توانند سرنوشت ساز باشند. علاوه بر این ، توصیه می شود تاریخ نماد را از زوایای مختلف مطالعه کنید تا به وضعیت ناخوشایندی نرسید. بنابراین ، در خال کوبی دلقک ، هیچ کس چیز وحشتناکی را نمی بیند. با این حال ، اگر فردی با چنین خال کوبی به استرالیا برود ، در این صورت ممکن است مشکلاتی داشته باشد. واقعیت این است که در این کشور چنین طرحی برای اجساد کسانی که در مرگ یک افسر پلیس نقش داشته اند اعمال می شود.

۱۴۰۰/۴/۱۶تاتو سیم خاردار ............. از سیم خاردارها معمولاً در طرح های تاتو نیز استفاده می شود. با این حال ، تاتو سیم خاردار در زبان عامیانه زندان به معنی زندان است. علاوه بر این ، گره های بیشتری روی آن وجود دارد ، حامل آن بیشتر در زندان بوده است. و معنای چنین خال کوبی در سراسر جهان حدس زده می شود. بنابراین ، هنگام استفاده از این عنصر مراقب باشید.

۱۴۰۰/۴/۱۶ اگر از طرفداران خالکوبی معنی دار با پوزخند حیوان هستید ، لازم به یادآوری است که در دنیای جنایت چنین خال کوبی به معنای شجاعت و شهامت نیست ، بلکه یک فرد آماده است تا بدون کوچکترین پشیمانی هر کسی را بکشد.

۱۴۰۰/۴/۱۶تاتو اژدها همانطور که در شرق می گویند ، بسیاری آن را نماد خوش شانسی می دانند. برای اروپایی ها ، اژدها نمادی از پرخاشگری ، عصبانیت و نیروهای موذی است. اژدهایی با پنج پا اصلاً نماد یک زندگی کوتاه است.

۱۴۰۰/۴/۱۶تاتو نفرتیتی اگر کسی در مورد این موضوع روشن نیست ، لازم به ذکر است که نفرتیتی ملکه مصر است. با وجود زیبایی ، تاتو نفرتیتی بسیار نامطلوب است. ملاحظه می شود که ملکه مشکلات سلامتی ، عقب نشینی و مشکلات مالی به همراه دارد. به طور کلی ، خال کوبی و لوازم جانبی با تصویر نفرتیتی باید کنار گذاشته شود.

۱۴۰۰/۴/۱۶خالکوبی معنی دار کفشدوزک صلح ، خورشید و عشق همان چیزی است که کفشدوزک نماد آن است. با این حال ، با قضاوت در مورد افسانه در مورد همسر بی وفا زئوس ، که به شکل حشره وجود داشته است ، یک تتو مینیمال با معنی کفشدوزک می تواند خیانت و عدم اطمینان را به زندگی شما وارد کند.

۱۴۰۰/۴/۱۶ تاتو گل رز گل رز یک گزینه خال کوبی نسبتاً رایج است. اما ارزش توجه به رنگ خالکوبی را دارد. گل رز آبی یا سیاه نمادی از غم و اندوه است ، بنابراین به دنبال قرمز سنتی بروید.

۱۴۰۰/۴/۱۶ تاتو پرتره سلبریتی مرده به طور کلی ، تتو که شخص متوفی را به تصویر می کشد ایده بدی است و به وضوح مشکلات را به خود جلب می کند. مطالعات در ایالات متحده نشان داده است که افرادی که چنین خالکوبی دارند بسیار نادر پس از پذیرش در مراقبت های ویژه زنده می مانند. فقط 19 نفر در هر 100 نفر وجود دارد. بیشتر آنها ستایشگران بزرگ مایکل جکسون (M. Jackson ) مرلین مونرو ( M. Monroe )بودند که آنها پرتره های سلبریتی مرده را بر روی بدن خود تتو می کردند.

۱۴۰۰/۴/۱۷ تاتو پرتره سلبریتی مرده به طور کلی ، تتو که شخص متوفی را به تصویر می کشد ایده بدی است و به وضوح مشکلات را به خود جلب می کند. مطالعات در ایالات متحده نشان داده است که افرادی که چنین خالکوبی دارند بسیار نادر پس از پذیرش در مراقبت های ویژه زنده می مانند. فقط 19 نفر در هر 100 نفر وجود دارد. بیشتر آنها ستایشگران بزرگ مایکل جکسون (M. Jackson ) مرلین مونرو ( M. Monroe )بودند که آنها پرتره های سلبریتی مرده را بر روی بدن خود تتو می کردند.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو چرخ روزگار ثروت شانس است! به نظر می رسد چه مشکلاتی می تواند به همراه داشته باشد؟ با این حال ، معنی تاتو چرخ روزگار کاملاً فلسفی است. تتو چرخ بخت می تواند در جهات مختلف حرکت کند ، بنابراین هر لحظه ممکن است مشکلی پیش بیاید که بر خلاف خواسته شما است.

۱۴۰۰/۴/۱۷ تاتو جغد ما به این واقعیت عادت کرده ایم که جغد نمادی از دانش و خرد است. یک نقطه ضعف نیز در آن وجود دارد. علاوه بر خواص مثبت ، با زندگی پس از مرگ و جادوی سیاه ارتباط دارد. این مطمئناً هیچ چیز خوبی برای صاحب الگوی منحصر به فرد نخواهد داشت.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو زنبور پیش از این ، زنبورها به همراه زنبورهای عسل خدایی می شدند. مدتهاست که آنها حشرات سخت کوش و کوشا محسوب می شوند. امروز ، زنبورها خودخواهی و همچنین پرخاشگری را تجسم می بخشد. آیا چنین خال کوبی ای را برای خود می خواهید؟

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو آینه آینه توانایی انعکاس شگفت انگیزترین چیزها را دارد. این انرژی های مختلف را برای سالها حفظ می کند. به نظر می رسد که معمول ترین چیز است ، اما یک آینه می تواند خوب و بد را در زندگی شما جذب کند.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو عدد 13 این عدد را بدشانس می دانند. با این حال ، همه آن را جدی نمی گیرند. در زندگی ، وقتی عدد 13 به شخص آسیب برساند ، می توانید داستان های زیادی پیدا کنید. درست است یا نه ، گفتن آن غیرممکن است ، اما تعداد کمی هستند که جرات می کنند در تمام زندگی عدد 13 را تاتو کنند.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو هیروگلیف بعضی ها که به دنبال یک تتو مینیمال با معنی هستند ، هیروگلیف را روی بدن خود تتو می کنند بعضی ها ، بدون اینکه معنی آنها را بدانند ، تتو می کنند . این بسیار مهم است ، زیرا معنی می تواند کاملاً متفاوت باشد. هر خال کوبی بازتاب واقعیتی است. شما باید مراقب باشید ، در غیر این صورت فرصتی برای جذب مشکلات بزرگ در زندگی شما بوجود می آید.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تاتو وجود تتو تاج بر روی گردن را می توان امتیاز افراد "خون آبی" دانست. استفاده از نماد تا حد ممکن و نزدیک به سر ، از برتری وضعیت حکایت دارد. فردی با چنین خال کوبی از عزت نفس بالایی برخوردار است.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو تاج روی بازو نماد "قدرت در دستان من" است و معمولاً نوعی یادآوری است که "شما خودتان قدرت تصمیم گیری دارید". انتخاب بازو یا مچ برای یک نماد مشخص به این معنی است که شخصی تتو کرده است همه چیز را "تحت کنترل" دارد.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو تتو تاج در پشت ، واقع در هر قسمت از آن ، نماد قدرت واقعی صاحب آن است. تتو تاج نشان داده شده بر روی انگشت ، شخصی را نشان می دهد که به راحتی تصمیم می گیرد و قادر است آزادانه همه چیز را در اختیار داشته باشد و نگه دارد. وجود یک تتو تاج روی پا فقط می تواند به معنای جاه طلبی های یک فرد و آغاز او در مسیر رسیدن به قدرت باشد. موقعیت تتو تاج روی سینه (بالای قلب) نماد خوش شانسی است.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تاتو ، معنی تاتو مثلث فوق العاده متنوع است. آنها می توانند جنبه های مختلف زندگی و ایمان را نشان دهند. برخی از محبوب ترین مقادیر عبارتند از گذشته، حال و آینده ذهن ، بدن و روح* ایجاد ، حفظ و تخریب* مادر ، پدر و فرزند*

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو معنی تاتو مثلث وارونه با گل رز نمادی از زیبایی زنانه است. گل صد تومانی درون شکل نشان دهنده ثروت ، افتخار ، عاشقانه و شکوفایی است. برخی افراد آن را به عنوان نمادی از خوش شانسی و یک ازدواج سعادتمندانه تتو می کنند.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو معنی تاتو دو مثلث به هم پیوسته می توانند نماد بشریت باشند. فراتر از آن ، شکل اغلب نشان دهنده خلاقیت ، سادگی و هماهنگی است. مثلث ها از قدیمی ترین نمادهای جهان هستند و می توانند معانی مختلفی در رابطه با سه گانه بودن و یکسان سازی داشته باشند.

۱۴۰۰/۴/۳۱ مفهوم طرح های تتو معنی تاتو در تاتو مثلث ، نه تنها محتوای طراحی مهم است ، بلکه جهت شکل هندسی نیز مهم است. اگر نوک مثلث به سمت بالا باشد ، این می تواند به این معنی باشد: خورشید فعالیت حرکت به سمت بالا شجاعت یا مرد پدر یک مثلث معکوس نشان می دهد: ماه زنانه یا دخترانه مادر انفعال حرکت رو به پایین

۱۴۰۰/۵/۱معنی تتو ها ............در علم اعداد ، عدد سه یک نماد عرفانی قدرتمند است. یکی قدرت ، دو کشف است و سه حکمت حاصل از هم آمیختگی دو مورد قدرت و کشف . عدد 3 در مثلث می تواند این معنی را برجسته کند. یکی دیگر از گزینه های رایج در معنی تاتو مثلث ، مثلث پنروز است که رقمی است که نمی تواند در واقعیت مجسم شود. مثلث پنروز به شکل سه بلوک به هم متصل شده است که از زاویه راست به یکدیگر متصل شده اند. این نماد رمز و راز و اصالت صاحب آن است ، و همچنین نشان دهنده نبوغ و هوشمندی است.

۱۴۰۰/۶/۱۸روح چیزی است که شخص را مشخص می کند. در بسیاری از ادیان ، فرهنگ ها و نظریه های فلسفی ، بدن فقط یک شکل است و آگاهی ، احساسات و عواطف چیزی را تعیین می کنند که وزن و نامرئی دارد ، یعنی روح انسان. این کلمه را می توان به طرق مختلف تفسیر کرد و هرکسی خودش تصمیم می گیرد که آیا او را در چنین پدیده ای باور کند یا نه. با این حال ، امروزه ملاقات با شخصی که با وجود روح استدلال می کند دشوار است. اما اینکه چگونه از نظر بصری به نظر می رسد ، در حال حاضر یک امر تخیلی است. هر کس کلمه "روح" را با چیزی مخصوص خود مرتبط می کند. بنابراین ، اگر ایده ای در مورد خال کوبی با معنای روح به ذهن شما خطور می کند ، می توانید تصویری را انتخاب کنید که شخصاً تداعی های لازم را در شما برانگیزد.

۱۴۰۰/۶/۱۸چندین نماد به طور کلی پذیرفته شده وجود دارد که به معنای روح تفسیر می شوند. اول از همه ، روح اغلب در قالب یک روح ، یک شبح نمایش داده می شود. بنابراین در یک خال کوبی ، می توان آن را به عنوان یک شبح به شکل که شما آن را برای خود تصور می کنید ، به تصویر کشید. این می تواند فقط یک شبح به رنگ خاکستری باشد ، یا هر رنگ دیگری که شخصاً روح خود را با آن مرتبط می کنید. چنین نقاشی در نوعی رنگ پاستل بسیار اصلی به نظر می رسد ، که عاشقانه و فضای دلپذیری را به تصویر می بخشد.

۱۴۰۰/۶/۱۸بالها و همه موجودات زنده که می توانند پرواز کنند اغلب با روح همراه هستند. البته ، اغلب - پرندگان. پرنده در خالکوبی نمادی از روح است ، به عنوان چیزی سبک ، بی وزن ، خالص و بلند. همچنین می توانید بالها را به طور جداگانه بر روی پوست بمالید که معنای یکسانی خواهد داشت. محبوب ترین خالکوبی بال بزرگ در پشت است.

۱۴۰۰/۶/۱۸در درک اکثر مردم ، روح چیزی پاک و مهربان است ، مانند یک کودک. بنابراین ، تصویر یک کودک بی گناه همچنین نمادی از روح است و به تصویر سایه مثبت تری می بخشد. به نوبه خود ، شبح فردی که در خالکوبی مدیتیشن می کند جدی تر به نظر می رسد. به هر حال ، مدیتیشن یک فرایند ارتقاء در سطح معنوی است و به نوبه خود ، نماد روح و حرکت آن به سمت توسعه است.

۱۴۰۰/۶/۱۸نماد دیگر مرتبط با روح ، پروانه است. از این گذشته ، تصور موجودی هوادارتر و بدون وزن دشوار است. خال کوبی با پروانه ، به معنای روح ، بهتر است روی قفسه سینه قرار گیرد ، سپس نه تنها بسیار نمادین ، ​​بلکه بسیار موثر نیز خواهد بود.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو وال و معنی تتو فیل چیه؟

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو نهنگ بر روی بدن در همه زمان ها در مردمان مختلف زمین تعابیر متفاوتی داشت. آنها همچنین دارای ویژگی های مشترک هستند. نهنگ برای مردم، به ویژه برای ملوانان، از زمان های قدیم یک هیولای وحشتناک بوده است، زیرا نهنگ ها می توانند کشتی ها را غرق کنند. مردم تمام قدرت لجام گسیخته طبیعت را با نهنگ ها بیان کردند. نهنگ نشان دهنده قدرت ، هم جسمی و هم احتمالاً روحی است.از زمان های قدیم، مردم نهنگ را به عنوان خدای دریا احترام می گذاشتند، به او احترام می گذاشتند و هنگام ملاقات با موجود اعماق دریا وحشت می کردند.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی بعدی تتو نهنگ که بر روی بدن قرار گرفته است چندان خوشحال کننده نیست، زیرا نهنگ می تواند نماد خودکشی باشد.یکی از اسرار طبیعت غیرقابل توضیح سالیانه از نظر علم، خودکشی دسته جمعی سالانه نهنگ ها در سواحل قاره های مختلف است.برخی از زنان در تتو نهنگ نمادی عاشقانه می یابند.همچنین زوج های عاشق گاهی نهنگ ها را به نشانه عشق بی پایان تتو می کنند.در نیوزیلند، مردم چنین خالکوبی را برای سوگند عشق و وفاداری ابدی ارج می نهند.

۱۴۰۱/۱/۲۷طبق روایات کتاب مقدس، یونس پیامبر، پسر آمفاریا، توسط نهنگی بلعیده شد و سه روز بعد توسط او دوباره برگشت.به همین دلیل تاتو (خالکوبی) با تصویر نهنگ نیز به معنای تولد دوباره و زندگی ابدی است از این رو در بسیاری از ملل معنی تتو وال به معنای سوگند ابدی است.مردان تصویر یک نهنگ را روی بدن خود تتو می کنند زیرا نهنگ قدرت را نشان می دهد ، به این معنی - قدرت ، استواری ، قدرت باورنکردنی که فقط در او وجود دارد. همه ساکنان دریا از نهنگ ها می ترسند.این یک واقعیت شگفت انگیز است، زیرا خود نهنگ ها از پلانکتون های کوچک تغذیه می کنند. معلوم می شود که نهنگ برای مردان نمادی از قدرت و استقامت و استواری است.

۱۴۰۱/۱/۲۷در دنیای مدرن، به ویژه در اروپا، بنا به دلایلی، برخی عقاید نادرست در مورد فیل معنی تتو فیل .......به عنوان یک حیوان دست و پا چلفتی، سنگین و ضعیف شکل گرفته است. حتی تا حدودی می توان تصویر یک فیل را با معنای خالکوبی لاک پشت برابر دانست. اما اگر در این موضوع عمیق شوید، به فیل ها، از طرف مردمی که در کنار آنها زندگی می کنند نگاه کنید، کاملاً برعکس آن مشخص می شود. همانطور که افسانه معروف هندو می گوید، فیل ها نیز زمانی مانند پرندگان پرواز می کردند، اما سپس توسط یک گوشه نشین پیر مورد نفرین قرار گرفتند و به همین دلیل آنها هدیه شگفت انگیز خود، پرواز را از دست دادند. بنابراین، عجیب نیست که خالکوبی با تصاویر یک فیل بسیار کمتر از کشورهای آسیای مرکزی و البته در میان مردمان قاره آفریقا یافت می شود. فیل نماد صلح و دوستی، نماد طول عمر و خرد، فداکاری و قدرت درونی است. در بسیاری از کشورهای آفریقایی، فیل قوی ترین، بنابراین مورد احترام ترین حیوان در نظر گرفته می شود، و همچنین در هند و چین، فیل نماد قدرت برتر است. دین بودایی خواص ثبات و دانش معنوی را به فیل نسبت می دهد.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل .....به طور کلی، فیل یک نماد مهربان، مثبت، اما در عین حال بسیار جدی است، بنابراین قبل از انجام چنین خالکوبی بهتر است در مورد آن فکر کنید، زیرا اغلب اسطوره ها و افسانه ها فیل را با خدایان مرتبط می کنند و آن را یک حیوان مقدس می نامند.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل .....اروپاییان در قرون وسطی فیل را نماد عفت و عشق نیز می دانستند، زیرا برای مدت طولانی فکر می کردند که فیل ها در دوران بارداری ماده که حدود یک سال و نیم طول می کشد از تماس جنسی خودداری می کنند. در امپراتوری روم، فیل را نشانه پیروزی و خرد می‌دانستند؛ بعدها، پس از فروپاشی امپراتوری، فیل به نماد پیروزی بر شر در مسیحیت تبدیل شد؛ در این زمینه، اغلب در حال زیر پا گذاشتن مار به تصویر کشیده شد.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل........خال کوبی یک فیل سفید را باید به عنوان نادرترین به طور جداگانه مشخص کرد، زیرا این فیل به ویژه در نیمی از آسیا مورد احترام است: کامبوج، برمه، تایلند و سایر کشورهای بودایی. در آنجا نماد شادی و معنویت است و طول عمر و باروری را به ارمغان می آورد.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل.......اما فیل همچنان مورد احترام ترین در هند است، جایی که فیل ها نه تنها برای پادشاهان و اشراف، بلکه برای خدایان نیز نجیب هستند. بنابراین خدای رعد و برق و باران ایندرا همیشه بر روی فیل تصویر می شود، خدای گانشا نیز ، سر فیل دارد و حامی ادبیات خرد و شادی زمینی است، خدای گانشا با سر فیل همچنین تصویری از رام کردن احساسات به حساب می آید، زیرا بدن را رهبری می کند.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل......فیل نمادی از قدرت و بصیرت است، به خوبی برای افراد با اراده و اعتماد به نفس مناسب است، همچنین می تواند در به دست آوردن ویژگی های لازم برای یک حاکم یا رئیس کمک کند: احتیاط، هوش، وقار و فروتنی. فیل توسط فرهنگ هایی مانند مصری و یونانی فراموش نشده است. در هر صورت، معنای خال کوبی فیل غیر معمول و جالب است، این خال کوبی حکمت هزاره ها را ترکیب می کند، بنابراین بسیار قوی و شایسته است.

۱۴۰۱/۱۰/۲۸معنی تتو اشک ..... تتو گاد ............ معنی تاتو اشک .... معنی تاتو سه نقطه ......... معنی تاتو 1994 ......معنی تاتو اشک زیر چشم ........ معنی تتو سه نقطه......... تاتو گاد ایز دد ......... معنی تتو۳۱۳ .......... معنی تتو ها .......... کاکولد .......... تتو پرنده کوکو معنی تاتو 1996 ........ تتو اشک ........ ...... معنی تاتو 4:20 تتو های ممنوعه ....... ....... معنی خالکوبی 1994 ......تاتو های ممنوعه ........ .... معنی تتو 1994 تاتو اشک ........ .... معنی تاتو 1998 چیست .... معنی تاتو دو خط موازی روی دست ........ معنی تتو های لیل پیپ معنی تتو؛ و معنی انواع تتو همه در مقاله بالا

۱۴۰۲/۶/۱۱معنی تتو۳۱۳ ...................... تعداد پیامبران مرسل، تعداد یاران پیامبر(ص) در جنگ بدر، تعداد یاران خاص امام زمان(عج) و ... همگی 313 نفر می‌باشند. در میان مسلمانان شیعه عدد 313 بیانگر ظهور امام زمان (عج) است، این آخرین امام شیعیان است که از دیدگان پنهان شده و ظهور می کند و 313 رزمنده خداترس خواهد داشت که در جنگ با کفار غیر مؤمن می جنگند .

۱۴۰۲/۶/۱۵تاتو یاکوزا : مافیای ژاپنی یاکوزا یک دنیای کامل از نمادها است که می توان آن را به خرده فرهنگ های واقعی ژاپن نسبت داد. تتو یاکوزا در مردان از شجاعت آنها صحبت می کرد و هر کسی را که آنها را می دید را در ترس نگه می داشت - مردم عادی که به مافیا تعلق نداشتند حق نداشتند آنها را روی بدن خود تتو کنند .

۱۴۰۲/۶/۱۵خالکوبی یاکوزا، معنی و میراث فرهنگی ژاپن همانطور که می دانید در شرق هیچ چیز بیهوده اتفاق نمی افتد: فرهنگ این منطقه از نظر نمادگرایی غنی است و ژاپن نیز از این قاعده مستثنی نیست. از قدیم الایام به هر نماد و تصویری معنای خاصی داده شده است و به مرور زمان به فرهنگ خالکوبی منتقل شده است. تاتو یاکوزا متفاوت بود. برخی از آنها Konjou" 根性 (ترجمه شده از ژاپنی به عنوان "قدرت روح" و "gaman" 我慢 (ترجمه شده به عنوان "صبر") نامیده می شد. این اتفاق از نظر تاریخی رخ داده است، زیرا استاد irezumi و کارفرمایش باید استقامت و صبر سرباز را آزمایش می کردند. بنابراین، الگوهای رنگی مختلفی بر روی بدن فرد تازه وارد تتو می شد که مطابق با نوع فعالیت او بود - از این روند، به مرور زمان، یک آیین واقعی ایجاد شد. نقاشی های ایرزومی هر از گاهی در تاریخ انجام می شود. تتو یاکوزا روی بدن اعضای گروه یاکوزا در طول زندگی ، اگرچه این اعضا بسیار خالکوبی می کردند اما ، برای زنان و همسرانشان نیز خالکوبی می شد - هم برای زیبایی و هم به عنوان یک علامت خاص که نشان می داد این زن به خانواده مافیایی تعلق دارد.

۱۴۰۲/۷/۲۰سلام من تاتو داس و چکش و ستاره دارم روی دستم و میخوام مهاجرت کنم میخواستم بدونم تو روسیه و ژاپن با این تاتو به چه صورت برخورد میشه؟

۱۴۰۲/۷/۲۸سلام .روسیه این نماد رو از پرچم شون در 25 دسامبر 1991، با سه رنگ روسیه جایگزین کرد. نمادهای کمونیستی "داس و چکش" در تعدادی از کشورهای بلوک شوروی سابق ممنوع است : لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، جمهوری چک، گرجستان و اوکراین. با این حال، در عمل ممنوعیت همیشه اجرا نمی شود. در لهستان، استفاده و نمایش نمادها مستلزم مسئولیت کیفری است. در مورد ژاپن اطلاع ندارم.

۱۴۰۲/۹/۲معنی تاتو دو خط موازی روی دست .......... معنی تاتو دو خط موازی بسته به اینکه توسط شخصی که آن را روی بدن خود تتو می کند تفسیر می شود ومی تواند معانی مختلفی داشته باشد. معنی تاتو دو خط موازی روی دست می تواند به عنوان نماد تعادل و هماهنگی در زندگی باشد.تاتو دو خط موازی روی بدن می توانند اهمیت حفظ تعادل بین جنبه های مختلف زندگی مان را یادآور شوند - کار و استراحت، مراقبت از خود و دیگران، رشد جسمی و روحی.چنین تاتو می تواند یادآور پایداری باشد که برای رسیدن به شادی واقعی باید بتوانیم هماهنگی را در زندگی خود و دنیای اطراف خود پیدا کنیم. علاوه بر این، یک تاتو دو خط موازی می تواند معانی دیگری مرتبط با مفهوم دوگانگی و متضاد داشته باشد. این می تواند نمادی از حضور خیر و شر در جهان، در زندگی هر یک از ما باشد. این تتو می تواند به عنوان یادآوری اهمیت پذیرش هر دو جنبه روشن و تاریک شخصیت ما باشد و اینکه تنها شناخت و پذیرش کامل خود به ما امکان می دهد خود واقعی خود باشیم.

در ادامه بخوانید...

تاتو انگشت معنی ایده و 200 طرح

در

تاتو انگشت

تتو روی انگشت  تاتو حلقه دور انگشت


تاتو انگشت می تواند یکی از زیباترین و مختصرترین هنرهای بدن باشد که نماد و معنی را در یک بسته کوچک منتقل می کند. این که آیا تصویری ساده یا هنری پیچیده تر در مینیاتور انتخاب کرده اید ، با تاتو روی انگشت راهی فوق العاده برای انتقال احساسات ، اعتقادات و احساس زیبایی خود در جلوی چشم دارید.

 

طرح تاتو انگشت

چرا تتو انگشت اینقدر محبوب هستند؟ برای  تاتو روی انگشت چه جایی بهتر است به خودتان یادآوری کنید که هنگام برداشتن قلم یا قلم مو ، استفاده از صفحه کلید یا کار با ابزار برای شما مهم است؟ همانطور که دست خود را برای سلام دادن دراز می کنید ، بخشی از خود را نیز به اشتراک می گذارید. با استفاده از این تاتو ها می توانید اشتیاق ، حرفه ، علایق و هنری را که برای شما معنی دار است نشان دهید.

 

تاتو با انگشت یک روش بسیار صمیمی برای به اشتراک گذاشتن عمومی است و در بین افراد مشهور بسیار محبوب شده است. آنها می توانند نشانه های قبیله ای ساده ، جواهرات تاتو شده را برای تقویت حلقه های شما یا مینیاتورهای حیوان خانگی مورد علاقه شما باشند. آنها می توانند یادآور عزیزان از دست رفته باشند یا طبیعت را به شکل پر ، ستاره یا گل نشان دهند. بازنمایی کاری که دوست دارید انجام دهید چطور؟ نقاشی یک هنرمند ، یک توپ فوتبال ، نت موسیقی یا یک کتاب می تواند چیزهای زیادی در مورد شما بگوید.

 

تاتو انگشت

تاتو روی دست تاتو روی انگشت اشاره    تاتو روی انگشت با معنی

رایج ترین تاتو انگشت 

تاتو روی انگشت با معنی

هنگام انتخاب خال‌کوبی ، مهم است که معنی تصویر تاتو را در نظر بگیرید. برخی از اولین تاتو های جنگجویان سلتی بود. صلیب سلتیک امروزه محبوب است و ترکیبی از صلیب مسیحی و خورشید است . سایر تصاویر سلتی شامل پروانه ، نشان دهنده تغییر و تولد دوباره و گره های در هم تنیده است که نماد عشق بین دو نفر است.

تاتو جمجمه

یکی از محبوب ترین تصاویر تاتو انگشت است و همچنین یکی از تاتو های سوءتفاهم آمیز است. در ژاپن و مکزیک ، جمجمه نشان دهنده احترام و یاد عزیزان از دست رفته است. در فرهنگ گوتی ، انرژی و احساسات منفی دارد. برای برخی که جمجمه را تاتو می کنند ، نشان می دهد که بر بیماری جدی غلبه کرده یا از تصادف بهبود یافته اند.

 

تاتو لنگر

یک نماد بسیار اولیه مسیحی است و می تواند در دخمه های رومی یافت شود. لنگر راهی برای پوشاندن صلیب برای مسیحیان تحت تعقیب بود و امروزه به عنوان نمادی از مسیحیت در هنر تاتو مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از تاتو ها دارای معانی متعددی هستند. یک لنگر می تواند به طور متناوب نیروی دریایی  را نمایندگی کند و در بین سربازان و زنان محبوب است ، که نشان دهنده فداکاری و ارتباط با نیروی دریایی است.

 

تاتو بال فرشته

از شما محافظت می کند ، اما همچنین می تواند نمادی از عزیزان از دست رفته باشد. تاتو های پر می توانند به نماد فرشته در سطح عمیق تر مربوط شوند یا می توانند آزادی پرنده را نشان دهند.

 

حیوانات

حیوانات ، اعم از واقعی و افسانه ای ، جایگاه برجسته ای در هنر تاتو دارند. در هنرهای خال‌کوبی سنتی ژاپنی ، اژدها موجوداتی خیرخواه و سخاوتمند هستند که دلالت های مثبتی دارند. در فرهنگ های اروپایی ، اژدها یک نیروی مخرب است که نماد ثروت ، حرص و وحشیگری است. ببرها در بسیاری از فرهنگ های آسیایی قدرت و عزت را نشان می دهند اما به عنوان محافظ مردگان نیز شناخته می شوند.

سبک ، داستان زندگی یا علاقه شما هرچه باشد ، یک تاتو زیبا وجود دارد که منتظر تزئین انگشت شماست!

 

بهترین طرح تاتو انگشت را اینجا ببینید

تاتو انگشت

تاتو انگشت  طرح تاتو روی دست

تاتو انگشت ساده 

تاتو روی دست این یک الگوی طراحی بسیار اساسی است که در واقع بسیار محبوب است. بسیاری از افراد سادگی و ظاهر ساده طرح را دوست دارند. این تقریباً شبیه چیزهایی است که بومیان آمریکایی ترسیم می کنند ، و طرفداران مدرن تاتو این اشکال را بسیار جذاب می دانند.

این نمادهای کوچک: چشم ها ، مثلث ها ، تکه های پیتزا ، قلب ، امواج ، مثلث ها ، فلش ها - از نظر شادی ساده ای که در استفاده کننده ایجاد می کنند و همچنین واکنش های شگفت انگیزی که از طرف افرادی دریافت می کنند ، برای بسیاری از علاقه مندان به تاتو جذاب است. اونها رو ببین.

تاتو انگشت هلال ماه

هلال ماه یک طرح خالص و ساده و در عین حال زیبا برای تاتو انگشت است. این برای افرادی که دوست دارند تاتو هایی با موضوعات طبیعت در خود داشته باشند یا برای کسانی که شیفتگی خاصی از ماه دارند دوست دارند. این یک طراحی بسیار باحال است.

 

تاتو انگشت

تاتو روی دست ساده

تاتو انگشت فضایی

تاتو روی دست ساده : این طرح ها برای افرادی که از تصاویر فضایی لذت می برند فوق العاده است. می توانید یک کشتی موشکی یا سیاره زحل را برای نشان دادن به دوستان و عزیزان خود تهیه کنید. چه کسی از چنین موضوعی جذاب در هنر بدن خود لذت نمی برد؟

تاتو انگشت جغد

طرح تاتو روی دست  : این یک تاتو بسیار جالب است. جغد نماد مهمی برای بسیاری از مردم است. این جغد دارای طراحی بسیار سرد و زیبا می باشد. جغد نماد خرد ، امید ، نیکوکاری و پلی به جهان های دیگر و بسیاری چیزهای دیگر نیز هست. این یک تاتو بسیار جذاب است به دلیل همه معنای آغشته ای که از فرهنگ های مختلف دارد.

 

تاتو انگشت

تاتو روی انگشت دست

نمادهای قدیمی ایده تاتو انگشت

تاتو نمادگرایی باستانی از محبوبیت روزافزونی برخوردار است. چه چشم بینا باشد و چه انواع مختلف مثلث های نمادین ، ​​کارهای بسیار جالبی وجود دارد که می توانید با تمام نمادگرایی مذهبی و بت پرستی قدیمی انجام دهید. این تاتو ها بسیار زیبا هستند و بیانات فوق العاده ای در مورد شخصیت شما به عنوان یک فرد ارائه می دهند.

تاتو انگشت گرگ

تاتو روی انگشت دست

تاتو انگشت گرگ بسیار محبوب است. گرگها این روزها هستند و این یکی از زیباترین طرحهای تاتو حیوانات ما است. گرگ یک حیوان باشکوه است و فردی را وفادار و همچنین خشن ، مانند گرگ ، نشان می دهد. وقتی به دنبال طرح های تاتو انگشت هستید ، این طرح خوبی است که باید در نظر بگیرید.

 

تاتو انگشت

تتو رو انگشت

تاتو انگشت هواپیما

در میان تاتو های انگشت ، این یکی از جالب ترین است. این طرح تاتو انگشت بسیار مدرن و منحصر به فرد است ، شما تعداد زیادی از آنها را در خارج مشاهده نمی کنید. به همین دلیل من فکر می کنم یکی از جالب ترین ها است. و دلالت بر آزادی خاصی در مورد شخصی دارد که آن را تاتو می کند.

ایده تاتو انگشت گربه

این یک ایده عالی برای تاتو انگشت است. البته ، عاشقان گربه آن را بسیار دوست خواهند داشت. اما این یک ایده خال‌کوبی عالی برای هر نوع فردی است. این ایده طراحی خال‌کوبی با انگشت بسیار جالب است زیرا اکثر مردم گربه ها را دوست دارند و ممکن است گربه خود را به یاد داشته باشد. به راستی ، چه کسی نمی خواهد یکی از حیوانات خانگی خود را تاتو کند که همیشه بتواند به آن نگاه کند؟

 

تاتو انگشت

تاتو رو انگشت    تاتو صلیب روی انگشت

طرح تاتو انگشت سبیل

سبیل گربه یکی دیگر از طرح عالی در میان طرح طراحی تاتو انگشت است. این یکی رنگارنگ ، قوی و پر از طعم است. اگر این کلمات شما را توصیف می کنند ، این یک خال‌کوبی برای شما است.

 

طرح تاتو با صلیب و جواهرات

اگر جواهرات را آنقدر دوست دارید که می خواهید آنها را روی انگشت خود تاتو کنید ، این طرح طراحی خال‌کوبی انگشت برای شما است. جواهرات زیبا و شیک با ترکیبی از صلیب ها می توانند بسیار زیبا باشند. البته ، شما می توانید انتخاب کنید که کدام ترکیب خاص از صلیب و جواهرات را می خواهید.

 

تاتو انگشت

عکس تاتو روی دست

ایده تاتو انگشت مداد

حتی می توانید مداد بگیرید. چرا که نه؟ این یک طراحی منحصر به فرد و جالب است که از نظر هر شخصی بسیار زیبا به نظر می رسد. این قطعاً یک شروع کننده مکالمه عالی و یک طرح اقتصادی است که بسیار زیبا و سریع به نظر می رسد. مداد است. چرا که نه؟

تاتو گل انگشت گل

این طرح بسیار انتزاعی چیزی شبیه یک گل به نظر می رسد. زیبا با سایه های زیبا و مطمئناً به نظر می رسد یک شروع کننده مکالمه باشد. یک اثر هنری ، این یک ایده خال‌کوبی عالی است ، یکی از جالب ترین طرح تاتو موجود.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت دخترانه

طرح تاتو انگشت خطوط

این تاتو های ساده و در عین حال شگفت انگیز زیبایی بی نظیری در مورد خود دارند. آنها واقعاً با شکل طبیعی دست و بدن هماهنگ عمل می کنند. آنها توجه چشم را به زیبایی و شکل طبیعی شخصی که آنها را پوشانده جلب می کنند.

 

نت موزیکال تاتو انگشت

نت موسیقی یکی از جذاب ترین تاتو هایی است که افراد می توانند انجام دهند. یک تصمیم طبیعی برای کسی که عاشق موسیقی است ، چه آهنگساز باشد و چه فقط یک شنونده مشتاق. این یک تاتو با ظرافت کمیاب است و برای کسانی که از آن استفاده می کنند معنی بسیار خوبی دارد.

تاتو انگشت بومی آمریکا

سبک نمادهای بومی آمریکایی که این تاتو ها را تشکیل می دهند بسیار جالب است. آنها طراحی فوق العاده ای دارند و برای بسیاری از افراد بسیار جالب و جذاب هستند و روحیه ای آزاد را به ارمغان می آورند. مجموعه ای منحصر به فرد ، آنها هنرهای خیره کننده بدن را روی انواع مختلف انگشت ایجاد می کنند.

تاتو انگشت

طرح تاتو انگشت

طرح کارت تاتو انگشت

می توانید پادشاه قلب یا ملکه قلب را روی انگشت خود بپوشید. در واقع آنها می توانند معانی زیادی داشته باشند ، چه شما بازیکن کارت باشید یا نه. آنها با فونت زیبا و طراحی زیبا ، طراحی هنری خوبی را ایجاد می کنند. چه کسی نمی خواهد آنها را تاتو کند؟

عشق تاتو انگشت

چه کلمه زیبایی البته ، شما می توانید هر کلمه ای برای طرح های خال‌کوبی انگشت خود بدست آورید ، چرا دوست ندارید؟ البته واژه ای را که بیشترین اهمیت را برای شما دارد تاتو کنید. هنگام دیدن این تاتو ، می توان به این فکر کرد که چه کسی عاشق کسی است ؟

 

تاتو انگشت

تاتو با خودکار مشکی

 

هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند تا جانی تازه به ایده های خود بدهید.این مقاله را برای  tattoo artist هوش مصنوعی بخوانید.

تاتو انگشت ساده فلش

البته ، این خطوط می توانند هر چیزی باشند که فرد می خواهد باشد ، آنها چشم را در جهت خاصی هدایت می کنند و به اندازه کافی جذابیت در آنها وجود دارد. به همین دلیل این تاتو مناسب برای کسی است که به دنبال اولین طرح خود است. این همچنین یک طرح مکمل عالی برای افرادی است که تعداد زیادی تاتو دارد.

 

تاتو انگشت

ایده تاتو انگشت فیل

چقدر نازه! این یک طرح حیوانات کوچک بسیار زیبا از یک حیوان است که برای بسیاری از افراد معنی زیادی دارد. چرا این را به مجموعه تاتو های انگشت خود اضافه نکنید.
تاتو با انگشت راهی عالی برای نشان دادن یک طرح مینیمالیستی است. در اینجا ، خال‌کوبی قبیله ای سیاه و سفید نشان دهنده چیزهای مختلف است. در حالی که چشم زیبا طراحی شده آگاهی را به تصویر می کشد ، ماه نماد زنانگی است.

ایده تاتو انگشت فیل خدای هندو

این  تاتو انگشت کوچک کاملاً با جوهر تیره انجام شده و خدای هندو ، گانشا را به تصویر می کشد. این شانس را به پوشنده هدیه می دهد. در فرهنگ هند ، بتهای گانشا اغلب به عنوان نشانه ای از خوش شانسی هدیه می شوند. خود خدا مخفف حکمت و زیرکی است.

 

تاتو انگشت

تاتو حلقه دور انگشت

تاتو لوتوس 

این تاتو مینیمالیستی انگشت ، گل نیلوفر آبی لوتوس را نشان می دهد. این نشان دهنده توانایی پیشرفت در شرایط سخت است. درست همانطور که گل در آن حوض گل آلود به زیبایی شکوفا می شود ، با این وجود  تاتو کننده با وجود همه شانس ها می درخشد.

تاتو تسبیح

در اینجا می توانید تسبیحی را بر روی انگشت استفاده کنندگان مشاهده کنید که نشان دهنده وفاداری آنها به ایمان است. با جوهر تیره انجام شده است ، می توانید صلیب آویزان را در زیر به عنوان نمایشی از خود دین مشاهده کنید. این نشان دهنده امید ، اعتقاد و تسلیم کامل در برابر حق تعالی است.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت "شاد" روی یک زن

تاتو های انگشت که در کنار انگشت انجام می شود تبدیل به یک روند می شود - درست مانند این. با "شادی" حک شده در آنجا ، نشان دهنده شادی و نشاط است. بنابراین اگر شما فردی هستید که به خوش بین بودن و لذت بردن از هر لحظه به طور کامل اعتقاد دارید - این تاتو برای شما است!

تاتو انگشت خاطره انگیز برای خاص

این تاتو با جوهر سیاه به همان اندازه مینیمالیستی است - به هر حال ، این چیزی نیست جز یک طرح اولیه. این برای آن شخص یا مکانی است که تأثیر عمیقی بر زندگی شما گذاشت. بنابراین با الفبایی که بصورت خط شکسته ظریف نوشته شده است ، انگشت شما کمی از هم جدا می شوند.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت صلیب

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اینکه ایمان شما برای همیشه باقی می ماند ، انجام یک تاتو کوچک است. در اینجا ، صلیب با جوهر سیاه انجام می شود تا در برابر پوست برهنه برجسته شود. این نشان دهنده فداکاری شما و تسلیم شدن در برابر مرد فوق است در حالی که عمق باورهای شما را نیز به تصویر می کشد.

تاتو انگشت دایناسور 

این ایده تاتو خنده دار انگشت کوچک برای عاشق دایناسور در شما است. این طرح ساده که نماینده جانوران باشکوهی است که هزاران سال قبل از ما زندگی می کردند ، آنها را در کنار انگشت شما زنده می کند. با جوهر سیاه انجام شده و در برابر پوست بدون علامت اطراف خود را نشان می دهد.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت عاشق سفر

سفر یک اعتیاد است و هیچ چیز بهتر از ایده تاتو انگشت آن را به تصویر نمی کشد. با کلمه "WANDERLUST" که در حروف تایپ شده است ، عشق شما به ماجراجویی ها ، بیابان ها و به طور کلی جهان را نشان می دهد. جوهر مشکی پررنگ به زیبایی روی پوست خودنمایی می کند.

تاتو انگشت ضربان قلب 

همه دوست دارند دوست داشته شوند. این احساس جادویی است که نمی توانید برای تجربه آن منتظر بمانید - و هنگامی که معامله واقعی را انجام دادید ، در خون شما جاری می شود. بنابراین در اینجا یک طرح تاتو انگشت برای نشان دادن کامل آن وجود دارد. شما می توانید الگوهای موزون ضربان قلب را در حالی که به یک قلب ظریف ختم می شوند مشاهده کنید.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت زیبا برای همه

امید چیزی است که به ما اجازه می دهد زنده بمانیم ، و برای این ، باید باور داشته باشیم. بنابراین در اینجا یک طرح خال‌کوبی کوچک ظریف با تاتو سیاه و سفید برای آن ارائه شده است. با شباهت پرنده در یک طرف ، این موجود نشان دهنده آزادی است در حالی که خود کلمه با یک فونت ظریف و خط شکسته حک شده است.

تاتو قلب را برای زنان تقدیم کنید

عشق زیبا ، مسحور کننده و جادویی است. تصور کردن با کلمات دشوار است ، اما این طرح مینیمالیستی برای تاتو انگشت یکی از معدود طرحی است که به درستی عمل می کند. مشکی رنگ آن را به زیبایی روی پوست برجسته می کند. طراحی کوچک ظریف تنها چیزی است که برای نماد زیبایی و ضعف عشق لازم است.

 

تاتو انگشت

تاتو لای انگشت

این یکی از طرح تاتو انگشت است که برای افراد شجاع دل طراحی شده است. این کلمات با مرکب سیاه و بدون ترس در مرکز آن انجام شده است ، این کلمات به طرز جسورانه ای در برابر پوست اطراف خودنمایی می کنند. این نشان دهنده عدم وجود ترس هنگام غلبه بر موانع و حرکت به دنیای وسیع و وحشتناک است.

تاتو انگشت بینهایت

خال‌کوبی بی نهایت نماد "برای همیشه" است و می تواند برای اهداف متعددی باقی بماند. شاید این یک عشق بی پایان باشد ، یا یک دوستی گرامی. این اساساً نشان دهنده یک پیوند عمیق است که احساس می کنید هرگز شکسته نخواهد شد. این طرح کوچک زیبا که مشکی انجام شده یکی از محبوب ترین تاتو های امروزه است.

تاتو انگشت پر طاووس

در حالی که به طور کلی پرها یک نماد بسیار زنانه هستند ، پر طاووس یک استثنا است. این نشان دهنده پاکی و بازاندیشی است. با این حال ، این نماد یکی از قدرتمندترین و شرورترین خدایان هندو - کریشنا است. بنابراین ، همچنین نشان دهنده الوهیت و بازیگوشی است.

 

تاتو انگشت

 

در اینجا یکی دیگر از طرح های منحصر به فرد تاتو انگشت برای کسانی است که در جستجوی چیزی متفاوت هستند. در حالی که اشکال ظریف قبیله ای خیره کننده هستند ، اما نشان دهنده جاه طلبی و اهداف هستند. با جوهر سیاه انجام شده است ، آنها به زیبایی ظاهر می شوند و بهترین راه برای تجسم باورها و ویژگی های فرد هستند.

این تاتو عالی و منحصر به فرد با رنگ سیاه برای عکاس مناسب است. با کوه در یک انگشت و دوربین در انگشت دیگر ، نشان دهنده الهام از خود مادر طبیعت است. در حالی که جوهر سیاه به زیبایی ظاهر می شود ، این طرح مینیمالیستی است که چشم را به خود جلب می کند.

خورشید و ماه به عنوان دو نیمه یک سکه دیده می شوند. بنابراین در اینجا طرحی برای تجسم کامل آن وجود دارد. با یک خورشید ساده در یک انگشت و ماه در انگشت دیگر ، جادوی این اجرام آسمانی را به رخ می کشد و ایده خال‌کوبی را به شما می دهد که نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید!

 

تاتو انگشت

طرح تتو روی انگشت

 

چیزی که به عنوان نمادی برای No-Shave در ماه نوامبر شروع شد به زودی تبدیل به یک روند شد-و در اینجا یکی از بهترین طرح تاتو برای جاودانه شدن آن است. طراحی جوهر تیره به شما کمی استحکام می دهد. حالا می توانید آن را به رخ دیگران بکشید و از آن به طور خلاقانه در تمام تصاویر مورد نظر خود استفاده کنید!

این شبح ظریف کانگورو به دلایل متعدد یکی از ایده آل ترین طرح تاتو است. این یک حیوان است که قدرت ، سازگاری و تعادل را نشان می دهد - همه در یک. هر یک از این ویژگی ها برای بقا و موفقیت ضروری هستند - بنابراین اگر شما فردی بلندپرواز هستید و می خواهید این را نشان دهید ، این تاتو برای شما است.

برای افرادی که علاقه زیادی به گذر از هفت دریا دارند! قطب نما در سمت چپ و چرخ کشتی در سمت راست. شما ممکن است هرگز یک دزد دریایی واقعی نباشید ، اما حداقل می توانید روح و روان کسی را داشته باشید که می توانید به همه نشان دهید.

 

این تاتو را می توان به کسانی که در مورد ناشناخته ها کنجکاو هستند تشبیه کرد- درست مانند بشقاب پرنده ها و فرازمینی ها. طرح پیچیده با 6 نقطه به هم پیوسته با خطوط منحنی که احتمالاً می توانند نمایانگر چیزی باشند ، یا فقط یک طرح ساده ، چه کسی می داند؟ بالاخره ناشناخته است

 

عکس تاتو روی دست

تاتو انگشت

خال‌کوبی با خودکار روی انگشت دست     خال‌کوبی با خودکار پسرانه

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

طرح تاتو روی انگشت

 

تاتو انگشت

طرح تاتو مردانه کوچک   تاتو روی انگشت مردانه   تاتو انگشت مردانه

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

تاتو روی انگشت مردانه  تاتو روی انگشت زنانه    تاتو انگشت مردانه

 

finger5.jpg

تاتو انگشت مردانه     طرح تاتو روی انگشت دست دخترانه

 

finger4.jpg

طرح تاتو رو انگشت

 

finger3.jpg

خال‌کوبی روی انگشت

 

finger2.jpg

طرح تاتو مردانه کوچک    طرح تاتو زنانه کوچک

 

finger1.jpg 

طرح تتو انگشت   تاتو نوشته روی دست با معنی

 

تاتو انگشت

طرح تتو رو انگشت  تاتو رو انگشت دست

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت دست

 

تاتو انگشت

تاتو روی دست دخترانه    تاتو لای انگشت    تاتو بین انگشت

 

تاتو انگشتتاتو انگشت

چه یک هنرمند خال‌کوبی باشید که به دنبال حداکثر استفاده از کارهای موجود خود هستید، یا مشتری به دنبال ایده جدیدی باشید که از کاتالوگ های قدیمی خسته شده است،  هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند تا جانی تازه به ایده های خود بدهید.این مقاله را برای  tattoo artist هوش مصنوعی بخوانید.

نظرات

۱۴۰۱/۱۰/۲۸تاتو روی انگشت.... تتو روی انگشت ........ تتو انگشت .......... تاتو انگشت ......... تتو رو انگشت ...... تاتو روی انگشت دست ............... طرح تاتو روی انگشت ...... تاتو رو انگشت ......... طرح تتو روی انگشت ........... طرح تاتو روی انگشت دست ..... تاتو انگشت دست ..... تاتو صلیب روی انگشت ...... تاتو روی دست ........ طرح تاتو انگشت .....خالکوبی روی انگشت ..... تاتو روی انگشت اشاره ...... طرح تتو انگشت ......... تتو مینیمال انگشت ...... طرح تتو رو انگشت ...... طرح تاتو رو انگشت .........

۱۴۰۱/۱۲/۱۶کاهش درد تاتو 1. چرا نباید خالکوبی را با دارو بی حس کنید 2. مسکن برای تاتو در داروخانه 3. کارهایی که نباید در آستانه جلسه تاتو انجام دهید 4. کارهایی که توصیه می شود در آستانه تاتو انجام دهید 5. چگونه کاهش درد تاتو در طول یک جلسه

۱۴۰۱/۱۲/۱۶چگونه خالکوبی را بی حس کنیم یا درد خالکوبی را کاهش دهیم، سوالی است که بیشتر افرادی را که تصمیم به تتو دارند نگران می کند. خالکوبی فرآیندی است که در آن یک سوزن با جوهر به زیر پوست وارد می شود. پوست، مانند هر اندامی، به چنین تداخلی با درد واکنش نشان می دهد. بنابراین، خلاص شدن از شر درد در حین خالکوبی امکان پذیر نخواهد بود، اما می توانید با توسل به توصیه های ما، ناراحتی را به حداقل برسانید.

۱۴۰۱/۱۲/۱۶چرا تاتو را نمی توان بی حس کرد؟ " مصرف مسکن بر لخته شدن خون تاثیر می گذارد." به عنوان مثال، آسپرین و ایبوپروفن خون را رقیق می کنند. در فرآیند خالکوبی، خون و لنف رنگ را بیرون می رانند و کار استاد را پیچیده می کنند. در نتیجه، استاد باید زمان بیشتری را برای کار صرف کند، و همچنین، خالکوبی آسیب زاتر می شود و بدتر بهبود می یابد.

۱۴۰۱/۱۲/۱۶مسکن برای تتو در داروخانه هیچ یک از داروهای مسکن برای تسکین درد خالکوبی در نظر گرفته نشده است. " ژل ها و پمادهای خاصی برای تسکین درد وجود دارد، اما اساساً نباید مسکن ها را در فرم قرص ها، مسکن هایی برای بهبود زخم یا ژل با اثر خنک کننده از داروخانه خریداری کنید ، زیرا آنها نه تنها نمی توانند روی درد تتو کار کنند ، بلکه به طرح تاتو نیز آسیب می رسانند. در مورد ژل بی حس کننده، باید از قبل با استاد مشورت کنید ، زیرا بسیاری از استادان با هر دارویی در حین خالکوبی مخالف هستند. هر گونه دخالت اضافی مواد در پوست می تواند بر کیفیت تاتو و کار استاد تأثیر منفی بگذارد .

۱۴۰۱/۱۲/۱۶سعی کنید از توصیه های ما برای جلوگیری از درد استفاده کنید! در آستانه جلسه تاتو، این کار را نکنید: - نوشیدن الکل (در روز و در روز جلسه). الکل باعث افزایش ترشح خون در طول فرآیند خالکوبی می شود و خون رنگ را به بیرون می راند و کار استاد را پیچیده می کند.. - مسکن مصرف نکنید . واقعیت این است که بسیاری از داروها روی ماهیت متفاوتی از درد تأثیر می‌گذارند (به عنوان مثال، اسپاسم عضلانی را از بین می‌برند) و به خلاص شدن از شر درد در حین خالکوبی کمکی نمی‌کنند. بسیاری از داروها و همچنین الکل جریان خون را افزایش می دهند که به میزان بیشتری به خالکوبی آسیب می رساند.......... "قبل از خالکوبی، نظرات را در اینترنت خواندم و تصمیم گرفتم چند مسکن مصرف کنم و به استاد نگفتم. البته نمی شد این را کتمان کرد، زیرا خون با شدت بیشتری بیرون می زد و در کار استاد تتو دخالت می کرد. شرم آور و شرم آور بود. به هر حال یک استاد خوب درک خواهد کرد و درد در حین خالکوبی به اندازه ای که بسیاری از مردم در اینترنت می نویسند غیرقابل تحمل نیست......... - زیر آفتاب یا سولاریوم آفتاب نگیرید . واقعیت این است که خطر سوختگی پوست وجود دارد، حتی کوچکترین قرمزی و تحریک در روند تاتو اختلال ایجاد می کند. - انجام خالکوبی قبل و در طول روزهای پریود به دختران توصیه نمی شود، زیرا لخته شدن خون کاهش می یابد......

۱۴۰۱/۱۲/۱۶در آستانه خالکوبی توصیه می شود: - استراحت و خواب خوب هرچه قدرت و استقامت بیشتری داشته باشید، روند آسان‌تر پیش خواهد رفت....... - چند ساعت قبل غذا بخورید. توصیه می شود از مصرف غذاهای تند یا خیلی شور خودداری کنید تا در طول جلسه آب زیادی ننوشید و از حواس پرتی جلوگیری کنید. شما باید شرایط راحتی را برای خود و استاد ایجاد کنید و سعی کنید از حواس پرتی خودداری کنید........... - با دوستان و آشنایان خود که قبلا خالکوبی کرده اند چت کنید. افرادی که این فرآیند را طی کرده اند می توانند به شما دلگرمی و اعتماد به نفس بدهند..... «وقتی از افرادی که قبلاً خالکوبی کرده‌اند می‌پرسید، معلوم می‌شود که آنقدرها هم درد ندارد. هیچ یک از آنها نگفته اند که دیگر هرگز در زندگی خود خالکوبی نخواهند کرد. بله، احساسات ناخوشایندی وجود دارد، اما نه آنقدر وحشتناک که ایده انجام دوباره آن را کنار بگذاریم. - تمام سوالاتی که به شما مربوط می شود را از استاد بپرسید، زمان و مکان جلسه و همچنین تمامی ویرایش ها را طبق طرح مشخص کنید. مطمئن شوید که همه چیز برای خالکوبی 100٪ آماده است........... - در جلسه آتی راحت ترین شرایط را برای خود ایجاد کنید. برای این کار بهتر است لباس هایی بپوشید که از کثیف شدن آن نترسید، ترجیحاً لباس هایی تیره. حمام یا دوش بگیرید، زیرا بعد از خالکوبی نمی توانید حمام کنید. هرچه با دقت بیشتری به مراحل آماده سازی نزدیک شوید، در روز خالکوبی هیجان کمتری خواهید داشت.

۱۴۰۱/۱۲/۱۶نحوه کاهش درد تاتو در طول یک جلسه: یک نکته بسیار مهم وجود دارد که باید یاد بگیرید: بدن خود قادر به مقابله با درد است. هنگامی که احساس درد یا ناراحتی می کنید، سیگنالی به مغز ارسال می شود و مکانیسم های تسکین درد شروع به کار می کنند. در طول خالکوبی، احساس خواهید کرد که پس از چند دقیقه، شروع به عادت کردن به احساس درد می کنید و مانند همان ابتدای کار احساس ناراحتی نمی کنید. این کار مکانیسم های دفاعی بدن شماست.

۱۴۰۱/۱۲/۱۶1. مسکن های خاصی وجود دارد اما آنها تا حد زیادی برای خالکوبی های بزرگ مرتبط هستند. حتماً با آرایشگر خود در مورد این محصولات مشورت کنید، زیرا بسیاری از آرایشگران متوجه می شوند که مسکن ها با استفاده از جوهر تداخل دارند. ممکن است در طول مسیر متوجه شوید که نیازی به تسکین درد ندارید، اما بهتر است برای هر یک از گزینه ها آماده باشید.......... 2. یک دوست را با خود ببرید. بررسی کنید که آیا استاد مخالف است یا خیر، و یک دوست را با خود دعوت کنید. حضور یکی از عزیزان همیشه وضعیت را خنثی می کند و به آرامش شما کمک می کند....... بهترین دوست من با یک هنرمند خالکوبی دوست است. طبیعتاً او را به من توصیه کرد و همچنین پیشنهاد داد که با من به جلسه برود. من مجبور نبودم به درد فکر کنم، در طول جلسه با هم صحبت کردیم، خندیدیم و این جلسه خالکوبی فقط خاطرات خوشایندی را به جا گذاشت.» 3. آرام باشید، استراحت کنید و عمیق نفس بکشید. شاید پیاده روی به شما کمک کند آرام شوید، می توانید زودتر از وسیله خارج شوید و مقداری از راه را پیاده بروید........ 4. از درخواست استراحت نترسید. در طول جلسه، با استاد ارتباط برقرار کنید و از احساسات خود به او بگویید. نگران نباشید که زمان جلسه کمی افزایش می یابد، اما این به جلوگیری از درد کمک می کند...... 5. می توانید چیزی را در دست خود بچرخانید. بی قراری (عادت به پیچاندن چیزی در دستان خود) از نظر روانی به آرامش و منحرف کردن توجه کمک می کند........ 6. به موسیقی مورد علاقه خود در پخش کننده گوش دهید، این نیز یک راه عالی برای آرامش است........ 7. بی دردترین مکان ها را برای خالکوبی انتخاب کنید. ..... "اگر خیلی نگران هستید، پس اولین خالکوبی خود را در دردناک ترین مکان ها انجام ندهید. به من اعتماد کنید، وقتی یکی بسازید، چیزهای بیشتری می خواهید. بنابراین، خالکوبی اول ممکن است خیلی بزرگ نباشد و در جاهایی که درد شدیدی وجود ندارد، مثلاً روی شانه یا ران.

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو یاکوزا با عکس و توضیحات

در

یاکوزا یکی از مشهورترین مافیای جنایی در جهان است. این مافیای ژاپنی مبتنی بر ارزش های خانواده پدرسالار است و به سنت ها احترام می گذارد. تاتو یاکوزا نیز در این گروه جنایتکار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و امروز در مورد نمادهای پنهان برخی از این خال‌کوبی به شما خواهیم گفت.

 

معنی تاتو کپور کوی در یاکوزا

yakoza-1.jpg

تتو یاکوزا : تتو کپور کوی 

تتو کپور کوی در میان اعضای یاکوزا بسیار رایج است. به طور معمول، کپور کوی نماد شادی و خوش شانسی است. با این حال، اسطوره های ژاپنی می گویند که این ماهی ها می توانند از آبشار بالا بروند، بنابراین خال‌کوبی ماهی کپور کوی نیز گواهی بر اراده و روحیه صاحب آن دارد. هرکس چنین طرحی از خالکوبی یاکوزا  را روی بدن خود تاتو کند، آزمایش های سختی را پشت سر گذاشته است.

 

 

معنی تاتو اژدها در یاکوزا

yakoza-2.jpg
تتو اژدها

در ژاپن، اژدها را محافظان بشریت می دانند. برای یاکوزا، اژدها نمادی از خرد، قدرت، شجاعت و غیره است. معنای خال‌کوبی اژدها همچنین می تواند بر اساس رنگ متفاوت باشد: اژدهای سبز با طبیعت مرتبط است، اژدهای سیاه با تجربه و اژدهای طلایی با چیزی بسیار ارزشمند.

 

 

معنی تاتو فونیکس در یاکوزا

yakoza-3.jpg
معنی تتو ققنوس

 

یکی دیگر از خال‌کوبی های معمولی یاکوزا، تتو ققنوس  که نماد پیروزی، نجات و تولد دوباره است.

 

 

معنی تاتو مار در یاکوزا

yakoza-4.jpg
تتو مار 


در سرزمین طلوع خورشید، خال‌کوبی مار معانی زیادی دارد. گاهی اوقات اعتقاد بر این است که چنین الگویی تجسم سلامتی خوب و توانایی بهبودی است. اما در فرهنگ عامه، مار به معنای مشیت، خرد و قدرت، و همچنین خبر بد و بیماری است.

 

 

معنی تاتو سامورایی در یاکوزا

yakoza-5.jpg
تتو سامورایی


فقط اعضای منتخب یاکوزا حق دارند خال‌کوبی با تصویر یک سامورایی تتو کنند. یک سامورایی نماد ارادت بی حد و حصر به سنت ها، یک علت یا یک ایده است. فردی که چنین طرحی را روی بدن خود اعمال کرده است، باید به واقع  اراده ای آهنین داشته باشد.

 

 

معنی تاتو شکوفه گیلاس در یاکوزا

yakoza-6.jpg

 تتو شکوفه گیلاس


شکوفه های گیلاس یا شکوفه های ساکورا در ژاپن نشان دهنده خود زندگی است. به محض اینکه گل ها از درخت می افتند، باد و باران آن را با خود می برد و از روی زمین محو می شوند.

 

 

معنی تاتو ماسک اونی در یاکوزا

yakoza.jpg
تتو ماسک اونی


در اساطیر ژاپنی، اونی هیولاهای انسان نما و شیطانی شبیه شیاطین مسیحی هستند. آنها از گوشت انسان تغذیه می کنند. در مورد خال‌کوبی ها ، آنها عملکرد محافظتی دارند ، اما اگر چنین طرحی توسط یکی از اعضای مافیای ژاپنی تاتو شده باشد ، به احتمال زیاد این شخص در کشتن افرادی که  یاکوزا ها را دوست ندارند و / یا جمع آوری بدهی ها مشغول است.

 

 

معنی تاتو ببر در یاکوزا

yakoza-8.jpg
تتو ببر


خال‌کوبی ببر برای اعضای یاکوزا نشانه قدرت، شجاعت و انتخاب است. به طور کلی، در ژاپن ببر طلسم در برابر بیماری ها، شیاطین و مشکلات است. همچنین نماد پاییز است و (در اساطیر) توانایی کنترل باد را دارد.

 

 

معنی تاتو شیر بهشتی بودا در یاکوزا

yakoza-9.jpg
تتو شیر بودا


معمولا مجسمه های  شیر بودا در مقابل معابد بودایی قرار می گیرند. آنها همانطور که می گفتند محافظان و نگهبانان معبد هستند. در خال‌کوبی، شیر بودا نشان دهنده محافظت در برابر نیروهای شیطانی و خطر است.

 

 

معنی تاتو سر بریده (ناماکوبی) در یاکوزا

yakoza-10.jpg
تتو سر بریده (ناماکوبی)


Namakubi در لغت به معنای "سر اخیرا بریده شده" است. این خال‌کوبی با رسم سامورایی ها در ارائه سرهای بریده شده دشمنان به فرماندهان آنها مرتبط است. یک توضیح رایج برای چنین الگوی روی بدن، تمایل به پذیرش سرنوشت بدون شکایت، و همچنین بی باکی و شجاعت است.

 

 

معنی تاتو گل صد تومانی در یاکوزا

yakoza-11.jpg
تتو گل صد تومانی


برای مافیای ژاپنی، خال‌کوبی با گل صد تومانی به معنای مردانگی، قدرت و نگرش بی پروا به زندگی است.

 

 

معنی تاتو گل داودی در یاکوزا

yakoza-12.jpg
تتو گل داودی


گل داودی با امپراطور مرتبط است. آنها نماد کمال و طول عمر هستند.

 

 

معنی تاتو نیلوفر آبی در یاکوزا

yakoza-13.jpg
تتو نیلوفر آبی


اعضای یاکوزا نیلوفر آبی را مظهر مبارزه زندگی می دانند. خود گل از ته مخزن سرچشمه می گیرد و به آرامی راه خود را به سوی نور باز می کند.

 

 

معنی تاتو آب در یاکوزا

yakoza-14.jpg
تتو آب


بسیاری از خال‌کوبی های ژاپنی شامل تصویر آب هستند. آب دوباره با جریان زندگی مرتبط است و برای ژاپنی ها، آب نیروی نابود نشدنی طبیعت است که هیچ فردی نمی تواند در برابر آن مقاومت کند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

تاتو دخترانه 2024

در
.ایده های شگفت انگیز تتو 2024-2025: تتو های جدید برای دختران در عکس

تاتو دخترانه

هر یک از ما منحصر به فرد هستیم، اما با وجود این، ما به هر طریق ممکن می خواهیم منحصر به فرد بودن خود را نشان دهیم ، و اغلب با کمک یک تاتو.
تتو مد روز و به طور فزاینده ای محبوب می شوند و از چیزی "غیرقابل استفاده" به یک روند گسترده تبدیل می شوند، خال‌کوبی نه تنها در بین نوجوانان و بزرگسالان جوان، بلکه در بین افراد در سنین بالا.
تتو های مد روز فرصتی برای تغییر و تکمیل ظاهر خود با طرح های زیبا در سبک ها و جهت های مختلف است. امروزه دیگر تخال‌کوبی ها تحریک کننده و زرق و برق دار نیستند. شما به راحتی در اداره و سایر موسسات با افراد تتو دار ملاقات خواهید کرد که قبلاً ملاقات با کارمندان با تتو روی بدن آنها دشوار بود.

.ایده های شگفت انگیز تتو 2024-2025: تتو های جدید برای دختران در عکس

اگر می خواهید این یا آن تتو را روی بدن خود انجام دهید، باید با دقت به ایده طرح روی بدن خود به شکل تتو و مکانی که دوست دارید آن را ببینید فکر کنید

بنابراین، ایده ها و گزینه های تاتو دخترانه بسیار گسترده است - از نقوش عاشقانه و ظریف با گل و فر، تا ایده های تتو مینیمالیستی با فلش ها و خطوط، تتو های هیجان انگیز با حشرات، و همچنین تتو های کوچک در اندازه های کوچک.

در مورد ناحیه ای از بدن که برای خانم ها می توان تتو کرد، شایع ترین آنها شانه، گردن، مچ پا، مچ دست، پشت گوش، روی انگشتان، در قسمت پایین کمر، پشت، کمر، ران و غیره است.

.ایده های شگفت انگیز تتو 2024-2025: تتو های جدید برای دختران در عکس

با این حال، شما می توانید تاتو دخترانه را در هر جایی انجام دهید. همه چیز به این بستگی دارد که آیا می خواهید آن را در ملاء عام پنهان کنید یا برعکس، می خواهید تتو روی بدن شما همیشه یا اغلب برای دیگران قابل مشاهده باشد.

تفاوت خاصی در تاتو دخترانه و تاتو مردان وجود ندارد: هر دو می توانند با توجه به خواسته ها و ترجیحات شخصی خود تتو را انتخاب کنند. اما با این حال، اگر در مورد تاتو دخترانه صحبت کنیم، بیشتر آنها از نظر اندازه کوچکتر هستند و مطمئناً هر مردی گل های عاشقانه به شکل تتو ندارد.

.ایده های شگفت انگیز تتو 2024-2025: تتو های جدید برای دختران در عکس

از همه جهات دیگر، تاتو دخترانه در فصل 2024-2025 هیچ محدودیتی ندارد. تتو های رنگی، و همچنین تتو های تک رنگ، مگا ترند خواهند بود. وقتی به دنبال ایده ها و طرح های تاتو دخترانه هستید، باید طرح هایی از پر، گل، ستاره، قلب و غیره را انتخاب کنید.

کتیبه های تتو نیز دوست داشتنی خواهند بود و به تزئین بدن با انواع شعارها و عباراتی که فقط برای شما معنای خاصی دارند کمک می کند. طراحی پرتره به شکل تتو برای یک دختر که تبدیل به دکوراسیونی دیدنی و جسورانه روی بدن خواهد شد.

tatu-dlya-devushek-foto-27.jpg

هر چیزی که انتخاب می کنید به شکل تتو روی بدن خود داشته باشید، همیشه مهم است که به یاد داشته باشید که تا آخر عمر با شماست. و هنگام انتخاب یک تاتو دوست داشتنی، نباید روندها را تعقیب کنید - مهمتر این است که یک تاتو برای یک دختر با ظاهر، سبک زندگی او هماهنگ باشد و از اهمیت ویژه ای برای زندگی برخوردار باشد.

tatu-dlya-devushek-foto-23.jpg

و اگر برای تتو آماده هستید، پس فقط برای شما ایده های جالب تاتو دخترانه را برای هر سلیقه و در راه حل های مختلف جمع آوری کرده ایم: از تتو های بزرگ تا کوچک و کوچک، ایده های رنگارنگ و روشن تا ایده های تتو پیچیده و مینیمال برای دختران. .

مجموعه عکس عظیمی از تتو های جدید و طرح های تتو عالی برای 2024-2025 برای دختران در یک طرح مرسوم، مد روز در زیر نشان داده شده است.

تتو به سبک آبرنگ

تاتو برای دختران 2024

رنگارنگ، روشن و دیدنی - همه اینها را می توان با اطمینان در مورد تاتو دخترانه به سبک آبرنگ گفت. با در نظر گرفتن ایده های تتو آبرنگ، حتی یک خانم جوان نمی تواند در برابر رنگارنگی و شکوه این ایده های تتو مقاومت کند.

تاتو 2024 دختران

شبیه نقاشی های واقعی ساخته شده با آبرنگ، تتو های بالا به سبک "آبرنگ" بر روی بدن بسیار پیچیده و ظریف به نظر می رسند، بدون توجه و در عین حال جذاب و فوق العاده زیبا.

تاتو 2024 دختران

تتو کوچک و مینیمال

تاتو 2024 دختران

برای دخترانی که تصمیم گرفته اند اولین تتو در زندگی خود را انجام دهند، یا در ارتباط با فعالیت های حرفه ای خود، یا شاید صرفاً به دلیل ترجیحات زیبایی شناختی، می توانند تتو های کوچک و کوچک انجام دهند.

تاتو 2024 دختران

تتو های کوچک پرطرفدار 2024-2025 برای دختران به قدری رایج است که غافلگیری با آنها دشوار خواهد بود، اما تزئین بخشی از بدن کاملاً ممکن است! روی بازو، مچ پا، انگشتان، پشت گوش، گردن یا هر جای دیگری، تتو‌های کوچک فوق‌العاده مناسب هستند. پرندگان و گل ها، فلش ها و گرافیک ها، کتیبه ها و نمادها یک ایده تاتو عالی برای دختران در سبک مینی خواهد بود.

تاتو 2024 دختران

کتیبه ها، کلمات و حروف تاتو دخترانه، ساخته شده با فونت زیبا، مد روز بوده و هستند که سبک کل تتو را برای خانم جوان تعیین می کند. شما می توانید هر چیزی را به عنوان کتیبه تتو انتخاب کنید - از یک کلمه گرفته تا جملاتی که معنای خاصی دارند و معنای خاصی دارند.

tatu-dlya-devushek-foto-17.jpg

شما می توانید تتو های مرسوم، مد روز برای یک دختر با کلمات و کتیبه ها به هر زبانی درست کنید. در صورت تمایل، می توانید کتیبه های تاتو را با پر، پرندگان، ستاره ها یا قلب تزئین کنید. در بیشتر موارد، کتیبه ها و کلمات تتو شیک با جوهرهای سیاه ساخته می شوند و به تتو های مد روز برای دختران، لاکونیسم و ​​محدودیت می بخشند.

حروف تاتو، فونت ها و کلمات

تاتو 2024 دختران

تتو های زیبا، ملایم و رمانتیک واقعا می توانند بدن یک دختر را تزئین کنند. تتو های زیبا و عاشقانه برای دختران که بر روی باسن، پشت، شانه، گردن یا سایر قسمت های بدن ساخته شده اند، بر ظرافت و ظرافت طبیعت زنانه تأکید می کنند.

جذاب ترین آنها می تواند تتو های عاشقانه برای دختران به سبک قومی، گل های بزرگ با فر و شاخه ها، مناظر و پرتره، تتو حیوانات، به خصوص اگر آنها به رنگ یا به سبک خاص ساخته شده باشند.

تاتو 2024 دختران

یک ایده جالب و فوق العاده خال‌کوبی برای یک دختر می تواند یک تتو با نام باشد که ممکن است شبیه به کتیبه های تتو باشد، اما هنوز دارای چندین ظرافت است. نام چه کسی را به عنوان تتو برای یک دختر انتخاب کنید؟

تاتو 2024 دختران

یک گزینه فوق العاده برای تتو می تواند تتو با نام کودک باشد که مادر می خواهد آن را روی بدن خود ثبت کند و آن را با نقاشی هایی از پاهای کوچک یا شبح کودک به شکل تتو تکمیل کند. البته نام تتو می تواند با نام یک عزیز، ساخته شده به شکل قلب، علامت بی نهایت، گل یا نام تتو به شکل حلقه ازدواج باشد.

هیروگلیف تاتو

تاتو 2024 دختران

جالب توجه خاص تاتو دخترانه با هیروگلیف است که نمونه جالبی از تتو نیز می باشد. مزیت تاتو هیروگلیف می تواند اندازه کوچک آن باشد که در صورت تمایل می توان آن را به راحتی زیر لباس پنهان کرد و همچنین سهولت مراقبت از تتو هیروگلیف. علاوه بر این، معنای هیروگلیف تتو فقط برای شما شناخته می شود، که این تتو ها را مرموز و بسیار عرفانی می کند.

اما هنگام انتخاب یک تاتو هیروگلیف، باید معنی و معنی آن را به دقت مطالعه کنید و همچنین آن را دقیقاً مانند نقاشی اصلی انجام دهید، زیرا هر علامت  معنای خاص خود را در طراحی تاتو هیروگلیف دارد. تتو هیروگلیف روی گردن، شانه، استخوان ترقوه، پشت و بازو زیبا به نظر می رسد.

تاتو 2024 دختران

تتو حیوانات

تتو های شگفت انگیز و عمدتا رنگارنگ برای دختران، تصاویری بر روی بدن حیوانات هستند. تتو دخترانه 2024-2025 با حیواناتی مانند ببر، روباه، پرندگان، سگ، دلفین، جغد، گربه، شیر، پلنگ و غیره مد خواهد بود.

تاتو 2024 دختران

چنین تتو هایی برای دختران با حیوانات نوعی طلسم در نظر گرفته می شود که از صاحب چنین تاتو محافظت می کند. تتو دخترانه با حیوانات در طرح شماتیک، اوریگامی یا نقاشی های سه بعدی با رنگ نیز مد خواهد بود که به عنوان یک تتو برای یک دختر هیجان انگیز و فوق العاده به نظر می رسد.

خال‌کوبی هندسی مد روز

خالکوبی های هندسی مد روز

سبک هندسی همچنین به طور موثر با روندهای مدرن در خالکوبی برای خانم های جوان مطابقت دارد. اما بهتر است خالکوبی های گرافیکی برای خانم ها در کنار مناطق دیگر مانند گل فروشی یا در کنار اوریگامی ایجاد کنید. چنین خال‌کوبی ها در هر صورت اصلی و شیک خواهند بود. خالکوبی های گرافیکی مد روز به شکل اشکال هندسی لاکونیک به نظر می رسند.

خال‌کوبی کوچک شیک دخترانه

تاتو 2024 دختران
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
modnye-tatu-dlya-devushek-foto-61.jpg

تاتو حروف شیک

تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو 2024 دختران
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک
تاتو مد روز تاتو شیک

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه خالکوبی معنی دار برای سالها قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند

در

(سیارک) : چگونه خالکوبی معنی دار به طور دائمی باقی می ماند زمانی که پوست انسان به شدت ریزش می کند ؟در اینجا یک واقعیت نفرت انگیز را برای شما روشن می سازیم , در هر ساعت حدود 0.085 گرم سلول مرده و یا تقریبا 500 میلیون سلول  پوستی از شما جدا می شود . ممکن است در ابتدا زیاد به نظر نرسد ولی در طول  دوره زندگی برابر با 35 کیلوگرم (77 پوند ) از بدن شما است که از دست رفته است که معادل نیمی از کل وزن متوسط یک انسان است . 

اما با همه این ریزش سلولی چگونه خالکوبی برای سالها , قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند ؟

شما تعجب خواهید کرد  که قدیمی ترین خال کوبی شناخته شده کدام است , خب , این موضوع جدال آمیزی است , در حالی که اوتسی مرد یخی که مطمئنا خالکوبی های بسیاری داشته که برای 5000 سال باقی ماندند یک مدعی کمتر شناخته شده می تواند او را در نه تعداد بلکه در سن شکست دهد. 

مومیایی ال مارو از شیلی با سبیل خالکوبی شده بر روی خود می تواند از مرد یخی  قدیمی تر باشد .  و همه آنها با کشیدن ذغال چوب روی شکافی بسیار مناسب در سطح پوست خالکوبی خود را دائمی کرده اند . به لطف توماس ادیسون تکنیک های خالکوبی ما بسیار پیشرفته شده است . اسلحه خالکوبی برقی مدرن که الهام گرفته از قلم الکتریکی ادیسون است یک ماشین حکاکی موتوری که در نهایت با شکست مواجه شد .

اما به لطف اختراع او , ما در حال حاضر یک راه فوق العاده برای تاتو داریم که جوهر را در لایه درمی پوست به طور دائم باقی نگه داریم .

این لایه زیرین اپیدرم که خودش از لایه های روی هم تشکیل شده است  نقش محافظت خارجی را از بدن به عهده دارند. در حالی که ما هر دو تا چهار هفته با جایگزین کردن کل لایه بیرونی , لایه زیرین را نگه می داریم .

پس واقعا اهمیتی ندارد که چه مقدار از پوست شما در حمام جدا می شود زیرا که خالکوبی شما همیشه باقی می ماند .

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

ترجمه  itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

در
خالکوبی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. بعضی از تاتو ها زینتی برای بدن های عضلانی هستند، بعضی دیگر می توانند یادآور خاطرات دردناک باشند و بعضی از تاتو ها زخم هایی هستند که به چیزی زیبا تبدیل شده اند. اما یک خال کوبی وجود دارد که روند ایجاد آن بسیار غیر استاندارد است. و حس شوخ طبعی در اینجا نقش ویژه ای در سبک زندگی آنها ایفا می کند
 
sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خودخواهی سالم دارند.

نظرات

در ادامه بخوانید...