خال‌کوبی ریحانا

 تاتو ریحانا

عکس ریانا


خواننده اهل جزیره باربادوس روبین ریانا فنتی یا به زبان ساده ریحانا همیشه در کانون توجه روزنامه نگاران و طرفداران قرار دارد. آنها نه تنها ظاهر و سبک لباس ریانا، بلکه خال‌کوبی های روی بدن او را نیز با جزئیات مطالعه کردند. در مجموع، ریحانا بیش از 20 خال‌کوبی دارد و مجموعه به طور مداوم در حال رشد است. مانند بسیاری از دوستداران هنر خال‌کوبی، ریحانا خال‌کوبی در مقیاس بزرگ با معنی، تتو های کوچک با طبیعت تزئینی و همچنین خال‌کوبی هایی دارد که به سادگی از الهامات زودگذر ساخته شده اند. بیایید به ترتیب ظاهر شدنشان بر روی بدن خواننده به آنها نگاه کنیم.

 

 

خال‌کوبی نت و کلید سه گانه

خالکوبی ریحانا

 تاتو ریحانا

 

ریحانا  rihanna در شروع کار حرفه‌ای خود، خال‌کوبی یک کلید سه‌گانه و نت  را روی پای راست خود انجام داد.  که از عشق او به موسیقی و روزهای اولیه او در صنعت موسیقی الهام گرفته شده است. اکنون این اثر توسط خال‌کوبی دیگری پوشش داده شده است.

 

 

تتو صورت فلکی ماهی در پشت گوش

خالکوبی ریحانا

عکس ریانا

 

تقریباً در همان زمان، ریحانا برای یک تور تبلیغاتی به ژاپن رفت و به طور تصادفی با یک هنرمند مشهور خال‌کوبی از برزیل در آنجا ملاقات کرد. صف افرادی که می خواستند زیر دستان او تتو شوند معمولاً سه ماه طول می کشید ، بنابراین ریحانا تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کند و از او خال‌کوبی به شکل علامت زودیاک خود - حوت - بگیرد. از آنجایی که ریحانا در آن زمان زیر سن قانونی بود، رضایت مادرش لازم بود، که او به طرز شگفت انگیزی سریع و بدون بحث و جدل اعلام آمادگی کرد.

 

 

تتو سانسکریت

روی ران راست خواننده دعایی به زبان سانسکریت است که از کتاب مقدس هندی بهاگاواد گیتا گرفته شده است. بر اساس این ایده، باید به معنای "بخشش، اخلاص، فروتنی و کنترل" باشد. با این حال، همانطور که اغلب در مورد نوشته‌های زبان‌های باستانی اتفاق می‌افتد، اشتباهاتی در این عبارت رخنه کرده است و اکنون به عنوان «رنج طولانی، راستگویی، خویشتن‌داری، آرامش درونی، ترس و نترسی» خوانده می‌شود. این اولین خال‌کوبی بود که توسط هنرمند مشهور نیویورکی بنگ بنگ به ریحانا داده شد. در آینده چندین بار برای ریانا تتو کرد. او گفت که از صداقت، حرفه ای بودن و نگرش باز او قدردانی می کند.

 

 

تتو ستاره در داخل گوش چپ

 تاتو ریحانا
این تتو مینیمال که همیشه حتی در عکس های نزدیک قابل مشاهده نیست، روی غضروف گوش چپ ریحانا انجام شده است. به گفته این خواننده، او آن را با یک دوست نزدیک از باربادوس ساخته است.

 

خال‌کوبی عربی ریحانا

 تاتو ریحانا

ریهانا عبارتی به زبان عربی در سمت چپ خود خال‌کوبی کرده است که  «الحریه فی المسیح» است .

 

 

تتو ستاره بر گردن

 تاتو ریحانا


گردن ریحانا با ستاره های پراکنده کوچک تزئین شده است - کانتور و جامد. اولین ستاره های روی گردن ریحانا در لس آنجلس خال‌کوبی شدند و با خال‌کوبی مشابه پشت گوش کریس براون دوست پسر این خواننده مطابقت داشتند. این خواننده سپس طراحی را در نیویورک با استاد مورد علاقه خود بنگ بنگ گسترش داد. حالا ستاره ها در تمام پشت گردن کشیده شده و به تیغه شانه راست می رسند.

 

 

تتو جمجمه با استخوان روی مچ پا rihanna

 تاتو ریحانا


در سال 2008، ریحانا در سفری به میامی تصمیم گرفت جمجمه ای بامزه با  استخوان های ضربدری را به مجموعه خالکوبی های خود اضافه کند. این طرح در بالای پاشنه چپ پای ریانا  قرار دارد.

 

 

تتو کلمه عشق روی انگشت ریحانا

 تاتو ریحانا


ریحانا روی انگشت میانی چپ خود یک خال‌کوبی Love دارد. این خواننده همچنین آن را در سال 2008 در میامی به دست آورد.

 

 

خال‌کوبی هیس روی انگشت ریانا

 تاتو ریحانا


این نوشته بر روی انگشت اشاره راست خواننده ظاهر می شود و در سال 2008 توسط Bang Bang ساخته شده است. در زبان انگلیسی، sh-hh مشابه "sh-sh-sh" یا "هیس" ما است. هر دو خال‌کوبی انگشت زمانی که ریحانا میکروفون در دست دارد و اغلب در طول کنسرت ها از آنها عکس گرفته می شود، عالی به نظر می رسند. واقعیت جالب: لیندسی لوهان بازیگر، لیلی آلن خواننده و نیمار بازیکن فوتبال همین خال‌کوبی ها را انجام دادند.

 

 

خال‌کوبی عدد رومی روی شانه چپ

 تاتو ریحانا


شماره XI.IV.LXXXVI روی شانه ریحانا، تاریخ تولد بهترین دوست او، هنرپیشه ملیسا فورد است. ملیسا تولد این خواننده را نیز روی بدن خود ثبت کرده است.

 

 

خال‌کوبی سبک قبیله ای در دست راست

  rihannas-tattoos-4-1506350253-view-0.jpg


الگوی روی دست راست خواننده نزدیک انگشت شست به سبک قومی ساخته شده است و یادگاری از تور نیوزیلند او است. نقوش سنتی مائوری روی دست ریحانا، آرواره اژدها و گل های هیبیسکوس است و طرح به طور کلی نماد وحدت دو انرژی است: قدرت و عشق.

 

 

تتو تفنگ در کنار سینه

در سال 2009، یک تپانچه کوچک روی بدن ریحانا در سمت راست او ظاهر شد. بعداً، دختر اعتراف کرد که نه یک، بلکه دو تپانچه در نزدیکی سینه  می‌خواست. بنگ بنگ او را منصرف کرد و ریانا از او بسیار سپاسگزار است، زیرا از نتیجه رضایت دارد.

 

 

خال‌کوبی "نه یک اشتباه، بلکه یک درس"

 تاتو ریحانا


با کنار گذاشتن آزمایشات با زبان های باستانی، این خواننده تصمیم گرفت عبارتی را به زبان انگلیسی مادری خود روی پوست خود جاودانه کند . شکست، همیشه یک درس، که ترجمه شده به معنای "نه یک اشتباه، بلکه یک درس است". جالب است که ریحانا این خال‌کوبی را با معنای عمیق بیشتر برای خودش انجام داده تا اطرافیانش. نوشته به صورت معکوس ساخته شده است تا دختر بتواند در حالی که در آینه نگاه می کند آن را بخواند. علاوه بر این، ریحانا از بنگ بنگ خواست که به جای رنگ مشکی از جوهر خاکستری استفاده کند تا این عبارت از کنتراست و زرق و برق کمتری برخوردار باشد.

 

 

خال‌کوبی صلیب روی استخوان ترقوه

 تاتو ریحانا


نماد مینیمالیستی توسط هنرمند مورد اعتماد او بنگ بنگ در مارس 2012 برای ریحانا ساخته شد.

 

 

تتو به زبان تبتی

ظاهراً جادوی فونت های عجیب و غریب جذابیت خود را برای ریحانا حفظ کرده است - در سال 2012 ، ریحانا به زبان تبتی خال‌کوبی کرد. خال‌کوبی در باسن سمت چپ است و به عنوان "محبوب" ترجمه می شود.

 

 

تتو شاهین مصری

در ژوئن 2012، خواننده تصمیم گرفت خال‌کوبی قدیمی خود نت و یک کلید سه گانه را بپوشاند. بنگ بنگ خال‌کوبی یک شاهین مصری را به او داد که بالهای بازش شبیه طرح یک هفت تیر است.

 

 

خال‌کوبی الهه ایزیس زیر سینه

بزرگترین خال‌کوبی ریحانا الهه مصری  اوزیریس زیر سینه  است. این نقاشی به مادربزرگ فقید خواننده، کلارا "دالی" بریثویت تقدیم شده است، که به گفته نوه اش، یک مادر و همسر ایده آل، یک دوست وفادار برای همه محرومان بود. این کار در سال 2012 در لندن انجام شد.

 

 

تتو نفرتیتی در سمت چپ

 تاتو ریحانا


سپس، در سال 2012، ریحانا تم مصری را در خال‌کوبی های خود ادامه داد و تصویری از نیم تنه ملکه نفرتیتی را در سمت چپ بدن خود ساخت.

 

 

تتو  به سبک مائوری

در اکتبر 2013، این خواننده یک تتو قومی دیگر به سبک مائوری انجام داد. هنرمند خال‌کوبی یک الگوی "Ta Moko" روی دست ریحانا ایجاد کرد - یک سری خطوط و گوشه ها در امتداد کل دست راست. این روند دردناک بود، زیرا به صورت دستی و با استفاده از تکنیک های قدیمی انجام می شد و نتیجه آن انتظارات را برآورده نمی کرد.

 

 

خال‌کوبی هندی در دست راست

 تاتو ریحانا


در همان ماه، ریحانا از خدمات هنرمند مورد اعتماد خود، بنگ بنگ، استفاده کرد تا خال‌کوبی قبلی خود را اصلاح کند. او هزینه پرواز بنگ بنگ به جمهوری دومینیکن را پرداخت تا یک طرح جدید در مقیاس بزرگ کامل براش را تکمیل کند. این طرح بر اساس نقوش قومی با الهام از تکنیک هندی  ساخته شده است.

خال‌کوبی ریحانا

 

خال‌کوبی صلیب روی مچ دست

 تاتو ریحانا

عکس ریانا


در ژانویه 2015، بنگ بنگ به درخواست مشتری همیشگی خود، یک صلیب طرح دار با سایه روی مچ دست راست خود ساخت.

 

 

تتو  1988 روی مچ پا rihanna

 تاتو ریحانا


یکی دیگر از خال‌کوبی‌های ریحانا در سال 1988، سال تولد او است که با فونت گوتیک روی مچ پای او نقش بسته است.

 

تتو کوسه روی مچ پا

 تاتو ریحانا


یکی دیگر از کارهای بنگ بنگ بر روی بدن ریحانا یک کوسه زیبا با طرح استتار روی مچ پا است.اگر از یکی از کارهای خال‌کوبی روی بدن خواننده الهام گرفته اید، می توانید یک کپی از آن را برای خود تهیه کنید - یا بر اساس آن چیز جدیدی ارائه دهید. نکته اصلی این است که یک تتوکار با استعداد و شایسته پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید