tattoo artist هوش مصنوعی

0tatoo.jpg

 

هوش مصنوعی در حال طوفان در جهان است، و در حالی که برخی نگران تأثیر آن بر هنرمند خالکوبی و طراحان هستند، نمی توان انکار کرد که این هنر خال‌کوبی های بی نظیری ایجاد می کند.

اگر یک هنرمند - کار خالکوبی یا عاشق خالکوبی هستید که به دنبال تتو بعدی خود هستید، هوش مصنوعی راهی عالی برای جرقه زدن خلاقیت شما و کمک به فرآیند طراحی است.

مولدهای هوش مصنوعی به عنوان ابزارهای مرورگر، برنامه های تلفن همراه یا نرم افزار دسکتاپ ارائه می شوند و فقط به ورودی های ساده مانند توضیحات متن یا فایل تصویر موجود نیاز دارند.

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در اینجا 7  هوش گزینه وجود دارد که به شما کمک می کند تا بهترین برنامه tattoo artist هوش مصنوعی را برای خال‌کوبی پیدا کنید.

 

1. فوتور
fotor ai art generator

tattoo artist هوش مصنوعی

 

اگر می خواهید با استفاده از هوش مصنوعی پروژه های منحصر به فردی ایجاد کنید، Fotor باید در بالای لیست شما باشد. در حالی که وقتی از متن برای توصیف آنچه می خواهید استفاده می کنید، نتایج چشمگیر هستند، وقتی از آن به عنوان یک خال‌کوبی AI از یک تصویر استفاده می کنید، همه چیز حتی چشمگیرتر به نظر می رسد.

 

برای انجام این کار، باید یک طرح یا تصویر موجود را آپلود کنید و اجازه دهید جادوی خود را انجام دهد. شما می توانید از سبک های مختلف انتخاب کنید و طیف وسیعی از مفاهیم تازه را بر اساس تصویر اصلی ایجاد می کند.

 

با نزدیک شدن به این روش، می توانید طرحی مشابه، اما نه یک کپی دقیق از یک خال‌کوبی موجود ایجاد کنید. علاوه بر این، حتی اگر از خال‌کوبی‌هایی که ایجاد می‌کند استفاده نمی‌کنید، می‌تواند به شما در فرمول‌بندی ایده‌ها کمک کند.

از آنجایی که Fotor برای بیش از خال‌کوبی استفاده می شود، ممکن است مدتی طول بکشد تا تتو شود. با این حال، هنگامی که از آن استفاده کنید، قرار دادن ابزار دشوار خواهد بود.

Fotor با اعتبارات ایجاد تصویر از 9.99 دلار در ماه یا 2.99 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) برای 200 اعتبار اجرا می شود.


2. کافه شبانه
NightCafe AI Tattoo Generator

tattoo artist هوش مصنوعی

 

یک جستجوی سریع در خلاقیت های NightCafe نشان می دهد که قبلاً به طور گسترده به عنوان یک خال‌کوبی AI استفاده می شد. این بر روی دسکتاپ و از طریق یک برنامه تلفن همراه کار می کند، و شما می توانید از بین تمام الگوریتم های تصویری برجسته AI انتخاب کنید.

الگوریتم مجموعه ای از قوانین است که برای تجزیه و تحلیل، پردازش و ایجاد تصاویر استفاده می شود و هر کدام سبک و روش خاص خود را برای انجام کارها دارند. DALL-E 2، CLIP-Guided Diffusion، Stable Diffusion، Neural Style Transfer و VQGAN+CLIP را می توان در کافه شبانه استفاده کرد.

به عنوان مثال، انتقال سبک عصبی به یک تصویر سبک و یک تصویر محتوا نیاز دارد. سپس "محتوا" را از تصویر محتوا در "سبک" تصویر سبک پخش می کند.

این می تواند برای طرح های خال‌کوبی مفید باشد، زمانی که شما یک سبک خال‌کوبی منحصر به فرد دارید و می خواهید به سرعت آزمایش کنید که چگونه آیتم های جدید در آن سبک به نظر می رسند.

البته، این تنها یک نمونه از آنچه می توان با NightCafe به دست آورد. همچنین پیشنهادات متنی را می‌پذیرد، اگر کاملاً درگیر ایده‌های جدید هستید.

استفاده از این پلتفرم بسیار آسان است و هنگام ثبت نام شما را از گام به گام راهنمایی می کند. اگر به دنبال یک خال‌کوبی رایگان هوش مصنوعی هستید، NightCafe روزانه 5 اعتبار رایگان می دهد.

 برنامه ها از 6 دلار در ماه یا 4.79 دلار در ماه (صورتحساب سه ماهه) برای 100 اعتبار شروع می شود.


3. Adobe Firefly
Adobe Firefly Tattoo Generator با هوش مصنوعی

tattoo artist هوش مصنوعی

 

ادوبی نام آشناتری برای طراحان است، اما با نرم‌افزار Firefly خود نیز از هوش مصنوعی استفاده کرده است .این بسته از چندین مدل هوش مصنوعی استفاده می کند که می توان از آنها برای ایجاد خال‌کوبی و اهداف دیگری مانند تبلیغات یا تصاویر استفاده کرد. به عنوان مثال، مدل اول می تواند تصاویری از متن، جلوه های ویژه برای خود متن و وکتورهای رنگ آمیزی مجدد ایجاد کند.

پس از ایجاد یک تصویر، کاربران می توانند دستورات اضافی را برای اصلاح نتایج وارد کنند.رابط کاربری مناسب برای مبتدیان Firefly به یک نمایشگر تصویر در وسط، یک فیلد برای وارد کردن نکات در پایین، و یک نوار ابزار در سمت راست که در آن می‌توانید سبک را اصلاح کنید، تقسیم می‌شود.

 

این شامل نوع محتوای سطح والد است که برای خال‌کوبی باید گرافیکی یا هنری باشد. می توانید گزینه های نورپردازی یا ترکیب بندی را نادیده بگیرید، اما نگاه کردن به عناصر سبک مانند "رنگ روشن" یا "سیاه و سفید" به شما این امکان را می دهد که طراحی خود را از دیدگاه های مختلف ببینید.

ویژگی recolor مولد یک ابزار کمکی عالی برای هر هنرمند خال‌کوبی است که می خواهد به سرعت تغییرات رنگی مختلف کار خود را امتحان کند. می‌توانید از سرنخ‌های ساده‌ای مانند «قرمز و نارنجی» استفاده کنید یا بیشتر توضیح دهید. به عنوان مثال، "تاریک و تاریک تر".

روی اعلان های از پیش تعیین شده کلیک کنید و دیگر نیازی به تایپ چیزی نخواهید داشت.

به طور کلی، اگر قبلاً از محصولات Adobe هنگام طراحی یا دیجیتالی کردن خال‌کوبی‌های خود استفاده می‌کنید، افزودن Firefly به این ترکیب بی‌معنا است.

در حال حاضر پس از پیوستن به نسخه بتای رایگان Adobe Express در دسترس است.


4. BlackInk AI
مولد تاتو BlackInk با هوش مصنوعی

tattoo artist هوش مصنوعی

 

می توانید از طریق مرورگر وب خود از خال‌کوبی AI BlackInk به صورت آنلاین استفاده کنید. این یکی از چندین ابزار جدید است که به طور انحصاری برای ایجاد خال‌کوبی های منحصر به فرد با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده است. این برای کسانی در نظر گرفته شده است که می خواهند خال‌کوبی کنند، نه هنرمندان خال‌کوبی، زیرا به شما اجازه نمی دهد کار خود را بارگذاری کنید.

 

این به سادگی جایگزین فرآیند قدیمی مرور وب، اینستا یا پینترست برای یافتن چیزی که دوست دارید می شود و در عین حال اطلاعاتی به شما می دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنچه را که می خواهید توصیف کنید و سبک خال‌کوبی را انتخاب کنید و طرح در عرض 30 ثانیه ایجاد می شود. این انتخاب شامل مواردی مانند کار با نقطه، ژاپنی، قبیله ای و سبک های دیگر است که علاقه مندان به خال‌کوبی با آنها آشنا هستند.

پس از ایجاد، تصویر به یک گالری عمومی می رود، اما می توانید طرح را با یک حساب حرفه ای خصوصی نگه دارید.

در حالی که خود مدل‌های هوش مصنوعی به اندازه سایر پلتفرم‌ها پیشرفته نیستند، متوجه خواهید شد که برای خال‌کوبی‌ها بسیار بهتر عمل می‌کنند زیرا برای شروع باید در ساختار طراحی ساده‌تری قرار بگیرند.

5 اعتبار/20 تصویر به صورت رایگان، 5 دلار در هر 100 اعتبار، یا 15 دلار در ماه برای طرح های نامحدود دریافت کنید.


5.تاتوهای هنری Midjourney AI

tattoo artist هوش مصنوعی

 

به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان هنر هوش مصنوعی، Middle of the Road برای مدت طولانی الگوریتم های خود را آموزش داده است. امروزه نتایج بسیار چشمگیر هستند و خال‌کوبی تنها بخش کوچکی از آنچه می توان به دست آورد است.

ایجاد یک طرح آماده برای خال‌کوبی مدتی طول می کشد. درک سرنخ های متنی ، اما هنگامی که آن را به دست آورید، نتایج برخی از بهترین ها هستند.

مفیدترین رویکرد استفاده از توصیفگر آمیخته با یک سبک کلی است. به عنوان مثال، "گرگ در ماه کامل". خال‌کوبی به سبک بلک ورک.

همچنین برخی از مشهورترین هنرمندان خال‌کوبی را می شناسد، بنابراین می توانید دعوت خود را با "by Sailor Jerry" برای سبک معروف هنرمندی به همین نام پایان دهید.

Midjourney همچنین تصاویر یا طرح‌های موجود را می‌پذیرد که می‌توانید با اعلان ترکیب کنید تا آنها را به سبک، رنگ و غیره متفاوت تنظیم کنید.

برنامه ها از 10 دلار در ماه یا 8 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) شروع می شود.


6. TattoosAI
TattoosAI خال‌کوبی هوش مصنوعی

tattoo artist هوش مصنوعی

 

TattooAI همه چیز در مورد تولید ایده است. این به شما امکان می دهد گالری های خال‌کوبی که دائماً به روز می شوند را مرور و جستجو کنید و حتی قبل از ثبت نام بر اساس سبک فیلتر کنید.

اینها همان سبک هایی هستند که می توانید هنگام ایجاد طرح های خود از بین آنها انتخاب کنید و شامل سبک های رایج مانند سورئال، آبرنگ و حروف است. یک گزینه سه بعدی نیز در دسترس است تا بتوانید ببینید که خال‌کوبی روی بدن چگونه به نظر می رسد.شما به هیچ مهارت هنری نیاز ندارید، فقط به توانایی توصیف ایده خود با عبارات کلیدی نیاز دارید.

 

TattoosAI تنها با پذیرش پیام‌های متنی، فرآیند را ساده می‌کند. این در مرحله ایده به خوبی کار می کند. با این حال، اگر می‌خواهید تصاویر خود را به آن اضافه کنید، باید یکی از محبوب‌ترین مولدهای هنری مبتنی بر هوش مصنوعی را امتحان کنید.از طرف دیگر، اگر می‌خواهید خال‌کوبی کنید و ایده‌ای در سر دارید، اما هیچ طرح موجود را دوست ندارید، ایده‌آل است.

7.99 دلار برای 7 روز دسترسی نامحدود یا 24.99 دلار برای 30 روز.


7. فوتوجامپ
طراحی تاتو با هوش مصنوعی Photoleap

tattoo artist هوش مصنوعی

 

Photojump یک برنامه قدرتمند هوش مصنوعی برای iOS و Android از همان توسعه دهندگان پشت Facetune است. یکی از به روز رسانی های اخیر آن شامل "AI Tattoo Design" است که به شما امکان می دهد با اعمال خال‌کوبی روی عکس های خود، آن ها را امتحان کنید.

شما به هیچ مهارت ویرایشی نیاز ندارید زیرا هوش مصنوعی طرح خال‌کوبی را می گیرد و آن را با زوایای و نسبت های عالی در ناحیه مورد نظر شما اعمال می کند. دیدن اینکه یک خال‌کوبی قبل از انجام آن چگونه به نظر می رسد هرگز آسان نبوده است.

 

مولد اصلی هنر هوش مصنوعی دارای دو حالت تولید تصویر است. اولین مورد، تبدیل متن به تصویر معمولی است که در آن چیزی را که می خواهید ببینید و در عرض چند ثانیه تولید می شود، توصیف می کنید. ویژگی دیگر، Sketch-to-image، برای خال‌کوبی کمی مفیدتر است.

این به شما امکان می دهد از یک طرح درون برنامه ای یا یک تصویر موجود استفاده کنید و به هوش مصنوعی اجازه دهید شکاف ها را پر کند. حتی می‌توانید آن را با یک پیام متنی ترکیب کنید تا چیز پیچیده‌تری ایجاد کنید.

 

7 روز آزمایشی رایگان یا 39.99 دلار در سال دسترسی نامحدود.


نتیجه tattoo artist هوش مصنوعی

اکنون که انتخاب های ما را برای بهترین تولید کننده تصویر خال‌کوبی هوش مصنوعی بررسی کرده اید، زمان آن رسیده است که شروع به ایجاد طرح های هیجان انگیز خود کنید.

چه یک هنرمند خال‌کوبی باشید که به دنبال حداکثر استفاده از کارهای موجود خود هستید، یا مشتری به دنبال ایده جدیدی باشید که از کاتالوگ های قدیمی خسته شده است، هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند جانی تازه به ایده های خود بدهید.علاوه بر این، هنوز زود است. نتایج فقط در طول زمان بهبود می یابد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید