معنی تاتو عقرب 300 طرح

تاتو عقرب

 

تاتو عقرب یکی از محبوب ترین تاتوها در بین مردان و زنان است. بیایید ببینیم معنای چنین خال کوبی چیست و چرا تاتو عقرب  سزاوار توجه ویژه است. سلاح اصلی عقرب دم  بلند آن است که در انتهای آن کپسولی با سم و نیش دارد. تمام بدن با یک پوسته سخت پوشیده شده است و نوعی زره را تشکیل می دهد. بنابراین، عقرب  در برابر دشمنان آسیب پذیر است. 

 

 

اسطوره شناسی تتو عقرب

صورت فلکی عقرب

صورت فلکی عقرب

طبق یکی از افسانه های  یونان باستان ،  صورت فلکی اوریون ( جبار ، شکارچی)به خود می بالید که همه حیوانات روی زمین را می کشد. الهه آرتمیس و مادرش لتو، عقربی را برای کشتن جبار فرستادند. زئوس عقرب را پس از پیروزی در نبرد در آسمان قرار داد.در واقع، صورت فلکی شکارچی و عقرب هرگز در یک زمان در آسمان قابل مشاهده نیستند. 

 

در مصر باستان، عقرب ها به عنوان محافظ در برابر دشمنان عمل می کردند، در کتاب مقدس عقرب به دلیل شیوه غیرمنتظره نیش زدن به عنوان نماد یهودا توصیف شده است، علاوه بر این، عقرب به عنوان دستیار ضروری جادوگران  در نظر گرفته می شد. 

چنین افسانه ای وجود دارد که عقرب نه تنها می تواند بکشد، بلکه می تواند شفا دهد. چنین افسانه ای از آفریقا آمده است، زیرا در آنجا بود که عقرب سوزانده شد و بر اساس خاکستر آن، پودرها و پمادهایی برای درمان نیش ها ساخته شد. از این رو این افسانه وجود دارد که عقرب جراحات وارده بر شخص  را به قیمت مرگش التیام می بخشد.

 

تاتو عقرب

تتو عقرب     تاتو عقرب کوچک

 

یک نکته مهم از عادات عقرب این است که تحت تأثیر عوامل تحریک کننده قوی یا در لحظه خطر مرگبار می تواند در حالت بی حرکت قرار گیرد که به اشتباه با مرگ تلقی می شود. اما پس از مدتی، عقرب "زنده می شود" و اگر چیزی او را تهدید نکند، به سرعت فرار می کند.

عقرب ها بسیار مقاوم هستند - آنها می توانند تا 1.5 سال بدون غذا بمانند.

آنچه در نهایت نشان دهنده صورت فلکی شکارچی است: 
- دوام؛

- حفاظت؛

- ایثار؛

- قدرت ذهن؛

- تحمل.

معنی تاتو عقرب

معنی تتو عقرب : اگر خالکوبی را با تصویر عقرب روی پای خود به تصویر بکشید، بر قدرت شخصیت، قدرت و اعتماد به نفس خود تأکید خواهید کرد. تصویر تتو عقرب روی سینه در مورد اراده برنده شدن، قدرت و عزم مالک صحبت می کند. همچنین، تاتو عقرب روی شانه، مچ دست، ران و شکم عالی به نظر می رسد.

 

 

معنی تاتو عقرب برای مردان

تاتو عقرب

طرح تاتو عقرب

معنی تاتو عقرب در ایران

اگر مردی عقرب را در حالت تهاجمی بر روی بدن خود به تصویر بکشد، این از ستیزه جویی و غیردوستانه بودن یک فرد صحبت می کند. خالکوبی عقرب در میان پرسنل نظامی که در نقاط جنگی هستند بسیار محبوب است. تتو عقرب در  ارتش  در دو نسخه ساخته شده است. اولی، وقتی نیش پایین می آید، به این معنی است که سرباز هنوز در عملیات نظامی شرکت نکرده است. با بلند شدن نیش، تتو در مورد حمله به دشمن هشدار می دهد، علاوه بر این، پنجه های باز نماد این است که نبرد تا آخرین نفس ادامه خواهد داشت. معمولا مردان الگو را روی تیغه شانه چپ یا سینه اعمال می کنند. 

 

اگر تتوی عقرب را در قسمت پایین شکم به تصویر بکشید، به عنوان طلسم برای صاحبش عمل می کند و هاله انسان را از انرژی تاریک و منفی محافظت می کند. اغلب معنای علامت عقرب  و  تتوعقرب به عنوان یک طلسم تعریف می شود که می تواند موقعیت را در جهان تقویت کند و کار آغاز شده را تکمیل کند.

 

 

معنی تاتو عقرب برای زنان

تاتو عقرب

طرح تتو عقرب

 

معنی تاتو عقرب : تاتو عقرب برای زنان کمی متفاوت است. صاحب تتو عقرب می خواهد استقلال و جدیت خود را نشان دهد. اگر دختران تحت علامت زودیاک عقرب به دنیا آمده باشند، اغلب از عقرب ها به عنوان طلسم استفاده می کنند. تتو عقرب در ترکیب رنگ ها و هیروگلیف بسیار جذاب به نظر می رسد.هم برای مردان و هم برای زنان، تتو عقرب یک گزینه برد-برد است اگر صاحبش از نظر روحی قوی باشد و آماده انجام تمام راه باشد.

 

 

معنی تاتو عقرب پشت گوش

تاتو عقرب

 طرح تتو عقرب  عکس تاتو عقرب پشت گوش  تاتو عقرب دخترانه

خالکوبی عقرب نشانه چیست

تاتو عقرب نماد چیست

در تمام فرهنگ ها، عقرب را حیوانی بسیار خطرناک می دانند که باعث مرگ می شود. در برخی از ملل اعتقاد بر این است که عقرب فرستاده خدایان شفا است و کسانی که بهشت ​​انتخاب کرده است قادر به شفا هستند. در خالکوبی عقرب ، این معنی دامنه کمی تیره و تار دارد و می تواند نمادی از خطر و میل به محافظت از خود از دنیای خارج و همچنین قدرت فرد، شجاعت و اشراف او باشد. پشت گوش یک مکان تقریبا نامرئی است و تتو در این مکان برای هر کسی که ملاقات می کنید در دسترس نیست، بلکه فقط برای افراد انتخاب شده قابل دیدن است. بنابراین، یک عقرب تاتو در پشت گوش نماد یک فرد مخفی کار است که دوستان خود را با دقت انتخاب می کند و نمی خواهد خود واقعی  را به همه نشان دهد. 

 

طرح عقرب برای تاتو   تاتو عقرب روی گوش

تاتو عقرب

عکس تاتو عقرب پشت گوش   تاتو عقرب ساده    تاتو عقرب دخترانه

 

 

معنی تاتو عقرب روی دست

تاتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی پشت دست      عکس عقرب برای تاتو      طرح تاتو عقرب روی دست


تاتو عقرب روی دست  یک پدیده نسبتاً نادر است، اما هنوز هم رخ می دهد. دست عملا در معرض دیده شده ترین قسمت بدن است، به این معنی که معنای تاتو عقرب روی دست معنایی باز دارد که صاحب آن می خواهد به همه اطرافیان تتوعقرب  را  نشان دهد. در عین حال، تتو عقرب روی دست می تواند یک طلسم قدرتمند در برابر چشم بد و حضور افراد سمی برای صاحب  آن باشد.

 

تاتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی پشت دست   طرح تاتو عقرب روی دست       تاتو طرح عقرب  تاتو عقرب روی دست

 

 

معنی تاتو عقرب روی مچ دست

تتو عقرب

عکس  تاتو عقرب روی مچ دست   عکس عقرب تتو     عکس تاتو عقرب روی دست   تاتو عقرب ساده

 

عقرب نماد خطر، مرگ، اما در عین حال عشق به دوستان اندک شما و گزینش در افراد است. عقرب از دیرباز نماد افراد تنها بوده است که در انتخاب افراد برای ارتباط دقت می کنند و بنابراین چنین افرادی اغلب تنها می مانند. تاتو عقرب روی مچ دست  نماد یک فرد خطرناک و انتخابی است. این فقط نمادی از شخصیت نیست، بلکه باور زندگی فردی است که تتو عقرب روی مچ دست دارد. اگر عقرب به عنوان تتو به عنوان نشانه زودیاک انتخاب شد، اعتقاد بر این است که حامل آن به طالع بینی اعتقاد دارد و از قوانین و توصیه های آن پیروی می کند.

 

معنی تاتو عقرب روی ماهیچه پا  و طرح عقرب تاتو

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی پا   طرح تاتو عقرب سه بعدی    عکس عقرب برای تتو   تاتو عقرب روی پا

 

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی پا     طرح عقرب تتو   طرح تاتو عقرب سه بعدی


پاها و اجزای آنها، از جمله ساق پا، نمادی از ثبات، قدرت و موقعیت تزلزل ناپذیر در زندگی و همچنین اعتماد به نفس است. جای تعجب نیست که آنها می گویند: "با اطمینان روی پاهای خود بایستید." بنابراین، یک خال کوبی عقرب روی ماهیچه، اول از همه در مردان، به معنای اعتماد به نفس او خواهد بود که او می تواند همه چیز را از زندگی به دست آورد. هر چه بخواهد برای خود هدف مشخصی تعیین می کند و به هر قیمتی که باشد به آن می رسد. تاتو طرح عقرب  روی ماهیچه پا نیز به معنای شخصیت قدرتمند و قوی، اراده برای پیروزی و عزم راسخ است.

 

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب     تاتو عقرب روی پا      عکس عقرب برای تاتو    تاتو عقرب سیاه

 

معنی تاتو عقرب روی پا  و عکس عقرب تتو

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی پا     تتو عقرب روی پا     تاتو عقرب سیاه

 

تتو عقرب

   تاتو عقرب روی مچ پا   عکس تاتو عقرب روی پا    تاتو عقرب سیاه

 

معنی تاتو عقرب روی پا نمادی از ثبات و موقعیتی تزلزل ناپذیر در زندگی است. هیچ چیز نمی تواند چنین شخصی را از مسیری که در نظر گرفته شده است، منصرف کند، که در آن یک موقعیت محکم اراده قوی به او کمک می کند تا حرکت کند. صاحب این تتو عقرب با اعتماد به نفس، آرام و خونسرد است. او ابتدا تمام خطراتی را که بر سر راهش قرار دارد ارزیابی می کند. با این وجود، او حتی از یک هدف دشوار نیز اگر نوید یک پیروزی بزرگ و چشم انداز را بدهد، دست نخواهد کشید. او همیشه نیاز به آمادگی اولیه دارد، حتی اگر زمان زیادی طول بکشد.صاحب تتو عقرب دوست ندارد خود به خودی عمل کند، زیرا به تفکر استراتژیک عادت دارد.

 

 

معنی تاتو عقرب و مار

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب و مار


اگر عقرب به طور جداگانه به معنای مبارزه، شجاعت و ستیزه جویی باشد، تاتو عقرب و مار در درجه اول به معنای مبارزه با وسوسه، خیر و شر، زندگی و مرگ است. جالب اینجاست که در برخی کشورها همیشه با تصویر مار برخورد منفی شده است، زیرا موذیانه است و قادر به ایجاد آسیب است. عقرب نیز به نوبه خود، به نظر می رسد برای مبارزه با این شیطان ایستاده است. قابل توجه است که معمولاً چنین تتو تصویری از عقرب دارد که مار را در چنگال خود نگه می دارد.

 

 

معنی تاتو عقرب به صورت سه بعدی

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب سه بعدی

 

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب سه بعدی

تاتو عقرب نماد چیست

احتمالاً بر کسی پوشیده نیست که عقرب نماد خطر، مرگ، انتخاب در افراد است، اما در عین حال می تواند نمادی از دوستی، بی باکی، اشراف و خرد نیز باشد. تاثیر انجام تتو به سبک سه بعدی فقط این تاثیر را چند برابر می کند. بیشتر اوقات ، یک خال کوبی سه بعدی عقرب خطری قوی دارد و سعی می کند با تمام ظاهر خود وحشت و فریب را به ارمغان بیاورد. اما هنرمندان مدرن توانسته اند از چنین معانی وحشتناکی اجتناب کنند. با توجه به جزئیات اضافه شده به طرح، می توان معنای خطر را با نرمی و خرد جایگزین کرد.

 

 

معنی تاتو عقرب روی سینه

تتو عقرب

تاتو عقرب روی مچ دست  عکس تاتو عقرب روی سینه

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی سینه


تتوعقرب روی قفسه سینه نشان دهنده رفتار سخت و خشن صاحب آن است. چنین فردی سازش ناپذیر، مستبد و در تلاش برای رسیدن به آنچه می خواهد به هر قیمتی است. او به قولی رو در رو  عمل نمی کند و وارد درگیری آشکار نمی شود، بلکه با هر وسیله ای سعی می کند با استفاده از راه حل ها، در اسرع وقت به هدف مورد نظر برسد. صاحب چنین تتو عقرب اغلب خود را به عنوان یک فرد بی اعتماد و سرد نشان می دهد و به دنبال محافظت از خود در برابر ناامیدی های عشقی و سایر تجربیات قلبی است. او تمایلی به نشان دادن احساسات ندارد، برای او مهم است که اول از همه با  عقل و فکر کار را انجام دهد.

 

معنی تاتو عقرب با گل رز   تاتو عقرب و گل

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب با گل رز

معنی تاتو عقرب و گل
گل رز محبوب ترین تصویر گل در تتو برای مردان و زنان است. گل رز معانی مختلفی دارد و یکی از بحث برانگیزترین تصاویر در دنیای تتو است. در دنیای مدرن، گل رز به عنوان نمادی از ابدیت، عشق و اشتیاق انتخاب شده است. اگر گل رز با خار نماد یین و یانگ است، زیرا جوانه خود نماد نرمی و زیبایی است و خارها نماد مردانگی و شجاعت هستند. عقرب، به دلیل ظاهر طبیعی خود، اغلب به عنوان خصمانه و تهاجمی تلقی می شود، اما در کنار گل رز، معنایی صلح آمیز به دست می آورد - نمادی از عشق خالص و وفاداری.

 

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب با گل رز   تاتو عقرب روی بازو

 

 

معنی تاتو عقرب روی انگشت

 تتو عقرب

عکس خالکوبی عقرب  عکس تاتو عقرب روی انگشت


عقرب تتو که روی انگشت کار شده است نوعی علامت خطرناک است، به این معنی که صاحب آن آماده است تا آخر برای خانواده، عدالت و حقیقت بجنگد. عقرب اغلب بر روی انگشتان به شکل علامت زودیاک نشان داده می شود تا از این طریق بهترین ویژگی ها را اتخاذ کرده و آنها را تقویت کند. این می تواند شجاعت، تمایل به پذیرش خطر باشد. اگر مردی تتو عقرب را روی انگشت خود دارد، با این کار او می خواهد ارزش خود را نشان دهد. همچنین، چنین تتو به عنوان محافظت در برابر انرژی منفی دیگران استفاده می شود.

 

 

معنی تاتو عقرب روی شکم

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی شکم      عکس خالکوبی عقرب     تاتوی عقرب

اغلب، خالکوبی عقرب روی شکم توسط خانم ها انجام می شود. چنین تتو به معنای زنانگی، جنسیت و پیچیدگی خواهد بود. به نظر می رسد بر روی انعطاف پذیری بدن زن تمرکز دارد. هنگام انتخاب طرح، بهتر است به سایه های مشکی توجه کنید. همچنین، یک خال کوبی عقرب از قدرت پنهان صاحب آن، استقلال او از افراد و شرایط دیگر صحبت می کند. معنای دیگر خال کوبی: یک زن منحصراً برای یک رابطه جدی تنظیم شده است، او خیانت  را تحمل نخواهد کرد.

 

 

معنی تاتو عقرب مینیمالیسم

تتو عقرب

عکس تتو عقرب  عکس تاتو عقرب مینیمالیسم    عکس عقرب برای تاتو

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب مینیمالیسم    طرح عقرب تاتو     تاتو عقرب دخترانه


عقرب با تمام ظاهرش خطر مرگبار را نشان می دهد. تقریباً در همه ملل عقرب نماد مرگ، خطر، تنهایی و درد است. اما در کنار این ویژگی های شیطانی، تتو عقرب نیز نماد دوستی است. واقعیت این است که عقرب با سم خود نه تنها می تواند بکشد، بلکه شفا می دهد. فقط یک عقرب می تواند افراد انتخاب شده را درمان کند و بنابراین چنین تتو نه تنها معنای خطر یا مرگ، بلکه عشق به دوستان و توانایی انتخاب عاقلانه حلقه نزدیک خود را نیز دارد. یک خال کوبی عقرب مینیمالیستی ساده به نظر می رسد و تمام ویژگی های توصیف شده در بالا را ترکیب می کند و آنها را به اصلی ترین آنها برای یک فرد تبدیل می کند.

 

 

معنی تاتو عقرب در پشت

خال کوبی عقرب

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب روی پشت   تاتو عقرب سیاه    طرح عقرب تاتو

تتو عقرب در پشت نشان می دهد که صاحب این طرح اعتماد به نفس، متعادل و همیشه حواس جمع  است. این یک فرد نسبتاً جدی است که ترجیح می دهد همه چیز را برنامه ریزی کند تا بعداً کارهای غیر ضروری انجام ندهد. او دارای ذهنی تحلیل گر و کاریزمای طبیعی است که به او اجازه می دهد تا تمام کارهای خود را با بیشترین سرعت و کارآمدی ممکن انجام دهد. صاحب این خال کوبی به راحتی می تواند اسرار را حل کند، زیرا ذهن مردم را می خواند و ترجیحات و خواسته های آنها را درک می کند. با این حال، او از این مهارت فقط در موارد شدید استفاده می کند، زمانی که رسیدن به هدف به تنهایی امکان پذیر نیست.

 

معنی تاتو عقرب مورتال کمبت

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب مورتال کمبت

معنی تتوی عقرب   تاتو مورتال کمبت

گیمرها تاتو عقرب را از Mortal Kombat انتخاب می کنند. در بازی، این یک روح نینجا است که از Sub-Zero به خاطر قتل خانواده اش انتقام گرفت. پرتره عقرب ترسناک به نظر می رسد. او صاحب هنرهای رزمی است، نیزه پرتاب می کند، با سرعت حرکت متمایز است، تکنیک های رزمی را می داند و به کار می برد. از صحنه های مبارزه اسکورپیون با ساب زیرو با ظلم حیرت زده می شود. این تتو به معنای قدرت، شجاعت، مهارت، کمال جسمانی، ورزش، کمال مداوم بدن و توانایی ایستادن برای خانواده است. اما در عین حال نماد شخصیتی سرسخت است. چنین فردی با هیچ مشکلی متوقف نخواهد شد ، مهمترین چیز برای او رسیدن به هدف است.

 

تتو عقرب

عکس تاتو عقرب مورتال کمبت

تتو عقرب

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Loren 739 :

  معنی تاتو عقرب نماد کلی عقرب به توانایی حمل سم کشنده مربوط می شود. عقرب ها در بسیاری از فرهنگ ها موجوداتی هستند که مرگ را به ارمغان می آورند، اما در عین حال، تصویر عقرب می تواند نمادی از عدالت، گذرا، آگاهی باشد. رزمندگان او را می پرستیدند. عقرب را قاضی می دانستند که می توانست همزمان بکشد یا شفا دهد.

  1402/4/31 21:16
 • Loren 739 :

  تعبیر عقرب در سنت ژاپنی معنای مثبتی دارد: خرد و عدالت. برای بسیاری از مردم، معنای خالکوبی عقرب در عبارت معروف "همه چیز سم است و همه چیز یک درمان" منعکس شده است. سوء استفاده از هر چیزی نابود می کند و میانه روی رستگاری است. در هر صورت، خالکوبی عقرب معنای عمیقی دارد و هر فردی در این طرح چیزی برای خود پیدا می کند.

  1402/4/31 21:17
 • Loren 739 :

  علامت زودیاک عقرب تاتو افرادی که تحت علامت عقرب به دنیا آمده اند اغلب نمادهای نجومی عقرب را تتو می کنند. این ممکن است نام حروف علامت زودیاک، صورت فلکی یا به سادگی تصویر خود عقرب باشد.

  1402/4/31 21:18
 • Loren 739 :

  اعتقاد بر این است که تاتو عقرب می تواند طلسم باشد و ویژگی های شخصیتی را که مشخصه همه عقرب ها است تقویت کند: پشتکار ، اعتدال ، عزم ، توانایی همیشه برای رسیدن به اهداف خود.

  1402/4/31 21:18
 • Loren 739 :

  خالکوبی عقرب و گل خالکوبی با تصویر عقرب و گل تعبیر بسیار زیبا و مثبتی دارد: عشق طولانی و وفاداری. این نماد ریشه در فرهنگ ژاپنی دارد، اما در سراسر جهان مورد تقاضا قرار گرفته است

  1402/4/31 21:19
 • Loren 739 :

  خالکوبی عقرب و رز می تواند به معنای عشق و وفاداری باشد. یا می توان آن را به عنوان عشق مخرب توضیح داد، احساسی که آزار دهنده است.

  1402/4/31 21:19
 • Loren 739 :

  اگر به جای نیش سمی، گل رز روی دم عقرب به تصویر کشیده شود، پس چنین خالکوبی می تواند به معنای طبیعت صلح آمیز فردی باشد که می خواهد عشق و زیبایی را به جهان بیاورد.

  1402/4/31 21:20

بیشتر بخوانید