تاتو نوشته ژاپنی: فونت، معنی با ترجمه و عکس خالکوبی هیروگلیف

تاتو فونت ژاپنی

طرح هایی با نوشته و فونت ژاپنی مدت هاست که دوستداران خالکوبی را به خود جلب کرده است. این نمادهای شرقی به دلایل مختلفی در سراسر جهان محبوب هستند.

 

اولا، هر تاتو فونت ژاپنی معنای خاصی دارد. مردم بر این باورند که تاتو متن با فونت ژاپنی می توانند برای آنها خوش شانسی بیاورند و آنها را از بدبختی محافظت کنند. دوم اینکه از نظر زیبایی شناسی نوشته و فونت ژاپنی زیباست. به هر حال، خوشنویسی یک جهت کلی در هنر است. ثالثاً، کتیبه های مرموز به زبان های خارجی اغلب توجه دیگران را به خود جلب می کند.

 

اگر همیشه تاتو متن با فونت ژاپنی را دوست داشتید، اما معنی آنها را متوجه نشدید، پس ما به شما کمک خواهیم کرد! در مقاله ما در مورد رایج ترین تتو نوشته و فونت در ژاپن با ترجمه به انگلیسی صحبت خواهیم کرد و نمونه هایی از خالکوبی در قسمت های مختلف بدن را نشان خواهیم داد.

 

تاتو فونت ژاپنی

یادآوری مهم قبل از انجام تاتو متن با فونت ژاپنی

در مرحله اول ، برای اینکه قهرمان یکی از داستان های مضحک نشوید ، باید هیروگلیف های شناخته شده ای را انتخاب کنید که به راحتی می توان معنی آنها را بررسی کرد یا در تهیه طرح از متخصصانی که زبان ژاپنی را می فهمند کمک گرفت.

ثانیاً، اگر معتقدید که هر خال کوبی معنای نمادینی دارد، باید به خاطر داشت که یک فونت ژاپنی می تواند چندین معانی متناقض داشته باشد. بنابراین، باید با دقت اطمینان حاصل کنید که نشانه ای که انتخاب می کنید فقط به معنای چیزهای مثبت است.همچنین املای صحیح را فراموش نکنید. یک خط از دست رفته می تواند به طور اساسی ترجمه را تغییر دهد یا به سادگی نماد را بی معنی کند.

 

قبل از اینکه خالکوبی هیروگلیف  انجام دهید، باید تصمیم بگیرید که کتیبه را به چه زبانی می خواهید. حروف چینی و ژاپنی بسیار شبیه هستند - برای یک بیننده غربی حتی یکسان به نظر می رسند، اما در واقع اینطور نیستند .

 

علاوه بر هیروگلیف، زبان ژاپنی دارای دو الفبای دیگر - هیراگانا و کاتاکانا - است که برای هنر بدن نیز استفاده می شود. و برای فهمیدن تفاوت آنها با یکدیگر، به شما توصیه می کنیم در باره زبان ژاپنی تحقیق کنید .

 

تاتو فونت ژاپنی

نوشته و فونت ژاپنی برای تاتو

به لطف ویژگی های نوشتار ژاپنی و چینی، یک هیروگلیف می تواند یک کلمه کامل را نشان دهد و چندین هیروگلیف می تواند یک جمله را نشان دهد. بنابراین، هیروگلیف ها هم برای دوستداران مینیمالیسم و ​​هم برای کسانی که نقاشی های بزرگ را دوست دارند جذاب است.

اغلب افراد هیروگلیف یا کلماتی که از چندین تتو تشکیل شده اند تایپ می کنند. به ندرت می توانید عبارات یا کلمات طولانی را به عنوان عنصری از تصویر بیابید. در زیر طرح هایی از تاتو محبوب ژاپنی، خالکوبی هایی با ترجمه انگلیسی و رایج ترین مکان ها برای به تصویر کشیدن آنها را خواهید دید.

 

تاتو عشق با حروف ژاپنی

خالکوبی هیروگلیف  یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین تاتو ژاپنی است. مردم دوست دارند از آن به عنوان طرح خالکوبی استفاده کنند زیرا برازنده است و فقط معنای مثبتی دارد.

تاتو متن ژاپنی


تاتو ژاپنی برای "عشق"

 

تاتو آزادی با حروف ژاپنی

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو کلمه آزادی به ژاپنی از 2 هیروگلیف تشکیل شده است: "من" و "عقل":

 

 

تاتو شانس با حروف ژاپنی

برای نوشتن کلمه "شانس" در ژاپنی، چندین هیروگلیف وجود دارد:

تاتو متن ژاپنی

تاتو ژاپنی برای "شانس"، "سرنوشت"

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "شانس"، "سرنوشت"، "بخت"

 

تاتو متن ژاپنی

تتو ژاپنی برای "شانس"، "لذت"

تاتو خوشبختی با حروف ژاپنی

دیگر هیروگلیف های محبوب آنهایی هستند که با شادی مرتبط هستند. این کلمه را می توان در یک یا چند هیروگلیف نوشت.

تاتو متن ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

تاتو شادی به ژاپنی

تاتو متن ژاپنی
تتو ژاپنی برای "شادی"، "لذت بردن"

تاتو ثروت با حروف ژاپنی

موضوع ثروت برای همه مرتبط است، به همین دلیل این نمادها نیز محبوب هستند.

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "ثروت"

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای پول

تاتو ایمان با حروف ژاپنی

برای هر فردی این کلمه معنای خاص خود را دارد. این می تواند یا ایمان به خود، شخص دیگر یا سرنوشت، یا ایمان به خدا باشد.

تاتو متن ژاپنی
تاتو کلمه ژاپنی برای "ایمان"

تاتو متن ژاپنی

تاتو کلمه ژاپنی برای "خدا"

تاتو کلمه ژاپنی برای سلامتی

تاتو متن ژاپنی

تاتو کلمه ژاپنی برای خانواده

 در هر فرهنگی، خانواده یک چیز مهم است، بنابراین این کلمه را می توان اغلب به عنوان یک خالکوبی بر روی بدن انسان نیز یافت.

تاتو متن ژاپنی
تتو کلمه ژاپنی برای "خانواده"

تاتو حیوانات زودیاک چینی

یکی دیگر از انتخاب های رایج، تاتوی است که حیوانات زودیاک چینی را نشان می دهند. مردم نام حیوانی را می نویسند که تحت علامت آن به دنیا آمده اند یا به سادگی حیوانی که از نظر روحی به آنها نزدیکتر است.

تاتو فال چینی

تاتو متن ژاپنی

طرح خام تاتو ژاپنی

حیوانات زودیاک چینی:

موش صحرایی
گاو نر
ببر;
خرگوش؛
اژدها؛
مار;
اسب؛
بز;
میمون
خروس؛
سگ؛
خوک


ایده های دیگر برای خالکوبی با تاتو ژاپنی

در زیر به چند هیروگلیف محبوب دیگر برای خالکوبی نگاه خواهیم کرد، ترجمه انگلیسی که می توانید در زیر عکس ها پیدا کنید.

تتو های ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

طرح خام تاتو ژاپنی

هنر؛
تنهایی؛
خداوند؛
ایمان؛
بهشت؛
رویا؛
زندگی؛
قلب؛
زمین؛
اب؛
روح؛
امید؛
جنگل؛
آفتاب؛
ماه؛
حقیقت؛
زمستان؛
تابستان؛
بهار؛
حفاظت.

تاتو متن ژاپنی
طرح خام تاتو ژاپنی

پیروزی؛
گرگ؛
زور؛
جنون؛
ممنوعیت؛
گنج؛
لعنت لعنت!؛
نبرد


تاتو ژاپنی: خالکوبی برای زنان و مردان

نوشتار ژاپنی برای مردان و زنان به یک اندازه مناسب است. با این حال، به عنوان یک قاعده، دختران طرح هایی را با هیروگلیف های تک یا عبارات کوچک با معانی زیبا انتخاب می کنند. معمولاً اینها کتیبه هایی هستند که با چیز خوب و مثبت همراه هستند. آنها عاشق خطوط ظریف  در متن ژاپنی با معنی هستند و گاهی اوقات عناصر ظریفی را به طرح های خود اضافه می کنند: شکوفه های گیلاس یا امواج دریا.

مردان تمایل بیشتری به انتخاب طرح های سه بعدی دارند که شامل هیروگلیف است یا کتیبه های کوچکی که بر تاتو قوی آنها تأکید می کند. بر خلاف زنان، پسرها می توانند هیروگلیف ها را حتی با معنای کمی افسرده بنویسند. در مورد عبارات ساده، مردان ترجیح می دهند با خطوط ضخیم، شبیه به ضربه های قلم مو، خالکوبی کنند.

متن ژاپنی برای تاتو  متن ژاپنی برای تاتو با معنی

در زیر نمونه هایی از خالکوبی های هیروگلیف ژاپنی - عکس خالکوبی های زن و مرد - را نشان خواهیم داد و مطمئن خواهید شد که آنها به جنسیت وابسته نیستند. نکته اصلی این است که تصویری را انتخاب کنید که متناسب با وضعیت ذهنی شما باشد.

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی گردن: تاتو ژاپنی خالکوبی تاتو ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "خدا" و "شیطان"

 

معمولا خالکوبی با تکست ژاپنی برای تاتو در اندازه های کوچک ساخته می شود. بنابراین، گردن جایی است که اغلب می توان این نمادهای آسیایی را در آن دید. این خالکوبی در بین دختران محبوب است زیرا این خالکوبی های ریز و مرتب روی گردن یا پشت گوش زیبا به نظر می رسند.

هیروگلیف های منفرد با معانی زیبا یا کلمات کامل کوچک به عنوان طرح انتخاب می شوند؛ نقاشی های پیچیده در چنین مکانی چندان رایج نیستند.

خالکوبی گردن با هیروگلیف

تاتو متن ژاپنی

تتو تکست ژاپنی  "خانواده"

تاتو به زبان ژاپنی

 

تاتو متن ژاپنی

طرح تاتو ژاپنی   خالکوبی هیراگانا ژاپنی
حرف ژاپنی "A" نوشته شده در هیراگانا

 

تاتو متن ژاپنی
طرح تاتو مردانه ژاپنی برای "احمق"

 

تاتو ژاپنی: خالکوبی پشت
پشت قسمت بزرگی از بدن است. می توانید یک داستان کامل با یک تصویر بزرگ روی آن قرار دهید، یا یک عبارت ساده مینیمالیستی که روی ستون فقرات چاپ شده است.

 

تاتو نوشته ژاپنی در پشت

تاتو متن ژاپنی
ترجمه: "مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، من بر همه چیز غلبه خواهم کرد"

 

تاتو متن ژاپنی
ترجمه: ققنوس

 

بچه ها اغلب نقاشی های بزرگ را انتخاب می کنند و آنها را با کتیبه هایی به زبان ژاپنی تکمیل می کنند. اینها می توانند نقل قول های فلسفی، شعارهای زندگی، اشعار باشند.

خالکوبی تاتو ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

تتو کاتاکانا

و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید خالکوبی با نام یکی از عزیزان خود به ژاپنی انجام دهید ، با الفبای کاتاکانا نوشته می شود:

خالکوبی روی بازو: تاتو ژاپنی

یکی دیگر از روند محبوب، خالکوبی تاتو ها بر روی دست است؛ تاتو ژاپنی به ویژه در مچ دست و ساعد خوب به نظر می رسند.

 

تاتو متن ژاپنی

 تاتو ژاپنی روی دست
ترجمه: مسیر

 

تاتو متن ژاپنی

عشق تاتو ژاپنی
خالکوبی هیروگلیف ژاپنی "عشق".

به لطف بسیاری از فونت ها، یک تتو می تواند کاملاً متفاوت به نظر برسد. هنرمند می‌تواند آن را نازک و ظریف بسازد یا حتی از ضربات قلم مو تقلید کند و بدن را به یک بوم خوشنویسی واقعی تبدیل کند.

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "عشق"

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی تاتو ژاپنی Freedom

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو متن ژاپنی با معنی  ترجمه: "حتی اگر مرا فراموش کنی، من تو را فراموش نمی کنم"

 

در فرهنگ شرقی، همه چیز مملو از نمادگرایی است. بنابراین، کسانی که تصمیم می گیرند بدن خود را با هیروگلیف تزئین کنند، تصاویری را که حاوی معنای فلسفی است به طرح های خود اضافه می کنند. به عنوان مثال، بامبو عنصر مهمی در جهان آسیایی است که نماد قدرت و انعطاف پذیری است.

 

خانواده تاتو ژاپنی

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "خانواده"

 

تاتو متن ژاپنی

تتو ژاپنی برای "باران"

 

تاتو متن ژاپنی
تتو ژاپنی برای  "اسب"

 

دوستداران سرزمین طلوع خورشید خالکوبی به سبک سنتی ژاپنی انجام می دهند و به نقوش فرهنگی دست می زنند. به عنوان مثال، در زیر عکسی از یک اسباب بازی داروما ژاپنی در پس زمینه تصویر معروفی از امواج را مشاهده می کنید.

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی تاتو ژاپنی
هیروگلیف: "شادی"

 

آیا تاتو ها و هیراگانا گیج کننده به نظر می رسند؟ سومین الفبای ژاپنی - کاتاکانا را فراموش نکنید! همچنین به عنوان یک خال کوبی زیبا به نظر می رسد:

 

تاتو روی شکم و سینه: تاتو ژاپنی

دختران برای خالکوبی استخوان ترقوه و دنده را انتخاب می کنند. مردان معمولاً آنها را در ناحیه قفسه سینه یا روی شکم انجام می دهند. در این مکان‌ها اغلب می‌توانید هیروگلیف‌ها یا کتیبه‌ها را به عنوان بخشی از یک تصویر جداگانه پیدا کنید.

شکوفه های گیلاس یک نقش مشترک با فرهنگ آسیایی است. با این حال، افراد کمی می دانند که این درخت نمادی از گذرا بودن زندگی و تولد دوباره است.

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی هیروگلیف ژاپنی "خوشبختی".

تاتو متن ژاپنی

تتو ژاپنی برای "روح"

خالکوبی های خط شکسته تزئینات عالی هستند، اما خواندن آنها می تواند بسیار دشوار باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مردم به گزینه های معمولی تر تمایل دارند.

تاتو متن ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

عکس تتو خوشنویسی ژاپنی 

تاتو ژاپنی روی پا

دختران واقعاً دوست دارند خالکوبی های مشابه را روی مچ پا، درست بالای آنها یا روی پاهای خود انجام دهند. در بچه ها، آنها اغلب روی ساق پا به عنوان عنصری از یک تصویر بزرگتر دیده می شوند.

 

تاتو متن ژاپنی

عشق تاتو ژاپنی
هیروگلیف "عشق"

 

تاتو متن ژاپنی
عکس تتو ژاپنی برای کلمه "اعتماد"

 

تاتو متن ژاپنی
عکس تتو ژاپنی برای معنای زندگی 

 

تاتو متن ژاپنی
عکس تاتو ژاپنی "موج"

تاتو ژاپنی تزئینی زیبا و مرموز برای بدن هستند. مانند هر خال کوبی، انتخاب کتیبه باید با دقت انجام شود. ما چندین نمونه از خالکوبی های تاتو ژاپنی و معانی آنها را نشان داده ایم. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، سبک های مختلفی وجود دارد که این نمادهای شرقی را می توان در آنها چاپ کرد، از متن چاپی ساده گرفته تا خط شکسته فراگیر.

آیا از تاتو ژاپنی خالکوبی می کنید؟ اگر بله، کدام یک؟ در نظرات بنویسید! :)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Claudiaren 126 :

  تاتو هیروگلیف و معنای آنها موضوعی بسیار ظریف و پیچیده است. موارد زیادی وجود دارد که شخصی یک عبارت را سفارش داده و یک عبارت کاملاً متفاوت دریافت کرده است. رسم الخط ژاپنی بسیار پیچیده است و هر ضربه ای بر تفسیر نماد تأثیر می گذارد. بنابراین، اگر تصمیم به خالکوبی از حروف ژاپنی دارید ، نباید بی قید و شرط به هنرمند اعتماد کنید، اگرچه در بسیاری از سالن ها آنها کاتالوگ بزرگی از خالکوبی های هیروگلیف را با ترجمه در اختیار شما قرار می دهند. با یک معلم یا بهتر است بگوییم یک زبان مادری ژاپنی مشورت کنید.

  1402/7/2 19:43
  • Claudiaren 126 :

   هنگام انتخاب یک هنرمند تاتو، به دانش او از زبان و درک نحوه ساخت هیروگلیف توجه کنید. بر کسی پوشیده نیست که هر هیروگلیفی که یک مفهوم انتزاعی را نشان می دهد از کلمات ساده تری تشکیل شده است. به همین دلیل است که هر جزئیات در خال کوبی هیروگلیف مهم است، زیرا معنای کل کتیبه ممکن است به آن بستگی داشته باشد. به کارهای تمام شده استاد نگاه کنید و مطمئن شوید که ترجمه با معنای اعلام شده مطابقت دارد.

   1402/7/2 20:02
 • Claudiaren 126 :

  خال کوبی عشق هیروگلیف - توسط کسانی انتخاب می شود که می خواهند با جفت روح خود ملاقات کنند و معتقدند که این احساس متقابل خواهد بود. اغلب این یک نوع تتو فونت ژاپنی زنانه است.

  1402/7/2 19:46
 • Claudiaren 126 :

  تتو نوشته ژاپنی خانواده - هم توسط کسانی که به تازگی در تلاش برای ایجاد یک واحد اجتماعی هستند و هم توسط کسانی که قبلاً تشکیل خانواده داده اند ، اعمال می شود. مردم معتقدند که این هیروگلیف به بهبود روابط درون خانواده، درک متقابل و هماهنگی کمک می کند.

  1402/7/2 19:48
 • Claudiaren 126 :

  خال کوبی هیروگلیف یا تتو نوشته ژاپنی برای شادی - این انتخاب توسط کسانی انجام می شود که برای رسیدن به هماهنگی درونی تلاش می کنند. مفهوم شادی می تواند شامل دسته بندی های مختلفی باشد و برای هر فرد این لیست متفاوت خواهد بود. برای اینکه با چندین معنی هیروگلیف خالکوبی نکنید، مردم یک کلمه مشترک را انتخاب می کنند و منظور از آن چیست؟ هر کس برای خودش تصمیم می گیرد.

  1402/7/2 19:49
 • Claudiaren 126 :

  خال کوبی شانس هیروگلیف تتو نوشته ژاپنی شانس - اغلب این انتخاب جوانانی است که رویای یک زندگی آسان و بی دغدغه را دارند. آنها آرزوی خوشبختی دارند تا در تمام تلاش ها آنها را همراهی کند. هیروگلیف روی بدن به گونه ای طراحی شده است که ثروت را به زندگی یک فرد جذب کند.

  1402/7/2 19:50
 • Claudiaren 126 :

  تتو نوشته ژاپنی ثروت یا هیروگلیف خالکوبی ثروت - توسط افرادی که برای رفاه مالی و استقلال تلاش می کنند انجام می شود. می‌توانید یکی از این هیروگلیف‌ها یا چندین هیروگلیف را همزمان انتخاب کنید. معمولا آنها یکی پس از دیگری به صورت عمودی قرار می گیرند.

  1402/7/2 19:50
 • Claudiaren 126 :

  بهترین مکان برای خالکوبی با هیروگلیف ( تاتو فونت ژاپنی ) کجاست؟ می توانید روی هر قسمتی از بدن خالکوبی کنید . روی شکم نیز هیروگلیف وجود دارد. در نسخه زنانه، آنها می توانند به عنوان یک خالکوبی روی جای زخم پس از سزارین عمل کنند. در مورد هیروگلیف ها معمولاً در مکان های برجسته قرار می گیرند. اولا، از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و مرموز به نظر می رسد. ثانیاً تعداد کمی از مردم قادر به خواندن و درک معنای کتیبه خواهند بود.

  1402/7/2 19:52
 • Claudiaren 126 :

  محبوب ترین گزینه خالکوبی هیروگلیف روی بازو است . تاتو نوشته ژاپنی می تواند یک هیروگلیف مینیاتوری روی مچ دست یا یک تاتو نوشته ژاپنی بزرگتر روی شانه باشد. یا چندین هیروگلیف که در یک خط عمودی روی شانه یا ساعد قرار دارند. همچنین می توانید نمادها را به صورت افقی قرار دهید. اغلب، نسخه افقی به عنوان یک خال کوبی از هیروگلیف بر روی مچ دست یافت می شود. دختران اغلب آن را ترجیح می دهند.

  1402/7/2 19:55
 • Claudiaren 126 :

  تاتو نوشته ژاپنی روی پا بسیار رایج است. معمولاً دوباره به صورت عمودی در قسمت بیرونی ساق از مچ پا تا زانو یا روی ساق پا قرار می گیرند. در نسخه زنانه، این می تواند یک خال کوبی با هیروگلیف روی ران باشد. معمولاً کتیبه با سایر نمادهای شرقی - ساکورا، طرفداران، معماری و غیره تکمیل می شود.

  1402/7/2 19:56
 • Claudiaren 126 :

  خالکوبی های هیروگلیف یا تاتو نوشته ژاپنی در پشت می تواند یک تصویر مستقل یا افزودنی به یک تصویر در مقیاس بزرگ باشد. اغلب کتیبه ها در امتداد ستون فقرات، روی تیغه های شانه یا در قسمت پایین کمر قرار می گیرند. خالکوبی پشت برای مردان و زنان مناسب است.

  1402/7/2 19:57

بیشتر بخوانید