تاتو نوشته ژاپنی عکس خالکوبی هیروگلیف

در

تاتو فونت ژاپنی

طرح هایی با نوشته و فونت ژاپنی مدت هاست که دوستداران خالکوبی را به خود جلب کرده است. این نمادهای شرقی تاتو ژاپنی به دلایل مختلفی در سراسر جهان محبوب شده اند.

 

اولا، هر تاتو فونت ژاپنی معنای خاصی دارد. مردم بر این باورند که تاتو متن با فونت ژاپنی می توانند برای آنها خوش شانسی بیاورند و آنها را از بدبختی محافظت کنند. دوم اینکه از نظر زیبایی شناسی نوشته و فونت ژاپنی زیباست. به هر حال، خوشنویسی یک جهت کلی در هنر است. ثالثاً، کتیبه های مرموز به زبان های خارجی اغلب توجه دیگران را به خود جلب می کند.

 

اگر همیشه تاتو متن با فونت ژاپنی را دوست داشتید، اما معنی آنها را متوجه نشدید، پس ما به شما کمک خواهیم کرد! در مقاله ما در مورد رایج ترین تتو نوشته و فونت در ژاپن با ترجمه به انگلیسی صحبت خواهیم کرد و نمونه هایی از خالکوبی در قسمت های مختلف بدن را نشان خواهیم داد.

 

تاتو فونت ژاپنی

یادآوری مهم قبل از انجام تاتو متن با فونت ژاپنی

در مرحله اول ، برای اینکه قهرمان یکی از داستان های مضحک نشوید ، باید هیروگلیف های شناخته شده ای را انتخاب کنید که به راحتی می توان معنی آنها را بررسی کرد یا در تهیه طرح از متخصصانی که زبان ژاپنی را می فهمند کمک گرفت.

ثانیاً، اگر معتقدید که هر خال کوبی معنای نمادینی دارد، باید به خاطر داشت که یک فونت ژاپنی می تواند چندین معانی متناقض داشته باشد. بنابراین، باید با دقت اطمینان حاصل کنید که نشانه ای که انتخاب می کنید فقط به معنای چیزهای مثبت است.همچنین املای صحیح را فراموش نکنید. یک خط از دست رفته می تواند به طور اساسی ترجمه را تغییر دهد یا به سادگی نماد را بی معنی کند.

 

قبل از اینکه خالکوبی هیروگلیف  انجام دهید، باید تصمیم بگیرید که کتیبه را به چه زبانی می خواهید. حروف چینی و ژاپنی بسیار شبیه هستند - برای یک بیننده غربی حتی یکسان به نظر می رسند، اما در واقع اینطور نیستند .

 

علاوه بر هیروگلیف، زبان ژاپنی دارای دو الفبای دیگر - هیراگانا و کاتاکانا - است که برای تتو ژاپنی یا هنر روی بدن نیز استفاده می شود. و برای فهمیدن تفاوت آنها با یکدیگر، به شما توصیه می کنیم در باره زبان ژاپنی تحقیق کنید .

 

تاتو فونت ژاپنی

طرح تاتو نوشته ژاپنی با معنی فارسی نوشته و فونت ژاپنی برای تاتو

به لطف ویژگی های نوشتار ژاپنی و چینی، یک هیروگلیف می تواند یک کلمه کامل را نشان دهد و چندین هیروگلیف می تواند یک جمله را نشان دهد. بنابراین، هیروگلیف ها هم برای دوستداران مینیمالیسم و ​​هم برای کسانی که نقاشی های بزرگ را دوست دارند جذاب است.

اغلب افراد هیروگلیف یا کلماتی که از چندین تتو تشکیل شده اند تایپ می کنند. به ندرت می توانید عبارات یا کلمات طولانی را به عنوان عنصری از تصویر بیابید. در زیر طرح هایی از تاتو محبوب ژاپنی، خالکوبی هایی با ترجمه انگلیسی طرح و تاتو ژاپنی با معنی در رایج ترین مکان ها برای به تصویر کشیدن آنها را خواهید دید.

 

تاتو عشق با حروف ژاپنی

خالکوبی هیروگلیف یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین تاتو ژاپنی است. مردم دوست دارند از آن به عنوان طرح خالکوبی استفاده کنند زیرا برازنده است و فقط معنای مثبتی دارد.

تاتو متن ژاپنی و طرح تاتو ژاپنی


تاتو ژاپنی برای "عشق"

 

تاتو آزادی با حروف ژاپنی

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو کلمه آزادی به ژاپنی از 2 هیروگلیف تشکیل شده است: "من" و "عقل":

 

 

تاتو شانس با حروف ژاپنی

برای نوشتن کلمه "شانس" در ژاپنی، چندین هیروگلیف وجود دارد:

تاتو متن ژاپنی

تاتو ژاپنی برای "شانس"، "سرنوشت"

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "شانس"، "سرنوشت"، "بخت"

 

تاتو متن ژاپنی

تتو ژاپنی برای "شانس"، "لذت"

طرح تتو ژاپنی، تاتو خوشبختی با حروف ژاپنی

دیگر هیروگلیف های محبوب آنهایی هستند که با شادی مرتبط هستند. این کلمه را می توان در یک یا چند هیروگلیف نوشت.

فونت ژاپنی و تاتو متن ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

تاتو شادی به ژاپنی

تاتو متن ژاپنی
تتو ژاپنی برای "شادی"، "لذت بردن"

تاتو ثروت با حروف ژاپنی

موضوع ثروت برای همه مرتبط است، به همین دلیل این نمادها نیز محبوب هستند.

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "ثروت"

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای پول

تاتو ایمان با حروف ژاپنی

برای هر فردی این کلمه معنای خاص خود را دارد. این می تواند یا ایمان به خود، شخص دیگر یا سرنوشت، یا ایمان به خدا باشد.

تاتو متن ژاپنی
تاتو کلمه ژاپنی برای "ایمان"

تاتو متن ژاپنی

تاتو کلمه ژاپنی برای "خدا"

تاتو کلمه ژاپنی برای سلامتی

تاتو متن ژاپنی

تاتو کلمه ژاپنی برای خانواده

 در هر فرهنگی، خانواده یک چیز مهم است، بنابراین این کلمه را می توان اغلب به عنوان یک خالکوبی بر روی بدن انسان نیز یافت.

تاتو متن ژاپنی
تتو کلمه ژاپنی برای "خانواده"

تاتو حیوانات زودیاک چینی

یکی دیگر از انتخاب های رایج، تاتوی است که حیوانات زودیاک چینی را نشان می دهند. مردم نام حیوانی را می نویسند که تحت علامت آن به دنیا آمده اند یا به سادگی حیوانی که از نظر روحی به آنها نزدیکتر است.

تاتو فال چینی

تاتو متن ژاپنی

طرح خام تاتو ژاپنی

حیوانات زودیاک چینی:

موش صحرایی
گاو نر
ببر;
خرگوش؛
اژدها؛
مار;
اسب؛
بز;
میمون
خروس؛
سگ؛
خوک


ایده های دیگر برای خالکوبی با تاتو ژاپنی

در زیر به چند هیروگلیف محبوب دیگر برای خالکوبی نگاه خواهیم کرد، ترجمه انگلیسی که می توانید در زیر عکس ها پیدا کنید.

تتو های ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

طرح خام تاتو ژاپنی

هنر؛
تنهایی؛
خداوند؛
ایمان؛
بهشت؛
رویا؛
زندگی؛
قلب؛
زمین؛
اب؛
روح؛
امید؛
جنگل؛
آفتاب؛
ماه؛
حقیقت؛
زمستان؛
تابستان؛
بهار؛
حفاظت.

تاتو متن ژاپنی
طرح خام تاتو ژاپنی

پیروزی؛
گرگ؛
زور؛
جنون؛
ممنوعیت؛
گنج؛
لعنت لعنت!؛
نبرد


تاتو ژاپنی: خالکوبی برای زنان و مردان

تاتو ژاپنی با معنی و نوشتار ژاپنی برای مردان و زنان به یک اندازه مناسب است. با این حال، به عنوان یک قاعده، دختران طرح هایی را با هیروگلیف های تک یا عبارات کوچک با معانی زیبا انتخاب می کنند. معمولاً اینها کتیبه هایی هستند که با چیز خوب و مثبت همراه هستند. آنها عاشق خطوط ظریف  در متن ژاپنی با معنی هستند و گاهی اوقات عناصر ظریفی را به طرح های خود اضافه می کنند: شکوفه های گیلاس یا امواج دریا.

مردان تمایل بیشتری به انتخاب طرح های سه بعدی دارند که شامل هیروگلیف است یا کتیبه های کوچکی که بر تاتو قوی آنها تأکید می کند. بر خلاف زنان، پسرها می توانند هیروگلیف ها را حتی با معنای کمی افسرده بنویسند. در مورد عبارات ساده، مردان ترجیح می دهند با خطوط ضخیم، شبیه به ضربه های قلم مو، خالکوبی کنند.

متن ژاپنی برای تاتو  متن ژاپنی برای تاتو با معنی

در زیر نمونه هایی از خالکوبی های هیروگلیف ژاپنی - عکس خالکوبی های زن و مرد - را نشان خواهیم داد و مطمئن خواهید شد که آنها به جنسیت وابسته نیستند. نکته اصلی این است که تصویری را انتخاب کنید که متناسب با وضعیت ذهنی شما باشد.

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی گردن: تاتو ژاپنی خالکوبی تاتو ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "خدا" و "شیطان"

 

معمولا خالکوبی با تکست ژاپنی برای تاتو در اندازه های کوچک ساخته می شود. بنابراین، گردن جایی است که اغلب می توان این نمادهای آسیایی را در آن دید. این خالکوبی در بین دختران محبوب است زیرا این خالکوبی های ریز و مرتب روی گردن یا پشت گوش زیبا به نظر می رسند.

هیروگلیف های منفرد با معانی زیبا یا کلمات کامل کوچک به عنوان طرح انتخاب می شوند؛ نقاشی های پیچیده در چنین مکانی چندان رایج نیستند.

خالکوبی گردن با هیروگلیف، تاتو نوشته روی گردن با معنی

تاتو متن ژاپنی

تتو تکست ژاپنی  "خانواده"

تاتو به زبان ژاپنی

 

تاتو متن ژاپنی

طرح تاتو ژاپنی   خالکوبی هیراگانا ژاپنی
حرف ژاپنی "A" نوشته شده در هیراگانا

 

تاتو متن ژاپنی
طرح تاتو مردانه ژاپنی برای "احمق"

 

تاتو ژاپنی: خالکوبی پشت
پشت قسمت بزرگی از بدن است. می توانید یک داستان کامل با یک تصویر بزرگ روی آن قرار دهید، یا یک عبارت ساده مینیمالیستی که روی ستون فقرات چاپ شده است.

 

تاتو نوشته ژاپنی در پشت

تاتو متن ژاپنی
ترجمه: "مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، من بر همه چیز غلبه خواهم کرد"

 

تاتو متن ژاپنی
ترجمه: ققنوس

 

بچه ها اغلب نقاشی های بزرگ را انتخاب می کنند و آنها را با کتیبه هایی به زبان ژاپنی تکمیل می کنند. اینها می توانند نقل قول های فلسفی، شعارهای زندگی، اشعار باشند.

خالکوبی تاتو ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

تتو کاتاکانا

و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید خالکوبی با نام یکی از عزیزان خود به ژاپنی انجام دهید ، با الفبای کاتاکانا نوشته می شود:

خالکوبی روی بازو: تاتو ژاپنی

یکی دیگر از روند محبوب، خالکوبی تاتو ها بر روی دست است؛ تاتو ژاپنی به ویژه در مچ دست و ساعد خوب به نظر می رسند.

 

تاتو متن ژاپنی

 تاتو ژاپنی روی دست
ترجمه: مسیر

 

تاتو متن ژاپنی

عشق تاتو ژاپنی
خالکوبی هیروگلیف ژاپنی "عشق".

به لطف بسیاری از فونت ها، یک تتو می تواند کاملاً متفاوت به نظر برسد. هنرمند می‌تواند آن را نازک و ظریف بسازد یا حتی از ضربات قلم مو تقلید کند و بدن را به یک بوم خوشنویسی واقعی تبدیل کند.

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "عشق"

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی تاتو ژاپنی Freedom

 

تاتو متن ژاپنی
تاتو متن ژاپنی با معنی  ترجمه: "حتی اگر مرا فراموش کنی، من تو را فراموش نمی کنم"

 

در فرهنگ شرقی، همه چیز مملو از نمادگرایی است. بنابراین، کسانی که تصمیم می گیرند بدن خود را با هیروگلیف تزئین کنند، تصاویری را که حاوی معنای فلسفی است به طرح های خود اضافه می کنند. به عنوان مثال، بامبو عنصر مهمی در جهان آسیایی است که نماد قدرت و انعطاف پذیری است.

 

خانواده تاتو ژاپنی

تاتو متن ژاپنی
تاتو ژاپنی برای "خانواده"

 

تاتو متن ژاپنی

تتو ژاپنی برای "باران"

 

تاتو متن ژاپنی
تتو ژاپنی برای  "اسب"

 

دوستداران سرزمین طلوع خورشید خالکوبی به سبک سنتی ژاپنی انجام می دهند و به نقوش فرهنگی دست می زنند. به عنوان مثال، در زیر عکسی از یک اسباب بازی داروما ژاپنی در پس زمینه تصویر معروفی از امواج را مشاهده می کنید.

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی تاتو ژاپنی
هیروگلیف: "شادی"

 

آیا تاتو ها و هیراگانا گیج کننده به نظر می رسند؟ سومین الفبای ژاپنی - کاتاکانا را فراموش نکنید! همچنین به عنوان یک خال کوبی زیبا به نظر می رسد:

 

تاتو روی شکم و سینه: تاتو ژاپنی

دختران برای خالکوبی استخوان ترقوه و دنده را انتخاب می کنند. مردان معمولاً آنها را در ناحیه قفسه سینه یا روی شکم انجام می دهند. در این مکان‌ها اغلب می‌توانید هیروگلیف‌ها یا کتیبه‌ها را به عنوان بخشی از یک تصویر جداگانه پیدا کنید.

شکوفه های گیلاس یک نقش مشترک با فرهنگ آسیایی است. با این حال، افراد کمی می دانند که این درخت نمادی از گذرا بودن زندگی و تولد دوباره است.

تاتو متن ژاپنی

خالکوبی هیروگلیف ژاپنی "خوشبختی".

تاتو متن ژاپنی

تتو ژاپنی برای "روح"

خالکوبی های خط شکسته تزئینات عالی هستند، اما خواندن آنها می تواند بسیار دشوار باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مردم به گزینه های معمولی تر تمایل دارند.

تاتو متن ژاپنی

تاتو متن ژاپنی

عکس تتو خوشنویسی ژاپنی 

تاتو ژاپنی روی پا

دختران واقعاً دوست دارند خالکوبی های مشابه را روی مچ پا، درست بالای آنها یا روی پاهای خود انجام دهند. در بچه ها، آنها اغلب روی ساق پا به عنوان عنصری از یک تصویر بزرگتر دیده می شوند.

 

تاتو متن ژاپنی

عشق تاتو ژاپنی
هیروگلیف "عشق"

 

تاتو متن ژاپنی
عکس تتو ژاپنی برای کلمه "اعتماد"

 

تاتو متن ژاپنی
عکس تتو ژاپنی برای معنای زندگی 

 

تاتو متن ژاپنی
عکس تاتو ژاپنی "موج"

تاتو ژاپنی تزئینی زیبا و مرموز برای بدن هستند. مانند هر خال کوبی، انتخاب کتیبه باید با دقت انجام شود. ما چندین نمونه از خالکوبی های تاتو ژاپنی و معانی آنها را نشان داده ایم. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، سبک های مختلفی وجود دارد که این نمادهای شرقی را می توان در آنها چاپ کرد، از متن چاپی ساده گرفته تا خط شکسته فراگیر.

آیا از تاتو ژاپنی خالکوبی می کنید؟ اگر بله، کدام یک؟ در نظرات بنویسید! :)

نظرات

۱۴۰۲/۷/۲تاتو هیروگلیف و معنای آنها موضوعی بسیار ظریف و پیچیده است. موارد زیادی وجود دارد که شخصی یک عبارت را سفارش داده و یک عبارت کاملاً متفاوت دریافت کرده است. رسم الخط ژاپنی بسیار پیچیده است و هر ضربه ای بر تفسیر نماد تأثیر می گذارد. بنابراین، اگر تصمیم به خالکوبی از حروف ژاپنی دارید ، نباید بی قید و شرط به هنرمند اعتماد کنید، اگرچه در بسیاری از سالن ها آنها کاتالوگ بزرگی از خالکوبی های هیروگلیف را با ترجمه در اختیار شما قرار می دهند. با یک معلم یا بهتر است بگوییم یک زبان مادری ژاپنی مشورت کنید.

۱۴۰۲/۷/۲خال کوبی عشق هیروگلیف - توسط کسانی انتخاب می شود که می خواهند با جفت روح خود ملاقات کنند و معتقدند که این احساس متقابل خواهد بود. اغلب این یک نوع تتو فونت ژاپنی زنانه است.

۱۴۰۲/۷/۲تتو نوشته ژاپنی خانواده - هم توسط کسانی که به تازگی در تلاش برای ایجاد یک واحد اجتماعی هستند و هم توسط کسانی که قبلاً تشکیل خانواده داده اند ، اعمال می شود. مردم معتقدند که این هیروگلیف به بهبود روابط درون خانواده، درک متقابل و هماهنگی کمک می کند.

۱۴۰۲/۷/۲خال کوبی هیروگلیف یا تتو نوشته ژاپنی برای شادی - این انتخاب توسط کسانی انجام می شود که برای رسیدن به هماهنگی درونی تلاش می کنند. مفهوم شادی می تواند شامل دسته بندی های مختلفی باشد و برای هر فرد این لیست متفاوت خواهد بود. برای اینکه با چندین معنی هیروگلیف خالکوبی نکنید، مردم یک کلمه مشترک را انتخاب می کنند و منظور از آن چیست؟ هر کس برای خودش تصمیم می گیرد.

۱۴۰۲/۷/۲خال کوبی شانس هیروگلیف تتو نوشته ژاپنی شانس - اغلب این انتخاب جوانانی است که رویای یک زندگی آسان و بی دغدغه را دارند. آنها آرزوی خوشبختی دارند تا در تمام تلاش ها آنها را همراهی کند. هیروگلیف روی بدن به گونه ای طراحی شده است که ثروت را به زندگی یک فرد جذب کند.

۱۴۰۲/۷/۲تتو نوشته ژاپنی ثروت یا هیروگلیف خالکوبی ثروت - توسط افرادی که برای رفاه مالی و استقلال تلاش می کنند انجام می شود. می‌توانید یکی از این هیروگلیف‌ها یا چندین هیروگلیف را همزمان انتخاب کنید. معمولا آنها یکی پس از دیگری به صورت عمودی قرار می گیرند.

۱۴۰۲/۷/۲بهترین مکان برای خالکوبی با هیروگلیف ( تاتو فونت ژاپنی ) کجاست؟ می توانید روی هر قسمتی از بدن خالکوبی کنید . روی شکم نیز هیروگلیف وجود دارد. در نسخه زنانه، آنها می توانند به عنوان یک خالکوبی روی جای زخم پس از سزارین عمل کنند. در مورد هیروگلیف ها معمولاً در مکان های برجسته قرار می گیرند. اولا، از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و مرموز به نظر می رسد. ثانیاً تعداد کمی از مردم قادر به خواندن و درک معنای کتیبه خواهند بود.

۱۴۰۲/۷/۲محبوب ترین گزینه خالکوبی هیروگلیف روی بازو است . تاتو نوشته ژاپنی می تواند یک هیروگلیف مینیاتوری روی مچ دست یا یک تاتو نوشته ژاپنی بزرگتر روی شانه باشد. یا چندین هیروگلیف که در یک خط عمودی روی شانه یا ساعد قرار دارند. همچنین می توانید نمادها را به صورت افقی قرار دهید. اغلب، نسخه افقی به عنوان یک خال کوبی از هیروگلیف بر روی مچ دست یافت می شود. دختران اغلب آن را ترجیح می دهند.

۱۴۰۲/۷/۲تاتو نوشته ژاپنی روی پا بسیار رایج است. معمولاً دوباره به صورت عمودی در قسمت بیرونی ساق از مچ پا تا زانو یا روی ساق پا قرار می گیرند. در نسخه زنانه، این می تواند یک خال کوبی با هیروگلیف روی ران باشد. معمولاً کتیبه با سایر نمادهای شرقی - ساکورا، طرفداران، معماری و غیره تکمیل می شود.

۱۴۰۲/۷/۲خالکوبی های هیروگلیف یا تاتو نوشته ژاپنی در پشت می تواند یک تصویر مستقل یا افزودنی به یک تصویر در مقیاس بزرگ باشد. اغلب کتیبه ها در امتداد ستون فقرات، روی تیغه های شانه یا در قسمت پایین کمر قرار می گیرند. خالکوبی پشت برای مردان و زنان مناسب است.

۱۴۰۲/۷/۲ هنگام انتخاب یک هنرمند تاتو، به دانش او از زبان و درک نحوه ساخت هیروگلیف توجه کنید. بر کسی پوشیده نیست که هر هیروگلیفی که یک مفهوم انتزاعی را نشان می دهد از کلمات ساده تری تشکیل شده است. به همین دلیل است که هر جزئیات در خال کوبی هیروگلیف مهم است، زیرا معنای کل کتیبه ممکن است به آن بستگی داشته باشد. به کارهای تمام شده استاد نگاه کنید و مطمئن شوید که ترجمه با معنای اعلام شده مطابقت دارد.

۱۴۰۲/۱۱/۶سلام من یه متن دارم که می‌خوام به ژاپنی ترجمه و تاتو کنم فقط معنی واقعی جمله حفظ بشه و از شما کمک میخوام ((پادشه آسمان ها در درون توست))

در ادامه بخوانید...

چگونه خالکوبی معنی دار برای سالها قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند

در

(سیارک) : چگونه خالکوبی معنی دار به طور دائمی باقی می ماند زمانی که پوست انسان به شدت ریزش می کند ؟در اینجا یک واقعیت نفرت انگیز را برای شما روشن می سازیم , در هر ساعت حدود 0.085 گرم سلول مرده و یا تقریبا 500 میلیون سلول  پوستی از شما جدا می شود . ممکن است در ابتدا زیاد به نظر نرسد ولی در طول  دوره زندگی برابر با 35 کیلوگرم (77 پوند ) از بدن شما است که از دست رفته است که معادل نیمی از کل وزن متوسط یک انسان است . 

اما با همه این ریزش سلولی چگونه خالکوبی برای سالها , قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند ؟

شما تعجب خواهید کرد  که قدیمی ترین خال کوبی شناخته شده کدام است , خب , این موضوع جدال آمیزی است , در حالی که اوتسی مرد یخی که مطمئنا خالکوبی های بسیاری داشته که برای 5000 سال باقی ماندند یک مدعی کمتر شناخته شده می تواند او را در نه تعداد بلکه در سن شکست دهد. 

مومیایی ال مارو از شیلی با سبیل خالکوبی شده بر روی خود می تواند از مرد یخی  قدیمی تر باشد .  و همه آنها با کشیدن ذغال چوب روی شکافی بسیار مناسب در سطح پوست خالکوبی خود را دائمی کرده اند . به لطف توماس ادیسون تکنیک های خالکوبی ما بسیار پیشرفته شده است . اسلحه خالکوبی برقی مدرن که الهام گرفته از قلم الکتریکی ادیسون است یک ماشین حکاکی موتوری که در نهایت با شکست مواجه شد .

اما به لطف اختراع او , ما در حال حاضر یک راه فوق العاده برای تاتو داریم که جوهر را در لایه درمی پوست به طور دائم باقی نگه داریم .

این لایه زیرین اپیدرم که خودش از لایه های روی هم تشکیل شده است  نقش محافظت خارجی را از بدن به عهده دارند. در حالی که ما هر دو تا چهار هفته با جایگزین کردن کل لایه بیرونی , لایه زیرین را نگه می داریم .

پس واقعا اهمیتی ندارد که چه مقدار از پوست شما در حمام جدا می شود زیرا که خالکوبی شما همیشه باقی می ماند .

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

ترجمه  itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 تاتو که احساس مادر و دختر را نشان می دهد

در
خالکوبی

یکی از نزدیکترین روابط عاطفی، ارتباط با والدین به ویژه با مادر است و برای برخی روابط با والدین آنقدر مهم است که حتی حاضرند روابط عاطفی خود را با مادرشان به طریقی غیرمعمول مثل تاتو یا خالکوبی نشان دهند. به عنوان مثال با یک تاتو یا خالکوبی.به طوری که وقتی شما تتو مادر و دختر را در کنار هم می بینند ، بلافاصله متوجه می شوند که آنها مادر و دختر هستند.

تتو مادر

تتو مادر و دختر تاتو قلب 

خالکوبی
تتو مادر: قلب دختر بریده شده  از قلب یک مادر.

 

تاتو مادر

تاتو مادر و دختر تاتو تماس تلفنی

خالکوبی
تاتو مادر  دختر در  یک خالکوبی خنده دار که نشان دهنده ارتباط مادر و دختر است.خالکوبی یا تاتو یا تتو 

 

طرح تاتو مادر

طرح تاتو مادر و دختر تاتو عشق 

تاتو عشق
تاتو با کلمات: "من تو را دوست دارم ، مادر" و "من شما را بیشتر دوست دارم".

عکس تاتو مادر

خالکوبی مادر 

خالکوبی مادر و دختر تاتو پروانه

تاتو پروانه

عکس تاتو مادر

طرح تتو مادر

طرح تتو مادر و دختر تاتو عشق

تاتو
حتی از راه دور همدیگر را دوست دارند.

 

تاتو زرافه

تاتو زرافه
خالکوبی های جذاب که زرافه های بزرگ و کوچک را با یک قلب برای دو نفر به تصویر می کشند.

 

تاتو پازل

 

تاتو پازل
خال کوبی هایی که تکه های یک معما را در  دختر و مادر نشان می دهد.

 

تاتو نان تست

تاتو نان تست
نان تست های خنده دار روی مچ پای مادر و دختر.

 

تاتو زنبور

تاتو زنبور
خالکوبی زنبورهای ناز به سمت یکدیگر پرواز می کنند.

 

تاتو پرندگان

fc2c65dd-96ae-4fc9-b388-17f49fd532cd.jpg
خالکوبی با تصویر یک پرنده بزرگ و یک جوجه.

تتو مادر روی دست

تاتو قوری و فنجان چای

تاتو قوری
خالکوبی هایی با تصاویر قوری و فنجان چای.

تتو مادر روی دست

تاتو عشق مادر به دختر

تاتو
خالکوبی با تصاویر ضایعات پارچه و قلب روی دستان مادر و دختر

تاتو درباره مادر

تاتو فیل

تاتو فیل
خالکوبی هایی که فیل های جذاب را  به تصویر می کشد

 

طرح تاتو سينه زنانه

tatoo1.jpg44-sternum-tattoo.jpg

طرح تاتو سينه زنانه

 

تاتو کلید قلب

تاتو قفل و کلید
خالکوبی قفل و کلید قلب.

 

تاتو قو

تاتو قو
دو قو به سمت یکدیگر شنا می کنند.

 

تاتو قلب با دست

تاتو قلب با دست
خالکوبی هایی که دستان خود را به صورت قلب در بدن مادر و دخترانش نشان می دهد.

 

تاتو بی نهایت

تاتو بینهاین
عکس هایی از علائم بینهایت تشکیل شده از کلمات مهم.

 

تاتو بال فرشته

tatoo.jpg

تاتو بال فرشته

 

تاتو ماه و قلب

 

تاتو ماه و قلب
خالکوبی ماه و قلب

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو در وگان

در

10-2.jpg

برای شروع ، اجازه دهید روشن کنیم که فکر نکنید ، تاتو  برای طرفداران وگان تصاویر سبزیجات ، کاهو و گیاهان است. معنی خالکوبی وگان ، اخلاقی است که رویکرد وگان را به طور کلی نشان می دهد.به طور کلی ، گیاهخواری تنها به معنای امتناع از خوردن محصولات حیوانی نیست. این موضوعی جهانی تر است: وگان روشی برای زندگی است که در آن جایی برای کار و کسب هایی وجود ندارد که بتوانند از یک حیوان استفاده کند (از جمله به عنوان یک موش آزمایشگاهی).

 

تاتو

متأسفانه ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، بعضی از پیروان وگان را به خاطر مد انتخاب می کنند. امروز هستند ، فردا نیستند.بیایید بفهمیم که تاتو های وگان چیست و چه تفاوتی با تاتو معمولی دارند. من قبلاً فکر می کردم که این تفاوت فقط مربوط به جوهر است. که باعث آلرژی و مشکلات بدتری می شوند. اما سپس حفاظت از حیوانات به موقع به ذهنم رسید: مواد گیاهی جایگزین جوهر بر اساس کربن حاصل از استخوان و گلیسیرین حیوانات می شوند. که عموما برای کسانی که خود را فعال حقوق حیوانات می دانند ، وسوسه برانگیز است؟

 

گیاهخواران از جوهر بر پایه گیاهی فراتر رفتند. علاوه بر جوهر ، کلیه لوازم دیگر نیز نباید از حیوانات در ساختن آنها استفاده شده باشد: پمادهای شفابخش ، ژله نفتی ، صابون یا ژلهای منتقل کننده طرح (انتقال طرح تاتو به پوست شما) به طور کلی از نظر یک وگانیسم ، همه اینها باید در نظر گرفته شود و درست خریداری شود ، در غیر این صورت کار تاتو درست نیست ، وگان نیست.

 

تاتو وگان
پس در صورتی که مدت زیادی است به خال کوبی علاقه دارید ، احتمالاً بیش از یک بار به شما گفته شده است که شما  وگان نیستید. با این حال ، همه ما گیاهخواری با آستین خال کوبی و یا نماد V دیده ایم. آیا آنها واقعاً  اصول خود را برای خالکوبی معنی دار وگان رعایت می کنند ، یا

 

آیا واقعا راهی برای تاتو مورد نظر بدون ظلم به حیوانات وجود دارد

 

معنی تاتو وگان

خبر خوب این است که شما واقعا می توانید یک خال کوبی کاملا وگان را بدست آورید. با این حال ، برای پیش بینی این موضوع باید در مورد بخش های مختلف فرآیند که ممکن است وگان نباشد ، بدانید. گیاهخواران باید به چه چیزی توجه کنند؟

 

جوهر تاتو

اولین چیزی که گیاهخواران باید نگران آن باشند جوهر خال کوبی است. از ژلاتین به عنوان چسب در جوهر تاتو استفاده می شود و رایج ترین ماده حیوانی در جوهر های تاتو است. در عوض برخی از جوهرها از صدف استفاده می کنند.

کربن استخوان ها در بعضی از مارک های جوهر استفاده می شود تا رنگدانه تیره تری به آنها ببخشد.

 

معنی خال کوبی 

برخی از جوهرها حاوی گلیسیرین نیز هستند که از آن برای تثبیت جوهر و اطمینان از صافی استفاده می شود. گلیسیرین یک ماده پیچیده است زیرا می توان از روغن سویا یا روغن نخل تهیه کرد (اگرچه برخی از گیاهخواران از دومی خودداری می کنند) یا مواد مصنوعی هستند ، اما از چربی گاو نیز می توان تهیه کرد. از آنجا که منبع گلیسیرین به ندرت بر روی هر محصول نشان داده شده است ، بنابراین جلوگیری از مصرف آن به طور کلی برای یک وگان  ایمن تر است. 

 

معنی تتو

کاغذ استنسیل 

این امر بسیاری از افراد را شگفت زده می کند ، حتی اگر از محصولات حیوانی مختلفی که در بیشتر جوهر های تاتو موجود است ، آگاه باشند. 

کاغذ استنسیل یا کاغذ منتقل کننده طرح که هنرمندان برای ترسیم خال کوبی قبل از جوهر از آن استفاده می کنند ، می تواند حاوی لانولین (چربی گوسفند و سایر حیوانات پشمی) باشد. 

 

معنی تاتو

لانولین یک ماده رایج در محصولات مراقبت از پوست است ، بنابراین هنگام خرید کرم و لوسیون برای مراقبت از خال کوبی بعدی خود به آن توجه کنید. 

سایر مواد لازم که باید چک کنید عبارتند از: موم  ، روغن کبد COD و روغن کبد کوسه.

 

در حالی که بسیاری از استودیوهای خال کوبی اصرار دارند کرم های مخصوص خریداری کنند که ممکن است حاوی بسیاری از مواد غیرقابل قبول باشد ، اما گزینه های طبیعی بسیاری نیز وجود دارد. برخی از شرکت ها مفتخر به فروش لوازم تاتو گیاهی ، 100٪ بی خطر برای سلامتی شما هستند.

 

تاتو زنبور

نوار روان کننده تیغ

اگر هنرمند خال کوب شما ناحیه ای را که خال کوبی می کند ، تراشید ، به احتمال زیاد از تیغ یکبار مصرف استفاده می کند و برخی از تیغ های یکبار مصرف نوار روان کننده دارند. 
بیشتر افراد به این فکر نمی کنند که این نوار از چه چیزی ساخته شده است ، اما گیاهخواران باید بدانند که احتمالاً از گلیسیرین ساخته می شود و همانطور که در بالا دیدیم ، می توان گلیسیرین را از چربی گاو تهیه کرد.

 

چگونه مطمئن شویم که خالکوبی وگان به درستی انجام می شود

بنابراین ، اکنون می دانید که می توانید با محصولات حیوانی در هر مرحله از فرآیند ، از تراشیدن تا خال کوبی کردن گرفته تا محصولات مراقبت های بعدی که در انتهای فرآیند استفاده می شود ، درگیر شوید. با این حال ، این بدان معنی نیست که انجام یک خال کوبی برای گیاهخواران غیرممکن است.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بدون ظلم به حیوانات خال کوبی کنید. 

 

با سالن تاتو تماس بگیرید و در مورد گزینه تاتو وگان سؤال کنید

اکثر سالن های تاتو از کالاهایی که استفاده می کنند آگاهی دارند و در صورت داشتن مشتری که به بعضی از مواد خاص حساسیت دارند یا در غیر این صورت از آنها خودداری می کنند ، اغلب گزینه های دیگری نیز دارند. آنها همچنین قادر خواهند بود محصولات مناسب برای استفاده را در طی مراحل بهبودی توصیه کنند.

بنابراین از قبل تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما وگان هستید و در مورد گزینه های خود سوال کنید. اگر آنها نتوانند شما را بپذیرند ، به احتمال زیاد آنها می توانند به شما در یافتن شخصی که می تواند کمک کنند، اطلاعات می دهند.

معنی تاتو

وسایل تاتو را همراهت ببر

حتی اگر هنرمند خال کوبی شما جوهر وگان داشته باشد ، ممکن است آنها تیغ ​​و گلیسیرین یا کاغذ استنسیل نداشته باشند. اگر آنها مواد لازم را برای به دست آوردن تجربه ای مناسب برای شما ندارند ، می توانید وسایل تاتو را خریداری کنید.

 

یک تاتو کار وگان پیدا کنید 

این بهترین راه حل است. وقتی با یک هنرمند تاتو  کار وگان کار می کنید یا اگر واقعا خوش شانس هستید ، با کل استودیوی خال کوبی وگان ، می توانید مطمئن باشید که آنها ا کل روند اخلاقی را رعایت می کنند. هیچ آرامشی بهتر از این واقعیت وجود ندارد که هنرمند شما همان ارزشهای شما را به اشتراک بگذارد.

 

ساخت یک خال کوبی وگان آسان نخواهد بود ، اما اگر واقعاً آن را بخواهید ، راهی پیدا خواهید کرد. جهان در حال تغییر است و هر روز فرآیندهای خال کوبی وگان در دسترس تر می شوند.

خالکوبی معنی دار

جهان پر از تناقض است ، اما این دلیلی نیست برای تلاش نکردن جهت بهتر شدن آن. برای من ، بدترین قسمت در مورد تاتو های وگان متفاوت است. با جستجوی تصاویر در اینترنت ، در جستجوی تصاویر برای مقاله ، با این واقعیت روبرو شدم که نمایندگان شایسته ای در این جهت وجود دارند. من برای تاتو نیازهای بالایی دارم: فرد باید هماهنگ با بدن باشد اصلی ، هنری. این باید هنر باشد ، ثمره کار هنرمند! استادان وگان ، بیشتر اوقات ، سبک و سیاق خاص خود را ندارد (تا کپی کردن از آثار دیگران) .

 

در حال حاضر ، در جهان ، در اصل ، بسیاری از تاتو های معروف وگان مشهور نیستند. اولگا میلر ، بومی اکراین ، با انتقال به پورتلند ، منابع آنلاین استودیوی Vegan Tattoo Studios را راه اندازی کرد که تقریباً بیش از 200 هنرمند در این راستا کار می کردند. این پورتال به شما کمک می کند تا اگر یک وگان باشید ، نزدیکترین استاد را که قطعاً در همان جهت فکری و ایدئولوژیک با شما قرار خواهد گرفت ، پیدا کنید و همچنین تصویری را پیدا کنید که مطابق روح مبارزات برای حقوق حیوانات باشد.

 

معنی خالکوبی

به طور کلی ، موضوع تاتو های وگان بسیار متفاوت است. این می تواند هر تصویری باشد: از جمجمه گرفته تا فضانوردان ، از قلب تا کوه یا حتی انتزاع جوهر یا ترکیبات هندسی و زینتی ، چرا که نه؟ اما با این حال ، به عنوان یک قاعده ، خواستار حمایت از حقوق حیوانات بیشترین محبوبیت را دارد ، زیرا تاتو هنوز عملکرد بیان زنده ، نمایشی از دنیای درونی را از دست نداده است.

 

معنی تاتو

و این همان موردی است که یک تاتو معنی دار و خاص می شود.   ایده اصلی وگان از بسیاری جهات تجسم می شود. برخی به سادگی تصاویر حیوانات را پر می کنند (معروف ترین آنها یک خوک / خوک به عنوان حیوان آزمایشگاهی زیاد استفاده می شود) ، به این ترتیب منحصر به فرد بودن و اهمیت زندگی هر نماینده را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر درباره وگان برای برقراری تماس های مستقیم بر روی بدن در دفاع از حیوانات ، و همراه با تصاویر حیوانات دیگر که افراد عادت دارند آنها را بخورند.   کسی بیشتر پیش می رود و به شکلی نسبتاً خشن ، هر چند از نظر تمثیلی ، خصومت با گوشتخواری انسان را نشان می دهد. بیشتر آنها رادیکالیسم کمتری دارند و به سادگی چیزی را با انگیزه های طبیعی تحریک می کنند:

 

تاتو وگان

گل ، پرنده ، گیاه ، ماهی ، پروانه ، گربه و ... و این تفاوت چندانی با تاتو های معمولی ندارد.   همانطور که می دانید گیاهخواری غالباً با اصول سایر جنبش ها در هم تنیده است ، جوهر آن مبتنی بر حمایت از حقوق و آزادی ها است. در بین گیاهخواران ، می توانید با نمایندگان ضد فاشیست ها ، و آنارشیست ها ، و سختگیران ، و ضد نژادپرستان ، و فمینیست ها و پرستشگران ملاقات کنید ... بنابراین ، حضور نمادگرایی این حرکات در تاتو وگان جای تعجب ندارد.

 

معنی تاتو با شماره 269

معنی تاتو 269

تاتو 269 بسیار رواج پیدا کرده است ، می پرسید معنی این تاتو 269 چیست؟  عدد 269 ، عدد برچسب گوش گوساله است که توسط فعالان وگان در یکی از بزرگترین دامداری  ها عکاسی شده است. بسیاری از پیروان وگانیسم به عنوان علامتی از حمایت و شناسایی این گوساله بدین ترتیب عکس العمل نشان می دهند که از درد و رنج حیوانات آگاه هستند.

 

معنی تاتو 269

  بنابراین ، تاتو های وگان را می توان به طور شرطی به تاتو های ایدئولوژیک ، که نقش یک بنر تبلیغاتی را دارند ، و تاتو های معمولی که به سادگی اصول اخلاقی در فرایند خالکوبی وگان را رعلیت کرده اند ، تقسیم کرد. و به اعتقاد من ، در بین آنها نباید خطرناک ترین تاتو  تصاویری از اسلحه ، جنگ و مظاهر خشونت دیده شود. ( معنی خطرناک ترین تاتو را بخوانید )

نظرات

در ادامه بخوانید...

25 عکس از تاتو مخفی در سقف دهان

در

معنی تاتو

اگر همیشه آرزوی داشتن تاتو خاص و تاتو معنی دار دارید ، اما مطمئن نیستید که آیا می خواهید پوست خود را بطور دائم در مکان های قابل مشاهده تزریق کنید ، این ممکن است یک راه حل عالی برای شما باشد. ایندی ووت هنرمند تاتو بلژیکی تتو های مخفی را روی قسمت  پنهان بدن قرار می دهد که احتمالاً فقط دندانپزشک شما قادر به دیدن آن است . بله خالکوبی روی سقف دهان!

 

ویت ، که همچنین از هنرمندان سابق تاتو بدن است ، به مدت چهار سال مشغول کشف قسمتهای غیر متعارف بدن مانند پلک ، گوش یا لثه به عنوان بوم برای هنر تاتو معنی دار  خود است. وی برای کار در این منطقه ظریف و بسیار کوچک ، از یک تکنیک خاص استفاده می کند و به گفته مشتری های خود ، آنقدرها که به نظر می رسد دردناک نیست.  

این ایده چقدر جالب یا عجیب است؟ آیا می توانید یک تاتو کوچک روی سقف دهان خود انام می دهید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

 

تاتو معنی دار

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا تاتو مینیمالیسم طرفداران زیادی پیدا کرده است

در

خالکوبی مینیمالیسم همیشه رایج بوده و امروز طرفداران آن کم نشده ، بلکه برعکس محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این مربوط به همه زمینه های فعالیت است: طراحی داخلی ، موسیقی ، معماری ، مجسمه سازی و البته نقاشی روی بدن.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم روی گردن دختر

معنی تاتو مینیمال   تتو مینیمال چیست

تاتو به عنوان هنری مدرن امروز به سطح کیفی بالایی رسیده است: استادان  تاتو سبک مینیمال  شاهکارهایی با هر نوع پیچیدگی را ایجاد می کنند. می توانید با یک عکس به سالن بیایید و بعد از چند جلسه روی بدن شما دقیقا مثل عکس تاتو می شود.

معنی مینیمال

به نظر می رسد که نقاشی مینیمال بدن  باید ژانرهای دیگر را کاملاً جایگزین می کرد ، اما ما عکس این را مشاهده می کنیم - همراه با آنها ، تاتو های کوچک ساده یا  تاتو مینیمالیسم بسیار تقاضا دارند.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

 زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

 

کاربرد گسترده تاتو مینیمالیسم به تعدادی از عوامل بازمی گردد. اول از همه ، جمع و جور بودن است. تعداد کمی جرات انجام کارهای گسترده را دارند. هر کس دلایل خاص خود را برای این امر دارد: برخی از توجه بیش از حد می ترسند ، برخی دیگر شک دارند که آیا در آینده از طرح تاتو خسته نخواهند شد. تصاویر تاتو مینیمالیسم در این راستا اندازه کوچکی دارند که به شما امکان می دهد تاتو را در هر زمان با لباس بپوشانید.

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

 

نکته دوم درد است. شاید برای بعضی ها این مسخره به نظر برسد ، اما اکثر مردم از ترس درد ، وحشت دارند که به سالن آرایش بروند. با کشیدن تتو مینیمالیستی روی دست یا مکان دیگر ، بعید است که احساسات ناخوشایندی در شما ایجاد شود ، زیرا زمان استفاده از چنین کاری به طور متوسط ​​به نیم ساعت می رسد.

 

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو طرح مینیمال

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم بر روی مچ دست - عکس

 

آخرین عامل تطبیق پذیری آن است: ژانر خالکوبی مینیمالیسم برای هر دو جنس ایده آل است. در گستردگی شبکه ، می توانید تعداد زیادی گزینه برای انتخاب از بین آنها ، تاتو های مینیمالیستی زن و مرد پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید: یک تاتو مینیمال برای دختران و پسران باید منحصر به فرد باشد. اگر به یک هنرمند حرفه ای روی بیاورید ، تهیه یک طرح اصلی و منحصر به فرد برای شما یا ارائه یک تصویر موجود از ویژگی های مینیمالیسم ، با حفظ معنای اصلی آن ، کار دشواری نخواهد بود.

 

تاتو مینیمالیسم

 

 

تصویر خالکوبی مینیمالیسم روی مچ دست متداول ترین است. اما تصویر را می توان روی هر قسمت از بدن قرار داد: شانه ها ، سینه ، پشت ، پاها. 

تاتو مینیمالیسم برای مردان

در زیر عکس هایی از تاتو  مینیمالیستی مردان وجود دارد.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

طرح تتو mom

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم برای زنان

تاتو در سبک مینیمالیسم توسط دختران انتخاب می شود. اصولاً اینها تصاویر کوچکی از گل روی دست است - هم در مچ دست و هم در بازو.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو گل مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم روی مچ دست دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

روباه تتو شده به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

تاتو مینیمالیسم

تاتو به سبک مینیمالیسم روی پای دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

تاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم رو ی گردن دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

نقاشی مینیمال دست

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

790-1.jpg

تاتو روباه مینیمال

790.jpg

تاتو روباه مینیمال

790_52.jpg

طرح تاتو mom

123a77e74f6e6c3.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f6.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f65555.jpg

تاتو ماهی مینیمال

123a77e74f65555666.jpg

تاتو ماهی مینیمال

 

اگر دوست دارید معنی تتو مینیمال  را بدانید معنی خطرناک ترین تاتو  را کلیک کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو عدد رومی

در

تاتو عدد رومی

 

تاتو های اعدادی رومی از مدت ها قبل محبوب بوده اند. علاوه بر این واقعیت که تتو عدد می توانند تاریخ مهمی را برای فرد نشان دهند ، تتو تصاویر اعداد رومی نیز توجه ها را به خود جلب می کند.بیشتر اوقات ، با استفاده از سیستم عدد نویسی رومی ،  در تاتو آنها تاتو تاریخ تولد به رومی یا تاریخ مهم دیگری را نشان می دهند.

 

به عنوان مثال ، تاریخ تولد یک کودک ، یک عزیز با  تاتو اعداد رومی نشان داده می شود . برخی افراد از شماره های رومی برای  تاتو تاریخ تولد به یونانی و ترسیم تاریخ عروسی بر روی بدن  و یا خال‌کوبی اعدادی که به اعداد خوش شانسی معروف شده اند برای خود استفاده می کنند. توصیه می شود تاریخ خاطرات بد را تاتو نکنید.

تاتو تاریخ تولد به یونانی 

معنی تاتو اعداد رومی

تاتو عدد رومی


I - یک ، ویژگی های رهبری و قدرت را در یک فرد نشان می دهد. به عنوان یک قاعده ، چنین عدد رومی برای تتو توسط افراد موفق انتخاب می شود که به دیگران وابسته نیستند.


II - دو ، یک علامت نسبتاً خطرناک در تتو با اعداد رومی است ، زیرا ویژگی های مخالف را در یک شخص نشان می دهد. رحمت به خشم تبدیل می شود ، و بی عاطفی می تواند به مهربانی تبدیل شود.


III -  سه در نسخه رومی نشان دهنده رشد و تکامل یک شخص است. این تاتو به آشکار کردن استعدادها و مهارت های پنهان کمک می کند.


IV - چهار رومی نشان خواهد داد که صاحب تاتو سخت کوش و سازمان یافته است. او همیشه به هدف خود خواهد رسید ، و در برابر مشکلات تسلیم نخواهد شد.


V - پنج به شکل یک عدد رومی در تاتو ، به این معنی است که صاحب تصویر خوش بینانه در زندگی است ، و همچنین یک عاشق سفر است. این افراد همه چیز را از زندگی می گیرند.


VI - شش در نسخه رومی تاتو ، این نشانه یک خانواده قوی است. همچنین ، چنین تاتو نشان دهنده فداکاری به دوستی است.


VII - هفت ، که به شکل یک عدد رومی خال‌کوبی شده است ، یک فرد کنجکاو را نشان می دهد. این علامت به توسعه حس "ششم" کمک می کند ، بنابراین ، برخی از روانپزشکان تحت سلطه دقیق چنین تاتو هستند.


VIII - تتو هشت ، به عنوان یک شماره رومی بر روی بدن ، خوشبختی را برای صاحب خود به ارمغان می آورد ، به او رفاه و ثروت می بخشد.


IV - تتو نه تعداد طول عمر و همچنین یک عدد رومی در نظر گرفته می شود که به شما کمک می کند تا موانع موجود در کل مسیر زندگی را پشت سر بگذارید.


X - عدد رومی 10 به عنوان تاتو در نسخه رومی به معنای چرخه زندگی جدید است ، تجدید نظر در تمام دیدگاه های آنها.


بنابراین ، لازم نیست که تاریخ را با اعداد رومی تاتو کنید. شاید بهترین گزینه برای تاتو کردن، تاتو تاریخ تولد به رومی تعداد مشخصی باشد که به صورت یک عدد رومی روی بدن خال‌کوبی شده است.

 

تاتو اعداد رومی را در کدام قسمت بدن انجام دهید

تاتو عدد رومی

تاتو تاریخ عددی رومی روی دست . تاتو تاریخ تولد به رومی

 

در بیشتر مواقع ، اگر تاتو مربوط به تاریخ های به یاد ماندنی و شخصی باشد ، مثلاً روی دنده ها ، چنین تتو در آن قسمت از بدن که از دید دیگران پنهان است انجام می شود. اما قابل توجه است که برعکس ، بسیاری از دوستداران خال‌کوبی بدن سعی دارند تاتو های خود را به دیگران نشان دهند. بنابراین ، اغلب یک تتو عدد  با اعداد رومی مثل تاتو تاریخ تولد  به یونانی بر روی بازو ، مچ دست و انگشتان خال‌کوبی می شود.

 

تاتو عدد رومی

تاتو تاریخ تولد به رومی  روی دست.  تاتو تاریخ تولد به یونانی   .....طرح تاتو اعداد انگلیسی و تبدیل تاریخ تولد به یونانی

 

تاتو نماد قدرت و ثروت

 

تاتو نماد قدرت و ثروت

 خال‌کوبی تاج در درجه اول انتخاب افراد تشنه قدرت است. جنسیت فرد در اینجا مهم نیست. هم مردان و هم زنانی که تصویر تاج را به عنوان خال‌کوبی انتخاب می کنند، جاه طلب هستند و در تلاش برای داشتن قدرت واقعی هستند.

خال‌کوبی با پول معمولا توسط افرادی خال‌کوبی می شود که می خواهند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. تصاویر هر اسکناس یا سکه روی بدنه زیبا به نظر می رسد. چنین خال‌کوبی ها معمولا با نمادها یا کتیبه های دیگر ترکیب می شوند.

 

معنی تاتو 1998

تتو تاریخ      طرح تاتو اعداد انگلیسی

معنی تاتو 1998

تاتو تاریخ تولد به میلادی  در  تاتو 1998 سال ببر را به ارمغان می آورد ، سومین در چرخه زودیاک چینی 12 حیوانی. ببرها در سال های 2010، 1998، 1986، 1974، 1962، 1950 و غیره متولد شدند.

معنی تاتو 1994 

طرح تاتو تاریخ تولد     تتو عدد    طرح تاتو اعداد انگلیسی

معنی تاتو 1994 

تاتو تاریخ تولد  در سال سگ برای افرادی که در سال های 1946، 1958، 1970، 1982، 1994، 2006 و 2018 متولد شده اند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سگ تحت نشانه های وفاداری و اضطراب متولد می شود.

معنی تاتو 1996
معنی تاتو 1999

اعداد معنی دار برای تاتو

سال چینی خرگوش چهارمین سال از چرخه 12 ساله حیوانات زودیاک چینی است. داستان قدیمی چینی پشت این ماجرا این بود که امپراتور یشم دستور مسابقه ای را داد تا 12 حیوان را به عنوان نگهبان شخصی او انتخاب کنند. حیوانات به ترتیب چرخه وارد شدند.متولدین سال خرگوش در سال های 1939، 1951، 1963، 1975، 1987، 1999، 2011 یا 2023 متولد شده اند.

 

تاتو عدد رومی
طرح تاتو عدد . تاتو عددی رومی  روی سینه

 

تاتو عدد رومی
  تاتو تاریخ تولد به یونانی   اعداد رومی بر روی دست دختر عکس تاتو عدد رومی بر روی مچ دست با گل رز

 

تاتو عدد رومی

تتو تاریخ تولد     تبدیل تاریخ تولد به یونانی

تاتو عدد رومی

تاتو با اعداد رومی روی انگشت

1616240531_34-p-tatu-s-datoi-svadbi-34.jpg

تاتو تاریخ تولد روی انگشت  تاتو تاریخ تولد

 

تاتو عدد رومی
تاتو زن و شوهر با تاریخ با اعداد رومی روی مچ دست 

 

تاتو عدد رومی

تاتو به شکل اعداد رومی بر روی بازو

 

تاتو عدد رومی

تاتو عدد . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

 

تاتو عدد رومی

تاتو اعداد لاتین . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

 

تاتو عدد رومی

تاتو رومی . خال‌کوبی عددی رومی در اطراف گردن 

به طور کلی ، تتو اعداد رومی که با یک قلم زیبا تراش خورده اند  ، در هر قسمت از بدن مناسب به نظر می رسند.

 

بهترین مکان برای نوشتن کتیبه ای به زبان لاتین کجاست

111111111111111111.jpg


هر ساله افراد بیشتری به دنبال کتیبه های خال‌کوبی لاتین همراه با ترجمه هستند. از نظر محبوبیت ، عبارات به زبان لاتین برای سالهای متمادی در یکی از مکانهای اصلی باقی مانده است و حتی هیروگلیف ، پرندگان و گربه های متنوع . این قابل درک است: اگر از "گربه ها" و "پرندگان" به عنوان مهر استفاده می شود ، کتیبه های لاتین زیبا و اصلی به نظر می رسند. البته ، اگر خال‌کوبی های لازم را از قبل پیدا کنید ، کتیبه های لاتین همراه با ترجمه و بدانید که در کجا زیبا به نظر می رسند.

پسران کجای بدن  خال‌کوبی  کنند

tatu-cifry23.jpg

تاتو رومی

عبارات بزرگ به لاتین به بهترین شکل در بازوی مرد و همچنین بر روی دستان او دیده می شوند:

در طول کل از آرنج تا دست.
از بازو تا آرنج ؛
خم شدن در اطراف دو سر بازویی و تغییر وضعیت به عضله سه سر
عبارات لاتین استفاده شده در امتداد ستون فقرات و زیر تیغه های شانه زیبا به نظر می رسند. ماهیچه ها و گردن برای چنین خال‌کوبی هایی مناسب هستند ، اما باید مراقب موارد زیر باشید: همه کارفرمایان از خال‌کوبی های این منطقه استقبال نمی کنند.

می توانید کتیبه های یونانی برای تاتو را در انتهای مقاله مشاهده کنید.

دختران کجای بدن  خال‌کوبی  کنند

tatu-cifry12.jpg

تاتو رومی

خال‌کوبی های دختران به زبان لاتین بیشتر ظریف و مرموز هستند. بنابراین ، بهتر است چنین مکانی را روی بدن انتخاب کنید تا خال‌کوبی نه تنها مناسب به نظر برسد ، بلکه جالب نیز باشد ، توجه را به خود جلب کند.

این حروف در مچ دست و مچ پاهای نازک زنان به بهترین شکل دیده می شود. جذاب و فریبنده - در:

کمر
باسن
شکم
سینه
ترقوه؛
گردن؛
بالای تیغه های شانه
کتیبه های نزدیک پا جالب به نظر می رسند ، با این حال ، می توان بخشی از آن را پاک کرد. در آخرین روند مد - عبارات روی انگشتان ، اما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خال‌کوبی در حین ترمیم ، آنها باید توسط یک استاد باتجربه اجرا شوند.

 

tatu-cifry05.jpg

تاتو رومی 

معنی تاتو ساعت یونانی

tatoo8.jpg

در یک خال‌کوبی هنری، یک ساعت به سبک قدیمی و همیشه با جزئیات تزئینی زیادی به تصویر کشیده می شود. چنین ترکیب شیک به دکوراسیون واقعی بدن انسان تبدیل می شود. معنی خال‌کوبی ساعت اول از همه ، چنین تتو نمادی از گذرا بودن زندگی و همچنین تجربه زندگی است. نبود عقربه یا صفحه شکسته به معنای اتلاف وقت است.

 

خال‌کوبی ساعت شنی بسیار محبوب است. آنها نماد ماهیت چرخه ای وجود و گریزان بودن زمان هستند که به نظر می رسد از بین انگشتان شما می لغزد. پیام این نقاشی یادآوری مرگ و میر انسان و گذرا بودن زندگی است.

 

گزینه های طراحی برای خال‌کوبی که یک ساعت را به تصویر می کشد: برای طرح های سیاه و سفید - نقاشی های در مقیاس بزرگ به سبک رئالیسم یا سیاه و خاکستری.

آنها گل های رز، پروانه ها و کمتر جمجمه را به تصویر می کشند. برای طرح های رنگی - خال‌کوبی با سبک تهاجمی بودن نقاشی با ضربه های قرمز هرج و مرج و تصاویر کلاغ ها تأکید می شود.

خال‌کوبی که یک ساعت را نشان می دهد همیشه در مقیاس بزرگ است، بنابراین روی شانه ها، سینه و "دست" قرار می گیرد. خال‌کوبی به سبک یونانی اغلب منعکس کننده فرهنگ غنی، اساطیر و تاریخ یونان باستان است. این خال‌کوبی ها می توانند شامل عناصر مختلفی مانند خدایان و قهرمانان، نمادها، جزئیات معماری و غیره باشند.

 

ایده های محبوب برای خال‌کوبی به سبک یونانی خدایان و الهه های یونانی : زئوس، آتنا، آپولون، آرتمیس، هرا و دیگران را می توان در پرتره های دقیق یا صحنه هایی از اسطوره به تصویر کشید. قهرمانان و موجودات اساطیری : هرکول، مدوسا، مینوتور، پگاسوس و دیگران. ستون‌های یونانی و جزئیات معماری : به عنوان مثال، ستون‌های دوریک، یونی یا کورنتی. نمادها و متن : کلیدهای یونانی، پیچ و خم، یا حتی متن یونانی مانند نقل قول های فلسفی یا قطعاتی از آثار باستانی.

 

صحنه‌هایی از اسطوره‌ها : قسمت‌هایی از اسطوره‌های معروف، مانند نبرد جنگ تروا، 12 کار هرکول یا سفر اودیسه. مجسمه ها : تصاویر مجسمه های معروف یونانی مانند "Discobolus" یا "Venus de Milo". نمادهای نجومی و زودیاک : به عنوان مثال، صورت های فلکی یا سیاراتی که به نام خدایان یونانی نامگذاری شده اند. فلسفه یونانی : تصاویری از فیلسوفان بزرگ یونانی مانند سقراط، افلاطون یا ارسطو، شاید با نقل قول ها یا نمادهایی مرتبط با آموزه های آنها. هنگام انتخاب یک خال‌کوبی به سبک یونانی، توجه به جزئیات و نمادپردازی مهم است تا خال‌کوبی نه تنها زیبا به نظر برسد، بلکه معنای مورد نظر را نیز منتقل کند. کار با یک هنرمند خال‌کوبی با تجربه که هنر و فرهنگ یونانی را درک می کند به شما کمک می کند تا یک طرح منحصر به فرد و هنرمندانه اجرا شده ایجاد کنید.

کتیبه های یونانی برای تاتو

تاتو رومی با معنی

از زندگی استفاده کن ، خیلی زودگذر است.
عاشقان دیوانه اند.
عشق همه چیز را تسخیر می کند.
عشق ، مانند یک اشک ، از چشم متولد می شود ، بر قلب می افتد.

من آماده گوش دادن به حماقت هستم ، اما اطاعت نمی کنم.
زمان مفیدترین مشاور یک شخص است.
اعمال از کلمات قویتر هستند.
هوشیار باشید اعتماد کن ، اما ببین به کی اعتماد داری
انسانها تمایل به اشتباه دارند.
من از یک نفر متنفر نیستم ، اما از رذایل او متنفرم.
صورت آینه روح است.
خشم آغاز جنون است.
گرگ کت خود را تغییر می دهد ، نه ماهیت خود را.
دود بدون آتش وجود ندارد.
بهترین مشاوران مردگان هستند.
زندگی یک سفر است.
هرکس که سکوت کند موافق محسوب می شود.

نظرات

۱۴۰۰/۴/۹تاتو اعداد رومی معمولاً توسط افرادی انجام می شود که می خواهند یک تاریخ مهم را بر روی بدن خود حک کنند.

۱۴۰۲/۶/۱۸تاتو نماد قدرت و ثروت .................. تاتو نماد قدرت و ثروت خالکوبی تاج در درجه اول انتخاب افراد تشنه قدرت است. جنسیت فرد در اینجا مهم نیست. هم مردان و هم زنانی که تصویر تاج را به عنوان خال کوبی انتخاب می کنند، جاه طلب هستند و در تلاش برای داشتن قدرت واقعی هستند خالکوبی با پول معمولا توسط افرادی خالکوبی می شود که می خواهند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. تصاویر هر اسکناس یا سکه روی بدنه زیبا به نظر می رسد. چنین خالکوبی ها معمولا با نمادها یا کتیبه های دیگر ترکیب می شوند.

در ادامه بخوانید...