معنی تاتو دلفین

تاتو دلفین

طرح  تتو دلفین

 

از زمان های قدیم دلفین ها از عشق ویژه و همیشگی در بین مردم برخوردار بوده اند.دلفین مورد احترام، تکریم، تحسین بودند. این حیوانات باهوش و زیبا با رفتار و شیوه زندگی خود واقعاً شایسته عنوان محبوبیت ملی هستند.

معنی تاتو دلفین

معنای خال کوبی دلفین بسته به سبک و زمینه کمی متفاوت است، اما همیشه فقط مثبت است، به همان اندازه برای مردان و زنان مناسب است.
دلفین ها با سطح بالای هوش، صمیمیت و بازیگوشی با دیگر ماهی ها و دیگر حیوانات متفاوت هستند. تصویر دلفین به نمادی از خوش شانسی، سرعت و دریا تبدیل شده است .

 

دو دلفین نشان دهنده نماد چینی یین یانگ هستند . در میان سلت های باستانی، دلفین شخصیت اصلی عنصر آب بود که به معنای تولد دوباره و آغاز یک زندگی جدید بود. در میان سرخ پوستان آمریکای شمالی، دلفین نماد مهربانی، خرد و انرژی است.

دین مسیحی دلفین را به عنوان یک ماهی بزرگ می بیند و ماهی با ناجی مصلوب شده بر روی صلیب مرتبط است. دلفین نماد ، هدایت کشتی، نماد مسیح رهبری کلیسای مقدس.

 

تاتو دلفین

طرح  تاتو دلفین

 

و یونانیان و رومیان باستان معتقد بودند که این دلفین ها هستند که روح افراد مرده را به جهان دیگر اسکورت می کنند. (سفر در دریاهای مرگ به جزیره مبارکه). علاوه بر این، در اساطیر یونان، دلفین ها اغلب با عشق و اروتیسم مرتبط بودند . شاید به این دلیل که دلفین ها تنها حیواناتی در جهان هستند (به غیر از انسان) که برای لذت رابطه جنسی دارند. یونانی ها دلفین را «پادشاه دریا» می نامیدند و آن را با پوزیدون، خدای دریاها مرتبط می کردند. در مصر، دلفین به صفت الهه ماه، زنانگی، مادری، شفابخش و جادو تبدیل شد.دلفین مظهر تمام نیروهای مثبت طبیعت بود.

 

تاتو دلفین

طرح  تاتو دلفین

 

امروزه داستان های زیادی در مورد اینکه چگونه دلفین ها افرادی را که به دریا پرتاب می شدند یا به سادگی در دریا غرق می شدند نجات دادند و بنابراین آنها به نمادی از نجات تبدیل شدند: نجات روح و بدن.

در اساطیر کرت و اتروسک اعتقاد بر این بود که خود خدایان با دلفین ها سفر نمی کنند. در فرهنگ مینوی، او مظهر قدرت در دریاها بود. زندگی یک دلفین جالب و بی دغدغه است، بنابراین به نمادی از رویاها و رفاه تبدیل شده است.

این حیوانات اغلب به عنوان راهنماهایی از جهان های ناشناخته تلقی می شوند؛ آنها از خطرات محافظت می کنند و جهان طبیعی را با دنیای درونی انسان مرتبط می کنند. دلفین نیز طلسمی است که خوش شانسی می آورد . معنای خال کوبی دلفین را می توان به عنوان نمادی از میل به آزادی، ایمان به خوبی، شادی غیر منتظره و تمایل به کمک در نظر گرفت .

تاتو دلفین

 

چرا خالکوبی دلفین جزو 10 تاتو بسیار جذاب و محبوب است

از زمان های قدیم، دلفین ها همیشه از محبوبیت و احترام خاصی برخوردار بوده اند. مردم همیشه آنها را تحسین می کردند، آنها را دوست داشتند و به آنها احترام می گذاشتند. این حیوانات زیبا، برازنده و بسیار باهوش هستند که به لطف رفتار و شیوه زندگی خود به عنوان محبوب ترین ها افتخار می کنند. علاوه بر این، دلفین ها همیشه متقابل بوده اند و مدت هاست که به عنوان موجوداتی بسیار دوستانه شهرت پیدا کرده اند.

در عمل، معنای خالکوبی دلفین معمولاً به شدت به سبک خاص کاربرد آن و جزئیات اضافی بستگی دارد. در هر صورت، فقط مثبت باقی می ماند و برای زنان و مردان به یک اندازه ارزشمند است.

 

تاتو دلفین


دلفین ها از نظر طرز تفکر و نحوه ارتباط خاص خود مانند حیوانات با انواع دیگر ماهی ها تفاوت زیادی دارند. به همین دلیل است که تاتو دلفین  بر روی بدن به نمادی از شانس، مهارت، نجابت و اعماق وسیع دریا تبدیل شده است.

معنای خال کوبی دلفین و نگرش نسبت به آنها در میان مردمان مختلف

اغلب اوقات، دلفین ها به سبک طرح های سلتیک به تصویر کشیده می شوند. فقط اینطور نیست. سلت های باستان ارزش زیادی برای این حیوانات قائل بودند و آنها را نگهبان آب می نامیدند. آنها همچنین معتقد بودند که این دلفین ها هستند که از آنها در برابر بلایای طبیعی و حملات کوسه ها در طول ماهیگیری محافظت می کنند. در همان زمان، ساکنان آمریکای شمالی آنها را نمادی از خرد، انرژی پایان ناپذیر و مهربانی بی حد و حصر نامیدند. بسیاری از مردم به دلفین ها به روش خود نگاه می کردند، اما همه فقط از جنبه مثبت.

 

طرح تاتو دلفین عکس تاتو دلفین

تاتو دلفین

تاتو های معنی دار مردانه       تاتو های معنی دار زنانه

تاتو دلفین

تاتو دلفین

تاتو دلفین

تتو دلفین

 

تاتو دلفین

 

تاتو دلفین

 

تاتو دلفینتاتو دلفین

 

تاتو دلفین

 

تاتو دلفین

معنی تتو دلفین : عشق ، آزادی ، شانس ، هوش و انرژی

معنای خال کوبی دلفین به طور کلی زندگی، برخی از آرزوها و خواسته ها است. به همین دلیل است که افرادی که تاتو دلفین  می کنند بسیار پرانرژی و شاد هستند. گزینه های زیادی وجود دارد، به عنوان مثال، اگر تاتو دلفین یک دلفین با یک لنگر باشد، این به معنای حرکت ثابت است. و تاتو یک جفت دلفین نمادی از اصول مردانه و زنانه و جدایی ناپذیری آنهاست. یک دلفین در لباس ملوانی نماد ناوگان و غیره است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید