ترفند آشپزی 4 مورد

ترفند آشپزی

به نظر می رسد با ظهور اینترنت ، با همه ترفند ها ی مفید و نکات آشپزی که می تواند در خانه بکار آید آشنا شده ایم. با این حال ، همانطور که تجربه نشان می دهد ، دانستن همه چیز غیرممکن است ، بنابراین ممکن است بسیاری از ما حتی در مورد برخی از هک های زندگی موجود که واقعاً اثبات شده و مؤثر هستند حدس نزنیم. به نظر شما ، 4 نکته مفید برای آشپزخانه ، که بسیار کاربردی هستند برای همه شناخته شده اند.


1. چگونه بدون تلاش زیاد آب لیمو را بگیریم

لیمو آبگیری
به آب لیمو احتیاج دارید؟  مایکروویو برای کمک به شما است

اگر نیاز دارید که بیشتر از یک لیمو را آبگیری کنید ، می توانید برای کمک از… مایکروویو استفاده کنید. کافی است مرکبات را به مدت 10-15 ثانیه در مایکروویو گرم کنید ، و سپس آن را به نصف برش دهید - و آب لیمو را بدون زحمت فشار دهید.

 

2. ترفند اشباع شیرینی ها با طعم مرکبات

لیمو
رنده پوست مرکبات را به خمیر اضافه کنید.

بهترین راه برای طعم دادن به خمیر رنده پوست مرکبات مانند پرتقال یا لیموترش است. و به این ترتیب که حداکثر بوی و طعم خود را می دهد ، باید هنگام خمیر در ظرفی که در آن پخت آینده آماده می شود ، مستقیماً مخلوط شود. این کار به بهترین شکل بعد از شکر یا کره انجام  شود.

 

3. نحوه تغییر نسبت ها در دستور العمل شیرینی ها 

سرآشپز
رعایت نسبت های صحیح، کلید موفقیت در آشپزی است.

این هک زندگی برای کسانی که مجبور به تغییر نسبت ها در هنگام تهیه دسر و آشپزی هستند مفید خواهد بود. برای درست درآوردن چنین محاسبه ای ، ابتدا باید تعداد تخم مرغ ها را در دستور العمل تغییر دهید و سپس مواد باقیمانده را با همان نسبت تغییر دهید.

 

4-ترفند افزایش دما در فر

هک زندگی
نور لامپ موجود در اجاق گاز چند منظوره است.

برای ظروف خاصی که به کمک فر نیاز دارند ، گاهی اوقات لازم است که مرتباً درجه حرارت بالا حفظ شود. بنابراین ، برای گرم کردن سریعتر و کارآمدتر اجاق گاز ، فقط کافی است که 10 دقیقه قبل از شروع کار اجاق گاز لامپ را روشن کنید - بنابراین 28-30 درجه گرم می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید