16 فروردین 1398

13 بهمن 1397

15 دی 1397

شیشه های رنگ آمیزی شده در قاب پنجره

شاید به همین دلیل است که شیشه های رنگی برای قرن ها در دکوراسیون کلیساها مورد استفاده قرار گرفتند. در ابتدای قرن بیستم،تزیین پنجره با طلق رنگی و پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی شده، در حالیکه تجسم جدیدی از سبک نوآوری در آنها وجود داشت بین مردم و در دکوراسیون منازل پر طرفدار شد.

20 آذر 1397

خطر در خانه

خطرات زیادی در خانه ممکن است جان افراد را تهدید کند، توجه داشته باشید خطرات ذکر شده ر این مقاله بسیار جدی هستند و حتما باید از آنها پیش گیری کنید، کودکان و افراد مسن آسیب پذیر تر هستند.

3 مهر 1397

7 شهریور 1397

5 تیر 1397

ترفند هایی در طراحی تا فضای داخلی را بزرگ تر نشان دهیم بخش دوم

بسیاری از الگوهای رنگ بندی وجود دارند که در نهایت سبب می شوند، فضای داخلی خانه کوچک تر به نظر برسد، با این حال در میان این الگو ها یک استثنا وجود دارد و آن خطوطی است که در رنگ بندی یک وسیله به خصوص وجود دارند.

1 تیر 1397

ترفند هایی در طراحی تا فضای داخلی را بزرگ تر نشان دهیم بخش اول

نخستین سؤالی که باید از خود بپرسیم این است که در حقیقت عملکرد این اتاق چیست و به چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرد؟ به احتمال غریب به یقین، در خانه ای که به نسبت مساحت کمی دارد و کوچک است، نمی توان یک عملکرد جداگانه برای یک اتاق در نظر گرفت

15 خرداد 1397

طراحی اتاق مدیتیشن بخش دوم

سالهاست که من یک اتاق در منزل خود را برای انجام مدیتیشن کنار گذارده ام. این اتاق بی شک، با ارزش ترین مکان برای طراحی و تزئین بوده و در نهایت اتاق مورد علاقه من در خانه شده است.