خانه و دکوراسیون

دکوراسیون فضاهای داخلی 2016

فضاهای داخلی با حس لامسه: لمس شدن توسط چیدمان و اثاثیه


نرم و غیر مقاوم:چیزهایی که در این فصل شما باید برای خانۀ خود دارای آن باشید تماما مربوط به لامسه هستند .لامسه های داخلی فضای بین چیدمان نرم و سخت را تشکیل میدهند که اتاق را از جایی که شما ساکن آن هستید به چیزی که شما تجربه میکنید تبدیل خواهد کرد.(سیارک)
جو بورنز،از طراحی و توسعه دهنده،الیور بورنزمیگوید:"مخمل، یک پارچه عامه پسند در راهروها در فصول پائیز/زمستان 2016 بود و حالا بصورت یکی از اجزاء ثابت کلید فصل گرایشات داخلی درآمده است"
"مخمل احساسی گرم، عمیق و لوکس بودن را به اتاق منتقل میکند. تطبیق پذیر است و بصورت مداوم شالوده ای از اجزاء متمرکز مثل یک صندلی راحتی، مبل و یا بالش،تا پشتی یا رو انداز فراهم میکند"
برای اشیاء مرغوبی که از بودجه معمول بیشتر باشند، “Touched Interiors” دارای رنج دلخواه طرح های دیواری هستند، از مخمل الماسی شکل تا چرم قرمز گل میخی با کریستال های سنگ.قیمت های از 250 یورو برای هر 45 سانتی متر مربع طرح آغاز می شود. (touchedinteriors.co.uk).


بازگشتی دیگر به دهه 70، ازدحام یا پوشاندن یک سطح مناسب ، دوباره بازگشته است.کاغذ دیواری نینا کمپبل با ظاهر موتیف های نقطه ای در میان شلوغی با تضادی خارجی(هر رول،95 یورو، (ninacampbell.com
درحالیکه کاغذ دیواری آزبورن شامل راه راه های پلنگی و نقاط پلنگی در تزئینات و تماما فلزی میباشند.(119 یورو، ( johnlewis.com


دیوارها همچنین از کف ها الهام گرفته اند.با چوب اصلاح شده دارای اضافات بافتی عمیق و گرم الهام گرفته از طبیعت.سوفیاشبی،کارگردان در استودیو Ashby میگوید"پیچیدگی و حرکت در ساقۀ غلات، یک سطح لمسی بسیار زیبا است که برای لمس کردن گرم است و بسیار طبیعی میباشد"(سیارک)
محوطۀ طراحی داخلی Bret و May دریورک شایر، سرشار از گزینه های چوبی است.قیمت ها از 49 یورو در متر مربع چوب اصلاح شده با روکش فلزی شروع میشوند. (bertandmay.com) چوب داگلاس و بلوطی شکل قد کمپانی خانوادگی دانمارکی Dinesen stocks از 100 یورو در هر متر مربع آغاز میشود. (dinesen.com).
طراحی داخلی بخش نمایش برج بانک جنوبی لندن برعهدۀ راشل وینهم است."ما ترکیبی از مس سیر، شرابی و رنگ قهوه ای مایل به زرد و پارچه های نرم در بافت های مختلف شامل خز، ابریشم . ترمه را برای ایجاد یک فضای گرم و مطبوع، استفاده کردیم" او اینطور گفت"این اسبابیه مجلل هنگامیکه با کوسن ها و رو اندازها پوشانده شودند، ایجاد غنا و عمق خواهند کرد" اتصالات جدید پائیزی فرانسوی از گره ها تا گستردگی های ادامه دار است و شامل چراغ سقفی کریستال ضخیم با یک سطح درخشان چند وجهی میباشد.(165 یورو، frenchconnection.com)
ربکا واکفیلد کارگردان خلاق در استودیو Banda Design، میگوید لامسه، موجب افزایش گرایش و سرگرمی در خانه میشود." مشتریان ما بصورت فزاینده بدنبال چیزی منحصربفرد که به زیبایی درست شده باشد،پایدار و اصیل باشد میگردند که مهمان ها در هنگام مهمانی های شام، راجع به آن نظر بدهند.
اما این تماما برای نشان دادن و درخشیدن نیست.آتینا بلوف؛ حامی مالی توپولوژی داخلی، یک سرویس داخلی مجازی که از هر اتاقی 75 یورو شروع میشود(topologylondon.co.uk), میگوید که وسواس ما درمورد لمس، از چیزی عمیق تر منشا میگیرد."ما دارای میل ارتقاء تجربه حسی بوسیلۀ اشیایی که خودمان را در خانه بوسیله آنها محاصره کرده ایم، میباشیم" او می گوید:تنها نگاه کردن به چیزی کافی نیست.اضافه کردن گزینۀ تماس، مشخصا برای حس کنجکاوی ما خوشایند است که شاید ریشه در تکامل دوران کودکی ما داشته باشد."


بافت، یک گزینۀ بسیار کلیدی در سراسر صنعت، یک مجموعه بوتیک از آپارتمان ها توسط Dukelease در Fitzorvia شهر لندن است که طراحی خود را از ناحیۀ تجارت پارچه های تاریخی گرفته است."ما از مواد در راه های غیر معمول استفاده کردیم.پارچه ها بر دیوارها و درها و توری های مشخص بر روی کاشی های توالت از طراح متولد اسپانیا Patricia Urquiola استفاده کردیم."Katharine Neathercoat از شرکت طراحی داخلی . scheme’s ، Rold Judd اینطور می گوید.حجاری و نقوش برجسته کاشی های Urquiola از 281.47 یورو در هر متر مربع موجود میباشند.
البته، روند لمسی بطور نزدیکی با وسواس ما درخصوص درست کردن چیزها مرتبط است.برای آنها که مشتاق خلق کردن بیان قطعات خودشان هستند، Bobbin و Bow، کارگاهی را اداره میکنند تا چلچراغ های ساده اما پر جلال از نی چاودار و کاغذ درست کنند. برای فریبندگی کمتر، کمپانی همینطور کمیسیون هایی که از 170 یورو شروع میشوند را برعهده گرفته است. (bobbinandbow.com).

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


در این مقاله  عکس طرح شیشه های رنگی  در تزیین پنجره های قدیمی آورده شده است.

شیشه های رنگ آمیزی شده در قاب پنجره

در این مقاله  عکس طرح شیشه های رنگی  در تزیین پنجره های قدیمی آورده شده است.

ر حقیقت این خطوط ممتد سبب می شوند فضای داخلی خانه و اتاق بزرگ تر به نظر برسد

ترفند هایی در طراحی تا فضای داخلی را بزرگ تر نشان دهیم بخش دوم

ر حقیقت این خطوط ممتد سبب می شوند فضای داخلی خانه و اتاق بزرگ تر به نظر برسد

ده راه کار که به وسیله ی آن ها می توانید فضا های کوچک را بزرگ تر نشان دهید.

چگونه فضای کوچک را بزرگ تر نشان دهیم؟

ده راه کار که به وسیله ی آن ها می توانید فضا های کوچک را بزرگ تر نشان دهید.

چگونه از گل در دکور خانه استفاده کنیم؟

چگونه از گل در دکور خانه استفاده کنیم؟

چگونه از گل در دکور خانه استفاده کنیم؟

اتاق خواب مستر کدام قسمت منزل شما شامل می شود معرفی تصویری روش های شیک آسان برای داشتن دکوراسیون زیبای اتاق خواب مستر

دکوراسیون اتاق خواب مستر

اتاق خواب مستر کدام قسمت منزل شما شامل می شود معرفی تصویری روش های شیک آسان برای داشتن دکوراسیون زیب...

بهترین ایده ها برای داشتن دکوراسیون ایده های زیبا برای اتاق خواب دختران جوان، اتاق خواب هر دختر، فضای خاصی برای آرامش و استراحت اوست، به همین دلیل انتخاب دکوراسیون زیبا برای اتاق خواب دختران تاثیر زیادی بر روحیات آنها دارد، آموزش تصویری مرحله به مرحله با نحوه چیدمان اتاق خواب دخترانه شیک مناسب دختران جوان

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، ۱۲ ایده شیک

بهترین ایده ها برای داشتن دکوراسیون ایده های زیبا برای اتاق خواب دختران جوان، اتاق خواب هر دختر، فضا...

فرزند شما وقتی به سن ۳ سالگی می رسد، برای خودش علایق و شخصیت خاصی دارد. حتی ممکن است افرادی باشند که بیشتر از بقیه آنها را دوست داشته باشد. برای انتخاب تم تولد کودکتان از خودش کمک بگیرید و نظرش را جویا شوید. در اینجا چند ایده جالب تم تولد برای کودکان بین ۳ تا ۵ سال به شما می دهیم.

بهترین تم‌های تولد برای کودکان ۳ الی ۵ ساله

فرزند شما وقتی به سن ۳ سالگی می رسد، برای خودش علایق و شخصیت خاصی دارد. حتی ممکن است افرادی باشند که...

چيدن مناسب وسايل آشپزخانه موجب مي‌شود بتوانيم خيلي سريع آنچه را لازم داريم، پيدا کنيم.

چيدمان مناسب آشپزخانه

چيدن مناسب وسايل آشپزخانه موجب مي‌شود بتوانيم خيلي سريع آنچه را لازم داريم، پيدا کنيم.

سمتی از چرخه رنگ که شامل رنگ های قرمز، زرد، نارنجی و ترکیب این رنگ ها می شود با نام رنگهای گرم شناخته شده است.

استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون خانه

سمتی از چرخه رنگ که شامل رنگ های قرمز، زرد، نارنجی و ترکیب این رنگ ها می شود با نام رنگهای گرم شناخت...

5 وسیله که اتاق نشیمن را تکمیل می کند،اتاق نشیمن جاییست که با خانواده یا دوستان بیشتر وقتمان را در آن می گذرانیم.آموزش چیدمان اتاق نشیمن

۵ وسیله که اتاق نشیمن را تکمیل می کند

5 وسیله که اتاق نشیمن را تکمیل می کند،اتاق نشیمن جاییست که با خانواده یا دوستان بیشتر وقتمان را در آ...