4 طرح رنگ بهاره برای خانه شما

ایجاد یک نما حول یک رنگ تنها یکی از شیک ترین راه های دکوراسیون است : کلید انتخاب طرح های رنگ، تمرکز بر یک سایه مورد علاقه است، سپس آن را با شریک های کاملی طنین انداز و جبران کنید. از رنگ های مهیج تا آبی های آرامش بخش، قوانین ما را دنبال کنید تا موفق شوید :

زرد

زرد ساده ترین رنگ برای تزئین نیست، اما اگر آن را درست انتخاب کنید، زرد می تواند آفتابی و نشاط بخش باشد. گرمای رنگ های مرکبات پررنگ را با خاکستری های سرد ملایم کنید. در اینجا، قاب کاری چوبی مجاور در یک سایه کمی ملایم تر نسبت به لوازم جنبی پر تپش تر که با یک سفید سرزنده بر دیوارها جفت و جور شود، خلق و خو را آرام و به آرامی باعث آسایش می شود.

از زرد پررنگ با احتیاط استفاده کیند، آن را محدود به مناطق خاصی کنید، همانطور که این سایه قوی به آسانی یک اتاق را سراسر خواهد پوشاند.

طرح های رنگی را با رنگ کردن چند تکه کلیدی مبلمان به رنگ انتخابی خود ادامه دهید. بقیه ی مبلمان را سرزنده و کم رنگ یا در سایه های خاکستری و طبیعی حفظ کنید.

 

سفید خالص، خاکستری، سایه های سنگی یا شنی برای اکثر دیوارها، کف پوش و مبلمان را انتخاب کنید که زرد غالب را متعادل کنید.(سیارک)

با تکه دوزی و الگوهای برجسته بر روی کوسن ها و بالشت ها زیبایی منزل خود را چندین برابر نمایید.

نارنجی

نارنجی که انتخاب جدیدتری نسبت به قرمزهای پررنگ است، هنگامی که در تعادل استفاده شود بهتر کار می کند - آن باعث ایجاد یک حالت برجستگی بر روی یک دیوار خالی، وسط شومینه یا راه پله می شود. همانطور که ما اینجا نشان می دهیم، این رنگ در حالت محدود به یک آلاچیق، یک پیش زمینه قابل توجهی برای یک صفحه ابزارآلات ایجاد می کند. آن را به حالت چشمگیری با همراه کردن آن با الگوهای هندسی یا قبیله ای قوی اضافه کنید اما آن را با مواد طبیعی ساده و تاروپود ها تعدیل کنید.

- دیوارها و چوب آلات را سفید روشن نگه دارید و از نارنجی ناامیدانه بعنوان یک رنگ تشدید کننده استفاده کنید.

- کف پوش چوبی را با یک سایه آرام و خنثی رنگ کنید یا برای کف پوش های طبیعی بافته شده از رنگ های خاکی انتخاب کنید. در بالا از قالیچه های برجسته در طرح های هندسی قهوه ای یا سیاه و سفید استفاده کنید.

- ترکیبات مبلمان متمایزی اضافه کنید که تکه های مبلمان شده در کتان غیرسفید با موارد سنتی تر در یک دسته قرار بگیرند.(سیارک)

- با لوازم جانبی با الگوهای برجسته به رنگ های قرمز یا نارنجی جالب توجه کامل کنید.

سبز

سبزهای روشن و پررنگ برای یک سالن، اتاق،  باغ یا اتاق هایی که به بیرون راه دارند، مناسب است. یک راه خوب برای استفاده از این سایه ها بدون افکتی که احساس شدیدا پررنگ و سنگین بدهید این است که آنها را به نیمی از دیوار نمایان کنیم و یک سایه کم رنگ تر/روشن تری برای بقیه دیوار انتخاب کنیم. بافت های طبیعی و تن های تیره تر، مانند بافت های پنبه ای، ترکه ای یا چوبی که رنگ های طبیعی دنیا را بازتاب می کنند، الگوهای خوبی هستند.

- یک سایه سبز برای استفاده در سراسر یک اتاق انتخاب کنید.

- با حکاکی ها و الگوها در تم های لطیف گیاهی به آن روح ببخشید.

- از پوشش بافت طبیعی مانند الیاف نارگیل یا سیزال به تن های مایل انتخاب کنید.

 

- مبلمان سنتی چوبی یا رنگ شده در سبک های روستایی را با لوازم جانبی شیک نشان دهنده رنگ ها یا حکاکی هایی که به دنیای طبیعی مربوط است ترکیب کنید.(سیارک)

آبی

اگر شما یک آبی ملیح کم حال را با مقدار زیادی گرما در آن انتخاب کنید، ممکن است که همه چیز را در یک اتاق با همان سایه رنگ کنید و نتیجه آرامش و آسایش خواهد بود نسبت به سردی و تلخی. این طرح رنگ تمایل دارد که در اتاق های کوچکتر مناسب باشد. آن را با یک سقف و کف سفید و مبلمان رنگ شده با رنگ کم حال کامل کنید که نور را بازتاب می کند و طرح یک حالت روحانی و آسمانی می دهد.

- یک آبی آرام را که هم گرم و رقیق است را انتخاب کنید که بتوانید یک اتاق کامل را با موفقیت بدون شلوغ کردن فضا تزئین کنید.(سیارک)

- لوازم جانبی را فقط در سایه های آبی که بخوبی روی رنگ دیوار شما بنشیند، نشان دهید.

-دکوراسیون را با چینی ظریف و ظروف شیشه ای روشن کنید، در حالی که آنها را با پاگردها و قالیچه های آبی همراه کرده اید یا یک کف پوش کم حال را انتخاب کنید.(سیارک

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  

مترجم  itrans.ir   

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Dillanger 914 :

    Fidning this post has solved my problem

    1395/8/1 21:20

بیشتر بخوانید