راه هایی برای زیباتر کردن حمام

آیا هنگام حمام سرحال بیرون می آیید ؟شاید شما وقت و بدجه کافی برای بازسازی حمام را نداشته باشید این 10 مورد بودجه های هوشمند، ایده های طراحی هوشمندانه را برای کمک به تقویت فضای خود را فقط در تعطیلات آخر هفته امتحان کنید. نتیجه: یک چشم انداز کلی جدید در نظافت و حمام کردن.(سیارک


تنفس در نور جدید:

نور لامپ اغلب چاره ساز است، اما سکانکس های تازه یا یک لوستر نقطه کانونی برای یک حمام خسته کننده انتخابهای خوبی اند. جایگزین کردن مواد به روز شده و پایانه های کریستال، ردیف های متعدد، پوشش لامپ را براق می کند. در حالی که شما در حمام هستید، سوئیچ های ساده خاموش روشن را با سویچ های چند وضعیتی یا دیمر برای کنترل بهتر سطح نور جایگزین کنید.
مرمت فشاری ها و دستگیره ها: تماس فقط از سمت راست یک واحد قفسه بندی کابینت می تواند خسته کننده باشد. سخت افزار که منطبق بر بستن شیر آب است را برای ایجاد یک نگاه منسجم تر به حمام انتخاب نمایید.


صحبت در مورد شیرهای آب :

بله، آنها میزان عمر و فرسودگی را نشان می دهند . شیرهای جدید که زیاد گران نیستند ، می توانند نگاه به یک اتاق را تغییر دهند و نصب آنها بسیار طولانی نیست. جایزه: شیر آب ادغامی دلتا با فناوری™ SpotShield مقاوم در برابر لکه های آب، اثر انگشت و لکه ها برای کمک به حفظ ظاهر زیبا است.


اضافه کردن ذخیره سازی بیشتر:

درهم و برهمی می تواند حتی زیباترین حمام ها را مانند یک ظرف غذای کثیف و درهم وبرهم ببینیم. واحد ذخیره سازی پیش ساخته یا قفسه های باز در تمام اشکال و اندازه وجود دارند، و به راحتی گوشه گوشه ها را ، یک فضای بالای یک توالت، یا دیوارهای خالی توسط یک آینه را پرمی کنند. در حالی که شما در آن هستید، اقلامی جمع کردنی مانند ، حوله، را در سبد در قفسه بگذارید.(سیارک


استفاده از رنگ به عنوان یک لهجه:

نقاشی کامل یک اتاق ، حتی اگر فقط یک حمام کوچک باشد، می تواند مقدار زیادی زمان و تلاش ببرد. اما نقاشی لهجه ، یک دیوار یا پشت یک واحد ذخیره سازی، یک راه برای اضافه کردن رنگ به روز و غیر منتظره است.
بالا بردن گوشه: اغلب حمام ها نه تنها تعداد زیادی چیز را در یک فضای چند فوتی جا می دهند بلکه شامل گوشه و کنار، نیم دیوار ، و فضاهای منزوی هم هستند. یک راه برای زندگی دادن به حمام چسباندن کاغذ دیواری به یک منطقه کوچک، که الگوی بدون قریب به اتفاق یک فضای کوچک اضافه می کند. تصویر زمینه های موقتی را برای یک راه حل موقت امتحان کنید.
تازه کردن پنجره ها: پارچه مناسب می تواند نور را فیلتر کند اما سپری برای دیدن در حمام شود. پرده کرکره ای و پرده هوایی برای بعد بصری، اضافه کنید و یک الگوی زیبا برای رنگ لطیف انتخاب کنید.


عاشق حوله خود باشید:

حوله کاغذی نازک ؟ نه ممنون: حوله حمام جدید مخملی و با شکوه خود را به رخ بکشید. یک ایده: به جای رنگ و طرح، به سمت رنگ سفید بروید زیرا حوله ها به راحتی و همیشه باید تعویض شوند.


پیشنهاد صندلی:

یک نیمکت تشک بادی ، صندلی فنری: جایی برای استراحت پای خود را در حمام پیدا کنید. این به شما کمک می کند که فضا را به یک اتاق برای زندگی در عین حال زیبا تبدیل کنید.


غوطه ور سازی بیشتری داشته باشید:

ممکن است یک آخر هفته طول بکشد، اما با عوض کردن وضع حمام و یا آشپزخانه می تواند بلافاصله تبدیل یک اتاق شود. سعی کنید حدود عرض و عمق، و همچنین قرار گرفتن شیر آب، برای استفاده آسان تر را هماهنگ سازید. (سیارک)

 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید..

مترجم itrans.ir  

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Bubber 273 :

    This inftmraoion is off the hizool!

    1395/12/27 8:10

بیشتر بخوانید