وسایل آشپزخانه که هزینه زیادی دارند اما واقعاً مورد نیاز نیستند

توستر

 

وسایل آشپزخانه که اغلب در تبلیغات می بینیم ، غالباً به دلیل توانایی تهیه سریع غذاها و غذاهای مخصوص مشتری را جذب می کنند. با این حال ، در واقعیت ، این همه یک حقه بازاریابی  است و مصرف کنندگان را مجبور می کند پول بیشتری را صرف تجهیزاتی کند که مورد نیاز نیست. این امر نه تنها بی فایده است بلکه فضای بیشتری را نیز در آشپزخانه اشغال می کند که برای نگهداری تمام این تجهیزات مورد نیاز خواهد بود. sayarak.com مجموعه ای از وسایل آشپزخانه را ارائه می دهد که می توانید بدون روش های معمول طبخ کاملاً انجام دهید.

 

1. مولتی کوکر  هوشمند با پشتیبانی از Wi-Fi

مولتی کوکر
مولتی کوکر کلاسیک بسیار بهتر است.  / عکس


مولتی کوکر بدون شک وسیله مفیدی در آشپزخانه است. با این حال ، گزینه های فعلی به طور فزاینده ای مانند تجهیزات فضایی آینده به نظر می رسند. به عنوان مثال ، مولتی کوکر با Wi-Fi و قابلیت تعامل با تلفن همراه ، اتلاف پول است. توانایی ایجاد تغییرات در تلفن شما فقط یک ویژگی اضافی سرگرم کننده است که در واقع سود چندانی ندارد. در حقیقت ، مولتی کوکر از قبل به طور خودکار کار می کند ، نیازی به نظارت بیشتر بر روی آن نیست.

 

2. نان ساز اتوماتیک خانگی

نان ساز اتوماتیک خانگی
بهترین نان ساز در آشپزخانه فر است.  / عکس


نان محصولی است که تهیه آن به راحتی انجام نمی شود. قبل از خرید اجاق گاز برای پخت و پز نان ، باید جدی فکر کنید که آیا خرید ارزش هزینه را دارد و آیا می خواهید اغلب آن را انجام دهید. البته ، نان خانگی اغلب حاوی نمک کمتری است و از سلامت بیشتری برخوردار است ، اما حتی اگر می خواهید درست غذا بخورید یا از سلامتی خود مراقبت کنید ، همیشه می توانید نان را در فر بپزید. و گرچه تنظیمات فاقد گلوتن در مدل های سازنده نان های سطح بالا بسیار جذاب هستند ، اما به سختی می توانند هزینه کنند. پخت نان در فر علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، به شما در صرفه جویی در فضای آشپزخانه نیز کمک می کند. در فرآیند پخت نان ، از روش های مخصوص ورز دادن استفاده می شود ، اما آنقدرها که در نگاه اول به نظر می رسد پیچیده نیست. یک نکته مهم دیگر: حتی همه نان ساز های خانگی عملکرد ورز دادن خمیر را ندارند.


3. یخچال فریزر هوشمند 

یخچال فریزر
احتمالاً به زودی یخچال های هوشمند به جای ما سر کار می روند.  / عکس


یخچال فریزرهای دارای قفسه نوشیدنی و تنظیمات بهبود یافته درجه حرارت گزینه مدرن بسیار وسوسه انگیزی هستند. با این حال ، اگر تولیدکننده ای با صفحه لمسی ، دوربین ، رسانه های اجتماعی و مراکز تفریحی شما را تطمیع کند ، این بیش از حد مجاز است. بسیاری از یخچالهای هوشمند این امکان را دارند که بدون اینکه زیاد درب را باز کنید ، به داخل یخچال نگاه کنید تا ببینید چه چیزی دارید ، که به عقیده برخی صرفه جویی زیادی در مصرف برق می کند. با این حال ، این تفاوت آنقدر ناچیز است که حتی ذکر آن نیز قابل توجه نیست.

 

یخچال فریزرهای هوشمند همچنین می توانند به تاریخ انقضا غذا کمک کنند و با برنامه هایی که به شما در آپلود عکس و برقراری ارتباط با خانواده از طریق همگام سازی تقویم و ویژگی های پیام رسانی و گزینه های رادیو و تلویزیون ، فروخته می شوند. با این وجود ، اگر این عملکردها قبلاً در رایانه لوحی ، رایانه و تلفن هوشمند وجود داشته باشد ، آیا این عملکردها برای یخچال فریزر واقعاً لازم هستند؟ واقعاً عاقلانه نیست که هزینه زیادی برای ویژگیهای فانتزی پرداخت کنید که به هر حال انجام دادن آنها  بصورت دستی هم آسان است.(خوار و بار بقدری گران هست که همه می دانند چه چیزی در یخچال فریزرهای خود دارند.)

 

4. توستر

توستر
بسیاری از مردم تصور می كنند كه در آشپزخانه به توستر نیاز است ، اما در واقع اینگونه نیست.  / عکس


اگر آشپزخانه شما مایکروویو یا اجاق گاز دارد ، توستر هدر دادن پول و جا است. در تبلیغ این دستگاه ادعا می کند که داشتن توستر باعث گرم شدن و پخت نان می شود ، اما در واقع گرم کردن نان تست در اجاق یا مایکروویو کار چندان دشواری نیست. علاوه بر این ، در یک توستر می توانید همزمان فقط دو تا تست درست کنید و در اجاق گاز - یک صفحه پخت کامل. بسیار راحت تر و ساده تر است. و صرفه جویی در زمان را هم اضافه کنید!

 

5. ماست ساز

ماست ساز
روش های زیادی برای تهیه ماست با دست ، بدون تجهیزات گران قیمت وجود دارد.  / عکس


ماست مدتها قبل از اختراع ابزارهای هوشمند و وسایل آشپزخانه فانتزی اختراع شده است ، بنابراین روش های سنتی تری برای تهیه آن وجود دارد. در فروشگاه ها می توانید تعداد زیادی گزینه برای این محصول برای هر نوع سلیقه و هدف پیدا کنید ، به عنوان مثال ماست غلیظ یونانی ، شیرین معمولی ، کم چرب ، ماست ایسلندی یا سوئدی غیرمعمول. البته ماست خانگی نسبت به ماست خریداری شده در فروشگاه بسیار سالم و طبیعی است ، بنابراین بسیاری از افراد اغلب دوست دارند این محصول را به تنهایی تهیه کنند.

 

سازندگان ماست به عنوان یک تکنیک برای آماده سازی سریع و راحت قرار گرفته اند. و البته ، با کمک چنین دستگاهی می توانید فقط با فشار دادن چند دکمه ماست خانگی درست کنید. با این حال ، فرایند تخمیر می تواند 6 یا 24 ساعت با این روش یا بدون آن انجام شود. به راحتی ، روش های ساده ای برای تهیه ماست در خانه وجود دارد. در واقع هیچ دلیلی وجود ندارد که فضای با ارزش آشپزخانه را با استفاده از این وسیله کاملاً خاص هدر دهید ، مخصوصاً اگر تهیه ماست بدون آن به اندازه کافی آسان باشد.

 

6. پاستا ساز خانگی 

پاستا ساز خانگی
دستگاه رشته بر ، پاستا ساز خانگی تولید ماکارونی در آشپزخانه: چه مقدار پاستا  مورد نیاز است؟  / عکس


پاستا غذایی مغذی و خوشمزه است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. بنابراین ایده آشپزی با دست از همان ابتدا وسوسه انگیز است. با این حال ، در عمل ، تعداد کمی از افراد این کار را به اندازه کافی انجام می دهند تا این وسیله حجیم را به طور دائمی در آشپزخانه خود قرار دهند ، در نتیجه قسمت قابل توجهی از فضای آزاد را می گیرند. شرکت های زیادی برای تولید ماکارونی یا ماکارونی با کیفیت بسیار بالا برای هر نوع سلیقه و ترکیب ، از جمله دست ساز ، وجود دارند.

نکته مفید: و اگر واقعاً می خواهید خودتان  این کار را انجام دهید ، بهتر است برای آشپزخانه یک نازل اسپاگتی غلتکی معمولی دستی خریداری کنید تا نسخه الکتریکی آن ، که هزینه زیادی دارد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید