10 مورد استفاده از لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
زمستان به پایان رسیده است و زمان آن است که لاستیک خودرو را با لاستیک های تابستانی عوض کنیم. با این حال ، با لاستیک های قدیمی در صورتی که غیر قابل استفاده باشند چه کار کنیم؟ نیازی به ذخیره سازی نیست ، سوزاندن مضر است. راهی وجود دارد؟ بله. 10 هک زندگی و راه حلهای خلاقانه ای با لاستیک های قدیمی برای دکوراسیون و طراحی خانه و باغ وجود دارد.

 

از لاستیک قدیمی خودرو چه استفاده ای کنیم

 

1. پاف با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
پاف برای هر سلیقه
 
استفاده اصلی و چند منظوره از لاستیک های قدیمی. برای ساخت شما به ریسمان ضخیم ، اره برقی ، قیچی ، پیچ ، چسب حرارتی تفنگی ، پیچ گوشتی ، نئوپان ، لاک و برس دارید. اصل اجرا در عکس نشان داده شده است. در صورت تمایل ، پایه ها / چرخ ها را به طرف عثمان کتک بزنید یا آن را باز کنید. صندلی را می توان با کف پوشید تا نرم تر شود.
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
ساختن میز، بسیار ساده است / عکس

 

2. میز قهوه با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
اصل تولید همان پاف است ، اما بعضی از عناصر را می توان جایگزین کرد. به عنوان مثال ، دور لاستیک را با ریسمان بپیچید. به جای نئوپان ، از یک سطح شیشه ای استفاده کنید و به پاهای بلند وصل کنید.
 

 

3. مبل راحتی با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
هیچ کس به طور قطع این را نخواهد داشت / عکس
 
یک مکان جادار را انتخاب کنید و یک نیمکت با پشت بلند در نزدیکی آن قرار دهید. لاستیک ها را به نصف برش دهید و از یک طرف با نئوپان آنها را تقویت کنید. لاستیک ها را به عنوان پشت و صندلی روی نیمکت ببندید. لاستیک ها را می توان با یک پرکننده نرم یا پارچه در داخل پر کرد. صندلی ها را با بالش های رنگارنگ تزئین کنید ، که از هر نوع مواد و مواد پرکننده به راحتی تهیه می شود.
 
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
در چنین جو مطلوبی ترتیب دادن اجتماعات دلپذیر است
 

 

4- محل استراحت برای حیوان خانگی با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
حیوانات اهلی از نگرانی شما قدردانی می کنند
 
یک روش ساده و مقرون به صرفه برای محل استراحت حیوان خانگی خود استفاده از لاستیک های دور ریز است. تایر را می توان رنگ آمیزی کرد و از داخل با مواد نرم و پرکننده ، پارچه و بالش تزیین کرد.
 

 

5. جا برای چتر با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
چنین محصولی دستیار شما خواهد شد / عکس
 
شما نمی دانید چترها را کجا بگذارید یا تعداد بسیار زیادی از آنها وجود دارد؟ لاستیک در اینجا به نجات شما خواهد آمد. تعداد سوراخ های مورد نیاز در تایر قدیمی را ایجاد کرده و تایر را محکم ببندید. اکنون چترها به بخشی از دکوراسیون داخلی تبدیل می شوند. بعد از باران ، آب درون یک لاستیک چکه خواهد کرد نه روی زمین.
 

 

6. سطل زباله با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
چنین تصمیمی به متنوع سازی طراحی فضای باز کمک خواهد کرد / عکس
 
3-4 لاستیک را روی هم قرار دهید و داخل آن ، یک کیسه زباله بزرگ بگذارید. لاستیک های نقاشی شده با دقت بیشتری و هماهنگ تر در ترکیب باغ قرار می گیرند.
 

 

7. پارکینگ دوچرخه با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
پارکینگ مناسب برای دوچرخه ها / عکس
 
چند لاستیک را از نیمه برش داده و آنها را در یک ردیف با فاصله حدود 8 سانتی متر دفن کنید. دوچرخه با اطمینان، ثابت و در حالت ایستاده قرار دهید.
 

 

8. حوضچه خانگی با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
یک حوضچه خانگی باغ شما را تزئین خواهد کرد / عکس
 
ایده بسیار خوبی است اگر مدتهاست که روی یک حوضچه کوچک در باغ فکر می کنید.  قسمت بزرگ تایر را باید برش داد تا حوضچه بزرگتر شود. لاستیک و فضای اطراف آن را با یک نایلون ضخیم بپوشانید. لاستیک را با خاک پر کنید و در امتداد لبه ها با سنگ های صاف یا سایر عناصر تزئینی به سلیقه خود تزئین کنید.حوضچه را با آب پر کنید. گیاهان دوستدار رطوبت را در نزدیکی این حوضچه بکارید.
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
چگونه با دستان خود یک استخر درست کنید

 

9. محل گل دیواری و آویزان با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
شما می توانید گل ها را در هر مکانی قرار دهید / عکس
 
لاستیک را بر روی دیوار آویزان کنید و گیاهان را در آن بکارید. افقی - کف را برای تایر ایجاد کنید ، آن را با خاک پر کنید و گل های کوچک ، گلبرگ ها را برای مثال بکارید. با استفاده از لاستیک ها ، یک گلدان آویزان درست کنید و باغ های معلق بابل را برای خود ایجاد کنید.
 

 

10. محل بازی کودک با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
گزینه عالی برای بچه ها / عکس
 
در این حالت شما به یک لاستیک بزرگتر احتیاج دارید تا کودک فضای بیشتری برای بازی ها داشته باشد. لاستیک را در باغ قرار دهید و ماسه را درون آن بپاشید. در وسط ، می توانید یک چتر برای محافظت از نور خورشید تعبیه کنید. کودک قادر خواهد بود زیر نظر بزرگسالان و بدون ترس از گرمای بیش در فضای باز بازی کند.
 
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
محل بازی با خاک برای کودکان بزرگتر / عکس

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید