تغییرات دفتر بیضی کاخ سفید در 100 سال گذشته

دفتر بیضی شکل کاخ سفید از ابتدای قرن بیستم به مکان اصلی هر رئیس جمهور آمریکا تبدیل شد. این تغییر دکوراسیون در دفتر بیضی ، از روکش مبلمان تا کاغذ دیواری ، رسم هر رئیس جمهور تازه واردی است. این فرایند به منظور انعکاس شخصیت فردی و اهداف رئیس جمهور آمریکا در منصب ، و همچنین مهر او در نمادین ترین اتاق جهان است.

 

دفتر بیضی کاخ سفید

 

دفتر بیضی کاخ سفید همچنین منعکس می کند که رئیس جمهور آمریکا کشور خود را چگونه می بیند و نماینده آن است و چگونه آنها حاکمیت ایالات متحده را برای بزرگان سایر کشورها نشان می دهند ، زیرا اتاق برای ملاقات آنها و به اشتراک گذاشتن پیام های مهم با شهروندان استفاده می شود. دفتر بیضی کاخ سفید فقط برای نمایش نیست. درست مانند هر دفتر دیگر ، روسای جمهور نیز از آن برای کارهای روزمره و جلسات با کارمندان استفاده می کنند.

 

به عنوان بخشی از جشن های 50 سالگی خود ، هوم شیلد آمریکایی تصمیم گرفت نگاهی به روند تکامل دفتر بیضی شکل از سال 1909 تا 2021 بیندازد. در سال 1909 ، هنگام گسترش بال غربی ، ویلیام هوارد تفت تصمیم گرفت دفتر خود را از اتاق روزولت به اتاق فعلی منتقل کند. بدون شک نمادین ترین صندلی قدرت در جهان ، دفتر بیضی کاخ سفید است.

 

ویلیام هوارد تفت (1909-1913)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

تفت تصمیم به انتقال دفتر اجرایی از اتاق روزولت به اتاق دبیر رئیس جمهور آمریکا (که اکنون به عنوان رئیس ستاد شناخته می شود) در زمان گسترش بال غربی گرفت. این دفتر قبلاً فقط در یک انتهای آن گرد شده بود ، اما تفت آن را به شکل بیضی و شکل دموکراتیک تر درآورد.

 

وودرو ویلسون (1913-1921)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

پس از یک دوره بازسازی مجدد در بال غربی ، جانشینان فوری تفت فقط تغییرات جزئی در دفتر بیضی جدید ایجاد کردند. 

 

وارن هاردینگ (1921-1923)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

هاردینگ بعد از دو سال درریاست جمهوری درگذشت. یک عکس تکان دهنده از دفتر بیضی شکل در اوت 1923 صندلی میز چرمی هاردینگ و بلاتر معروف را که با کرپ های عزاداری تزئین شده است نشان می دهد.

 

کالوین کولیج (1923-1929)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

دفتر بیضی کولیج هنوز کارهایی را نشان می دهد که ناتان سی وایت برای ویلیام تفت انجام داده است. یک جواهر مرمری به سبک نئوکلاسیک ، جاذبه و اقتدار را به صحنه می بخشد ، در حالی که وسایل ساخت  شرکت مشهور  EF Caldwell & Co است.

 

هربرت هوور (1929-1933)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

دفتر بیضی شکل وایت و تفت با آتش سوزی شب کریسمس 1929 در کاخ سفید خراب شد. رئیس جمهور آمریکا هوور دفتر را ، با دیوارهای روکش دار چوب ، تعمیر و گسترش داد.

 

فرانکلین روزولت (1933-1945)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

با وجود بازسازی هوور ، روزولت خیلی زود دفتر بیضی شکل را به گوشه جنوب شرقی بال غربی منتقل کرد ، جایی که نور طبیعی بهتری داشت. او همچنین آن را دو پا گسترش داد. با این حال ، او مجموعه 17 پارچه هوور را که انجمن تولیدکنندگان مبلمان Grand Rapids دفتر بیضی قدیمی را دوباره تعمیر کرده بود ، نگهداری کرد. این شامل یک میز ، "davenport ، صندلی چوبی ، دو صندلی بزرگ و یک صندلی  کوچکتر ، دو میز ، صندلی میز گردان ، دو صندلی راحتی ، دو قفسه کتاب ، یک میز کوچک و سه پایه استعمال سیگار در دو اندازه بود".

 

هری اس ترومن (1945-1953)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

ترومن اولین کسی بود که در دفتر بیضی رئیس جمهور آمریکا فرش داشت. این یک رنگ آبی سبز بود و تاج آن با برش شمع به طول های مختلف مشخص بود. فرش تعویض نمی شد تا روزی که JFK ترور شد. (این یک اتفاق بود ؛ ژاکلین کندی قصد داشت دکوراسیون دفتر را هنگامی که در تگزاس نبودند) انجام دهد.

 

 آیزنهاور (1953-1961)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

آیزنهاور یکی از دو رئیس جمهور آمریکای است که تغییرات چشمگیری در دکوراسیون دفتر بیضی ایجاد نکرده است. 

 

جان اف کندی (1961-1963)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

بانوی اول ژاکلین کندی ، استیفان بودین ، ​​طراح داخلی فرانسوی را برای بازسازی و مرمت کاخ سفید دعوت کرد. بودین یک فرش قرمز جدید ، مبل های سفید و پرده های کم رنگ طراحی کرد ، اما کندی ها هرگز نتوانستند کار تمام شده را ببینند.

 

لیندون جانسون (1963-1969)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

جانسون دفتر بیضی شکل را وارد عصر رسانه کرد و  سه دستگاه تلویزیون نصب کرد. جانسون حتی از راه دور تلویزیون خودش را با مونوگرام LBJ کامل داشت - بنابراین هیچ مشاجره ای بر سر کنترل کانال ها وجود نداشت!

 

ریچارد نیکسون (1969-1974)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

نیکسون ترکیبی جسورانه از آبی و طلایی را برای دفتر بیضی خود انتخاب کرد - شاید پیش بینی می کرد که الویس پریسلی از مهمانان نیز باشد. نیکسون همچنین میز ویلسون (که در حال حاضر توسط رئیس جمهور آمریکا بایدن استفاده می شود) را وارد دفتر کرد.

 

جرالد فورد (1974-1977)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

فورد از رنگ طلایی و آبی سلطنتی نیکسون استفاده کرد و یک رنگ روشن اما ملایم از رنگ های زرد ، آبی روشن و مایل به قرمز را به دست آورد. این فورد است که ساعت کیس بلند سیمور را نصب کرد که امروز در دفتر بیضی شکل باقی مانده است. این ساعت چوب ماهون در حدود سال 1800 ساخته شده است و "گنجینه ای" از کاخ سفید به حساب می آید.

 

جیمی کارتر (1977-1981)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

کارتر تزئینات فورد را حفظ کرد ، اما برخی از لوازم شخصی را نیز به آن اضافه کرد. او همچنین میز معروف Resolute را که اولین بار توسط JFK استفاده شد و مورد پسند هر رئیس جمهور آمریکا بود ،( به استثنای بوش ها )، برگرداند.

 

رونالد ریگان (1981-1989)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

چهلمین رئیس جمهور آمریکا ایالات متحده منتظر دوره دوم ریاست جمهوری خود بود تا اینکه دوباره تغییر رنگ دهد. نکته قابل توجه فرش جدید با طرح آفتاب در بالای یک طبقه جدید در بلوط سفید گردو و چهار ضلعی است. ریگان همچنین یک پایه  "به میز Resolute اضافه کرده بود تا بتواند جلوی زانو زدن او را جلو کشوها را بگیرد.

 

جورج دبلیو دبلیو بوش (1989-1993)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

اولین رئیس جمهور آمریکا بوش دفتر بیضی شکل را با طرح رنگی استیل و آبی کرم مدرن کرد. او همچنین عکسهای خانوادگی متعددی را به نمایش گذاشت. بوش ارشد تنها رئیس جمهور آمریکای است که از میز C&O در دفتر بیضی خود استفاده کرده است - او علاقه به استفاده از آن را داشت در حالی که به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا ریگان خدمت می کرد.

 

بیل کلینتون (1993-2001)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

کاکی هاکراسمیت دفتر بیل کلینتون را در طرحی تزئین کرد که نمی تواند خاطره ای از دوران نیکسون نداشته باشد. فرش  آبی چشم نواز هاکراسمیت اخیراً برای اداره بایدن به دفتر بیضی برگردانده شده است.

 

جورج دبلیو بوش (2001-2009)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

بوش جونیور با انتخاب فرشی با مضمون تابش خورشید ، که طراح Ken Blasingame با پرده های طلای آنتیک جفت شد ، رونالد ریگان را تکرار کرد. این فرش توسط بانوی اول لورا بوش طراحی شده است و هدف آن ایجاد خوش بینی در طلوع آفتاب بوده است.

 

باراک اوباما (2009-2017)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

پرزیدنت اوباما اولین کسی بود که دیوارهای طرح دار را انتخاب کرد ، کاغذ دیواری راه راه مایل به برنز طلایی و بژ روشن را انتخاب کرد. مبل های مخملی  و رنگ سرد اتاق و رنگ های خنثی این واقعیت را نشان می داد که اوباما از دفتر برای نشستن و کار واقعی استفاده می کرد. به گفته طراح اوباما ، "دفتر بیضی کاخ سفید  برای بوش مانند اتاقی است که می توانی در آن چای بخوری ، و این بسیار زیبا است ، امابرای  اوباما مانند مکانی است که شما اسپرسوی سریع داشته باشید و دست به کار شوید." 

 

دونالد ترامپ (2017-2021)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

انتخاب پرده های ترامپ تا حدودی کنایه آمیز بود. پرده های طلایی که او در انبار پیدا کرد در ابتدا توسط بانوی اول هیلاری کلینتون برای دفتر بیضی  بیل انتخاب شد. ترامپ همچنین کاغذ دیواری اوباما را جایگزین کرد و نقاشی از طومارهای دریا ، برگها و مدالیون های گل را انتخاب کرد ، که هدف آن ایجاد حس تاریخ از ساختمان است.

 

جو بایدن (2021-)

دفتر بیضی کاخ سفید

 

رئیس جمهور آمریکا بایدن تصمیم گرفت که پرده های کلینتون را در پنجره ها نگه دارد و فرش کلینتون را نیز بازگرداند. اضافات جدید شامل یک سنگ ماه 3.9 میلیارد ساله است.

دکوراسیون دفتر بیضی شکل بیان سلیقه شخصی  است. همچنین این فرصتی است که طراح داخلی رئیس جمهور آمریکا اظهارنظر کرده و کاری تاریخی انجام دهد.

کاخ سفید خانه ای است که می توان به آن افتخار کرد. و مانند همه صاحبان خانه ، احساس غرور در مکانی که در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم ، اکنون بیش از هر زمان دیگری احساس خوبی دارد. ضمانت خانه می تواند اطمینان و حفاظت از بودجه مورد نیاز شما در هنگام بروز مشکل در خانه را فراهم کند ، بنابراین می توانید به چیزهایی که دوست دارید بازگردید - مانند تصمیم گیری در مورد اینکه کدام فرش در دفتر خانه شما بهترین شکل را دارد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید