خانه با لوله بتنی که می تواند درفضای باریک بین ساختمان ها نصب شود

Opod Tube House

 

انواع جدید راه حل های مسکن از لحاظ اشکال و طراحی قابل توجه است. در اینجا مثالی بارز است - خانه ای که داخل یک  لوله ساخته شده است. همه چیزهایی که شما برای یک اقامت راحت نیاز دارید را در خود دارد ، در حالی که هزینه های ساخت و نگهداری حداقل خواهد بود. و نکته اصلی این است که چنین خانه اصلی را می توان به راحتی جدا از وسایل بداهه تنظیم کرد. sayarak.com شواهد عادی را با عکس ارائه می دهد.


1. چه کسی به فکر ساخت یک خانه کوچک با شکل غیر معمول افتاده است؟

Opod Tube House
یک خانه در لوله بتونی نه تنها جالب است ، بلکه سودآور است.  / عکس


اخیراً ، علاقه به ساختمان های غیرمعمول بیشتر و سریعتر در حال رشد است. در عین حال ، مردم اغلب در مورد خانه هایی فکر می کنند که می توانند به جابجا شوند ، جمع و جور باشند یا از وسایل بداهه ساخته شوند. شاید به همین دلیل است که ایده معمار جیمز لو ، که در خانه ای کوچک اما بسیار موثر در یک لوله بتنی به وجود آمده ، مورد پسند اکثر افرادی است که آن را می بینند. خانه لوله بتنی از این مخترع به نام خانه لوله بتونی Opod Tube House نامگذاری شده است. جیمز لو معتقد است که این ایده نه تنها اصلی بلکه در حال حاضر و به ویژه در آینده بسیار کاربردی به نظر می رسد ، زیرا به شما امکان می دهد هزینه های زندگی و آب و برق را به ویژه برای افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند به حداقل برسانید.

 

2. حل مشکل مسکن در جمعیت بیش از حد

Opod Tube House
Opod Tube House در مناطق پرجمعیت خانه های لوله بتونی می توانند شرایط زندگی را بهبود بخشند.  / عکس


شما می توانید خانه را از یک لوله بتنی و در هر مکانی نصب کنید. حتی می توان آنها را در ردیف ها و روی همدیگر چیدمان کرد که کاملاً عجیب و غریب به نظر برسد. در عین حال ، در شهرهای شلوغ ، چنین راه حل غیرمعمولی برای مسئله مسکن می تواند به شرایط بهتر زندگی منجر شود. یک قطعه زمین کوچک چندین مینی آپارتمان نسبتاً راحت ، اما اقتصادی را در خود جای خواهد داد.

 

Opod Tube House

Opod Tube House تعداد زیادی از خانه ها را می توان در فضای کمی قرار داد.  / عکس

 

این ایده به ویژه برای قرار دادن خانه ها به صورت لوله بین ساختمان های بزرگ ، جایی که امکان قرار دادن خانه های کامل وجود ندارد ، بسیار مناسب است و چنین خانه های غیرمعمول کاملاً آزادانه قرار خواهند گرفت. جای تعجب نیست که ایده این خانه ها در هنگ کنگ رواج یافته است.

 

Opod Tube House

Opod Tube House

Opod Tube House خانه کوچک کاملاً در هر منطقه ای ، حتی شهری و  روستایی متناسب خواهد بود.  / عکس


اطلاعات مفید: با این وجود خانه های لوله ای نه تنها در شهرهای بزرگ با کمبود مسکن مفید هستند. آنها در هر مکان بسیار مرتبط هستند ، از آنجا که می توان آنها را به سرعت برای مسکن سازماندهی کرد ، فضای زیادی را اشغال نمی کنند و به یک افزودنی عالی برای یک کلبه تابستانی تبدیل می شوند که در آن نیازی به زندگی دائمی ندارید.

 

3. شرایط "ساخت" خانه های اصلی

Opod Tube House
شما واقعاً نیازی به ساختن چیزی ندارید ، مهمترین چیز این است که آن را به راحتی تهیه می کنید.  / عکس


حتی لوله های آب تبدیل شده با قطر حدود 2.5 متر یا حتی کمتر برای تنظیم مسکن در خانه لوله ای بسیار مناسب هستند. چنین مینی خانه ای می تواند یک یا دو نفر را به راحتی در خود جای دهد. مسلماً فضای زندگی محدود خواهد بود ، اما هر آنچه برای اقامتی راحت نیاز دارید در آنجا قرار داده شده است. این خانه دارای یک حمام با دوش و توالت ، یک اتاق نشیمن با نیمکت یا مبل است که می تواند تا شود و به یک تخت تبدیل شود. یخچال کوچکی نیز که می توانید مواد لازم را برای چندین روز یا حتی یک هفته در آن جای دهید. همچنین فضای آزاد برای ذخیره سازی وسایل شخصی ، کمد لباس و سازماندهی محل کار وجود دارد.

 

4. مزایای اصلی مسکن در لوله

Opod Tube House
Opod Tube House شما می توانید در چنین خانه ای دنج و با راحتی کامل زندگی کنید.  / عکس


یک خانه کوچک ساخته شده از لوله البته دارای وزن قابل توجهی است که معمولاً از 20 تن بیشتر است. با این حال ، با کمک یک جرثقیل ، آنها را می توان به راحتی در هر مکانی که لازم است نصب کرد. با کمک چنین "ساخت و ساز" مسکن ارزان قیمت ، مدرن و خلاقانه می تواند توسط جوانان که فقط به دنبال مسکن دائمی هستند و یا کسانی که نیاز به مسکن موقت در یک مکان مناسب دارند ، به دست آورد.

 

5. خانه را داخل لوله با دست خود بسازید

Opod Tube House
خانه ای ساخته شده از لوله در ترکیب با تزئینات چوبی ، ساخته شده با دست.  / عکس


علی رغم این واقعیت که پروژه ای با خانه ای غیرمعمول در هنگ کنگ ظاهر شد ، این ایده به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت و در حال حاضر کسانی هستند که سعی در اجرای آن در شهرهای دیگر و به تنهایی دارند. مقدار کمی مواد برای ساخت و ساز  مورد نیاز است: البته اول از همه ، لوله ای به اندازه و قطر مورد نیاز ، و همچنین چوب ، شیشه یا مواد دیگر که قسمتهای باز لوله را می پوشاند. در داخل ، تزئین دیوار می تواند با پانل ، گچ تزئینی یا کاغذ دیواری و  کف اتاق با مشمع یا سایر کفپوش های کاملاً مناسب انجام شود. 

 

Opod Tube House

Opod Tube House طراحی در یک خانه گرد  غیرمعمول خواهد بود.  / عکس

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید