استفاده جالب از لوله پی وی سی 15 هک زندگی

لوله پی وی سی


لوله های پلاستیکی پی وی سی (PVC ، پلی پروپیلن) از مدت ها قبل به یک ماده ساختاری مهم چه در یک آپارتمان و چه در یک خانه ویلایی تبدیل شده اند. آنها همچنین دارای اشکالاتی هستند ، اما سهولت نصب سازه ها با استفاده از یک لحیم کاری ساده به راحتی آن رابرطرف می کند. دیگر نیازی به دستگاه جوش و  سر و صدا ، خاک و بوی نامطبوع استیلن در گذشته است. و اگر بقایای لوله های پلاستیکی باقی بماند - مهم نیست ، می توان آنها را برای انواع ایده خلاقانه استفاده کرد. به 15 هک زندگی با استفاده جالب از لوله پی وی سی در این مقاله توجه کنید. 

 

1. قفس پرنده با لوله پی وی سی

قفس پرنده با لوله پی وی سی

با استفاده از لوله های PVC و یک شبکه توری می توانید قفس های قابل اعتماد برای پرندگان ایجاد کنید. این می تواند یک ساختار نیم دایره ای باشد ، کاملاً پوشیده از یک توری با سقف  و بدون سقف باشد.


2. محافظ برای بوته ها با لوله پی وی سی

محافظ برای بوته ها با لوله پی وی سی

محدود کننده برای بوته های بسیار سرسبز توت فرنگی ، انگور فرنگی ، و همچنین برای گیاهانی که تمایل به رشد به اطراف دارند ، ساخت نرده مخصوص ساخته شده از لوله های PVC توصیه می شود.


3. مرتب کردن کارگاه با لوله پی وی سی

مرتب کردن کارگاه با لوله پی وی سی

از میان قطعات کوچک لوله های پی وی سی با قطرهای مختلف می توانید برای کارگاه یک سازمان دهنده بسیار مناسب پیچ و مهره تهیه کنید. فقط لوله ها را روی قفسه ها بچسبانید و از آنها برای ذخیره پیچ ، مهره و چیزهای کوچک دیگر استفاده کنید.


4-نگهدارنده ابزارهای باغ با لوله پی وی سی

 لوله پی وی سی

با داشتن یک سازمان دهنده خوب ، حتی در انبارهای موجود در کشور ، همه ابزارها برای استفاده دم دست هستند. به درستی ترتیب ذخیره سازی وسایل باغ بزرگ با یک قفسه مخصوص کمک می کند. برای ساختن این سازمان دهنده ساده از تکه های لوله های PVC بدون استفاده ، کمک بگیرید.


5. سازمان دهنده  میز کار با لوله پی وی سی

استفاده جالب از لوله پی وی سی

یک سازمان دهنده رومیزی ساخته شده از لوله های PVC برای ذخیره سازی کارد و چنگال یک راه حل ساده است که در آشپزخانه مفید است و هر خانه داری را راضی خواهد کرد.


6. باغ عمودی با لوله پی وی سی

05cabf25-3393-4725-a343-af7b117616a7.jpg

باغ چند سطحی عمودی برای پرورش توت فرنگی ، کاهو و گیاهان دارویی ، که می توان آن را به راحتی از تیرهای چوبی و لوله های پی وی سی با قطر بزرگ تهیه کرد.


7. نگهدارنده بطری با لوله پی وی سی

نگهدارنده بطری

دو مثال عالی در مورد چگونگی ساماندهی انبار بطری با تکه های لوله PVC. چنین نگهدارنده بطری کاملاً در فضای داخلی اتاق ناهار خوری  یا در فضای انبار یک آپارتمان شهری قابل اجرا است.


8. ساخت سایبان با لوله پی وی سی

ساخت سایبان

لوله های پی وی سی ماده ای عالی برای ایجاد قاب برای سایبان هستند. چنین طرحی به افراد حتی بدون مهارت های ویژه اجازه می دهد تا در حیاط خود چیزی شبیه به سایبان را بنا کنند.


9. قفسه بندی انیار با لوله پی وی سی

قفسه بندی انبار

از بقایای لوله های پلاستیکی می توان برای ایجاد قفسه بندی باز استفاده کرد. محصولات نهایی را می توان در یک گاراژ یا انبار قرار داد و ظروف و وسایل اضافی را می توان در قفسه ها ذخیره کرد.


10. پشتیبانی از گیاهان با لوله پی وی سی

 

قفسه بندی

لوله‌های نازک پشتیبان بسیار خوبی برای خیار ، گوجه فرنگی و هر گیاه دیگر است. این تکیه گاه می تواند ظریف و تزئینی باشد ، و می تواند یک عملکرد کاملا عملی را انجام دهد و مانند یک حصار ساده به نظر برسد.


11. خشک کن لباس با لوله پی وی سی

خشک کن لباس

در صورت نیاز برای به سرعت خشک شدن و بدون دردسر دستمال های حوله ای در فضای باز از لوله های PVC استفاده کنید. تنها اشکال این طرح ، حجیم بودن آن است ، اما اگر فضای کافی دراختیار دارید ، می توانید با خیال راحت به کار خود ادامه دهید.


12. ساخت چرخ دستی با لوله پی وی سی

چرخ دستی

ساکنان خانه های ویلایی مجبورند همه چیز را تحمل کنند: حمل سطل آب ، جمع کردن برگهای افتاده ، محصولات زراعی ، علف یا ظروف دارای کود. برای این که کمرتان را اذیت نکنید ، باید این کار را با کمک یک چرخ دستی ساده انجام دهید. شما می توانید این وسیله مهم را از فروشگاه خریداری کنید یا خودتان آن را با استفاده از لوله ها ، اتصالات و چرخ ها بسازید.


13. ساخت سینک خانگی با لوله پی وی سی

پایه سینک

لوله های پلی پروپیلن ماده ای عالی هستند که می توان از آن برای ایجاد یک پایه سینک ساده استفاده کرد. البته چنین طرح هایی از نظر زیبایی کاربرد ندارند اما بسیار عملی و همراه خوبی برای شما هستند. چنین سینک ظرفشویی را در آشپزخانه ویلایی یا در باغ نصب کنید تا همیشه بتوانید قبل از  ورود به خانه دست های خود را بشویید.


14.ساخت تاب با لوله پی وی سی

ساخت تاب

با وجود این واقعیت که لوله های پلی پروپیلن نازک و نه چندان مطمئن به نظر می رسند ، آنها قادر به تحمل بار نسبتاً زیادی هستند. بسیاری از صنعتگران مدت هاست که از آنها برای ایجاد انواع مختلف مبلمان استفاده می کنند. به عنوان مثال ، از لوله های PVC می توانید یک تاب زیبا در باغ درست کنید.


15. تخت کودک با لوله پی وی سی

تخت کودک

و در آخر - یک راه حل عالی برای تنظیم اتاق خواب کودکان در یک آپارتمان کوچک با هزینه کم. از لوله ها می توانید یک قاب قابل اعتماد برای یک تخت دو طبقه بسازید. چنین محصولی شما را از نیاز به خرید یک تخت گران قیمت و مبلمان در خانه ای که در آن زمان زیادی را زندگی نمی کنید (اجاره ای)، نجات خواهد داد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید