باریک ترین خانه در آمریکا

House-Pie

 

بسیاری از خانه های عجیب و غریب در سراسر جهان پراکنده شده اند. دلایل چنین تصمیم خارق العاده ای از معماران که شاهکارهای جاودانه خود را خلق کرده اند همیشه شناخته شده نیستند ، اما گاهی اوقات معلوم می شود که مردم در چنین خانه هایی چگونه زندگی می کنند. و کاربران اینترنت در این زمینه بسیار مفید هستند ، گزینه های جالبی پیدا می کنند و آنها را در وب قرار می دهند. بنابراین در باریک ترین خانه در ایالت ایلینوی در ایالات متحده این اتفاق افتاد ، که عکس های خانه را نیز برای فروش در اینترنت گذاشته بود.

 

House-Pie

House-Pie

یک خانه با ظاهر معمولی معلوم شد ... یک مثلث است.

 

ویدیوی جذاب درباره معماری  و طراحی "باریک ترین خانه" که در TikTok شروع به کار کرد ، فقط در مدت یک روز بیش از 284 هزار پسند و کلی نظر داشت. برخی سرگشتگی خود را ابراز داشتند ، برخی دیگر - خوشحال ، و برخی دیگر نپسندیدند.

 

House-Pie

حتی تصور اینکه یک خانواده کامل بتوانند در داخل چنین ساختمانی زندگی کنند دشوار است.اما با معماری  و طراحی موفق این امکان پذیر شده است.


اما به هر حال ، خانه واقع در دیرفیلد ، ایلینوی ، دوباره مشهور شد ، زیرا از زمان ساخت آن مورد توجه خاص قرار گرفته است. و اگر در اوایل تعداد کمی می توانستند به این افتخار کنند که در داخل این باریک ترین خانه عجیب و غریب هستند ، اکنون کاربران اینترنت می توانند نه تنها ظاهر خارق العاده آن ، بلکه فضای داخلی را نیز تحسین کنند که باعث تعجب بیشتر شود. اگر از سمت باریک به آن نگاه کنید ، به نظر می رسد "باریک ترین خانه" به سختی می تواند یک میز تاشو و چند تشک بادی به جای تخت کامل رادر خود جا دهد. اگرچه عکس های داخلی نشان می دهد که این ساختمان در واقع کاملاً جادار است و از طراحی مدرنی برخوردار است.

 

House-Pie

علی رغم نامناسب بودن سایت برای ساخت و سازهای سنتی ، خانه از نظر معماری  طراحی  موفقی دارد


با تشکر از نظرات ، امکان یافتن دلایل ایجاد چنین  شکلی از نظر معماری  طراحی ، به گفته محلی ها وجود داشت. دلیل آن کاملا منطقی و پیش پا افتاده بود. پس از توسعه بلوک شهر ، یک قطعه زمین اریب به شکل یک مثلث باقی مانده است. از آنجا که خریداری وجود نداشت ، قیمت باید به حداقل ممکن کاهش می یافت و در پایان قیمت آن به قیمت یک سکه به یک توسعه دهنده کارآفرین - گرگ ویسمن - فروخته شد! بنابراین او موفق شد از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و خانه ای اصیل و بیشتر شبیه مثلثی با گوشه تیز ساخت. و جالبترین چیز این است که باریک ترین دیوار خانه فقط 0.91 متر طول دارد.

House-Pie

فضای داخلی اتاق نشیمن عجیب باریک ترین خانه   "House-Pie"


این رویداد در سال 2003 اتفاق افتاد ، اما به گفته نویسندگان sayarak.com ، پایان کار ساخت و ساز با اعتراض واقعی ساکنان محلی همراه بود. فعالان دفتر شهردار را با شکایت "از اینکه معماری باریک ترین خانه   "House-Pie" باعث زشت شدن منطقه  است" بمباران کردند... از آن زمان ، این ساختمان اصلی  "House-Pie" نامیده می شود (و این به دلیل شکل نیست ، همانطور که بسیاری فکر می کنند). سالها طول کشید تا شور و اشتیاق فروکش کند و مردم شهر فهمیدند که این  "House-Pie" بود که جاذبه اصلی این منطقه شد.

 

اگرچه حتی چنین خانه ای ، در سال 2007 توانست با قیمت بسیار خوبی - 285 هزار دلار بفروش برسد. صاحبان آن ، در ارتباط با این انتقال ، قبلاً خانه فوق العاده خود را برای فروش گذاشته اند و آنها حتی کمتر از آنچه در زمان خود داده اند - 269 هزار دلار - آن را درخواست می کنند. بنابراین ، کسانی که می خواهند صاحب یک جاذبه محلی شوند شانس زیادی دارند. و با توجه به عکس ها ، مالک جدید از آسایش محروم خواهد شد.

House-Pie

طرح اوپن طبقه اول  اتاق نشیمن شیک و آشپزخانه بزرگ

 

علی رغم بی نظمی فرم ها ، فضای خانه می تواند مورد حسادت هر خانواده متوسط ​​در بیشتر کشورهای جهان قرار گیرد. نما کاملاً جذاب به نظر می رسد و با قوانین معماری کلاسیک مطابقت دارد ، بنابراین در مقابل پس زمینه توسعه شهری به شدت برجسته نخواهد شد (اگر از قسمت باریک عقب ساختمان نگاه نکنید).

House-Pie

 آشپزخانه بزرگ و یخچال و فریزر استیل تنها دکوراسیون آشپزخانه شد


با وجود این واقعیت که از بیرون خانه دو طبقه کوچک به نظر می رسد ، به لطف طراحی ویژه در داخل آن بسیار راحت و حتی جادار است. پس از ورود به داخل ساختمان ، مهمانان و میزبانان خود را در یک اتاق نشیمن بزرگ می بینند ، جایی که سبک طراحی مینیمالیستی حاکم است. علاوه بر مبل های چرمی مجلل و تلویزیون بزرگ که مستقیماً روی دیوار نصب شده است ، می توانید میز اصلی را با یک صفحه شیشه ای و یک نقاشی بزرگ مشاهده کنید.

 

House-Pie

محل غذاخوری بین آشپزخانه و اتاق نشیمن (باریک ترین خانه در آمریکا  ) واقع شده است.


اتاق آشپزخانه و غذاخوری بلافاصله در پشت اتاق نشیمن قرار دارد و با هیچ پارتیشن از هم جدا نمی شود تا فضا بسته نشود و حجم این مناطق محدود نشود. آشپزخانه مجهز به آخرین فن آوری است و چوب طبیعی به عنوان ماده اصلی ایجاد هدست و مبلمان غذاخوری انتخاب شده است.

House-PieHouse-Pie

اتاق خواب اصلی خانه باریک بسیار جادار بود

House-Pie
این اتاق خواب می تواند اتاق کودک یا یک اتاق خواب مهمان باشد

 

این خانه دارای دو اتاق خواب است که یکی از آنها نیز دارای رنگ سفید و خاکستری تزئینات دیوار و چوب طبیعی به عنوان کفپوش و وسایل مبلمان است. این طراحی داخلی  تنها توسط لامپ های طراحی شده که با عناصر طلا در هم آمیخته اند ، رقیق می شود. اما در اتاق خواب دوم ، هنوز مینیمالیستی تر است - یک تختخواب با یک سر تخت و پایه مخصوص فلزی ، یک سنگ فرش کوچک و یک تندیس سگ.

 

House-Pie

یک حمام مجلل در مجاورت اتاق خواب اصلی

House-Pieدو سرویس دیگر در قسمت باریک خانه و در هر طبقه قرار دارد

دستشویی هایی که در باریک ترین خانه در آمریکا وجود دارد ، تحت همان رنگ های طراحی مناطق اصلی زندگی قرار دارند. تنها چیزی که وجود دارد این است که تعداد زیادی لامپ و آینه بزرگ در اینجا نصب شده است ، به طوری که به روشنایی و به بزرگ شدن بصری فضای آن اتاق هایی که در قسمت باریک سازه هستند کمک می کند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید