چگونه هر 2 تا 3 ماه یکبار گردگیری کنیم

گردگیری

نظافت خانه ، تمیز کاری و گردگیری یک فعالیت ضروری است که باید بطور منظم در خانه انجام شود. مبارزه با گرد و غبار خانگی ، معضل زنان خانه دار در همه زمان ها است. بله ، امروزه وسایل زیادی وجود دارد ، ارزان و غیره ، که به طور مؤثر هرگونه آلودگی را از بین می برد. اما متأسفانه هیچکدام از آنها قادر به جلوگیری از نشستن گرد و غبار مجدد بر روی سطح مبلمان ، کف و غیره نیستند. با این وجود چنین ترفند و هک زندگی وجود دارد.با گلیسیرین ، هر 2-3 ماه یکبار گردگیری را پاک کنید

گردگیری

یک ترفند کوچک نیاز به حذف گرد و غبار از مبلمان را هر دو تا سه ماه یک بار کاهش می دهد و واقعاً چنین است. این درمان معجزه آسا ، گلیسیرین نام دارد.

گلیسیرین با صرف کمترین بودجه قادر است یک مشکل فوری را حل کند و از مشکلات روزانه "گرد و غبار" شما را خلاص کند.گلیسیرین را می توان برای پردازش نه تنها سطوح لاک زده بلکه مات نیز استفاده کرد. از بین بردن گرد و غبار به این روش ، از سطوح وارنیش کاملاً ممکن است. عناصر مبلمان مات و حتی آینه ها در این دسته قرار می گیرند.گلیسیرین هم برای افراد و هم برای حیوانات کاملاً بی خطر است


مزیت گلیسیرین تنها در دسترس بودن و کارایی هزینه نیست. از جمله موارد دیگر ، گلیسیرین کاملاً بی بو و کاملاً بی ضرر برای بدن انسان و ساکنان دیگر خانه است.لازم است محصول را روی سطحی که قبلاً تمیز شده است اعمال کنید.

 

گردگیری

 

ممکن است شخصی یک سوال منطقی داشته باشد که چرا قبلاً به این روش شگفت انگیز فکر نمی کردند. جواب ساده است - آنها به آن فکر می کردند ، و برای مدت طولانی کارمندان موزه ها ، هتل ها و هتل ها به طور گسترده ای از گلیسیرین برای از بین بردن گرد و غبار و جلوگیری از ظهور سریع آن در انواع اشیاء استفاده می کنند. این محصول چند منظوره و بی نظیر را می توان پس از تمیز کردن روی هر نوع سطح اعمال کرد.

نحوه استفاده صحیح از محصول گلیسیرین 

برای پردازش مبلمان کافی است چند قطره گلیسیرین را روی دستمال بچکانید.روش استفاده از گلیسیرین در این حالت هیچ اسرار خاصی ندارد و به طور شگفت آور ساده است. کافی است فقط چند قطره گلیسیرین را روی پارچه میکرو فیبر بچکانید و ناحیه مورد نیاز را به خوبی پاک کنید. انجام تمیز کردن از قبل مهم است - سطح باید تمیز و بدون لکه های کثیف و گرد و غبار جمع شده باشد.

 

استفاده از گلیسیرین برای تمیز کردن کفها ، آنها را برای مدت طولانی براق می کند.هنگام تمیز کردن کف ، می توانید آن را نیز به پارچه اضافه کنید. کفپوش های چند لایه یا پارکت می درخشد و مدت بیشتری تمیز می ماند.گلیسیرین یک ابزار منحصر به فرد و اثربخشی خود را در از بین بردن لکه ها در تمیز کاری نشان داده است گلیسیرین همچنین برای سایر نیازهای خانگی به عنوان مثال برای از بین بردن لکه های مختلف استفاده می شود. کافی است کمی از گلیسیرین  گرم شده را در قسمت آلوده بمالید ، بسته به ماهیت منشاء لکه ، آن را برای مدت زمان نیم ساعت تا چند ساعت بگذارید. پس از آن ، محصول را در آب کمی شور بشویید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید