5 کاری که نباید قبل از فروش در آپارتمان انجام دهید

4126545566.jpg

هک زندگی در فروش آپارتمان : بعضی اوقات صاحبان سرمایه ها تلاش ها و منابع اضافی را سرمایه گذاری می کنند که به هیچ وجه هزینه مسکن را افزایش نمی دهد

 

قبل از فروش آپارتمان ، دوست دارم یک بازسازی در آن انجام دهم تا آن را با قیمت بالاتر بفروشم. با این حال ، گاهی اوقات مالکان تلاش و منابع اضافی را سرمایه گذاری می کنند که به هیچ وجه هزینه مسکن را افزایش نمی دهد. یک آپارتمان ثانویه ایده آل - تمیز ، با یک پایان خنثی  از نظر قیمت!. و این نتیجه را می توان بدون صرف هزینه های افسانه ای قبل از ورود اولین خریدار ها به دست آورد. اگر می خواهید خانه خود را با سود به فروش برسانید ، به شما نشان خواهیم داد که چه کاری نباید انجام دهید.

 

تعمیرات اساسی

kapremont.jpg

هک زندگی در فروش آپارتمان : تعمیر اساسی قبل از فروش ، اتلاف اضافی پول است که به احتمال زیاد نتیجه نخواهد داد.


اگر خانه قدیمی باشد ، باید سرمایه گذاری چشمگیر انجام شود. اما افزودن آنها به هزینه یک آپارتمان امکانپذیر نیست ، زیرا عوامل مسکن قیمت مسکن را محدود می کند. از جمله: مساحت ، سن خانه ، زیرساخت ها ، دسترسی به وسایل حمل و نقل و غیره بنابراین برای درج قیمت آپارتمان در کل مبلغ تعمیرات اساسی ، قطعاً کار نخواهد کرد. بیشترین کاری که می توانید انجام دهید  ، یک نظافت عمومی کافی است.


انتخاب راه حل های پیچیده طراحی 

yarusniy_potolok.jpg

هک زندگی در فروش آپارتمان : بسیار محتمل است که خریدار با دیدن سقف های چند طبقه و کاغذ دیواری رنگارنگ اولین کسی باشد که از آپارتمان خارج می شود.


به احتمال زیاد ، خریداران جدید با توجه به سلیقه خود ، بازسازی را دوباره انجام می دهند. این احتمال وجود دارد که سقف های چند طبقه و کاغذ دیواری های رنگارنگباعث شود که مشتری آپارتمان را ترک کند. مواد گران قیمت نیز همین است. بله ، آنها خوب و با کیفیت هستند ، اما این امر تاثیری زیادی در قیمت نهایی نخواهد داشت و شما یک مبلغ کلانی را هزینه خواهید کرد. قبل از فروش ، کافی است خانه را به صورت منظمی درآورید و مطمئناً ارزش آن را ندارد که با طرح های پیچیده طراحی کنید.

 

استفاده از سایه های روشن و متنوع

yarkiy_remont.jpg

هک زندگی در فروش آپارتمان : دیوارهای رنگی "چشمان شما را خسته می کند" ، ترکیب های متضاد و کاغذ دیواری های رنگارنگ مورد پسند همه نیست 


فضای داخلی در سایه های بژ یا سفید در همه حال یک گزینه برنده است. و مهمتر از همه - یک امتیاز مثبت برای فروش مجدد. با تشکر از بژ یا سفید ، خریداران جدید می توانند بدون نیاز به تعمیرات اساسی ، سریعاً در آن مستقر شده و آپارتمان را تجهیز کنند. مزیت دیگر این است که در یک فضای سبک و لاکونیک ، تحقق هر سبک مبلمان  و دکوراسیون داخلی امکان پذیر است. آنچه در مورد دیوارهای رنگی ، کاغذ دیواری رنگارنگ یا ترکیبات متضاد نمی توان گفت. اگر دیوارها ناهموار هستند یا در بهترین شرایط نیستند ، روی یک پوشش عالیو گران  سرمایه گذاری نکنید. کافی است سطوح را تراز کرده و برای اتمام آماده کنید.

 

دوباره سازی و  ساخت مجدد

4126545566.jpg

هک زندگی در فروش آپارتمان : برخی از مالکان می خواهند آپارتمان را با شکوه و جلال خود ارائه دهند تا جایی که قبل از فروش آنها شروع به ساخت مجدد می کنند


برخی از صاحبان آنقدر می خواهند آپارتمان را با شکوه و عظمت  ارائه دهند که قبل از فروش دوباره شروع به ساخت مجدد کنند. مانند ، اگر بخشی از اتاق را برای یک اتاق رختکن اختصاص دهید یا یک آپارتمان شیک در استودیو بسازید ، می توان قیمت را بالاتر تعیین کرد. این یک تصمیم بد به دلایل مختلف  است. اول اینکه ، از نظر شما ، یک طرح خوشایند ممکن است برای خریداران بالقوه کاملاً راحت به نظر نرسد.

 

ثانیا ، مستاجرهای جدید می توانند دیوارها را خودشان تخریب کنند یا به تشخیص خود دیوار دیگری را اضافه کنند. ثالثاً ، اخذ مجوز ، ساخت مجدد ، تغییر طرح آپارتمان و تعمیر آن به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. چرا اگر آپارتمان برای فروش است مزاحمت ایجاد کنیم؟ بهتر است به تعمیرات شیر آلات ، بازرسی لوله کشی و عیب یابی توجه کنید.

 

انتخاب مبلمان غیر استاندارد

nestandartnaya_mebel.jpg

هک زندگی در فروش آپارتمان : تعمیرات و مبلمان بی مزه ، از نظر بصری هزینه فضا را کاهش می دهد ، مهم نیست که آپارتمان چقدر خوب باشد

 

اگر فضای زندگی با مبلمان فروخته می شود ، وسایل داخلی نباید خیلی غیر کاربردی یا غیر استاندارد باشند. بازسازی و مبلمان بی مزه از نظر بصری هزینه فضا را کاهش می دهد ، مهم نیست که آپارتمان چقدر خوب باشد. طراحی مبلمان  غیرمعمول نیز همین طور است. بعید است که به طور هماهنگ در فضای داخلی ساکنان جدید جا بیفتد ، بنابراین سرمایه گذاری در کالاهای گران قیمت مطمئناً نتیجه نخواهد داد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید