ماکت دقیق شهر قرن نوزدهم آمریکا به حراج گذاشته شد

m-2enpmeerztp.jpg

 

اکنون هر طرفدار وسترن این فرصت را دارد که به کلانتر یک شهر آمریکایی در قرن نوزدهم تبدیل شود - و نه عملا ، بلکه در واقعیت. با این حال ، برای این کار شما باید حدود 1.7 میلیون دلار (1.2 میلیون پوند) پرداخت کنید. به همین قیمت است که شهر در غرب وحشی از طریق Sotheby's برای فروش قرار گرفت. دقیق تر ، یک نسخه از آن. همه چیز اینجا مثل یک شهر واقعی قدیمی آمریکاست: هتل ، کلیسا ، زندان ، سالن های رقص و بیلیارد ، آتلیه عکس و البته آرایشگاه ...

 

m-2enpmeerzee.jpg
به نظر می رسد که شما در قرن نوزدهم هستید.

 

با وجود این واقعیت که شهر گابریلا در قرن ما ساخته شده است ، روح غرب قدیمی در اینجا به خوبی احساس می شود. به نظر می رسد این ماکت محل سکونت از دهه 1880 به قرن 21 رسیده است.

مساحت این شهر 23 هکتار است. در مجموع 18 ساختمان در اینجا ساخته شده است و همه آنها به سبک قرن قبل از گذشته آمریکایی هستند. طراحی و معماری هر بنای داخلی و خارجی فضای واقع گرایانه ای از غرب وحشی قرن دارد.

یک آرایشگاه به سبک قدیمی با یک صندلی عتیقه ، یک استیچ ، یک بار با نوشیدنی های عتیقه ، یک فروشگاه لباس با کت و شلوار از دهه 1880 - همه چیز بسیار دقیق فکر و مجسم شده است. بر خلاف استودیوهای هالیوود ، نمای ساختمان ها در اینجا جعلی نیستند و همه چیز در داخل دقیق تر  از خارج است. به هر حال ، حتی یک قبرستان در این شهرک وجود دارد.

 

m-2enpmeerzbz.jpg

اینجا حتی یک گورستان وجود دارد.

 

این بزرگترین و معتبرترین شهر غربی در شهرستان کاترون ، نیومکزیکو واقع شده است. این نمادین است که در اواسط دهه 1880 اینجا بود که جنایتکار مشهور آمریکایی و گاوچران اسبق توماس کچوم (جک سیاه) ، که در سال 1901 به جرم تلاش برای سرقت از قطار اعدام شد ، زندگی می کرد.

 

m-2enpmeerrzm.jpg

به نظر می رسد که اکنون یک گاوچران از گوشه بیرون خواهد پرید.

 

در حال حاضر ، از شهر گابریلا به عنوان محل فیلمبرداری فیلم های غرب وحشی استفاده می شود. آنها همچنین عروسی ها را جشن می گیرند ، مهمانی ها و جلسات عکس ترتیب می دهند و بازسازی های تاریخی انجام می دهند.

 

m-2enpmeervtr.jpg

صاحب این سایت و خالق شهر همه علائم را خودش نقاشی کرده است.


این شهر توسط یک شخص خاص لری یامس ایجاد شده است ، که حدود 20 سال پیش این سایت را خریداری کرده است. او همه ساختمانها را خودش ساخت و هر تابلو را با دست خودش نقاشی کرد. یامس در همین نزدیکی زندگی می كند و مایل است گابریلا را به شخصی كه مایل به حفظ تاریخ غرب قدیم است بفروشد.

 

m-2enpmeervvb.jpg

هرکسی می تواند این شهر را بخرد و مالک آن شود.  پول وجود دارد

 

m-2enpmeerzzn.jpg
تلاش زیادی برای این پروژه انجام شده است.  احتمالاً به همین دلیل است که همه چیز در شهر واقع بینانه به نظر می رسد.

 

در سرزمینی که این شهر را احاطه کرده اثری از زندگی مدرن دیده نمی شود. این یک مکان منحصر به فرد است: هیچ کابل برق وجود ندارد ، هواپیمایی در آن دیده نمی شود یا شنیده نمی شود و معمولاً نشانه های حضور انسان زیاد نیست.

در همین حال ، دیوید کوردووا از Sotheby's International Realty خاطرنشان کرد که Netflix با توجه به گسترش استودیوهای خود در نیومکزیکو ، در حال حاضر سرمایه گذاری در این منطقه را آغاز کرده است.

 

m-2enpmeervzz.jpg

مکانی وحشی و خلوت اما بسیار عاشقانه.

 

به هر حال ، گابریلا اولین شهر بازسازی شده غرب وحشی نیست که برای فروش گذاشته شده است. به عنوان مثال ، در ژوئن سال گذشته ، یک شهرک مشابه ساخته شده در نیوزیلند و در سال 2018 در کالیفرنیا فروخته شد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید