تیغه آسیاب قهوه را سه سوته تیز کنیم

تیغه آسیاب قهوه

 

صبح چه چیزی بهتر از یک فنجان قهوه تازه آسیاب شده می چسبد؟همه چیز خوب خواهد بود اگر فقط تیغه آسیاب قهوه تیز باشد ، تیغه آسیاب قهوه مانند هر وسیله تیغه دار دیگر ،  در نتیجه استفاده منظم ، تیزی خود را از دست می دهند. تیز کردن تیغه آسیاب قهوه  یک کار ترسناک به نظر می رسد. صرف تصور نیاز به برداشتن تیغه آسیاب قهوه این دستگاه بسیاری از دارندگان را گیج می کند. در واقع می توانید با این هک زندگی بدون برداشتن و جدا کردن ، تیزی قبلی را به تیغه ها برگردانید.

 

تیغه آسیاب قهوه
هک زندگی برای تیز کردن تیغه آسیاب قهوه: این را پوسته ها نیاز داریم .  / عکس

هک زندگی برای تیز کردن تیغه آسیاب قهوه

آنچه شما نیاز دارید: برس کوچک ، پوسته تخم مرغ (زیاد)

اولین مرحله تهیه پوسته تخم مرغ است. برای این کار مطابق تمام قوانین چندین تخم مرغ را بپزید تا تمیز کردن آنها آسان باشد.(  پوسته تخم مرغ استریل شود) وقتی تخم مرغ ها آماده و خنک شدند ، پوسته را از روی آنها برداشته و در ظرفی بریزید. پوسته قطعاً باید پس از جوش آمدن و تمیز شدن ، سرد شود.

 

zatupilaskofemolka2.jpg

 نیازی به برداشتن تیغه نیست.  / عکس


بعد ، تیغه آسیاب قهوه را که نیاز به تیز شدن دارند ، می گذاریم. همه پوسته تخم مرغ  آماده شده را درون محفظه قهوه خرد می کنیم.  پوسته تخم مرغ خیلی بزرگ نباشند. پس از پایان همه کارها ، دستگاه آسیاب را ببندید و آن را به مدت 1-2 دقیقه روشن کنید. تا پوسته تخم مرغ را خرد کرده و باعث تیز شدن تیغه ها شود.

 

تیغه آسیاب قهوه

پوسته را خرد کنید.  / عکس


وقتی زمان به پایان رسید ، باید آسیاب قهوه را خاموش کرده و پودر حاصل را با دقت خالی کنید. علاوه بر این ما از یک برس برای تمیز کردن کامل استفاده می کنیم. شستن تیغه در زیر  آب جالب نیست.  پودر پوسته تخم مرغ را دور نریزید ، بلکه آن را به عنوان کود در گلدان ها استفاده کنید.

 

تیغه آسیاب قهوه

هک زندگی برای تیز کردن تیغه آسیاب قهوه : تیغه آسیاب قهوه مثل روز اول نو و تیز خواهد شد / عکس 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید