ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی باقی مانده پس از ساخت و ساز

ایده خلاقانه

 

در پایان ساخت و ساز ، بلوک سیمانی استفاده نشده اغلب باقی مانده است. اما عجله نکنید که آنها را دور بریزید یا به همسایگان بدهید . بلوک سیمانی یک ماده عالی برای محوطه سازی یک کلبه تابستانی و یک طرح شخصی است. 10  خلاقیت با بلوک سیمانی  و  ایده خلاقانه و هک زندگی برای استفاده از بلوک سیمانی که به شما کمک می کند از آنها الهام گرفته و شروع به اجرای پروژه های اصلی با بلوک سیمانی کنید.


1. اجاق و نیمکت با بلوک سیمانی 

ایده خلاقانه

ساخت اجاق با بلوک سیمانی
یک  اجاق با با بلوک سیمانی برای آتش  در زمین بدون حفاظ ایمن تر است.  / عکس


تصور تعطیلات در کشور بدون آتش عصر ، کباب پز و سبزیجات کبابی بسیار دشوار است. وبلوک سیمانی برای ساخت یک ساخت اجاق با بلوک بسیار عالی هستند. البته آتش را می توان به سادگی در یک قطعه زمین آماده شده روشن کرد. اما ، اولاً ، ایمن نیست ، آتش می تواند با باد گسترش یابد. و ثانیا ، این بسیار ناخوشایند است ، زیرا برای آن شما باید یک تکیه گاه برای سیخ ها درست کنید.

 

ایده خلاقانه

ساخت اجاق هیزمی با بلوک : با بلوک سیمانی ، می توانید یک کباب پز کوچک ، و یا یک اجاق بزرگ برای یک رستوران بزرگ بسازید.  / عکس

 

و از بلوک های بزرگ می توانید یک شومینه امن بسازید یا یک کباب پز دائمی برای مهمانی های دوستانه و خانوادگی مجهز کنید.

 

Build-Your-Own-Rocket-Stove-With-A-Few-Cinder-Blocks-2.jpg

خلاقیت با بلوک

 

اجاق سیمانی در باغ

اجاق سیمانی در باغ

 

شاید یکی از محبوب ترین موارد استفاده برای بلوک های بتونی  ، ساخت اجاق با بلوک سیمانی باشد. وقتی یک یا دو ردیف بلوک در اطراف محیط قرار می گیرند ، ممکن است این ساده ترین گزینه باشد. چنین اجاق بداهه ای برای سوزاندن زباله پس از تمیز کردن محل و پخت سیب زمینی و سرخ كردن كباب مناسب است.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

می توانید دستگاه پخت و پز محکم تری در فضای باز بسازید. با این حال ، محافظت از همه سازه های قابل اشتعال که در نزدیکی شما هستند را فراموش نکنید.

 

2. محل نگهداری چوب با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
ایده با بلوک سیمانی  : با بلوک سیمانی و چند تخته ، یک تکه چوب ساده  محلی برای نگدا ی چوب سریعا آماده می شود.  / عکس


آتش  به هیزم و برای آنها به نوبه خود به یک فضای ذخیره سازی نیاز دارد.  بلوک سیمانی همچنین در اینجا استفاده می شود ، به عنوان مثال ، به عنوان پایه ای برای یک نگهداری چوب ها. 

 

ایده خلاقانه

ایده با بلوک سیمانی  : تخته های چوب را می توان به صورت طویل و باریک ، در امتداد طول هیزم ساخت.  / عکس


دو یا سه سنگ ساختمانی توخالی بر روی زمین قرار گرفته ، چند تخته روی آنها گذاشته شده و تیرها در حفره های بلوک سیمانی شدیدا گیر کرده اند ، که به عنوان دیوارهای محل نگهداری هیزم عمل می کنند.

 

3. باکس گل با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
ایده با بلوک سیمانی  : گلدان هایی با بلوک سیمانی را می توان در تنظیمات مختلف ساخت.  / عکس


روش سنتی و پرطرفدار برای استفاده از بلوک های باقی مانده ، گلدان های گل است. گزینه های سنگ ساختمانی توخالی تقریبا گلدان های آماده هستند و برای اجرای ایده ، فقط نصب آنها بر روی پایه ، پر کردن آنها از خاک و گل های گیاه باقی مانده است.
به دلیل فرم مستطیل پایدار ، در چیدمان گلدان های بداهه نیز هیچ مشکلی وجود ندارد. آنها را می توان به راحتی در بلوک های منفرد در قسمت های مختلف حیاط قرار داد ، اما ترکیبات چندین قطعه بسیار جالب تر به نظر می رسد. فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد: بلوک ها را می توان در جهات مختلف چرخاند و ساختارهای عمودی اصلی ساخت.

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک های سیمانی : تزئینات موزاییکی بلوک سیمانی را به یک گلدان زیبا تبدیل کرده است.  / عکس


مشاوره مفید از sayarak.com : بلوک سیمانی یک ماده خاکستری است ، اما می تواند تزئین شود و جلوه جذاب تری به گلدان ها بدهد. این را می توان به روش های مختلفی انجام داد ، به عنوان مثال ، رنگ آمیزی در یک یا چند رنگ ، اعمال الگوها یا نقاشی های زیبا ، چسباندن موزاییک کاشی های شکسته یا مواد دیگر.

 

4. نیمکت و مبل برای باغ با بلوک سیمانی

ایده خلاقانهخلاقیت با بلوک های سیمانی : کوسن های نرم  و بلوک سیمانی نیمکت  را به یک مبل راحتی تبدیل می کنند.  / عکس 


دوام و اشکال هندسی واضح ، بلوک سیمانی را به ماده ای ایده آل برای ایجاد نیمکت ، نیمکت و مبل تبدیل می کند. برای یک باغ ، ساخت و سازهایی که با سنگ ساختمانی کاملاً آستر شده اند ، مناسب هستند. برای راحتی نشستن ، نیمکت ها با تشک های نرم و بالش پوشانده شده اند که در هوای نامناسب می توان آنها را به خانه برد. برای تراس یا آلاچیق ، گزینه های سبک هنگام ترکیب بلوک سیمانی با تیرهای چوبی مناسب تر خواهند بود.

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک های سیمانی :  نیمکت ها را می توان به صورت نیم دایره نزدیک شومینه قرار داد.  / عکس


ساخت و ساز بسیار ساده است و مونتاژ می شود: یک سنگ ساختمانی توخالی به عنوان یک تکیه گاه عمل می کند .

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

گزینه دیگر ترکیب باغ گل و نیمکت های باغ است. از تکنیک مشابه اغلب در طراحی شهری استفاده می شود. بلوک بتونی را در مرکز خود قرار دهید ، تمام سوراخ ها را باخاک پر کنید و در آنجا گل بکارید و نیمکت هایی را در اطراف تخت گل بتونی قرار دهید.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

5. میز باغ و کلبه ها با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
خلاقیت با بلوک های سیمانی :  یک میز ساده که روحیه مثبتی ایجاد می کند.  / عکس


از بلوک سیمانی ، می توانید در عرض نیم ساعت یک میز درست کنید ، که برای سالها دوام داشته باشد. فقط باید تکیه گاه ها را بچینید و رومیزی را از بالا درست کنید. گزینه های زیادی برای طراحی وجود دارد: بسته به هدف ، میز را می توان از هر اندازه و شکلی تهیه کرد: برای شام های خانوادگی ، پیک نیک برای مهمانی های بزرگ یا ....

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک سیمانی   ، می توانید یک پیشخوان  تزئین شده با گل  ایجاد کنید.  / عکس


جداول ساخته شده از بلوک سیمانی علاوه بر تراس ، در خانه نیز قابل استفاده است . از بلوک سیمانی در ترکیب با چوب یا شیشه می توانید میز قهوه خوری یا پایه تلویزیون یا تجهیزات موسیقی درست کنید.

 

6. باکس گل با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
خلاقیت با بلوک سیمانی  برای  گلکاری بسیار مناسب است.  / عکس 

 

بلوک بتونی یک ماده عالی برای تزئین تخت گل ها است. می توان از آنها یک حاشیه درست کرد و گل ها را نه تنها در ناحیه ای که توسط حصار تشکیل شده است ، بلکه در فضای خالی بلوک ها نیز کاشت.

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک سیمانی  : باکس گل با ارتفاع به صورت ارگانیک با گلدان های ایستاده و بلند تکمیل می شود.  / عکس


یا با گذاشتن بلوک سیمانی در چندین ردیف و پراکندگی باکس گل های کوچک در اطراف محل ، باکس گل های بلند بسازید.

 

7. حصار با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
می توانید به سرعت حصار موقت یا دائمی در حیاط بسازید.  / عکس


بلوک سیمانی اغلب برای ساخت نرده ها استفاده می شود ، اما علاوه بر این ، سنگ ساختمان برای منطقه بندی حیاط بسیار مناسب است. به عنوان مثال ، شما می توانید یک دیوار پر گل بسازید ، منطقه تفریحی را از باغ سبزیجات جدا کنید. برای انجام این کار ، هنگام کاشت ، بلوک سیمانی چرخانده می شود تا نیمی از بلوک از دیواره بیرون زده و گیاهان در آنجا کاشته شوند. همچنین می توانید هنگام تقسیم سایت به مناطق ، حصار درست کنید و در حفره های ردیف بالا گل بکارید.

 

ایده خلاقانه

مینی حصار با گل و بلوک بتونی   / عکس

 

8. باغچه با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه


با کمک بلوک بتونی ، شما می توانید نه تنها باکس گل ، بلکه باغچه را نیز تجهیز کنید. این یک روش کاشت بسیار محبوب است ، که ساختار و نگهداری سایت را آسان تر می کند. بسترها را می توان با مخلوط های مختلف خاک پر کرد ، برای یک محصول خاص انتخاب کرد ، و دسترسی به گیاهان بسیار آسان تر می شود.

 

ایده خلاقانه

حفره های موجود در بلوک سیمانی برای ایجاد یک گلخانه کوچک بر روی باغچه مناسب هستند.  / عکس


ساخت آنها نیز آسان است: بلوک ها با هر ترتیب مناسب گذاشته می شوند ، از خاک پوشانده می شود و سپس بذرها یا نهال ها کاشته می شوند.

 

9. پله در سایت با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
از بقایای بلوک بتونی ، می توان برای پله  استفاده کرد

 سنگ ساختمانی به عنوان پله بسیار عالی است ، و اگر در بلوک های سنگین خالی باشد ، می توان آنها را با سنگریزه های تزئینی پوشاند.

 

10. قفسه بندی با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
ساختن قفسه ای  ازبلوک سیمانی


ایجاد قفسه بندی روش واقعی دیگری برای استفاده از بلوک سیمانی است. این می تواند قفسه های گل و تجهیزات باغبانی در سایت یا کل سیستم های ذخیره سازی در اتاق باشد. به عنوان مثال ، در زیرزمین یا گاراژ ، سنگ ساختمان بدون اینکه  بخواهید آنها را به دیوار ثابت کنید ، یک پایه محکم برای قفسه ها ایجاد می کند. علاوه بر این ، یک قفسه برای شیشه های نوشیدنی را می توان از بلوک های سنگفرش توخالی در انبار درست کرد.

 

ایده خلاقانه

قفسه را می توان در هر ارتفاعی ساخت.  / عکس


در خانه ، چنین قفسه ای نیز مفید خواهد بود. معمولاً در خانه هایی که به طور دائم زندگی نمی کنند ، اما گاه گاهی می آیند. در این حالت ،  تجهیز فضای ذخیره سازی از بلوک سیمانی و تخته ها بسیار عملی تر خواهد بود.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

قفسه هایی با بلوک سیمانی نیز در فضای داخلی یافت می شوند. به عنوان مثال ، می توان از آنها برای ساخت قفسه های کتاب بسیار سریع و آسان استفاده کرد. هزینه چنین تجسمی بسیار کمتر از قفسه های چوبی سنتی است.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

عاشق نور شمع هستید؟ یک دیوار بلوک بتونی در منطقه ای آرام از زمین بسازید. هر روز عصر می توانید سوسو زدن شمع ها را تحسین کنید. و می توانید عناصر اضافی را تغییر دهید. اینها می توانند گل گلدان ، کدو تنبل تزئینی ، میوه و ... باشند. - هرچه خیال می گوید.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی


ساکنان خانه های ویلایی خلاق از بلوک بتونی برای تجسم باورنکردنی ترین ایده ها استفاده می کنند. چه کسی گفته است که خانه پرندگان باید از چوب ساخته شوند؟ شخصی از بلوک خانه پرندگان را  ساخت. خانه بسیار مطمئن و محکم به نظر می رسد. این برای بیش از یک نسل پرنده کافی است.

بلوک های رنگی ، روی هم چیده شده ، به یک ستون روشن تبدیل می شوند که به عنصر زیبا در باغ شما تبدیل می شوند

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Loren 739 :

    خلاقیت با بلوک سیمانی بلوک های بتونی برای ساخت نه تنها مبلمان فضای باز استفاده می شود. آنها همچنین در فضای داخلی یک آپارتمان ، به عنوان مثال بعنوان تخت، خوب به نظر می رسند. چند بلوک را روی زمین قرار دهید و یک تشک را در قسمت بالا قرار دهید. از سوراخ های موجود در بلوک ها می توان به عنوان فضای ذخیره سازی اضافی برای وسایل کوچک مانند کفش استفاده کرد. ما توصیه می کنیم پایه بتونی را از تشک کوچکتر درست کنید. در این حالت ، پای شما خراشیده نخواهد شد ، که خصوصاً در صبح خیلی خوشایند نیست.

    1400/5/5 16:16

بیشتر بخوانید