چرا کارشناسان می گویند همسران در تخت های جداگانه بخوابند

برای مستحکم ماندن ازدواج، شوهر و همسر باید به طور جداگانه بخوابند
برای مستحکم ماندن ازدواج، شوهر و همسر به طور جداگانه بخوابند.
خوابیدن در یک تخت، علت شایع طلاق است. متخصصان می گویند که چرا همسران باید در تخت های مختلف بخوابند.
این اتفاق معمولا می افتد که به دلیل خروپف شوهر، زن به طور جدی در مورد طلاق فکر می کند. او بصورت بی سر و صدا از همسرش متنفر می شود، زیرا شوهرش مانع از خوابیدن او می شود و شروع به جستجو در رفتار های دیگر همسر خود میکند تا ضعف های بیشتری را پیدا کند. در پایان، همه چیز منجر به طلاق می شود.
 
کارشناسان توصیه می کنند که برای خدشه وارد نشدن به ازدواج و روابط عاطفی شان به طور جداگانه بخوابند. بر طبق آمار، ازدواج در خانواده ای قوی تر است که در آن زن و مرد در اتاق های مختلف زندگی می کنند. بنابراین آنها به اندازه کافی می خوابند و شب ها به قولی روی اعصاب یکدیگر نیستند.
 
در زمان خواب، همه ما رفتار های متفاوتی از قبیل عرق کردن، چرخیدن، خروپف، لگد زدن ... داریم، این می تواند شریک ما را اذیت کند. تامارا گرین، روانشناس خانواده در سیدنی استرالیا می گوید:شریک زندگی چنین فردی در شب به شدت به خواباحتیاج دارد، شب ها به اندازه کافی نمی خوابد و تهاجمی می شود. واضح است که  حالات تهاجمی او برای مقابله با بیخوابی در شب است. در ضمن این اتفاق می افتد که زن یا شوهر  در زمان های مختلف به رختخواب می روند. هر کدام که دیر تر به رختخواب می آید، دیگری را بیدار می کند. و بنابراین دومی به دشواری بخواب می رود.
 
محققان استرالیایی دریافتند که در حدود 200 هزار زوج این سبک زندگی را انتخاب کرده اند و در اتاق های مختلف می خوابند. بنابراین آنها موفق به اجتناب از طلاق می شوند.
 
همچنین Tamara Green توضیح می دهد که خواب در اتاق های مختلف اجازه نمی دهد که شرکای زندگی بسیاری از احساسات منفی را بر روی یکدیگر بگذارند. این موضوع زندگی جنسی را تحت تاثیر قرار نمی دهد، اما روابط خانوادگی را به طور قابل توجهی تقویت می کند.
 
شب زمان مناسب برای همسران است تا از یکدیگر جدا شوند. با بیداری، احساسات قدیمی و اشتیاق برای دیدار همدیگر بیشتر خواهد شد. کارشناسان می گویند این بسیار لذت بخش تر از خستگی از تماس دائمی است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید