گربه ولگرد همه نوزادان خود نزد زنی آورد که به او غذا داده و کمک کرده بود

گربه

 

زنی که در کانادا زندگی می کند فهمیده است زندگی در بعضی از لحظات می تواند شباهت زیادی به فیلم های دیزنی داشته باشد. لیسیان ، از کبک ، یک بار گربه ای را که در باغ او سرگردان بود تغذیه کرد و با او رابطه دوستی برقرار کرد. گربه اغلب برای غذا ، محبت و بازی با زن برمی گشت.

 

اما یک روز گربه اوساگی(دست آموز) برگشت و تنها نبود ، اوه نه! به نظر می رسد که گربه مامان در تمام مدت باردار بوده است و پس از زایمان ، او هر 6 بچه گربه خوشکل خود را به ملاقات لیسیان آورد. اوساگی یکی یکی بچه گربه ها را در یک صف در ایوان قرار داد.

 

اکنون ، 5 کودک از 6 بچه گربه سه ماهه به دنبال خانه ای برای همیشه هستند و در حال حاضر تحت مراقبت گروه نجات محلی ، Chatons Orphelins Montréal هستند. قبل از اینکه نگران اتفاقات بچه گربه ششم باشید ، آرام باشید - یکی از دوستان لیسیان آن را پذیرفته است.

 

گربه

لیسیان همه آنها را به داخل برد و سپس با دوستانش و یک پناهگاه حیوانات محلی برای کمک تماس گرفت.

 

گربه

یکی از بچه گربه ها توسط دوست زن گرفته شد. در همین حال ، 5 نفر دیگر در یک پناهگاه نجات منتظر صاحبان جدید خود هستند

 

گربه

3 ماده به نام های تیلور ، تینی و تیانا وجود دارد

گربه

و 2 بچه گربه نر  به نام Tales و Tito

گربهگربه

گربه

این پناهگاه به بچه گربه ها کمک کرد تا تمام کمک های دامپزشکی مورد نیاز را دریافت کنند.

 

لیسیان قبلاً نگران این بود که بیش از حد به اوساگی غذا می دهد زیرا معده او مدام بزرگ و بزرگتر می شود. با این حال ، اوساگی به سادگی باردار بود ، بنابراین غذا ، آب و توجهی که لیسیان به او کرد بسیار مورد استقبال قرار می گرفت.پس از زایمان اوساگی ، لیسیان خانه خود را به روی گربه مادر و 6 نوزاد تازه متولدش باز کرد. او به آنها اتاقی در خانه اش داد تا مدتی در آن زندگی کنند. بعداً ، زن برای کمک به دوستانش و یک پناهگاه محلی رفت. 

گربه

بچه گربه ها ، همانطور که مشخص شد ، مشکلات تنفسی داشتند و از ورم ملتحمه رنج می بردند. بنابراین پناهگاه توانست مراقبت های پزشکی مورد نیاز آنها را انجام دهد.در میان 5 بچه گربه ای که هنوز برای فرزندخواندگی در نظر گرفته شده اند ، 3 ماده (تیلور ، تینی و تیانا) و 2 نر (Tales و Tito) وجود دارد. همه آنها شخصیت های منحصر به فردی دارند. در همین حال ، لیسیان اوساگی را برای تغذیه  پذیرفته و همچنین تصمیم گرفت او را عقیم کند تا از باردار شدن مجدد او جلوگیری کند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید