مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد

Untitled-design-1.jpg

6 قسمت از بدن زن که مردان را دیوانه می کند

سوالی که ذهن خیلی از زنان را مشغول کرده ، مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش می آید، اگر بر اساس طبیعت تصور کنیم ، اول از همه مردان جذب زیبایی بیرونی زنان می شوند . بنابراین ، در مورد زیبایی روح صحبت نمی کنیم ، اولویت مهم (مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد) این است که با ظاهر بتوانید توجه آنها را جلب کنید . البته ،  از آنجا که زیبایی یک مفهوم ذهنی و نسبی است ، اما ویژگی های مشترکی وجود دارد که توجه تقریبا هر مرد ی را به خود جلب می کند.
 

مردان کدام قسمت از بدن زنان را دوست دارند‌

مردها از کدام قسمت بدن زنها خوششان می آید 

اکثر آقایان می توانند با یک نگاه مشخص کنند که آیا این دختر را دوست دارند یا نه. علاوه بر این ، در این ثانیه ها ، مرد ، البته نمی تواند جزئیات فردی را  ببیند بلکه فرد مورد نظر به عنوان یک کل در نظرگرفته می شود.
مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟
به طور ناخودآگاه ، مردان زنانی را دوست دارند که ویژگی های جنسیتی متمایز دارند. یعنی سینه متناسب و برجسته، کمر کاملا مشخص و جدا شده از بالاتنه و باسن ، باسن نسبتا برجسته و گردو موهای بلند.بسیاری از مردان می گویند که آنها دختران را با لباس زنانه ترجیح می دهند.
مردها از کدام قسمت بدن زن خوششان میاید؟
 اکثر زنان معتقدند که مردان فقط به سینه ، باسن زن و پا ها نگاه می کنند. انکار این حرف احمقانه است(زیرا این یک واقعیت است) اما ویژگی های دیگری در زنان وجود دارد که مرداندوست دارند ، و دختران حتی از آن خبر ندارند.
 
مردها از کدام قسمت بدن زنها خوششان می آید؟ قوس کمر زن
کمر زن ، به عقیده اکثر آقایان ، نمره کمتری از سینه ندارد. به همین دلیل دختران باید مراقب وضعیت کمر خود باشند. و اگر زنان می خواهند با کمر اغوا کننده خود جلوه ای ماندگار ایجاد کنند ، پس باید لباسی انتخاب کنند که کمر را به بهترین شکل نشان دهد.
مردان چه قسمت از بدن زنان را دوست دارند
یکی دیگر از قسمت های جذاب بدن زن قوس کمر است. کمر ، به طور معمول ، توسط لباس پنهان می شود ، بنابراین باعث  جلب توجه بیشتر مردان می شود. ظاهر کمر با عملکرد باروری در زنان همراه است.
 
اگر زنان به همان اندازه مردان کمر صاف و بدون قوس داشتند ، دوران بارداری با درد کمر شدید همراه بود. ستون فقرات زن مرکز ثقل کمی تغییر یافته دارد. در سطح ناخودآگاه ، قوس کمر در زنان، توسط مرد به عنوان توانایی تحمل بارداری درک می شود. و بسیار جذاب است.
 
 مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش می اید؟ مچ پا !
شاعران باستان اشعاری در مورد زیبایی مچ پا در زنان می نوشتند. و می توان آنها را درک کرد ، زیرا در آن روزها زنان دامن های بلند می پوشیدند ، و دیدن مچ پا ی خانم ها یک موفقیت بود.
مرد بیشتر از کجای زن خوشش میاد !
اما حتی اکنون که هیچ یک از دختران مچ پا ی خود را پنهان نمی کنند ، مردان واقعا این قسمت از بدن زن را دوست دارند. احتمالاً به همین دلیل ، شلوارهای کمی کوتاه ، که کمی مچ پا را نشان می دهد ، محبوبیت زیادی کسب کرد ه است. و همچنین پابند های مخصوص پا ، به لطف آنها مچ پا باریک تر دیده می شود.

مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش می اید

 لاله گوش بله. تعجب نکنید!
به نظر می رسد گوش بسیار جالب است ، زیرا ساختار گوش در خانم ها و آقایان یکسان است. اما به نظر می رسد که لاله گوش زنانه در مردان بسیار محبوب است. و برای تأکید بر زیبایی این قسمت از بدن ، دختران گوشواره هایی به گوش می اندازند.
 
مردها چه قسمتی از بدن زن را دوست دارند؟گردن، کشیدگی زیبای گردن بسیار جذاب به نظر می رسد. مردان به خصوص به گودی کوچکی که جلو گردن وجود دارد ، جذب می شوند.
 
به نظر می رسد که ناف زنانه ترین قسمت بدن نیست ، زیرا همه افراد بدون در نظر گرفتن جنسیت ، آن را دارند. با این حال ، ناف های زنانه برای مردان بسیار جذاب به نظر می رسند.اکثر دختران فکر می کنند که مردان حلقه و نگین روی ناف را دوست دارند،  این تزئینات می تواند باعث احترام شود ، اما تحسین برانگیز نیست.به نظر زنان چین های بوجود آمده از چربی، بعید است که جذاب به نطر برسند. اما مردان در صورتی که شکم برآمده نباشد، ولی دارای خطوط نرم باشد ، به معنای آیتم طلایی در نظر می گیرند.
 
گودی پشت گردن، بخشی از ستون فقرات که در مو پنهان است. مردان حتی دوست دارند پشت سر زنان را نگاه کنند ، و اگر فرصتی برای بوسه زدن این قسمت از بدن بود با احساس عطر و بوی موهای زنان به یک لذت کامل برسند.
و بالاخره در آخر:
به یاد داشته باشید ، مردان آن قسمت های بدن زن را واقعاً دوست دارند که آن را از مردان متمایز می کند. آنها به پارامترهای بدنی ایده آل احتیاج ندارند ، ممکن است یک دختر  حتی اگر طبق قوانین مدرن زیبایی دارای پاهای کوتاه باشد یا دارای اضافه وزن باشد، توسط مردان دوست داشته شود. نکته اصلی این است که او باید زنانه و مرتب باشد. باز هم برای این که بیشتر از سلیقه مردان بدانید اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست را بخوانید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • سعید :

    ما در فرآیند متابولیک انرژی دریافت می کنیم ، بنابراین آنچه می خوریم مستقیماً بر روحیه و توانایی های "جنسی" ما تأثیر می گذارد. با این حال ، همه نمی دانند که تعدادی محصول وجود دارد که می توانند میل جنسی را کاهش دهند. یک واقعیت مهم هورمون تستوسترون است. اگر سطح آن زیاد باشد ، میل جنسی بیشتر خواهد بود. بنابراین ، بیایید محصولات اصلی را که بر سطح تستوسترون تأثیر منفی می گذارد ، در نظر بگیریم. 1. سویا هرچه محصول حاوی سویا بیشتر باشد ، میزان تستوسترون سریعتر کاهش می یابد. این به دلیل فیتواستروژن های موجود در آن است که آنالوگ های هورمون زنانه - استروژن هستند. 2. حبوبات در مقادیر زیاد ، آنها کاملاً برابر با سویا خواهند بود ، زیرا حاوی فیتواستروژن ها هستند. 3. شکر غذاهای پر قند. به یاد داشته باشید که همه اینها به میزان قند بستگی دارد ، زیرا باعث بالا رفتن انسولین در خون می شود و این به نوبه خود باعث کاهش تولید تستوسترون می شود. همه چیز ادر حد اعتدال خوب است. 4- غذاهای نمکی یا دودی بویژه غذاهای پر چرب آنها بر روی سیستم قلبی عروقی تأثیر می گذارند و سدیم حاصل از نمک باعث کاهش تولید تستوسترون می شود. اما به یاد داشته باشید که نباید از نمک کاملاً امتناع ورزید ، بلکه واکنش متضاد را نیز در پی دارد ، 3-5 گرم نمک در روز مجاز است. 5- کافئین ، چه نوشیدنی خالص و چه در نوشیدنی های انرژی زا مقدار زیادی کافئین خالص در خون راکد می ماند ، تستوسترون آزاد را کاهش می دهد. 6. مواد غذایی حاوی مخمر خوراکی مخمرحاوی فیتواستروژن ها است ، و آنها باعث کاهش تولید تستوسترون می شوند. 7. و البته الکل! دستگاه تناسلی شما با خون کمتری تأمین می شود و سیستم عصبی مرکزی به بدن سیگنال می دهد که زمان خواب است.

    1399/4/11 14:28

بیشتر بخوانید