چیزهایی که رنگ چشم می تواند در مورد شما بگوید

 رنگ چشم

اکثر مردم به این ایده عادت دارند که رنگ چشم یک پدیده معمولی در ژنتیک است ، اما فیزیوژنومی نظر دیگری در این مورد دارد. فندقی ، آبی ، خاکستری یا سبز - بدانید که چشمان شما در مورد شما چه می توانند بگویند؟

 

حتی قدیمی ها چشم ها را آینه روح می دانستند. امروزه بیشتر به این ناحیه از صورت توجه می کنیم ، زیرا درک واقعی شخص دیگر نه تنها با کلمات بلکه با چشم ممکن است. آیا ارتباط مستقیمی بین سایه چشم و شخصیت یک شخص وجود دارد؟

 

اگرچه به نظر نمی رسد که رنگ چشم شما تأثیر زیادی در زندگی شما بگذارد (و صادقانه بگویم ، اینطور نیست) ، اما تا حدودی تلاش های علمی در پیوند دادن رنگ چشم با ویژگی های شخصیتی موفقیت آمیز بوده است. به دست آوردن نتایج واقعاً تکان دهنده و سخت است وقتی معلوم می شود از هر 5 نفر چهار نفر دارای چشم های قهوه ای هستند.

 

با وجود رنگدانه های مختلف چشم  ، بیایید نگاهی به برخی از چیزهایی بیندازیم که رنگ چشم شما ممکن است بتواند در مورد خود یا در مورد دیگران به شما بگوید.

 

قابل اعتماد

افراد با چشمان قهوه ای (که باز هم حدود 80٪ از جمعیت است) دارای اعتماد ، باهوش و مهربان تر هستند. بنابراین یا اکثر مردم واقعاً دوستانه رفتار می کنند ، یا مردم فقط در قضاوت فردی در مورد اعتماد بد عمل می کنند.

 

 رنگ چشم

خلاقیت

به نظر می رسد که خلاقیت بیشتر با چشمهای سبز ارتباط دارد . اما فراموش نکنید ، این بیشتر بدان معنی است که مردم ، افراد چشم سبز را خلاق می دانند و در واقع به این معنی نیست که افراد با چشمهای سبز نوابغ خلاقیت در زمان خود هستند.

 

 رنگ چشم

فشار

به نظر می رسد افرادی که دارای چشمان فندقی هستند تحت فشار خوب عمل می کنند. آنها همچنین به طور کلی افراد کاملاً پرشوری هستند ، خصوصاً وقتی صحبت از کار آنها می شود.

 

 رنگ چشم

ثبات ذهنی

مشخص شد که مردان دارای چشمان قهوه ای روشن دارای مشکلات روان پزشکی بیشتری هستند. هیچ سرنخی برای چرایی و چگونگی وجود ندارد ، اما اعداد همان چیزی هستند که هستند. پس به یاد داشته باشید خانم ها ، به چشمهای قهوه ای روشن اعتماد نکنید!

 

 رنگ چشم

شیرینی و جذابیت

افرادی که چشم آبی دارند خلاق ، احساسی ، متغیر و مستعد ناسازگاری هستند. آنها تمایل دارند که هم به طور غیرقابل کنترل از زندگی لذت ببرند و هم دچار مالیخولیا و افسردگی شوند. افراد چشم آبی همچنین مستعد فریب ، هیستری و طغیان عصبانیت هستند. اما با وجود تمام نقص ها ، آنها یک هدیه بسیار ارزشمند - جذابیت طبیعی دارند.افرادی که چشمهای آبی دارند به طور کلی شیرین و جذاب قلمداد می شوند. متأسفانه ، آنها تا حد زیادی رنگ چشم استظاهرا واکنش کندتر افراد دارای رنگ چشم آبی احتمالا به معنای آن است که آنها با ملاحظه تر و راهبردی تر فکر می کنند.

در آزمایش های دانشگاه لوئیزویل نشان داده شد، دانشجویان چشم آبی در فعالیت هایی که نیازمند طرح ریزی و ساختاربندی زمانی بود مانند گلف و مطالعه برای آزمون های پایان ترم، عملکرد بهتری دارند.

 

 رنگ چشم

امتحان چیزهای جدید 

وقتی نوبت به امتحان چیزهای جدید می رسد ، افراد چشم آبی بهترین امتیاز را کسب می کنند. آنها به طور کلی اعتماد به نفس و بیان بیشتری دارند ، به این معنی که فعالانه تر از افراد دیگر به دنبال تجربیات جدید می گردند.

 

 رنگ چشم

خوش بینی

وقتی نوبت به مثبت نگاه کردن به آینده می رسد ، افراد چشم سبز بهترین نمره را کسب می کنند. آنها خوش بین این گروه هستند و به طور کلی احساس می کنند که در نهایت همه چیز درست خواهد شد. این حتی به این معنی است که آنها اهداف زندگی را بیشتر از افرادی که رنگ چشم دیگری دارند تعیین می کنند.

 رنگ چشم

تحمل درد

به اندازه کافی عجیب ، رنگهای مختلف چشم حتی هنگام تحمل درد ضرایب مختلفی را نشان می دهند. با مشاهده زنان هنگام زایمان و پس از آن ، مشخص شد که زنان با چشم های روشن تر درد را بهتر از زنان با چشم های تیره تر تحمل می کنند. نه تنها این ، بلکه آنها به طور کلی بعد از زایمان نیز خوشبخت تر بودند.

 

 رنگ چشم

سرعت واکنش

ملانین نه تنها تیرگی رنگ چشم را تعیین می کند بلکه برای ارتباط الکتریکی بین سلول های مغزی خاصیت عایق و نارسایی نیز دارد.هر چه ملانین در مغز بیشتر باشد اثر بخشی و حساسیت سلول های مغزی بیشتر شده و مغز بهتر کار می کند.این مطالعات که نتایج آن در نشریه Perceptual and Motor Skills  منتشر شده می تواند توضیح دهد که چرا زمان واکنش در افراد دارای رنگ چشم قهوه ای سریع تر از چشم روشن هاست.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید