29 اردیبهشت 1398

25 اردیبهشت 1398

17 اردیبهشت 1398

دهانشویه که حاوی فلوراید و تریکلوسان هستند، یکی دیگر از مواد سرطان زا و
سبک زندگی

مواد سرطان زا که در بیشتر خانه ها وجود دارد 5 ماده

پنج محصول سرطان زا که نمی توانید در خانه نگهداری کنید.در این پست لیستی از مواردی را که باید از شر آنها خلاص شود، آمده(بهتر است تغییری در سبک زندگی خود بوجود بیاورید) قابل توجه است که این 5 مورد در نگاه اول از بی گناه ترین، موارد به نظر می رسد.

16 اردیبهشت 1398

طبق آمار، حدود 60 درصد از افراد، مبتلا به بی خوابی روز جمعه هستند.
سبک زندگی

60 درصد از افراد مبتلا به بی خوابی در روز جمعه هستند

علاوه بر این، در روزهای پنج شنبه و جمعه، سبک زندگی اغلب  ما به این گونه است که به خودمان اجازه می دهیم تا شام بیشتر و دیرتر بخوریم.(برای آنهایی که پنج شنبه تعطیل هستند) به مهمانی برویم و تا دیر وقت بیدار باشیم و در مصرف غذا و نوشیدنی زیاده روی کنیم از این رو، ساعت بیولوژیکی بدن ما دچار گمراهی میشود.

9 اردیبهشت 1398

8 اردیبهشت 1398

5 اردیبهشت 1398

بگونه ای طراحی شده اند تا کودکان در هنگام خواندن مشکل بینایی پیدا نکنند.
سبک زندگی

چرا کودکان آسیایی سالم ترین کودکان در جهان هستند

مطالعاتی وجود دارد که ادعا می کنند بچه های ژاپنی سالم ترین کودکان دنیا هستند ، ما باید نگاه دقیق تر به نحوه انجام این کار و عادت های آنها اتخاذ کنیم. در واقع، بسیاری از هنجارهای فرهنگی که در کشورهای آسیایی در سبک زندگی آنها  به تصویب رسیده

4 اردیبهشت 1398

3 اردیبهشت 1398

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است
سبک زندگی

فاشیست های دامن پوش: عکس های مستند از زنان که در صفوف آلمان نازی خدمت کرده است

در مجموع، حدود نیم میلیون زن در آن زمان در تقسیمات مختلف در آلمان مشغول به کار بودند و بعضی از آنها حتی در صفوف اس اس خدمت می کردند. عکس های مستند هنوز این تصاویر ترسناک را حفظ می کنند. 

30 فروردین 1398

پاریزا عکاس و مورخ هنر ایران، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران
سبک زندگی

20 پرتره دیده نشده از زنان ایرانی 1920-1950

پاریزا عکاس پروژه "پرتره از اصفهان: افراد در حال گذر" است. برای یک دهه، پاریزا عکسهای عکاسی زنان ایرانی را که در سالهای 1920 تا 50 19میلادی گرفته شده بود جمع آوری و سپس یک آلبوم عکس منتشر کرد.

26 فروردین 1398

ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که انجام خدمات به مشتری از پول مهم تر است
سبک زندگی

زمانی که خدمات به مشتری مهم تر از پول است

همه ما کالا ها و چیزهای ظریف، زیبا و خدمات کاربردی  را دیده ایم و دوست داریم. اما کسانی وجود دارند که با فکر کردن به سبک زندگی و نیازهای ما آنها را برای ما ساخته اند . و به نوعی خدمات مجانی برای مشتریان به حساب می آید

24 فروردین 1398

به خصوص اگر آنها می توانند به زندگی طولانی تر کمک کنند.
سبک زندگی

ویژگی افرادی که بیش از 100 سال زندگی می کنند 9 مورد

Long-liver ها افرادی هستند که عمر طولانی، آنها را از افراد عادی متمایز می کند. ژنتیک به طور دقیق در مورد چنین مواردی به منظور درک آنچه که باعث طول عمر در این افراد می شود مطالعه می کند و برخی از ویژگی های مشترک در آنها واقعا یافت.

20 فروردین 1398

19 فروردین 1398

10 فروردین 1398

چطور دندان ها و لثه ها با بیماری آلزایمر مرتبط هستند و چرا افرادی که از خوردن
سبک زندگی

عادتی که پزشکان نگران آن هستند 15 عادت

ما در sayarak.com چندین واقعیت علمی را برای شما تهیه کرده ایم که ما را متقاعد کرده است تا در عادت های روزمره و سبک زندگی، که زمان و گاهی اوقات سلامت ما را بخطر می اندازد، تجدید نظر کند.

5 فروردین 1398

شما درباره کلیشه های جنسیتی در آموزش چه فکر می کنید؟
سبک زندگی

چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود

"پرستار آینده" بر روی لباس دختر نوشته شده است، و "دکتر آینده" بر روی لباس پسر نوشته شده است. اما هر دوی این کودکان می توانند هر دو پزشک و یا هر دو پرستار شوند و جنس نباید حرفه آنها را تعیین کند. بنابراین آیا  این کلیشه برای کودکان تعیین می کند تا در آینده انتخاب های خود را محدود کنند؟

3 فروردین 1398

اصول اساسی که رعایت آنها می تواند خواب را بهبود بخشد عبارتند از
سبک زندگی

روز جهانی خواب: چگونه بهتر بخوابیم

بنابراین، با وجود این واقعیت که ما همه چیز راجع به مزایای سلامتی خواب را نمی دانیم، ما واقعا نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم. و هرچه سبک زندگی ما نزدیکتر به میزان مطلوب خواب شبانه باشد ،روز بهتری را احساس می کنیم.

24 اسفند 1397

sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خود
سبک زندگی

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

خالکوبی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. بعضی از تاتو ها زینتی برای بدن های عضلانی هستند، بعضی دیگر می توانند یادآور خاطرات دردناک باشند و بعضی از تاتو ها زخم هایی هستند که به چیزی زیبا تبدیل شده اند. اما یک خال کوبی وجود دارد که روند ایجاد آن بسیار غیر استاندارد است.

23 اسفند 1397

18 اسفند 1397

گردشگران در کره شمالی عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.
سبک زندگی

10 عکس از کره شمالی

گردشگران در کره شمالی، شعار همه چیز را نمی توان در بیشتر کشورهای بسته شده در جهان عکس برداری کرد را کاملا با موفقیت شکسته اند.چه sayarak.com انجام داد؟ بیایید نگاهی به زندگی روزمره پیونگ یانگ از طریق چشم های  گردشگران بیندازیم که عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.

16 اسفند 1397

8 نوع از مردان که هرگز خانواده شادی را نخواهند ساخت.
سبک زندگی

این مردان هرگز خانواده شاد را نخواهند ساخت

sayarak.com سبک زندگی چندین نوع از مردان را مطالعه کرده است که زندگی خانوادگی طولانی و شادی نخواهند داشت. جزئیات مهم: تقریبا هر مرد دارای نشانه هایی از یک نوع یا دیگری است، اما ما در مورد ویژگی های به ظاهر بیان شده از شخصیتی صحبت می کنیم که قابل تغییر نیست اما شما می خواهید او را تغییر دهید.

14 اسفند 1397

13 اسفند 1397

کودکان چنین مشکلی دارند. آنها می توانند در هر کجا و به هر طریقی بخوابند.
سبک زندگی

کودکان می توانند در هر مکانی بدون بالش نرم بخوابند

در حالی که ما، بزرگسالان، نمی توانیم در شب راحت بخوابیم یا در مورد چیزهای مختلف فکر می کنیم و یا در اینترنت مشغول هستیم، کودکان چنین مشکلی دارند. آنها می توانند در هر کجا و به هر طریقی بخوابند.این عکس ها قطعا روحیه شما را برای خوابیدن راحت تر افزایش می دهد.

11 اسفند 1397

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.
سبک زندگی

لحظه تحویل سال ۹۸

هسته اصلی گسترش جشن نوروز ایران باستان بود. در دهه های اخیر، Navruz در بالکان، قفقاز شمالی، منطقه ولگا، غرب چین جشن گرفته شده است، در بسیاری از کشورها دارای یک تعطیلات ملی است.

8 اسفند 1397

اعتقاد بر این است که هر فرد دارای حداقل یک همتا یا یک همزاد است.
سبک زندگی

افراد مشهور که دارای همتایان تاریخی هستند 12 همزاد

ما در  sayarak.com عکس هایی از سلبریتی های کنونی با عکس از افراد مشهور تاریخی را مقایسه کردیم و به این نتیجه رسیدیم که آنها می توانند به خوبی اجداد مشترک داشته باشند، در غیر این صورت چگونه می توان این تشابه را توضیح داد؟

6 اسفند 1397

5 اسفند 1397

3 اسفند 1397