چگونه و چرا دختران خود را به عروسک های زنده تبدیل می کنند

در
چگونه و چرا دختران خود را به عروسک های زنده تبدیل می کنند

دختران عروسکی

 

چگونه و چرا دختران خود را به عروسک های زنده تبدیل می کنند: جراحی پلاستیک و گرسنگی به خاطر ایده آل شدن!
دنیای مدرن هرگز متوقف نمی شود و ما را با روندهای جدید مد شگفت زده میکند. ابروها ، لبهای حجیم شده - آرزوی زنان به زیبایی را نمی توان متوقف کرد. به تازگی ، روند مد تبدیل دختران به "عروسک های زنده" و   باربی های زنده  رو به رشد است. این حالت به حدی رایج شده که فقط مشهورترین یا تا حدودی غیرمعمول ترین ها از  دخترای عروسکی  در این بررسی ذکر شده است. در حقیقت افراد بیشتری در تلاش برای دستیابی به چنین نتایجی در سبک زندگی خود هستند.

دختر عروسکی

چگونه و چرا دختران خود را به عروسک های زنده تبدیل می کنند

دختر عروسکی  چگونه عروسک خود را زنده کنیم

 

مد برای "عروسک های زنده" در ژاپن بسیار محبوب است. فقط به جای باربی ، دختران اینجا ترجیح می دهند به زیبای چینی تبدیل شوند. اخیراً در خیابان های توکیو "fashionista" ظاهر شد که با ظاهری بسیار غیرمعمول جلب توجه می کند. واقعیت این است که هیتومی کومکی قدم می زند ، تقریباً بدون اینکه ماسک یک عروسک زیبا و کمی غمناک را از چهره اش جدا کند ، در این تصویر او را Lulu Hashimoto هاشیموتو می نامند. این دختر در مدت زمان کوتاهی به یک ستاره اینترنتی تبدیل شد.
 
هاشیموتو
Lulu Hashimoto هاشیموتو - تصویر عروسکی که به "چهره دوم" یک دختر اهل ژاپن بدل شد 
 
ایده تبدیل خودش به یک موجود بیشتر شبیه یک مانکن باعث محبوبیت واقعی او شد. هیتومی طراح است ، او از کودکی عاشق عروسک ها است و از 9 سالگی آنها را ساخته است. تصویر دوم نتیجه کار خود او و یک شرکت طراحی مشهور و متخصص در ساخت ماسک های واقع گرایانه.
 
هیتومی کوماکی
هیتومی کوماکی چندین سال است که تقریباً هرگز در ظاهر طبیعی خود از خانه خارج نمی شود و تصویر یک عروسک را ترجیح می دهد
 
نویسندگان این آزمایش را برای ایجاد یک "عروسک زنده" بسیار موفق می دانند و انتظار دارند که این روند در بین جوانان محبوبیت پیدا کند. ممکن است برای نوجوانانی که همیشه از ظاهر خود ناراضی هستند ، این ایده در واقع ممکن است محبوبیت پیدا کند ، اگرچه رهگذران ناآشنا با چنین زیبایی هایی هنوز هم گاهی با ملاقات با Lulu Hashimoto به شکل عروسک می ترسند.
 

والریا لوکیانوا ، اوکراین

دختر عروسکی

 

شاید والریا محبوب ترین  دختر عروسکی  معروف امروزی باشد. با این حال ، این  دختر عروسکی  در مصاحبه ها اغلب می گوید که از اینکه "باربی زنده" نامیده شود متنفر است. در همین حال ، او با کمال میل از تمام مزایای چنین "عنوانی" استفاده می کند. به لطف هیجان بی سابقه تصاویر او در شبکه های اجتماعی ، زن زیبا از اودسا در سراسر جهان شناخته شد. و اکنون والریا به وضوح نمی تواند از نبود پیشنهادات شغلی شکایت کند. او در فیلم ها ( از جمله هالیوود ) و به عنوان دی جی در کلوپ های مد روز کار می کند .

 

دختر عروسکی


به هر حال ، والریا لوکیانوا ادعا می کند که او فقط یک عمل جراحی پلاستیک انجام داده است - او پستان های خود را بزرگ کرد. و  با عصبانیت شایعات مربوط به برداشتن دنده ها ، اصلاح فرم بینی و سایر مداخلات را انکار می کند. این دختر می گوید فقط مراقبه ، ورزش و "تغذیه مناسب" به او کمک می کند تا عروسک به نظر برسد. والریا علاقه زیادی به غذای خام ، رژیم های مایع دارد و قصد دارد در آینده فقط به نور خورشید و هوا بپردازد .

 

باربی های زنده

والریا لوکیانکو
دختر خودش را به کپی عروسک باربی تبدیل کرد
والریا لوکیانکو - "عروسک زنده" از اودسا
 
یکی از اولین و محبوب ترین در دنیای باربی در اودسا زندگی می کند. والریا بیش از 30 سال دارد و برای او "کار به عنوان یک عروسک" به یک حرفه تبدیل شده است. خود والریا ادعا می کند که با جراحی فقط سینه های خود را کمی افزایش سایز داده و ظاهراً بقیه از اثرات  آرایش های هنری پیچیده است.
اما با مقایسه عکس های مدل قبل و بعد از تبدیل آن به عروسک ، آشکار می شود که همه چیز چندان ساده نیست. به احتمال زیاد ، به گفته کارشناسان ، والریا مجبور شد چندین عمل دشوار را پشت سر بگذارد: برداشتن دنده ها ، لیپوساکشن ، رینوپلاستی ، بلفاروپلاستی و اصلاح شکل گونه ها.
 
دختران عروسکی
 

روزگاری ، تولیدکنندگان اسباب بازی باربی گمان نمی کردند این امر چه عواقبی را به دنبال خواهد داشت. میلیون ها دختر به این نتیجه رسیدند که عروسک معروف معیار زیبایی زن است و به هر روشی تلاش کردند تا ظاهری مشابه باربی داشته باشند. موهای بلوند ، لبهای پرحجم ، کمر باریک - همه اینها قابل دستیابی است ، اما کارشناسان پارامترهای عروسک باربی را در زندگی واقعی غیرممکن می دانند. ظاهراً آنها اشتباه می کردند. برخی همه چیز را به معنای واقعی کلمه برداشتند ...

 

والریا لوکیانوا با ظاهر غیراستاندارد خود جهان را متحیر کرد. او به دنبال زیبایی ، حتی متوجه نشد که چگونه به یک  عروسک زنده و یکی از  باربی های زنده  تبدیل شده و طبیعی بودن خود را در ظاهر کاملا از دست داده است. عکسها را ببینید! در اینجا هیچ اشاره ای به ویرایشگر عکس وجود ندارد ، این ظاهر واقعی دختر است! 

 

دختران عروسکی

 

والریا خودش از داده های خارجی خود ناراحت نیست ، او معتقد است که او توانسته ایده آل شود ، اما نظرات دیگران در این مورد متفاوت است.

شما چی فکر میکنید؟

 

جنی لی - اولین باربی آمریکایی

بیشتر خانمهای عروسکی این واقعیت را پنهان نمی کنند که برای اینکه بدن خود را به وضعیت مطلوب برساند ، بیش از یک عمل جراحی پلاستیک لازم است. به عنوان مثال ، جنی لی ، مشهورترین زن آمریکایی ، باربی اولین بار در سن 28 سالگی در "لباس عروسکی" ظاهر شد و برای همین مجبور شد 26 بار در زیر چاقوی جراح دراز بکشد. در سال های بعد ، او به جراحی ادامه داد ، و تعداد کل عملیات به 59 رسیده است!
 
لولیتا ریچی
عکس عروسک های زنده لولیتا
چگونه عروسک را زنده کنیم
اما باربی جوان اهل کیف ، که نام مستعار لولیتا ریچی را ترجیح می دهد ، ادعا می کند که هرگز جراحی پلاستیک انجام نداد ، رژیم نمی گیرد و خود را با آموزش خسته نمی کند - آنها می گویند ، تمام زیبایی های او  از طبیعی است. این دختر در تلاش است تا به عنوان یک ستاره اینترنتی حرفه ای را آغاز کند. جالب است که مادرش ، یک بازیگر حرفه ای ، مشغول "تبلیغ" برای دخترش است.
 
داکوتا رز

تصاویر عروسکهای زنده لولیتا

 

داکوتا رز از ایالات متحده

داکوتا رز

 

داکوتا رز از ایالات متحده بارها و بارها سعی در محکوم کردن این که صورت وی نتیجه جراحی پلاستیک است،نموده اما تاکنون هیچ مدرک موثقی در دست نیست. این دختر اطمینان می دهد که اصلی ترین "دستور العمل های او رژیم های غذایی مداوم ، آرایش حرفه ای و فتوشاپ ​​است. یعنی او انکار نمی کند که عکسهای خود را تصحیح می کند.
 
wr-1280 (3).jpg
 
با این حال ، داکوتا در ساخت حرفه خود بسیار موفق است ، او به نمایش های مد دعوت می شود ، و چندی پیش او شروع به دریافت پیشنهاد نقش در فیلم ها کرد ، بنابراین تصویر "عروسک" بسیار مورد تقاضا بود. داکوتا به خصوص در آسیا محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، زیرا سبک او تقریباً شبیه به قهرمانان انیمه ژاپنی است.
 
چگونه یک عروسک را زنده کنیم  . Dakota Rose - آغاز "مدل عروسکی" از ایالات متحده است
 

دختر عروسکی داکوتا  از 16 سالگی مشهور شد. دختری که در وب به KotaKoti معروف است ، به لطف آموزش های ویدئویی آرایش در YouTube معروف شد. همه تعجب می کنند که چگونه با کمک آرایش Kota Koty به یک عروسک واقعی تبدیل می شود.

 

wr-1280 (4).jpg

 

در همین حال ، پزشکان به ویژه به همه طرفداران داکوتا هشدار می دهند - می توانید آرایش را از یک فرد مشهور تقلید کنید ، اما نباید از لاغری او تقلید کنید! واقعیت این است که داکوتا با قد 165 سانتی متر فقط 42 کیلوگرم وزن دارد.

 

زوج عروسکی

آناستازیا رزکو و کوئنتین دهار - "یک زوج عروسکی"
یک زوج عروسکی

 

این زوج غیرمعمول ، درباره آن می توان گفت كه آنها قطعاً "یكدیگر را پیدا كردند" ، در مسیر بهبود خود با هم هستند. آناستازیا رزکوس از سن پترزبورگ و کوئنتین دهار فرانسوی برای دو نفر در حال حاضر 15 جراحی را انجام داده اند که مبلغی در حدود 300 هزار دلار برای آنها هزینه شده است ، اما آنها قصد ندارند جلوی این کار را بگیرند. هدفی که جوانان برای آن تلاش می کنند شباهت دقیقی با باربی و کن است.
 

هانا گریگوری انگلستان

دختران عروسکی

 

هانا یک ستاره در حال طلوع در آسمان باربی است.خبرنگاران وقتی متوجه هانا شدند که تعداد طرفداران اینستاگرام وی از 18 هزار نفر گذشت. از آن زمان به بعد ، نام دانشجوی انگلیسی به طور مرتب در روزنامه های محلی ظاهر می شود.


هانا در مصاحبه ای ادعا کرده است که هیچگونه عمل جراحی پلاستیک انجام نداده است. و شباهت به باربی تنها مدیون کارهای روزمره است. حداقل سه ساعت طول می کشد تا دختر برای بیرون رفتن آماده شود - آرایش پیچیده ، آرایش مو ، انتخاب لباس ...

 

دختران عروسکی

 

درست است ، هانا همچنین اعتراف می کند که با وجود هزاران تحسین ، هنوز در زندگی شخصی اش خوش شانس نیست. بچه ها معمولاً انتظارات او را برآورده نمی کنند.

 

دختر عروسکی آنجلیکا کنووا

دختر عروسکی
 
آنجلیکا کنووا (وی قبلاً نام خانوادگی خود را در گذرنامه خود تغییر داده است) اطمینان می دهد که وی حتی یک عمل جراحی پلاستیک انجام نداده است. اما من در آینده آماده این کار هستم. "پس ، در آینده ، در صورت لزوم ، سینه هایم را درست می کنم . "
آنجلیکا کنووا ، حتی چندین ساعت در روز ورزش می کند ، اعتراف می کند: دستیابی به پارامترهای باربی در زندگی غیر واقعی است.
ورزش به تناسب اندام دختر کمک می کند. آنجلیکا هفته ای 5 بار با یک مربی کار می کند. اما او به رژیم های غذایی پایبند نیست. حداقل این چیزی است که او در یک مصاحبه می گوید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

5 چیزی که معمولا دختران در روز قرار خود انجام می دهند

در

ما نمی توانیم همیشه مطمئن باشیم که از اولین قرار خود لذت برده یا نخواهیم برد. چیزی که ما می دانیم این است که می خواهیم ، آن روز ، کامل باشد. بیایید ببینیم چه چیزهایی توسط دختران در روز قرار انجام می شود.


1. می خواهند شیک به نظر برسند.
ما در خانه متفاوت به نظر رسیده و رفتار می کنیم. زمانی که بیرون می رویم خیلی تغییر می کنیم. یقینا نسبت به زمانی که در قرار حاضر شده ایم ، کاملا متفاوت هستیم ، مگر غیر از این است ؟ در خانه ، در میان خانواده و دوستان خود با پوشیدن تی شرت و جین و بدون آرایش حس خوبی داریم. آمادگی برای روز قرار به لوازم شیک ، آرایش کامل ، عطر و ادکلن و کفش پاشنه بلند نیاز دارد.
2. شکستن سکوت
سکوت برای ما کمی عجیب به نظر می رسد. بنابراین ، صحبت راجع به چیزهای نامناسب مثل دوست قبلی خود حتی کار را بدتر می کند. برای اینکه احمق یا عجیب به نظر نرسید ،‌ در مورد موضوعاتی فکر کنید که آمادگی صحبت را در مورد آنها دارید اگر دوستتان نمی داند راجع به چه چیزی صحبت کند. سعی کنید موضوع معمولی راجع به سرگرمی ها ، سفر و .. باشد و تلاش کنید از بحث های سیاسی، جنسی و مذهبی بپرهیزید. (سیارک
3. اضطراب و بی قراری
در روز قرار اضطراب نداشته باشید ، عصبی بودن اصلا جالب به نظر نمی رسد. آرام باشید و از گفتگو، هوای بیرون، رستورانی که قرار ملاقات را در آن گذاشته اید، لذت ببرید. طبیعی بوده و به یاد داشته باشید که شما کسی هستید که " انتخاب کننده" اید. مهم نیست آن فرد چقدر شما را دوست داشته باشد ، حتی اگر از او متنفر هستید ، یا با او در آینده نخواهید ماند. رئیس باشید و احساس رئیس بودن کنید.
4. لبخند بزنید
لبخند زدن چیز بدی نیست. در اینجا ایده ی اصلی این است که بدانید چه چیزی واقعا باعث خنده ی شما می شود. آیا دوست شماست که باعث می شود احساس استرس یا خجالت کنید و شما می خواهید فرار کنید؟ یا واقعا او را دوست دارید و خنده ی شما صادقانه است؟
5. پوشیدن لباس های آزار دهنده
از پوشیدن لباس های تنگ و کفش های نامناسب خودداری کنید. شما نباید خود را به محنت بیاندازید. روز قرار یک مصاحبه ی شغلی نیست. روز قرار دقیقا به خوبی پیش می رود اگر احساس شادی داشته باشید. شما نباید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. به یاد داشته باشید که شما ملکه اید و بگذارید دوستتان کسی باشد که قصد دارد شما را بفریبد.

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

تفاوت های رشدی در دختران و پسران / صورتی و آبی، عروسک ها و کامیون ها

در


(سیارک) دختران و پسران به اندازه قفسه های اسباب بازی برای دخترها و پسرها با هم تفاوت ندارند. نه همه دخترها به رقص باله و لاک ناخن علاقه دارند و نه همه پسرها می خواهند وقتی بزرگ شدند، آتش نشان و بازیکن فوتبال شوند. درحالیکه مطالعات نشان می دهد به هنگام تولد فکر آنها مانند یک لوح سفید، خالی از زمینه های جنسیتی نیست. برای مثال، دختر بچه ای که بی نظم و ترتیب و بی قاعده تربیت و بزرگ می شود، در نهایت ممکن است این دختر رفتارهای پسروار از خود نشان دهد، اما همچنان در او احتمال بروز مهارت های خاص دخترانه وجود دارد. والدین بایستی نسبت به ویژگی های منحصر بفرد و خاص فرزندانشان بسیار حساس باشند، ضمن بخاطر داشتن این امر که مسئله جنسیت حداقل منجر به تفاوت های اندکی در میان آنان خواهد شد.

توسعه و رشد فیزیکی

به گزارش سایت بی بی سنتر ، پسران و دختران تا اواخر سالهای ابتدایی خود با سرعت مشابهی به لحاظ فیزیکی رشد می یابند. دختران عموماً در اواخر دوران ابتدایی، سرعت رشد قدی بیشتری نسبت به پسران دارند، اما در طی چند سال پسران رشد جهشی داشتند که منجر به رشد قدی بیشتری نسبت به دختران شد. درحالیکه رشد قدی دختران در سال حدود سه اینچ است، رشد قدی پسران حدود 3 تا 4 اینچ در سال است.

مهارت های حرکتی

به گزارش سایت آنلاین بی بی سنتر، پسران عموماً سریعتر از دختران مهارت های حرکتی درشت از جمله دویدن و برقراری تعادل را در خود پرورش می دهند. در مقابل، دختران سریعتر از پسران مهارت های حرکتی ظریف از جمله نوشتن را در خود پرورش می دهند. با توجه به کتاب «رشد کودک؛ اصول و دیدگاه ها» نوشته جوآن لیتلفیلد کوک و گِرِگ کوک ؛ ویرایش سال 2009،

پسران از دوران نوزادی تا اواخر زندگی خود، تمایل دارند تا سطوح باالاتری از فعالیت های فیزیکی را نسبت به دختران از خود نشان دهند. از آنجا که دختران کمتر فعال هستند و مهارت های حرکتی ظریف را زودتر از پسران از خود نشان می دهند، آنها نسبت به پسران به هنگامی که وارد مدرسه می شوند، برتری دارند.

مهارت های فضایی

اگرچه تفاوت ها در اغلب این مهارتها، به طور کلی ناچیز است – و برخی از این تفاوت ها به دلیل نوع برخورد و رفتار جامعه با افراد بر اساس جنسیت آنها، به کلی تغییر کرده اند – اما بر اساس نظریه های کوک ، یک تفاوت عمده میان دختر و پسر آن است که پسران در آزمون های مهارت های فضایی عملکردی بهتری نسبت به دختران دارند. یک نمونه از مهارتهای فضایی، تواناییِ تصور ذهنی از اشیا به هنگامی است که از زوایه ای متفاوت به آن نگاه شود. این مهارت و توانایی در میان پسران از سنین 9 تا 13 سالگی و در دوران نوجوانی پرورش می یابد.

مهارت های زبانی

اگرچه پسران به هنگامی که سخن از مهارت های فضایی به میان می آید، دست بالاتری دارند، اما دختران در مهارت های زبانی و کلامی مقدم ترند. دکتر آنیتا سِتی در سایت آنلاین مهارت های فرزند پروی می نویسد که دختران در سنین پایین تر تمایل به صحبت کردن ، استفاده از لغات دارند، ونسبت به پسران در سالهالی ابتدایی خود، سطح بالاتری از فهم زبانی و پیچیدگی زبانی را از خود نشان می دهند. برای مثال، دختران می توانند تا سن 16 ماهگی، حدود 100 کلمه را تولید و بیان کنند، درحالیکه پسران در همان سن ممکن است 30 کلمه را تولید کنند. این مسئله تا دوران مدرسه ادامه دارد که نوشتن، هجی کردن، و به طورکلی زبان برای دختران راحتتر از پسران است. برخی تفاوت ها درمهارت های این چنینی در طول زمان تقلیل می یابد، اما با گذشت زمان مهارت های مانند نوشتن همچنالن در دختران نسبت به پسران برتری دارد.

بلوغ

به گزارش سایت بی بی سِنتر، دختران سریعتر از پسران به دوران وجوانی و بزرگسالی رشد می کنند. برخی از دختران در سنین هشت سالگی به بلوغ می رسند که پستان ها و موهای ناحیه تناسلی شان رشد می کند و در برخی دیگر ممکن است این امر تا سنین دوازده سالگی اتفاق نیافتد. سپس در دختران یک جهش رشدی اتفاق می افتد . در طول پنج سال از زمان رشد سینه ها، عادت ماهیانه می شوند. اما در پسران عموماً اولین نشانه های بلوغ (بزرگ شدن بیضه ها، و سپس بزرگ شدن آلت تناسلی و رشد مو در ناحیه تناسلی) تا سنین حدود نه سالگی دیده نمی شود. این مقاله ادامه دارد در قسمت بعدی به "تفاوت های جنسیتی به لحاظ ساختاری" پرداخته می شود.(سیارک)

نظرات

در ادامه بخوانید...

باورتون میشه اینا عروسک باشن!

در

هنرمند فیلیپینی نوئل کروز  Noel Cruz عروسک های سریالی را به نسخه های کوچکی از افراد مشهور تبدیل می کند.

اگر به سحر و جادو در جهان باور دارید، آن را در مهارت دستان هنرمندان پیدا کنید، گاهی اوقات می توانند از جادوهم فراتر روند. هنرمند فیلیپینی نوئل کروز  Noel Cruz به عروسک ها جان می بخشد، زندگی و روح را در آنها می دمد، عروسک هایی از پرتره افراد مشهور و همچنین شخصیت های فیلم ها و انیمیشن ها. بعضی از عروسک ها بقدری واقع گرایانه هستند که بیشتر شبیه به عکس می باشند.


به گفته نوئل، سه روز تا چند هفته برای ایجاد یک چنین عروسکی طول می کشد. سفارش ها اغلب توسط کارخانه باربی گرفته می شود، که بر اساس آن او شروع به ساخت می کند: "در ابتدا، من با موهاشروع می کنم، چون این یک فرایند بسیار طولانی است. بسته به شخصیت انتخاب شده توسط من ومدل موی آن شخصیت ، بعد از آن شروع به ساخت چهره می کنم. توجه ویژه به نور و سایه، کانتور و بسط دقیق کوچکترین جزئیات در چشم ها، گونه ها، بینی، لب ها و چانه، با تمرکز در فک پایین و تلاش برای به حداکثر رساندن شباهت با شخصیت اصلی.

و این چیزی است اتفاق می افتد زمانی که یک عروسک توسط یک هنرمند ایجاد شود، نه یک ماشین.

عروسک های سمت راست توسط نودل کروز و عروسک سمت چپ توسط کارخانه عروسک سازی درست شده اند

شاهزاده دیانا

جنیفر لارنس در فیلم Katniss Everdeen

الیزابت تیلور ساخته شده توسط: Noel Cruz.

آنجلینا جولی در نقش Maleficenta

جانی دپ ساخته شده توسط: Noel Cruz.

جیم پارسونز در نقش  شلتون تئوری بیگ بنگ شلتون. ساخته شده توسط: Noel Cruz.

کریستن استوارت ساخته شده توسط: Noel Cruz.

ریک ژنست ساخته شده توسط: Noel Cruz.

لرد ولان د مورت. ساخته شده توسط: Noel Cruz.

جنیفر لوپز ساخته شده توسط: Noel Cruz.

آدری هپبورن در نقش الیزا  ساخته شده توسط: Noel Cruz.

 

نوئل کروز در محل کار.

گردش کار ساخته شده توسط: Noel Cruz.

نوئل کروز با عروسک های شخصیت های فیلم "بر باد رفته". ساخته شده توسط: Noel Cruz.

نوئل کروز با عروسک های قهرمانان فیلم "گرگ و میش". ساخته شده توسط: Noel Cruz.

 

فرایند ساخته عروسک توسط: Noel Cruz.

رت باتلر ساخته شده توسط: Noel Cruz.

اسکارلت اوهارا. ساخته شده توسط: Noel Cruz.

Cruella De Ville. ساخته شده توسط: Noel Cruz.

کلئوپاترا ساخته شده توسط: Noel Cruz.

کریستن استوارت و رابرت پاتیسون.

مریل استریپ به عنوان میراندا پریستلی "شیطان پرادا" می پوشد. ساخته شده توسط: Noel Cruz.

اورلاندو بلوم. ساخته شده توسط: Noel Cruz.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا پدران تأثیر بیشتری بر زندگی دختران خود دارند؟

در
پیوند بین پدر و دختر منحصر به فرد است. رابطه بین دختر و پدر تجربیات دوران کودکی را شکل می دهد و رفتار بزرگسالانه را تعیین می کند. این پدر است که نمونه ای از "مرد رویاها" و رفاه زندگی است. اگر پدر در زندگی دخترش مشارکت نداشته باشد یا به بهترین نحو رفتار نکند، در آینده دختر ممکن است با اعتماد به نفس کم و مشکلات در رابطه با مردان مواجه باشد.
 
در مقاله امروز، sayarak.com نقش والدین در زندگی فرزندان بخصوص دختران را روشن می کنیم.
اخیرا در روزنامه نگاری و رسانه ها، مسائل مربوط به درک سنتی و مدرن از نقش پدر، به طور فزاینده مورد بحث بوده است، اسطوره ها در مورد "سقوط خانواده"، "از دست دادن قدرت پدر"، "تسلط مادر در پرورش کودکان" دیده می شود. به منظور درک ویژگی های پدران کنونی، سعی خواهیم کرد تغییراتی را که با خانواده در فرهنگ و جامعه اتفاق می افتد، مرور کنیم.
 
از لحاظ تاریخی، تشکیل نهاد پدر و مادر با ظهور اموال خصوصی همراه شده است، زمانی که نیازمندی طبیعی یکی از پسران به ارث برده می شود. بنابراین، مرد - نگهبان سنت ها - وظیفه ارائه زنان و کودکان است. از آن جا که رفتار والدین یک انسان به طور ذاتی اجتماعی است، به یادگیری بستگی دارد و به راحتی می تواند بدون شرایط مناسب اجتماعی ناپدید شود. علاوه بر این، محتوای روان شناختی نقش پدر، به میزان زیادی به تجربه اجتماعی شدن او در خانواده پدر و مادر بستگی دارد.
 
تا همین اواخر، رایج ترین الگوی پدر و مادر، سنتی بود. در این مدل، پدر نان آور، شخصیت قدرت و بالاترین مقام نظارتی و یک مربی مستقل در خارج از خانواده، زندگی اجتماعی بود. نقش پدر و مادر شامل مسئولیت بالا بردن فرزند بود. در جامعه سنتی، کار پدرها همیشه در معرض دید بود، که پایه ای برای اقتدار پدرانه بود. پدر سرپرست خانواده بود، مردی که تصمیمات مهمی می گرفت، توصیه می کرد، هدایت می کرد، به دلیل اعضای خانواده، او ماهر ترین و با تجربه ترین شناخته می شد. این مدل پدر و مادر در یک یا چند نوع از جوامعی یافت می شود که نوع فعالیت های سنتی در آنها حفظ شده است.
 
تغییرات مربوط به خانواده از دهه 60 قرن گذشته، زمانی که استخدام حرفه ای زنان به طور چشمگیری افزایش یافت، روی داده است. این باعث تغییر در استراتژی های زندگی و موقعیت زن در خانواده شد. اگر زن به لحاظ اجتماعی و اقتصادی به شوهرش، نان آور خانواده وابسته است، اکنون در بسیاری از خانواده ها این نقش به مسئولیت حمایت مالی خانواده توسط زنان تغییر کرده است. در عین حال، زنان بیشتر وقت خود را صرف بیرون از خانواده می کنند و همسران با مسئله توزیع نه تنها وظایف داخلی بلکه همچنین وظایف آموزشی مواجه می شوند.
در مدل سنتی خانواده، نقش پدر در اولین سالهای زندگی فرزند اولویت کمکی بود. با این حال، در حال حاضر در اروپا و ایالات متحده، جامعه شناسان و روانشناسان "تصویر جدیدی از یک مرد" را شناسایی کرده اند، که در بسیاری از موارد مخالف سنتی بوده است. این تفاوت ها، بیشتر از همه، در رابطه با کودکان کوچک بود: یک مدل از پدران جدید، مشارکت در مراقبت، توانایی برقراری ارتباط عاطفی با یک کودک را شامل می شود.
 
ظهور سبک زندگی مدرن پدر و مادر با رویه های دموکراتیک در جامعه، با برابری همسران در توزیع حقوق و وظایف در خانواده همراه است. از نقطه نظر روانشناسان آمریکایی پدر موفق با مشارکت فعال در آموزش و پرورش و ارتباط مداوم او با کودکان مشخص می شود. معمولا چنین پدرانی کمتر خشن هستند، آنها فرزندانشان را بهتر از پدران خود میشناسند که ویژگیهای «کاملا مردانه» را نشان می دادند و والدینی بسیار سخت و جدی بودند و مراقبت روزانه کودکان را به زنها تحمیل می کردند.

تفاوت بین آموزش مادر و پدر در چیست؟

از نقطه نظر عشق و از دیدگاه اریک فروم، عشق پدرانه ذاتی نیست، اما در طول سال های اول زندگی یک کودک شکل می گیرد. برای رسیدن  پدر به عشق ، یک کودک باید شرایط اجتماعی خاص و انتظارات پدرانه در مورد توانایی ها، دستاوردها و موفقیت ها را کسب کند تا عشق پدر به عنوان پاداش موفقیت و رفتار خوب به فرزند داده شود. بچه برای پدر مظهر امکان تولید مثل، توجه به هنجارهای سنتی و مرد باید وارثی به عنوان جانشین جنس خود ، نگهبان سنت ها و حافظه اجدادی را بوجود آورد. بنابراین، پدر عملکرد کنترل اجتماعی را بر عهده دارد و حامل الزامات، انضباط و تحریم ها است.
 
بر طبق اظهارات آدرلر، نقش پدر در آموزش و پرورش، تشویق فعالیت هایی است که با هدف توسعه صلاحیت های اجتماعی است. اگر مادر اطفال را برای تجربه صمیمیت و عشق انسان آماده می کند، پدر مسیر کودک را به جامعه انسانی باز می کند. پدر برای کودکان منبع دانش در مورد جهان، کار، فن آوری، کمک به تشکیل اهداف اجتماعی و مفید، و جهت گیری حرفه ای است و هر دو برای توسعه شخصیت کودک ضروری هستند. 
پدر و کودک: چگونه درک آغاز می شود
در یکی از مهدکودکها یک روانشناس پیشنهاد کرد که کودکان 5 تا 6 ساله باید بازی معروف «دختران و مادران» را بازی کنند. دختران به سرعت نقش مادر، دختر، مادربزرگ را تقسیم کردند، اما هیچکدام از پسران موافق نبودند که در بهترین حالت تنها یک پسر یا سگ باشند. پس از تکرار زیاد، یکی از پسران با نقش پدر موافقت کرد - او روی مبل نشست و گفت: «به من یک روزنامه بدهید و تلویزیون را روشن کنید. سر و صدا نکنید، من بخوابم و سپس بازی خواهم کرد.» بنابراین او کل بازی را صرف کرد. وقتی یک روانشناس پرسید که مادران، مادربزرگها و همه بچه ها، از جمله پسران چه می کنند،  با جزئیات پاسخ دادند اما در مورد آنچه که پدران انجام می دهند، تعداد کمی از کلمات کلیدی گفته شد: کار می کنند، "کسب درآمد"
 
و در واقع، پدر مدرن برای فرزندش اغلب چیزی اسطوره ای و غیر قابل دسترس می شود. او صبح زود از خانه می رود، تمام روز در جایی "در محل کار" کاری مهم انجام می دهد، و در شب او خسته می شود. برای او فقط یک روزنامه و یک تلویزیون کافی است، گاهی اوقات یک کامپیوتر. در اصل، کار، سرگرمی ها، و زندگی پدر با توجه به کودک منتقل می شود. پدر یک شریک نیست، نه یک دوست، بلکه نمونه ای از مجازات است. مامان اغلب تهدید می کند: "من به پدرتان می گویم، او به شما نشان می دهد که چگونه باید اطاعت کنید." چنین بیگانگی، حذف یکی از والدین به نظر می رسد کلیشه ای از "فرهنگ پدرانه" ما است.
 
روانشناسان از پدران جوان و خانواده هایی با یک کودک در اولین سال زندگی خود مصاحبه کردند: "آیا شما علاقه مند به برقراری ارتباط با کودک خود هستید؟ چقدر زمان را با او صرف میکنید؟ آیا با او بازی می کنید؟" چه بازی ها؟ " بسیاری از پدران جواب دادند: اما او چه می فهمد؟ او رشد خواهد کرد، ما با او فوتبال بازی خواهیم کرد،با هم هاکی بازی خواهیم کرد، اما اکنون مادر و مادربزرگ از او پرستاری میکنند.
اولین ارتباط با کودک از همان ابتدا در دوران کودکی از دست رفته است. همه این ها بعدا درمورد مشکلات درک متقابل بین پدران و فرزندان، در غیاب اعتماد و توجه فرزند به پدر، منعکس می شود.
 
مشکل ایجاد ارتباط بین نوزاد و پدر از روزهای اول زندگی به خوبی توسط روانشناسان خارجی مورد مطالعه قرار گرفته است. در مطالعه مارگارت رادولم، پدران به مدت 15 دقیقه با کودکان تازه سزارین شده ارتباط برقرار کردند، به آنها پیشنهاد دادند در حالیکه آنها کودک را در آغوش خود نگه داشته اند، با او صحبت کنند و به سر، بازوها و پاهای نوزاد دست بزنند . همچنین برای مادران، تماس زودهنگام پدران با فرزند بر تعاملات بعدی تأثیر می گذارد: چنین پدرانی درک بیشتری از نیازهای فرزند دارند و احساسات مثبت بیشتری در ارتباط با فرزندان دارند
پدرانی که در دوران زایمان حضور داشتند می گویند که تقریبا بلافاصله به فرزند پیوستند، شور و شوق و هیجان، غرور و احساسات را تجربه کردند. زمانی که نوزاد به مرکز توجه مادر تبدیل می شود، احساس بین شوهر و همسر، که اغلب ضعیف می شود، حضور در زاد و ولد، تجارب مشترک نیز وابستگی شوهر به همسر خود را تقویت می کند.
 
با توجه به نتایج مطالعات روانشناختی، نوزادانی که پدرانشان از آنها مراقبت می کنند، از اولین روزهای زندگی، سطح بالایی از رشد ذهنی و جسمی را نشان می دهند، احساسات بیشتری را پاسخ می دهند. بین همسران اصطکاک کمتری وجود دارد، آنها وحدت اهداف و توافق را در تصمیم گیری در مورد تربیت فرزند دارند.
 
با این حال، روانشناسان همچنین خاطرنشان کردند که نگرش پدر نسبت به نوزادان که به دنبال مشارکت فعال در مراقبت از یک کودک هستند، متفاوت از مادران است. پدرها اغلب با کودک بازی می کنند، در حالی که مادران معمولا او را حمام و تغذیه می کنند. حتی هنگام مراقبت از یک فرزند، پدران ترجیح می دهند این کار را به طرز شجاعانه انجام دهند. در این مورد، پدران با فرزندان بصورتی متفاوت از مادران بازی می کنند. پدران بیشتر تمایل به بازی های پر جنب و جوش، که در درجه اول در رشد جسمی کودک هدف هستنددارند در صورتی که مادران بیشتر با دقت و آرام صحبت می کنند.
 
پدرانی که روابط عاطفی قوی با فرزندان خود در دوران کودکی خود ایجاد کرده اند، در آینده حساسیت بیشتری نسبت به نیازها و منافع فرزندانشان دارند. به طور کلی، چنین پدرانی تأثیر بیشتری بر فرزندانشان دارند. بچه ها بیشتر به آنها گوش می دهند، به نظر آنها گوش می دهند.
 
در آمریكا، آلمان، فرانسه و دیگر كشورها موفق عمل می كنند به پدران می آموزند كه مراقب باشند، ارتباط برقرار كنند، با كودك بازی كنند، او را درك كنند، او را به عنوان شخصیت در حال توسعه ببینند.
 
اما در کشورهای شرق با ویژگی های فرهنگی و تاریخی آن، وضعیت کمی متفاوت از غرب است. داده های مطالعات جامعه شناختی دهه 90، هرچند آنها اولویت رو به رشد خانواده را در میان مردان شرق نشان می دهند، هنوز تغییر شکل تصویر پدر را در آگاهی عمومی نشان نمی دهند. به این ترتیب، مردان آسیایی ، تا حد زیادی، تصویر سنتی پدر نان آور را حفظ می کنند و نقش مذهبی مردان را تحقق می بخشند و همچنان مراقبت و آموزش کودکان جوان را در نظر می گیرند. جامعه شناسان، بیانگر رقابت پنهانی قوی در این بررسی و عدم همبستگی انتظارات مردان و زنان نسبت به نقش زنان در جامعه است.
 
با این حال، یافته ها نشان می دهد که نه تنها در غرب، بلکه در شرق پدران به طور فزاینده ای در مراقبت و تربیت نوزادان خود مشارکت دارند، همکاری در خانواده ها که در نسل های گذشته نبود، ایجاد می شود. بنابراین، عملکرد پدر در خانواده تحت تغییرات نسبتا سریع قرار می گیرد.
 
مدل جدیدی از پدر و مادر در حال شکل گیری است، ترکیب دو نوع از رابطه عاطفی با کودک - عشق پدرانه شرطی و بدون قید و شرط مادرانه.
 

آمادگی پدر و مادر

بین شکل گیری احساسات پدر و سطح بلوغ شخصیت والد رابطه ی روانشناختی وجود دارد. مشکل اصلی روانشناختی پدران "نابالغ"، که، ظاهرا، مشخصه مادران جوان است، ناتوانی در جذب لذت و لذت از ارتباط با کودک است. بلوغ احساسات پدری در سبک آموزشی دوست داشتنی و پذيرفته شده بيان شده است.
چنین پدرانی همدلی را توسعه داده اند. آنها تمایل دارند که مراقبت از فرزند را بر عهده بگیرند، و پدر و مادر در اولین سال های زندگی، فرزند خود را با نیروی کامل نگهداری کنند.در توصیف عشق پدرانه ی پدران بالغ، می توانیم بگوییم که آنها احساس نیاز به آموزش، گذراندن وقت خود، پرورش فرزند در بالاترین سطح فرهنگی، وارث خود را، یعنی به بهترین وجه خود را به آینده منتقل کردن است.
این پدرها در تعامل با فرزندان کم سن و پیش دبستانی موثرتر هستند. در تماس با کودک، ویژگی های مردانه در کودک کاملا رشد می کند - نیاز و توانایی محافظت، مسئولیت پذیری، انرژی داخلی و قدرت قوی تر می شود.
 

چه اتفاقی می افتد وقتی احساسات پدر یا نقش پدر در خانواده به اندازه کافی بیان می شود، چگونه بر رشد کودک تأثیر می گذارد؟

روانشناسان به خوبی وضعیت محرومیت پدر را مورد مطالعه قرار داده اند (به عنوان مثال، وضعیت "محروم شدن کودک از پدر" )، جایی که پدر، اگر چه از لحاظ جسمی وجود دارد، اما به لحاظ آموزشی، غیر فعال است و یا تحریف شده است. در چنین خانواده ها، اغلب مشاهده می شود که نقش مهمی ایفا می کنند - مادر اغلب مسئولیت سختی را در اینجا نشان می دهد. در نتیجه سلطه مادر و بیگانگی پدر، شناسایی مثبت فرزند با مدل والدین نقض می شود.
 
تحت شرایط عادی، پدر به طور قابل توجهی بر هویت جنسی کودک تاثیر می گذارد. از آنجا که پسرش در سن نوجوانی نوعی از نمونه خودش است، بنابراین مدل تقلید، بر شکل گیری هویت جنسی تاثیر می گذارد.اما پدران منفعل، تأثیر کمی بر شکل گیری ویژگی های مردانه واقعی پسران خود دارند.
روانپزشک R. Campbell یادآور می شود که نفوذ پدر در شناسایی جنسیت یک دختر در دوره نوجوانی بیشتر مشهود است. هویت جنسی دختر، تصویب خود به عنوان یک زن ارزشمند است. در این سن 13-15 سال است که او باید شناخت اهمیت خود را به عنوان یک زن آینده، عمدتا از پدرش دریافت کند.
پدر به ایجاد حس اعتماد به نفس دخترش میپردازد، بیانگر تأیید اعمال، تواناییها و ظواهر او است. در دخترانی که بدون پدر هستند، در غیاب یک مدل واقعی روابط بین یک مرد و یک زن، نگرش غیر واقعی نسبت به مردان می تواند شکل بگیرد.
 
در حوزه توسعه عاطفی، ارتباط بین فقدان یا ضعف  پدر و رفتار تهاجمی پسران مشخص شده است. خصومت بیش از حد با دیگران به عنوان یک شورش علیه وابستگی بیش از حد به مادر در طول سال های اول زندگی به وجود می آید. پرخاشگری، بیانگر جستجو برای مرد است.
 
پسرانی که بیش از حد به مادر خود وابسته می شوند، ممکن است در ارتباط با همسالانشان دشوار باشد.
 
روانشناسان پدرانی که راه پدران خود را ادامه می دهند: فرزندانشان از بیماری های عصبی رنج می برند، آنها را ترسو، خجالتی، خاموش، مرموز در ارتباط، حساس به تهدید، محتاط، غیر انعطاف پذیر در قضاوت، محافظه کار و تاکید بیشتر بر دیدگاه خودشان نسبت به نظرات دیگران، توصیف می کنند.
 
در پدران خشن، فرزندان مستعد ابتلا به اقدامات غیر منتظره، پسران اغلب از عصبی بودن ، تیک زدن و لکنت زبان رنج می برند. خشونت بیش از حد پدر می تواند باعث ترس در پسر شود. همان اثر در دختر، در غیاب الزامات واضح و همه جانبه از طرف پدر دیده می شود.
 

نفوذ پدر بر رشد ذهنی کودک

ویژگی های نقش پدر در خانواده و تربیت فرزندان از طریق عوامل مؤثر بر دسترسی پدر به کودک و دخالت او در فعالیت های مشترک تعیین می شود. مقایسه "شامل پدران" و "شامل مادران"، یعنی به طور فعال در آموزش و پرورش، منجر به نتیجه گیری می شود که چنین پدران بر پیشرفت کودک بیشتر از مادر تاثیر می گذارد.
 
در مقایسه سبکهای پدر و مادر ، نشان داده شده است که اقتدارگرائی پدر تاثیر مثبتی بر توانایی های شناختی کودکان دارد، در حالی که اقتدارگرائی مادر منفی است. ویژگی های ذهنی پدر دقیق تر از ویژگی های مشابه مادر، سازگاری با مهارت های شناختی کودک را بدون در نظر گرفتن جنس، مرتبط می سازد.
بسیاری از محققان بر اهمیت استثنایی رفتار والدین در اولین سالهای زندگی یک کودک برای توسعه اعتماد به نفس او تاکید می کنند. نگرش والدین، که به موجب آن کودک احساس می کند دوستش دارند، به او احترام می گذارند، باعث می شود او یک نگرش مشابهی داشته باشد که منجر به حس با ارزش بودن و موفقیت بدهد. بنابراین، محبت، مراقبت والدین از هم و خواسته های آنها با عشق به توسعه ی اعتماد به نفس مثبت کودک کمک کند، و روابط سرد و خصمانه منجر به اثر متضاد می شود.
 
علیرغم این واقعیت که تقریبا همه والدین فرزندان خود را دوست دارند فرزندانشان تفاوت دارند.
 
در فرهنگ ما شما به ندرت پدر را می بینید که دست در دست پسرش راه می رود - اغلب آنها در کنار هم راه می روند و حتی صحبت نمی کنند، به شرطی که پدر تنها همراه فرزند باشد.تلاش کردن، زانو زدن، قدردانی کردن، چیزی که من در هنگام راه رفتن در مهد کودک دیدم ، تحسین ساختن مکعب ها، نقاشی، رقصیدن، شعر خواندن - این  در معمولی ترین پدران مدرن وجود ندارد.
 
امروزه عشق پدر به کودک اغلب در خرید یک اسباب بازی گرانقیمت بیان می شود. اما خیلی بیشتر، حتی جذاب ترین اسباب بازی های کودک نیاز به توجه پدر، مشارکت، درک، دوستی، منافع مشترک را بیان نمی کند. پدر تنها یک نان آور نیست، بلکه یک فردی است که جهان را به روی کودک باز می کند، و به او کمک می کند که مهارت و اعتماد به نفس خود را بالا ببرد.
سبک والدین استبدادی به خصوص برای توسعه شخصیت کودک، نامطلوب است. یکی از خصوصیات رفتار پدران اقتدارگرا تمایل آنها به قضاوت قاطع و روشن در هر وضعیت است. بنابراین، هر گونه مجازات، هر گونه الزام برای یک کودک حتی اشاره ای به آمادگی برای پذیرش یک کودک، چیزی برای کمک به او و یا او را متقاعد میکند.
چنین پدرانی ممکن است بطور مرتب بر این باور باشند که فرزندشان کاملا بدون هیچ گونه دلیلی بد هستند. در نتیجه، کودک از سال های اول زندگی اعتقاد به بی فایده بودن برای والدین را پیدا می کند. تنش در رفتار کودکان به عنوان یک نتیجه از چنین تربیتی ذکر شده است. علاوه بر این، هر وضعیت جدید و یا نامشخص در کودکان با امکان مجازات، که به نوبه خود با افزایش اضطراب و ناراحتی همراه است. و از آنجا که برای یک کودک جوان، بسیاری از موقعیت های نا آشنا، او تقریبا همیشه در یک وضعیت مضطرب به سر می برد.
 
با این حال، نشان دادن بی تفاوتی کامل والدین نسبت به کودک، حتی از مجازات یک کودک توسط والدین تاثیر بدتری دارد . بی تفاوتی و عدم علاقه به فرزند منجر به تغییر شکل تصویر "من" می شود.

توصیه های عملی

مادر باید پدر را از روزهای اول زندگی با فرصت برای تعامل با کودک، آماده کند.
 
پدر می تواند در مراقبت از نوزاد مشارکت کند: پوشک را عوض کند، به او بازی کند، پیاده روی کند،با شیشه او را تغذیه کند، و غیره. در عین حال مفید است که با این اقدامات پدر با کلمات ملایم به کودک با لبخند پاسخ دهد.
 
یک مکان مهم در تعامل پدر با فرزند رو به رشد، بازی است. بر خلاف مادران، پدران تمایل دارند بازی های پر انرژی و غیر قابل پیش بینی را که مخصوص بچه ها هستند، انجام دهند. مادران نباید چنین بازی هایی را ممنوع کنند چرا که بازی کردن با پدر مثل بازی کردن با مادر نیست.
 
پدران بیشتر با فرزندان خود در مکان های عمومی مانند باغ وحش یا پارک تفریحی ارتباط برقرار می کنند. مفید است که چنین پیوندهای مشترک پدر با فرزند سازماندهی شود.
 
پدرانی که اغلب با فرزندانشان ارتباط برقرار می کنند، شخصیت های قابل توجهی در جهان کودک می شوند. اول از همه، آنها یک مدل رفتار دارند که کودک شروع به پیروی می کند. برای رشد ذهنی کودک ارتباطات بیشتر و تعامل بین پدر و کودک، بهتر است .
 
بزرگسالان هنگام مراقبت از کودک باید سعی کنند رفتار خود را در محدودیت های خاصی حفظ کنند. بعضی مواقع والدین فکر می کنند که هر گونه کنترل بر فعالیت های کودک با فعالیت خلاقانه و استقلال او تداخل پیدا می کند.
والدین دیگر متقاعد شده اند که کودک باید در همه چیز آگاهانه رفتار کند، مانند یک بزرگسال. آنها می دانند که با کنترل و محدود کردن رفتار کودک، استقلال او را فراهم نمی کند. هر دستورالعمل والدین نباید فراتر از عقل سلیم باشد و باید نیازهای کودکان را برای ایمنی، استقلال و فعالیت خلاقانه مورد توجه قرار دهد.
 
خواسته های منطقی باید به کودکان توضیح داده شود و بر تحقق آنها اصرار ورزند، برای کودک روشن شود که چه چیزی از او انتظار می رود و سازگار باشد.
 
اجتناب از استفاده غیر ضروری از زور و تهدیدات برای کنترل رفتار کودکان. استفاده از زور و تهدیدات رفتار مشابهی را در کودکان ایجاد می کند و ممکن است ویژگی های ناخوشایند مانند خشونت، ظلم و ستم را در شخصیت آنها ظاهر کند.
 
باید از محرومیت و ممنوعیت استفاده کرد. محکومیت و ممنوعیت باید با مهربانی و مهربانی بیان شود، بنابراین شما نباید بگوئید "شما بد هستید"، اما "شما بد کار کرده اید". پس از ممنوعیت یا محکومیت هر گونه اقدام، لازم است نمونه ی مثبت را به کودک نشان دهید.
 
اگر کودک کاری را انجام نمیدهد، به او کمک کنید مشکلات را برطرف کند، از او حمایت کنید، به او اجازه دهید موفقیت را احساس کند. برای اقدامات ناموفق او را تحسین نکنید. این می تواند عزت نفس را تحریف کند. ارزیابی دستاوردهای کودکان باید برای نتیجه به اندازه کافی مناسب باشد.
 
دانشمندان اعلام می کنند که پدران تأثیر بیشتری بر زندگی دختران خود دارند و ما نمی توانیم صبر کنیم تا متوجه شویم چرا؟
 
جامعه تغییر کرده است و بسیاری از پدران در نهایت فرصتی برای مراقبت از دختران خود را از زمان تولد کسب کرده اند. از روز اول، پدران می توانند نوزادان خود را با غذاهای ویژه تغذیه کنند، پوشک او راعوض کنند، حمام، خواباندن و غیره را انجام دهند. چنین نزدیکی ارتباطی میان آنها  پایه و اساس ارتباطات بسیار مهم در آینده را فراهم می کند.
پدر در سطح عاطفی مهم است.
دخترانی که با پدر خود ارتباط خوبی دارند، به احتمال زیاد به اضطراب و افسردگی مبتلا نمی شوند  و طبق مطالعه ، بر استرس بهتر غلبه می کنند.
 
اگر پدر برای ایجاد یک رابطه نزدیک با دخترش کار می کند و به او اجازه می دهد تا در مورد احساساتش صحبت کند، او را برای روابط موفق در آینده تنظیم می کند .
نفوذ پدر بر عزت نفس دختران
 
دخالت پدر در زندگی دختر بسیار مهم است ، زیرا به او کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش داده و نگرش مثبت نسبت به خود ایجاد کند . برای انجام این کار، او باید به صورت شفاهی دخترش را تشویق کند، به احساساتش احترام بگذارد  و به افکار او گوش دهد، و علاقه خاصی به سرگرمی هایش داشته باشد. این به او کمک خواهد کرد تا از ناامنی خلاص شود و اعتماد به نفس خود را افزایش دهد.

نفوذ پدر در رابطه دختر با یک شریک

پدر نشان می دهد که چگونه یک مرد می تواند به دیگر زنان، به ویژه مادرش، مربوط باشد. دختر می بیند و یاد میگیردکه چگونه پدرش با زنان ارتباط برقرار می کند.
 
رابطه با پدر، تصور او از آنچه انتظار می رود و آنچه در رابطه با یک شریک عاشقانه قابل قبول است، شکل می گیرد. این تحقیق نشان داد زنان بالغ ملاقات و ایجاد روابط بلندمدت با مردانی را دارند که روابط پدر و مادرشان را یادآوری می کنند.

نفوذ عملی پدر

پدران در رفاه مالی دختران دخیل هستند. 

نقش مادران

اگر چه نقش پدران در زندگی دخترانشان ضروری هستند، مادرها برای آنها اهمیت کمتری ندارند. آنها به دختران خود نمونه ای از نحوه رفتار در رابطه با بزرگسالان و نحوه مراقبت از خود را آموزش می دهند.
 
آیا رابطه خوبی با پدرتان دارید؟ نظرات خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

زن ایرانی + 20 عکس

در
تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.
برای دیدن سبک زندگی زنان و دختران ایرانی عکس های این مقاله را ببینید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه نوع مو را تشخیص دهیم

در
بیشتر دختران معمولا از نوع مو خود راضی نیستند و با آن مشکل دارند: اگر موی صاف دارند، آنها موی مجعد را دوست دارند و اگر مو فرفری باشند، موی صاف را دوست دارند! اگر شما شناخت بیشتری نسبت به نوع طبیعی موی خود و انواع مو داشته باشید، می بینید که هر نوع از مو زیبایی ها و مشکلات خاص خودش را دارد.
 
ما در  sayarak.com رده بندی نوع مو را مطالعه کردیم که توسط Andre Walker معروف شده است . رویکرد او بر پایه ی تریکولوژیست ها(تریکولوژی، علمِ ساختار، عملکرد و اختلالاتِ مربوط به مو و پوست سر انسان) و آرایشگران با تجربه است. برای پیدا کردن نوع موی خود ،   موي مجعد ،  موی لخت یا فر  ، موهای خود را شستشو دهید، به آرامی با شانه، موهای مرطوب خود را شانه کنید و آن را بدون استفاده از سشوار خشک کنید و با شکل زیر مطابقت دهید.
 

نوع مو

 

انواع موها چیست

 

 

نوع مو خطوط راست 1

موجی ایجاد نمی کنند، زمانی که به موها حالت بدهید به سرعت به شکل اصلی خود باز می گردد.

نوع مو 1A

موهای نازک و نرم و به اصطلاح مثل موی گربه، می تواند به دلیل سبک و کم حجم بودن به سرعت کثیف شود.

نوع مو 1B 

ضخامت مو متوسط، دارای حجم متوسط است.

نوع مو 1C 

موهای ضخیم و سخت، دارای حجم خوب است.
 

نوع مو موجی 2

شکل موج S شکل به شدت انواع متغیر را تشکیل می دهد.

نوع مو 2A

مو دارای ضخامت متوسط ​​که به ندرت قابل توجه است موج S که اغلب به سر مو نزدیک است، ممکن است حجم کافی نداشته باشد. بدون ظاهر شبیه چیزی بین موهای راست و فرفری است. موج ها فقط می توانند در انتهای مو باشند.

نوع مو 2B

موهای سنگین تر، شکل های موجی S  قابل مشاهده است، موج ها تا نزدیک گوشها ادامه دارند.

نوع مو 2C

مخلوطی از موهای ریز و موی ضخیم. بدتر از انواع دیگر موجی است و می تواند صاف و فورا دوباره در آب و هوای مرطوب پیچ بخورد.
 

انواع فر مو

 

نوع مو فرفری (3): موهای کاملا ضخیم با فر . تفاوت بین حالت صاف و طبیعی بین 12-20 سانتی متر است.
 

نوع مو 3A

با  شکل های بزرگ و متمایز S شکل موج مو . موها مستعد شکنندگی هستند، اما اگر صاف و لخت شوند، شکل خود را نگه می دارند و به خوبی می درخشند.

نوع مو  3B

متراکم تر و سخت تر، سخت تر صاف می شوند، شکل طبیعی خود را حفظ می کند، کمتر مستعد شکنندگی است.
فرق موی مجعد و فر  در موی مجعد مدل  3A و فر  3B مشخص است.

نوع مو 3C

کوچکترین فر مو فر ریز است، اما سخت تر و متراکم تر از انواع قبلی، به طوری که به نظر می رسد دارای حجم زیادی است.

موی مجعد چه مویی است  

مو مجعد چیست ؟ موی مجعد مدل نوع مو 3A  

 

نوع مو

فرق موی فر و وز 

 

نوع مو 4A 

الگوی مارپیچ کوچک و روشن، موهای نازک، حساس به آسیب، بسیار شکننده است.

نوع مو 4B

اغلب یک پیچ در شکل zigzag، سخت مثل فنر. طول مو در حالت طبيعی، می تواند بيش از 75٪ صاف باشد.

نوع مو 4C

غیر قابل تحمل و دشوار از انواع مو، می تواند به شکل مارپیچ یا یک الگوی روشن، شانه کردن بسیار دشوار است.
 

 

چگونه از موها مراقبت کنیم تا در زیبا ترین حالت ممکن باشند

 

نگهداری از مو های صاف

این نوع مو باید بیشتر از موهای دیگر شسته شود زیرا آنها به سرعت چرب می شوند. شامپوهای سبک را انتخاب کنید که بدون استفاده از روغن در ترکیب آن باشد، مخصوصا برای نوع 1A این انتخاب مناسب است. شامپو ی کمک می کند، که مو به مدت طولانی تر تمیز بماند.
موهای صاف بهتر است با خشک کن مو خشک شود، اما بهتر است برای خشک کردن از باد سرد استفاده شود.
مدل مو برای موهای صاف، بهتر است نوع آبشار را انتخاب کنید تا اثر حرکت رادر موها ایجاد کنید. موهای نازک نوع 1A فر و حجم را برای مدت زمان طولانی حفظ نخواهند کرد، اما اگر به طور مداوم فر و حجم داده شود، کاملا تغییر را حفظ خواهد کرد.

 

نگهداری از مو های موج دار

لازم است از شامپو ها، و ماسک ها با اثر مرطوب کنندگی استفاده کنید.
به منظور غلبه بر خشکی موها و حفظ رطوبت ، از روغن یا اسپری بر پایه روغنهای سبک روی موها استفاده کنید. چندین بار در هفته از محصولات مراقبت از پوست با اثر مرطوب کننده عمیق به خصوص برای نوع B و C استفاده کنید.
شما نباید موهای فر دار را کاملا خشک کنید: بهتر است موهای خود را به طور طبیعی خشک کنید (یا از سشوار با هوا سرد استفاده کنید). از حرارت بالا برای خشک کردن استفاده نکنید، مخصوصا برای نوع 2A زیرا موها بلند می شوند و حجم خود را از دست می دهند.
 
نوع مو

 

نگهداری از مو فرفری

در موی فرفری سعی بر حفظ حداکثر رطوبت در مو (موی مجعد بسیار مستعد خشکی) باشد. شما می توانید شامپوی مخصوص این نوع را انتخاب کنید که دارای روغن و مرطوب کننده های قوی در ترکیب خود هستند. شامپوهای غیر سولفات را انتخاب کنید: سولفات ها برای موهای فر مناسب نیستند.
از ماسک های پاک کننده استفاده کنید که به شکل های مورد نظر (اما نه سیلیکونی) کمک می کند، و بهتر است که موها را به طور طبیعی خشک را  بپوشانید. اگر شما مجبور به استفاده از خشک کن مویی هستید، از باد سردسشوار استفاده کنید. و یک نازل پخش کننده کمک خواهد کرد که شکل مو ها را حفظ کنید. بهترین روغن برای مراقبت از موی فر جوجوبا، بادام، ارگان، نارگیل، زیتون است. آرایشگاه ها توصیه می کنند که موها در زمان خواب روی یک کوسن ابریشمی قرار گیرند تا مو از اصطکاک بیش از حد محافظت شود، و فشار بیش از به موها وارد نشود.
برای شانه کردن بهتر ایت تا موها مرطوب است انجام دهید. کلا موی فر زا زیاد شانه نزنید و با دست مرتب کنید. اتو کردن چنین مویی بسیار موثر است اما اثر بدی بر ساختار آنها دارد (خیلی راحت می سوزد).
مدل مو :موهای کوتاه تر، قوی تر و فر خوردگی بیشتر دارد. در سالن آرایش، شما باید بلافاصله توضیح دهید که مو قبل از برش نباید مرطوب باشد، فرم درست را می توان با کار کردن فقط با فرهای خشک و استفاده از تکنیک های مناسب برای آنها تعیین کرد.
 
نوع مو

نگهداری از موی خیلی  فر

اعتقاد بر این است که چنین موهای بیش از حد نباید شستشو داده شود، شامپو باید دارای نرم کننده باشد. روزهای بدون شامپو را تنظیم کنید: کاندیشنر را روی موهای مرطوب و در زمان شستشو استفاده کنید. این باعث رطوبت لازم و تمیز کردن مو می شود.
با  روغن یا اسپری ها مو ها را از شکنندگی محافظت کنید. با این حال، فرمی مانند 4C تقریبا قابل تغییر نیست. توجه به راهنمایی: آنها در این نوع مو بسیار شکننده هستند، در این نوع از مو باید از مرطوب کننده ی بیشتری استفاده شود.
خشک کردن مو بصورت طبیعی و یا با هوای سرد با یک پخش کننده بهترین گزینه برای این نوع است، اما تنها پس از گرفتن حداکثر اب و خشک شدن با یک حوله از سشوار با باد سرد استفاده کنید. اگر موهای مرطوب را با سشوار خشک کنید، فرهای شکل زیبای خود را از دست می دهند.
مدل مو :به یاد داشته باشید که راحت ترین مدل زمانی است که طول مو به شانه و پایین تر برسد..
ما امیدواریم که توصیه های ما برای شما مفید باشد. آیا نوع موی خود را تعیین کردید؟
 

مدل موی کوتاه زنانه برای موهای مجعد 2021

موهای مجعد 2021

مدل مو برای خانم هایی با صورت گرد و موهای موج دار

 مدل موهای زیبا و زنانه زیادی برای موهای کوتاه و فر وجود دارد. با چنین فرهایی ، باید موهای مناسب را انتخاب کنید تا به نتیجه خوبی برسید و تصویر را ناهماهنگ نکنید. امروز ما نگاه دقیق تری خواهیم داشت که کدام راه حل ها مناسب تر است.

 

ویژگی های مو های فرفری

موهای فر همیشه شیک بوده و بسیار جالب به نظر می رسید. بسیاری از خانم های جوان رویای چنین مدل موهای دیدنی را داشتند ، زیرا آنها به ندرت توسط دیگران مورد توجه قرار نمی گیرند. هیچ چیز بهتر از برجسته کردن زنانگی ظاهر شما با فر نیست. مدل موهایی مانند این سبک و بازیگوش هستند ، که سخت است عاشق آنها نشوید.


 متأسفانه ، با وجود زیبایی و جذابیت منحصر به فرد ، فرهای کوتاه خانم های زیبا اغلب ناراحتی زیادی ایجاد می کنند. اول از همه ، شکل دادن به آنها دشوار است.
برای اینکه شکل خاصی به آنها بدهید ، باید زمان زیادی را صرف کنید و محصولات یک ظاهر طراحی شده خوب را صرف کنید ، در حالی که اثر بدست آمده اغلب طولانی نمی ماند.

یافتن مناسب ترین مدل مو برای فرهای کوتاه کار ساده ای نیست.این  بسیار مهم به حساب بسیاری از تفاوت های ظریف و معیارهای جدی، تا ساختار مو.تنها در صورت رعایت همه قوانین می توان نتایج خوبی را انتظار داشت.

 

مدل مو


بسیاری از خانم های جوان متعهد نمی شوند که به تنهایی مدل موی مناسب برای چنین موهایی را انتخاب کنند.

برای جلوگیری از اشتباه جدی ، راحت تر می توانید از یک آرایشگر  خوب دیدن کنید.

متخصصان به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک خواهند کرد. اگر یک مدل موی مناسب برای فرهای کوتاه مجعد انتخاب کنید ، در حالت دادن به آن هیچ مشکل جدی وجود نخواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگی های مهم مو های پیچ خورده و نه خیلی طولانی این است که اغلب مستعد خشکی سریع و شکنندگی هستند. برای اینکه با چنین مشکلاتی روبرو نشوید ، خانم ها باید به درستی از موهای خود مراقبت کنند و کوچکترین اشتباهی را مرتکب نشوند.


اگر از موهای فرفری به درستی مراقبت نشود ، به زودی جذابیت و زیبایی طبیعی خود را از دست می دهد و بازگشت آنها بسیار دشوار است.

بهترین راه برای مراقبت از موهای مجعد کوتاه داشتن مدل موی مناسب برای آن است. باید در نظر داشت که ساختار چنین رشته هایی با تخلخل بالا مشخص می شود. این اتفاق می افتد زیرا شکل موج دار است. در اینجا تعداد مقیاس های بسته بسیار زیاد است. این یکی از عوامل مهم موثر بر شکنندگی و آسیب پذیری این موها است.

 

مدل مو مربع

مدل مو مربع


چنین مدل موی شیک و زنانه سالهاست که در اوج محبوبیت است. بسیاری از دختران و زنان مدل مو مربع را انتخاب می کنند.مربع از نظر زیبایی ا در هر دو رشته مو کوتاه و متوسط ​​یا حتی موی بلند به نظر می رسد. نکته اصلی این است که با در نظر گرفتن تمام ویژگی های فرها و خواسته های دختر ، چنین مویی را به درستی درست کنید.

این مربع بر اساس یک درجه بندی کوتاه کوتاه بسیار چشمگیر و جذاب به نظر می رسد. اگر خانم جوان صاحب فرهای جذاب است ، پس توصیه می شود که او گزینه های نامتقارن را دقیقتر بررسی کند. به لطف این تکنیک موفق ، موها بسیار جذاب تر و مرتب تر به نظر می رسند. علاوه بر این ، اغلب برای رهایی از پف غیر ضروری موها های فرفری ، از این راه حل ها استفاده می شود.

همراه با یک مربع زنانه ، می توانید هر دو قسمت مستقیم و کناری را ایجاد کنید. موهای چتری را نیز برش دهید ، اما این لازم نیست. بهترین ترکیب همه جزئیات لازم باید بر اساس ساختار چهره خانم و همچنین سن و سبک آشنا او باشد.

 

مدل مو گارسون

 مدل مو گارسون

 در جستجوی راه حل های غیر استاندارد و جسورانه ، بسیاری از خانم های جوان مدل مویی مانند گارسون را ترجیح می دهند. مدل مو گارسون روی موج های کوتاه و مجعد عالی به نظر می رسد. در این مورد ، طول بسیار کوتاه فرها مفید است.
با این حال ، در اینجا نباید فراموش کنیم که شخص که این مدل مو را انتخاب کرده است باید با آن مطابقت داشته باشد. یک خانم باید دارای شکل جمجمه ایده آل ، پوست تمیز و مرتب ، ویژگی های  ظریف صورت باشد - این شرایط ضروری هستند که اگر مدل مو گارسون را برای مو های خود انتخاب کرده اید باید رعایت شود.

مزیت اصلی این مدل مو این است که نیازی به مراقبت پیچیده و دقیق ندارد. استفاده از آن آسان است.مدل مو گارسون زنانه جالب با خطوط ظریف مشخص می شود. اگر ما در مورد ظاهر ساده روزمره صحبت می کنیم ، در اینجا خانم ها اغلب به اپیلاسیون روی می آورند - این به طور موثر فرهای سفت و سخت سرکش را نرم می کند. در مورد گروه عصر ، در اینجا می توانید کمی آزمایش کنید ، یعنی از ژل استفاده کنید ، و کمی حجم اضافه کنید.

خانم هایی که از مدل مو گارسون خوب استفاده می کنند ، می توانند هم محکم و جدی به نظر برسند و هم بی خیال . چنین مدل موی غیر معمول و جسورانه در ظاهرهای مختلف خوب به نظر می رسد. از همین رو بسیاری از خانم های جوان با موهای کوتاه مدل مو گارسون را ترجیح می دهند.

باب یکی از محبوب ترین و مرتبط ترین مدل موهای کوتاه برای موهای مجعد کوتاه است. این به لطف استاد فرانسوی آنتوان دو پاریس بوجود آمد. در سال 1909 ، این مدل مو باعث خشم شدید مردم شهر شد. این به این دلیل بود که موهای کوتاه "خارجی" شیک بودند و به هیچ وجه محبوب نبودند.

 

مدل مو باب

 4c5feb053bcbbd9.jpg


امروزه ، مدل مو باب توسط بسیاری از صاحبان مو های مجعد کوتاه انتخاب می شود. مدل مو باب فقط روی فرها بی نظیر به نظر می رسد. چنین مدل مویی می تواند خانم ها را در هر سنی بدون هیچ مشکلی زیبا کند.

مدل موهای خانم ها بسیار جالب و تازه به نظر می رسند. با توجه به این تکنیک های آرایشگری ، فرها از نظر بصری حجیم تر و ضخیم تر می شوند.

لازم به ذکر است که باب فوق العاده شیک در خانم ها با هر گونه صورت هماهنگ به نظر می رسد. 

 

مدل مو پیکسی

مدل مو پیکسی


Pixie یک مدل موی کوتاه مرسوم ، مد روز است که نیازی به نگهداری پیچیده ندارد و بسیار جالب به نظر می رسد. مدل مو پیکسی  راه حل مناسبی برای رشته های کوتاه و مجعد است. با این حال ، باید به خاطر داشته باشیم که برای خانم های جوان با گوشهای نامنظم ، این گزینه ممکن است به هیچ وجه مناسب نباشد ، زیرا تأکید اصلی در اینجا بر شقیقه ها است. در عین حال ، قسمت عمده ای از فرها به طول گوش فراتر نمی رود.

ویژگی های اصلی یک پیکسی حجم شیک ، ظرافت و سبک ظریف است. فرها ،   با  کمی دقت و استفاده از محصولات  طراحی شده ، می توانند تصویر را به روز کنند ، آن را تازه تر و جوان تر کنند.

 

پیکسی لایه لایه روبی رز

پیکسی لایه لایه روبی رز

 

پیکسی خرد شده ریحانا

پیکسی خرد شده ریحانا

 
مدل مو فوئته

مدل مو فوئته


این یک مدل موی غیر معمول و بسیار رسا است که در رشته های کوتاه مجعد بسیار عالی به نظر می رسد.مدل مو فوئته ظاهری فوق العاده پیچیده ، شیک و غیر استاندارد دارد که توجه بسیاری را به خود جلب می کند.

نام آن در کلید رقص "Fouette" مدیون تکنیک اجرای مستقیم است: کوتاهترین قسمت در اینجا از قسمت بالای سر شروع می شود و به آرامی به صورت مارپیچ به لبه های مو کوتاه می شود. موی چتری اینجا معمولاً خیلی کوتاه ساخته نمی شود. بیشتر اوقات نامتقارن است و در یک طرف قرار می گیرد.

 

مدل مو آبشار

مدل مو آبشار

 

اگر می خواهید موهای خود را لایه بندی تماشایی کنید  ، باید با موهای کوتاه زنانه زندگی کنید. خانم ها ، که به طور طبیعی دارای مو های ضخیم و نسبتاً پر پشت هستند ، بنابراین می توانند از حجم  اضافی خلاص شوند ، و روند حالت دهی پس از آن به طرز چشمگیری آسان تر می شود.

 

اگر برعکس باشد و موهای خانم خیلی نازک باشد ، یک آبشار مناسب می تواند جلوه بصری موهای ضخیم تر و حجیم تری را ایجاد کند.علاوه بر این ، به لطف این ، ویژگی های چهره خانم جوان تر به نظر می رسد.

 

مدل مو نامتقارن

مدل مو نامتقارن


مدل موهای نامتقارن زنانه روی فرهای کوتاه جذاب و دیدنی به نظر می رسد. اینها راه حل های بسیار شیک و مرتبط هستند که بین بسیاری از خانم های جوان در هر سنی محبوب هستند. بازی هایی با طول (رشته های بلند و کوتاه) به سبک ها اجازه می دهد شاهکارهای واقعی آرایشگری را منتشر کنند.اغلب در این مورد ، پشت سر کوتاه می شود .

 

چه مدل مو به چه صورتی می آید

5-31.jpg

 

گزینه های زیادی برای مدل مو وجود دارد. همه می توانند بهترین و مناسب ترین راه حل را انتخاب کنند.همانطور که می بینید ، صاحبان مدرن موهای کوتاه و مجعد ، مدل موهای زیبا و متنوعی را انتخاب کرده اند که می تواند زیبایی و زنانگی آنها را برجسته کند. با این حال ، انتخاب ایده آل می تواند بسیار دشوار باشد.در مورد فرهای کوتاه ، بهتر است اشتباه نکنید ، زیرا ممکن است بعداً رفع آنها غیرممکن باشد.

 

بیایید بفهمیم چگونه می توان موهای مناسب را برای چنین فرهایی انتخاب کرد.

مدل مو برای صورت مربع

به صاحبان یک صورت مربع توصیه می شود موهایی را انتخاب کنند که در بالا حجم ایجاد می کنند.  مدل مو باب قدیمی  برای صورت مربع مناسب خواهد بود.

مدل مو برای صورت مثلثی 

اگر صورت به طور طبیعی دارای ساختار مثلثی است ، می توانید به چنین مدل موهای فوق العاده شیک و زیبا مانند یک باب یا یک آبشار دیدنی روی آورید.

مدل مو برای صورت بیضی

اگر ما در مورد بیضی متناسب صورت صحبت می کنیم ، مدل موهای کوتاه نامتقارن مرسوم ، مد روز ، در اینجا بسیار مفید خواهد بود.

مدل مو برای صورت گرد

برای خانم هایی با ویژگی های صورت گرد ، فرهای کوتاه راه حل بسیار خوبی است. فقط این نوع موها می توانند صورت را شیک و بازیگوش تر کنند. یک باب با یک رویه حجیم در این مورد به خوبی مناسب خواهد بود. چتری های بلند و صاف می توانند از نظر بصری گردی صورت را شیک تر و کشیده تر کنند.

زنانی ، که از نظر طبیعت چهره ای بیضی دارند ، خوش شانس تر از همه هستند. در برابر این پس زمینه ، انواع مدل موها کاملاً زیبا به نظر می رسند. در اینجا می توانید تقریباً هر یک از گزینه های ذکر شده را با خیال راحت انتخاب کنید. 

نظرات

۱۴۰۰/۵/۲۷ به عنوان یک قاعده ، افراد با موی مجعد مستعد خشکی هستند و نیاز به مراقبت دقیق دارند. موی مجعد مانند موهای صاف محکم به پوست سر نمی چسبد، بنابراین تماس آنها با لایه چربی محدود است. سر با موی مجعد نیز دارای لایه ناهموار بیشتری از پوست است. پیامد این امر حساسیت بیش از حد مو به تأثیرات مضر خارجی است. بنابراین ، مراقبت خوب از موهای مجعد ، به ویژه هنگامی که مرطوب است ، ضروری است. حوله ای را دور سر خود بپیچید و کمی روی آن فشار دهید تا آب پس از شستشو جذب شود. هرگز سر خود را با حوله مالش ندهید. شانه با دندانه پهن بهترین راه برای باز کردن فرهای شما است. برس بیش از حد آنها را باز می کند.

۱۴۰۰/۵/۲۷با مراقبت مناسب ، فرهای طبیعی شگفت انگیز به نظر می رسند. اگر از نحوه مراقبت از موهای فر مطمئن نیستید ، یک قانون مهم را باید در نظر داشته باشید: موهای فر نیاز به تغذیه غنی شده دارند. شامپوها و آبکشی با لیپیدهای طبیعی مانند روغن جوجوبا یا روغن ماکادمیا ، هر مو را با یک فیلم محافظ بپوشانید. این به فرها کمک می کند تا ساختار خود را حفظ کنند. همچنین انواع مختلفی از محصولات مراقبت از مو وجود دارد که به طور خاص برای موهای فر طراحی شده است.

۱۴۰۰/۵/۲۷آیا موهای مواج باید لایه لایه باشند؟ برش های لایه ای هم برای موهای ضخیم و هم موج دار ایده آل است ، اگرچه آرایشگر شما ممکن است لایه های شما را با زاویه متفاوتی نسبت به موهای صاف شما کوتاه کند. این به این دلیل است که آنها مقداری از "وزن" را از موهای ضخیم خارج می کنند و اطمینان می دهند که موج ها سنگین نمی شوند و حرکت و بعد بیشتری را در برش ایجاد می کنند. در همین حال ، موهای نازک تمایل به کمبود حجم و صاف شدن دارند و همچنین می توانند ظاهری مجعد و فرار داشته باشند. به همین دلیل ، لایه ها یک گزینه عالی هستند زیرا توهم حجم و ساختار بیشتری را روی موهای موج دار ظریف ایجاد می کنند. به طور کلی ، لایه های بلندتر برای موهای موج دار روی لایه های کوتاه توصیه می شود.

۱۴۰۰/۵/۲۷مدل موهای مجعد همیشه عالی به نظر می رسند. اما لازم است به طور مداوم موها را در شرایط مناسب نگه داریم. یکی از موهای موی موفق موهای فر ، مدل باب است. اما موهای زائد را فراموش نکنید. آنها برای طول های متوسط ​​مناسب هستند. سبک شناسان کوتاه کردن موهای بلند را توصیه نمی کنند: رشته های بلند فرفری بسیار دیدنی هستند. اما کمی تخیل به آن اضافه کنید - و یک مدل موی عالی خواهید داشت. کافی است شکل مناسبی بدهید و از موهبت طبیعت نهایت استفاده را ببرید.

در ادامه بخوانید...