مواد سرطان زا که در بیشتر خانه ها وجود دارد 5 ماده

پنج محصول سرطان زا که نمی توانید در خانه نگهداری کنید.در این پست لیستی از مواردی را که باید از شر آنها خلاص شود، آمده(بهتر است تغییری در سبک زندگی خود بوجود بیاورید) قابل توجه است که این 5 مورد در نگاه اول از بی گناه ترین، موارد به نظر می رسد.
 
1. مدتهاست ثابت شده است که برخی از مواد مانند فرمالدئید، تری کلوزان یا نفتالین، می توانند به سرطان منجر شوند، اما بسیاری از مردم هنوز هم در خانه خود نگه می دارند. 
 
2. یکی از این موارد خطرناک، مواد شوینده شیمیایی و همچنین خوشبو کننده های هوا را نام بردند. بسیاری از آنها حاوی مواد فرار هستند که می توانند سرطان ایجاد کنند. به عنوان یک جایگزین برای خوشبو کننده هوا، پیشنهاد شده است که از روغنهای معطر استفاده شودکه ایمن هستند.
 
3. دهانشویه که حاوی فلوراید و تریکلوسان هستند، یکی دیگر از مواد سرطان زا و دشمنان ما نامیده می شود. آنها خطرناک هستند زیرا می توانند در بدن جمع شوند. خوشبختانه، در حال حاضر مارک هایی وجود دارد که این ترکیبات را ندارند.
 
4. همچنین انتقاد شدید به ظروف پلاستیکی شده است. درست است، نه همه آنها، اما تنها آن هایی که در حال حاضر دارای خراشیدگی هستند. در صورت گرم شدن، پوشش تفلون آسیب دیده، پراکسلوروککتن کربوکسیلیک اسید را آزاد می کند. برای اجتناب از این، شما باید از محصولات با کیفیت بالا استفاده کنید که به راحتی خراشیده نشوند.
 
5. اگر موارد قبلی می تواند منجر به اختلاف نظر در بسیاری از افراد شود، احتمالا هر کس با این موافق است که روی و زیر سطح کفشهای قدیمی کثیف حاوی بسیاری از مواد شیمیایی هستند، حتی ممکن است سرب باشند. ذرات خطرناک از خیابان به خانه می آیند و البته این چیزی نیست که باید در معرض استنشاق قرار گیرد. برای محافظت از خود، در خانه باید یک قفسه مخصوص برای کفش داشته باشید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید