10 نقص زنانه که مردان دوست دارند

در
در این مقاله سعی می کنیم نظر مردان درمورد زنان، چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است و چه چیزی اهمیت ندارد و حداقل 10 نقص زنانه که مردان دوست دارند را عنوان کنند.(البته کلمه نقص نسبی است) یا این که در اولین برخورد آیا توجه مردان به اندام زنان است ، چاقی یا لاغری برای یک مرد اهمیت دارد، مردان به کدام قسمت بدن زنان توجه می کنند را پاسخ دهیم. 
 
هر دختر یا زنی دوست دارد نگاه های تحسین برانگیز مردان را به خود جلب کند. اما اغلب، تحت تاثیر مد و یا جامعه، شروع به نگرانی در مورد برخی از جزئیات ظاهری و خلق و خوی خود می شود و به جای بهتر شدن، کار را خرابتر می کند!
 
حال ما می گوییم دختران، نگران نباشید! در واقع، مردان به چیزهای زیادی توجه نمی کنند! در میان تمام ظواهر، به عنوان مثال، عطر و لباس های زیبا توجه آنها را بیشتر از همه چیز به خود جذب می کند.
sayarak.com تصمیم گرفته تا در نهایت دریابد که ظاهر یک زن چه اهمیتی برای مردان دارند و چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است.

تاثیر عطر زدن زنان بر مردان

اکثر مردان مورد بررسی ما به عطر توجه دارند. بعضی ها اشاره کردند که این دلیلی است برای به یاد آوردن آن دختر . اما تقریبا همه مردان روشن ساختند که استفاده بیش از حد از عطر ناخوشایند است.

ایا مردان لاک دوست دارند

تاثیر مانیکور و لاک ناخن زنان بر مردان

نظرات در اینجا متفاوت است. نیمی از مردان به ناخن ها توجه نمی کنند. و نیمه دوم اذعان داشتند که لاک ناخن غیر طبیعی را دوست ندارند
ایا مردان ناخن بلند دوست دارند 
تقریبا همه مردان ذکر کرده اند که ناخن های بلند را هم دوست ندارند. با این حال، یک رنگ لاک ملایم و یا لاک شفاف(برق ناخن) ، تصویری جذاب به دختر اضافه می کند.
 

زیباترین ابرو از نظر مردان

تقریبا همه مردان گفتند که که ابروی نقاشی شده را واقعا دوست ندارند. اما به طور کلی، آنها تقریبا به این جزئیات ظاهر توجه نمی کنند. هر چند کسانی بودند که می گفتند که ابروی زیبا می تواند برخی از معایب صورت را خنثی کند.
 

تاثیر مژه در ظاهر زنان

در اینجا دوباره، نظرات به 2 گروه تقسیم می شود. نیمی از مردان مطمئن هستند که مژه های بلند دختران و زنان به نظر زیبا است. و نیمه دوم اعتراف کردند که مژه های غیر طبیعی بیش از حد به چشم می آید.

تاثیر آرایش زنان بر مردان

هیچکدام از مردان مورد بررسی ما آرایش غلیظ و پر رنگ را نمی پسندیدند. به طور کلی، رنگ های غیر طبیعی  برای رنگ رژهای را ذکر کرده اند: بنفش، بورگوندی و غیره. مژه های آرایشی، ابروهای تاتو شده.
 

مشکلات جزئی پوست

مردان به مشکل پوست توجه دارند. آنها یک جوش را روی بینی متوجه می شوند، اما برای اکثر آن ها خیلی مهم نیست، زیرا امروز این جوش هست، و فردا نیست. اما اگر دختری به طور کلی دارای پوستی با مشکلات زیاد باشد، به نظر مردان، این نشان می دهد که او برای خودش اهمیتی قائل نیست و این  خیلی بد است.
 

پاهای تمیز شده

تقریبا همه مردان به طور معمول با این واقعیت ارتباط دارند که دختران همیشه پاهای کاملا بدون مو ندارند. و مهم نیست که لمس شود یا فقط دیده شود.
 

کفش کثیف

به طور کلی، کفش های کثیف باعث فراری شدن مردان نمی شود. مردان حتی توجه خاصی به کفش ها نمی کنند.(هر چند که این چیزی نیست که عادی باشد) اما اگر کفش ها بیش از حد کثیف باشند، متوجه خواهند شد و این منفی خواهد بود.
 

تاثیر لباس های نامرتب زنان بر مردان

درست همانطور که در وضعیت کفش های کثیف، مردان به طور کلی روی آن تمرکز نمی کنند. اما اگر لباسها به وضوح نامرتب باشند، این واقعیت به نفع دختران نخواهد بود: به نظر مردان، این شاخصی است برای نشان دادن وضعیت اقتصادی دختران.
 

تاثیر علائم ترک روی بدن

بعضی از مردان حتی نمیدانند این علائم ترک چیست و هرگز آنها را ندیده اند. و بسیاری از کسانی که علائم ترک در دختران را متوجه شده اند، آن را چیز بدی در نظر نمی گیرند. بسیاری معتقدند که علائم ترک با افزایش وزن ارتباط دارد و نمی دانند که ممکن است به علت حاملگی نیز ظاهر شود. و بعد از آنکه در مورد علائم ترک بامردان صحبت کردیم،این علائم ترک برای آنها نقش خاصی ندارد.
 

تاثیر شکم صاف

90٪ از مردان یک شکم کوچک و صاف را در نظر ندارند که البته این چیز وحشتناکی است و توجه خاصی به آن ندارند. البته و صد البته، اگر وزن اضافی واضح نباشد، اما با این حال، شکم کاملا صاف به نظر نمی رسد که خیلی مهم باشد.
 

تاثیر مو های تمیز

 

نظرات در این جا هم مشابه بود. به طور نسبی، مردان شما را با انگشت نشان نمی دهند اگر متوجه شوند که موهای شما امروزه شسته نشده است. تقریبا همه کسانی که به این سوال پاسخ دادند همان عبارت را بیان کردند: "اگر مو به وضوح چرب باشد، خب این بد است. ولی اگر دو ساعت پیش موهایتان را نشسته اید، نگران نباشید. "
 

تاثیر لباس زیر

"خوب، چه کسی می گوید که به آن توجه نمی کند؟" - تقریبا هر مرد این سوال را به ما پاسخ داد. بنابراین، دختران بدانند، مجموعه توری چیز خوبی است!
 

استفاده زنان از کلمات زشت

 

وقتی ما با مردان مصاحبه کردیم،  برای ما مهم بود که بدانیم چگونه با این واقعیت ارتباط بر قرار می کنند که دختران  گاهی از کلمات رکیک استفاده کنند. و تقریبا هر کس پاسخ خودش را داشت. بعضی ها گفتند که این حتی خوب است، زیرا در این صورت می توانند با همدیگر یکسان باشند. بعضی ها گفتند که این بسیار بد است و اگر این کار را نکنند بهتر می شود. و بعضی برایشان اهمیتی نداشت
 

سیگار کشیدن زنان در نظر مردان

 

تقریبا 80٪ از مردان دوست ندارند که یک دختر سیگار بکشد. اما استثنائاتی هم وجود دارد: بعضی آن را کاملا طبیعی می بیند، و بعضی می گویند در صورتی که دختری غالبا این کار را انجام نمی دهد و به عنوان مثال داخل ماشین سیگار نمی کشد، این کاملا قابل قبول است.
 
بسیاری از مردان، با پاسخ دادن به پرسش ها، افزودند که همه این عوامل در مجموع نقش دارند. به عبارتی دیگر، اگر دختری کفش های کثیف و لباس های چروکیده را پوشیده باشد، با مانیکور نادرست ، سیگار بکشد و فحش بدهد، قطعا نظر مرد را جذب نمی کند، اما در صورتی که یک یا دو مورد از این ویژگی ها در سبک زندگی او ذاتی باشند، آنگاه تعیین کننده نخواهد بود.
مردان! در مورد این چه نظری دارید؟ ما مطمئن هستیم خوانندگان ما بسیار علاقه مند هستند در مورد اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست بدانند.
 
246A589900000578-0-image-m-4_1420495578355.jpg
برد پیت با مانیکور در جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز
 
اگر دوست دارید در مورد لاک زدن مردان ، لاک زدن مردان نشانه چیست ، مردانی که لاک می زنند  و رنگ لاک مورد علاقه پسرها چیست بخش نظرات را که کاربران به اشتراک گذاشته اند بخوانید.
 

نظرات

۱۴۰۰/۴/۲۵مانیکور در اصل نه برای زیبایی بلکه برای ضد عفونی انجام می شده است و همه گیری کرونا فقط باید علاقه به این روش بهداشتی را افزایش دهد. "تا آنجا که من به یاد می آورم ، یک دانشمند استرالیایی وجود دارد که تصمیم گرفت میزان عفونت را در قسمت های مختلف بدن بررسی کند. این متخصص اضافه می کند ، او مردم را متوقف کرد ، یک خراش از زیر ناخن ها را گرفت و آنها را به مخزن کاشت فرستاد. مشخص شد که بیشترین باکتری در فضای زیر ناخن پنهان شده است. این یک محیط ایده آل برای تولید مثل و رشد میکروارگانیسم ها است: این ناخن است که از آنها در برابر محیط خارجی محافظت می کند و حتی شستن دقیق دست منجر به استریل شدن این ناحیه نمی شود. "

۱۴۰۰/۴/۲۵اگر ما در مورد لاک رنگی و مانیکور برای زیبایی صحبت می کنیم ، انتخاب یک طرح خیلی جیغ در میان زنان مانند ناخن های مصنوعی نشانه بد سلیقه گی است. "اگر در دهه 2000 زنی با ناخن های مصنوعی آراسته به نظر می رسید ، اکنون او مبتذل به نظر می رسد." - پوشش های تزئینی ، گل ها ، نقاشی روی ناخن ها قبلا شیک در نظر گرفته می شدند ، اما اکنون به بدترین معنی کلمه مبتذل هستند.

۱۴۰۰/۴/۲۵ مردانی که لاک می زنند و آیا مردان مانند زنان ناخن های خود را رنگ می کنند؟ مردان به دلایل دیگری ترجیح می دهند یک پوشش رنگی درست کنند. "یک مرد جوان ناخن های خود را با رنگ غیرمعمول نقاشی می کند ، مربع ها یا دایره هایی را روی ناخن ها به تصویر می کشد ، نمادهایی که به نوعی بیان می شوند: من نشان می دهم که مثل بقیه نیستم ، اصیل هستم ، یا برعکس ، خودم را به نوعی خرده فرهنگ ارجاع می دهم ، "این همیشه در مورد یک چالش است ، در مورد هنرمندانه ، یک عمل در بیان خود است." انجام یک مانیکور تزئینی ، که فقط گروه کوچکی از افراد خلاق مرتبط با هنر قادر به طراحی آن هستند ، برای تبدیل شدن به سبک روزمره مردان عادی نادرست است. به نظر ، بعید است که این به یک قاعده تبدیل شود و به توده مردم گسترش یابد - در غیر این صورت معنای خود را از دست می دهد.

۱۴۰۰/۴/۲۵لاک زدن مردان نشانه چیست در تاریخ مد چنین نمونه هایی از مردانی که لاک می زنند وجود داشته - در قرن هجدهم ، مردان جوراب ، کلاه گیس ، توری و روبان می پوشیدند ، اما این مردان چه کسانی بودند؟ گروه کوچکی از درباریان در راس جامعه ، نخبگان ، اشراف. اما عقاید سنتی درباره معنای مرد بودن و معنای زن بودن هنوز قوی هستند. "این باعث ایجاد کلیشه های جنسیتی در مورد آنچه که واقعاً مردانه یا زنانه است ، می شود ." "در عین حال ، در فرهنگ غربی ، ایده های سنتی به طور فعال در حال تغییر هستند: مردان بیشتر شبیه زنان می شوند ، و زنان بیشتر مردان."

۱۴۰۰/۴/۲۵روانشناسان این گرایش که چرا پسرها لاک میزنند با این واقعیت مرتبط می دانند که در هر فرد قسمتهای شرطی "مرد" و مشروط "زن" وجود دارد. "در سراسر جهان تدریجاً شیوه های سنتی زن و مرد کنار گذاشته می شود ، و ما در اینجا در مورد کنار گذاشتن کلیشه ها و انتظارات تحمیل شده صحبت می کنیم ، و نه در مورد خود اعمال. این واقعیت که مردان شروع به رنگ آمیزی بیشتر ناخن های خود می کنند به این معنا نیست که مثلاً زنان کم اهمیت خواهند شد ، روانشناسان مطمئن هستند که "لاک زدن مردان فقط این است که مردم به طور فزاینده ای از مفاهیم سنتی پذیرفته شده زنانه و مردانه دست کشیده و با بدن خود کاری می کنند زیرا می توانند و می خواهند."

۱۴۰۰/۴/۲۵لاک زدن مردان . در واقع ، مردان در مصر باستان شروع به مانیکور کردند.

۱۴۰۰/۴/۲۵ مانیکور مردانه , لاک زدن مردان به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی و حوزه های عمومی ظاهر می شود: نه تنها ستاره های راک و رپرها ، طراحان لباس و آرایشگران ، بلکه روزنامه نگاران ، ورزشکاران و همچنین کسانی که فعالیت های آنها عمومی نیست و با مد یا صحنه ارتباط ندارد ، مد را برای رنگ آمیزی ناخن خود گرفته اند. آیا این به زودی به معنای بازگشت لاک زدن مردان به حالت عادی زنان است؟

۱۴۰۰/۴/۲۵مردانی که لاک می زنند ستاره های راک اولین کسانی بودند که در نیمه دوم قرن بیستم ناخن های خود را با لاک پوشاندند. دیوید بووی در تصویر Ziggy Stardust درخشش داشت ، کورت کوبین در کلیپ هایی با لاک قرمز ترک خورده( رنگ لاک مورد علاقه پسرها ) بازی کرد ، Ozzy Osbourne ، Marilyn Manson و Stephen Lyler سیاه لاکونیک ( رنگ لاک مورد علاقه پسرها ) را ترجیح دادند و مانیکور و لاک زدن مردان بخشی از تصویر نوازندگان شد . سپس بازیگران و نوازندگان موسیقی پاپ جانی دپ ، سیل و جارد لتو شروع به استفاده از لاک ناخن کردند ، کمی بعد رپرها Lil Yachty ، Jaden Smith ، Bad Bunny و A $ Rocky مد را انتخاب کردند . در سال 2015 برد پیت با مانیکور در جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز ظاهر شد. پس از وی میشا باتشوایی ، مهاجم چلسی ، مهمان مکرر در Imarni Nails ، دنبال شد.

۱۴۰۰/۴/۲۵ایا مردان لاک دوست دارند مردان نه دیروز ، نه سال گذشته ، یا حتی در اواخر قرن گذشته در پی محبوبیت دیوید بووی یا کورت کوبین ، ناخن های خود را رنگ کردند. به عنوان مثال ، سه هزار سال قبل از میلاد ، جنگجویان بابل باستان ، که برای جنگ آماده می شدند ، ناخن های خود را با آنتیموان رنگ کردند. سپس رنگ سیاه برای طبقه بالا و برای طبقه پایین سبز در نظر گرفته شد. سپس بشر این مسئله (لاک زدن مردان و لاک زدن مرد برای زن) را فراموش کرد و ناخن های لاک زده برای هزار ها سال یک ویژگی کاملا زنانه باقی ماند.

۱۴۰۰/۴/۲۶لاک زدن مردان بیشتر مردان در سراسر جهان ناخن های خود را نه به عنوان نشانه تعلق یا اعتراض ، بلکه دقیقاً به همان دلیلی که زنان این کار را می کنند - برای زیبایی است.لاک زدن مرد برای زن * ناخن های رنگی در هنگ کنگ رایج است. El Poblado در Medellin پر از جوانان کلمبیایی با ناخن های سیاه خواهد بود (البته ، همه چیز به منطقه بستگی دارد). در بوینس آیرس ، مردی با هر رنگ ناخن یک امر عادی است. بوینس آیرس از نظر سطح فرهنگی کاملاً متفاوت است. در هیچ کجای دنیا این همه مکان را ندیده ام که گروه های موسیقی ، سبک ها ، کمون های جدید متولد و بالغ شوند .- به طور کلی ، هر کشور دارای دو قطب است - محافظه کار و جهان وطنی. در نیویورک و کالیفرنیا ، ناخن های رنگی در حال حاضر عادی هستند ، و در مورد جهت گیری یا تنظیمات موسیقی صحبت نمی کنند.

۱۴۰۰/۴/۲۶مردانی که لک می زنند تولیدکنندگان لاک الکل ، که برای مدت طولانی خود کلیشه های جنسیتی را پرورش می دادند ، زنانی که طبق آن ناخن های خود را رنگ می کنند و مردان این کار را نمی کنند ، در کنار مردان ناخن رنگی هستند. اکنون این مارک ها دریافته اند که از یک سو می توان برابری را ترویج داد و از سوی دیگر بازار جدیدی را تسخیر کرد.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷سینه زن می تواند توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کند، سرنوشت ها را بشکند، مردان را تحت سلطه خود درآورد، سریعتر از صاحبش جذب کند ... همه اینها در مورد سینه زن است! اما معلوم شد که ما هنوز چیز زیادی در مورد سینه زن نمی دانیم.

در ادامه بخوانید...

15 کشور با زیباترین زن و زیباترین مرد

در
همه ملل به روش خاص خود زیبا هستند ، زیرا طبیعت به هر یک از آن وقار و جلوه منحصر به فرد خود را داده است. با این وجود ، Big Seven Travel ، یک درگاه اینترنتی تحلیلی برای مسافران ، تصمیم به انجام یک نظرسنجی گرفت و فهمید که کدام ملیت "زیباترین" محسوب می شوند. این مطالعه شامل 1.5 میلیون پاسخ دهنده ، 50 کشور "جذاب" است.
 
sayarak.com با خوشحالی زیبایی شناسانه به عکس زیباترین زنان و مردان این لیست نگاه کرده و می خواهد 15 نفر برتر اعضای آن را به شما نشان دهد.
 

15. باربادوس

14. کنیایی

13. هلندی

12. فرانسوی

11. کاستاریکا

10. کانادایی

9. انگلیسی

8. ارمنی

7. ایتالیایی

6. آفریقای جنوبی

5- استرالیایی

4- برزیلی

3. فیلیپین

2. دانمارکی

1. اوکراین

آیا شما با نتایج رای گیری موافق هستید؟ رتبه یک را به چه کسی می دهید؟ پیشند خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود

در
چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود؟
"پرستار آینده" بر روی لباس دختر نوشته شده است، و "دکتر آینده" بر روی لباس پسر نوشته شده است. اما هر دوی این کودکان می توانند هر دو پزشک و یا هر دو پرستار شوند و جنس نباید حرفه آنها را تعیین کند. بنابراین آیا  این کلیشه برای کودکان تعیین می کند تا در آینده انتخاب های خود را محدود کنند؟
چرا، زمانی که یک پسر از تپه صعود می کند، او را به خاطر شجاعتش ستایش می کنیم، و ما توصیه می کنیم که دختران این کار را انجام ندهند؟ آیا ما این کار را به دلایل عینی یا به موجب اعتقادات انجام می دهیم که ما حتی متوجه آنها نمی شویم؟ موضوع کلیشه های جنسیتی پیچیده است و موجب اختلاف زیادی می شود، اما ما سعی خواهیم کرد کمی بیشتر در مورد چگونگی برخورد نگرش هایمان که بر رشد فرزندان تأثیر می گذارد صحبت کنیم.
 
ما در  sayarak.com می خواهیم شما را به مطالعات متعددی آشنا کنیم، که نتایج آن نشان می دهد،کلیشه های مضر که ما ناخودآگاه به پسران و دختران تحمیل می کنیم و اغلب ویژگی های خاصی را به پسران و دختران بسته به جنس و گاهی اوقات حتی قبل از اینکه فرزندان خود از آن، مطلع شوند،اختصاص می دهیم، چگونه بر آینده آنها سایه می اندازد. 
 

چرا والدین پیگیری علوم دقیق را در دختران تشویق نمی کنند

مطالعه ی موسسه مهندسی و فناوری نشان داد که به دلیل ایده های قدیمی از کار مناسب برای مردان و زنان، والدین دختران را تشویق نمیکنند که در زمینه علم، فنآوری و ریاضیات برای آینده تلاش کنند. بنابراین، پدر و مادر اغلب به دختران حرفه ای در آموزش( مثل آموزگاری) توصیه می کنند.با این حال، زنان با علوم دقیق بسیار خوب کار می کنند.

چرا والدین با پسران کمتر صحبت می کنند

مطالعه تعامل مادران با نوزادان نشان داد که مادران بیشتر با دختران صحبت می کنند، اگرچه پسران واکنش نشان می دهند و به طور فعال به ارتباطات پاسخ می دهند. علاوه بر این، هنگامی که به توسعه توانایی های زبان و IQ کودک کمک می کند، گفتار والدین برای کودکان هر دو جنس حتی از تحصیل یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی مهم تر است.
 

چرا والدین توانایی بدنی دختران را کمتر می دانند

در طول یکی از  مطالعات والدین باید فعالیت، توانایی خزیدن و مهارت های حرکتی کودکان خود را ارزیابی کنند.از مادران به سادگی خواسته شد تا پیش بینی کنند که کودکان 11 ماهه آنها چگونه می توانند کار خزیدن در دامنه های شیب دار را انجام دهند.
 
معلوم شد که مادران توانایی دختران خود را کم ارزیابی کردند، اما توانایی های پسرانشان را بیش از اندازه افزایش دادند. وقتی والدین علامت های خود را نشان دادند و بچه ها را در یک شیب قرار دادند، بچه های هر دو جنس همان فعالیت بدنی را یکسان انجام دادند.
 

چرا کلیشه در نوزادان از اوایل کودکی تحمیل می شود

در مطالعه HSE، نگرش های جنسیتی که برای دختران در مهد کودک ها پخش می شود، مورد بررسی قرار گرفت. آنها به معنای واقعی کلمه همه چیزی که فرا می گیرند: انتخاب یک مسیر آموزشی، بازی هایی جنسیتی در نقش مادر، خواهر و ... ، رویا پروری، تمرکز روی ظاهر است.
 
به عنوان مثال، به دختران گفته می شود که باید زیبا و مودب باشند، و بازی های خاص و فعالیت های خاص را دوست داشته باشند. و اگر دختران بازی های جنسیتی را انجام می دهند (به عنوان مثال، "دختران-مادران")، پس پسران در چنین بازی هایی شرکت نمی کنند و یا این کار را به ندرت انجام می دهند.
 

چرا والدین همدلی را در پسران ایجاد نمی کنند

والدین برای پسران در تهیه کتاب ها کمتر از دخترها هزینه می کنند. و این نه تنها عشق به خواندن در پسران را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه توانایی پسران را برای همدردی کاهش می دهدو این مهارت یکی از ویژگی های مهم برای موفقیت در نظر گرفته می شود.
 
شما درباره کلیشه های جنسیتی در آموزش چه فکر می کنید؟سبک زندگی شما در ارتباط با فرزند دختر و پسر چگونه است؟

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 تفاوت منحصر به فرد بین مرد و زن

در
10 تفاوت منحصر به فرد بین مردان و زنان
بسیاری از رفتارهای مردان و زنان مختلف است. ما مطمئن نیستیم که چگونه این اختلاف ها بوجود آمده است، سبک زندگی تاثیری در بوجود آمدن این تفاوت ها داشته ؟ به نظر چنین نمی آید زیرا این رفتارها در مردان و زنان تقریبا در سراسر این کره خاکی با سبک زندگی های متفاوت، شبیه به هم است ، اما تفاوت های فیزیولوژی و برخی از ویژگی های دیگر را با اطمینان می توان به ژن ها نسبت داد که دختران در ساختار با مردان متفاوت هستند،که حتی به تشدید توانایی های خاصی در آن ها کمک می کند.

ترتیب لباس پوشیدن در مردان و زنان متفاوت است

ترتیب لباس پوشیدن در مردان و زنان متفاوت است

این واقعیت به ندرت مورد توجه واقع شده است. اما شایان ذکر است که مردان از پایین به بالا لباس می پوشند: اول جوراب، شلوار، و سپس پیراهن . اما دختران در اغلب موارد، اول  تی شرت یا پیراهن و سپس شلوار را پوشیدند.
 

دختران، بر خلاف مردان، کمتر مستعد ریسک و خطر هستند

دختران، بر خلاف مردان، کمتر مستعد ریسک و خطر هستند
دختران بر خلاف بچه هایی که بسیار پرشور هستند و زندگی را به خطر می اندازند، کمتر خطر می کنند.آخه کدوم دختری این کارها را انجام می ده؟
 

دختران در طول عمر حدود 2 کیلوگرم رژ لب می خورند

دختران در طول عمر حدود 2 کیلوگرم رژ لب می خورند
هیچ مخفی نیست که رژ لب روی لب یک دختر با غذا یا نوشیدنی جذب شود. دانشمندان متوجه شده اند که به این طریق دختران در تمام طول زندگی خود حدود 2 کیلوگرم از این نوع لوازم آرایشی را می خورند.
 

دختران دوست دارند برای مرد خود آشپزی کنند 

دختران دوست دارند برای مرد خود آشپزی کنند
دختران چنین ویژگی هایی دارند: زمانی که با یک مرد جوان آشنا می شوند،به نوع تغذیه و خوردن او دقت می کنند.
 

زنان گاهی می توانند سوالات بسیار عجیب و غریبی بپرسند

بله، البته، دختران بسیار کنجکاو هستند، آنها نیاز به دانستن تا حد امکان دارند. اما هنوز هم زمانی که یک دختران شروع به پرسیدن سوالات بسیار عجیب و غریبی می کنند، ممکن است که به چیزی مظنون شده باشند و به دنبال راهی برای پیدا کردن چیزی باشند که ممکن است شما آن را پنهان کرده باشید!
 

دست دادن زنان کاملا متفاوت با مردان است

دست دادن زنان کاملا متفاوت با مردان است
هنگامی که دو مرد دست می دهند آنها دست همدیگر را به شدت فشار می دهند و نوعی حرکت، تکان دادن دست وجود دارد. اما هنگامی که یک دختر با یک مرد دست می دهد، به راحتی با او دست می دهد و دیگر دست را حرکت نمی کند، دست او ثابت می شود. دلیلی آن دشوار است، اما شاید دست دادن فقط یک چیز غیر زنانه است.
 

جهان زنان روشن تر و رنگی تر از مردان است

جهان زنان روشن تر و رنگی تر از مردان است

از لحاظ علمی ثابت شده است که دختران رنگ های بیشتری نسبت به مردان را تشخیص می دهند، زیرا همه چیز درباره ژن ها است. به عنوان یک نتیجه، مردان اغلب وقتی که یک دختر تلاش می کند تا تفاوت بین بادمجان و رنگ بنفش را ثابت کند، به این نتیجه می رسند.
 

دختران بو ها را بهتر احساس می کنند

دختران بو ها را بهتر احساس می کنند
دلیل این که دختران دوست دارند گلهای زیادی را هدیه بگیرند، این است که آنها احساس بو را نسبت به مردان بهتر دریافت می کنند . و در اینجا نیز همه چیز در ژن هاست .دختران حساس تر به بو ها هستند.
 

بر خلاف پسران، بدن دختران بیشتر تغییر می کند

بر خلاف پسران، بدن دختران بیشتر تغییر می کند

بدن دخترها منحصر به فرد است. بر خلاف مردان، این امر به تغییرات مختلف در روند رشد می انجامد. علاوه بر این، فرایند بلوغ در دختران چند سال پیش از پسران آغاز می شود.

نظرات

در ادامه بخوانید...

دندان در آوردن و افتادن دندان کودک جدول زمانی چهار تا دوازده ماهگی

در

حتی قبل از اینکه کودک شما به دنیا بیاید، غنچه دندان در زیر لثه هایش در حال گسترش هستند. آن وقتی است که مرواریدهای سفید شروع به ظاهر شدن می کنند - و دندان کودک برای ساختن راهی برای دائمی شدن آن، اتفاق می افتد.

مطمئن باشید که این یک راهنمای درست است. کاملا برای اولین دندان کودک طبیعی است که در 3 ماهگی دیده شود - یا چند ماه پس از اولین تولدش. (برخی نوزادان حتی با دندان به دنیا می آیند!)

4 تا 7 ماه

دندان سازی شروع می شود. لثه های کودک شما ممکن است در جایی که دندان بیرون میزند، متورم و قرمز بشود. اولین دندان هایی که جوانه میزند معمولا دو دندان وسطی پایین است. (دندان های پیشین میانی پایینی)

حقیقت سریع : این دو دندان معمولا همزمان در می آیند.

8 تا 12 ماه

دندان های میانی بالایی (دندان های پیشین میانی بالایی) ظاهر می شوند.

حقیقت سریع : دختران معمولا قبل از پسران دندان در می آورند. (سیارک)

جدول زمانی رشد جنین از 3 هفتگی تا 40 هفتگی

- جدول زمانی اندازه و رشد کودک شما

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از یک تا هشت سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از یک سالگی تا 5 سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از بدو تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از یک سالگی تا هشت سالگی

 - جدول زمانی تغذیه کودک شما از یک تا سه سالگی

- جدول زمانی تغذیه کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی دندان در آوردن و افتادن دندان کودک شما 9 ماهگی تا 12 سالگی

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک ساله تا هشت ساله

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک تا نه ماهه

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  

مترجم توسط itrans.ir  

نظرات

در ادامه بخوانید...

دندان در آوردن و افتادن دندان کودک جدول زمانی 9 تا 12 سالگی

در

9 تا 16 ماه

دندان های بالا و پایین درست کنار دندان های میان (دندان های پیشین بغلی پایین) ظاهر می شوند.

حقیقت سریع : دندان ها معمولا جفتی ظاهر می شوند - یکی در سمت راست و یکی در سمت چپ.

کودک نوپا

13 تا 19 ماه

اولین دندان های آسیاب در پایین و بالا تقریبا همزمان ظاهر می شوند.

حقیقت سریع : دندان های نوزادی، یا دندان های ابتدایی سفید روشن تر و کوچک تر از دندان های دائمی هستند.

16 تا 23 ماه

دندان های تیز و نیش دار که دندان های سگی یا نیش نامیده میشوند در بالا و پایین ظاهر می شوند.

پرچم قرمز: اگر کودک شما هیچ علائمی از دندان تا 18 ماهگی از خود نشان نداد، حتما آن را به دکترش اطلاع دهید. (اما نترسید : برخی کودکان تا چندین ماه پس از اولین تولدشان دندان در نمی آورند و هنوز بدون مشکل هستند.)

23 تا 31 ماه

دندان های خیلی عقبی یا آسیاب های دومی، در پایین شروع به جوانه زدن می کنند.

پیش دبستانی

25 تا 33 ماه

آسیاب های دومی در بالا کمی بعد از آسیاب های دومی در پایین جوانه می زنند.

3 ساله

کودک شما مجموعه کاملی از 20 دندان اولیه که همچنین به عنوان دندان نوزادی شناخته می شود، دارند.(دختر یا پسر)

4 ساله

استخوان های فک و صورت رشد می کند در حالی که فضایی بین دندان های اولیه برای ورود دندان های دائمی و بزرگسالانه کودک شما ایجاد می شود.

کودک بزرگ

6 تا 12 ساله

دندان های کودک شما شروع به افتادن می کنند. در طول این سال ها، لبخند دندان نمای او شامل هم دندان های نوزادی و دندان های دائمی به صورتی که یک نوع جایگزین نوع دیگر می شود، می باشد.

آن دندان ها به هر ترتیبی می توانند بیفتند ولی کودک شما ممکن است دندان های نوزادی خود را به همان ترتیبی که در آمده اند از دست بدهد. دندان های میانی معمولا اول ( در 6 تا 7 سالگی)، سپس دندان های اطراف آنها (در 7 تا 8 سالگی) میفتند. دندان های آسیاب می توانند در هر زمانی پس از آن بیفتند ولی آنها احتمالا بین 9 و 12 سالگی خواهند افتاد.

12 سالگی

کودک شما مجموعه ای از 28 دندان دائمی، یا دندان بلوغ را دارا می باشد. (4 دندان عقل او در آینده  ایجاد می

شوند.  (سیارک

جدول زمانی رشد جنین از 3 هفتگی تا 40 هفتگی

- جدول زمانی اندازه و رشد کودک شما

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از یک تا هشت سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از یک سالگی تا 5 سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از بدو تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از یک سالگی تا هشت سالگی

 - جدول زمانی تغذیه کودک شما از یک تا سه سالگی

- جدول زمانی تغذیه کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی دندان در آوردن و افتادن دندان کودک شما چهار تا دوازده ماهگی

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک ساله تا هشت ساله

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک تا نه ماهه

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  

مترجم توسط itrans.ir  

نظرات

در ادامه بخوانید...

تغذیه کودک جدول زمانی از یک تا سه سالگی

در

کودک نو پا

12 تا 18 ماه

می تواند خودش از قاشق استفاده کند (و نه همیشه ماهرانه). می تواند یک قاشق را با کمک ببلعد. برای اینکه به شما بفهماند که سیر شده است دهانش را می بندد یا سرش را تکان می دهد.

18 تا 14 ماه

به هنگام غذا خوردن مرتب تر می شود اما ممکن است با غذا هنگامی که تمام می شود بازی کند. از قاشق و چنگال به مراتب بهتر استفاده می کند. او یاد می گیرد که همیشه لازم نیست که دهانش را برای بلعیدن غذا خیلی زیاد باز کند.

با استفاده از کلماتی مانند "بیشتر" و همه تمام شد" به شما می فهماند که هنوز گرسنه است و وقتی که به قدر کافی سیر شد با بشقاب بازی می کند یا آن را به دور هل می دهد.(دختر یا پسر)

24 تا 36 ماه

خودش غذا می خورد و همچنان در حال بهبود مهارت های دیگر غذا خوردن است. برای خوردن بیشتر چیزها آماده است و از انتخاب آنچه که به او پیشنهاد می دهند لذت می برد. او هنوز برای غذاهایی که می تواند خطر خفگی را برایش به همراه آورد خیلی کوچک است.  (سیارک

جدول زمانی رشد جنین از 3 هفتگی تا 40 هفتگی

- جدول زمانی اندازه و رشد کودک شما

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از یک تا هشت سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از یک سالگی تا 5 سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از بدو تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از یک سالگی تا هشت سالگی

- جدول زمانی تغذیه کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی دندان در آوردن و افتادن دندان کودک شما 9 ماهگی تا 12 سالگی

- جدول زمانی دندان در آوردن و افتادن دندان کودک شما چهار تا دوازده ماهگی

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک ساله تا هشت ساله

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک تا نه ماهه

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  

مترجم توسط itrans.ir  

نظرات

در ادامه بخوانید...