سبک زندگی

چرا زنان پس از ازدواج سریعتر چاق می شوند

دانشمندان توضیح می دهند که

 

چرا زنان پس از ازدواج سریعتر چاق می شوند

محققان دریافتند که افراد متاهل سریعتر چربی دریافت می کنند، بیشتر سیگار می کشند و بیشتر از همسالان خود می نوشند.
کارکنان دانشگاه استرالیای کوئینزلند برای نه سال زندگی شخصی 15 هزار مرد و زن را مشاهده کردند. بعضی از آنها شریک داشتند و ازدواج کردند، در حالی که دیگران مجرد بودند.
 
مطالعه نشان داد که دریافت چربی درزندگی متاهلی خیلی بیشتر و شدیدتر از زندگی مجردی است.  شارلوت جکسون ، یکی از اعضای این تیم تحقیقاتی توضیح داد :
 
هنگامی که افراد در رابطه بودند، اما هنوز ازدواج نکرده بودند، سبزیجات و میوه ی بیشتری مصرف می کردند.کمتر سیگار می کشیدند و مشروب می خوردند. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که شانس گرفتن چربی در تنهایی، طلاق یا افراد بیوه بسیار کمتر از مردان و زنان متاهل و خانواده دار است.
 
نویسندگان این مطالعه معتقدند که این ارتباط با تغذیه در خانواده مشترک است. در ازدواج مردم اغلب با هم غذا می خورند، بنابراین اغلب آنها غذاهای بسیار پر کالری را می خورند.
 
علاوه بر این، این رقم توسط جلسات مشترک با وعده دوم خوردنی برای تماشای نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود یا فیلم ها بیشتر می شود. اغلب این نوع از استراحت در خانواده با استفاده از تنقلات، نوشیدنی های الکلی، شراب و نوشابه همراه است.
 
دلیل دیگر افزایش وزن پس از ازدواج، کودکان می باشد. والدین اغلب بعد از فرزندانشان غذا می خورند، به نظر می رسدکودکان اگر غذا را بخورند یا نتوانند بخورند ، پدر و مادر باقی مانده غذای کودکان را می خورند و بیشتر از حد طبیعی می خوردند.
 

 

مردم به دلیل بی نظمی در مغز، وزن بیشتری می گیرند

دانشمندان در سراسر جهان دلیلی برای چاقی کشف کرده اند. معلوم شد که مردم به دلیل بی نظمی در مغز، وزن بیشتری می گیرند.
 
تحقیقات در این زمینه برای چندین سال انجام شده است. در نتیجه، معلوم شد اشتهای شخص به طور مستقیم به نوع جنسیت بستگی دارد. اما توسعه چاقی تحت تأثیر ناهنجاری های مختلف در عملکرد مغز قرار دارد. 
 
یکی از همکاران این مطالعه، آرپان گوپتا، گفت:"در حال حاضر، این فقط فرضهایی است که باید در آزمایشات آینده مورد آزمایش قرار گیرند. تحقیق ما بر تفاوت تعمیم بین جنس ها در سیستم تقویت داخلی تأکید می کند. "
 
اشاره شده است که علت پرخوری ممکن است این باشد که واکنش بدن انسان به جذب مواد غذایی متوقف شده است. بنابراین، یک فرد می تواند فقط برای جبران چنین کسری مصرف کند. 
 
به علاوه، به گفته محققان، زنان ممکن است، مثلا اگر بیش از حد عصبی و یا تحت فشار باشند، بیش از حد غذا بخورند. با این حال، آنها بیشتر به خود و بدنشان نسبت به مردان علاقه مند هستند. مردان غذا را تنها به عنوان یک راه برای رفع گرسنگی می خورند و کمتر طعم و زیبایی شناسی غذا را در نظر می گیرند. 
 
محققان همچنین یادآور می شوند که اگر زنان، به عنوان مثال، بسیار نگران باشند، می توانند بیش از حد بیدار بمانند. در این مورد، خانم ها بیشتر در معرض افزایش وزن هستند. مردان غذا را به عنوان راهی برای رفع گرسنگی در نظر می گیرند.
 
پژوهشگر توضیح داد"در آخرین مطالعه ما مغز 86 مرد و زن سالم را برای تعیین نقش احتمالی مغز در پاتوفیزیولوژی چاقی بررسی کردیم. در نتیجه، معلوم شد که مغز زن یک ارتباط عصبی قابل توجهی را بین غذا و بخشی از مغز که احساسات را پردازش می کند، هدایت می کند. شواهد احتمالی این ارتباط را در افراد چاق مشاهده کرد"
 

 

دقیق ترین علت چاقی

چاقی یک مشکل جدی در جامعه مدرن است. این بیماری تحت تأثیر عوامل مختلفی از قبیل تغذیه، نبودن تمرینات فیزیکی در زندگی و هورمونها قرار دارد. با این حال، به تازگی دانشمندان دقیق ترین علت چاقی را نام بردند.  
 
در حال حاضر چاقی تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد. یکی از آنها تغییرات در ترکیب باکتری های روده است. میکروارگانیسم هایی که در مقادیر زیاد در افراد چاق دیده می شوند جذب مواد مغذی از مواد غذایی را تحریک می کنند. حتی یک سیب معمولی می تواند برای یک فرد دارای اضافه وزن خطرناک باشد. این مقدار کالری بالا خواهد بود، که همچنین تغییر در وزن بدن را تحت تاثیر قرار می دهد. 
 
دانشمندان به عنوان بخشی از کار تحقیقاتی، مشخص کرده اند که کدام یک از عواملی است که علت اصلی آن است و این اثررا دارد. آزمایشات بر روی جوندگان آزمایشگاهی انجام شد. رژیم غذایی آزمایشی غنی از اسیدهای چرب اشباع بود. این چهار ماه طول کشید. گاهی اوقات بخشی از حیوانات برای تجزیه و تحلیل میکرو فلور روده و مغز کشته و کالبد شکافی شدند. 
 
مشخص شد که آسیب در هیپوتالاموس زودتر از تغییرات میکرو فلور روده ظاهر می شود. با افزایش سطح چربی های خون، سلول های ایمنی CNS - microglia - شروع به تولید مواد ضد التهابی می کنند. این تاثیر منفی بر عصب هیپوتالاموس دارد. در نتیجه، سلول های عصبی می میرند. عملیات مشابهی حتی قبل از شروع یک فرد به اضافه وزن آغاز می شود.
 

 

علل غیر احتمالی چاقی

اعتقاد بر این است که چاقی به دلیل شیوه نامناسب، رژیم غذایی نامناسب و ناسازگار اتفاق می افتد. شکل گیری وزن بیش از حد تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد. با این حال، دلایل کاملا غیر منتظره وجود دارد که منجر به چاقی می شود. امروز ما آنها را برای شما می گوییم.
 
مطالعه در این زمینه از متخصصان تغذیه پرسیدیم. آنها اظهار داشتند که پنج دلیل وجود دارد که منجر به تشکیل و پیشرفت چاقی می شود. 
 

1. علت اصلی که بر توسعه چاقی تاثیر می گذارد نقض میکرو ارگانیسم روده است

این شرایط بسیار مهم است. دیس بکروئید می تواند منجر به اختلالات متابولیکی شود و این به این واقعیت منجر می شود که مواد معدنی در چربی ها ذخیره می شوند. 
 

2. در مرحله دوم، چاقی می تواند ناشی از یک محیط آلوده باشد

در نهایت، نقض توازن زیست محیطی در طبیعت باعث کاهش میزان سوخت و ساز کالری می شود که باعث افزایش وزن فرد می شود. 
 
 
3. سوم اینکه شکل گیری وزن بیش از حد می تواند از استفاده از خودرو، سیگار کشیدن ناشی شود.
 
4. همچنین چاقی می تواند یک مشکل را ایجاد کند که با استفاده از ظروف پلاستیکی مرتبط است. ترکیب پودر یکبار مصرف در ترکیبات شیمیایی، از جمله بسفنول استفاده می شود. این ماده متابولیسم را نقض می کند، آن را کاهش می دهد.
 
5. و در نهایت، دانشمندان خاطر نشان کردند چاقی ممکن است به دلیل تهویه هوای محیط رخ دهد. به گفته کارشناسان، مردم در حال تلاش برای حفظ دمای ثابت در اتاق هستند، و این باعث می شود که مقداری کالری برای گرم و سرد شدن از دست نرود.
 

 

علل پنهان وزن اضافی

شما شوکه خواهید شد
به مدت طولانی اضافه وزن به دنبال یک شیوه زندگی بی تحرک، رژیم غذایی نامناسب و بیش از حد، وراثت، افسردگی و غیره شناخته شده است. با این حال، دلایل دیگری وجود دارد که می تواند به چاقی منجر شود و آنها هیچ ارتباطی با ورزش و رژیم غذایی ندارند، زیرا آنها به طور مستقیم به هورمون ها مرتبط هستند.
 
اول، افزایش وزن "آدرنال". اگر هورمون ها خارج از نظم باشند، باید علائم خاصی داشته باشید، به خصوص، چربی در شکم و کمر. این ممکن است شروع به افزایش وزن در صورت و گردن کند، اما در عین حال، بازوها و پاها لاغر باشند. علاوه بر این، افزایش فشار خون، افزایش قند خون، ضعف عضلانی، نوسانات خلقی ظاهر می شود. برای حل مشکل، با یک متخصص تماس بگیرید. 
 
در مرحله دوم، افزایش وزن ممکن است به علت اختلال در عملکرد کبد باشد. سپس شروع به تشکیل چربی در شکم می کند. عوارض جانبی شامل قند خون بالا، فشار خون بالا و کلسترول، و آلرژی و مشکلات پوستی است. دکتر به شما می گوید که چگونه برای از بین بردن این علل ناخوشایند اقدام کنید. 
 
سوم اینکه ممکن است وزن بیش از حد به علت مشکلات غده تیروئید ظاهر شود. هنگامی که فعالیت تیروئید ضعیف است، ضعف عضلانی و مشکلات پوست ظاهر می شود. خستگی ثابت، افزایش وزن؛ ریزش مو؛ ضربان قلب آهسته همه اینها ممکن است همراه با افسردگی باشد. اگر این علائم را دارید، باید با یک متخصص غدد درون ریز مشورت کنید. 
 
و آخرین دلیل آن مربوط به اختلال  در کار تخمدان ها است. عدم تعادل هورمونی منجر به مشکلات می شود و تمام کربوهیدرات ها به شکل چربی ذخیره می شوند. علائم ممکن است شامل افزایش وزن با وجود رژیم غذایی خاص و فعالیت، میل به شیرینی و محصولات لبنی، افزایش وزن در پایین بدن و درد در تخمدان ها باشد. در چنین مواردی با یک متخصص مشورت کنید.
 

 

آیا قهوه می تواند باعث افزایش وزن شود

قهوه به عنوان یک نوشیدنی عالی برای به دست آوردن نیروی انسانی و هوشیاری سریع استفاده می شود. با این حال، کسانی که مستعد ابتلا به اضافه وزن هستند، بهتر است این نوشیدنی تقویت کننده را رها کنند، به همین دلیل وزن می تواند حتی بیشتر شود. جزئیات بیشتر در مورد این اثر جانبی را در ادامه بخوانید.
 
تحقیق در این زمینه شامل دانشمندان بریتانیایی شد. آنها تاکید کردند که قهوه بدون شک مفید است اگر شما نیاز به بیدار ماندن و به دست آوردن انرژی برای مدت طولانی هستید. علاوه بر این، نوشیدنی بخشی عالی از آنتی اکسیدان ها، محافظت در برابر بیماری های مختلف و بهبود عملکرد بدن انسان را دارد. اما ثابت شده است که قهوه ناگزیر منجر به افزایش وزن می شود. این به طور خاص بر ناحیه شکم تاثیر می گذارد. 
 
به گفته کارشناسان، تأثیر کافئین بر هورمون ها تقریبا بدون توجه به انسان است. این باعث افزایش ضربان قلب، تنفس، و همچنین باعث ایجاد اضطراب در برخی افراد می شود. دیگران ممکن است تحریک پذیر باشند. کافئین سطح هورمون استرس کورتیزول را افزایش می دهد. 
 
استرس به نوبه خود باعث افزایش وزن می شود، به خصوص شما می توانید آن را در ناحیه شکم مشاهده کنید. بنابراین، کسانی که پس از یک فنجان قهوه مضطرب، تحریک پذیر می شوند باید قهوه را رها کنند؛ زیرا این امر منجر به عواقب فاجعه باری خواهد شد. 
 

 

هورمون های اضافه وزن آیا امکان کنترل آنها وجود دارد

به طور معمول، افزایش وزن به علت هورمونی بسیار سریع اتفاق می افتد. در عین حال یک فرد می تواند به درستی غذا بخورد و ورزش کند، اما تاثیر آن بر وزن است.
 
هورمون ها همه پروسه ها را در بدن ما کنترل می کنند، بنابراین عدم تعادل آنها اغلب منجر به عواقب جدی، از جمله افزایش وزن می شود. هنگامی که وزن نامطلوب هورمونی بدون هیچ گونه تغییر در رژیم غذایی یا شیوه زندگی به سرعت رشد می کند. به عنوان یک قاعده، اگر پس زمینه هورمونی بازسازی شود، اضافه وزن متوقف می شود. غیرممکن است که تشخیص را خودتان انجام دهید - با پزشک مشورت کنید. و ما به شما می گویم که محصولات مورد نیاز برای سنتز هورمون طبیعی چیست.
 
هورمون لپتین مسوول کنترل اشتها است، اگر میزان این هورمون کافی نباشد، شما در حال خوردن بیش از حد هستید. برای افزایش سطح لپتین، ماهی های چرب را حداقل دو بار در هفته بخورید - بدن برای دریافت این هورمون نیاز به اسیدهای چرب دارد.
 
هورمون آديپونکتين به بدن کمک می کند تا چربی بسوزاند. به عنوان یک قاعده، در افراد چاق، سطح آن پایین است. برای فعال شدن سنتز این هورمون، اغلب اسفناج، کلم و کدو تنبل می خورند.
 
در شرایط استرس زا، بدن شروع به تولید کورتیزول می کند. این هورمون طراحی شده است تا بدن را برای موقعیت های اضطراری فعال کند، اما با تکرار موقعیت های اضطراری، اثر منفی بر بدن دارد، به ویژه، متابولیسم را متوقف می کند. بهتر است با این کار مقابله کنید، فرکانس شرایط استرس زا را کاهش دهید، سعی کنید آرام باشید.
 

 

چه اختلالات هورمونی باعث از دست دادن وزن می شود

ما در مورد شایع ترین علل مشکلات در از دست دادن وزن به علت هورمون صحبت می کنیم.
 
هورمون های مهم: چه اختلالات هورمونی باعث از دست دادن وزن می شود
اختلالات هورمونی و اضافه وزن در ارتباط هستند و در هر دو طرف - اختلال در عملکرد هورمون ها می تواند منجر به ظهور گرم اضافی و بالعکس شود. فقط یک پزشک می تواند هر گونه اختلالات هورمونی را تشخیص و درمان کند.
 
علت اضافه وزن ممکن است مقاومت به انسولین باشد. این یک هورمون است که توسط پانکراس ترشح می شود تا سطح قند خون را تنظیم کند. اگر سلول ها حساسیت خود را نسبت به انسولین از دست بدهند، واکنشی حاصل می شود که مغز به خاطر گرسنگی اشتباه می گیرد. در نتیجه، گلوکز در مقادیر زیادی وارد بدن می شود، اما جذب آن ضعیف است. انرژی بازيافتی اوليه به عنوان گليكوژن در كبد تجمع می يابد و سپس به چربی تبديل مي شود.
 
مقاومت به انسولین خطرناک است زیرا فرد با بیماری دیابت تهدید می شود. و در این حالت، وابستگی در هر دو جهت می تواند مشاهده شود - به عنوان مقاومت به انسولین می تواند به کیلوگرم اضافی منجر شود، بنابراین اضافه وزن می تواند به این مشکل منجر شود. مانند سایر اختلالات هورمونی، مقاومت به انسولین می تواند تشخیص داده شود و تنها تحت نظارت یک پزشک قرار گیرد.
 
با توجه به اختلال در غده تیروئید، ممکن است وزن بیش از حد افزایش یابد. کم کاری تیروئید - کاهش تولید هورمون های تیروئید، بسیار معمول است. در میان مسائل دیگر، هورمون های تیروئید تنظیم متابولیسم انرژی را انجام می دهند. اغلب در کم کاری تیروئید، وزن بیش از حد ناشی از انباشتگی در بافت ها صورت می گیرد.
 
Hypotheriosis با دقت و سرعت، با آزمایشات هورمونی تشخیص داده می شود . پس از آن درمان تجویز می شود. اکثر افراد با موفقیت در درمان این اختلال هورمونی موفق عمل می کنند.
 
اضافه وزن ممکن است به علت نقض هورمونهای جنسی رخ دهد. در حال حاضر هورمون های جلوگیری از بارداری دارای تقریبا هیچ عارضه جانبی نیست.
 

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


بیشتر افراد، زمان کافی برای خوردن صبحانه را کنار نمی گذارند و این وعده با اهمیت را نادیده می گیرند

این میوه خوشمزه را به عنوان صبحانه نخورید

بیشتر افراد، زمان کافی برای خوردن صبحانه را کنار نمی گذارند و این وعده با اهمیت را نادیده می گیرند

تغذیه و ورزش کردن تنها عوامل تأثیر گذار بر این مسئله نمی باشن

چربی دور شکم و راه غلبه بر آن

تغذیه و ورزش کردن تنها عوامل تأثیر گذار بر این مسئله نمی باشن

سه نوع عمده از این بیماری وجود دارد: نوع ۱، نوع ۲، و دیابت بارداری.

چه عواملی خطر دیابت را افزایش میدهد؟

سه نوع عمده از این بیماری وجود دارد: نوع ۱، نوع ۲، و دیابت بارداری.

برای نداشتن اضافه‌وزن و کنترل اشتهای خود، یکی از راهکارهایی که می‌توانید مورد استفاده قرار دهید، خوردن آهسته غذا است.

فواید خوردن آهسته غذا به همراه راهکارهایی برای این کار

برای نداشتن اضافه‌وزن و کنترل اشتهای خود، یکی از راهکارهایی که می‌توانید مورد استفاده قرار دهید، خور...

بهداشت دهان براي همه بخصوص افراد ديابتي داراي اهميت است.

خشکی دهان در بیماران دیابتی

بهداشت دهان براي همه بخصوص افراد ديابتي داراي اهميت است.

یک رژیم غذایی بدون کربوهیدرات برای دیابت بارداری ممنوع است.

رژیم غذایی برای دیابت بارداری

یک رژیم غذایی بدون کربوهیدرات برای دیابت بارداری ممنوع است.

در دیابت نوع یک ، سیستم ایمنی حمله کرده و سلول های تولید کننده ی انسولین را در جزایر پانکراس نابود می کند.

پیوند ISLET ، خطر قند خون را ترمیم کرده و دیابت نوع یک را کنترل می کند

در دیابت نوع یک ، سیستم ایمنی حمله کرده و سلول های تولید کننده ی انسولین را در جزایر پانکراس نابود م...

خسته، تحریک پذیر و عصبی بودم و زود از کوره در می رفتم. مهم نبود که چقدر خوابیده بودم، باز هم خواب بیشتری میخواستم.

راه هایی برای جلوگیری از چاقی در زمان یائسگی

خسته، تحریک پذیر و عصبی بودم و زود از کوره در می رفتم. مهم نبود که چقدر خوابیده بودم، باز هم خواب بی...

کاهش وزن سریع سه مرحله‌ی ساده‌ی علمی آموزش نحوه کاهش وزن با رعایت نکاتی ساده و آسان، چگونگی رسیدن به وزن دلخواه با آگاهی از برخی نکات

کاهش وزن سریع : ۳ مرحله‌ی ساده‌ی علمی

کاهش وزن سریع سه مرحله‌ی ساده‌ی علمی آموزش نحوه کاهش وزن با رعایت نکاتی ساده و آسان، چگونگی رسیدن به...

وقتی فردی دارای پیش ­دیابت است، کاهش پیوسته­ ی عملکرد سلول بتا معمولا منجر به دیابت نوع 2 می­ شود.

چگونه مقاومت به انسولین به دیابت نوع 2 و پیش دیابت مربوط می­شود

وقتی فردی دارای پیش ­دیابت است، کاهش پیوسته­ ی عملکرد سلول بتا معمولا منجر به دیابت نوع 2 می­ شود.

افراد مشهور و سلبریتی هایی که اغلب بر روی صفحه نمایش تلویزیون و پوشش مجله..

زیباترین زنان به انتخاب مجله فوربس 2019

افراد مشهور و سلبریتی هایی که اغلب بر روی صفحه نمایش تلویزیون و پوشش مجله..

بسیاری از رفتارهای مردان و زنان مختلف است. ما مطمئن نیستیم که چگونه این ....

10 تفاوت منحصر به فرد بین مردان و زنان

بسیاری از رفتارهای مردان و زنان مختلف است. ما مطمئن نیستیم که چگونه این ....

در واقع، مردان به چیزهای زیادی توجه نمی کنند!

چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است و چه چیزی اهمیت ندارد

در واقع، مردان به چیزهای زیادی توجه نمی کنند!

زنان مبتلا به میگرن باید به رژیم غذایی، توجه ویژه داشته باشند.

رژیم غذایی برای میگرن

زنان مبتلا به میگرن باید به رژیم غذایی، توجه ویژه داشته باشند.

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است

فاشیست های دامن پوش: عکس های مستند از زنان که در صفوف آلمان نازی خدمت کرده است

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است

خونریزی در این زمان ها از اولین علائم و نشانه های سرطان تخمدان است.

اولین علائم و نشانه های سرطان تخمدان

خونریزی در این زمان ها از اولین علائم و نشانه های سرطان تخمدان است.

کارشناسان متوجه شدند که 13 نوع سرطان با اضافه وزن همراه هستند

چرا چاقی باعث سرطان می شود

کارشناسان متوجه شدند که 13 نوع سرطان با اضافه وزن همراه هستند

شستشن ظروف، تمیز کردن خانه و شستن  و تا زدن لباس می تواند زندگی شما را طولانی

انجام کار در خانه می تواند زندگی شما را طولانی تر کند

شستشن ظروف، تمیز کردن خانه و شستن  و تا زدن لباس می تواند زندگی شما را طولانی

زنان قبل از یائسگی و مردان هم سن خطر آب مروارید یکسانی دارند

چرا آب مروارید یا کاتاراکت در زنان شایع تر است

زنان قبل از یائسگی و مردان هم سن خطر آب مروارید یکسانی دارند

دانشمندان پاسخ می دهند: چگونه ممکن است پس از یائسگی زایمان کرد؟

چگونه یک زن 61 ساله پس از یائسگی زایمان کرد

دانشمندان پاسخ می دهند: چگونه ممکن است پس از یائسگی زایمان کرد؟

در زمانی که گلوکووانس را مصرف می کنید، مقدار زیادی مایعات بنوشید

گلوکووانس چیست

در زمانی که گلوکووانس را مصرف می کنید، مقدار زیادی مایعات بنوشید

اگر علت سرد بودن دائمی پا بیماری های عروقی باشد، علاوه بر احساس سردی، بیمار

علت سرد بودن دائمی پا چیست

اگر علت سرد بودن دائمی پا بیماری های عروقی باشد، علاوه بر احساس سردی، بیمار

از همه مهم تر، رتینوپاتی دیابتی علت اصلی نابینایی قابل پیش گیری در افراد.....

رتینوپاتی دیابتی

از همه مهم تر، رتینوپاتی دیابتی علت اصلی نابینایی قابل پیش گیری در افراد.....

 سلامت زنان، بارداری هفته 1 تا 40 در این بخش هفته 17 تا 24

بارداری هفته 1 تا 40 بخش سوم

سلامت زنان، بارداری هفته 1 تا 40 در این بخش هفته 17 تا 24

اضافه وزن و چاقی دوران کودکی مساله ی جدی امروز است

اعتیاد به تلویزیون و تاثیر منفی آن روی کودکان

اضافه وزن و چاقی دوران کودکی مساله ی جدی امروز است

پیوستن به رژیم غذایی با مقدار محدودی از کربوهیدرات ها و درمان مناسب انتخاب شده

رژیم غذایی برای دیابت

پیوستن به رژیم غذایی با مقدار محدودی از کربوهیدرات ها و درمان مناسب انتخاب شده

رژیم غذایی مایع اجازه می دهد تا افراد مبتلا به دیابت سریعتر وزن کم کنند.

افراد دیابتی با رژیم غذایی مایع سریعتر وزن کم می کنند

رژیم غذایی مایع اجازه می دهد تا افراد مبتلا به دیابت سریعتر وزن کم کنند.

کنترل مناسب دیابت، ممکن است خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی را کاهش دهد

متفورمین گلوکوفاژ

کنترل مناسب دیابت، ممکن است خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی را کاهش دهد

در پزشکی مدرن هیچ دارویی وجود ندارد که بتواند در مدت کوتاهی دیابت را درمان کند.

محصولات طبیعی برای درمان دیابت 7 محصول

در پزشکی مدرن هیچ دارویی وجود ندارد که بتواند در مدت کوتاهی دیابت را درمان کند.

آیا برخی از محصولات می توانند ظاهر شدن اولین چین و چروک را به تاخیر بیندازند؟

رژیم غذایی ضد چین و چروک

آیا برخی از محصولات می توانند ظاهر شدن اولین چین و چروک را به تاخیر بیندازند؟

منابع اصلی ویتامین B17 عبارتند از بادام تلخ و هسته های زردآلو. 

خواص و نحوه مصرف ویتامین B17

منابع اصلی ویتامین B17 عبارتند از بادام تلخ و هسته های زردآلو. 

کیسه صفرا یک عضو کوچک در بدن انسان است، اما نقش بسیار مهمی در بدن دارد

نحوه پاک کردن کیسه صفرا در خانه

کیسه صفرا یک عضو کوچک در بدن انسان است، اما نقش بسیار مهمی در بدن دارد

شیر نارگیل یک محصول است که کاربرد گسترده ای در غذاهای شرقی دارد.

شیر نارگیل چیست

شیر نارگیل یک محصول است که کاربرد گسترده ای در غذاهای شرقی دارد.

خیار یک عامل ضد التهابی عالی است.خیار حاوی مقدار زیادی آب است

چرا خیار باید در رژیم غذایی روزانه باشد

خیار یک عامل ضد التهابی عالی است.خیار حاوی مقدار زیادی آب است

عرق کردن یک فرایند طبیعی است که از طریق آن تنظیم حرارت اتفاق می افتد.

علت عرق کردن زیاد کف دست

عرق کردن یک فرایند طبیعی است که از طریق آن تنظیم حرارت اتفاق می افتد.

تخم مرغ، بادمجان و 13 محصول دیگر که می توانیم بخوریم و  چاق نشویم.

تخم مرغ، بادمجان و 13 غذای دیگر که می توانیم بخوریم و  چاق نشویم

تخم مرغ، بادمجان و 13 محصول دیگر که می توانیم بخوریم و  چاق نشویم.

توصیه متخصصان تغذیه به مردان خوردن گوشت در تغذیه روزانه است.

محصولات مفید برای مردان

توصیه متخصصان تغذیه به مردان خوردن گوشت در تغذیه روزانه است.

چند رقم کنگر فرنگی بر اساس اندازه، رنگ و خار رشد کرده و طبقه بندی می شوند

گنگر فرنگی یا آرتیشو چیست

چند رقم کنگر فرنگی بر اساس اندازه، رنگ و خار رشد کرده و طبقه بندی می شوند

تغذیه مناسب در سرطان یکی از اجزای مهم درمان موفقیت آمیز تومورهای بدخیم است.

رژیم غذایی برای سرطان

تغذیه مناسب در سرطان یکی از اجزای مهم درمان موفقیت آمیز تومورهای بدخیم است.

غده تیروئید مسئولیت عملکرد کل ارگانیسم را برعهده دارد

علائم کم کاری تیروئید

غده تیروئید مسئولیت عملکرد کل ارگانیسم را برعهده دارد

 سرطان، بیماری ای است که فکر کردن به آن هم می تواند ترسناک باشد

پنج نشانه رایج سرطان تیروئید در زنان

سرطان، بیماری ای است که فکر کردن به آن هم می تواند ترسناک باشد

مهمترین کاری که در مواجه با این بیماری باید کرد، تشخیص علت و نوع اختلالی است که در کارکرد تیروئید بوجود می‌آید.

مواد غذایی مناسب برای رفع اختلالات تیروئیدی

مهمترین کاری که در مواجه با این بیماری باید کرد، تشخیص علت و نوع اختلالی است که در کارکرد تیروئید بو...

استئوپروز یکی از شایع ترین بیماری های زنان،  به تدریج پیشرفت می کند

تشخیص استئوپروز یا پوکی استخوان

استئوپروز یکی از شایع ترین بیماری های زنان،  به تدریج پیشرفت می کند

برخی از مردم حافظه ای قدرتمند تر از سایرین دارند

حقایق جالب در باره کارکرد ذهن انسان بخش دوم

برخی از مردم حافظه ای قدرتمند تر از سایرین دارند

بدیهی است این جمعیت نسبت به بیماران جوان‌تر بروز بیشتری از آسیب، نئوپلاسم‌ها و دیگر بیماری‌ها از خود نشان می‌دهند.

درمان بیماری‌های تیروئید از طریق جراحی

بدیهی است این جمعیت نسبت به بیماران جوان‌تر بروز بیشتری از آسیب، نئوپلاسم‌ها و دیگر بیماری‌ها از خود...

تمام فعالیت های متابولیک، وضعیت خلق و خوی، ضربان قلب و دمای بدن شما وابسته به این غده است. ناتوانی تیروئید عواقب جدی برای سلامت به دنبال دارد و اگر کنترل نشود، کیفیت زندگی شما را تحت تاثیر ...

 اشتباهاتی که بر سلامت تیروئید تاثیر می گذارد

تمام فعالیت های متابولیک، وضعیت خلق و خوی، ضربان قلب و دمای بدن شما وابسته به این غده است. ناتوانی ت...

علائم مشکلات نیروئید

مشکلات درغده تیروئید 10 مورد

علائم مشکلات نیروئید