10 استفاده غیرمعمول از دهان شویه در خانه

دهانشویه

 

حتی یک محصول به ظاهر تخصصی به عنوان دهانشویه می تواند با بسیاری از مشکلات خانگی و شخصی یک کار عالی انجام دهد. دهانشویه می تواند در شرایط پیش بینی نشده ، در طبیعت ، در خانه ، هنگام تمیز کردن یا استراحت ، به کمک بیاید ، بنابراین باید همیشه دهانشویه را در کیف سفر و کیف لوازم آرایشی شخصی منزل خود آماده نگه دارید. sayarak.com مجموعه ای از هک زندگی خلاقانه را ارائه می دهد که برای همه مفید خواهد بود.


1. دهانشویه در گزش حشرات کمک می کند

دهانشویه
تسکین  اضطراری گزش حشرات با دهانشویه


حتی اگر در طبیعت یا در خانه هیچ درمانی برای گزش پشه وجود نداشته باشد ، مهم نیست که آیا یک دهان شویه در کیسه سفر شما وجود دارد. فقط چند قطره از دهانشویه به رفع ناراحتی ، خارش و تسکین قرمزی کمک می کند. و دهانشویه در دفع حشرات آزار دهنده بسیار خوب است. می توانید آن را در نواحی باز بدن بمالید و دیگر نیش نخورید.

 

2. دهانشویه و ضد عفونی دست ها

دهانشویه
از دهانشویه می توان به عنوان ضد عفونی کننده استفاده کرد.  / عکس


بیشتر دهان شویه ها حاوی پایه الکل هستند. بنابراین ، اگر در هنگام تفریح ​​در فضای باز یا حتی در خانه به فوریت نیاز به ضد عفونی کردن دست خود دارید ، در صورت نداشتن وسایل مستقیم ، دهانشویه می تواند وضعیت را نجات دهد.

 

3. دهانشویه و تمیز کردن موثر

دهانشویه
دهان شویه می تواند به شما در تمیز کردن خانه حتی بهتر کمک کند.  / عکس


مقدار کمی دهانشویه می تواند نظافت را موثرتر کند.دهانشویه باید روی پارچه نرم قرار گرفته و تجهیزات مختلف تمیز شود: تلویزیون ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه. دهانشویه به طور کامل لکه های مختلف ، گرد و غبار ، خاک و به خصوص اثر انگشت را از بین می برد. تمیزی کامل بدون زحمت.

 

4. دهانشویه جایگزینی برای دئودورانت

دهانشویه
با اتمام دئودورانت ، دهان شویه نیز می تواند به شما کمک کند.  / عکس


از دهانشویه می توان به عنوان جایگزین دئودورانت استفاده کرد.با دهانشویه باید زیر بغل را کمی مالش دهید. دهان شویه به کاهش تعریق کمک می کند و همچنین در از بین بردن بوهای نامطبوع بسیار عالی عمل می کند. چنین طراوت و سبکی برای مدت طولانی دوام خواهد داشت.

 

5. دهانشویه برای درمان قارچ

دهانشویه
دهانشویه ابزاری مقرون به صرفه که به خلاص شدن از شر یک بیماری ناخوشایند کمک می کند.  / عکس


قارچ پا یکی از بیماری های شایع است که می تواند بزرگسالان و کودکان را درگیر کند. ابتلا به آنها در مکان های عمومی ساده ترین راه است ، در صورت استفاده از چیزهای معمول ، حتی با دقت و بهداشت شخصی ، این بد شانسی بسیار زیاد است. برای مقابله سریع با یک بیماری ناخوشایند ، می توانید از یک داروی خانگی استفاده کنید. برای انجام این کار ، مقادیر مساوی سرکه و دهانشویه را مخلوط کنید ، سپس قسمت کوچکی از محصول را به یک پنبه آغشته کرده و به قسمت آسیب دیده ناخن بمالید. تکرار و تکرار: چندین بار در روز. چنین دارویی خانگی کار بسیار خوبی در پیشگیری انجام می دهد.

 

6.  دهانشویه برای طراوت گل ها

دهانشویه
اگر چند راز را بدانید ، گل های چدا شده از شاخه را می توان برای مدت طولانی تری نگه داشت.  / عکس


گلهای گلدان باعث شادی و خلق و خوی خوب است. اما افسوس که خیلی زود پژمرده می شوند. برای تازه نگه داشتن آنها برای مدت طولانی تر ، می توانید از یک هک زندگی ساده استفاده کنید: یک و نیم قاشق چای خوری دهانشویه را به دو لیتر آب اضافه کنید. این افزودن کمی باعث افزایش چشمگیر عمر گل های چدا شده از شاخه می شود.

 

7. دهانشویه برای درمان شوره سر

دهانشویه
دهانشویه یک داروی جهانی که به شما در مبارزه برای دندان ها و لثه های زیبا و سالم و همچنین مو کمک می کند.  


شوره کم را می توان با دهان شویه با موفقیت درمان کرد. پس از شسته شدن کامل موها با شامپو ، مقدار کمی آبکشی را به پوست سر مالیده و به ریشه مو بمالید. فقط آن مایعات خوراکی حاوی الکل برای این روش مناسب هستند. برای بهبود وضعیت پوست سر ، لازم است که این روش را چند بار در هفته تکرار کنید.

 

8. دهانشویه برای تمیز کردن توالت

دهانشویه
تمیزی کامل یک راه حل مقرون به صرفه و سریع با دهان شویه است.  / عکس


دهان شویه در ضد عفونی کردن بسیار عالی عمل می کند. بنابراین ، می توان با خیال راحت از آن برای تمیز کردن توالت سرویس بهداشتی استفاده کرد. برای انجام این کار ، مقدار كمی مایع به تمام سطوح آلوده زده شود ، به مدت 10 دقیقه بماند و سپس با آب شسته شود.

 

9. کنترل آفات در حیوانات خانگی

دهانشویه
کک ها  بوی دهانشویه را تحمل نمی کنند.  / عکس


اگر دهانشویه را به یک شامپوی مخصوص حمام حیوانات اضافه کنید ، می توانید عملکرد مفید دیگری نیز به آن اضافه کنید - مبارزه با آفات مانند کک و مک. این درمان موثر و ساده بعد از اولین استفاده اثر مطلوبی دارد.

 

10. دهانشویه برای درمان کبودی

دهانشویه
اگر کبودی را با دهان شویه ماساژ دهید ، کبودی کوچکتر شده و سریعتر بهبود می یابد.  / عکس


پس از ضربه یا کوفتگی ، باید بلافاصله ناحیه آسیب دیده را با یک پنبه مرطوب با دهانشویه ماساژ دهید. اگر این کار را انجام دهید ، هیچ علامتی از کبودی باقی نمی ماند.

اطلاعات مفید: دهانشویه برای التهاب بسیار عالی است ، بنابراین می توان از آن برای درمان آکنه و جوش های کوچک صورت استفاده کرد. دهانشویه میکروب ها را از بین می برد و التهاب را خشک می کند ، و این باعث بهبود سریعتر می شود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید